Bobo: voor clown in de wieg gelegd WATERWEG 15 SPORT 'Cricket komt in Vlaardingen' SPORTAGENDA Erik Uytdewilligen leeft van grappen en grollen A-toernooi op Spieringshoek Gerrie Mühren, Dundee United naar Zwaluwen VI Toparbiters fluiten SVY Rotterdams Nieuwsblad woensdag 11 iub 1990 SCHIEDAM Zangers gezocht De zangvereniging Excelsior heeft grootse plannen: voor volgend jaar staat er een opera/ operetteconcert op het programma, Samen met de harmonie van Wilton Fyenoord en het Albrandswaards Mannen koor-zullen zij op 8 maart 1991 een uitvoering geven in De Ark. Om beslagen ten ijs te komen, is Excelsior op zoek •naar nieuwe leden. Met name een aantal zangers kan het koor nog goed gebruiken. Hoewel de repeti ties pas op 14 augustus weer van start gaan, kunnen zanglustigen toch al meer inlichtingen krijgen bij het secretariaat. Mevrouw Bongers (Muiderslotlaan 22, telefoon 4706388) zal een ieder te woord staan. Vakantiekamp Jaarlijks slaan nogal wat ouders de grote vakantie over, maar dat betekent niet dat de kinderen aan huis gebonden zijn. De komende drie weken kan de vakantievierende jeugd het hart ophalen bij Jeugd land, terwijl verschillende organisaties traditiege trouw in augustus een jeugdkamp houden. Ook Buurthuis Nieuwland wil de jonge wijkbewo ners dit jaar weer mee op sleeptouw nemen. Tieners in de leeftijd van negen tot vijftien jaar kunnen tus sen 4 en 11 augustus mee naar het kamp, dat in de - gemeente Westmaas wordt gehouden. De week staat in het teken van de watersport, want de stadsbewoners kunnen zich overgeven aan zei len, roeien en andere zomerspelen. De bagage wordt per auto naar de vakantiebestemming gebracht, ter wijl de deelnemers de afstand naar Westmaas per fiets overbruggen. Ouders kunnen bij het buurthuis inlichtingen inwinnen over het kamp, waarvoor de deelname honderd gulden kost Jeugdwerkster Marja de Graaf is bereikbaar onder telefoonnum mer 4738671 Bibliotheek dicht Verwoede boeklezers uit Oost, Zuid en Nieuwland zullen tijdens de vakantieperiode tijdelijk moeten uitwijken naar een andere bibliotheek. Teneinde haar medewerkers een vakantie te gunnen, sluit di recteur Mies van Helden de deuren van de drie filia len gedurende twee weken. De bibliotheek in Nieuwland houdt nu vakantie en opent de deuren weer op 21 juli. De bibliotheek in Zuid is van 23 juli tot 4 augustusgesloten. Als het fili aal in Zuid weer open gaat, breekt de vakantie in de bibliotheek in Oost aan. Boekenlezers uit deze wijk dienen van 6 tot 18 augustus uit te wijken naar een ander filiaal. De bibliotheek doet geen extra beroep op de mobili teit van de boekenlezers in Centrum en Noord, De hoofdbibliotheek op de Lange Haven en het filiaal in de Blauwe Brug zijn de gehele zomer geopend. Ook lezertjes van de jeugdbibliotheek hoeven niet te wanhopen. De collectie aan de Korte Haven staat de gehele zomer ter beschikking van de vakantievie- rendejeugd. Funk in de Dijk De Rotterdamse funk/rockformatie Riff Raff mag vrijdagavond pogen meer enthousiasme los te we ken dan het Nederlands Elftal. In de tent naast jon gerencentrum De Dijk, die speciaal voor het bekij ken van de Mundiale aan de voet van de Westfran- kelandsedijk werd neergezet, betreden de vier mu zikanten op 13 juni om elf uur het podium. VLAARDINGEN Anjercollecte De jaarlijkse Anjercollecte heeft in Vlaardingen dit jaar het bedrag van 12.360 gulden opgebracht. De collecte, die plaatsvond tussen 11 en 24 juni, is be doeld voor de amateuristische kunst en het cultuur behoud in het algemeen. Tweederde van dit bedrag is intussen overgemaakt naar het Anjerfonds in Zuid-Holland, dat de ingezamelde bedragen over de provincie verdeeld. De resterende 4000 gulden heb ben de verenigingen naar rato van het door hen in gezamelde bedrag verdeeld. Expositie De Zeeman In koffiehuis De Zeeman kunnen bezoekers tot half augustus kennis maken met het werk van de Sehie- damse kunstenaar Frans Jan van der Heide. Van der Heide, die zich al op jeugdige leeftijd tot de schil derkunst voelde aangetrokken, is kortgeleden na een jarenlange zwerftocht in zijn woonplaats terug gekeerd. De laatste jaren werkte de 54-jarige beeldend kun stenaar in Noorwegen, Spanje, Portugal en Frank rijk. Zijn werk, dat aanvankelijk het midden hield tussen abstractie en figuratie, is onder invloed van het vele reizen expression istischer geworden. Van der Heide ondertekent zijn helder gekleurde schil derijen met het anagram Heifra, een naam die zeke re bekendheid geniet in het buitenland. Ook in Nederland is Van der Heide geen onbeken de, al liggen zijn meeste wapenfeiten door de lange afwezigheid in een wat verder verleden. Zo, partici peerde hij reeds in 1964 op de befaamde Salon der Maassteden in het Stedelijk Museum van Schiedam, dat diverse werken van de kunstenaar heeft aange kocht. door SAN DERSONNEMANS Schiedam Voor Erik Uytde willigen is een beroepskeuze test, waaraan leerlingen van de hoogste klas der basisscholen bij hun overstap naar het voortge zet onderwijs worden onder worpen, nooit nodig geweest. De 31-jarige Schiedammer wist al vele jaren eerder wat hij later wilde worden. Omdat hij als kind van het artiesten-echtpaar Wim en Doortje Uytdewilligen alles dat te maken had met variété en clowneske op tredens, met de paplepel kreeg in gegoten, rolde hij vanzelf in het be roep dat hij nu uitoefent: clown. Met zijn vrouw Resie reist hij met de 'Bobo kïndershow' door het hele land, al ligt het grootste gedeelte van het hun werkterrein in deze re gio. Er is bijna geen school in Vlaar dingen, Maassluis en Schiedam waar men clown Bobo niet kent. En met name in de Brandersstad is Uytdewilligen geen onbekende: net als zijn ouders die begonnen onder de naam de WiDo's is zijn geboorte plaats de bakermat van zijn succes. Het is dus ook niet vreemd dat hij deze week present was bij de ope ning van het grootste kinderspek takel van Schiedam: Jeugdland. VaderWim Eriks leermeester was bezeten van zijn bestaan als va riété-artiest en maaktetfat ook bui ten werktijden regelmatig duide lijk. Zo liet hij de klanten van een sigarenzaak in de buurt verscheide ne keren met een van verbazing o- pengevallen mond achter. Als hij een pakje shag had gekocht, maak te hij een salto achterover en groet te alsof het de gewoonste zaak van de wereld was. Voetsporen „Dat hoort erbij, hè", zegt Erik la chend van oor tot oor. „Mijn vader was niet alleen acrobaat maar ook jongleur, clown en goochelaar. Hij heeft nog gewerkt met bekenden a als Harry Touw, Joop de Knegt en J| Peppie en Kokkie. Als kind ging ik 5 vaak met mijn ouders mee naar een g optreden en spelenderwijs heb ik het vak geleerd. Ik ben trouwens g niet de enige die in de voetsporen g van mijn vader is getreden". 2 „Mijn broer Willem had met mijn <2 zus Thea op zestienjarige leeftijd zijn eerste optreden. Later zijn ze in heel wat landen geweest. Toen Thea eenmaal trouwde, nam Wil- lems vrouw het van haar over, en tot op heden genieten ze niet alleen bekendheid in Nederland maar ook over de grens. Zij begonnen als 'les Diaboliques' dat staat voor dui- Erik Uytdewilligen alias ciown Bobo: 'Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd'. velskunstenaars met een diabo lo-act, maar hebben het program ma aangepast". Broer en zus doen nu allerlei shows met zang, dans, sketches en jong leren. Regelmatig toeren zij met Hans Kazan door het land. „Het verschil met ons", legt Uytdewilli gen uit, „is dat wij uitsluitend voor kinderen optreden en zij hun kun sten ook aan volwassenen verto nen. Daarnaast beman ik ook nog een drive-in discotheek". Opvallend bij Erik en zijn broer is het feit dat hun wederhelften nog nooit met het artiestenleven is aan raking waren geweest. Moeiteloos maakten zij echter de overstap naar het wat minder zekere bestaan. Leventje „Ik heb Erik leren kennen", neemt Resie het woord over, „op de bow lingbaan in Helmond. Hij verzorg de tijdens het carnaval de muziek en ik werkte er als vakantiehuipje in de bediening. Het was echt liefde op het eerste gezicht. In die tijd trad Erik alleen nog met zijn moeder op. Zijn vader deed het vanwege zijn leeftijd wat rustiger aan en vanzelf sprekend ging ik vaak mee. Ik vond het leuk en rolde zo vanzelf in het leventje dat ik nu leid". Reste studeerde destijds voor kinderver zorgster. „Dus ik wist al hoe je kin deren kunt boeien. Aanpassings problemen waren er daardoor niet. Nee. ik had geen moeite om het to neel op te stappen". ,.Dat is met de enige mazzel die ik had", vult Bobo aan. „want ze had nog talent ook". Al acht jaar voeren Erik en Resie hun kindershow op In het stan daardprogramma van anderhalf uur hebben ze ieder hun eigen deel. Erik vermaakt de kinderen met goochelen, ballonnen modelleren, waarbij de jeugdige toeschouwers mogen assisteren, en ailerlei spelle tjes en wedstrijden. Na de pauze wordt Resies optreden door de domme Bobo volledig in de war ge bracht. dat later als spectaculair hoogtepunt wordt afgesloten met de jongleer-acts van de clown. Uytdewilligen: „We brengen kin deramusement met een heel geva rieerd programma, waarbij de kin deren zoveel mogelijk worden be trokken. Het unieke aan ons opüe- den is dat we kinderen van vier tot en met twaalf jaar moeiteloos tege lijkertijd kunnen amuseren. Het gaat er niet om wat je doet, maar hoe je het doet". Uitstervend Wie denkt dat het ciownsbestaan uitstervend is en geen vette bank rekening oplevert, heeft het in het geval van Erik en Resie Uytdewilli gen bij het verkeerde eind. Het ar- tiestenpaar barst van het werk en heeft een redelijk belegde boter ham. „Of de variété-artiest een uitster vend ras is moeten wij nog zien. Ik kan daar moeilijk antwoord op ge ven want onze dochter is pas zes maanden", grapt Erik, die in het normale leven ook vol grappen en grollen zit. Zo liet hij eens na een bezoek aan een Nijmeegse bowling baan zijn oude schoenen staan om dat hij de speciale bowlingschoenen mooier vond. „Gelukkig leiden we geen armzalig bestaan. Af en toe betalen we zelfs belasting. Maar even serieus: kijk, het is wat anders dan de circusar tiesten die rondtrekken. Zij moeten maar afwachten of de tent volloopt of niet. Daarvan zijn wij gelukkig niet afhankelijk. Als we om een of andere reden ons werk niet meer zouden kunnen doen. komen we di rect bij de sociale dienst terecht. Dat is de enige onzekerheid die in ons beroep zit ingesloten. Maar joh, we zien nu eenmaal altijd de zonnige kant van het leven, dus dat is alle maal enorm ver van ons bed". Napret Het huis van de Schiedammers, vier deuren verder dan de ouderlij ke woning van Erik, geeft over het beroep van de artiesten niets te ra den. Tientallen miniatuur-clown tjes sieren de huiskamer op. „Onze down-verzameling omvat wel honderd verschillende poppen, maar de leukste clown is onze doch ter", komt Resie al even aardig uit de hoek. „Gelukkig hebben we aan Eriks ouders een goede oppas, want je kan nu eenmaal moeilijk overal je kind naar toesiepen". Niet alleen de kinderen beleven ontzettend veel plezier aan de op tredens van clown Bobo en zijn lief tallige wederhelft. Erik wil buiten zijn werk om ook nog wel eens wat mensen vermaken. Zijn gage be staat in dat geval dan uit enorm veel napret „Mijn televisie-optreden in 'VA- RA's Voorstelling', zo'n dertien jaar geleden, zal ik nooit vergeten, maar de grootste lol beleef ik toch aan de grappen die ik zo nu en dan uit haal", vertelt hij met pretoogjes. „Moet je de gezichten van de men sen zien als ik bij de groenteboer met vier sinaasappels begi n te jong leren. En dan zonder te verblikken of te verblozen de zaak uitlopen., hè. Da's lachen". Een keer pakte één van zijn trucjes verkeerd uit. „Het was jaren gele den toen ik een keer met een vriend zat te chinezen. Voor het eten liet ik wat borden op mijn vin gers draaien, tot groot vermaak van de andere klanten. Maar toen tij dens de maaltijd een bord op het re chaud door de hitte uit elkaar sprong werd het wel keurig op mijn nonnetje gezet, Die Chinees dacht dat ik het bord had laten vallen. Ach, dan maak ik over die vijf piek geen stennis. We hadden er tenslot te genoeg lol aan beleefd. Dat soort dingen maken het leven nu een maal een stuk aangenamer. Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd"! MAASSLUIS 50 jaar getrouwd Loco-burgemeester Ruud Timmermans en zijn echtgenote hebben vanmiddag een bezoek gebracht aan de heer en mevrouw De Geus aan de Zuiddijk. Het echtpaar dankte de visite aan het feit, dat zij vandaag precies vijftig jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. De huwelijksplechtigheid werd destijds voltrokken in Maassluis, waar mevrouw T.H, Snel 75 jaar gele den het levenslicht zag. Haar echtgenoot werd 79 jaargeleden geboren in Hellevoetsluis, maar hij is net grootste deel van zijn leven woonachtig in de Eerste stad aan de Waterweg. ^MAASLAND "T&S-öC; fel"/! Martin Ruis laat er geen gras over groeien: Jan van der Torre op 'zijn' Spieringshoek: „Een A-toernooi moet toch heel wat Schiedamse toeschouwers kunnen trekken". Westfriese families Behalve alsstedebouwkundige in Den Haag en wet houder van Maasland heeft ir. P.G.M. Houtenbos nu ook zijn eerste werkstuk afgeleverd als auteur. Sa men met zijn neef Joop Pronk schreef Houtenbos de uitgebreide familiegeschiedenis van de geslachten Pronk en Appelman uit Avenhorn. De geschiedenis, die teruggaat tot 1709, is samenge vat in een fraai boekwerk van 80 pagina's. Het is verluchtigd met foto's, plattegronden en een regis ter van familienamen. „Werken aan een familiege schiedenis", vindt de Maaslandse wethouder, „is een boeiende bezigheid. Het leven van vroegere familie leden gaat steeds meer tot de verbeelding spreken en er ontstaat een betere kijk op de veranderingen die door de jaren heen hebben plaatsgehad. De ge schiedenis geeft daarmee meer inzicht In het heden en omdat het verhaal onze naaste verwanten betreft spreekt het des te meer aan". Piet Houtenbos komt van oorsprong uit West-Fries land. Zijn moeder was Vera Pronk, één van de ne gen kinderen van Piet en Geertje Pronk. Zij trouw de op kapper Vok Houtenbos uit Grootebroek en verhuisde naar Hoogwoud. Daar werd Piet Houten bos als eerste van vijf zoons geboren. Houtenbos woont inmiddels al geruime tijd in Maasland, waar hij al twaalf jaar in de gemeenteraad zit en vier jaar wethouder is namens de Open Groepering. De kans dat Piet Houtenbos nog eens een tweede uitgave op zijn naam zal brengen, Is overigens aan wezig. „Ik zou dit best nog wel eens een keer willen doen. Bij voorbeeld over de geschiedenis van de fa milie Houtenbos". door PAUL VAN DEN BOSCH Schiedam Na een onderbreking van een jaar is het Groot-Rijn- mond-toernooi weer in ere her steld. Het evenement op tennis park Spieringshoek werd vorig sei zoen even in de ijskast gezet, het geen subiet een povere bezetting van het reguliere toernooi tot ge volg had. Dit jaar heeft organisator Jan van der Torre weer de beschik king over tweeëndertig A-spelers en twintig speelsters uit diezelfde klasse. Het gehele toernooi onderging daar- door een flinke opwaardering. Want omdat de toplaag van het Bl-klasse- ment, vaak naarstig op zoek naar vol doende punten voor de A-status, zich via het kwalificatietoernooi voor het A-toernooi kan plaatsen, heeft ook het B-toemooï aan aantrekkingskracht ge wonnen. Regionale toppers als Mark-Paul Bur- gersdijk, geplaatst als nummer-één in de Bl-klasse, en Luciënne Sigmond (nummer twee op de plaatsingslijst Bl- dames) krijgen deze week eens de kans zich met een aantal van de beste ama teur-tennissers van Nederland te me ten. Sigmond ontving zondag na het toernooi op tennispark Overschie, ook door Van der Torre georganiseerd, een wild-card' voor het A-toernooi. Bij de dames is Inge Dolman zowel in de A- als in de B-kiasse als eerste ge plaatst- De tennister uit Hendrik-Ido- Ambaeht versloeg Lucienne Sigmond (6-2,7-6) in de finale van Overschie. De wedstrijden in de A-klasse zijn van daag begonnen en worden op zondag afgesloten met de finales om 12.00 uur (dames) en 14.30 uur(heren). Oorspronkelijk was Marianne van der Torre, nicht var» de organisator, als eer ste geplaatst, maar de Rotterdamse A- speelster heeft wegens een rugblessure moeten afhaken. 'Groot-Rijnmond' moet ook de inbreng van Edward van der Torre (BI) ontberen. De ïoort van Jan is sinds zijn winst op Spieringshoek van vorig jaar niet meer in actie ge weest en is twee weken terug aan een peesschedeseheuring in de buik geope reerd. Pas over vier weken mag hij weer heel voorzichtig met tennis gaan beginnen. Jan van der Torre zag vorige week zijn toernooi in Overschie grotendeels m het water vallen. De weersverwachtin gen voor de komende dagen zijn veel gunstiger. „Zoals iedere organisator hoop ik op mooi weer. Want ik meen dat als het weer meewerkt er veel toe schouwers naar de wedstrijden zullen komen kijken. Wel geen duizenden, maar een A-toernooi moet toch heel wat Schiedammers naar Spieringshoek kunnen trekken". Als extra service zal vanaf morgen met financiële steun van de toernooispon- sors een speciale tribune worden neer gezet. De toegang tot het tennispark is de gehele week gratis. door SANDERSONNEMANS Vlaardingen Martin Ruis, de Vlaardingse sportverslag gever van Radio West, wil de cricketsport introduceren in Vlaardingen. Crieketfanaat Ruis, de man achter de Vlaar dingse kabelkrant, die enkele jaren in Engeland woonach tig was en daar kennis maak te met het fenomeen, wil de sport door de introductie van het zogenaamde 'village-cric- ket' ook in Vlaardingen po pulair maken. Cricket wordt in deze regio alleen bedreven door de Schiedamse clubs Ex- celsior'20, Hermes DVS en Asvion. „Ondanks dat cricket een farr.i- liesport pur sang is, wordt het helaas nog steeds elitair ge noemd". vertelt Ruis. „Daardoor komt er een drempel te liggen, die er eigenlijk helemaal niet is. Zonder ook maar een moment aan enige concurrentie met clubs als Hermes en Excelsior te denken, hoop ik dat we het vol gend jaar van de grond kunnen krijgen. In veel Engelse plaatsen kan men in het weekend naar het park gaan om er met de buurtbewoners een potje cncket te spelen. Op die manier wil ik dte sport ook graag in onze stad introduceren. Het stukje open baar groen naast het terrein van handbalvereniging De Hollandi- aan in Holy, is daar mijns inziens uitstekend voor geschikt, maar een sportveld van een vereni ging zou natuurlijk nog beter zijn". Crieketfanaat Martin Ruis heeft vanwege zijn werk nauwe con tacten met cricketers uit het hele land en vond zelfs al enkele Ha genaars (de gebroeders Visée van HBS, red,) bereid om de sport, als het zover is, te promo ten in Vlaardingen. Hij lijkt er geen gras over te laten groeien. Accent Ruis: „Ik heb met mensen van de Vlaardingse sector Sport en Re- Martin Ruis wil de cricketsport in Vlaardingen invoeren, zonder dat dat concurrentie met de Schiedamse cricketclubs ople vert. creatie al contact gehad en die staan niet onwelwillend tegen over de plannen. In september gaan we uitvoerig over de moge lijkheden praten, zodat we net volgend seizoen waarschijnlijk van start kunnen. Het accent komt te liggen op de jeugd, maar ook de wat ouderen kunnen kennis maken met de sport. Als we eenmaal een geschikte loca tie hebben gevonden ligt het in de bedoeling om cricketers het spel te laten spelen met mensen die de spon graag willen leren kennen". „Ook wordt er gedacht aan cur sussen en een eventueel op te richten club voor de jeugd", al dus Ruis. „Maar dat is allemaal nog ver weg, Om het plan te la ten slagen moeten we de organi satie goed onderbouwd neerzet ten zodat we daadwerkelijk aan de slag kunnen. Er zijn al wat mensen uit de cricketwereld, die hun medewerking willen verle nen, dus daar 2al het niet aan lig gen". Vlaardingen De jeugdige voetballers van Zwaluwen gaan een druk bezet seizoen tegemoet. Naast de wekelijkse competitie wedstrijden organiseert het jeugdbestuur tal van aktivitei- ten, waarvan het eerste evene ment vrijdag 17 augustus plaats vindt. Op die avond verzorgt voormalig Ajacied Gerrie Mün- ren op het complex aan de Zwa luwlaan een drie uur durende traming voor de leden van de C- jeugd. De hoofdmacht van de derde klasser komt al eerder in aktie. Grootste trekpleister is het Schotse Dundee United, dat Vlaardingen op donderdag 9 au gustus met een bezoekje vereert. Het oefenprogramma dat trainer Danny Molendijk samenstelde ziet er ais volgt uit: woensdag 1 augustus; Zwaluwen—Rozen burg (19.00 uur, terrein Rozen burg), dinsdag 7 augustus: Maas dijkZwaluwen (19.00 uur, du. RABO-toernooi te Maasdijk), donderdag 9 augustus: Zwak: wen—Dundee United (19 Ai uur), zaterdag 11 augustus: Lyra- /MonsterZwaluwen (13,00 uur, RABO-toernooi), dinsdag 14 augustus: Zwaluwen—TOGR (19.00 uur), donderdag 16 augus tus: ZwaluwenSVV-combina- tie (19.00 uur, Zwaluwlaan), za terdag 18 augustus: Zwaluwen Berkel (14.30), zaterdag 25 au gustus: SHO—Zwaluwen (14.30 uur, Oud-Beiijerland). Schiedam De KNVB stuurt deze zomer z'n (inter)nationale toparbiters naar SW, Voor de vriendschappelijke wedstrijd tussen de nieuwe eredivisionist en Anderlecht, op dinsdag 31 juli (aanvang half acht), heeft de voetbalbond John Blankenstein als scheidsrechter aangewezen. De ontmoeting tussen SVV en Barcelona op woensdag 8 augus tus staat onder leiding van Igna- ce van Swieten. Het is nog niet zeker of beide wedstrijden op Harga of in het Feijenoord-sta- dion worden gespeeld. De groen-witte formatie ont moet in de oefencampagne nog vier andere profclubs, namelijk Dordrecht'90, Heerenveen, Ex celsior en BW Den Bosch. Ook dit jaar neemt SW weer deel aan hei Maritiem-toernooi in Den Helder. De profs zullen aan staande maandag (aanvang 15.00 uur) voor het eerst in het nieuwe seizoen onder handen worden genomen door oefenmeester Dick Advocaat. Het volledige oefenprogramma van SVV: 23 juli Steeds Hoog- erSVV (aanvang 19.00 uur), 25 juli Dordrecht'90—-SW (19.00), 28 juli Hoekse BoysSVV (15.00), 31 juli SVV—Anderlecht (19.30), 1 augustus WironSVV (Den Helder, 19.00), 2 augustus TexelSW (Den Helder, 18.30), 3 augustus SVVHeer enveen (Den Helder, 19.30), 4 au gustus finale Maritiem-toernooi in Den Helder, 5 augustus RVC—SVV (14.30), 8 augustus SVV—Barcelona (19.30), 11 au gustus Excelsior—-SW (18.00), 14 augustus VDLSVV (19,00), 15 augustus BW Den Bosch— SW (19.30), 18 augustus Quick Boys—SVV 15.00 uur) en 21 au gustus BVCBSVV (19.00). Tipa voor deze rubriek kunt u door geven aan de aportredaktie van deze krant, poaibus 4008, 3130 XC Vlaardingen. Da aportredaktie la overdag telefonltch bereikbaar on der nummer 010-4345203 en in de avonduren onder nummer 010- 4056509. WOENSDAG 11 JULI Tennla: Toernooi Groot-Rijnmond op Spieringshoek (A, B1,82. C1. C2, Dl. D2). Toernooi Be Quick in Maassluis (B2.C1.C2.D1, D2). DONDERDAG 12 JULI Tennis: Toernooi Groot-Rijnmond op Spieringshoek (A, 81, B2, C1. C2, D1. D2). Toernooi Be Quick In Maassluis (82, C1,C2, D1,D2). VRIJDAG 13 JULI Tennis: Toernooi Groot-Rijnmond op Spieringshoek (A, B1, B2, C1, C2. D1, D2). Toernooi Be Quick in Maassluis (B2,C1,C2,D1. D2).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1990 | | pagina 2