Waterwe: 9 Boosheid na ontucht met kinderen Opbrengst Sport en Spel blijft achter Buurt vormt actiegroep; politie te laks optreden venveten Transportcentrum reeds voor driekwart ingevuld Ooievaarsnest bij boer Poot geplaatst Westwijkbewoners testen hun gezondheid Bestuurder bij botsing bekneld Moderne ladderwagen komt eind juli aan Sterkste man verzorgt start Zuidwesterloop Kerkelijk bureau verhuist Scholieren zijn goede buren Academie-docenten tonen hun eigen werk Tegel door winkelruit Jeuk en uitslag door surfvijver De Hoek kent onrustige nacht Aanhoudingen in Schiedam Politie houdt jeugd in gaten Oplegger met hout gestolen Inbraken Rotterdams Dagblad Maandag 14 juni 1993 Vlaardingen - De Vlaardingse brandweerlieden kij ken met spanning uit naar het eind van de maand ju li: dan arriveert de nieuwe ladderwagen. Bij de firma Metz in het Duit.se Karlsruhe nadert de bouw van de auto zijn voltooiing, de verdere opbouw van allerlei onderdelen vindt plaats van eind juni tot eind juli in Maastricht, bij de firma Hilton Engineering. Met de vervanging van de huidige ladderwagen is een uitgave van ongeveer een miljoen gulden ge moeid. Maar daar krijgt de brandweer ook iets voor. De ladderwagen zal op veel onderdelen computerge stuurd zijn. Er komen de meest moderne snufjes in, zoals een brancard-drager voor het redden van slachtoffers van grote hoogte. Verder zit er een wa terwerper aan de top van de ladder, naast een vaste korf, waarin aansluitingen zitten voor electrische ge reedschappen en een aansluiting voor ademtocht. Het voertuig zal voldoen aan de hoogste eisen op het gebied van schone uitlaatgassen en geluidsproduc tie. verzekert de brandweer. Vlaardingen - Ted van der Parre. de 'sterkste man van de wereld', geeft morgen om halfzeven het start schot voor de dertiende Zuidwesterloop van de open bare basisschool De Zuidwester. Start en finish zijn op het schoolplein aan de Van Maerlantlaan in Vlaar dingen en er wordt vier en tien kilometer gelopen door volwassenen en één, anderhalf en twee kilome ter door de jeugd. Inschrijven kost drie gulden en het parcours loopt door het recreatiegebied van Vlaardingen-West. Ted van der Parre, die zijn titel dit jaar in het Zuidfranse Orange zal verdedigen, 2al ook de prijzen uitreiken. Eind vorige week vond de verhuizing al plaats. Van daag kon wor den begon nen met het inrichten van de kantoren. Foto Roel Dyksira ,ve? Schiedam/Vlaardingen - Na dertig jaar op één vaste stek te hebben gebivakkeerd, heeft het Provinciaal Bureau van de Nederlands Hervormde Kerk een nieuw adres betrokken. Het oude en inmiddels hard aan een opknapbeurt toe zijnde pand aan de Tuin- laan in Schiedam is verruild voor een modern kan toor aan de Galgkade in Vlaardingen. Er waren vier vrachtwagens voor nodig om alle spullen, voor name lijk archiefstukken, over te brengen. ..Verhuizen en huren is voor ons goedkoper dan re novatie," verklaart dominee Ton Zevenbergen, die de verbouwingskosten aan deTuinlaan schat op acht ton. Het pand is verkocht aan een particulier, die er een woonhuis van wil maken. Voor Zevenbergen betekent de overstap naar Vlaar dingen terugkeer naar zijn oude basis. Hij woont in Vlaardingen en is er ook predikant geweest. De ove rige twintig medewerkers moeten nog even wennen aan de nieuwe omgeving. „Je gaat van een oud ge bouw met een speciale eigen charme naar een mo dem kantoorgebouw. Dat is toch een hele omschake ling." Het Provinciaal Bureau is een dienstverlenende or ganisatie voor de Hervormde Kerken in Zuid-Hol land. Het bureau geeft adviezen aan kerkeraden en - voogdijen en oefent daar toezicht op uit, onder meer financiële controle. Vlaardingen - De leerlingen van de christelijke scho lengemeenschap Westl and-Zuid hebben zich voor genomen goede buren te worden van boerderij Nooitgcdachl in de Zuidbuurt. Deze boerderij wordt momenteel opgeknapt om er een aantal geestelijk gehandicapten in onder te brengen. De scholieren proberen, op allerlei manieren geld voor dit doel bij eikaar le krijgen. ïn april hebben zij blo? mea ver kocht en daarmee 6000 gulden opgehaald voor Nooit- gedacht, Er gingen 1000 bossen chrysanten van de hand en 1200 begonia's. Vrijdag 18 juni gaan de leer lingen van Westland-Zuid hardlopen voor de bewo ners van de boerderij. Het parcours leidt van de school naar de boerderij en vice versa. In het Hollandiagebouw is vrijdagavond een tentoonstelling ge opend waar werk te zien is van docenten van de Vrije Aaeademie te Vlaardingen. Ongeveer 35 werken tonen wat hen bezighoudt als ze zonder remmingen aan het werk zijn. De verscheidenheid is groot. Ze varieert van papiercollages tot edel smeden en van aquarellen tot beeldhouwwerk. De leerling kan zo te zien dus in alles aan zijn trekken komen op de Vrije Academie. De kwaliteit van het werk is overwegend hoog en vooral modern. Het meeste wordt gekenmerkt door een eigen stijl, door een originele aanpak en/of visie. De papiercollages van Alma Brevé bijvoorbeeld schreeuwen het haast letterlijk uit. Het zijn op een witte achtergrond vastgemaakte, met zwarte inkt geschilderde koppen waaruit fel verzet op te maken valt. De aquarellen van Peter Dumas zijn al bij een groot publiek bekend, evenals de applicaties/stofbeschilderingen van Wilma Kuil. Met sie raden is bekendheid minder snel het geval, maar originaliteit kun nen Frits Thiele en Ben de Jong niet ontzegd worden. De werken van Moki Last verdienen een aparte vermelding. De twee van klei, staaldraad en zand gemaakte kunstwerken heten beide Macht en Machteloosheid (1 en 2). Sterke, onwankelbare rechthoe ken contrasteren sterk met de fragiele, rechte lijnen van de lange, metalen strippen. Minder aansprekend is het werk van Leo de Koning. Het is vakkun dig gemaakt, maar van een soort dat vaker voorkomt, wat ook geldt voor de foto's van Linus Harms. Een aparte vermelding verdienen de keramiek portretten van Rien van Galen, Open gezichten, rustige kleuren, evenwicht. De werken zijn te bezichtigen van dinsdag tlrn vrijdag van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.00 tot 17.00 uur, op vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur. De expositie duurt totenmet20juni. JAN BOOISTER Schiedam - Bewoners van Sehiedam-Oostzijn eenactie gestart tegen de politie omdat die een 50-jarige man niet snel genoeg zou hebben opgepakt nadat hij ervan was beschuldigd kinde ren seksueel te hebben misbruikt. De bewoners, die zich heb ben verenigd in de groep 'Die pet past ons niet meer', hebben een advocaat in de arm genomen om te bekijken welke stappen tegen de politie kunnen worden ondernomen. Volgens de actievoerders heeft het veel te lang geduurd voordat de politie optrad, temeer daar be kend was dat de man eerder voor dezelfde delicten was opgepakt. In een pamflet, dat in de wijk is rondgedeeld, staat dat de mensen die de politie van de toestand op de hoogte stelden alleen te horen hebben gekregen dat ze terugge beld zouden worden. „Wist u dat sommige mensen nog niet gebeld zijn?" zo meldt het pamflet. Inmiddels zijn de eerste handte keningen in de wijk opgehaald. De mensen wordt ook gevraagd hun mening over de zaak op pa pier te zetten. Bij het actiecomité is al een behoorlijk aantal telefo nische reacties en brieven binnen gekomen. Die worden later ge bundeld in een zwartboek. Hulpverlening De actievoerders willen dat er in dit soort zaken in het vervolg „di rect professionele hulpverlening op gang komt en de slachtoffers zelf niet direct het gevoel krijgen dat hun ervaring voor de politie kennelijk niet belangrijk genoeg is." „De politie moet beter en mense lijker gaan functioneren." meent Annemarie Hilversum van de ac tiegroep. „De mensen hebben het idee met serieus te worden geno men. Ik vraag me af of de politie wel beseft dat de wijk helemaal op z'n kop heeft gestaan. Er heeft grote onrust geheerst. Een re chercheur heeft begin vorige week gezegd dat er met mensen uit de wijk gesproken zou gaan worden. We hebben nog steeds niemand gezien." Politiewoordvoerder Wim Klein- huis zegt verbaasd te zijn over de actie en het zwartboek. ..Binnen kort hebben wc een informatie avond met de bewoners. Alle in formatie loopt via hun advocaat, zo is afgesproken." Kleinhuis ontkent de geruchten dat er geen rechercheurs waren om de man te arresteren toen er aangifte was gedaan. „De tweede aangifte was afgelopen dinsdag ochtend. Dinsdagmiddag is de man opgepakt. Het is dus niet waar dat we de zaak wekenlang hebben aangekeken." Maasland - „Dat de opbrengst wat lager is dan vorig jaar, is niet zo erg," zegt voorzitter Al- bert van Leeuwen van de stich ting Sport en Spel in Maasland. „Het gaat uiteindelijk toch meer om de gezelligheid, dan om de opbrengst." Voor het eerst sinds jaren ken den de Maaslandse sport- en speldagen geen bijna traditione le stijging. Met de 61.000 gulden netto in 1991 en 1992 lijkt het plafond van het al voor de ze ventiende keer gehouden spek takel voorlopig wel bereikt. Sport en Spel leverde dit keer een netto resultaat op van 52.000 gulden. Weliswaar minder dan voorgaande jaren, maar nog al tijd een resultaat om twee ont- wikkelingsprojekten een stevig financieel duwtje in de rug te geven. Het slechte weer speelde Sport en Spel dit keer behoorlijk par ten. Vrijwel de gehele zaterdag was het feestterrein in een drui lerige en af en.toe.neerklette-, rende regen gehuld, Vrijwel geen activiteiten buiten dit keer en ook geen gezellige terrasjes, Sport en Spel 1993 speelde zich grotendeels inde twee reusach tige feesttenten op het parkeer terrein van MW27 af. De activiteiten die noodgedwon gen wel buiten gehouden moes ten worden, zoals de presta tieloop, trokken maar weinig be langstelling. Van Leeuwen: „Dat slechte weer kan een keer gebeuren. Wel jammer, want we hebben daardoor een hoop in komsten gemist." De vermin derde opbrengst is echter geen enkele reden om met Sport en Spel op te houden. „Het dak lijkt bereikt," meent Albert van Leeuwen. „Maar dat is ook niet zo belangrijk, Het moet gezellig blijven en de op brengst is daaraan onderge schikt. Je kan wat de opbrengst betreft geen topjaren blijven draaien. Sport en Spel is zeker nog niet op 2'n retour, we gaan er gewoon mee door." Tweeledig Sport en Spel kent dit jaar een tweeledig doel in ontwikkeling slanden waar oud-inwoners van Maasland werkzaam zijn. Pkmy van Uffeïen wil in Bangui een vormingscentrum bouwen, om jonge vrouwen uit Kameroen, Congo, Senegal en Centraal Afrika een opleiding te geven als verpleegster, onderwijzeres of pastoraal werkster. Oud-Maaslander Peter van der Drift kan eveneens 26.000 gul den tegemoet zien. Hij is in Gov. Valadares in Brazilië bezig met de bouw van een kerk en een ontmoetingscentrum. Plony van Uffelen verscheen totaal onver wacht op het feestterrein van Sport en "Spel, om spontaan hand- en spandiensten te verle nen. Op korte termijn kunnen Van Uffelen en Van der Drift hun cheques tegemoet zien. Maasland - Het terrein van het Transportcentrum Westland in Maasland is al voor drie kwart uit gegeven aan bedrijven. In de na zomer zullen de eerste kavels worden overgedragen en kunnen de bouwactiviteiten echt begin nen. Die verwachting werd vrijdag tij dens een feestelijke bijeenkomst op het terrein van Coldenhove- Zuid uitgesproken door ir. J. Vrugt namens de projectontwik kelaar Westgaag. Vrugt zei ervan uit te gaan dat nog voor het einde van het jaar alle beschikbare grond is uitgegeven. De projectontwikkelaar verbaas de zich erover dat de belangstel ling van de im- en exportbedrij ven tot nu toe achterblijft bij die van de transportbedrijven. In to taal is er op het 28 hectare meten de terrein langs de A20 ruimte voor 25 bedrijven die direct of in direct te maken hebben met het vervoer van 'uinbouwprodukten vanuit het Westland. De bouw van het Transportcen trum berust op een overeenkomst tussen de gemeente Maasland, het Samenwerkingsorgaan West land, de provincie Zuid-Holland, dc coöperatieve vereniging Transportcentrum Westland en de maatschap Westgaag. Al deze partijen waren vrijdag aanwezig om het feit te vieren dat de bouw nu werkelijk lijkt te beginnen, maar vooral om nog eens terug te blikken op het zich meer dan acht jaar voortslepende proces van be sluitvorming. „Een proces," zei Vrugt, „dat Maassluis - Twee agenten van de Maassluise politie hebben vannacht een 17-jarige jongen uit Maassluis gearresteerd, die in winkelcentrum Koningshoek een trottoirtegel door een winkelruit heeft gegooid. De agenten kwa men de jongen tijdens hun sur veillance op het spoor doordat ze glasgerinkel hoorden. De jongen is een goede bekende van de poli tie. werd gekenmerkt door inventivi teit flexibiliteit, vasthoudend heid en vooral geduld, eindeloos veel geduid." Parachutisten Tussen toespraken door mocht de eerste burger van Maasland, mevrouw M. Kokxhoom, van twee parachutisten de officiële vlag van het Transportcentrum in ontvangst nemen. Samen met haar collega van De Lier H. van der Meer, die reeds als provincie bestuurder volop bij alle voorbe reidingen was betrokken, hees zij het dundoek. De burgemeester van Maasland refereerde daarna eveneens aan het moeizame proces van besluit vorming op zowel gemeentelijk als provinciaal en landelijk ni veau. „Groen inleveren voor be drijvigheid gaat de Maaslander nu eenmaal aan het hart," klonk het bijna verontschuldigend in een zaal vol ondernemers. „Maar," wist de bestuurder, „elke Westlandsc gemeente krijgt op ruimtelijk gebied wel iets op het bordje geschoven." Als voorzitter van de coöperatieve vereniging van de gebundelde transportbedrijven constateerde H. Palland dat er vele voordelen verbonden zijn aan het regionale transportcentrum. „De onderne mingen in de transportsector krij gen nieuwe groeiruimte en meer mogelijkheden om de bedrijfs voering aan te passen aan de ver anderende eisen," zei Palland, die vond dat nu de overheid aan zet was. Daarbij doelde hy op de aan vullende noodzaak van goede aan- en afvoermogelijkheden voor het vrachtverkeer. Slagader „Nog steeds worstelen we ons via een tweebaansweg en vele stop lichten een weg naar de grootste veilingen ter wereld. Het is drin gend noocbeMijk dat onze slag ader, die ••■yr by Groentevei ling Westla .i via Bloemenvei ling Holland loopt naar dit cen trum, wordt gevoed door een dub bele tweebaansweg met fly-overs. Op dat traject kunnen we geen stoplichten meer gebruiken," stelde de ondernemer. 3 van een graafmachine wordt de paal met het ooi- t rechtop gezet. Foto Roel Dijkstra Schiedam - „Zo, hij staat." Het is zaterdagmorgen, klokslag elf uur. Boer Koos Poot uit Kethel kijkt tevreden omhoog. Mede dankzij een door Hak Werktuigenver- huur gratis ter beschikking ge stelde graafmachine heeft hij. sa men met mensen van de Vereni ging tegen Milieubederf (VTM). op zijn land aan de Groeneweg een ooievaarsnest op een paal kunnen plaatsen. Ed Verhaar van de VTM is ook te vreden. Er is toch een plek voor het ooievaarsnest gevonden. Aan vankelijk wilde dc VTM dc paal plaatsen op een stuk weiland in een polder ten noorden van Schiedam, maar dat werd door het Bureau Beheer Landbouw gronden, dat de grond pacht, ver boden. Nadat dat bekend werd, kwamen er van verschillende zij den aanbiedingen om de paal el ders neer te zetten. De VTM koos voor het aanbod van boer/milieu vriend Koos Poot. mede omdat hij een afrastering rond de paal wilde maken om te voorkomen dat de koeien de paal zouden omduwen. „Het is symbolisch, één zo'n paal," zegt Ed Verhaar. „Want er zijn er natuurlijk meer nodig. We gaan onderzoeken aan hoeveel palen behoefte is." Komende zaterdag zal de paal of ficieel in gebruik worden geno men. Ooievaars zitten er dan nog niet op. Die worden pas volgend jaar verwacht. De vogels houden het tegenwoor dig weer op het platteland uit omdat daar voedsel te vinden is. Sinds er steeds minder chemi sche bestrijdingsmiddelen wor den gebruikt is de kikker terug gekeerd. „En hier," en Ed Ver haar wijst om zich heen, „worden die chemicaliën niet meer ge bruikt." Vlaardingen - Rondom de mcet- je-kennisschtjf heeft zich een groepje van vier jongens verza meld. Samen met begeleidster Diana van het Boumanhuis Rot terdam testen zij hun kennis over alcoholgebruik. Stellingen als 'bier is een goede dorstlesser' en 'na de nachtrust is alle alcohol verdwenen' doen de ronde. Ja of nee? De 'spektakeldag' van vrij dag vormt het sluitstuk van een gezondheidsproject dat afgelopen jaar in de Vlaardingse Westwijk heeft plaatsgevonden. Op het lui nog toe alleen met medewerkers bevolkte plein aan de Prof. Tel- derstraat wordt het na schooltijd pas wat levendiger. Kinderen le ven zich uit op een springkussen. Straks kunnen zij meedoen aan een krijttekeningenwedstrijd. Even verderop geven de politie, dc brandweer en de ambulance demonstraties. Een enkeling doet de ogentest, meet de bloeddruk of de hartslag. Er staan stands van onder andere de Thuiszorg, de GGD en de bewonersgroep PLN- 720. Op grote spandoeken kon digt deze op 3 juli een manifesta tie aan tegen de huurverhogingen en de stijging van de servicekos- Samen met wijkcentrum De Tel- dcr, Stichting Welzijn 90. basis school de Zuidbui'de wijkbi- bliotheek en een huisarts uit de wijk vormen zij de werkgroep 'Gezondheid'. Deze heeft het af gelopen jaar op proef aan jong en oud in de wijk voorlichting gege ven rondom het thema gezond heid. Voor de oprichting van de werk groep heeft de GGD eerst onder zoek gedaan naar de gezond- huiusluestanü van de bewoners in de wijk. Daaruit kwamen onder andere klachten over vocht en een slechte isolatie van de wonin gen en vandalisme in de wijk naar voren. Naar aanleiding van die uitkomsten zijn de drie thema's, het milieu, je eigen lijf en veilig heid, gekozen, die meteen aanslo ten bij een gezondheidsproject op basisschool De Zuidbuurt. Ook daar hebben de kinderen vrijdag het project feestelijk afge sloten met allerlei spelletjes en een playbackshow op het school plein. De samenwerking tussen de betrokken instellingen is vol gens de coordinator van het pro ject, Nijs de Graaff, van de GGD 'heel geslaagd' te noemen. De be langstelling van wijkbewoners is hem wat tegengevallen. Op een voorlichtingsavond over astma en bronchitis, klachten die veelvul dig m de wijk bleken voor te ko men. kwamen slechts vijftien mensen af. Begeleiding bij het stoppen met roken bleek niet meer nodig toen niemand uit de buurt de stap uiteindelijk durfde te zetten. Toch is het thema 'je ei gen lyf wat De Graaff betreft het beste uit de verf gekomen. Hier mee zyn aiie groepen in de wijk namelijk bereikt. De jongeren van het VAJO hebben bijvoor beeld informatieavonden gehad over alcohol en drugs en de oude ren over hel ouder worden. Na de afsluitende spektakeldag worden de resultaten van het ge zondheidsproject geëvalueerd en wordt beslist of dc samenwerking een vervolg krijgt. Wat Nijs de Graaff betreft wel. „Het bereik vond ik wat mager, maar de sa menwerking tussen de verschil lende groepen was goed. Ik denk daarom dat het zinvol is het pro ject voort te zetten. Het uiteinde lijke effect zie je pas als het een aantal jaren loopt." Bij een botsing tussen twee personenbusjes raakte in de nacht van zaterdag op zondag een 30-jarige Vlaardinger be kneld achter het stuur. De Schiedamse brandweer be vrijdde de man door het inge deukte front van zijn auto uit elkaar te trekken. De bestuur der werd naar het ziekenhuis gebracht. De botsing deed zich voor op het kruispunt van de Vlaardin- gerdijk en de oprit naar rijks weg 19. In de busjes zaten in totaal vier mensen. Naast de gewonde bestuurder, werden twee van hen eveneens door de GGD afgevoerd. De be stuurder van de tweede bus was een 26-jarige Rotterdam mer die onder invloed ver keerde. Foto Roel Dijkstra Vlaardingen - Het contact met het water van de surfplas ten westen van Vlaardingen veroorzaakt jeuk en uitslag bij kinderen. Daarover zijn in de afgelopen we ken tijdens het mooie weer klach ten binnengekomen bij de Vlaar dingse politie. Het water, zo verzekert de politie, wordt elke veertien dagen op ver ontreinigingen gecontroleerd. De kwaliteit is totnutoe steeds goed gebleken. GGD en Recreatieschap Midden- Delfland concluderen dat een be paalde onschuldige algensoort de oorzaak is. De jeuk en uitslag ver dwijnen na één a anderhalve dag. In twijfelgevallen wordt aangera den de huisarts te raadplegen. Overigens wordt nog gewacht op de definitieve uitslag van een wa termonster. Hoek van Holland - Het strandsei- zoen is nog maar nauwelijks be gonnen of Hoek van Holland ken de alweer een onrustige zaterdag nacht. In een dancing werd een bezoeker zodanig mishandeld dat hij in het ziekenhuis moest wor den opgenomen. Hij heeft daar door nog geen aangifte bij de poli tie kunnen doen. In het portiek bij de winkels in dc Prins Hendrikstraat, bij het be jaardenhuis Bertus Bliek en by de Van Rijckevorsel school moest de politie optreden tegen jongelui die overlast veroorzaakten In de Prins Hendrikstraat werden enkele auto's beschadigd en een boom werd in brand gestoken. Ook twee betonnen vuilcontai ners werden in brand gestoken. In één geval moest de brandweer uitrukken om het vuur te blus sen. Schiedam - In sportpark Harga heeft de politie zaterdagmorgen vroeg een 20-jarige Rotterdam mer aangehouden. Hij wordt ver dacht van een inbraak m een sportgebouw aan de Oh mpiaweg. De man had een breekijzer en een geldcassette bij zich. Een tweede verdachte wist te ontsnappen. Hij sprong tijdens zijn vlucht in een sloot. Sportclubs in Harga klagen al ge ruime tijd dat hun verenigingsge bouwen stelselmatig worden ge plunderd. De politie kondigde on langs strengere surveillance aan. Op de Slachthuislaan heeft de po litie dit weekeinde ook een auto kraker aangehouden. De man werd betrapt door buurtbewoners op het moment dat hy een auto portier openbrak. Een 29-jarige Schiedammer werd aangehouden op de Hogen- banweg, nadat hij met een hand langer een snelkraak had ge pleegd op de Dam. Het duo reed met een auto tegen de deuren van oen winkel aan. De politie zette de achtervolging in. De tweede da der is nog spoorloos. Vlaardingen - De Vlaardingse po litie heeft vrijdagavond op enkele plaatsen jeugd in de gaten gehou den. Dat leidde ertoe dat een groepje jongeren werd verwijderd van de Jacob van der Wintstraat. Op de Reigerlaan is opgetreden tegen een groepje jongeren die met de bromfiets op het trottoir reden. Vlaardingen - Van een terrein van een transportbedrijf aan de Wa- terieidingstraat te Vlaardingen is dit weekeinde een met hout bela den drie-assige oplegger, beho rende bij een vrachtauto, gesto len. De oplegger was voorzien van een rood dekzeil met opschriftJ. Lensveld Zoonen BV. Schiedam - Uit een bedrijf aan de- De Hoopstraat is bij een inbraak het faxapparaat gestolen. Een boormachine verdween uit een schuur aan de Harreweg. Gereed schappen en bouwmaterialen werden ook gestolen uit een op slagcontainer aan de Reaumur- straat. Meldingen van autokraken kwa men dit weekeinde in Schiedam vanuit de Warande, de Noordmo- lenslraat, de 's-Gravelandseweg, de Sandvikstraat. het Raam en de Willem Andriessenlaan. De buit bestond uit zonnebrillen, radio- cassettespelers, gereedschap, pa pieren. kleding en kleing(|B.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1993 | | pagina 1