13 Dwangsom voor supermarkt Oost Bewonersclubs wekken ergernis op 'Het is ons alleen te doen om beëindiging van de overlast' Jubilerende echtparen in Schiedam en Vlaardingen Maassluise aannemer woedend: Brieile wijst bouwaanvraag af Bureau helpt bij invullen vrije tijd i genda Politie verkoopt gestolen fietsen Groot koersbaltoernooi in sporthal Margriet Wat is het verschil tussen een bol en een knol? Reeks orgelconcerten in Grote Kerk Najaarsconcert Sursum Corda Haven slib Krant niet bezorgd? Rotterdams Dagblad Dinsdag 26 oktober 1993 Zo'n vierhonderd Schiedammers zijn afgelopen za terdag tijdens de kijk- en graveerdag op het politie bureau geweest in de hoop hun gestolen tweewieler terug te vinden. Slechts zes mensen zijn weer in het bezit van hun fiets gekomen. Op het bureau staan nog ongeveer honderd ongere gistreerde tweewielers in de stalling waarvan de ei genaren niet te achterhalen zijn. Om van die voor raad af te komeii is de politie begonnen met de ver- koqp van die fietsen. Alleen burgers die aangifte hebben gedaan van een gestolen fiets komen daar voor in aanmerking. De opbrengst gaat naar een goed doel. De-Margriethal wordt vrijdag 29 oktober bevolkt door ruim 350 55-pIussers die het met ovaalvormige b'éllen tegen elkaar opnemen. Die dag vindt een pro vinciaal koersbaltoernooi plaats. Vanaf 10.00 uur wordt door 25 koersbalclubs gestreden om de provin ciale wisselbeker, Kogrsbal is een variant op net in vooral Engeland zeer populaire bowls. Hel doel van het spel is om de speelballen zo dicht mogelijk bij een klein balletje te rollen. De moeilijkheid zit 'm daarbij in het feit dat hetjzwaartepunt van de speelbal niet in het midden zitzcdat het speeltuig een kromme koers maakt.. In Schiedam zijn wekelijks koersballers actief in dienstencentrum De IMolens aan de Nieuwe Dam- laan. Voor allerhande informatie: Sportraad Zuid- Holland (01749-44940). Redactie Waterweg: Jan Booister Ben van Haren Peter de Lange Sander Sonnemans Ca rel van der Velden Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus40Q8 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Wat zijn de verschillen tussen bollen en knollen? Wanneer moeten ze worden gepoot en in welke pe riode moeten ze weer uit de grond worden gehaald? Dan. zijn vragen waarop donderdagavond in natuur- céhtrum De Boshoek (Churchillweg 52) antwoord wordt gegeven. Omdat de tijd voor het poten van bol len en knollen is aangebroken, is in het gebouw aan de rand van het Bachplein een thema-avond belegd. De belangstellenden die acte de presence geven, krijgen alle informatie over de bol- en knolgewassen. Orn meer bekendheid te geven aan natuurlijke bol len zoals het blauwe druifje, lenteklokje en vogel- melk, mag iedere bezoeker er een aantal mee naar huis nemen. De avond begint om 20.00 uur. Vlaardingen Gedurende de komende wintermaanden wordt een aantal concerten gegeven in de Grote Kerk. Rob Theissen. organist van de Sint Albaanskerk in Den Haag, is' de eerste die het Van Peteghem-orge! be speelt Hij doét dat op vrijdag 29 oktober vanaf 20,00 uur.' Theissen is geen onbekende in de Grote Kerk. Sinds 1985 verzorgt hij jaarlijks een orgelbespeling in de serie wandelconcerten. Op het programma voor het concert van komende vrijdag staan onder andere werken van Pieter Cornet, Johann Nicolaus Hanff, Guillaume Grabriël en Johann Sebastiaan Bach. Een toegangskaartje kost vijf gulden. Houders van kor tingpasjes betalen drie gulden. De christelijke harmonievereniging Sursum Corda brengt zaterdag 30 oktober haar jaarlijkse najaars concert ten gehore. De Emmauskerk dient als decor en liet concert begint om 20.00 uur. Onder leiding van dirigent André Glotzbach tekenen de muzikanten voor een gevarieerd programma dat zowel jonge als oudere muziekliefhebbers moet kun- nen.bekoren. Ook de leerlingengroepen van de mu ziekvereniging dragen hun steentje bij aan de uit voering. Kaarten a zes gulden zijn zaterdag vanaf 19.30 uur verkrijgbaar in de Emmauskerk. Wie Sursum Corda een-keer repeterend aan het werk wil zien, is elke maandagavond tussen 20.00 en 22.00 uur van harte welkom in de nieuwe oefenruimte aan de Kamer- lingh Onnesstraat 80. Het onderwerp van dit schrijven is het verontreinigde havensiib in het plantsoen aan de Mozartlaan en het Bachplein in Schiedam. De grond van het plantsoen met speeltuin is en blijft gevaarlijk voor kinderen. Waarom? Kinderen graven graag en krijgen via de handen de vuile grond naar binnen. Ze spelen vaak tussen het struikgewas met hetzelf- de-gevaar. De buitenkatten graven holen en slapen onder de flats. Wel raar is dat af en toe een kat niet meer komt eten. Is de oorzaak mis schien dat het voer te lang op de vuile grond ligt? Op het Bachplein overwinteren padden, kikkers en salamanders. Deze groep beestjes hou ik al jaren, in het oog. Zodra ik lichamelijke veranderingen zie, trek ik aan de bel. Mogelijk dat onze 'milieuvriendelijke' wethouder Zijdeveld mijniet weer met een kluitje in het riet stuurt zoals in 1986. In Schiedam zijn nogal wat vuile plaatsen zoals gedeelten in de Am bachten-, Kastelen- en Heldenbuurt, op de -Velden, de -Akkers en in heel Spaland-Oost. Met dank aan alle na-oorlogse regeringen en ge meentebesturen die dit vuile havensiib met ontheffingen overal heb ben laten storten, wetende dat de mensen ziek worden van vervuilde lucht, grond en water. Als we hierbij het bespuiten van groente, fruit en aardappelen en het te veel injecteren van vee optellen is het niet gek dat de gezondheidszorg onbetaalbaar wordt. Laat men de kosten verhalen op de vervuilers en niet op ons. Al dat havensiib had afgevoerd moeten worden naar de Slufter. Helaas mag het slib deze locatie van de provincie niet verlaten. Het slib mag wel. worden verplaatst naar de tuinen in de Ambachtenbuurt Met de rest. van het havensiib worden de sloten bij de Slimme Watering ge dempt. Afgegraven havensiib kan daar niet blijven liggen als er nog meer gebouwd gaat worden, tenzij men een hoge gifberg maakt. Graag zou ik hierop van de DCMR Milieudienst Rijnmond, de gemeen te Schiedam en de Provincie een zinnige reactie ontvangen. Jammer aai,op deze delicten geen zwaren straffen rusten voor de vervuilers die toch bekend zijn bij de overheid. Mijn advies aan al deze vervuilers is: maak Nederland schoon en de bevolking weer gezond. CJLM van Haagen, Schiedam. Door Ben van Haren Schiedam - De start van de nieu we opzet voor het betrekken van Schiedammers bij veranderin gen aan hun woonomgeving ver loopt niet soepel. De bestaande bewonersorganisaties hebben opnieuw ergernis opgewekt. De gehele gemeenteraad viel over hun kritiek op de nieuwe aanpak van de stadsvernieuwing en het wijk- en buurtbeheer. Zo erg zelfs dat wethouder Adri Reijn hout dreigde de bewoners van al le zeven wijken het rechi. op pro fessionele ondersteuning te ont nemen als ze deze 'laatste kans' zouden laten liggen. Op dit punt had hij een correctie nodig van Joly Hakkert van GroenLinks. „De teneur met dat waarschu wende vingertje bevalt me. niet. Bewoners hebben recht op on dersteuning en mogen geen slachtoffer worden van oude con flicten en slecht functionerende organisaties," betoogde zij alvo rens te wijzen op ervaringen van financiële stroppen voor de ge meente als gevolg van onvol doende overleg met direct be trokkenen. „Nee, zo heb ik het niet bedoeld," herstelde de op aangeven van mevr. E.D. van Collenburg-In 't Hout (WD) doorgeslagen wet houder. Reijnhout had de krach tige waarschuwing van WD-zij- de spontaan overgenomen in de euforie over zijn aanpak. Hij was bedolven onder loftuitingen voor zijn oplossing van het slepende probleem IOBS en de modernise ring van de projectteams. In de nieuwe regeling is behalve de in vloed van de bewoners op even tuele stadsvernieuwing in hun wijk tevens hun rol in het buurt beheer daarna en de bewoners participatie in andere wijken vastgelegd. Er komen in alle wij ken ambtelijke wijkcoördinato ren met een eigen budget en ruim mandaat en projectteams, waarin belanghebbende bewo ners zitting krijgen. Zij kunnen desgewenst terugvallen op pro fessionele steun van het nieuwe Instituut Bewonersondersteu ning Stadsvernieuwing en Wijk en buurtbeheer. Deze nieuwe op zet voor de gehele stad is tot stand gekomen na overleg met de huisbazen van de sociale huurwoningen (Woningbouwver eniging Schiedam en het te ver zelfstandigen Gemeentelijk Wo ningbedrijf) en allerlei andere betrokkenen. Naast deze lof klonk ook de be wondering voor zijn snelle reac tie op twee brieven, die de wijk en bewonersvereniging WVonen en Leven Nieuwland' pal voor het weekend heeft verspreid, Reijn hout als muziek in de oren. Alle fracties keurden de kritiek uit Nieuwland, die deels werd onder steund door alle bestaande bewo nersorganisaties, af. Houtkamp (D66) plaatste ze in de rij „gepraat, gestook en geruzie waaraan veel tijd verloren is'1.. Kaptein (CDA) en Van Collen- burg-In 't Hout (WD) hadden zich geërgerd aan 'de toon van de brief en Huijken (PvdA.) zei 'gif tig' te v/orden om de houding van Wonen en Leven Nieuwland, dat met het opzeggen van haar me dewerking aan het Beheerplan Nieuwland dreigde. Huijken vond de regeling voor stadsver- nieuwing en wijk- en buürtbé- heer veel belangrijker dan „alle gekrakeel over het IOBS". Hij stelde voor om geld, dat vrij komt bij het niet vervullen van vacatures bij het omstreden insti tuut, in een fonds Woonomge ving te storten ter financiering van de .'vaak eenvoudige' wen sen, waarmee buurtbewoners straks dé'wijkcoördinatoren zul len benaderen. Wethouder Reijnhout beloofde alle nog niet ingevulde details te. regelen. „Dat heb ik al toegezegd .in het overleg met de bewoners organisaties en daaróm doen zul ke brieven pijn." Hij verwees voorts naar de voorstellen voor specifieke wijkbudgetten in de nieuwe begroting. Schiedam - Het Schiedamse college van b en wheeft de aan de Snelliussingel gevestigde supermarkt Volumemarkt Snellius een dwangsom opgelegd wegens het overtreden van de plaatse lijke milieuverordening. Hetbedrij f bezorgt de omwonenden te veel geluidsoverlast, meent het gemeentebestuur. Omwonen den klagen al tijden over de herrie van de koelinstallatie en de boodschappenwagentjes. Het bedrijf moet in totaal 2150 sen van de overheid. De gemeen- gulden per dag gaan betalen als te wil dat het bedrijf beter wordt het niet tegemoet komt aan de ei- geïsoleerd, zodat de omwonenden geen overlast meer ondervinden. Metingen in de omliggende wo ningen hebben aangetoond dat de herrie de wettelijke normen flink overschrijdt. De dwangsom is aangezegd in een brief, die op 21 oktober naar het bedrijf is gestuurd. Volume- markt Snellius vormt een onder deel van de Haagse supermarkt keten Codis Supermarkt BV. Het bedrijf heeft tot 21 december om de door de lokale overheid geëiste maatregelen te treffen. Gebeurt dit niet, dan moet Volumemarkt Snellius de dwangsom gaan vol doen. „We hopen uiteraard dat het niet zo ver hoeft te komen." zegt een woordvoerder van de gemeente Schiedam. „Het is ons er alleen om te doen dat de overlast wordt beëindigd.'" Het bedrijf kan in beroep gaan te gen de beslissing van het ge meentebestuur bij de Raad van Stale. De eerste mogelijkheid is dat het bedrijf de beslissing in houdelijk aanvecht. Ook is het denkbaar dat het bedrijf een schorsingsverzoek indient bij het rechtscollege. In dat geval zou de supermarkt op uitstel van het treffen van de gevraagde maatre gelen kunnen aandringen. Schiedam/Vlaardingen - Voor de echtparen Van Witzenburg en Sehotting was het gisteren een bijzondere dag. Vanaf koffietijd hadden ze een huis vol visite omdat er iets te vieren viel: een 60-jarig huwelijk. In hun aanleunwoning aan de Amsterdamlaan in Vlaardingen vormden de 82-jarige Klaas van Witzenburg en zijn twee jaar jon gere vrouw Neeltje Coenradie het stralende paar waar alles om draaide. Ze ontmoetten elkaar op de Hoogstraat en verloren elkaar nimmer meer uit het oog. „Ik zat in de haringvisserij en liep mijn huidige echtgenote tussen de reizen door tegen het lijf,'' ver telt Klaas, evenals zijn vrouw ge boren en getogen in Vlaardingen. „Nadat we waren verloofd ben ik gestopt met varen en ging ik bij de Rotterdamse Droogdok Maat schappij aan de slag. Daar heb ik 38 jaar als schilder gewerkt." Groot was de verrassing bij het diamanten bruidspaar toen hun zoon en dochter, geëmigreerd naar Canada, plotsklaps op de stoep stonden om hun ouders te feliciteren met het bereiken van de mijlpaal. „Vroeger gingen mijn vrouw en ik regelmatig naar hen toe, maar nu zijn de rollen omgedraaid," kan de heer des huizes zijn geluk niet op. Nol Sehotting en zijn vrouw Anna Stuit werden gisteren om dezelf de redenen in het zonnetje gezet. Het echtpaar dat vijfjaar geleden van Rotterdam naar Schiedam verhuisde, is nog kerngezond en genoot dan ook met volle teugen van alle feestelijkheden. „Mijn vrouw heb ik leren kennen op de dansvloer. We zaten samen op dansles en ik vond haar een enorm stuk. Ik zit haar nu nog wel eens achterna," grapt de 85-jarige Nol Sehotting. „We hebben het hier prima naar ons zin. We zijn in Schiedam te recht gekomen omdat we eigen lijk het bejaardentehuis in moes ten. Gelukkig konden we terecht in een flatje dat mijn zoon in Schiedam heeft. Maar we blijven echte Rotterdammers." Alles doen we nog zelf. Maar rus tig aan natuurlijk," vervolgt de vader van drie kinderen, trotse opa van acht kleinkinderen en overgrootvader van één achter kleinkind. We genieten echt van onze oude dag. Ik ben een enorme visliefhebber en samen brengen we heel wat uren door met bridgen. Niet alleen thuis maar ook in dienstencentrum De 4Mo- lens. En verder ga ik nog elke week naar Rotterdam. Dat is echt een fantastische stad. Maar Schiedam mag er ook best zijn hoor. Vooral van plekjes als de Lange Haven en het sluisje bij de Dam kan ik enorm genieten." Klaas en Neeltje van Wit zenburg houden de kaart van Canada omhoog omdat hun zoor» en dochter onver wacht uit dat land overkwa men. Foto Dennes van der Wel/Roel De 85-jarige Nol Sehot ting heeft twee grote liefdes. Na tuurlijk komt zijn vrouw Anna op eerste plaats. Maar ook met zijn vishengel beleeft hij vele fijne uurtjes- Foto Wel/Roel Dijkstra Brielle/Maassluis - De gemeente raad van Brieile hééft de Maas sluise onderneming Bouhuisen Bouwbedrijf geen toestemming gegeven voor de bouw van twee woningen buiten de bebouwde kom van Vierpolders. Het Maas sluise bedrijf had hierom ge vraagd, omdat er op de grond aan de Middelweg wel aan anderen toestemming is gegeven voor het bouwen van twee huizen. Burge meester en wethouders van Brid le willen echter voorkomen dat er eilandjes van woningen buiten de bebouwde kom van Vierpolders ontstaan. In een reactie laat een woedende Bouhuisen weten naar de rechter te zullen stappen. „In Brieile wordt duidelijk met twee maten gemeten. Waarom mag de een wel bouwen en de ander niet? Dat is een stuk wanbeleid van de eerste orde." AJs er al gebouwd moet worden in Vierpolders, geeft wethouder Dick Visser aan. dan toch liever tegen of in de bestaande dorps kern. Volgens Visser kende de bouwmaatschappij deze gemeen telijke visie en heeft de aannemer bewust eer. gok genomen door dc grond toch te kopen. Bouhuisen ontkent dit. „Laat hij dat maar aantonen," zegt hij. Dat er naast een boerderij aan de Middelweg toch twee nieuwe hui zen worden gebouwd is een uit zondering. Visser: „Het ging in dit geval om een persoonlijke zaak van een bekende inwoner van Vierpolders die invalide is ge raakt. We hebben in overleg ge zocht naar een woning elders in de gemeente, maar deze locatie bleek uiteindelijk de beste oplos sing. Dat wil niet zeggen dat we daar vijf woningen zullen toe staan. Het strookt ook niet met het streekplan." Aangezien dc twee woningen van Bouhuisen bovendien van het contingent - het aantal huizen dat Brieile jaarlijks mag bouwen - zouden afgaan, gaat nieuwbouw in andere wijken voor, zoals in Nieuwland, Zuurland en de Ves ting. Maassluis/Naaldwijk - Je zal het maar hebben, een vrijerij dsbu- reau. Een vrijetijdsbureau? Ja wel. F. van Gijlswijk en J. Baarts hebben er een. De in Maassluis en Naaldwijk wo nende ondernemers denken een gat in de markt te hebben aange boord. De beide bureaus willen verenigingen, bedrijven en parti culieren helpen bij het invullen van de vrije tijd. Vrije tijd is volgens Van Gijlswijk een breed begrip. „Alle informa tie over wat je nou op zo'n vrije dag kunt doen is versnipperd. Verenigingen staan wel in ge- meentegidsen vermeld, maar daar houdt het meestal mee op. En bepaalde activiteiten even buiten de regio zijn voor de West landers ook onbekend." De vrijetijdsbureaus willen het wat gemakkelijker maken om de weg te vinden in die versnippe ring. Dat kan beperkt blijver» tot droge telefonische informatie, maar het is ook mogelijk om sa men met een van de bureaus een hele dag in elkaar te draaien. „We hebben mappen vol met knipsels en boekjes over wat er al lemaal wordt georganiseerd, of welke vrijetijdsverenigingen er precies zijn. En dat in Noord- en Zuid-Holland en Zeeland," ver telt Baarts. „We kunnen met de mensen op pad gaan en met de auto de provincies afrijden. Of met een plezierjacht het water op gaan," vult Van Gijlswijk aan. Bemiddeling kost niet niks. voor een dagje in de auto ben je zeker honderd gulden per persoon kwijt. „Dat is het ook waard," zegt Van Gijlswijk. „We stoppen er een hoop tijd in. Als een klant belt hebben we eerst een interview met hem om uit te zoeken wat Je klant wil We bieden een com pleet programma aan. met toe gangskaartjes en al. En om de dag vlekkeloos te laten verlopen gaan we zelf ook mee." Het idee een dergelijke onderne ming op te zetten kwam niet uit dc- lucht vallen. „Ik zag in een blad van de Vereniging Werkpro jecten Nederland een artikel waarin werd gevraagd naar men sen die een vrijetijdsbureau op wilden zetten. Daar heb ik op ge reageerd," vertelt van Gijlswijk. Maar toen het blad, nadat het twee keer was verschenen, ter zie le ging, vond hij het 'doodzonde om het idee los te laten'. In het be wuste blad was een stukje ver schenen over twee enthousiaste mensen die het ondernemer schap aandurfden. „Dat was ik en dat was mevrouw Baarts. Na een tijdje denken heb ik haar opge beld en zijn we samen aan de slag gegaan." Mevrouw Baarts is woonachtig in Maassluis en neemt de regio Maasland cn Maassluis voor haar rekening. Van Gijlswijk gaat over de rest van het Westland. De twee vrijetijdsbureaus bestaan al sinds juni maar de telefoon staat niet roodgloeiend, „We hebben helaas nog geen enkele opdracht ge had." zegt Baarts. „Maar we had den ook niets verwacht. Het is iels heel nieuws, je weet niet waar je aan begint. „De reacties op de advertenties waren inderdaad teleurstellend, maar we zijn nu met een enquête bezig om uit te zoeken waar de markt precies om vraagt. vult van Gijlswijk aan. Voor Baarts was het een spontane actie om iets voor zichzelf te beginnen, maar Van Gijlswijk was a! langer op zoek naar 'een gouden idee'. De eigen zaak is nog beperkt tot een nieuwe computer in de stu deerkamer, postpapier met een eigen logo cn een uitgebreid be stand, maar de twee zijn zeker niet pessimistisch. „Ook al heb ben we nog geen opdrachten ge had. de reacties zijn enorm posi tief. Iedereen vindt het een orgi- neel idee en denkt dat er best be hoefte is aan een vrije tijdsbu- reau," zegt Van Gijlswijk. „We moeten alleen zelf leren zwem men in het diepe." knikt Baarts, Dinsdag 26 oktober SCHIEDAM Passagetheater. Servaes Cursters (muzikaal cabaret). 20.00 uur. VLAARDINGEN De Hoogkamer. Dia-avond N1VON over IJsland. 20.00 uur. Stadsge hoorzaal. Golden Earring. 20.15 uur. MAASSLUIS De koningshof. Bingo, 20.00 uur. ROTTERDAM Ahoy'. Eros Ramazzotti, 20.00 uur. De Doelen. Freiburger Barock Or- chester, 20.15 uur. OeTudor. Huis band 1, 21.00 uur. Rotown. 22 Pistepirkko. 22.00 uur. Dizzy. Smell, 22.00 uur. Rotterdamse Schouwburg. Duifje Klok, 20.15 uur. Nieuw Amusement! 20.30 uur. Theater Zuidplein. Tineke Schou ten, 20.15 uur. Tristan en Isolde, 20.30 uur. Lantaren/Venster. De Zelfmoordenaar, 21.00 uur. Winter- gasten, 19.30 uur. Zaal De Unie. Het lichaam in alle staten, 20.30 uur. Woensdag 27 oktober SCHIEDAM Teerstoof. Apollo Toneel. 20.00 uur. De 4Molens. Cu'sus poppen maker. 10.00 uur. VLAARDINGEN Harmonie. Kijk Haar Nou (Kinderto- r.eel), 14.00 uur. Stadsgehoor zaal. Jango Edwards, 20.15'üür Er la lumiere fut (film). 20.30 uur. MAASSLUIS De Schuurkerk. Burrp (kinderthea ter). 14.00 uur. Nationaal Sleep- vaartmuseum. Opening exposit e over jubilerend slecpvaartbednjf Muller u t Dordrecht. I'm 20 februari. ROTTERDAM De Doelen. Lunchconcert. 12.45 uur. Orchestre National du Capdaie de Tou:Ouse, 20.15 uur. The Act. jamsessie, 20.00 uur. luxor Thea ter. The official tnbutc to...Ine Blues Brothers. 20.15 uur. Theater Zuid- pleïn. Wakzines, 20.30uur. Rotter damse Schouwburg. Duifje Klok, 20.15 uur. Nieuw Amusement! 20.30 uur. Lantaren/Venster. De Zelfmoordenaar. 21.00 uur. Jeugd theater Hofplein. Theater Artemis, 14.00 uur. Zaal De Unie. Modeka- fee. 20.00 uur. Correct Studio Ca fé. Open Talenten Podium, 21.00. uur. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Boome rang' (al) dag. 11.45-14.15-16.45- 19.15-21.45. Alhambra 2: 'Inde cent proposal' (a!) dag. 6.45-9.30. Calypso 1: The Firm' (16) dag. 1.15-5-8.30. Calypso-2: 'Fiorile' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Ca- lypso-3: "The Piano' (12) dag. 1.15.4.6.45-9.30 Cinerama 1: Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 2: 'The Va nishing" (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 3: 'Cliffhanger' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 4: 'Guilty as sin' (16) dag. 6.45-9.30. Cinerama 5: 'Hot Shots' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Corso: 'The Fugitive' (12) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Lantaren/Venster 1: 'Trois couleurs: bleu' dag.8-10. Venster 3: 'Het schaduwrijk' dag; 8- 10. Venster 4: 'Autumn Moon' dag. 8. 'Bad Lieutenant'dag. 10. Lumiè- re 1: "Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Lumière 2: 'Sliver' (16) dag. 1.15-4-6.45.9.30. Lumière3: 'Angie' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Lumière 4: Last Action Hero' (al) dag. 6.45-9.30. Rex: 'The sti mulators' (IS) dag. 12. doori.voorst. Thalia: 'In the line of fire' (16) dag.1.15-4-6.45-9.30. Kindermatinees: Alhambra 2: 'Bambi' wo. 1.15-4. Cinerama 4: 'Dennis the Menace" wo. 1.15-4. Bel OIO - 4004,444 Gfi 't komt in de bus! U kunt belten: maandag t/m vrijdag van 18.00 -19.00 uur en zaterdag van 14.00 -16.00 uur. rdams Dagblad

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1993 | | pagina 1