13 Anti-autodiefstalproject succesvol Van de danszaal naar de revolutie Zoekt u/N Moetu 'Taaltuin' nieuwe naam fusieschool Lee naar show Rita Young Keramiek te kijk Gerestaureerde kerk open voor publiek Infopagina Samenwerking tussen Schiedam en Rotterdam-West werpt vruchten af Vijftien maanden cel voor inbreker Nevenfuncties burgemeester Kokxhoorn MOOIE MANTEL OF'N LEUKE EENS MALJA 3/41 mMmim Bart de Leede trekt de lijst van GroenLinks genda Rotterdams Dagblad Dinsdag 2 november 1993 Met de opening van een aantal nieuwe lokalen heeft de fusieschool die is ontstaan uit het samengaan van De Kameleon en Harlekino, een nieuwe naam gekre gen. De openbare basisschool aan de Burgemeester van Haarenlaan heet sinds vrijdag De Taaltuin. Die naam is gekozen omdat taal het centrale vak op de school is. Er zitten niet allee. Hollandse en Turk se kinderen maar ook leerlingen met andere natio naliteiten. De nadruk wordt gelegd op het leren van de Nederlandse taai maar daarnaast is ook voor Turkse en Marokkaanse leerlingen ruimte om de ei gen taal bü te houden. Daartoe kunnen ze aparte les sen Turks en Arabisch volgen. De realisatie van het nieuwe lokalengebouw wordt door de Dienst Educatie van de gemeente een voor beeld genoemd van adequate samenwerking met het byzonder onderwijs. De aangrenzende christelijke scholengemeenschap Het Gilde College had enkele nieuwe lokalen nodig en had daar de ruimte voor. De gemeente had lokalen nodig voor De Taaltuin maar wilde de speelplaats van de school handhaven. Door een goede samenwerking werd besloten gezamen lijk acht nieuwe lokalen te bouwen tussen beide scholen in. „Een goed voorbeeld hoe er tussen scho len en hun besturen efficiënt samengewerkt kan worden." aldus de gemeentelijke dienst. Vlaardingen Lee Towers brengt zondag 7 november een bezoek aan zaal Buytelant aan de 3e Industriestraat 12; het nieuwe shuwadres van Rita Young. Niet om te zin gen, maar om de recette in ontvangst te nemen van het succesvolle benefietgala, dat Young Entertain ment in september heeft gehouden in het Vlaar- dingse Racketcentrum. Het gala werd gehouden in het kader van de actie 'Met Lee tegen Aids' ten be hoeve van het Ron Wichmanhuis te Rotterdam. Hier in wordt het eerste opvang- en informatiecentrum gevestigd voor Aidspatiën ten en mensen die zijn be smet niet het HIV-virus. De opbrengst van het Young-gala is ruim 13.000 gul den. Lee Towers ontvangt tegelijkertijd de op brengst van ruim 9.000 gulden van een sporsorvaart die de Rotterdamse Croosboot in september maakte. In de show van komende zondag treden zangeres Alexandra, zanger Johan da Silva en het orkest-duo The Stariets op. De toegangsprijs is ƒ7,50. Kaarten reserveren kan via telefoon 4342377. De show begint om 13.30 uur. Redactie Waterweg: Jan Booister Ben van Haren Peter de Lange Sander Sonnemans Carel van der Velden Westhaven plaats 22 3131 BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 In de bibliotheek aan De Loper in de Holy- wijk.i.s tQLdipsdag 30 november een ten- toonstelling te:zien van Cok Kuil. Ze is au todidact en heeft zich met een grote liefde voor het werken met klei en vorm ontwik keld als keramiste. De natuur, aarde en water vormen inspiratie bronnen voor de kun stenares. Vooral de vormen van bladeren. De ontstane vormen zijn altijd met de hand opgebouwd uit kleine stukjes klei. Haar meest recente werk is een beeld met de titel 'omarming'. Dat beeld is uit steen gehakt, straalt een warme band tussen mensen uit en is ook te zien op de expositie. 'Omarming', het meest recente beeld Van Cok Kuil. Foto Cok Kuil De bibliotheek is geopend op maandag (13.30-17.00 uur), woensdag (13.30-20.3 uur), donderdag (10.00- 12.00 en 13.00-17 00 uur), vrijdag (13.30-20.30 uur) en zaterdag (9.30-12.30 uur). Maassluis Maassluisse burgers en belangstellenden van buiten de stad kunnen vanaf morgen de gerestaureerde Grote Kerk van binnen in ogenschouw nemen. Met de onthulling van een plaquette opent mr. Pieter van Vollenhoven morgenmiddag opm drie uur de Grote Kerk. Voorafgaand aan die handeling wordt vanaf twee uur een officiële openingsdienst gehouden. Na de opening krijgt Van Vollenhoven een rondlei ding en wordt het Garrelsorgel bespeeld door Jaap Kroonenburg, één van de vaste organisten van de Grote Kerk. De Grote Kerk die dateert uit 3639, werd op 18 maart 1943 zwaar beschadigd door een bombardement. Vanaf dat moment is teikens op kleine schaal geres taureerd en aandacht gewaagd voor de slechte staat waarin het gebouw verkeerde. Op grond van de Tij delijke Rijkssubsidieregeling Instandhouding Be schermde Kerkgebouwen (TRIBK) is de kerk tussen januari 1991 en deze maand ingrijpend opgeknapt. De restauratiekosten bedroegen meer dan vier mil joen gulden. In het Rotterdams Dagblad van 28 oktober plaatste Jan Booister een kritisch artikel over het gebruik van de gemeentelijke 'informatiepagi na' in Groot Vlaardingen door 'de politiek'. Daarbij zou sprake zijn van misbruik van gemeenschapsgeld door politieke partijen die in de raad zitten. Die kolommen zijn voor gemeentelijke informatie en niet voor gratis parüjpublicileit, is de mening van Jan Booister. net bevreemdt hem dat ook de SP, „die altijd de mond vol heeft over misbruik van ge meenschapsgelden", daaraan heeft meegedaan. Hij heeft gelijk. Natuurlijk is de mening van raadsfracties over de begroting ook infor matie die in een democratie van belang is. Maar, inderdaad, daar moe ten die partijen dan zelf maar op eigen kosten mee naar de bevolking gaan. Dat doet de SP ook. Wij zullen voorstellen de gemeentelijke 'informatiepagina' in Groot Vlaardingen alleen maar voor informate te gebruiken. Wat betreft het 'stem tegen - stem ACTIEVE', hier is sprake van een zet fout van de krant. In het hele stuk is de naam SP veranderd in ACTIE VE.. A.Vugt-Middelburg Door Sander Sonnemans woordvoerder van de Schiedamse niet direct moor huilen te staar Ion mitn'c hoven water 71 in trpkf Schiedam - Hetprojectdatdepoliüevan Schiedam in augustus samen met collega's in Rotterdam-West is gestart om de golf van autodiefstallen tegen te gaan, heeft de afgelopen maanden resultaten opgeleverd. Van 397 gestolen auto's zijn er 270 terug gevonden. Ruim tachtig verdachten, veertig Schiedammers en iets meer Rotterdammers, werden aangehouden. Daarmee werden 121 diefstallen opgelost. In Rotterdam-West zijn de auto dieven het actiefst. Daar schom melde het aantal gestolen auto's in 1992 rond de zestig per maand maar steeg het in de loop van dit jaar naar honderd. De laatste twee maanden werd dat aantal zelfs overtroffen. Schiedam lelde vorig jaar ongeveer twintig autodief stallen per maand. Dat is inmid dels gestegen tot tegen de veertig. Het initiatief voor de actie werd genomen naar aanleiding van het stijgend aantal autodiefstallen in Schiedam. Er werd een speciaal Autodiefstal Coördinaticteam (ACT) gevormd door twee leden van de korpsen in Schiedam en Rotterdam-West. Zij coördineren en ondersteunen de controles die door de basis-eenheden worden uitgevoerd. Onderzoek heeft in middels geleerd dat autodieven uit het westelijk deel van Rotter dam hun 'werkterrein' steeds va ker verplaatsten naar de Bran- dersstad. ..Maar ook de Schiedam se auto dieven opereren steeds meer bui ten de stadsgrenzen." zegt een woordvoerder van de Schiedamse politie. ..Ze zoeken hun heil niet alleen in Rotterdam-west maar ook elders in de regio. ..In de meeste gevallen gaat het om drugsverslaafden die in Schiedam een auto pikken en bij voorbeeld in Naaldwijk of Maas sluis aan het inbreken slaan. Met de gestolen goederen rijden ze naar een heler. Als onderweg de benzine op is, pikken ze een ande re auto waarmee ze verder rijden. Mede omdat gebleken is dat in verschillende gemeenten niet al tijd achterhaald kan worden waar de achtergelaten auto's vandaan komen, is besloten een coördina tieteam te formeren." Dc gestolen auto's worden niet al leen gebruikt om diefstallen mee te plegen maar ook voor vervoer omdat zwartrijden met openbaar vervoer steeds moeilijker wordt. De verdachten komen in tegen stelling tot voorheen na verhoor niet direct meer buiten te staan. Mogelijke autodieven worden twee dagen in verzekerde bewa ring gesteld en worden voorgeleid aan de officier van justitie. Het 'lik-op-stukbeleid' gaat nog ver der. Na te zijn voorgeleid, krijgen de verdachten meteen een dag vaarding mee naar huis. Zodoen de is onder andere te achterhalen wie meermalen met autodiefstal len actief is geweest. Triest „Wat tijdens de uitvoering van hei project steeds duidelijk wordt." aldus de Schiedamse poli tiewoordvoerder, „is dat de bur gers wel bepaalde dingen zien maar er de politie niet van verwit tigen. Dat is triest. Als mensen die iets verdachts waarnemen di rect de politie bellen, kan dat re sultaat opleveren." Opvallend is dat er naar aanlei ding van het project meer gesto len auto's boven water zijn geko men dan dat er zijn ontvreemd. De politie telde tot op heden in to taal 397 aangiften van autodief stallen en 93 van een poging daar toe. Van de gestolen auto's zijn er 127 nog altijd niet achterhaald. Inmiddels zijn tot de verrassing van de politie ook 297 auto's in be slag genomen die elders zijn ont vreemd. Dat levert niet alleen een enorme administratieve romp slomp op. maar ook ruimtegebrek voor de opslag van de gestolen vierwielers. Aanvankelijk toonde ook de Vlaardingse politie interesse voor deelneming in het projectteam. Dat is afgeblazen omdat in Vlaar dingen het afgelopen jaar 'slechts' 87 auto's werden ont vreemd. „Dat aantal is te laag om iemand uit de surveillance te ha len en op de zaak te zetten." luidt de uitleg van de persvoorlichter. Rotterdam/Vlaardingen - De 27-ja- rige Vlaardinger M.D. moet niet zoals officier van justitie mr. C. de Kimpe eiste twee jaar achter de tralies maar vijftien maanden. De rechtbank acht bewezen dat de man in maart een reeks diefstal len en inbraken heeft gepleegd. Tijdens de zitting van twee weken geleden lieten zowel M.D. als zijn advocaat het afweten. De officier noemde dat zonde. „Het is rond om de verdachte een tijd stil ge weest maar in één maand tijd heeft hij ineens zo'n zeventien de licten gepleegd. Misschien is er iets gepasseerd waardoor de ver dachte weer aan het inbreken sloeg. En wellicht had de raads man daar gebruik van kunnen maken," luidde destijds de reac tie van de officier; Onverbeterlijk De Vlaardinger bleek hoe dan ook een onverbeterlijke inbreker, want in 1988 en 1989 werd hij ook al wegens inbraken en diefstallen respectievelijk tot twaalf en ne gen maanden veroordeeld. Daar om viel de strafeis vrij hoog uit. In maart ging D. bijna dagelijks op pad om in te breken in be drijfspanden aan onder meer de James Wattweg, de Waalstraat en de Industrieweg. De buit bestond uit geld, pakken koffie, postze gels en een telefoon. Ook had hij zich schuldig gemaakt aan he ling. Toen hij eind maart tegen de lamp liep, biechtte hij de serie in braken op. Maasland - Mevrouw Mary Kokx hoorn heeft naast haar baan als burgemeester van Maasland nog tien nevenfuncties, waarvan twee betaalde. Dit blijkt uit een ter in zage liggend staatje, dal de gemeenten ver plicht zijn ken baar te maken. De twee betaal de nevenfunc ties van mevrouw Kokx hoorn zijn haar lidmaatschap van de raad van commissarissen van het nutsbe drijf en van de WDM. Die laat ste functie wordt nog dit jaar beëindigd in verband met het opgaan in het waterlei dingbedrijf Zuid-Holland- Zuid. Zij is ook bij dit bedrijf in middels voor het commissari aat voorgedra gen. Onbetaald ver vult zij onder meer lUncUes m het bestuur van de stichting Welzijn Oude ren, de commis sie voor Colden- hove en het be stuur van het psychiatrisch ziekenhuis Ro- senburg te Den Voor het echtpaar De Wekker begon de romance in een danszaal. Foto Roei Dijkstra Vlaardingen - Johan Willem de Wekker en Lijntje Weers. gisteren 60 jaar getrouwd, hou den van afwisseling. Ze konden nooit lang aar den op één plaats. Geboren getogen in Rotter dam wonen ze nu een jaar of vijf in Vlaardin gen, maar tussentijds hebben ze heel wat van de wereld gezien. En het is dat hun leeftijd (zij is 86. hij 85) hen weerhoudt, anders gingen zc nog geregeld op stap. „Want reizen is het mooiste dat er is," verzekert de krasse bruid. Er zijn in haar ogen nog veel meer 'mooiste dingen ter wereld'. Een daarvan is met storm op zee zitten. Een ander: biljarten t'Ik heb een hele hoop bekers gewonnen, mijn man trou wens óók') en weer een ander is sjoelen. En na tuurlijk dansen. Hun romance, die nu al zes decennia duurt, begon ook in een danszaal. De moeder van de bruidegom was indertijd voorzitter van een vereniging. Die had in zaal Blümer een feestje te vieren en daar ontmoetten ze elkaar. „Er kwam een jongeman op mij af die mij ten dans vroeg," herinnert de bruid zich. „Ik zei ja. en dat ben ik blijven zeggen. We hebben een heel fijn huwelijk achter de rug. We houden nog steeds van elkaar." Uithoeken Het huwelijk voerde hen naar allerlei uithoe ken van de wereld. Ze woonden in Costs Rira. in Venezuela, in Newfoundland en nog veel meer plaatsen, en in eigen land in Vlissingen. Tiel, Groningen cn Noordwijk. De echtgenoot verdiende het dagelijks brood op de meest uit eenlopende manieren. Hij werkte voor een glasverzekering, in ploegendienst bij Ford Ca racas, als machinebankwerker en in een ijs kas ten fabriek, „Maakte niet uit, als er maar brood op de plank kwam," vertelt de bruid. Venezuela vond Lijntje de Wekker 'het moci- ste land ter wereld', hoewel ze Nederland bij nader inzien toch ook wei heel mooi vindt. „Maar in Venezuela," weet zij nog, „wonen vriendelijke mensen. Je hebt er zo nu en dan een revolu tietje, maar daar merk je niet veel van. Hoewei onze zoon op een dag thuiskwam en zei: 'Heb je het al gehoord? De president is doodgeschoten. Vlak achter onze school'. Nee, wij wisten nog nergens van." Vlaardingen is een fijne woonplaats, zegt de bruid, maar in Ticl had ze het toch beter naar haar zin. Want daar kon ze naar de biljartclub. In Vlaardingen kun je natuurlijk ook wel er gens een keutje leggen, maar ja. de jaren be ginnen nu toch wel een beetje te tellen. „Eer lijk gezegd vind ik het moeilijk hoor, hele da gen thuis zitten. Soms verveel ik me stierlijk." fi1*- ■Want naar welk type mantel uw idee ook uit gaat, u zult verrast zijn over de grote keuze- mogelijkheid bij Alja Modieusextravagant elegant klassiek of juist jong sportief u vindt het er allemaal in een grote verscheiden heid. Ook als u n korte of lange maat hebtkunt u perfect slagen bij Modehuis Alja. MODE l iS Ook op rnaano.ag midciag en donderdagavond geoper.d vesi 109 113 3111 EE SCHIEDAM Tel.: OIO -426 03 99 Ruime parkeer gelegenheid Schiedam - Wethouder Bart de Leede is door de ledenvergade ring van GroenLinks gekozen tol lijsttrekker bij do gemeente raadsverkiezingen van 1994. Ook in 1990. toen GroenLinks voor het eerst aan de verkiezingen deel nam. voerde De Leede dc partij aan. Fractievoorzitter Bea Onmens en raadslid Jol ie Hak kelt nemen respectievelijk de tweede en derde plaats op de lijst in. Dc Leede streeft met zijn partij bij de verkiezingen naar vijf ze tels. een winst van twee in verge lijking "'ft de vorige volksraad- pi e g iDat ve rdien en we. "zegt hij. „Er is de afgelopen jaren hard gewerkt." Mochten de verwachtingen uitko men. dan komen ook Adem Kara- manogiu en Hans Schoenmakers in aanmerking voor een plaatsje m de raadsbankjes. Kara manoglu is een nieuwkomer bij Groen Links. De 23-jarige voorzitter van de Turkse Werknemersvereni ging in Schiedam moet hel mi- g rant vriendelijke karakter van GroenLinks onderstrepen. Lan delijk wordt de partij bij de ko mende kamerverkiezingen aan gevoerd door Ina Brouwer cn Mo hammed Rabae. GroenLinks rekent niet bij voor baat op een voortzetting van het zittende college van PvdA-D66 en GroenLinks. De partij wil de PvdA, blijkens een artikel in par tijblad De Spot. nog niet bij voor baat opzij schuiven, maar Groen Links maakt zich wel ernstig zorgen over actuele ontwikkelin gen bij de sociaal-democraten. De vrees bestaat dat de vernieu wing in de plaatselijke afdeling om zeep zal worden geholpen bij de samenstelling van de kieslijst van de sociaal-democraten. GroenLinks acht het niet onwaar schijnlijk dat door hen als ver nieuwers beschouwde PvdA'ers ais Noor Sam kal den. Peter Stadhouders cn Hans Bakker hei loodje gaan leggen tegen de oude garde in de strijd om de raadsze- tels. GroenLinks hoeft de komende strijd in een brief onder de aan dacht gebracht van landelijk PvdA-voorzitter Felix Rotten berg. die in veel steden juist de animator is achter een actie om partijleden met veel dienstjaren te vervangen door vers bloed. GroenLinks hoopt dat Rotten berg bereid is om persoonlijk in te grijpen in Schiedam. „Deelname van de PvdA aan het college wordt alleen geloofwaardig als de echte vernieuwer? terugkomen." Dinsdag 2 november SCHIEDAM SVO-gebouw (Broersveld 142). Thema-avond 'Anders moeder wor den'. 20.00-22.00 uur. VLAARDINGEN Scholengem. Groen van Prinste- rer. Info-avond over blokcontainars omgeving Kemperstraat, 19.30 uur.' MAASSLUIS Koningshof. Bingo, 20.00 uur. ROTTERDAM De Doelen. Kl.z. Britten Quartet (Londen). 20.15 uur. Gr.z. Residen tie Orkest. 20.15 uur. Theater Zuid plein. Gr.z. Don Giovanni. 20.15 uur. Kl.z. Nelleke Burg. 20.30 uur. Nighttown. Fish. 21.00 uur. De Tu dor. Huisbano 1, 21.00 uur. Dizzy. Jan Laurens Ha rton^JarmoHoogen- d ijk Quartet, 22.00 uur. Rotterdam se Schouwburg. Gr.z. Hedda Ga- bler. 20.15 uur. Lantaren/Venster. Stella, een stuk voor verliefden,. 21.00 uur. Wintergasten, 19.30 uur. Alliance Fran5aise. Molière in 1993, lezing. 15.00 uur. Biblio theektheater. Timothy Garton Ash geïnterviewd door Melchior de Wolff, 20.30 uur. Zaal De Unie. Het li chaam in alle staten, 20.30 uur. Woensdag 3 november SCHIEDAM Passagetheater. Alles Kids (pop band voor en door kinderen), 14.00 uur. Kluphuis Oost Open sjoeldag. 10.00-16.00 uur. Dienstencen: trum De 4Molens.Soos-avondvoor flats Stricklede. Emma en Nieuw-» land. 19.00 uur. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Tom en Jerry (film), 14.00 uur. Weeping Walls, (ballet). 20.15 uur. Centrale biblio theek. Opening expositie geïIkK streerde gedichten van kinderen,- 9.30 uur. i ROTTERDAM Nighttown. Nachtvan de confronts-; tie. De Doelen. Hal Gr.z. Lunchcon cert, 12.45 uur. Gr.z. Residentie Or-, kest, 20.15 uur. Ahoy'. Deep Pur ple. 20.00 uur. Theater Zuidplein.'.. Gr.z. Cantabilé in concert. 20.15' uur. Kl.z. Nelleke Burg. 20.30 uur.., Thelonious, Maarten Omstein Kwartet. 22.00 uur. Luxor Theater. Bubbling Brown Sugar, 20.15 uur," Rotterdamse Schouwburg. Gr.zf Hedda Gabler, 20.15 uur, Kl.z. Ma* nuel_.de Schepper, 20.30 uur. La rif ta ren/Venster. Steila, eén stukvoor verliefden. 21.00 uur. Jeugdthea-" ter Hofplein. Alleen voor de wolven, 14.00 uur. 't Kapelletje. Kettie de Clown en Dodo, 14.30 uur. Zaal De Unie, Het land van Huizinga, 20.30. uur. ROTTERDAM Alhambra Rïksbïoscoop: 'Flodder in Amerika' (al) dag. 11.45-14.15:' 16.45-19.15-21,45. Alhambra 2: 'Indecent proposal" (al) dag. 6.45- 9.30. do.vr.ma.di.ook 1.15-4. Ca lypso 1: 'The Firm' (16) dag. 1.15-5" 8.30. Calypso-2: 'Rorile' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso-3: The Piano' (12) dag. 1.15.4.6.45- 9.30 Cinerama 1: 'Jurassic Park'' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30, zo.ook-' 10.30. Cinerama 2: The Vanishing" (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine* rama 3: 'Cliffhanger' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 4: 'Guilty as sin' (16) dag. 6.45-9.30.' do.vr.ma.di.ook 1.15-4. Cinerama 5: 'Hot Shots' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30, Corso: 'The house of the- Spirits' (16) dag. 1.15-4.30-8.15. fmax Theater: Imax Filmfestival dag. (beh.ma.) elf verschillende maxi formaat films. 11-11.45- 12.30-13.15-14-14.45-15.30- 16.15-19.15-20-20.45. Lanta ren/Venster 1: 'Troiscouleurs:bleu' dag.8-10. Venster 2: 'Mamma Ro ma' dag.(beh.di.) 9.30, do.22.30. 'Cover GirT di. 21.30. 'You're the on ly one l ha ve' d o730. Tra vel I i ng ci r- cus' vr.7.30. 'Devil's mark' za.7.30. 'The retired general' zo.7.30. 'How to behave' en "Portrait of Ho Chi Minh' ma.8-9.30. 'No way to the ho-!' rizon" wo.9.30. The general' zo.4.* Venster 3: 'Het schaduwrijk'dag. 8. 'Hyenes' dag.(beh.ma.) 10. 'Sneak' Preview' ma.10. Venster 4: 'Au tumn Moon' dag. 8. ma.7.30. 'Bad Lieutenant* dag.(beh.ma.) 10. Lu- mière 1: 'Jurassic Park' (al) dag.1.15-4-6.45-9.30. Lumière2: 'in the line of fire' (16) dag. 1.15-4- 6.45.9.30. Lumière3: 'Sliver' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 4: 'Last Action Hero' (al) dag. 6.45- 9.30. do.vr.ma.di.ook 1.15-4. Rex: 'Great sexpectations" (18) dag. 12. doorl.voorst. Thalia: 'The fugitive' (12) dag.1.15-4-6.45-9.30. Nachtvoorstellingen: Cinerama 1: 'Jurassic Park' (16) za. 00.15. Lu mière 1: Tina' (16) vr.za. 00.15. Lumière 2: 'Jurassic Park' (lfil vr.za. 00.15. Lumière 3: 'Sliver' (16) vr.za. 00.15. Venster 1: 'Betty Bleu'vr.za.24. Venster 2: Time wil! tell' vr.za. 23.30. Venster 3: The best thing in live' vr.za.24. Venster 4: "Mala Noche' vr.za.24. Kindermatinees: Alhambra 2: 'Bambi' za.zo.wo.1.15-4. Cine rama 4: "Dennis the Menace" za- .zo.wo. 1.15-4. Lumière 4: 'De on gelooflijke reis' za.zo.wo.1.15-4. Venster: 'Buster Keaton' zt^.2.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1993 | | pagina 1