Buitenkansje voor fysiotherapeuten Warjo van Galen heeft Barcelona in het vizier I WATERWEG 151 SP Hï HBSS oefent AMVJ wint toernooi Rijnmond Nieuw bestuur Juventus rsERvicÉsW SPORTAGENDA Viertal begint maatschap in Holyziekenhuis Foto's, schepen en schilderijen 'Schermen is eigenlijk versneld schaken' TV OF VIDEO DEFEKT? BEL SPIJK DIREKT! BEL 010-4271074 SCHIEDAM Voor straf Veertien Schiedammers in de leeftijd van 16 tot 20 jaar moeten donderdag en vrijdag de handen uit de mouwen steken. Zij moeten op verschillende plaat sen in de stad plantsoenen schoonmaken en aanver wante Karweitjes opknappen. De jongens hebben een alternatieve straf opgelegd gekregen omdat ze, eerder dan was toegestaan, vuurwerk afstaken. De ONS zal bepalen welke werkzaamheden de jonge ren moeten opknappen. Tijdens de tweede dag van hun straf krijgen de veer tien gezelschap van ongeveer 35 andere jongeren van 12 tot 16 jaar. Ook die hadden zich niet aan de regels voor het afsteken van vuurwerk gehouden. Vogels kijken De beemtuin van het Prinses Eeatrixpark bliikt een lustoord voor vogels te zijn. Vorig jaar werden in het gebied ongeveer 55 verschillende vogelsoorten waargenomen. Schiedammers kunnen zich zondag met eigen ogen overtuigen van dat rijke vogelleven. De maande lijkse excursie door de heemtuin staat dan namelijk in het teken van de park-, bos- en watervogels, die daar regelmatig zijn te vinden. De reden waarom al die vogels zo graag in de heem- tuin toeven, is volgens de dienst gemeentewerken voor de hand liggend. De enorme rijkdom aan heemplanten garandeert een overvloedige voedsel voorziening, terwijl het gebied ook een keur aan nestel- en schuilgelegenheden herbergt. De gratis excursie van zondag staat onder deskundi ge begeleiding en begint om 14.00 uur. Deelnemers wordt geadviseerd een verrekijker mee te nemen. Groot even terug De jubileumviering in het kader van het 25-jarig be staan van de St Jan de Doperkerk in Schiedam Nieuwland krijgt zaterdag en zondag een extra fees telijk tintje. Op beide dagen zal oud-pastor Jan Groot de preek verzorgen. Groot werkte tussen 1973 en 1982 in Nieuwland als respectievelijk pastoraal werker en priester. In 1982 verkaste hij naar Zwolle. De dienst van zaterdag begint om 17.00 uur en zon dag om 11.00 uur. Aan die laatste dienst wordt mee gewerkt door het jongerenkoor. I VLAARDiNGEN j Starters Wie met plannen rondloopt om een eigen bedrijfje op te zetten, kan op donderdag 11 januari in de bur gerzaal van het gemeentehuis terecht voor een star- tersoriéntatiebijeenkomst De Kamer van Koop handel belegt regelmatig dergelijke bijeenkomsten, omdat veel beginnende ondernemers graag voor lichting krijgen over een reeks zaken. Tussen twee en vijf uur krijgen de deelnemers in formatie over vestigingswetten- en vergunningen, het maken van een ondernemingsplan, verschillen de ondernemingsvormen en financien. Voor meer informatie kan men zich wenden tot me vrouw F.H. van de Wal, telefoon (010) 4057790. Postzegelbeurs De Shell postzegelvereniging houdt zaterdag een pos t2egelbeurs op het sportpark de Vijfsluizen. Daar kunnen tussen eén en vier uur zegels worden ge ruild. MAASSLUIS Plein stadhuis Het plein voor het stadhuis wordt binnenkort opge knapt en heringericht. Belangrijkste onderdeel van de opknapbeurt, die een kwart miljoen gulden gaat kosten, is het vervangen van de keitjes op de loop route door gebakken straatmateriaal. Bovendien zullen er zes banken worden geplaatst. Gemeentewerken De dienst gemeentewerken krijgt in de Sterre weide aan de Nieuwe Waterweg een nieuw onderkomen. Het pand zal een oppervlakte van ruim drieduizend vierkante meter bestrijken. Het Maaslandse archi tectenbureau TK heeft van het college van B en W opdracht gekregen een schetsplan te maken. Milieu-educatie De sector stads- en milieubeheer heeft van het colle ge van B en W opdracht gekregen de mogelijkheden te onderzoeken om in Maassluis milieu- en natuure- ducatie van de grond te tillen. Het college wil daar voor jaarlijks 17.500 gulden uittrekken. Engelse sfeer Het eerste lunchconcert dat in het nieuwe jaar in het Schuurkerktheater wordt gehouden, zal zondag 7 januari een typisch Engelse sfeer ademen. Onder de titel Afternoon Tea's wordt vanaf half één can bele gen muziekprogramma geboden. Zangeres Liduin Stumpel en. pianiste Anette Rogers zingen en spelen vooral werk uit bekende musicals en vertolken hoogtepunten uit het oeuvre van grote componisten als Cole Porter, George Gershwin en Irving Berlin. Afternoon Tea's is een programma waarin met een vette knipoog de typische levensstijl van de Engelse middle en upper class op de hak wordt genomen. Films in Schuurkerk Komende maand worden in het Schuurkerktheater louter films gedraaid die een kassucces zijn gewor den. Als eerste wordt donderdag de muziekfilm Purple rain vertoond, waarin de popster Prince de hoofdrol speelt. Volgende week staat de James Bondfilm 'Licence to kill' met in de hoofdrol Timot hy Dalton op het programma. Arnold Schwarzenegger en de kleine Danny De Vito beleven op 18 janauri in Twins doldwaze avon turen. Als laatste film voor deze maand staat de ac tiefilm Road House gepland met in de hoofdrol Pa trick Swayze. Alle films worden twee keer gedraaid: om 1400 en 20.30 uur. I HOEK VAN HOLLAND Finale soundmixshow Na twee voorrondes staat zaterdag de apotheose ge pland van de soundmix-playbackshow in wijkga- bouw De Hoekstee. In totaal 22 kandidaten treden vanaf 20.00 uur tegen elkaar in het strijdperk. De finalewedstrijden worden afgewisseld met op tredens van balletschool Steps en de zanger Jaap Stolkestijn, die het lied 'Oh, oh Westland" zal zingen. Rotterdams Nieuwsblad woensdag 3 januan 1990 Vlaardingen De patiënten van de afdeling fysiotherapie in het Holy-zïekenhuis struikelen bijna over de slingers. .Overal hangen guirlandes en ballons. Een jubila ris? Een uitbundig nieuwjaarsfees tje? Nee, verklaren Carin de Leede, Annelies van de Burgt, Jaap Hor dijk en Gerard Groenendijk: de in huldiging van een nieuw feno meen. Een maatschap voor fysio therapeuten binnen de muren van het ziekenhuis. De oprichting van hun eïgen.'zaak', die gisteren van start ging, is het ge volg van reorganisaties in de ge zondheidszorg. Door de bezuinigin gen die ook het Holy vanuit Den Haag kreeg opgelegd, moest de fy siotherapie flink afslanken. De af deling, waar op toptijden wel twin tig therapeuten werkten, was veel te groot in verhouding tot het aan tal ziekenhuisbedden. Het plan van het viertal om een maatschap te beginnen bespaarde L.M. van den Akker, interim-ma nager van het ziekenhuis, een hoop hoofdbrekens. Door dit initiatief kon tenminste een deel van de po liklinische behandelingen binnen de eigen muren blijven. Bovendien vergemakkelijkte het de afvloeiing van personeel. Er moest al een be- "g; hoorlijk aantal medewerkers ver- s' trekken, overigens zonder dat die in de ww terecht kwamen. De meesten gingen naar particuliere praktijken in de regio, één koos, vanwege zijn leeftijd, voor de vut. 5* Sjoerd Dagniaux vangt in zijn foto's de lijnen van lichten schaduw. Zijn werk is te zien inde gemeentebibliotheek. Ziekenfonds Ook het ziekenfonds DSW steunde de jonge ondernemers van harte. Dankzij die steun mogen Carin, Annehes, Jaap en Gerard anders dan sommige beroepsgenoten el ders in de stad ook ziekenfonds patiënten behandelen. "Voor de pa- tiénten verandert er daardoor wei- nig of niets. De vier fysiotherapeu ten, die ieder al een groot aantal ja ren in deze vleugel van het Holy werken, moeten echter nog even wennen aan de nieuwe situatie. Zij mogen voortaan alleen polikli nische gevallen behandelen. De collega's die op de afgeslankte afde ling in loondienst zijn gebleven dat zijn er een stuk of elf moeten hun werkterrein beperken tot de verpleegafdelingen. Voor het kwartet van de Maatschap Fysio therapie Holy is dat echter niet de belangrijkste verandering. Carin de Leede: „We zijn voortaan toch meer persoonlijk verantwoordelijk voor ons werk. We kunnen een be ter contact met onze patiënten op bouwen en onze eigen werktijden en ons eigen tempo bepalen". „En onze eigen manier van werken doorvoeren", vult Jaap Hordijk aan. Aan de oprichting van de maat schap zaten nogal wat haken en ogen, want geen enkel Nederlands ziekenhuis bleek ervaring te heb ben met een constructie waarin particuliere fysiotherapeuten wer ken naast collega's die gewoon in loondienst zijn. Daar stond echter tegenover dat de vier alle mede werking ondervonden en dat 2e alle vier even enthousiast waren. Carin: „Het is natuurlijk uniek als je elkaar kunt uitkiezen. Je kent el- kaars werkwijze, eikaars beroepse thiek. In een normaal geval sluit je je aan bij anderen en moet je maar ten hoe dat bevalt". oordelen Ondanks de lastige startprocedure voelden de vier jonge Vlaardtngers er niets voor om ergens in de stad een pand te huren en daar een praktijk te beginnen. Gerard Groe- nendeijk: „Dat was misschien wel makkelijker geweest, maar als je in een bestaande situatie blijft, die je bovendien goed kent, biedt dat een heel pakket aan voordelen". Over de aard van die voordelen wordt niet Uitgewijd. Maar ze liggen voor de hand. De afdeling heeft in de loop der jaren goede contacten op gebouwd met tal van specialisten uit de omtrek. Daardoor is de toe loop van patiënten min of meer verzekerd. De fysiotherapeuten Carin de Lee de, Annelies van de Burgt, Jaap Hor dijk en Gerard Groenendijk die bin nen de muren van het ziekenhuis een maatschap zij'n begonen. Ook al stapte het viertal in zekere zin in een gespreid bedje, voordat de ondermening van start "ging moest er behoorlijk worden geïn vesteerd. In nieuwe apparatuur en in een verbouwing van de afdeling. De spreek- en behandelruimte huurt de maatschap van het zieken huis. Zelfs het gebruik van het zwembad is in de huur verdiscon teerd. Afgezien van de persoonlijke voordelen die de reorganisatie hem heeft opgeleverd, vindt Jaap Hor dijk dat bet ziekenhuisbestuur de afslanking op deze manier 'elegant' heeft opgelost. Carin de Leede glundert: „Ik wilde altijd al een ei gen zaak. Voor mij was dit een bui tenkansje!" Exposities in de regio Vlaardingen Een selectie uit de verschillende fotoseries die de Vlaardingse amateur fotograaf Sjoerd Dagniaux sinds 1971 maak te, is vanaf 8 januari te zien op de eerste en tweede verdieping van de centrale bibliotheek in de Waalstraat. Dagniaux stond voor deze exposi tie onder meer werk af waarin zijn visie op landschappen is terug te vinden. Ook ongebruikelijke strandfoto's en foto's waarin hij het ritme van licht- en schaduw lijnen heeft proberen te vangen, maken onderdeel uit van de ten toonstelling, die daar tot en met 26 januari valt te zien. Vanaf vandaag tot 26 janauri biedt de Vlaardingse bibliotheek ook onderdak aan een tentoonstelling over sleepvaart en binnenvaart. De expositie bestaat uit panelen en vitrines waarin onder meer scheepsmodellen, onderdelen en gereedschap staan uitgestald. Bo vendien is er een diageluidserie te zien en te horen. 'Alle hens aan dek' is een expositie die door ver scheidene scheepvaartmusea sa men met het Nederlands Biblio theek- en Lektuurcentrum is sa mengesteld. Wolf rat In Vlaardingen is deze maand op nog drie plaatsen een nieuwe ex positie te zien. In het theatercafé van de Harmonie zijn tot 25 febru ari decorontwerpen, affiches en olieverschilderijen van de beel dend kunstenaar Kees Wolfrat te zien. Wolfrat maa"kte vanaf 1963 naam vanwege zijn experimente le decorontwerpen voor diverse theatergroepen. Ook deze exposi tie moet worden gezien als een overzichtstentoonstelling. Olieverschilderijen en monotypes van Marianne Vetter zijn vanaf 10 januari te zien in het Zonnehuis. Variatie is ook voor deze kunste nares uit Hazerswoude heel be langrijk. Daarom zijn van haar hand zowel transparante aquarel len als in dikke lagen opgebouwde reliéfschilderijen te zien. Hexagon Tot slot is in Cultureel Centrum Kollandia van 5 tot 28 januari re cent werk van Dieter Mulch te zien. De Duitser Mulch heeft zich sinds 1987 toegelegd op het thema Hexagon. Dit komt tot uitdruk king in composities van zeshoe ken, waarin de synthese van figu ratieve en abstracte elementen bijna als vanzelf tot stand lijkt te zijn gekomen. In de foyer van. theater De Teer- stoof in Schiedam hangt tot half februari werk van Marijke Sloo- ter. Haar tekeningen en schilde rijen zijn moeilijk tot een bepaalde stroming te herleiden, maar heb ben duidelijke raakvlakken met het werk van expressionistische en surrealistische schilders. De Italiaanse kunstenaar Enrico di Tommaso heeft zijn vleugels uitgeslagen naar Nederland en toont vanaf zaterdag zijn werk in het Gemeentemuseum in Maas sluis. Tommaso maakt abstracte werken. Voor de expositie in. Maassluis heeft hij vooral gekozen voor een serie schilderijen waar voor hij de techniek acryl op pa pier gebruikte. Schiedam De ledenver gadering van Juventus stemt aanstaande vrijdag over een nieuw bestuur. Luuk Delahaye wordt in Sportzaal-Oost (aanvang 2Q.0Q uur) voorgedragen voor de vacante voorzitter- spost. Hij is de opvolger van Theo Vos, die op eigen ver zoek terugtreedt. Nico van Putten, die al eerder praeses van de Sehiedamse basket ballers was, is kandidaat voor het vice-voorzitters- schap. Delahaye en Van Putten zullen toetreden tot het dagelijks bestuur, dat verder zal bestaan uit Mary Voorbraak (secretaresse), Frank Tigges (wedstrijdse cretariaat) en mevr. Door nik (penningmeester). Dit dagelijks bestuur wordt aan gevuld met een zestal com missieleden. 10 - Schiedam 01880-13945 Wij bieden: snelle reparatie ca. 1 dag lage prijzen garantie op reparatie onder voorbehoud 01B8O-13945 Dam 19, Schiedam Tips voor deze rubriek kunt tl door geven aan de sportredaktie van deze krant, poatbua 4008, 3130 KC Vlaardingen. Da sportredaktie is overdag telefonisch bereikbaar on der nummer 010-4345209 en in de avonduren onder nummer 010- 4056509. WOENSDAG 3 JANUARI Algemeen: Buitengewone ledenver gaderingen DSS'26 en Vlaardingen over fusieplannen; Volleybal: 21.30 HJPV 4—-Shell (h); Zaalvoelbal: Westwijkhal Vlaardingen: 21.00 VFG—DOS'32 (dj. DONDERDAG 4 JANUARI Volleybal: 21.15 Shell—YUM 2 (d); Zaalvoelbal: Aiexanderpolder Rot terdam: 21.15 SMVDRZ. VRIJDAG 5 JANUARI Basketbal: 20.15 Jumpers 2—Juven tus (d); Volleybal: 19.45 Holy— Afexandria'66/2 (ti). 21.00 Holy—Rivo (d), ZATERDAG 6 JANUARI Voetbal: 19.30 NAC—SW; Basket bal: 18.45 Hem en turn/Green EaglesDragons (d), 20,30 Eiemen- tum/Green Eagles—RZ (h); Zaal handbal: 21.30 DWSUVG (h); Vol leybal: 15.00 OdulphusRijnmond <h), 17.30 RentoKll/ZVH—Rijnmond (d), 15.15 MVCBerkel (h), 13.15 MVC-—Keyzer/V (d); Zaalkorfbal: 17.45 CKC Maassluis—DES (D), 17.00 Poortugaal—ODJ, 20.05 Spirit—ZKV, ZONDAG 7 JANUARI Zaalhandbal: 13.50 UVG—Zeeman Vastgoed/SEW (d), 15.10 DWS—Auto Caubo/IASON (d). 13.15 WIK—Mer- casol/Saturnus (h), 11.20 HVCDe Holiandiaan(d), 13.15 Snetwiek 2—De Holfandiaan (h); Zaalkorfbal: 15.15 De Bennen—Vlaardingen, 14.00 Har- gaHou Stand, 14.00 WIQN—Suc- door ERICHOLIERHOEK Vlaardingen Wie denkt dat in Nederland de seherm- sport niet op een serieuze en intensieve manier wordt be oefend, heeft het zeker in het geval van Warjo van Galen bij Het verkeerde eind. Er zijn maar weinig sportmensen, die zoals hij zes maal per week trainingsarbeid voor hun favoriete bezigheid over hebben'terwijl er sprake is van sport bedrijven op ama teurniveau. De 23-jarige HEAO-student benadert zijn passie echter professioneel en laat daar dan ook heel wat voorschieten. „Ik ben helemaal dol van scher men en vind het dan ook niet erg om andere hobby's, zoals zeilen en lezen daarvoor opzij te zetten. Zeker niet wanneer dat bij de Olympische Spelen in 1992 een finaleplaats oplevert. Want dat is waar ik op het moment naar toe werk". Een uitspraak vol aspira ties maar gezien zijn huidige po sitie op de Nederlandse ranglijst zeker niet te opportunistisch. In het schernrwereldje is hij met zijn 23 jaar namelijk nog vrij jong aangezien de meeste schermers hun top pas laat in de twintig be- f reiken. Omdat hij in die rang- schikking als vierde gerang- schikt staat, mag het niet als ir- g reéel gezien worden dat de blon- de Vlaardinger nog enige pro- 55 gressie zal maken, al zal hij daar- a voor regelmatig moeten uitwij- g ken naar het buitenland. 2 „Ik ben op tienjarige leeftijd via - *3*3 een buurjongen met schermen in aanraking gekomen bij de Vlaardingse scbermvereniging Trefpunt. Daar kwam ik er al snel achter dat ik te weinig te genstand ondervond en ben toen uitgeweken naar het Rotterdam se Vandervoodt. Ook daar groei- de ik boven mijn tegenstanders uit en uiteindelijk heb ik mijn stekkie in Den Haag gevonden bij Desvilliers. Ik word er prima begeleid en er wordt daar in een gezellige sfeer met elkaar omge gaan". Toch is het ook daar niet moge lijk om de wereldtop te bereiken. Van Galen mist vooral zijn oe fenpartijtjes en loopt dan ook zo veel mogelijk toernooien af om ervaring op te doen. Vorig jaar week hij zelfs uit naar Bonn en deed daar een zeldzame ervaring op. „Ze trainen daar met veertig schermers, die allemaal tegen el kaar spelen. In ons kikkerlandje zijn er slechts 2000 mensen die deze sport beoefenen dus een plek, waar zoveel gelijkwaardi ge spelers elkaar treffen, komt dan alleen voorop een toernooi". Elitesport Volgens Van Galen verkeert de sport een beetje in de anonimi teit omdat het moeilijk is het spelletje snel te begrijpen. Het gerucht dat het een elitesport en daarom duur is. valt volgens hem wel mee. Een beginneling kan altijd de benodigde attribu ten lenen om daarna langzamer hand zijn eigen uitrusting aan te Warjo van Galen: ..."Een spon sor staat natuurlijk alleen voorde deur als de Spelen in zicht ko men'... schaffen. Toch zou ook Van Ga len het niet zonder de financiële en vooral mentale support van zijn ouders kunnen stellen. „Om op dit niveau te kunnen presteren is er enthousiasme van de huiselijke kring noodzakelijk. Gelukkig heb ik daarover niet te klagen. Mijn ouders en m'n broer proberen dan ook op alle fronten bij te springen. Een zeer grote stimulans". Van het overkoepelend orgaan van de schermsport in Neder land, de KNAS, krijgt de top sporter overigens niet de steun, die hij verdient. „De bond wor stelt met een financieel pro bleem en als lid van de nationale selectie krijg ik dan ook alleen maar sommige kosten, die ver bonden zijn aan een toernooi, vergoed. Een persoonlijke spon sor zou dan ook van harte wel kom zijn". „Maar", spuwt hij zijn gal, „die staat natuurlijk alleen voor de deur wanneer de Spélen in zicht komen". Van de HEAO krijgt hij echter wel de steun de hij nodig heeft Er zijn enkele leraren die in de gaten kregen hoeveel energie hij in zijn sport stak en dat resul teerde in een uitzonderlijke ten tamenregeling. Als de opmer king valt dat het gebrek aan steun misschien wel komt omdat schermen een oninteressante sport is voor leken, begint hij ge lijk het schone en elegante van het degenspel uit te leggen. Emotie „Het is eigenlijk een soort ver sneld schaken. Veel inzicht tkk- tiek, vooruitdenken en kennis van je tegenstander is onont beerlijk. Dit houdt automatisch in dat concentratie een belang rijke p<U-i in een wedstrijd is. Vooral op een toernooi dat soms twee dagen duurt, en waar tus sen de wedstrijden grote pauzes zitten, is het moeilijk om je elke keer weer op de juiste manier op te laden. Het is dan ook schitte rend als je een sterke tegenstan der kan aftroeven. En als je dit kan uiten middels een juichend gebaar". Als hij ter illustratie een foto van laat zien en er, hoewel hij 'm al zeer vele malen bewon derd heeft, zichtbaar weer van geniet, spreekt hij: „Schermen is emotie". Iemand, die zo voor zijn sport leeft en er zoveel voor over heeft, moet zijn doel wel berei ken, zou men haast denken. Maar er zij'n genoeg voorbeelden te verzinnen van personen, die de absolute top net niet gehaald hebben. Enige terughoudend heid is dan ook op z'n plaats. Het blijft echter een nobel streven om in 1992 als eerste Nederlan der in de geschiedenis een fina leplaats af te dwingen. Van Galen; „Of ik die plaats be reik moet de toekomst uitwijzen. Mijn eerste streven is om natio naal kampioen te worden en dan ga ik aan Barcelona denken. Daar wil ik in ieder geval bij zijn"! Schiedam De volleyballers van Rijn mond sloten 1989 af met een toernooi, waarin enkele grote namen uit de eredivi sie meespeelden. Een behoorlijk aantal toeschouwers kon behalve het eerste he renteam van thuisclub Rijnmond ook Del ta Lloyd/ AMVJ, Nashua/VCG en ACCO- /DQS zien spelen. Rijnmond-coach Joop Tinkhof had vooraf voor zijn eigen team slechts 'een gezellig toernooi' in gedachten: „Er is nu niet die druk, dat we moeten winnen en hoeven dus niet bang te zijn om fouten te maken. W e kunnen gewoon met lef spelen". In de wedstrijd tegen Delta Lloyd/AMVJ was daarvan nog geen sprake. De Amster damse eredivisionist, die samen met VCG en ACCO/DOS een gedeelde tweede plaats op de ranglijst bekleedt, had geen kind aan deSchiedammers. De voormalige ploeg van Delta Lloyd-spelers WimHoog- endoorn en Peter Fleischmann werd met 1-3 verslagen. Fleischmann, die dit jaar een contract tekende bij AMVJ, heeft nu ook een plaats in de basis veroverd en speelde op het toernooi van zijn oude club twee goede partijen, ACCO/DOS had op het toernooi de kans op een revanche tegen VCG, waarvan het onlangs nog verloren had. De wedstrijd ging gelijk op, maar in een vijfde set was Nashua wederom de sterkere. In de wed strijd, die de verliezers van heide partijen daarna speelden, maakte Rijnmond het DOS, dat in de eerste twee sets erg slecht speelde, nog moeilijk, maar DOS kwam te rug en wees de thuisclub toch naar de laat ste plaats terug. AMVJ, dat VCG in de competitie nog niet ontmoet had, bleek de sterkste in de finale en bond VCG met 3-1 aan de zegekar. AMVJ-coach Ad van der Velden na afloop: „Er zijn weinig toernooi en voor eredivisieclubs en ik denk dat Rijnmond hier best een traditie van kan maken". Schiedam De voetballers van HBSS benut tende winterstop om een interessant oefenpro gramma af te werken. Aanstaande zaterdag middag oefenen de discipelen van Geo: Pijl'op eigen terrein tegen eerste klasser A5WH uit Hendrik-Ido-Ambacht (aanvang 14.30). Op donderdag 11 januari trapt HBSS om zeven uur 's avonds af tegen de landelijke jeugd van Spar ta. Voorts zijn er oefenpartijen georganiseerd tegen Die Haghe en de Ridderkerkse eerste klasser RWH. Deze wedstrijden worden res pectievelijk afgewerkt op zaterdag 13 januari (aanvang 14.30) en donderdag 18 januari (aanvang 19.00 uur).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1990 | | pagina 2