Hermes leeft niet meer in het verleden Spanning terug voor Vlaardingen Zdenek Havüeic weer weg bij MVV Rijnmond struikelt over beginnersfouten HSC89 versus HSC'89 Continuïteit en toekomst beheersen nieuw beleidsplan van Schiedams oudste sportvereniging war Concentratie WIK verslapt Fennie Broek stimuleert ODO Sneltrein Rijnmond dendert door Rode kaart Karin van den Brand Ongedisciplineerd DWS raakt achterop doorDONALO BAX Schiedam Gezond, mo dern en prestaties. Die drie omschrijvingen, niet zo maar uit de lucht geplukt, moeten de toekomst van Hermes DVS waarborgen. De gezondheid van Schiedams oudste sportvereniging (opge richt in 1994) moet worden ge zocht op financieel gebied, het moderne moet worden terugge vonden in de verbetering van aceomodatie en administratie, terwijl de prestaties vooral op het voetbalveld gestalte moeten krijgen. „Dat", zeggen clubvoor- zitter Wim van der Sloot en John Beijer in koor, „zijn de uit gangspunten die de continuïteit en de toekomst van Hermes DVS bepalen". Al in 1988 kwam men in sport park Harga tot de slotsom dat het roerom moest, wilde het bestaan van Hermes DVS op de langere termijn niet op de tocht worden gezet. Eind 1989 ontvouwde een andere groep medewerkers de zelfde conclusie en begin vorig jaar werd begonnen met de in houdelijke invulling van die ideeen. Vrijdagavond resulteer de een en ander in een besloten 'hearing', bijgewoond door ze ventig leden, waarop onomstote lijk werd vastgesteld dat een in grijpende structuurwijziging noodzakelijk is om van Hermes DVS weer de toonaangevende club te maken die het volgens haar schatrijke historie zou moeten zijn. Een zogenaamde groep van zes (Beijer, Van der Sloot, Ted Hart man, Will van Wijk, Pim Prins en Richard de Gier) heeft zich de voorbije maanden intensief be ziggehouden met deze plannen. De uitkomst van de 'hearing' heeft hen in hun mening ge sterkt dat zij op het goede paard wedden. De komende twee maanden zetten zij hun bevin dingen en adviezen op papier, zodat de voor vrijdag 12 april uit geschreven voorjaarsvergade ring de theoretische benadering moet omzetten in een praktische uitvoering. Voorlopig hebben zij niets dan lof geoogst voor hun inspanningen en sijpelt stilaan in de hele breedte van de vereni ging (voetbal, cricket en tennis) het besef door dat de voorgestel de wijzigingen pure noodzaak zijn. Beleidszaken In de nieuwe aanpak wordt het hoofdbestuur teruggebracht van negen naar vijf personen en is dit vijftal uitsluitend met echte be leidszaken bezig. Daaronder wordt een aantal subcommissies (o.m. voetbal, cricket, tennis, communicatie, bar) geïnstal leerd, die elk een eigen budget krijgt. Het mag echter niet zo zijn dat deze commissies een dermate zelfstandig bestaan gaan lijden dat de vereniging daar onder lijdt. „We willen waken voor ei gen tokootjes", aldus Beijer. „Om die reden zal een overlegplat form worden geformeerd, met alle afgevaardigden van die commissies. Het bestuur maakt het beleid en de commissies voe ren dat uit". Er zullen ook enkele nieuwe funties ontstaan, waarvan de aanstelling van een coordinator voor het totale technische gebeu ren van de voetbaltak momen teel misschien wel de hoogste prioriteit heeft. Beijer: „In de cricketsport speelt Her mes DVS dit seizoen weer in de hoogste klasse. Ook in het voetbal willen we terug naar de top van de amateurs. Ais dat niet in een keer lukt, willen we daar in elk geval op de lange termijn uit zicht op blijven houden. Dat kan alleen maar als je het op deze manier aanpakt. Die coördinator zal uit de club komen en wordt geen betaalde kracht van buiten. Dat heeft weer met de continuï teit te maken". De verwachting is dat het be leidsbepalende en uitvoerende kader met tien personen wordt uitgebreid. In de aanloop naar de ledenvergadering zal de 'groep van zes' zelf kandidaten benade ren om de juiste mensen op de juiste plaatsen te krijgen, maar dat is niet het belangrijkste. Dat is en blijft een verdere uitdie ping van de nieuwe organisatie. „Tot nu toe hebben we alleen de stoelen neergezet", meent Beijer. „Waar mogelijk zullen we ook proberen voor de bezetting daar van te zorgen". En Van der Wim van der Sloot en John Beijer ontfermen zich over een bronzen afgietsel van Hermes, de god van de handel en de diefstal. De sportvereniging Hermes DVS heeft z'n eigen mythologie, die zo snel mogelijk moet worden omgebogen in een meer op vandaag de dag afgestemde structuur. Sloot: „We zullen ook nadrukke lijk de behoefte van de leden pei len. Het is dan ook helemaal niet uitgesloten dat er een sport bij komt". Ook in de accommodatiesfeer is men zich er bij Hermes DVS ter dege van bewust dat de mouw tjes opgestroopt moeten worden. Beijer en Van der Sloot zijn de laatsten om te ontkennen dat de huidige opstallen en tribunes op z'n minst een grondige opknap beurt nodig hebben. Van der Sloot: „Zodra de vergadering van 12 april achter de rug is, zul len we beslist bij de gemeente aankloppen. Het zal van de plan nen afhangen of we dan over nieuwbouw of renovatie praten. Wat dat betreft, zullen we ook de public relations, de sponsoring en de representatie beter aan pakken. Het moet op alle fronten aantrekkelijk worden om bij Hermes DVS te zijn". Hoewel de voorgestelde wijzi gingen in eerste instantie wijzen in de richting van een nog com plexer geheel, bestrijden Van der Sloot en Beijer die mening ten zeerste. Van der Sloot: „Er is wel degelijk sprake van kortere lijnen. Hermes DVS telt zeven honderd leden en werkt met een begroting van om en nabij de 500.000 gulden. Je zult zo'n club dus bedrijfsmatig moeten leiden en dus gaan we nu ook die kant op. De commissies 2orgen voor de uitvoering van het beleid van het hoofdbestuur en dat contro leert nauwkeurig wat er alle maal gebeurt. In het verleden hadden de bestuursleden diverse petten op. Dat verdwijnt nu he lemaal. Iedereen weet straks waar hij aan toe is...". UVG slaakt diepe zucht Petra de Bruin neemt namens UVGhet doel van VZV onder vuur. Met drie treffers, droeg zij ook haar steentje bij aan de 15-11 zege. VlaardingenWIK zette in een matige vertoning het laag op de ranglijst geklasseerde schaduw- team van EDH met ruime cijfers opzij: 24-14. Niettemin was trai ner-coach Jan Helsloot stond niet niet echt te jubelen over de verrichtingen /an zijn pupillen. Vooral in de eerste 35 minuten was er aan Vlaardingse zijde sprake van concentratiegebrek. Te veel balverlies en de slordige afwerking waren er de oorzaak van dat WIK slechts met een 10- 9 stand in haar voordeel ging rusten. Tijdens de onderbreking moest Helsloot enige harde noten kra ken door zijn spelers erop te wij zen soberder te spelen. T""teinde- lijk liepen d*= zaken toch naar wens, mede omdat Ger Prins wederom een degelijke partij speelde en Johan van Vessem enige fraaie reddingen on zijn conto bijschreef. Prins was top scorer met acht doelpunten, de overige treffers werden vrijwel gelijkelijk verdeeld over de tien koppige selectie. Maasland Na drie nederlagen op rij wist ODO tegen het met degradatie bedreigde Wit Blauw weer punten te behalen. Met 13- 11 maakte de Maaslandse korf balploeg het onnodige en niet in gecalculeerde verlies tegen Kin derdijk weer goed. Redelijk vei lig verkeert de ploeg van Bram Hog nu op de vierde plaats met negen punten uit tien wedstrh- den. De sterkste dame van ODO, Fennie Broek, was weer hersteld van haar knieblessure na twee weken afwezigheid. Rog had ook de vakken door elkaar ge gooid en Jan Zegwaard met Frank Noordermeer gewisseld, jb^Eennie Broek met Loes van Deeuwen. Deze twee verande ringen 'lieten het weer redelijk draaien bij ODO. Breda Ais het gat in de derde divisie ranglijst tussen de absolu te nummer één Rijnmond en de nummers onder hen nog niet was geslagen, hebben de Schie- damse volleybalsters dat zater dag gedaan. Met een 0-3 winst op het Bredase AKS is de titel nog slechts een kwestie van aftellen. De nummer twee, Sliedrecht Sport, verloor met 3-2 van Myti- lus en verkeert nu op zeven pun ten van rtijnmond. Het op de vierde plaats slaande AKS was thuis nog ongeslagen, maar maakte geen vuist, al liep het bij imond in het begin nog wat ueizaam (10-15). Manon Worm goor was maar net her steld van een griepje en stond in' de eerste set nog wat verdwaasd in het veld. Al spoedig liep het als een trein: 10-15 en 7-15. Schiedam Ondanks de uitslui ting van routinier Karin van den Brand in de veertiende minuut van de tweede helft rehabiliteer den de handbaisters van DWS zich tegen Westlanul? ^p de ont luisterende nederlaag ien week eerder tegen Animo. De 'mei den' van trainer Martijn Verha gen speelden tegen Westlandia met 18-18 gelijk. Aanvankelijk ging de strijd ge lijk op, maar toch begonnen de Schiedamsen met een 11-8 voor sprong aan het tweede deel. De thee had DWS duidelijk geen goed gedaan. Al ras kwamen de gastvrouwen op gelijke hoogte. Doordat beide ploegen beurte lings scoorden hielden Wetslan- dia en DWS elkaar lange tijd in evenwicht, doch de thuisploeg liep uit naar 16-14. Na de verbanning van steunpi laar Karin van den Brand (drie keer twee minuten heeft in handbal onvermijdelijk een rode kaart tot gevolg) en een twee mi nuten-straf voor Dineke Span- jaart had de Verhagen-brigade genoeg mentale veerkracht om op gelijke hoogte te komen. De Hargaploeg bereikte zelfs nog een 18-16 voorsprong, maar kon in de enerverende slotfase niet voorkomen dat de opponent alsnog een punt uit het vuur sleepte. Karin van den Brand was met vijf doelpunten de beste schutter van DWS. Zaandam Korfbalvereni ging Vlaardingen trof in EODA een sterke opponent en de ploeg van Jelle Ram kreeg het /waar te verduren in Noord-Holland. Te zwaar zelfs, want met 19-18 incasseerden de geel-blauwen hun eerste zaal verlies. Ondanks vrij goed en gediscipli neerd spel van Vlaardingen hob belde het team de hele wedstrijd achter de feiten aan. Van een 3-1 achterstand kwam het terug naar 3-3 en op knappe wjjze ver anderde Vlaardingen vlak voor rust het scorebord van 11-6 in 11- 9. Na rust ratelde de teller spoedig door naar 17-13 en weer ver kleinde Vlaardingen de marge -16). Ram: „Behalve het .jtn van slag afraakte joor de vele overtredingen waarvoor de scheidsrechter floot, had ik ook de handicap dat het tweede team tegelijkertijd moest spelen en ik slechts twee zwakke reserves had. Op de momenten dat het nodig was, kon ik dus geen ver sterkingen aanbrengen". IJsbrand den Breems toonde zich in deze wedstrijd een ware strafworpspeciaüst. De vijf straf- worpen die Vlaardingen kreeg, waren alle raak en met nog vier veddoelpunten (in totaal negen treffers) was hij topscorer. Ook Rik Brouwer toonde met vier af standstreffers vorm. door DONALD BAX Schiedam Naast angst is ook besluiteloosheid een slechte raadgever. Het krampachtige dat de eerste helft kenmerkte, zeker toen Leon Luysterburg zijn enige in ternational Ingrid Dulfer gedu rende een langere tijdsspanne rust gunde, werd na de onder breking (ruststand 7-9) ingeruild voor een beduidend zelfbewus ter optreden. De gedaanteverwi- 5eling van handballend UVG werkte verlammend op het zwakke VZV, dat na rust nog slechts twee keer scoorde (beide malen vanaf de stip) en met een 15-11 nederlaag richting rode streep werd gedirigeerd. Voor de Schiedamse formatie betekende de dik verdiende zege zo goed als zeker een nieuwe toe gangsbewijs voor de eredivisie. Met een voorsprong van acht punten op de twee degradatie- plaatsen, momenteel zeer stevig in handen van OSC en Niloc, heeft Luysterburg een stevige basis gelegd voor de onderhan delingen over contractverlen ging. De sinds kort vlies dun be snorde Brabander heeft ditmaal geen eisen ingediend met be trekking tot opvoeren van de trainingsfrekwentie, maar heeft zeer nadrukkelijk om verster king van zijn slectie gevraagd. Luysterburg prijst zich gelukkig dat de ziekenboeg tijdens de af- SP wezigheid van Miranda van der Ven (is nog steeds ingeschakeld) en Erna Snijders verstoken bleef van nieuw bezoek. „Onze selee- he Is te smal", aldus Luyster- burg, die tevens verwees naar de landelijk niveau acterende meis- jes junioren en tweede dames- team. „Naast een uitbreiding van de groep, die met elf speelsters gewoon te klein is, wil ik ook twee, drie speelsters hebben die it meteen in de eredivisie kan inzetten. En dan heb ik het dus over kanjers die zich bij andere clubs al hebben bewezen". Over de ontwikkeling van Da- niétte van der Meer is Luyster burg bijzonder tevreden. Het 18- jarige zusje van de Excelsior M- voetballers Rob en Faust van der Meer is een niet meer weg te denken schakel in het huidige UVG. Zij heeft alles in zich om de steeds zwaarder belaste In grid Dulfer een beetje u.v de wind te halen. Dat UVG niet zonder zijn nummer twee kan, werd ook tegen VZV op ondub belzinnige wiize aangetoond. De tegen Foreholter opgelopen oog kwetsuur had geen enkele nade lige invloed op haar trefzeker heid. De bij een Amerikaanse multinational werkende admi nistratrice bracht liefst zeven van de vijftien Schiedamse doel punten aan. De doelpunten van UVG werden ge maakt door Ingrid Dulfar (7), Petra de Bruin (3), Annemiek Schatter* (2), Daniëtte van der Meer (2) en Vallie (1). Schiedam De handballers van DWS gingen met een blameren de 14-15 nederlaag de bietenberg op tegen de reserves van CT/ Hellas. De Schiedammers kun nen hierdoor hun kampioensas piraties voorlopig op nun buik schrijven. De eerste helft speelden de gast heren nog cp een redelijk ni veau, waardoor zij een marge van twee doelpunten konden opbouwen. Eigenlijk vormde de 9-8 ruststand tegen de Haagse degradatiekandidaat een waar schuwing aan het adres van de nonchalant spelende Schiedam mers. DWS had de boodschap blijk baar niet begrepen, want het bleef ongedisciplineerd spelen. Er werden slechts spaarzaam kansen gecreëerd en wanneer dat gebeurde, rammelde het be hoorlijk in de afwerking. Slechts één speler deelde niet mee in de malaise: Bert Velsink. De twee de doelman van DWS behoedde met enkele goede optredens zijn ploeg voor een nog grotere bla mage. De nederlaag betekent een grote domper voor de Schiedammers, die het gat met de concurrent WIK nu alleen maar groter zien worden op een moment dat het elcp de wagen is. Green Eagles ieuk en slapjes □e basketbalsters van soaauamiBH enkele keer in de pro-CM; DECA/Eagles beleefden BASKETBAL blemen. Omdat de be-fed? een moeilijk avondje In zoekers nauwelijks'® Dordrecht, waar Rowic weerstand boden, pas in de slotfase door rust met 31-24, maar pop te het duel zich a\sW de knieen werd gejaagd: moest toestaan dat de een uitermate saaie ver- af 52-50. De heren van thuisclub de die marge toning. In de eerste tienI Thomson/Ouventus overnam met 40-37. In minuten ging het wBlge^fl wonnen thuis me! 91-78 de slotfase nam Eagles, lijk op, maar toch prijkte van Blitz uit Voorschg- dat in de laatste zes mi- bij rust een riante 45-29 Pfi ten. nuten de persoonlijke voorsprong op het sco-1 RowicEagles (d) 50- verdediging inruilde rebord. Mede daar pre- 52 Onder leiding van in- voor een zone, een be- cisiewerk van Vlada terim-coach Kees Brug- slissende voorsprong. Jankovlc die 23 punten man liet Eagles hoogte- Marjolein Vlasblom (18 voor zijn rekening nam, en dieptepunten snel op punten) en Ada Staat behield Juventus ook in. elkaar volgen. Brugman (15) waren aanvallend hst tweede deel de rui-, repte later van 'soms het best op dreef. me marge, erg leuk en soms slap- JuventusBlitz (h) 91- jes'. Eagles leidde bij 78 Juventus kwam geen Henk van Vliet verlaat WIK Na de nipte 11-13 ne derlaag tegen koploper Olympia "72 lijkt degra datie voor de handbal- sters van WIK onaf wendbaar. De tegenval lende resultaten noop ten oefen meester Henk van Vliet bekend te ma ken aan het eind van het seizoen na een driejari ge verbintenis te ver trekken. HANDBAL WIKOlympia'72 (d) 11-13 Binnen tien minu ten keken de Vlaar- dingsen al tegen een 0-4 achterstand aan. Na de ruststand van 5-9 knok te de thuisploeg zich knap terug naar 9-10. maar de gelijkmaker bleef uit. De gasten kre-| gen het in de daarop volgende periode ndg"? moeilijk tegen de Vlaar-1 dlngse hekkeslulter. Zij-j mochten de handen j dichtknijpen dat een tweetal strafworpen niet werd benut, anders? hadden zij een punt in de harmgstad moeten a achterlaten. 'Alternatief! Spirit na rust op dreef De Vlaardingse korfbal- mhismikhhs club Spirit maakte pas KORFRAI na rust een vuist tegen degradatiekandidaat 't Waterschip: 5-13. Oran- achttal, fn de eerste je Nassau heeft de helft liep dit nog stroef, smaak te pakken en maar een preek In de heeft nu genoeg afstand rust deed vooral Chris genomen van NIO, dat van Leeuwen wakker met 14-13 werd versla- schrikken, die daarna gen. Succes had een vijf maal scoorde, 'makkie' aan USV (13- Oranje NassauNIO 0). Alleen bij CKC Maas- 14-13 Coach Meine Jon- siuis werd in de laatste kers was tevreden over seconden de winst uit het goed presterende handen gegeven met 9- Vlaardingse Oranje 10. Nassau. Aan het onge- 'tWaterschip—-Spirit5- structureerd spelende 13 Ton Sahlie, de coach NIO moest het team van Spirit, moest met even wennen, maar ze- een alternatieve opstel- ker na rust (6-5) kwam ling aan de wedstrijd be- Nassau niet meer in ge- gInnen. Spelers op va- vaar. Strafworpspecia- kantie en een nog niet list Justus Verbruggen geheel herstelde Roel deed zijn werk goed. Hij van Leeuwen zorgden er benutte er vijf. De in voor dat hij een uitge- Brabant woonachtige breid beroep moest Jonkers wordt volgend doen op het tweede jaar vervangen door de Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven san de sportredaktie van deze krant, peatbus 4008,3130 KC Vlaardin gen. De sportredaktie is overdag telefonisch bereikbaar onder num mer 010-4345209 en in de avonduren onder nummer 013-4056509. VANDAAG Zaalvoetbal: Alexan- derpofder Rotterdam: 19.00 Heineken MVV27 (d); Kralingen Rotterdam: 19.00 WOR—VFC (d); Ener giehal Rotterdam veld 3: SPORTAGENDA 22.15 Schiedam Steeds Hocger; Hoog vliet: 20.35 DOTO— HBSS; Margriethal Schiedam veid 1: 19.00 HBSS—OLD! (d), 19.45 GroeroordWOH, 20.35 DHS—GGK: Idem veld 2: 19.00 Deltas- port—Activitas (2); Wet1 houder Smithal Maas sluis: 20.30 MSV'71 Hermes DVS; De Hofs tede Maasland: 20.45 MW'27Poortugaal; De Akkers Spijkenlsse: 20.30 SC Botlek— RKW1K. MORGEN Delftenaar Jeroen Kaps.i USV—Succes 0-13 De twee beste spelers van_[ USV werden goed aan" ff banden gelegd dooïvu Succes. Voorts werdefj-1 de twee eisen van coacfr- Fokko Broersma goe<f uitgevoerd: USV wi$Cïj] niet te scoren en Succes kon vaak scoren. Hiilie Huigen had een goede dag met drie treffers. CKC Maassluis— Blauw Wit 9-10 „Een klein drama", meende I Maassluis' pr-functio-' naris Mart van der-.f§ Gaag. „Een goede voor- sprong van 9-6 werd in de laatste zeven mint/- "j§ ten snel ingehaald door-T Blauw Wit. Gebrek aa^a agressie deed Maas7 f sluis de das om". Monl-' que van Hemert doei-'1 puntte drie keer. - Voetbal: 19.30 Telstar:-1 2—SVV 2. WOENSDAG Zaalvoetbal: Westwijk-'! hal Vlaardingen: 21,00 BKB—WK; Sporthal Hermandad Boezem-' bocht Rotterdam: 19,00 Hermandad—DRZ. DONDERDAG - Zaalvoetbal: Margriet-' hal Schiedam veld 1; 22.30 GSS—Meeuwen plaat; Idem veid 2:' 21.00SDV— Monopool 2000, 22.30 Olympus S—DVO'32. Sint Antonis Een belangrijke wedstrijd voor de volleyballers van Rijnmond. Somas/Activia, debuterend in de eerste divisie, stond zes punten onder Rijn mond, maar door een winst van 3-1 nadert Activia met rasse schreden. „Toch hebben we ze ker goede kansen gehad", meen de Rijnmond-manager Curd Jd- ger, Behalve de eertte set, die de Schiedammers kansloos uit han den gaven (15-8), werd er de drie sets die volgden redelijk ge speld. Het zag er nog zonnig uit na de tweede set. In dit hoofd stuk genoot de Tinkhof-brigade van een vierpunis voorsprong en werd deze set dan ook met 15- 10 gewonnen. Deze positieve lijn werd in de derde en vierde set niet doorge trokken. Beide sets hielden dè ploegen elkaar goed bij, maar bij j 13-12 in de derde en 12-12 in de vierde bezweek Rijnmond onder f de druk. Een langdurig gewissel van de opslagbeurt zorgde uit- eindelijk voor domme blunders j aan Schiedamse zijde. Meerma- j len werd een achterspeler aan-,' gespeeld als aanvaller en dat -j mondde uit in een 15-13 en 15-12 verlies. J&ger: „De druk om de wedstrijd j te winnen wordt hoe langer hopt groter. Ik vraag me af of deze'j ploeg zofi druk aan kan". Tech nisch blijft Rijnmond matig spe len. „De middenaanvallers zou den veel vaker moeten worden aangespeeld, want de buitenaan vallers laten het te vaak afwe ten", aldus Jager. Slechts Rob- van Prooyen vormde hierop een positieve uitzondering. MaaslandDe begin dit seizoen bij MVV'27 neergestreken Zde nek Havlicic heeft zaterdag te gen ZW zijn laatste wedstrijd ge speeld. De Tsjechische asielzoe ker keert vrijdag met vrouw en kind terug naar zijn geboorte land. De technisch begaafde rechtsbe- nige middenvelder zegt vrijwil lig voor de terugkeer naar Tsjechoslowakije te hebben ge kozen. Hij had nog een tijdje in Nederland kunnen blijven, maar denkt in eigen land in de bloemenhandel met een eigen zaak aan de slag te kunnen. Dank zij contacten met en be middeling van de Westlandse bloemenveiling heeft hij dat kunnen bewerkstelligen. De 27-jarige Tsjech keert terug naar het 60 kilometer voorbij de grens met Oostenrijk ligegnde Bmo, waar hij ok vandaan komt. Met zijn daar nog wonende moe der had hij vrijwel wekelijks contact, zodat hij goed op de"j hoogte bleef van de politieke'*] ontwikkelingen in zijn land en'; het daar inmiddels heel wat de-' j moeratischer klimaat. Ook zijn'- in Maasland wonende 32-jarige broer reist met hem terug. - MVV-trainer Hans Kostensé' j nam Havlicic meteen in zijn s lectie op, waar hij zich ondanks"] de aanvankelijke taalproblemeri - al snel een basisplaats verwierf, Havlicic: „Ik ben dankbaar aan' da trainer, de spelers en het be- stuur. Ze hebben mij hier goed', opgevangen". Van spelers en be- J stuur ontving hij een blijvende j herinnering aan zijn Maaslandse*,! periode. Zdenek Havlicic heeft in J; Tsjechoslowakije alweer een 1 nieuwe club gevonden. Hij gaat' j spelen in Rousïnov, een derde- klasser op 20 kilometer afstand van Brno. Hij heeft al contact, met de trainer gehad en ver wacht volgende week al z'n de buut te kunnen maken. Vlaardingen Tijdens de loting van de negentiende editie van het Vlaardings voetbalkampioenschap, die dit weekeinde in het clubge bouw van titelhouder HVO werd verricht, werd een verrassend^ poule-indeling uit de hoed getoverd. In poule A neemt de zaterdagafdeling van HSC'89 het niet alleen op'i tegen de RVB-clubs TSB en CION, maar moet het ook de degens fj kruisen met de zondagvoetballers van de fusieclub. Deltasportfe! DVO'32, HVO en VFC zijn bij elkaar ingedeeld en in poule C ont-! moeten Zwaluwen VI, Fortuna VI en RKWIK ell- De eerste serie wedstrijden womt afgewerkt op dinsdag 9 april De* finale wordt op zaterdag 1 juni op het terrein van HVO gespeeld. V:

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1991 | | pagina 2