9 Nauwere band tussen ziekenhuizen Missen dromen van carrière in de mode Ombudscommissie Schiedam: dienst Gemeentewerken laks Wagenbewoners in zak en as: 'Gemeente iaat ons barsten' Holy en Schieland besteden nu onder meer ook samen de was uit Volgend jaar eerste paal bouwplan Dol-Fijn Fietsbrug over haven offieieus in gebruik Hoorzitting over café Edisonstraat Verzet tegen lichtmasten rond tennisbanen j Fietsen Advocaat Steendijkpolder zeer boos op gemeente Overvaller toch opgepakt Handgranaten geconfisqueerd Modelauto's gestolen Boete van 400 gulden Aanhoudingen in Vlaardingen Inbraken in Schiedam I Rotterdams Dagblad Maandag 18 juli 1993 Vlaardingen - De eerste fietsers en voetgangers zijn l al over de nieuwe Prinses Julianabrug in "Vlaardin- gen gegaan. Dit weekeinde werd de oeververbinding officieus in gebruik genomen. De verfraaiing van de toegangswegen is nog niet klaar, de reden dat de offi ciële ingebruikneming nog even op zich laat wach- 1 ten. De brug had al Waar moeten zijn. Omdat een - boot tijdens de bouw tegen de verbinding aanvoer, werd uitvoering van het werk vertraagd. Schiedam - Bij het Bureau Algemene en Burgerza ken zjjn zes bezwaarschriften ingediend tegen de i vestiging van een café aan de Edisonstraat in Schiedam-Oost. Het wordt de vierde horeca-vesti- j ging in de wij k en de derde binnen een straal van nog geen tweehonderd meter. De omwonenden begrijpen niet dat de gemeente een vergunning heeft afgegeven en hebben eerder al 1 ruim tweehonderd handtekeningen op het stadskan- toor afgeleverd. Ze willen niet nog meer parkeer- en i geluidsoverlast. Onlangs hebben ze een massaal on dertekend bezwaarschrift ingediend. De overige vijf protesten zijn ingediend door individuele bewoners. De bezwaarschriften worden in behandeling geno- j men door de bezwaren- en beroepsschriftencommis- sie van de gemeente. In augustus volgt een hoorzit- ting in het stadskantoor waarbij alle oetrokkenen aanwezig zullen zijn. De bewoners die zijn aangesloten bij de Bewoners Vereniging Schiedam Oost, overwegen een advocaat in de arm te nemen die moet onderzoeken welke ju- i ridische stappen ondernomen kunnen worden als de bezwaarschriften geen effect hebben. De vestiging van een tweede horeca-zaak aan de Parkweg lukt voorlopig van de baan. Het merendeel van de winkeliers en bewoners vindt dat er met de snackbar en café Roemers genoeg horeca is. Ze heb- i ben in het leegstaande pand op de hoek van de Park weg en de Noord vestsingel liever een winkel. Maasland - De besturen van de Stichting Herten- kamp cn de Maaslandse Vogelvereniging zijn met tot overeenstemming gekomen met het bestuur van Tennisverening Maasland (TVM) over de plaatsing van lichtmasten rond de tennisbanen. Dat zou wel moeten gebeuren van de gemeente. Onder druk van Wethouder F. de Vos stemde de ge meenteraad op 15 juni in met het besluit voor de 1 plaatsing van de vijftien meter huge lichtmasten. De fracties van CDA, Open Groepering en PvdA, stelden de uitdrukkelijke voorwaarde dat TVM met het her tenkamp en de vogelvereniging tot overeenstem ming zou komen. Het stichtingsbestuur van het her ten kamp, dal tevens het bestuur van de vogelvereni ging vertegenwoordigt, laat er geen enkele twijfel over bestaan niet aan het verzoek van TVM mee te i werken. „We gaan tot in de hoogste instantie tegen 1 het plaatsen van deze verlichting in beroep." Het bestuur van het hertenkamp zegt hevig te zijn geschrokken van de plannen van buurman TVM, Er worden door de lichtuitstraling van de masten grote problemen voorzien in het dag- en nachtritme van de I in het park levende dieren. Het complex ligt vlak I naast het hertenkamp en de dorpsvolière, die kort geleden voor enkele duizenden guldens is gereno- veerd. TVM heeft een proefopstelling van de masten i voorgesteld. I Uw verslaggever Carel van der Velden heeft was ons betreft mooi gelijk j met zijn artikel. Ondanks alle plannen en goede voornemens schiet het niet echt op met het auwtovrij maken van de binnenstad. Groen Links hoeft zich echter niet te schamen. Hierbij even een paar geheugenopfrissertjes; een journalist kan uiteindelijk niet bij elke- commissie- en raadsvergadering aanwezig zijn. Groen links presenteerde vlak voor de zomer '91 een notitie over de binnenstad. Hierin een aantal concrete voorstellen: o.a. over het ver- keer, de parkeergarage, auwtovrij e Lange Haven, i Jolie stelde het punt verkeer-vervoer met grote regelmaat aan de orde in de commissie CGSV, die daarover gaat. Vroeg om voortgang, infor- meerde minstens zo'n 6x naar paikeernota plannen, de fietsnota, j wanneer de 'viltstiftschets' nu eens uitgewerkt wordt, e.d. 1 Ook waarschuwde Jolie voor de puinhoop zoals die nu is ontstaan en die de centrumbewoners vorig weekeinde tot - terechte - actie deed i overgaan. Ondanks herhaald aandringen van ons op een samenhan gend verkeersbeleid voorde binnenstad, is daar weinig mee gedaan. Het door Carel aangehaalde Groningse auwtobeleid is door Jolie in de 1 raadsvergadering van 20 april j J. ook genoemd, als voorbeeld van een positieve trendbreuk. In de commissie gaf zij al eerder enkele voorbeel- j den van steden in Duitsland waar men auwtovrij e zones heeft. Bea diende vorig jaar tijdens de algemene beschouwingen een motie in, met een duidelijk voorstel een dergelijk experiment in Schiedam te starten. Ondanks raadsbrede ondersteuning is daar niets mee gedaan. Dit zijn slechts enkele voorbeelden van onze inzet. De discussie over het terugdringen van het auwtoverkeer in de binnenstad lijkt echter te i zijn vastgelopen. Dat was de aanleiding om nu te komen met een noti tie. Deze notitie 'Papieren beleid voor verkeer in de binnenstad' van Groen Links milieuwerkgroep geeft heel concreet aan dat en hoe het al- 1 lemaal veel voortvarender kan worden aangepakt en is beslist niet vaag. De notitie is mede bedoeld om ook buiten de raad brede ondersteuning te krijgen. We gunnen Carel - die we óók regelmatig op de fiets tegenkomen - een 1 auwtovrij uitzicht op zijn Lange Haven. In de getalsmatige verhouding van vóór- en tegenstanders van een auwtovrije Lange Haven zit hij daar als bewoner zo ongeveer in een GroenLinkser positie. Zo voelt dat, bes- te Carel. Dan kan verder elke Schiedammer daar ook eens rustig fietsen of wandelen. En we zijn meteen ook weer van een exli a huge kostenpost af namelijk het regelmatig voor heel veel geld oplappen van de brug- 1 gen. Kunnen we mooi een aantal goede fietsenrekken en misschien zelfs een extra bewaakte stalling van betalen. Jolie Hakkert en Bea Oomens Gemeenteraadsleden GroenLinks Schiedam/VIsardingen - Het Holy-Ziekenhuis werkt steeds nauwer samen met het Schieland Ziekenhuis. Waren eerder de laboratoria al samengevoegd, ook op andere terreinen heeft de samenwerking gestalte gekregen, zoals het gezamenlijk in- koopbeleid (pleisters, pacemakers e .d.) en uitwisselingen bij de opleidingen. Ook op het gebied van gezamenlijk wassen wor den besparingen bereikt. Die komen het Schieland Zieken huis goed uit, want daar moeten dit jaar de eerste resultaten te zien zijn van bezuinigingen, die onder meer het gevolg zijn van de uitvoering van een Plan van Aan pak, Dat plan moet leiden tot een besparing van twaalf miljoen gul den in 1997. Als gevolg daarvan vervalt er werk voor 140 a 150 mensen (121,7 formatieplaatsen). Het plan houdt ook in dat het aan tal bedden van 472 omlaag gaat naar 340. De bezuinigingen zijn niet als een verrassing gekomen. Directeur L. A. van Eijk in het zojuist ver schenen jaarverslag: „We wisten dat ons budget te ruim was en dat we er financieel op achteruit zou den gaan." Ook de renovatie, die in volle gang is, komt volgens Van Eijk niet ongelegen. Met de concentra tie in één gebouw kunnen veel dubbel-functies (70 formatiep laatsen voor onder meer portiers en vervoersdiensten) worden op- gel even. Vandaag, zo is de plan ning, wordt de nieuwe entree offi cieel in gebruik genomen. V' Igens het jaarverslag van het Scl ieland Ziekenhuis heeft het pla niet tot grote onrust geleid oneer het personeel: „Dat heeft ook te maken met de grote zorg vuldigheid waarmee het is uitge bracht. Alle afdelingen kregen elke keer op exact hetzelfde mo ment dezelfde informatie waar door veel rujs is voorkomen." Met de bezuinigingen wil de Schieland-direetie een situatie er eer en waarin het kan meedin gen op een concurrerende ar beidsmarkt ,,ais het erop aan komt". Mettertijd moet het Schieland Ziekenhuis fuseren met het Holy- Ziekenhuis. Gezamenlijk betrek ken ze dan een nieuw hospitaal dat moei worden gebouwd nabij het NS-station Schiedam Nieuw- land. Maassluis - Advocaat mr. F. P. C. Legger, die een aantal bewoners van de Steendijkpolder in Maas sluis vertegenwoordigt, is verbol gen over de handelwijze van de gemeente Maassluis. Hij verwijt het stadsbestuur onzorgvuldig heid bij de afwerking van de scha declaims, die zijn ingediend in verband met de bodemvervuil ing. De gemeente heeft een aantal be woners laten weten dat hun scha declaims verjaard zjjn, maar op verzoeken van Legger om toelich ting is volgens de advocaat nog steeds geen reactie gekomen. Zeven maanden Ook op zijn vertrouwelijke brief aan burgemeester J. A. Ster- kenburg-Versluis is die niet geko men. Leggers: „Ik heb daarop slechts een Iakonieke reactie ge had dat mijn brief over zeven maanden in behandeling zou ko men." Blufpoker De jurist denkt dat de gemeente Maassluis 'blufpoker' speelt. Hij noemt het in ieder geval 'heel, heel onbehoorlijk' hoe met de be woners wordt omgesprongen en spreekt van 'draaikonterg'. „Het is een laffe manier van doen. Zo kun je niet met mensen omgaan." Legger wacht nog steeds op de hem toegezegde informatie. Hij wyst erop dat de claims indertijd zijn bevestigd „en dan moet je* van goede huize komen om daar na vol te kunnen houden dat ze veijaardzgn". De jurist zegt 'aan ele andere kant' niet verbaasd te zijn dat de hem toegezegde informatie er nog met is. „Want volgens mij waren de claims op tijd." Een beetje onwennig paraderen de missen voor de jury. 'De meisjes moeten in alie opzichten representatief zijn.' Foto Roel Dijkstra Vlaardingen - „Het is niet het ein de van de wereld als dit niet lukt," zegt de blonde Miranda in bar dancing Hallo tijdens een van de voorrondes van de Miss World- verkiezing. Miranda is een van de acht meis jes die door de eerste (fotoselec tie van Miss World Nederland Promotie heen is gekomen. Zij is uitgenodigd om aan een van de drie voorrondes van Miss Zuid- Holland mee te doen. Dit week einde meldde ze zich in de disco theek. De deelnemers zijn zichtbaar ner veus. Een beetje onwennig para deren zij door Hallo om voor de Maassluis - Aan de Sportlaan in Maassluis gaat waarschijnlijk be gin volgend jaar de eerste paal de grond in vooreen complex van 68 nieuwbouwwoningen. De huizen worden gebouwd op de voormali ge ligweiden van het oude zwem bad Dol-Fijn. De ligweiden wor den niet meer gebruikt omdat het oude openluchtbad onlangs is vervangen door een overdekt zwembad. Het bouwplan bestaat hoofdzake lijk uit eengezinswoningen en vrijstaande woningen. De prijzen varieren van ongeveer 3 tot 5 ton. Direct aan de Boonervliet worden acht villa's gebouwd die 6,5 ton of meer zullen kosten. De prijs is af hankelijk van de indeling, die de kopers in overleg met de architect deels zelf kunnen bepalen. De ontwikkelaar verwacht een vlotte verkoop. Advertenties in het plaatselijk huis-aan-huisblad De Schakel begin juni hebben veel reacties van adspirant-ko- pers opgeleverd. Zelfs voordat projectontwikkelaar Hopman uit Zoetermeer en makelaar Mae* slanden uit Maassluis de wonin gen per advertentie aanboden, hadden zich al veel belangstellen den gemeld. Kopman schat het aantal aanmeldingen tot nu toe op circa 350. Het bouwplan ziet er overigens iets anders uit dan het ontwerp dat indertijd de door de gemeente Maassluis uitgeschreven prijs vraag won. Onder druk van om wonenden heeft de projectont wikkelaar de bouw van twee blok ken appartementen geschrapt. Deze appartementen stonden ge pland in de buurt van de tennis baan. Zowel de tennisvereniging als de cluecue van restaurant De Ridderhof maakten bezwaar te gen woningen zo dicht bij hun ter reinen. Burgemeester en wethouders van Maassluis hebben inmiddels na gedacht over de naamgeving van de straten in het toekomstige wijkje. Zij zijn van plan de straten naar vrouwen te vernoemen. Als leidraad wordt daarvoor het boek je 'Vrouwen op een bordje' van de gemeente Leiden gebruikt. jury te poseren. Tijdens het laat ste optreden, in avondkleding, voelen zij zich al wat meer op hun gemak en lachen als het publiek 'wauw' en 'zooo' gilt, Presentator Robin Bravenboer (de eigenaar van Hallo) stelt een paar vragen om te horen of de mo dellen ook verbaal goed uit de verf komen. Uit de beantwoor ding blijkt dat bijna alle deel neemsters er van dromen model te worden of 'iets in de mode' wil len doen. Zo wil Cynthia, wanneer zij eenmaal topmannequin is, van het vele geld dat zij dan verdient een modezaak voor haar moeder kopen. Sommige meisjes beantwoorden de vragen van de presentator al leen maar met 'ja' en 'wel leuk'. Zij maken met dit soort antwoor den weinig kans om door te stro men naar de finale, want de uit eindelijke Miss Nederland, die mee zal doen aan de Miss World verkiezingen, moet haar zegje goed kunnen doen. Yvonne Markus, een van de men sen van Miss World Nederland Promotie, legt uit waarom niet al leen naar het uiterlijk wordt geke ken. „De meisjes moeten in alle opzichten representatief zijn. Wanneer zij 'miss' worden krijgen zij het druk met bijvoorbeeld overhandigingen aan liefdadig heidsinstellingen. Je moet dan natuurlijk goed met mensen kun nen omgaan en goed uit je woor den kunnen komen." Het publiek let echter niet zo op de uitspraken van de dames. De toeschouwers willen maar één ding: dat hun favoriet zal winnen. Zo heeft Wendy haar hele familie uit Spijkenisse bij zich. Een neef, de leider van het gezelschap, ver telt tegen iedereen dat zijn nicht meedoet, dat zij nog maar 17 jaar is en dat het zo'n leuke meid is. Wendy heeft dan ook veel aan hang onder het publiek, maar ze komt niet door de voorronde heen. De modellen die naar de finale van Miss Zuid-Holland gaan zijn Debora, Sylvia en Natascha. Zij zullen het moeten opnemen te gen de andere zes finalisten die op 30 juli en 6 augustus uitgeko zen worden. Miss Zuid-Holland, dit. Jt de 9 finalisten in Vlaardin gen wordt gekozen, zal op 9 sep tember live tijdens de Miss Ne derland verkiezingen te zien zijn op RTL 4. Meisjes uit Zuid-Holland die nog mee willen doen aan de voorron des van de Miss Nederland/World verkiezingen moeten snel zijn. Zij kunnen zich deze week nog opge ven voor de komende twee voor rondes 'n bar dancing Hallo. Voor informatie kan gebeld worden met Hallo ftel.010-4342255) of Miss World Nederland Promotie (tel. 020-6418001). Schiedam - De Ombudscommis sie in Schiedam vindt dat de be woners van de SI. Pieterssteeg zich terecht hebben beklaagd over de laksheid van de dienst Gemeen tewerken. Die beloofde al in 1987 dat de St. Pietersteeg en de Prin- sensteeg zouden worden heringe richt. Het werk - onder meer be tere bestrating- is echter nooit uitgevoerd. Volgens de Ombuds commissie kan dit met door de beugel Eind 1988 werd aan de St. Pieter steeg een blokje nieuwbouwwo ningen opgeleverd. Bij het bouw plan zat een schets van de herin richting van het gebied. Vooruit lopend op de uitvoering daarvan, werd een noodbestrating aange legd. De gemeente organiseerde op 1 februari 1989 ook een infor matie-avond voor omwonenden en beloofde de buurt opnieuw te informeren zodra er geld was om het plan uit te voeren. Na die eer ste avond hebben de bewoners nooit meer iets vernomen. Pogingen om nadere informatie over de voortgang van het project te krijgen mislukten. Ten einde raad wendden de bewoners zich tot burgemeester Scheeres. Dat haalde niets uit: ook na twee jaar was hun klacht nog niet behan deld. Tenslotte schakelden de be woners de Ombudscommissie in. Die heeft de zaak uitgezocht en geconcludeerd dat de fout bij Ge meentewerken zit. Weliswaar heeft directeur Harm de Block verschillende malen geprobeerd een krediet voor de herinrichting (kosten: 315.000 gulden) los te krijgen bij burgemeester en wet houders, maar hij had de bewo ners er van m kennis moeten stel len dat zijn pogingen waren mis lukt. „Dat heeft De Block ver zuimd en dat klopt natuurlijk niet. De bewoners zijn daar te recht zeer boos om. Die wisten niet meer waar ze aan ioi' waren," aldus vice-voorzitter W. J. Note- boom van de Ombudscommissie. De commissie heeft B en W ge vraagd de al jaren slepende zaak nu snel op te lossen. De commis sie heeft ook geadviseerd om voor de uitvoering van het project in de St. Pietersteeg een vaste coor dinator binnen de dienst Ge meentewerken aan te wijzen, zo dat de bewoners weten tot wie zij zich kunnen wenden als zij vra gen hebben over de voortgang. Schiedam - Woedende bewoners van het splinternieuwe wagen kamp aan de Bramengaarde in de wijk Spaland hebben vrijdagmid dag de gemeente Schiedam met telefoontjes bestookt en in hun wanhoop gedreigd ambtenaren desnoods met geweld naar het kamp te halen. De bewoners eis ten dat de gemeente ogenblikke lijk maatregelen zou nemen om een ernstige lekkage in een van de wagens te verhelpen en zich aansprakelijk zou stellen voor de schade. Volgens het door de lekkage ge troffen gezin, de familie Van Ekris, is de gemeente verant woordelijk voor de schade die is ontstaan aan muren en vloerbe dekking. Het dak zou'zijn gaan scheuren als gevolg van het ver keerd installeren van de woonwa- gen door het bedrijf dat daarvoor door de gemeentewas ingehuurd, of door verzakking van de onder grond. De regenbuien van vorige week herschiepen het interieur in een ravage. Wagens en bewoners zijn pas on langs verhuisd naar de Bramen- gaarde. Voorheen stond de fami lie op het woonwagenkamp aan de Schie, dat echter op last van de provincie grotendeels is ont ruimd in het kader van een her huisvestingsplan voor wagenbe woners. Zoals veel wagenbewo ners, verhuisden vader, moeder en dochter Van Ekris met grote tegenzin naar de nieuwe stand plaats in Spaland. Het gezin zit door de lekkage in zak en as, want de gemeente heeft telefonisch laten weten geen schadeclaims te accepteren. Toen te hulp geroepen buren probeer den ambtenaren van de afdeling Maatschappelijke Aangelegenhe den op andere gedachten te bren gen, zou op het stadskantoor de telefoon op de haak zijn gesme ten. Telefoontjes naar andere ge meentelijke diensten haalden niets uit. „We werden van het kas tje naar de muur gestuurd, de ge meente laat ons gewoon barsten" aldus een van de bewoners. „We zouden dit weekeinde op va kantie gaan. maar dat durf ik ab soluut niet aan gezien de puin hoop in mijn wagen," zei mevrouw Van Ekris ontdaan. „We hebben met teilen en handdoe ken geprobeerd de boel op orde te brengen, maar er is geen begin nen aan." De woede in het gezin werd des te groter toen de gemeente met al leen weigerde de schade voor zijn rekening te nemen, maar ook be weerde een aangetekende brief die in juni werd verstuurd niet te hebben ontvangen. Die brief Is volgens de bewoners geschreven binnen de termijn om nog wel voor een schadevergoeding in aanmerking te komen. Het gezin heeft inmiddels een advocaat in de arm genomen om de zaak uit te zoeken. Chef Maatschappelijke Aangele genheden Ben Hakkenbroek zegt dat de wagenbewoners ten on rechte trachten dc gemeente aan sprakelijk te stellen „De wagen waar het om gaat is eigendom van de bewoners. Het is geen huurwa gen van Woningbeheer. Dat bete kent dat zij de schade zelf moeten verhelpen. Einde verhaal." Maassluis - De Maassluise politie heeft vrijdag tegen de avond als nog de voortvluchtige man aange houden die verdacht wordt van een overval op een bakkerij 's morgens aan de Reigerlaan. De 18-jange verdachte werd gearres teerd aan de Merellaan. waar hij in de bosjes probeerde wey te kruipen toen een politieauto dot,. de straat deed. De Maassluizer werd ingesloten. Hij zou vandaag worden voorgeleid voor de offi cier van Justitie. Naar de man werd vrijdag naar stig gezocht, nadat een speciaal arrestatieteam vroeg in ue mid dag vergeefs een inval h?d ge daan in zijn huis aan de Jacques Boezemanstraat. De politie drong het pand binnen omdat een getui ge had verklaard dat hij thuis zou zijn. De verdachte bleek echter spoorloos. De man was ongewapend toen hij werd aangehouden. Bij een huis zoeking in zijn woning kwam een pistool boven water dat vermoe delijk bij de overval op de bakke rij was gebruikt. Schiedam - E'j een huiszoeking in de woning ,?an een 28-jarige Schiedammer heeft de politie dit weekeinde vijf handgranaten in beslag genomen. De huiszoeking volgde na arrestatie van de man, die op de Koemarkt was aange houden met een geladen pistool op zak. De man had bovendien een groot geldbedrag bij zich. Vlaardingen - Uit de etalage van een winkel aan de Van Hogendor- plaan in Vlaardingen zijn zater dagochtend vroeg twee modelau to's gestolen. De dieven gristen ook enkele andere goederen mee. De ruit werd vernield met een stoeptegel. Diefstal werd dit weekeinde ook gemeld door een winkelier aan de Dr. Wiardi Beckmansingel. Er wordt een partij kleding vermist. Vlaardingen - Een 29-jarige Vlaar- dinger heeft zondagochtend een bekeuring van 400 gulden gekre gen voor rijden onder invloed. De man was op de Holysingel tegen een verkeerslicht gereden. Bjj een routinecontrole op de Westhavenkade kreeg een 29-jari- ge Schiedammer zaterdagavond een rijverbod van vijf uur, nadat de politie constateerde dat de man had gedronken. Bovendien reed de Schiedammer in een on verzekerde auto. Hij kreeg een proces-verbaal. Vlaardingen - In Vlaardingen zijn dit weekeinde verschillende men sen aangehouden op verdenking van inbraken en diefstal. Een 23- jarige Belg en een 26-jarige man zonder vaste woon- of verblijf- plaais werden gearresteerd na in braken in enkele auto's aan de Goudse singel. Zij werden inge sloten. Van dc twee mannen die zater dagochtend werden aangehou den omdat zij verdacht werden van een inbraak in een bedrijfs pand aan de Koningin Wilhelmi- nahaven, werd er één kart daarop weer op vrije voeten gesteld. Het bleek dat hij niets met de inbraak te maken had. De andere arres tant is eon 20-jarige Vlaardinger. Schiedam - In Schiedam is afge lopen weekeinde op veel plaatsen ingebroken. Uit een woning aan de Van 's-Gravesandestraat wer den waardepapieren gestolen. Gereedschap en enkele fietsen verdwenen uit een kelder aan de Henri Polakstraat. In een horeca bedrijf aan het Rubensplein wer den twee gokkasten opengebro ken. Een city bike werd gestolen uit een kelder aan de Klaas Kater straat. Ook werden twee fietsen gestolen uit een kelder aan de Alphons Anensstraat. In de Fahrenhoitstraat werd een moun tainbike ontvreemd. In een wo ning aan de Willem Pijperstraat gingen inbrekers er vandoor met sold, sieraden cn een videorecor der. Een bedrijf aan de Van Cleeffstraat mist na een inbraak een fax en een telefoon. Uit een etalage van een winkel aan de Mgr. Nolenslaan werden elektro nische spullen gestolen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1993 | | pagina 1