aterw 15 SP wil einde aan geheime vergaderen Maasland zet mes in bomenbestand Ranshuijsen geeft Welzijn '90 nog niet op Acht keer 'brand' in oude loods aan de Havenstraat Bewonersvereniging wil breken met Welzijn '90 Poppe stelt vragen aan college: 'Huidige regels zijn te willekeurig' 1 jl'jgenda TabéRuud Vrijwilligerskorps brandweer compleet Magische cirkels in het Zonnehuis Barendse commandant 11 /m jm I Rotterdams Dagblad Woensdag 22 september 1993 Overmorgen zet Ruud van Houwelingen, eindredacteur van'Groot Vlaardingen, een punt achter zijn journalistieke loopbaan. De nestor van de Schiedamse en Vlaardingse pers mag gaan vissen, want zijn baas, Sijthoff Pers, moet wat overtollig personeel kwijt en dan gaan de ouwetjes als eerste. Van Houwelingen heeft jarenlang de scepter gezwaaid over het best renderende en best gelezen huis-aan-huisblad uit de Sjjthoff-st&l. De gemeente Vlaardingen weet dat maar al te goed. Niet voor niets staat de gemeentelijke informatiepagina in Groot Vlaardingen en niet in fDe Havenloods. Maar ook politici, die burgemeester en wethouders een hak willen zetten, kennen de weg naar de Westhavenkade. Zo liep CDA-raadslid .•Leo de Snaijer er jarenlang de deur plat om het journaille da er lekke- re. roddels in te fluisteren. En onze wethouder Agnes dineerde ooit met een van de GV-joumalisten bij kaarslicht in het Scheele Hoekje - (ik weet niet wie de rekening betaalde). Je zou dus denken: alle reden voor Sijthoff en de gemeente Vlaardin- "gen om Ruud eens flink in het zonnetje te zetten. Alle reden om de ^flessen te ontkurken, trompetters en majorettes te huren, een caba- jetje in te studeren, een goed doel te bedenken voor de geschenken ^onder couvert en een cateraar opdracht te geven exquise hapjes te '(bereiden. 'jAlle reden ook om, zoals bij vorige soortgelijke, gelegenheden, een ijafscheids krantje te maken met doorwrochte artikelen over Van Hou- •.welingen, de journalistiek in het algemeen en in Schiedam en Vlaar- dingen in het bijzonder, geschreven door journalistieke coiyfeeën als oud-verslaggever te Vlaardingen en tbans AVRO TV-man Cees van der Wel. Maar nee: niets van dit alles. Sijthoff biedt zijn Vlaardingse boeg beeld „een informele bijeenkomst in besloten kring" van twee uur aan, Op het adres: Westkade 14, aldus de uitnodiging, acht dagen la ter gecorrigeerd in Westhavenkade. En de gemeenteraad maakt (o heerlijk toeval) die dag zijn jaarlijkse uitstapje. Omdat dit natuurlijk geen waardig afscheid is van een man die een •kleine 25 jaar de plaatselijke Koningin der Aarde heeft vertegen woordigd, vanaf de2e plaats: retteketet boemboem, retteketet boem- boem. plok en een welgemeend Tabé voor onze Ruud, de nestor. DICK VAN DER LUGT De uitgebreide wervingsgcampagne die de brand weer begin dit jaar op poten zette om vrijwilligers aan te trekken, is niet zonder succes gebleven. De or ganisatie is dankzij de actie weer opnieuwop sterkte. Bij de kazerne kwamen de afgelopen maanden in to taal 43 aanmeldingen binnen. Uiteindelijk zijn ne gen kandidaten geschikt gebleken voor het vrijwilli gerskorps. De negen, onder wie weer een vrouw, krij gen donderdag 23 september door de brandweer commandant de akte van aanstelling overhandigd. Vlaardingen In het ?onnëhuis gebeurt riteer dan alleen maar pati ënten en ouderen verzorgen, Regelmatig worden de gangen en ontvangsthal van het gebouw aan de Dil lenburgsingel gebruikt voor exposities. Vanaf deze week toten, metyrüclag £9,oktober is de Vlaardingse haar kunstwerken. Zé toont hailr .rbariÖala's, ;Dat zijn. magische cirkels met daarin dingen Uit de'kosmos. Hoewel de oor spronkelijke mandala's middelen zijn om te medite ren, is dat bij de werken van Van Baarle niet het ge val. Zij werd voor het maken van haar kunstwerken geïnspireerd door een spirituele verkenningsda^ waaraan ze deelnam. De mandala's zijn meestal uit gevoerd in kleurpotlood op papier. De expositie is van dinsdag tot en met vrijdag van 10,00 tot 20.00 uur te zien. Van zaterdag tot en met maandag zijn de openingstydens anders: van 14.00 tot 22.00 uur. Hans Barendse wordt per april volgend jaar de nieu we commandant van de Maaslandse vrijwillige brandweer. Hij volgt Piet de Bruijn op. Barendse werd met grote meerderheid van het vol tallige korps gekozen uit vier kandidaten, Dit kwar tet, de broers Albert en Peter van Leeuwen, Peter Doelman en Barendse, is sinds enige tijd in het bezit van de vereiste papieren. Het college van burge meester en wethouders, belast met de benoeming van de brandweercommandant, heeft de voordracht van het korps overgenomen. De aanstelling van Hans Barendse (39) vindt eerst in april plaats, omdat dan de dispensatietermijn van De Bruijn afloopt. Verlenging met nog een jaar wordt volgens burge meester M. Kokxhoorn niet geaccepteerd, omdat er in de opvolging kan worden voorzien. Donderdag 23 september SCHIEDAM Biljartles voor tieners. De Blauwe Brug 5,= p. mnd.). Vrijdag 24 september SCHIEDAM Oriëntatiecursus aquarelleren olieverven en teke nen. De Blauwe Brug, 24 september-17 december ƒ92,-). Dansles. De Blauwe Brug 275,=). Maandag 27 september SCHIEDAM Kunstgeschiedenis. De Blauwe Brug, 27 septemb ;r- 6 decembe: \j 120,=). Woensdag 29 september SCHIEDAM EHBO voor beginners. De Blauwe Brug 165,=). Stichting Maatschappelijk Werk (Van Swindensin- gel 40). Vaardigheden voor ouders. Stichting Maat schappelijk Werk (/35,=). Reanimatie. Klubhuis Zuid, 29 september en 6 en 13 oktober. Dinsdag 5 oktober SCHIEDAM WordPerfect 5.1 voor beginners. De Teerstoof 299,65 inclusief boeken. PC-gebruik met MS-dos voor beginners. De Teerstoof 299,65). VLAARDINGEN Zelfverdediging voor vrouwen. Stichting Coerke (P.K. Drossaartstraat 65). Woensdag 6 oktober SCHIEDAM PC-gebruik met MS-dos voor beginners. De Teer stoof 299,65). Redactie Waterweg: Jan Booister Peter de Lange Sander Sonnemans C^rel van der Velden Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Vlaardingen - Raadscommissies bespreken te veel zaken in be slotenheid. Daarom moeten er snel duidelijke criteria komen op grond waarvan wordt beslist of een onderwerp in de open baarheid dan wel in beslotenheid zal worden behandeld. De huidige regels zijn te willekeurig. Dit stelt Remi Poppe, fractielei der van de Socialistische Partij, in schriftelijke vragen aan burge meester en wethouders. Poppe is het veelvuldig vergaderen achter gesloten deuren spuugzat. Vaak is er naar zijn smaak geen enkele reden om toehoorders buiten de deur te houden. Het lijkt er vol gens hem meer op dat B en W voor besloten vergaderen kiezen om hun eigen miskleunen bin nenskamers te houden. Poppe noemt als voorbeeld de problemen rond de katoortoren Vigilantis bij station Vlaardingen- Oost. Doordat de projectontwikkelaar geen huurders kan vinden voor het complex staat de bouw op los se schroeven. Dat kan de gemeen te Vlaardingen een hoop geld gaan kosten, want die is met de GGD overeengekomen dat deze instantie op een bepaalde datum een eigen ruimte in Vigilantis zou betrekken. Een ander voorbeeld is het ver zoek van de provincie Zuid-Hol land om in Vlaardingen een slib- depot onder te brengen, in 'ruil' voor de geplande afvalstort in de Lickebaert als dat project niet doorgaat. En een derde kwestie die volgens Poppe niet in beslo tenheid behandeld had mogen worden is het uitblijven van de 'winst' die de reorganisatie (het 'O O proces') van de gemeentelij ke diensten had moeten opleve ren. Besloten vergaderingen vinden nu plaats als de voorzitter van een raadscommissie dat wenselijk acht, of als tenminste drie leden van de cimissie hun voorkeur daarvoor uitspreken. In de prak tijk komt het er op neer dat de co alitiepartijen (CDA PvdA D66) het besluit nemen. „De oppositie heeft dan hel nakijken," aldus Poppe. De SP-voorman heeft het daar mee moeilijk. Terwij! Poppe soms popelt de besproken zaken open baar tc maken omdat hij de zin van geheimhouding niet inziet, moet hij zijn mond houden omdat hij anders een maand gevange nisstraf of een boete van zesdui zend gulden riskeert. Hij heeft B en W dan ook verzocht in het ver volg veel zorgvuldiger met het stempel 'vertrouwelijkheid' om te gaan. Vlaardingen - Brand in de vroege re loods van scheepswerf De Jong aan de Havenstraat in Vlaardin gen! De vlammen grijpen om zich heen en op zolder verkeren en kele mensen vermoedelijk in doodsnood. Je zult maar uit En schede komen, voor het eerst van je leven in Vlaardingen zijn en dan direct als brandweerofficier de leiding moeten geven aan de ingewikkelde blusoperatie. Giste ren gebeurde het, al was het niet echt Acht brandweerlieden slo ten in Vlaardingen met een test hun opleiding voor adjunct- hoofdbrandmeester af. Alleen de brand ontbrak, maar voor het overige was de situatie van een calamiteit in het smalle straatje achter de Hoogstraat aar dig nagebootst. Na het slaan van alarm was de uitrukeenheid snel ter plaatse met twee wagens. De bevelvoerders van de ter plaatse zijnde wagens constateren een grote brand en slaan alarm. Aan de cursisten de taak de brand ver der adequaat te bestrijden en de verdere organisatie ter hand te nemen. „Bij kleinere branden neemt de bevelvoerder, zeg maar de baas van de brandweerwagen, de lei ding-op zich,".legt cursuscoördi nator Jan' Kuipers van de Stich ting Brandweeropleidingen in Nederland uit.Als de brand gro ter is, worden er meer eenheden ingezet. De officier van dienst heeft dan de taak actie van de ver schillende- 1 brandweerwagens te coördineren. Als adjunct-hoofd brandmeester moet je die taak aankunnen. V.'-ndnag moet dat blijken." Het kan dan wel een fictieve brand zijn, maar de kandidaten namen het wel zeer serieus. Foto Roei ofjKstra De kandidaten krijgen heel wat op zich af. De belangrijkste taak is uiteraard het zo efficiënt moge lijk bestrijden van de brand. Ver der moet de aanstaande 'baas' on der meer regelen dat de ambulan ces er door kunnen en de politie een afzetting maakt. Twee examinatoren kijken wel willend toe hoe de kandidaat uit eenlopende types, die de burge meester en een journalist voor stellen, te woord staat. De laat- sten moet je kort te woord staan en terugbellen, meent de coördi nator te weten. „Anders komen er vreemde verhalen in de krant." De kandidaten horen binnenkort of ze ook bij echte branden aan de bak mogen. Vlaardingen - De bewonersvereniging Bab berspolder in oprichting wil breken met de Stichting Welzijn '90. Tot dusver heeft de overkoepelende welzjjnsinstelling een op bouwwerker beschikbaar gesteld om een experiment met buurtbeheer te ondersteu nen. Volgens de bewonersvereniging komt het in. een crisissfeer gedompelde Welzijn '90 haar afspraken niet na. Sinds april kan de Babberspolder geen gebruik maken van de toegezegde twintig uur opbouwwerk. Met de PLN 720 (West) en Holy-Zuid be hoort de Babberspolder tot de drie wijken, waar in 1991 een experiment op het vlak van buurtbeheer is gestart. De bewoners- groepen hebben recht op professionele on dersteuning om de verbeteringen van de grond te tillen. Sinds februari komt daar volgens P. Ha- meetman van de bewonersvereniging Bab berspolder niet veel van terecht. Toen nam opbouwwerker Margot Itter ontslag. Na veel gesprekken nam Hanneke Nelissen de ondersteuning over, maarzij mocht slechts tien uur per week in de Babberspolder aan de slag. Het bestuur van Welzijn '90 heeft inmiddels een ontslagvergunning voor Ne lissen aangevraagd. Haar functioneren en dat van coördinator George Herders wer den deze zomer gekraakt in een rapport van onderzoeksbureau ODRP. De Babberspolder moet het nu zonder on dersteuning stellen. „Nelissen heeft hier bergen werk verzet," treurt P. Hameetman in zijn brief. „Wij vinden het onbegrijpelijk dat Welzijn '90 goede werkers op non-actief kan stellen. Ze willen dat de onafhankelij ke ondersteuning van bewoners ver dwijnt" In een brief aan de gemeenteraad vraagt Hameetman de bewonersondersteuning, de buurtbeheerprojectenen hetzwerfgroe- penwerk weg te halen bij Welzijn '90 en on der te brengen bij het Platform Wooncon sumenten Vlaardingen (FWV). Deze verza melde dub van bewonersvertegenwoordi gers heeft zelf ook aangegeven in de toe komst op te willen treden als werkgever voor de opbouwwerkers. „We willen onze projecten uitvoeren. Wij zijn het zat om nog langer de sabot*?ge-acties van Welzijn '90 te pikken." - Na eerdere rooibeurten in het recente verleden, zet Maasland binnen kort opnieuw het mes in het bomenbe stand binnen de bebouwde kom. Een flink aantal volwassen en, plaatsbepalen de hoogstammenaan Hofsingel, Stations straat en Slot de Houvelaan moet worden gerooid. Het gaat om veertien platanen aan de Ho£s:.ngei, tussen de Daalstraat en Ru- weerd, en vijf iepen aan de Stationsstraat en om twee populieren aan de Slot de Houvelaan bij de.gereformeerde kerk. De 21 grote bomen worden door jonge aan- plant vervangen. De afgelopen jaren is er in. Maasland van uit de burgerij én de politiek al het nodige verzet geweest tegen het rooien van plaatsbepalende hoogstammen. Zoals bij de grote populieren bij de gereformeerde kerk, waar het bladafval tot overlast in de regengoot zorgde. Een compromis werd bereikt door twee bomen te laten staan, die nu op hun beurt toch gedoemd zijn om gerooid te worden. Klachten over lichtinval in enkele wonin gen, zijn aanleiding om de vijf fors uit de kluiten gewassen iepen in de Stations-; straat om te zagen. Eerder was aan rooien niet gedacht, omdat dergelijke klachten tot dusver waren uitgebleven. Gemeente werken overweegt geen fikse snoeibeurt, maar oordeelt omzagen een betere oplos sing ter afdoening van de problemen Er zijn geen klachten van omwonenden over de veertien platanen aan de Hofsin gel. Desondanks moeten deze bomen ver dwijnen, omdat ze volgens gemeentewer ken te dicht op elkaar staan. Daardoor schuren de takken in en langs elkaar, en ontslaan er wonden die een- invalspoort ziüï voor bacteriën en ziekten. Door de grote ronde breed uitgroeiende kro* jn van de platanen, leveren de bomer, yv> gens gemeentewerken een gevaar op voor het vrachtverkeer. Door Wessel Penning Vlaardingen - Wethouder John Ranshuijsen blijft 'geloven' in het stichtingsbestuur van Welzijn '90. Alle negatieve verhalen over de welzijnskoepel ten spijt, denkt hij dat „met een aantal personele wij zigingen" veel problemen kun nen worden opgelost. „De nieuwe bestuursleden moeten meer af standelijk staan ten opzichte van de verschillende koepelorganisa ties." Tijdens een commissievergade ring gisteravond werd duidelijk dat Rahriiuijsen vooralsnog aÜe vertrouwen heeft in de interim manager die de misstanden bij Welzijn '90 moet oplossen. Verder verwachtte hij het één en ander van een begin volgend jaar te houden 'brede welzijnsconferen- tie'. De wethouder ging niet in op klachten ",:i het CDA-commis- sielid L -.e Snaijer. Die vroeg zich hardop af hoeveel geld zo'n manager en welzij nsconferentie de gemeente wel weer niet gaan kosten. Uiterste middel Een eventueel samen te stellen gemeenteraadscommissie, die zou worden belast met een onder zoek naar de oorzaken van alle onvrede, acht de welzijnswethou der „een. uiterste middel". Rans huijsen sluit niet uit dat Welzijn '90 op den duur weer naar beho ren gaat functioneren. „Mij is ge bleken dat een grote groep mede werkers weer graag positief aan de slag gaat." De Snaijer: „Laten we de welzijnsorganisatie een tweede kans geven en een verzoe ning dus niet uitsluiten." De commissie Sociale Zaken en Welzijn besprak gisteren het rap port van het organisatiebureau ODRP, dat Welzijn '90 op grond van de vele personele conflicten omschreef als „een doodzieke or ganisatie" met „totalitaire" trek jes. Een tegenrapport van een tot gisteravond onbekend gebleven V&P Adviesgroep - raadsleden kregen het rapport vrijdagavond 'zonder afzender' in de brieven bus - dat volstrekt tegenoverge stelde conclusies trok, kwam zij delings ook ter sprake. PvdA- raadslid Anny Attema had de her komst van het rapport weten te achterhalen. „Het is gemaakt door het bureau van de beleids- kundige Vester Partners. Het bestaat dus." Verslagen John Ranshuijsen, die in het eer ste rapport 'lichtelijk' en in het laatste rapport zeer zwaar werd bekritiseerd, zat er gisteravond wat verslagen bij. Het raadslid Berti Vugts-Middelburg (SP) stel de voor dat de wethouder de raadszaal verliet „omdat hij een partij is in deze zaak". Maar Rans huijsen bleef toch zitten. Zelfs een poging van het niet- commissielid Rp.ni Poppe mocht niet baten. „Ik raadslid en ik wil dat de wt .houder deze zaal verlaat," riep lij. Omdat instem mende reacties van andere raads leden uitbleven, volgde Poppe de vergadering verder stilletjes. De vergadering stond vanaf de eerste minuten in het teken van de aanval op Ranshuijsen en het ODRP-rapport. Insprekers keur den de scherpe kritiek af, die in het rapport op een aantal be stuursleden van Welzijn '90 werd uitgeoefend en bespeurden de in vloed van de welzijnswethouder zelve. „Stasimethoden in Vlaar dingen," zei een „verontruste burger". „Zoiets wordt tegen woordig zelfs in Bulgarije en Al banië niet meer geschreven. Zo kan je mensen toch niet atbran- den." Tegen Ranshuijssen zei Vugts-Middelburg: „En als er in derdaad zulke misstanden waren bij de welzijnskoepel, waar waren toen dan al clie politiek-verant woordelijken?" Ranshuijsen kreeg wél steun uit voor hem onverwachte hoe!:. Het commissielid Gort-Willem van Veelen van de SGP/GFV/RPF- fractie: „Je kunt op deze proble men niet maar één wethouder aanspreken. Dat vind ik te mak kelijk. Ik wil hem daarom in be scherming nemen, o zei hij ooit dat hij nooit v .oliege met mijn partij zou zitten." Woensdag 22 september SCHIEDAM Wijkcentrum Nieuwland. Spiritu ele avond, 20.00 uur. VLAARDINGEN Joannes de Doperkapel. Wake voor de vrede, 19.00-19,30 uur. Maassluissedijk 7a. Gespreks- avond met Mient-Jan Faber, 19.45 uur. Stadsgehoorzaal-filmzaal Vlaardingen. Lady en de Vagebond 14.00 uur. ROTTERDAM Luxor Theater. Man van La Mancha 20.15 uur. R'damse Schouwburg, gr/kl zaal. Afro caribe festival 20.15 uur. gr.zaal. Kathleen première 20.15 uur. kl.zaal. Dream on Monk ey Mountain 20.30 uur. kl.zaal Workshop 13.00-17.00 uur. Thea ter Zuidplein, gr .zaai. Music in Mo tion 20.15 uur. Zaal de Unie. Mo- dekafee 20.00 uur. Cult. Centrum De Stoep. Ik ken geen neushoorn 14.00uur,Thelonious/deWrth.Zui Alors 22.00 uur. Casino Rotter dam. Duo Dreamers 19.00-24.00 uur. Centrum de Heuvel. Workshop 19.00-22.30 uur. Donderdag 23 september SCHIEDAM Klubhuis Zuid. Kleding- en speel goedbeurs, 10.30-14.00 uur. VLAARDINGEN Joannes de Doperkapel. Wake voor de vrede, 19.00-19.30 uur. VLAARDINGEN Grote Kerk, Lunchconcert, 12.45-, 13.15 uur. Filmzaal Stadsgehoor zaal. Sweet Emma, dear Böbe„ 14.00 uur. MAASSLUIS Koningshof. Bridge, 19.45 uur. ROTTERDAM :j Luxor Theather. Man van La Man-; cha 20.15 uur. R'damse Schouw-, burg. gr/kl zaai. Afro Caribe Festival 20.15 uur. gr.zaal, Danza Conterrh poranea De Cuba 20.15 uur premiè-ï re. kl.zaal. Celebration 20.30 uur première, kl.zaal. Workshop 13.00- 17.00 uur. Theater Zuidpleïn. Mu sic in Motion 20.15 uur. Zaal de Unie. Het Pianokabinet20.30 uur.; Cult. Centrum De Stoep Spijke- nisse. GloriousSurrender 20.15 uuf (Try-Out). Grote of Sint Laurens- kerk. lunchconcert 12.45 uur. Nighttown/Basement. Burma Shat ve21.00uur. Casino Rotterdam. 2 The Point 19.00-24.00 uur. Cen trum De Heuvel. Workshop 19.00? 22.30 uur. Goethe Inst. Rotter dam. In anderen Sprachen deel 1, 19.30 uur. Hist Museum 'Schie- landshuis'. Rotterdams Philharmo- nisch Orkest 20.15 uur. ROTTERDAM Alhambra Riksbicscoop: 'Basic In-i stinct' (16) dag. 11.45-14.15- 16.45-19.15-21.45. Alhambra 2: 'Made in America' (al) dag; 6.45- 9.30. do.vr.ma.di. óók 1.13. Calyp so 1: The piano' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Calypso-2: 'Belle van Zuylen' madame de carrière' (a!) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso- 3: Light sleeper' (12) dag. 1.15.4.6.45-9.30 Cinerama 1: The Fugitive' (12) dag. 1,15-4- 6.45-9.30. 'Jurassic park' premiere 30 september. Cinerama 2: 'Dave' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 3: 'Cliffhanger' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 4: 'Quilty as sin' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 5: 'Dragon The Bruce Lee stoiy' (12) dag. 6,45- 9.30 do.vr.ma.di .ook 1.15. Corso: The fugitive" (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Imax Theater: 'Sharks' (al) di.t/m vr. 2-8.30, za.zo. 2-4-T~ 8.30. 'Antarctica' (ai)za.zo. 12'Het Grote Barrière Rif (al) di.l/m vr. 3- 7.30, za.zo. 1-3-7.30. Lantaren/ Venster 1: Trois couleurs: bleu' dag..8.10. Vl:'Het meisje met het rode haar' 11. V2: Theo en Thea'.ll. Venster 2: 'La voie Lac- tee' dag, 7.30. 'Bratan' dag. 9.30. Venster 3: Harvey Keitel is de 'Bad Lieutenant' dag. 8.10. Venster 4: 'Calendar'dag. 8.10. (beh.ma.10). Lumïère 1: 'Rosse' (16) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Lumière 2: 'Indecent proposal' (al) dag. 6.45.9.30. do .vr.ma.di. óók 1.15.4. 'Jurassic park' premiere 30 sept. Lumière 3: 'Last action hero' (al) dag. 6.45- 9.30 do.vr.ma. dï. óók 1.15-4. Lu mière 4: 'Hotshots' (12) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Rex: 'Newwave hoo- kers'(18) dag. 12. doorl.voorst. Tha lia: 'Sliver* (16) dag.1.15-4-6.45- 9.30. Nachtvoorstellingen: Lumïère 1: 'In the line of fire' (16) vr.za. 00.15. Lumière 2: 'Posse' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: 'Last Action He ro' (16) vr.za. 00.15. Venster 1: 'Bleu' vr.za.24. 'Reservoir Dogs' vr.za. 24. Venster 3: 'The rocky hor ror picture show' vr.za.24. Venster 4: 'A strange love affair'vr.24. 'Pink ulysses' za.24. Kindermatinees: Alhambra 2: 'Bambi' dag.4. za.zo.wo ook 1.15. Cinerama 5: 'Dennis the Menace' dag.4. za.zo.wo. óók 1.15. Lumière 2: 'Bambi'za.zo.wo. 1.15.4. Lumiè re 3: 'Dennis the menace' za .zo.wo. 1.15-4.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1993 | | pagina 2