0 D 'In het begin droomde ik van honderd zaken* Roger Bradley werkt aan een nieuw succes SPORT WATERWEG 19 BRIEVEN 3 Fietsdag Eerste diaken Vacaturebank Kieskleurig Adverteren doet verkopen! Schoenenkoning Van Woensel beheert 40 jaar familiebedrijf ¥€2èri Mahorokan hoopt op Studio Sport Demyrace in Schiedam GREEN EAGLES CONTRA ORCAS Henny van Wijk weer uitgeschakeld SPORTAGENDA Rotterdams Nieuwsblad donderdag 10 mei 1990 SCHIEDAM John de Wolf John de Wolf, prof-voetballer van Feyenoord, keert op het oude nest terug. Niet dat hij zich heeft aange meld bij zijn voormalige clubje Schiedamse Boys, Be Wolf laat zijn neus zien op zijn oude lagere school: De Gorzen. Hij is één van de ex-leerlingen die bij de jubileumviering aanwezig zullen zijn. Voor deze openbare basisschool aan de Dwars straat 2 staat het tienjarig bestaan voor de deur. Al weken zijn de huidige leerlingen daarom met een speciaal project bezig. Alles wat met het thema kle ding heeft te maken klederdracht, poppen-, bad en sportkleding, kledinggeschiedenïs en kledij in andere landen zal volgende week woensdag 15 mei worden getoond op het 'eindfeest'. Vanaf vijf uur staat de school voor alle bezoekers open. Verder is er een fototentoonstelling over De Gorzen. Het feest duurt tot half negen. Schipper (en) De schippers die in de buurt waren, hebben het al gemerkt: de beroepsvaart kan het water van de Lange Haven niet doorkruisen. De blokkade die het openluchttheater 'n Brandende Kwestie waar van vanavond de première is heeft opgeworpen, blijft tot aanstaande maandag nog in tact. De eige naars van plezierjachtjes kunnen de Lange Haven wel, zij het met de nodige voorzichtigheid, passeren. De kans op enig-oponthoud is echter aanwezig. Schippers kunnen bij de Openbare Nutsbedrijven de nodige informatie krijgen. VLAARDINGEN Nicaragua Adriënne Zoutendijk leidt vanavond een thema-bij eenkomst van Groen Links over Nicaragua. Zij heeft in het Midden-Amerikaanse land gewerkt en vertrekt zaterdag opnieuw voor een periode van zes maanden naar Nicaragua. De bijeenkomst in het pand van Groen Links aan het Weeshuisplein be gint om acht uur. Omdat de landelijke fietsdag nu eenmaal altijd sa menvalt met de nationale molendag is de start van de tocht in Vlaardingen zaterdag traditiegetrouw weer bij molen Aeolus aan de Kortedijk; Houtebe schrijvingen zijn tegen betaling van drie gulden te verkrijgen bij het nieuwe VW-kantoor onder de trappen van hetstadhuis op de Markt. Zaterdag zijn zij vanaf negen uur te koop bij de 200 jaar oude molen, waar molenaar Niek Boekestijn be langstellenden rondleidt. De tocht voert door de pol ders van Midden-Delfland. Wie de dertig kilometer volmaakt ontvangteen medaille of een hanger. Bisschop Bör van Rotterdam wijdt in de Willibror- duskerk aan het Erasmusplein zondag de eerste rooms-katholieke diaken van Vlaardingen: Taco van der Meer. De 31-jarige onderwijzer van basis school Sint Jozef in Schiedam heeft een studie voor diaken met succes afgerond. Van der Meer leidt al vele jaren de tientallen vrij willigers in de parochie, die mensen in armoe of geestelijke nood terzijde staan. Maar zondag krijgt hij een officiële aanstelling. Zo'n aanstelling werd mogelijk toen het tweede Vaticaans Concilie in de jaren zestig het ambt van diaken in de rooms-katho- üeke kerk weer instelde. De plechtigheid in de Willibrorduskerk begint zon dagmorgen om tien uur. Er wordt een speciale col lecte gehouden voor het familiehuis bij de Daniel den Hoed Kliniek in Rotterdam, een van de goede doelen waarover zich een diakonale werkgroep he eft ontfermd. De vacaturebank van het arbeidsbureau, die tot deze week was gevestigd in het stadhuis van Vlaar dingen, is verhuisd. Werkzoekenden moeten voort aan naar de ontvangsthal van de sociale dienst aan de Hoflaan 43 gaan om mogelijkiets van hun gading te vinden. De GSD biedt bezoekers een keur van informatie over werk en studie. De openingstijden van deze In- fotheek zijn dagelijks van half negen tot vijf uur. MAASSLUIS In het Gemeentemuseum aan de Zuiddijk is een ex positie voor kinderen in première gegaan. Het gaat om de educatieve tentoonstelling 'Kieskleurig'. De werkstukken die daar zijn te zien, zijn speciaal be stemd voor kinderen van vier tot en met zes jaar of tewel de laagste drie groepen in het basisonderwijs. Het is de bedoeling hen spelenderwijs kennis te la ten maken met kunst en hen tegelijkertijd kleuren te leren herkennen en combineren. De tentoonstelling is samengesteld door het Jan Cu- nencentrum uit Oss. Tot en met 4 juni is Kieskleurig dagelijks (behalve op maandag) van twee tot vijf uur te zien. Kinderparadijs Het 22-ste kinderparadijs zit er in aan te komen. Voordat echter de traditionele speelinstuif in ont moetingscentrum Koningshof tijdens de zomerva kantie kan plaatsvinden, moet nog heel wat werk worden verzet. Ter voorbereidingop het festijn, dat van 6 toten met 17 augustus zal worden gehouden, vragen de ambte naren van de sector welzijn erom te worden bedol ven onder 'waardeloze spulletjes'. Op dit moment is behoefte aan bij voorbeeld oude lapjes stof, lucifers doosjes, closetrollen of ander bruikbaar materiaal dat voor kleine doe-'t-zelvers van pas kan komen. In het stadhuis kunnen dze dingen op kamer 122 worden gedumpt. De ambtenaren (01899-191ll>toe- stel 217) kunnen desgewenst ook meer informatie verschaffen. Koninginnedag Uit uw zeer negatieve, ironische stukje over konin ginnedag in Maassluis maken wij op dat u ónze wijk, Koningshoek-Noord, niet heeft bezocht, Als u dat wel had gedaan, had u kunnen constateren dat er in Maassluis wel degelijk traditionele kinderspelen werden gehouden. Het was dit jaar alweer voor de negende maal dat een vijftigtal vrijwilligers hun vrije tijd beschikbaar stelden om voor kinderen in en buiten onze wijk kraampjes te bemannen, waar spelletjes gedaan konden worden. Dit jaar konden er voornamelijk Oudhollandse spelletjes gedaan worden, namelijk koekhappen, steltlopen, erwten slaan, zaklopen, ezeltje prik, koe melken, hoepelen, hoefijzer gooien, busgooien en ringsteken. Kan het traditioneler? Uiteraard waren er bij ons ook een bar, een rad van avontuur (met kinderronden), een luchtkussen, een poffertjeskraam en een snoepkraam (dit keer oud- hollands), maar onze actïvitteiten stellen altijd het kind en de spelletjes centraal. Volgend jaar vieren we voor de tiende maal konin ginnedag met en voor de kinderen en we hopen er dan een groots feest van te maken. Misschien een idee om dan bij ons langs te komen? Koninginnedagcomité K oningshoek-N oord, mevr. Hoorman, Maassluis door PETER DE LANGE Schiedam Hij woont al 34 jaar in Schiedam, is lid van de exclusieve sociëteit De Vrijheid en tennist re gelmatig in het park aan de Stadhouderslaan. Burgemeester Scheeres speldde hem onlangs een Ridderorde op. Toch weigeren zijn stadgenoten hem een echte' Schiedammer te noemen. Die eer, menen ze in de chauvinistische Brandersstad, is voorbehouden aan geboren Schie dammers, In zijn kantoor in de Spaansepal- der, pal op de grens van Schiedam en Rotterdam, vertelt Jan van Woensel het met milde ironie. Het is waar, voegt hij er aan toe: hij zag, in 1931, het levenslicht in Rotter dam, en zijn root?liggen in Brabant Hij zal dus altijd 'import' blijven, zo als ze in Schiedam plegen te zeggen. Omgekeerd draagt hij zijn stad een zeer warm hart toe, .Heerlijk, de mensen daar hebben geen poeha", zegt hij genoeglijk. Poeha, daaraan heeft de directeur van Alfa-schoe nen een broertje dood. Typerend is de opvatting «lie hij huldigt over zijn werk. „Ik voel me meer be heerder en rentmeester, dan direc teur". Dat is niet alleen bescheidenheid. Beheerder, het woord zegt het al. Jan van Woensel zet voort wat an deren zijn begonnen. Om precies te zijn: hij beheert het familiebedrijf, waarvoor zijn grootvader H.J. van Woensel in 1909 de grondslag legde in een pandje aan de Oude Binnen weg In Rotterdam. Kaplaars H. J. 'Zijn roepnaam heb ik nooit geweten. Ik hou het op Harry of Henri, hij heette tenslotte Henri- cus' stortte zich in de schoenen- handel toen zijn leerlooierij in Bra bant niet meer rendeerde. Dai was geen gering avontuur, want hij had vijf opgroeiende zonen. Daar was geen toekomst voor in het Brabant se. Wel in de Maasstad, waarheen al heel wat streekgenoten waren ver trokken. En in 'het Westen' viel voor wie van aanpakken wist best een goede boterham te verdienen. „Een broer en een oom van mijn grootvader was het ook gelukt", haalt Van Woensel de beslissende episode uit de familiegeschiedenis op. Jans vader Jac. J. ('Jack') kwam in 1912 op zijn zestiende in de zaak, die toen nog De Kaplaars heette. „Zoals Vroom en Dreesmann ooit De Zon heette". De huidige directeur was niet veel ouder toen hij in 1949 in de iF schoenenbranche debuteerde: acht tienjaar. Twee dagen na zijn eindexamen HBS trok hij de stofjas aan. Zijn va der gaf de filiaalchef een korte, doch duidelijke instructie: „Ontzie hem niet!" En zo geviel het dat de vervelendste karweitjes in de regel voor de 'kroonprins' waren. „Ik was daar niet te beroerd voor, hoor", blikt Van Woensel terug. „Al was ik het zoontje van de baas, ik wilde best de kelder schoonma ken". Identiteit Bezwaar tegen de beslisssing van zijn vader dat zijn toekomst in de familiezaak lag, maakte Jan niet. „Later heb ik hooguit gedacht dat ik misschien eerst wel eens ergens anders had willen rondkijken. Ver der was het alleen een beetje wen nen. Ik had op een jongensschool gezeten en kwam nu opeens tussen allemaal verkoopsters terecht. En die waren van een heel ander slag dan de jongens op school. Maar spijt? Welnee, ik had toch geen uit gesproken ambitie om piloot, mis sionaris of ontdekkingsreiziger te worden..." Na veertig jaar is Jan van Woensel er van doordrongen geraakt dat een familiebedrijf voortzetten een heel andere betrokkenheid vereist dan het runnen van een 'gewone' on derneming. Het gaat niet enkel om het zeker stellen van het vaderlijk goed, er moet ook worden gewaakt over zoiets ongrijpbaars als de 'ei gen sfeer'. In een tijd van schaal vergroting en snel wisselende kooppatronen is vooral dat laatste een hele opgave. ,,Wij hadden vroeger veel meereen eigen gezicht", stelt Van Woensel nuchter en zonder een spoortje nos talgie vast. „Dat moeten we zien te rug te krijgen. De vraag is alleen: hoe doe je dat? Dat de eigen identi teit verwatert, hoeft tenslotte niet op de eerste plaats aan jezelf te lig gen. Je had vroeger veel meer vaste klanten, mensen die de bedrijfslei der en de verkoopster kenden. Te genwoordig koopt het publiek overal. Je hebt veel minder grip op de klant" Dom vak... Als hij met zijn vrouw gaat winke len en op praktisch iedere straat hoek een schoenenzaak ontwaart, maakt Van Woensel wel eens een grapje. „Zie je wat een dom vak ik eigenlijk heb? Iedereen kan 't!" Dat is ook wat hij regelmatig van ande ren hoort, „Waar maak je je nou Alfa-directeur Jan van Woensel: 'Ik voel me meer beheerder, rentmees ter, dan directeur'. druk om? 't Is toch simpel? Je koopt schoenen In en je verkoopt ze weer. Watje overhoudt is winst". Maar zo eenvoudig ligt het meestal niet. De klant is wispelturiger dan ooit, wil geen 'koopjes' meer van vijftien, twintig procent korting. Of de helft moet van de prijs af of er wordt in de uitverkoop niets meer verkocht. En de concurrentie is moordend. Zeker gezien de moeilijkheden waarmee de modebranche kampt, komt een winkelketen met 22 filia len op de buitenstaander redelijk imponerend over, maar Van Woen sel zelf is er niet echt tevreden over. „Dat hadden er toch minstens vijf tig moeten zijn", meent hij. „Toen ik begon, droomde ik zelfs van hon derd zaken. Nee, onze groei is niet spectaculair geweest Ik win graag. Niet dat ik verloren heb, omdat ik die vijftig niet heb gehaald... Wij zitten er nog, terwijl een heleboel bedrijven toch zijn verdwenen. Dus in. die zin ben ik niet ontevreden. Zeker niet En wie weet doet mijn opvolger het beter". Naamrecht Die opvolger komt 'van buiten', want net is nog niet zeker of één van zijn kinderen de zaak over neemt Van Woensel heeft zich er bij neergelegd dat hij mogelijk de laatste is van de Rotterdamse tak die met schoenen verkopen aan de kost komt. De Haagse tak is daar al zo'n twin tig jaar geleden mee opgehouden. De familie uit Den Haag is er ook verantwoordelijk voor dat de Rot terdamse Van Woensels nooit hun naam op de winkelpuien hebben gevoerd. Volgens een gentlemen's agreement gingen de Haagse zaken' als Van Woensel door bet leven en de Rotterdamse als De Kaplaars. Bij de verkoop van de Haagse onderne ming bepaalde de rechter dat het naamrecht in Den Haag zou blijven. In Rotterdam, waar net een moder nisering op stapel stond, ging men op zoek naar een alternatief. Het werd Alfa, een vlotte naam die bo vendien met een A begon. Voor aanstaand. In Rotterdam mag dan straks mis schien geen Van Woensel meer aan de top staan, de groei, denkt de hui dige vitale directeur, is ondanks sommige tegenvallers in het verle den nog lang niet uit het bedrijf. „Bij 22 winkels blijft het niet", zegt hij stellig. „Dat kan ook niet. Wat gezond is, groeit Als het niet groeit, leeft het niet". Verkopen Voorlopig blijft hij nog leiding ge ven aan het concern met zijn 145 werknemers dat zich uitstrekt over de hele Randstad, tot in Tilburg en Beverwijk. Met plezier, want „Schoenen verkopen is leuker dan suiker verkopen". Van Woensel: „Je doet in een mode-artikel, je moet de markt aanvoelen en kunnen voorspellen. In dit vak loop je voortdurend op je tenen. Heel spannend. Weet je. waar ik blij om ben? Dat ik niet meer naar Italië hoef om in te kopen. Dat laat ik graag aan anderen over, die dat veel beter kunnen dan ik, Net als verkopen. Ik zou misschien te netjes zijn tegen de klant Of te ou derwets. Verkopen kan ik absoluut niet Ik heb net die toon niet Ik zou op de verkeerde manier mevrouw zeggen. Of per ongeluk meneer te gen een mevrouw' door DONALD BAX Maassluis-Mahorokan is klaar voor de eerste ronde van de Europa Cup. De Maassluisesport school, die zaterdag 19 mei in de 'eigen' Ölym- piahal aantreedt tegen Spartak Hradec uit Praag (Tsjechoslowakije), heeft op financieel gebied moeten passen en meten om tot een slui tende begroting te komen. Met dit evenement is een budget gemoeid van circa 25.000 gulden, dat echter pas in z'n geheel kosten dekkend is als Studio Sport op bezoek komt Zo lang Koos Henneveld, de sporttechnisch directeur van Mahorokan, die zekerheid niet heeft, is het werven van sponsors geen eenvoudige zaak. „De enorme kosten vormen ons grootste pro bleem", aldus Henneveld, die bij een positief resultaat in de tweede ronde moet afreizen naar Lissabon (Henneveld: 'Die reis zal snel 10.000 gulden kosten'). Mahorokan moet bij voorbeeld de reis-en verblijfkosten van de drie Franse arbiters betalen, alsmede de hotelkos ten van de Tsjechische equipe. Voorts moet ge ïnvesteerd worden in de huur van de sporthal en de bouw van extra tribunes. Bovendien dient Mahorokan in blauwe pakken te judo'en (kosten 2500 gulden) en is de kans op een do pingcontrole (kosten 1000 gulden) niet ondenk beeldig. De gemeente Maassluis heeft inmiddels een eenmalige subsidie van 4000 gulden toegezegd, terwijl ook het district Zuid-Holland van de Ju- dobond Nederland een financiële bijdrage le vert. „Het is gewoon keihard ploeteren", zegt Henneveld, die tot nu toe alleen Akai als grote- (re) sponsor heeft kunnen strikken. „Als kleine binnensport heb je de steun van Studio Sport nodig, anders is het financieel niet op te bren gen. Dat geldt voor alle kleine sporten. Komt de tv niet, dan loopt elke organisatie een groot bedrag aan inkomsten mis. Misschien dat in deze ook voor de politiek een rol Is weggelegd. Het programma voor zaterdag 19 mei ziet er als volgt uiti 16.00 aanvang voorprogramma met enkele judo- en aikido-demonstrahes; 16.56 volksliederen en voorstellen van'steelnemers en scheidsrechters; 17.00 aanvang wedstrijden; 17.45 einde en sluiting. Schiedam Aan de Schiedamse Burgemees ter Knappe rtlaan wordt zaterdag een wieler ronde voor amateurs verreden. Het bijzondere hierbij is dat de renners worden gegangmaakt door derny-motoren. Voordat de renners in een finale gaan uitmaken wie winnaar wordt, moeten er eerst twee series worden verreden. De eerste start is om 12.45 uur, de finale gaat om 15.30 beginnen. Onder de deelnemende ren ners zijn favoriet Hans Peter Meijer, Roderick de Munnik, Edwin Vrauwdeunt en Michel de Kroon. Maassluis Het damesteam van Elementum- Green Eagles krijgt in twee wedstrijden de kans te promoveren naar de promotiedivisie. De Maassluise basketbalsters zijn in de eerste divisie B op de tweede plaats geëindigd en moeten nu met Kolf &c Mouin Orca's, dat in IA beslag legde op de tweede plaats, uitmaken wie promoveert. De eerste wedstrijd wordt zater dag in de Wethouder Smithal gespeeld en be gint om 15.00 uur. door SAN DERSONNEMANS Vlaardingen Als het :.-sui Roger Bradley ligt, geeft hij ook dit seizoen zijn visitekaartje af in cric ketspelend Nederland. De 27-jarige Nieuwzeelander noemt zichzelf geen formidabele speler, maar zijn inbreng als coach daarentegen lijkt menig club te inspireren. Ook het vorig seizoen naar de eerste klasse ge degradeerde Hermes DVS ziet in Bradley de stuwende kracht voor nieuwe successen Men weigert bij Hermes over een kampioenschap en een on middellijke terugkeer naar het hoogste niveau te praten, maar ongewild hebben de Schiedam mers toch de favorietenrol toe geschoven gekregen. Uiteraard js het nog maar de vraag of de formatie van captain John Ver- weij daar aan toe wil geven. De knappe seizoenstart overtui gende zeges op Sparta en de re serves van Excelsiorduiden er echter op dat Hermes zich wel degelijk als een van de hoofdrol spelers in de eerste klasse kan ontpoppen. Werk aan de winkel dus voor coach Roger Bradley. „Ik ben er helemaal klaar voor", zegt de 'medium-pace' bowler, „want als je onder druk staat, presteer je nu eenmaal beter en moetje zor gen voortdurend op scherpte te blijven. Of de spelers dat ook aankunnen is de vraag, maar ge zien de samenstelling van ons team moet dat wel lukken. In Paul de Roos, John Verweij, Henk en Bas Kornet en Jos Zuidgeest hebben we genoeg er varing in de ploeg. De jongere, spelers, van wie Nicky Staiham (een paar keer terloops gepolst voor een overstap naar Excel sior, red.) een echt natuurtalent is, zullen we goed moeten opvan gen" Met het aantrekken van Hoger Bradley zag Hermes in 1987 een lang gekoesterde wens in ver vulling gaan. Schiedams oudste cricketclub promoveerde ten koste van VC, naar de boofd- Roger Bonder druk staat, presteer ie beter klasse. Het jaar daarop hand haafde de Harga-club zich, maar na het seizoen waarin Chris Kuggeleijn en Ross Kneehone de scepter zwaaiden, moest er een stapje terug worden gedaan. Knap werk De vervolgens naar VCC ver trokken Bradley, die de uitge rangeerde Tony Opatha opvolg de, leverde in dezelfde jaargang met 'zijn* club knap werk af. Hij loodste de Voorburgse Cricket Club voor het eerst in haar be stajan regelrecht de hoofdklasse binnen. Nu Hermes' Verloren zoon' weer op Harga huist, houdt men stilletjes rekening met een nieuw huzarenstukje. „Omdat ik als speler bij VCC niet volgens de verwachtingen presteerde, was men niet zo blij met mij", blikt levensgenieter Bradley terug. „Die lui zagen echter wel over het hoofd dat ïk van elf spelers een volwaardig team had gemaakt Een ploeg kan niet op één speler steunen. Als de een faalt, moet de ander die klap opvangen". „Bij Hermes heb ik dezelfde taak. Ik zal de ploeg optimaal moeten motiveren en de groep moet tot een hechte eenheid worden gesmeed. Het is duide lijk dat de club en ik blij zijn met eikaar en het liefst beleef ik ook nu weer een kampioenschap. De sponsors maken het mogelijk mij bij Hermes te laten werken. Dan wil ik daar graag wat voor terug doen". Wie beweert dat een buiten- dlandse coach een goed betaalde vakantie viert, heeft het in de persoon Roger Bradley bii het verkeerde eind. Hij zegt „Ik ge niet van het leven en mijn werk. Schiedam Het ziet ernaar uit dat Hermes het ook dit sei zoen zonder cricketer Henny van Wijk moet doen. De ofr- splnner die wegens een chronsiche nekblessure vorig seizoen een groot aantal wed strijden moest missen, ver toeft opnieuw in de lappen mand. De dertiger Van Wijk zal als gevolg van een inge klapte long voorlopig buiten de boundary blijven. In Nieuw-Zeeland ben ik verte genwoordiger van sportartike len en als ik in Nederland ben, zit ik echt niet stil. Als ik geen training verzorg, houd ik me vooreen viertal Nieuwzeelandse bedrijven bezig met de ontwik kelingen op sportgebied. Zo heb ik in mijn woonplaats Taurange het Nederlandse kunstgras geïn troduceerd". Sterker Bradley, die zich in het land der Kiwi's ook als crickettrainer ma nifesteert, noemt het team van Hermes sterker dan ooit, maar betwijfelt of hij de toonaange vende batsman is. „Ik scoor het liefst dikke 'honderds* maar dat is hier, vanwege de limited-over wedstrijden niet mogelijk", ver gelijkt hij. „In de driedaagse wedstrijden die ik met het noor delijke districtsteam speel kan ik er lekker voorgaan staan. Ik heb eens zeven uur staan batten voor 189 runs. Hier moet je veel aan vallender batten'*. „Dat men veel van een speler- coach verwacht, is ergens wel lo gisch, maar toch werk ik liever achter de schermen aan een goed resultaat Hennes heeft mij bij het behalen van het kampioen schap een bonus belooft, dus ze kunnen erop rekenen dat ik er alles aan zal doen om dat te ver wezenlijken", besluit Bradley. Tips voor doze rubriek kunt u doorgeven aan da aportradaictia van daza krant, postbus 4006,3130 KC Visarding an. Da aporttedakU* ia overdag tele fonisch bereikbaar onder nummer 010-4345209 en in de avonduren onder n ummw010-4056S0S. VRIJDAG 11 MEI Squash: Open Schiedamse kampioen schappen l|n squash- en tenniacontrum Klarveretede ZATERDAG tt MEI Voetbal: 14.30 UnHas'30SW (vr), 14.30 PPSCTOGR (beslissingswedstrijd om promoile naar tweede klasse op terrain Hoerjansdam; Honkbal: 14.30 ABC— Vlaardingen Holy; Dsmss softbal; 17,00 Wilton RjeooordtSchJedam—Waaaenaar Korfbal: 16 00 Weidevogels 2-ODI; Squash: Open Schladamao kampioen schappen IJn squash- en tennteoentrum Klaverslede; Bsskslbsb 15.00 Elemen- tum/Green Eaglea—Kolt MoUJn/Orca's (d, eerste beslissingswedstrijd om promo tie naar promotiedivisie)-, Wielrennen: Der- nyrace In Schiedam voor amateur» (par cours Burgemeester Knappertlaan, eerste start 12.45 uur, Bnaie 15.30 uur). ZOND AU 13 MEI Voetbal: 14.30 Oud-BalJerland—Fortu na VI. 14.00 VOL—TOGB (beslisaingswod- atrtjü om kampioenschap in derde klasse C op terrain Neptunua), 14.30 VFC—SMV (bealtasinaewedstrijd om kiMe-pertode- kamploenschop op terrein SW); Zssl- hsodbsl: 13.30 Hoibot/Swrtt—IJVG 13.30 WlngaDWS (d>, Vskthandbsfc 13.45 De Hollandlaan—Nonha (dj 15.00 De HoB and laanDWS (h) Cricket: 11.00 Excelsior—Outck/Haag. 11.00 Oulcfc- Aieag 2—Hermes DVS; Danwssoftbafc 14.00 M&E Vastgoed GophersCardinals (double-header); Squash: Open Schie damse kampioenschappen IJn squash- en tennbcentium Klaverstnde: 11.00 aanvang finales.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1990 | | pagina 2