Rijksweg 19 maandag in de Kamer Sonja Stein moet stukje harder gaan ia I WATERWEG 17 SPORT E3 BRIEVEN WBSm lltt ftiti Restauratie Tavenu Succes voor ouderen Emmy van Overeem mag Expositie verlengd Eendenkooi bedreigd j 'Polderwegen weggelaten' Hun tij d vooruit Leny Zandbergen mikt DWS verder Fortuna VI stemt in met komst CION SrÖf S de gSMST" Limieten voor Wilma Veldhoen Ommering favoriet HVO neemt leiding over SPORTAGENDA ":3 De restauratie van dorpszaal Tavenu kan volgende maand beginnen, verwacht wethouder Piet Houten- bos. Hij is voorzitter van de bouwcommissie en be schikt over een budget van 214 ton, voor een klein deel bestaande uit donaties. Het buitenterrein tussen de Diepenburchstraat en museum De Schil pen moet apart worden aangepast. Tavenu is een afkorting van Ter Aangename Verpo zing En Nuttige Uitspanning. Na het herstel moet de sfeer van weleer herkenbaar zijn. Het toneel van het feest- en verenigingsgebouw uit 1905 blijft, maar er komt expositieruimte hij, zodat de Maaslanders wel spreken van een verlengstuk van museum De Schil- pen. Juist de stichting van dit museum lanceerde in 1985 het restauratieplan. Tavenu wordt twee meter groter, maar de zolder blijft buiten schot. Daar is nu geen geld voor. Een trap en invalïdenlift zou minstens een kwart ton kos ten. De Schilpen en de Historische Vereniging Maas land willen de zolder voor kleinere tentoonstellin gen en bijeenkomsten gaan gebruiken. Laagste inschrij ver voor de renovatie was het Maas landse aannemingsbedrijf De Baan Wamaar. Wet houder Houtenbos verwacht nog dit jaar de opening en spreekt op voorhand van een uniek plekje in Maasland. Bewonersvereniging Recht voor Ouderen heeft het gemaakt bij de bewoners van de Heijermansflat. Na regelmatige gesprekken met Gemeentelijk Woning- beheer en het Gecoördineerd Ouderenwerk is de huurdersvereniging erin geslaagd de servicekosten aanzienlijk te drukken. De voorschotten, die aan ser vicekosten werden betaald en voor alarmering, ble ken aanzienlijk te hoog. De bewoners hebben over vorig jaar 385 gulden per huishouden teruggestort gekregen. Recht voor Ouderen meent dat er sprake is van een groot succes, omdat de maandelijkse voorschotten voor dit jaar eveneens met ruim twintig gulden zijn verminderd. „Zeker nu ouderen over steeds minder inkomen beschikken, is het zaak de kosten in de ga ten te houden", aldus secretaris D. Zonneveld. De Nederlandse Protestantenbond ziet uit naar de le zing, die Emmy van Overeem donderdag in Schie dam komt geven over menswording. Zij is een ge waardeerd schrijfster over onderwerpen als emanci patie en de man-vrouw-verhouding, maar ook over spjritualiteiten innerlijke groei en met name haar opvattingen hierover sluiten niet altijd aan bij de kerkelijke belevingswereld. Door Emmy van Over eem uit te nodigen in het kerkgebouw aan de West- vest toont de NPB dan ook aan nog altijd wat vrijzin niger te zijn dan hervormd Schiedam, dat onlangs de religieus-spiritistische vereniging Harmonia weg stuurde uit de Opsta ndingskerk. Mevrouw Van Overeem spreekt donderdagavond vanaf acht uur. De tentoonstelling Bida i Koló in het Stedelijk Mu seum is verlengd tot en met zondag. Daartoe heeft museumdirecteur Hans Paalman besloten vanwege de grote plaatselijke en zelfs landelijke belangstel ling voor de expositie van kunst uit vooral Aruba, Bonaire en Curacao. Die belangstelling heeft het Stedelijk Museum onge twijfeld te danken aan het unieke karakter van de tentoonstelling. Het is voor het eerst dat in Neder land een overzichtstentoonstelling van hedendaagse Antilliaanse kunst te zien. Het feit, dat koningin Bea trix bij de opening van de expositie aanwezig was, heeft voor veel publiciteit gezorgd. Bida i Koló wordt zondag om half drie afgesloten met een rondleiding, waarbij de voertaal zowel Neder lands als Papiamentu zal zijn. Tijdens de rondleiding geeft de Antilliaanse kunstenaar Nelson Carrilho een performance. De toegang tot de rondleiding is gratis. Ipol dei- g.ujTjt tl at li ■ToUt PtlJïr Rotterdams Nieuwsblad 25 januari 1 VI aardingen/Maassluis De eendenkooi langs rijksweg 20 loopt aanzienlijke schade op door aanleg van rijksweg 19 door Midden-Delfland. Dai blijkt uit een rapport van hét Nationaal Milieu- en Faunabe heer, dat volgens actievoerder Henk Tetteroo nooit ter kennis is gebracht van de reconstruc- ticcommissie Midden-Delfland. De eendenkooi tussen Vlaar- dingen en Maassluis, noorde lijk van rijksweg 20, is van na tuurhistorisch belang. Rijks weg 19 zou zoveel hinder veroor zaken, dat de kooi haar functie verliest. Tetteroo heeft het rap port doen uitlekken, nu de be sluitvorming over rijksweg 19 in een cruciaal stadium komt. Twee kaartjes van Midden-Delfland, waarop de werkgroep Stop Rijksweg 19 met wit heeft aangegeven in welk deel van de polder men hinder zal ondervinden van de rijksweg. Links de geluidsbelasting, zoals minister Smit-Kroes de re constructiecommissie en de Tweede Kamer heeft gegarandeerd. Rechts de geluidsbelasting, zoals die volgens de werkgroep werkelijk zal optreden. De voorspellingen gelden beide voor het jaar 2005. door KOR KEGEL Schiedam/Vlaardingen Van het voorzichtige optimisme, waaraan Henk Tetteroo twee weken geleden in een telefoon tje uiting gaf. ia niets over. Hij maakt een wispelturige indruk, als we elkaar ontmoeten in de stationsrestauratie van Delft. Aan het woord is ineens een uitgesproken pessimist. De actievoerder tegen rijksweg 19 vreest dat de kamerfracties van CDA en VVD de aanleg van de omstreden weg door Midden-Delf land „erdoor drukken", als de kwestie eind van de maand aan de orde komt. Op 30 januari is het zover, na twin tig jaar verzet. Minister Neelie Smit-Kroes heeft de Tweede Ka mer laten weten, dat die dag de eindbehan aW/ng plaats heeft. „Alle fracties krijgen vijf minuten het woord. Dat komt zo goed als neer op een hamerstuk en dat voor een zo belangrijke zaak. Het draagt bij aan het verregaand irrationele karakter van het hele project", al dus Tetteroo. De Delftse woordvoerder van de regionale werkgroep Stop Rijks weg 19 heeft de indruk, dat een flink aantal kamerleden moe wordt van het bekvechten over rijksweg 19. „Toch is er op kamer niveau nauwelijks over gespro-_ ken", zegt hij. „Wél heeft men lang zitten wachten, zonder overigens behoorlijke informatie te krijgen". Smit-Kroes schrijft nu, dat de ef fecten van hoge geluidswallen op het uitzicht in Midden-Delfland zijn aangegeven in een visueel- ruimtelijke analyse. Ook is de fi nanciering geregeld voor hogere wallen van 4,3 meier hoog in plaats van 3,3 nieter. De daarvoor beno digde drie milioen extra wordt op tafel gelegd door rijkswaterstaat en het directoraat-generaal mi lieuhygiëne. Ook lijkt de minister met aangepaste prognoses te ko men voor het aantal voertuigen. Zij spreekt tegen, dat aanleg van de Blankenburgtunnel extra ver keersgroei op njksweg 19 veroor zaakt. Het maakt wat dat betreft met uit of die tunnel er komt, komt uit de brief van Smit-Kroes naar voren. Mochten op termijn de twee ver bindingen tussen Den Haag en Rotterdam, rijkswegen 13 en 19, niet voldoende zijn om het auto verkeer te venverken, dan wil Smit-Kroes „in eerste instantie" rijksweg 16 vanaf het Terbregse- olem verbinden met rijksweg 13. Deze ader komt dan langs Zestien hoven te lopen. Als in het verleng de hiervan dan ook nog een ver binding tot stand wordt gebracht met een Blankenburgtunnel bij Maassluis, dan is met dit deel van rijksweg 24 onderhand de tweede Ruit rond Rotterdam voltooid. Mi lieu-organisaties en de Waterweg- gemeenten zijn tegen aanleg van deze weggedeelten. En mocht rijksweg 19 ooit ver breed moeten worden, dan is Smit- Kroes bereid haar toezeggingen wat betreft maximale geluidsbe lasting gestand te doen. Douw Het aanvankelijke optimisme van Tetteioo was ingegeven door de fundamentele kritiek, die de re constructiecommissie Midden- Delfland had op de procedure. Maar ook de inzet van PvdA-ka- merlid Jan Jille Feenstra deed nieuwe hoop rijzen. Als rijksweg 19 in de jaren zestig niet kon, dan kan de weg thans met het toegeno- men milieubesef al helemaal niet meer, betoogde Feenstra, „Maar van deze brief van de minis ter heb ik een behoorlijke douw gekregen", zegt Tetteroo. Onlangs nog bracht zijn werkgroep frap pante verschillen aan hellicht tus sen de prognoses voorde verkeers groei via de Blankenhurgtunnel en het Benelux-tracé (in het verleng de van rijksweg 19). Die verschil len bleken uit de zogenaamde Ben- Bla-nota. „De makke is, datje hele maal in deze materie moet zitten, wil je doorzien dat Rijkswaterstaat ons een fopspeen voorhoudt",.zegt de actievoerder. Al eerder hamerde Tetteroo erop, samen met de Nederlandse Stich ting Geluidhinder, dat de weg veel meer schade toebrengt dan Rijks waterstaat aangeeft. Het effect op de vogelstand wordt volgens hem genegeerd en ook luchtvervuiling en geluidsoverlast zullen bedui dend ernstiger uitpakken. Tette roo vindt die kritiek terug bij alle lagere overheden, maar hij vreest dat de Tweede Kamer daar in meerderheid geen boodschap aan heeft. Hij noemt aanleg van de weg volkomen in tegenspraak met de nota Zorgen Voor Morgen over de leefbaarheid van Nederland. Schiedam De werk groep Stop Rijksweg 19 betreurt in hoge mate, dat drie polderwegen tussen Schiedam en Delft onvol doende zijn betrokken bij een onderzoek van het bureau OD 205. Dit bureau heeft in opdracht van Rijkswaterstaat bezien, in hoeverre rijksweg 19 een visuele barrière vormt in het open weidelandschap van Midden-Delfland. Er wordt aan geluidswallen van 4,3 meter hoogte ge dacht. Op een flinke afstand valt dat niet eens zo op, zegt de werkgroep, denk maar aan de hoge dijkbescher- ming langs de Vlaardingse Vaart. Maar recreanten in de onmiddellijke nabijheid van zo'n verhoging zullen verre van het idee krijgen, dat zij in een gebied bevin den dat nu nog geliefd is vanwege het rustieke ka rakter. Volgens Stop Rijksweg 19 heeft OD 205 de Woudweg, de Oostveenseweg en de Zuidkade amper betrokken bij het onderzoek. Ook het gebied rond de Zweth viel nagenoeg buiten beschou wing. Slechts vanaf twee wegen, de Zouteveenseweg en Abtswoude, zijn zichtlij nen aangegeven. Daardoor lijkt de horizonvervuiling door de rijksweg nogal mee te vallen, aldus de werk groep, die daar zelf heel an ders over denkt. door KOR KEGEL Hans Bakker en Hans Konings zijn hun tijd vooruit geweest. Elf jaar geleden kwamen zij op de gedachte, dat het Stedelijk Museum Schiedam best wat kunst zou kunnen verkopen om met de opbrengst leuke dingen te doen voor de mensen. Eventjes stond de vermaarde Cobra-collectie op het spel. Maar er kwam zo'n rel van. dat de twee stoutmoedige PvdA- 'ers in de hoek werden gezet. Coryfeeën als Joop den Uyl, Gerrit Komrij en Berend Boudewijn wezen het idee vierkant af-Hnmiddels is Hans Bakker al lang zijn wilde haren kwijt. Hij is gemeenteraadslid en niet een van de mindere. Hans Konings daarentegen is uit het politieke zicht verdwenen. De museumrel van Bakker en Konings kwam an derhalfjaar geleden nog eens ter sprake, toen de ge meente Hilversum een Mondriaan wilde afstoten. Opnieuw stond kunstminnend Nederland op zijn kop. Dat verhinderde niet, dat de verkoop gewoon doorging. En zo zie je, als eenmaal het hek van de dam is, zijn de ontwikkelingen niet meer bij te hou den. De gedachte om kunst uit de museumcollectie te verkopen of te ruilen is onderhand gemeengoed ge worden. Rudii Fuchs had het er vorige week over in de Haagse Post en het blad Kunstschrift gaat ook in op die tendens. In Schiedam blijft het nu stil. 't Hoeft al niet meer. Maar de PvdA-fractie houdt er thans rekening mee, dat wat Bakker zegt, uitkomt. Al is het na 2000. Schiedam DWS lijkt stilaan het lek boven te krijgen. Nadat de Schiedamse handbalsters zonaag al een lichte vormverbetering toonden (winst op DVC), werd gisteravond Wings na achterstand verslagen. Met de cijfers 19-16 be reikte DWS de volgende bekerronde. In deze leuke en sportieve wedstrijd, door het arbitrale koppel bekwaam geleid, kwam DWS met 7-6 achter. De discipelen van Nol Verhoeff herstelden zich uitstekend en drukten onder leiding van de met scherp mikkende Leny Zandbergen zelfs door. DWS liep van 14-13 uit naar 17-13 en die klap kwam het Haagse Wings niet meer te boven. De doelpunten van DWS werden gemaakt door Leny Zandbergen (7x), Diana Niemants- verdriet (6x), Christa Boer (5x) en Jacqueline ten Wolde(lx). Op verzoek van gastheer DWS is de derby tegen de OVG- heren met twee dagen vervroegd. Het naar promotie lon kende DWS en het tegen degradatie knokkende UVG ont moeten elkaar vrijdagavond in de Margriethei (aanvang 19.00 uur). gaan naar de gemeen te Vlaardingen, waar in men laat weten op financiële gronden meer te voelen voor een verhuizing naar de Marathonweg dan naar de Broekpolder. Een en ander heeft Bolderkar Na alle berichtgeving over het MKD De Bolderkar In Vlaardingen willen wij, als ouders van één van de kin deren, onze positieve ervaring met De Bolderkar onder de aandacht brengen. Onze tweede zoon is met gedragsmoeilijkheden in ver band met een gehoorprobleem op De Bolderkar ge plaatst. !n het begin waren wij erg onzeker en nogal sceptisch. Wat zou er met ons kind gebeuren? Wat ons echter direct opwel, was de intensieve begeleiding die onze zoon kreeg. Hij ging met sprongen vooruit. Na enkele bezoeken aan de school genoot het team ons volledig vertrouwen en dat is nog niet veranderd. Dagelijks wordt onze zoon met een taxi opgehaald en dat is nog nooit één dag een probleem geweest. De verhouding met de chauffeurs is goed en we noe men ze gewoon bij hun voornaam. Ook de begeleiding thuis is, wat ons betreft, prima. Dagelijks wordt er een schriftelijk contact onderhouden. Open en ter zake doende. Elke drie weken gaat één van ons een morgen naar de school om mee te draaien met de groep. Eenmaal per vijf zes weken komt de maatschappelijk werkster op bezoek. Dat is altijd prettig en ook leerzaam geweest. Op gezette- tijden worden de vorderingen van onze zoon gerapporteerd en doorgenomen met de maat schappelijk werkster. Samengevat: wij hebben een bijzonder goede ervaring met De Bolderkar en wat nog belangrijker is, is dat onze zoon enorm is vooruitgegaan. Zijn achterstand op leeftijdgenootjes is aanzienlijk ingelopen. Wat hem zelf betreft: hij gaat er met plezier heen en komt bijna aftfjd opgewekt thuis. Is er dan nooit wat? Uiteraard. Waar gehakt wordt val len spaanders, maar dat weegt niet op tegen de posi tieve gevolgen die de plaatsing van onze jongen op De Bolderkar voor hem en ons gezin gehad heeft. familie Jakobs Maassluis Vlaardingen De derde buitengewone vrijwel unaniem (118 si~5 tegenTui Je" spaken'v»grdiSt van S tedteen DSS'26 heef' V00T de komende* dinsdag tij- glider ^osen dens een bijzondere al- Li over deze plannen. Vooruitlopend op de uitkomst hiervan zal het bestuur van CION een schrijven doen uit- opteert voor CION, Ergo, Vlaardingen zal straks toch DSS'26 naast zich moeten dul den. Maasland Voor de eind februari en begin maart te houden nationale winterkampi oenschappen, in Dordrecht heeft Wilma Veldhoen liefst zes startbewijzen behaald. De jeugdige Maaslandse zwemster, die van daag 14 jaar wordt, had eerder al aan vier li mieten voldaan. Tijdens de kringwedstrij den in Den Haag zijn daar nog twee afstan den bijgekomen. Wilma Veldhoen, lid van het Haagse DSZ, was al zeker van deelneming op de 800 me ter vrije slag, de 100 en 200 meter vlinder slag en de 400 meter vrije slag, Daar zijn nu nog de 200 en 400 meter wisselslag bijgeko men. De 200 meter zwom zij in 2.34.9 (limiet' 2.35.0) en de 400 meter in de scherpe tijd van 5.22.8 (limiet: 5.26.0). Wilma Veldhoen komt straks in Dordrecht ook op de zes afstanden aan de start. Dat kan, omdat het kampioenschap over twee weekeinden is verdeeld. Het zwaartepunt ligt op zaterdag 4 maart, als de Maaslandse drie afstanden (100 meter vlinder, 200 meter wisselslag en 400 meter vrij) moet zwem- door SIMON VAN ZUILEN Vlaardingen Ze kan in het water snel uit de voeten, vooral de school slag ligt haar goed. Maar om echt naar de top door te breken, zal Sonja Stein nog een stukje har der moeten gaan. Die wil en ambitie he aft ze. In dat streven wordt de vijftienjarige zwemster van VZC echter gehin derd door de achterblij vende groei van haar spieren. Als geen ander ervaart de wel bespraakte en vlot ogende zwemster van VZC daarvan de hinder. Schiet ztj momenteel flink uit de kluiten, de ontwik keling van haar spierstelsel stag neert. „Ik hoopt dat het snel over gaat", zegt ze, „want het belem mert m'n zwemearrière". Fysiotherapie en behandeling in Zeist om haar spieren wat op te rekken, hadden nog niet het ge wenste resultaat. „Vooral met het trainen heb ik er veel last van", aldus Sonj'a Stein. „Dan heb ik behoorlijk pijn in m'n ar men en benen. Dat is na m'n groei hopelijk over", waarbij ze aan de loop van volgend jaar denkL Tot die tijd zal Sonja Stein het met haar nandicap moeten doen, maar toch gaat het zwemmen haar niet slecht af. Zij behoort bij de meisjes van VZC tot de uit schieters, wat al eerder leidde tot opname in de nationale jeugd- ploeg. In de wat jongere Leda Bi- tanc kent VZC op dit moment L overigens een tweede zwemster o die opvallend presteert. Zij zit g nog wel niet in de jeugdploeg, maar is door de KNZB wel uïtge- -g nodigd om aan de centrale trai- ningen deel te nemen. m ÏS Sonja Stein zwemt al zo'n tien jaar en ook haar iets oudere zusje Karin (17) komt uit voor VZC. Is Sonja gespecialiseerd in het wat kortere werk als de 100 en 200 meter school- en de 200 meter wisselslag, Karin zoekt het meer op de lange afstand van de schoolslag. Ze was daarop al drie ♦keer clubkampioen, eiste ook de Sonja Stein rust even uit. „Ik hoop nog heel lang te kunnen zwem men. want ik laat er heel veel voor schieten", zegt zij. provinciale titel voor zich op en staat thans negende op de natio nale ranglijst Sonja Stein, Leda Bitanc, Marjon Stam, Anja van Hofwegen en Martijn van den Maagdenberg hebben zich namens VZC al ge plaatst voor de nationale winter kampioenschappen. Die worden in het laatste weekend van fe bruari en het eerste van maart gehouden in het Combibad te Dordrecht. „M'n favoriete slag is de schoolslag", aldus Sonja Stein, die op dit onderdeel dan ook twee keer (100 en 200 meter) de limiet haalde. Op de 100 meter scoorde zij 1.16.6 en op de 200 meter 2.43.9. Een startbewijs voor de 200 meter wisselslag heeft de in het eind examenjaar van de mavo zitten de Sonja Stein binnen bereik. Met 2.30.1 zit zij nog een fractie boven de limiet (2130,0), waar mee ze al zeker is van een in- schrijftijd en derhalve vrijwel zeker van deelneming. „Ik doe voor die tijd nog twee keer aan limietwedstrijden mee en hoop die tijd nog te halen", zegt zij. Startbewijs Ondanks de last van haar spie ren, weet Sonja Stein haar terug val te beperken. Zij is weliswaar haar tweede plaats op de 200 me ter schoolslag op de nationale ranglijst kwijt en staat nu vierde, maar tijdes het winterkampi- oenschap wil ze toch weer zijn. „Als ik daar goed presteer heb ik ook mijn plaats in de jeugdploeg terug", stelt ze. De vlakbij het Kolpabad wonen de Sonja Stein is helemaal 'weg' van haar sport „Ik iaat er nogal ■wat voor schieten en hoop nog heel lang te zwemmen", zegt ze enthousiast „Al zou ik die last van m'n spieren blijven houden, dan nog zou ik er niet voor stop pen". Dat laten schieten houdt onder meer ook in het missen van een aantrekkelijk weekje langlaufen in de Ardennen en het niet bezoeken van feestjes. Ook een weekje naar Terschel ling waren niet aan Sonja Stein besteed. -Ze miste liever geen trainingen en wedstrijden. „Je moet er wat voor over hebben", glimlacht ze. Trainen Vijf keer per week traint ze van 's morgens zes tot zeven in bet Kolpabad, om vervolgens naar school te gaan. Daarnaast traint ze samen met Leda Bitanc op maandagmiddag een extra uur in Rotterdam en op vrijdaga vond nog eens een uurtje in het Kolpabad. „Jammer dat we geen middagtraining hebben voor de wedstrijdzwemmers", meent de Vlaardingse, die ook nog aan fit ness doet „Ik train niet echt veel. Om wat te bereiken, zou ik nog meer moeten trainen. Door febrek aan voldoende banen, is aar in Vlaardingen echter geen gelegenheid voor". Vlaardingen De biljarter J. Ommering van het Vlaar dingse Avanti verdedigt dit weekeinde zijn distrietstitel bandstoten vijfde klasse. In café-biljart Rotterdam te Vlaardingen bindt Omme ring de strijd aan meb van der Weel, F. Hommen (beiden De Griffioen), J. van der Mark (De Kroon), C. Ver voort (BOG), C. Hardenbol jr ft Spinnewiel), mevrouw C. Jans (Tonegido) en R. Philip (De Oude Markt). De wed strijden beginnen vrijdag om 19.30 uur: zaterdag en zondag wordt er vanaf 12.30 uur om de titel gestreden. Vlaardingen HVO heeft een belangrijke overxvinning be haald. Door de 5-3 zege op Slie- drecht, tot dan koploper, heeft het eerste achttal van de Vlaar dingse schaakverenging de eer ste plaats overgenomen. Het in de eerste klasse A uitkomende HVO heeft promotie naar de hoogste regionale klasse binnen handbereik. Aad van Gent, Bas van Driel en Aad Hoogerwerf zetten hun partijen in winst om, terwijl veteraan Aad de Jong, Joop Kolenbrander, Leo Ver hoeven en Erik Smeekes remi seerden. Tips voor deze rubriek kunt u door- govon aan de aportredaktie van deze krant, postbus 110, 3139 AC Vlaardingen. De sportredaktie is overdag telefonisch bereikbaar on der nummer 010-4345209 en in de avonduren onder nummer 010- 4056509. WOENSDAG 25 JANUARI Zaalvoetbal: WestwijkhaJ Vlaardingen' 21,00 DVO"32—Schiedam, 21.40 BKB— SDV.22.2D RKWIKSPSV. DONDERDAG 26 JANUARI Volleybat: 20.15 Ervea—Hoty (h). 19.30 Poflux 2—Shell (h). 21.15 Shell—2 VC 2 (d), Voetbet: 20.00 Buitengewone algemene le denvergadering SW In clubgebouw; Handbei: 19.30 UVG—Van oer Voort/ Qu!nlus(d, beker). VRIJDAG 27 JANUARI Voetbal: 19.00-21.00 Afscheidsreceptie Barend van Eijk In clubgebouw PPSC (sportpark Harga, Schiedam); Basketbal: 20.15 The Dragons—Elemenlum/Green Eagles (<3k Zaalhandbal: 19 00 DWS— UVG (h); Biljarten: 19.30 DIstriclstlnale vijf de klasse bandstoten in calé-biljart Rotter dam te Vlaardingen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1989 | | pagina 2