Waterweg 15 Gehandicapten achter de toonbank in winkel met zelfgemaakte produkten I Scheepswerf wil geen windscherm bouwen Wilton-terrein decor voor culturele manifestatie 'Er zijn oude klachten opgerakeld enda De calculerende overheid Toelichting op grondreiniging Tienduizend gulden voor watersnoodramp PEC nu ook voor rolstoelers Jubileum bij scouts Sociaal consulent afwezig Dia's met Leen Stigter mm WÊÊÊÊÊtÊÊÊKm a GEZOCHT LEDEN VOOR CONSUMENTENRAAD bezorgd? Rotterdams Dagblad Woensdag 12 januari 1994 In Schiedam willen ze zeven ton. uit de gemeentekas plukken om een wethouder een maximaal wachtgeld te kunnen geven en een di recteur van het ziekenhuis, die de laan uitvliegt, krijgt bijna een jaar salaris cadeau. In Maassluis worden een topambtenaar, een raadslid en diens kinde ren voorgetrokken bij de toewijzing van een koopwoning. De verant woordelij k wethouder wast zijn handen in onschuld. En om een oude koe uit de sloot te halen: in Vlaardingen mocht een wethouder ooit enkele maandjes extra dienstdoen om een maximaal wachtgeld te kunnen beuren. Drie buurgemeenten, vijf voorbeelden en wat hebben ze gemeen? Niet alleen op bestuurlijk gebied mogen de drie gemeenten volgaar ne samenwerken, maar ook op deze schemergebieden doen ze niet voor elkaar onder. Is het verboden wat in Schiedam gebeurt? Nee, het is niet verboden. Wanneer de Schiedamse gemeenteraad akkoord gaat met het ex traatje voor de wethouder, is er niets aan de hand. En wanneer de zie kenhuisdirecteur via een procedure bij de ambtenarenrechter het veld had moeten ruimen, zou het de gemeente wellicht nog veel meer geld hebben gekost, Is het verboden wat in Vlaardingen is gebeurd? Nee, het is niet ver boden. De wethouder heeft die extra maandjes niet uit zijn neus zit ten eten, hij heeft net zo hard als al die jaren ervoor zijn best gedaan, dus niets aan de hand, zou je zeggen. Is het verboden wat in Maassluis is gebeurd? Die vraag is iets moei lijker te beantwoorden, omdat nog niet alle details op tafel liggen. In ieder geval zijn de regels 'creatief en 'selectief toegepast, dunkt mij. Maar verboden of niet verboden, het klopt allemaal niet De overheid heeft haar mond vol van de calculerende burger, ze schreeuwt moord en brand over het teloorgaan van normen en waarden, en ze signa leert een toenemende kloof tussen politiek en burgerij. Misbruik en oneigenlijk gebruik van regelingen worden (terecht) de kop in ge drukt. Wie ten onrechte een bijstandsuitkering geniet of in de WAO zit, wordt gepakt. Uitkeringen worden met terugwerkende kracht verhaald op ex-echtgenoten - ik noem maar een paar zijstraten. Maar hoe strengis de overheid op zichzelf? DICK VAN DERLUGT Aan de Nieuwe Waterwegstraat wordt de thermische grondreinigingsinstallatie uitgebreid door NMB Bo demsanering. BV. Buurtbewoners en belangstellen den krijgen zaterdag tijdens een open dag uitleg over de installatie en de uitbreidingen. Aan de hand van een rondleiding wordt de werking van de instal latie duidelijk gemaakt. Medewerkers van NBM Bo demsanering zijn tussen elf en drie uur aanwezig om vragen van bezoekers te beantwoorden. Vlaardingen Ook het Vlaardingse Rode Kruis heeft afgelopen weekeinde gecollecteerd voor de slachtofferhulp in het door overstromingen geplaagde Limburg. Dat werd gedaan in alle Albert Heijn-fïlialen. Volgens een woordvoerder van het Rode Kruis is een kleine tienduizend gulden opgehaald. Het exacte bedrag is nog niet bekend omdat de opbrengst nog door de bank moeten worden geteld. De benedenverdieping van het PEC is vanaf morgen ook toegankelijk voor rolstoelers. Wethouder A. Kool opent om 15.00 uur de nieuwe invalide-opgang bij de hoofdingang van het Plaatselijk Educatief Centrum. Het PEC uil met de invalidenopgang rolstoelers de mogelijkheid bieden het cursusaanbod te volgen. Aan de andere kant wil het centrum cursussen van start laten gaan, specifiek gericht op mensen met een lichamelijk handicap. De officiële oprichtingsdatum van de Vlaardingse scoutinggroep Prins Maurits is eigenlijk 6 septem ber 1934, maar de scouts kunnen niet langer wachten met de viering van het 60-jarig jubileum. Vandaar dat ze het jubileumjaar zaterdag 15 januari al van start laten gaan met een feestavond in het groeps- huis op het scoutcentmm Vlaardingen aan de Broek polderweg. Het oudste en jongste lid verrichten de officiële opening, waarna alle leden een drie-gangen menu krijgen aangeboden. In de loop van 1994 vinden nog enkele jubileumacti viteiten plaats, zoals een sluntprogramma voor de jeugdleden, een ouderweekendkamp en een oud-le- den-reünie met feestavond op 10 september. Maassluis De sociaal consulent van de gemeente Maassluis is vrijdag afwezig. In noodgevallen kunnen mensen met dringende problemen tussen 9.00 en 10.00 uur terecht in het stadhuis, of telefonisch contact opne men via 01899-19111, toestel 398. Normaal gesproken is de sociaal consulent iedere werkdag van 8.00 tot 10.30 uur in het stadhuis aanwe zig om praktische hulp te verlenen bij het oplossen van problemen op maatschappelijk terrein. Maasland De Historische Vereniging Maasland verzorgt op vandaag in het dienstencentrum te Maasland een nostalgische avond met veel dia's en verhalen. De avond wordt verzorgd door Maassluizer Leen Stig ter. die in zijn woonplaats veel bekendheid kreeg met zijn veelal op humoristische wijze toegelichte dia-presentaties. Oude plekjes, gebeurtenissen en gebruiken in Maas land en Maassluis, verschijnen op het witte doek. Bijzondere aandacht knjgen die gedeelten van Maassluis, die er vroeger heel anders uitzagen en toen tot de gemeente Maasland behoorden. Vooraf vindt een korte vertoning plaats van een aantal bij zondere dia's, gemaakt van foto's die circa zestig jaar geleden m Maasland gemaakt en vastgelegd zijn op glasplaten. Met een tweede projector worden diezelf de plaatsen getoond zoals die er nu uitzien. De dia presentatie begint om 20.00 uur en is zowel voor le den als niet-leden van de historische vereniging toegankelijk. Redactie Waterweg: Jan Booister Jelle Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131 BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Door Jelle Gunneweg Vlaardingen - Verstandelijk gehandicapten, verbonden aan dagcentra in deze regio, zijn dagelijks in de weer met creatieve arbeid: van bakken en braden tot handwerken en zagen en bo ren op de houtwerkplaats. Ook tekenen en schilderen staan op het dagprogramma. Alle produkten die deze activiteiten ople veren zijn te koop in de cadeau- en decoratiewinkel Felideco. Gisteren opende de winkel haar deuren aan de Schoolstraat 7 in Vlaardingen, met achter de toon bank zes verstandelijk gehandi capten. Felideco is een initiatief van de Stichting Dagverblijven Geestelijk Gehandicapten West Zuid-Holland. De stichting wil hiermee de integratie van ver standelijk gehandicapten in de samenleving bevorderen. Herman Kalter, hoofd dagcentra in Vlaardingen: „De winkel biedt deelnemers van de dagcentra de mogelijkheid contacten te leggen buiten hun eigen leefwereld. Door aan het arbeidsproces deel te nemen, staan ze midden in de maatschappij. Ook breiden ze met dit soort projecten hun vaar digheden uit en leren ze eigen keuzes maken.'' Het idee voor een winkel met pro dukten van verstandelijk gehan dicapten is niet nieuw. Immers, nog geen jaar geleden opende Eri ca Terpstra de Kadoshop in het dagcentrum aan de Sneeuwbal straat. waar ook de Kunstuitleen is gehuisvest. Al snel bleek echter dat de drempel van een winkel in een dagcentrum te hoog is. Tot de vaste klantenkring behoorden voornamelijk familieleden. In het nieuwe pand, naast het stadhuis, verwacht Herman Kal ter meer bezoekers te kunnen verwelkomen. „Hoewel we net buiten het stadscentrum zitten, komen hier voldoende passanten langs. Daarnaast heeft dit pand als voordeel dat we nu meer een echte winkel zijn met een etalage en spullefjes die we buiten kun nen zetten. Dat trekt veel meer publiek aan." De winkelgroep wordt gevormd door zes verstandelijk gehandi capten, die onder begeleiding van een groepswerker de winkel gaan runnen. In groepjes van twee ne men ze ieder twee dagen voor hun rekening. Vooraf hebben ze alle maal een speciale cursus winkel- voering gevolgd, waarin hen ge leerd werd hoe ze met een kassa moeten omgaan, cadeautjes moe ten prijzen en inpakken en ga zo maar door. Oude man De 60-jarige Leo de Ruiter is één van de verstandelijk gehandicap ten die mee gaat helpen in de win kel. Leo is een echte regelneef: neemt de telefoon aan, houdt met statistieken bij wie ziek is, pakt cadeautjes in en verwelkomt op zeer hartelijke wijze de bezoe kers. Eigenlijk kan hij op zijn leeftijd al met de VUT, maar dat ziet hij niet zitten. „Dan zit ik maar de hele dag thuis, als een oude man." Door Jelle Gunneweg Schiedam - De stichting Kunst- werkt heeft nieuwe plannen ont wikkeld rond de voormalige tim- merloods van de Schiedamse scheepswerf Wilton-Fijenoord. De stichting heeft haar oog laten vallen op de loods en de omlig gende terreinen voor een provin ciale kunstmanifestatie. Dat evenement krijgt de titel 'Zapp, transformatie op lokatie'. Thema is de transformatie van het industriële tijdperk naar het informatie-technologische tijd perk. Het sinds eind jaren zeventig braakliggende terrein blijkt keer op keer inspiratiebron voor plan nenmakers uit de politiek, het be drijfsleven en de culturele sector. Onlangs nog pleitte GroenLinks- raadslid Jolie Hakkert voor be houd van de timmerloods vanwe ge de cultuur-historische waarde. Zij opperde de loods aan te wen den voor culturele evenementen, mede gezien het wegvallen van het Passage Theater. De gemeente, eigenaar van de grond, deinsde tot nu toe terug voor de hoge kosten die de plan nen met zich meebrengen vanwe ge sanering van de vervuilde grond, aanleg van nieuwe funde ringen en verbouwing van het door vandalisme geteisterde ge bouw. Het college van burgemeester en wethouders van Schiedam heeft nu toch zijn toestemming gege ven aan de Schiedamse kunste naars voor gebruik van de lokatie gedurende de periode van 2 sep tember tot en met 15 oktober. Over de invulling van het plan moet het stadsbestuur nog wel zijn goedkeuring uitspreken. 'Zapp, transformatie op lokatie' neemt de verandering van het in dustriële tijdperk naar het infor matie-technologische tijdperk als uitgangspunt. Algemeen coordi nator en bestuurslid van Kunst- werkt, Harry de Vries: „Wat is er mooier om die transformatie door kunstenaars te laten verbeelden op een lokatie waar deze duidelijk zichtbaar en tastbaar is? De scheepswerf herinnert aan de in dustriële periode; met het bedrij venpark Vijfsluizen worden de fundamenten voor exponenten van de informatietechnolgie let terlijk en figuurlijk gelegd." Gedurende zes weken worden be zoekers van de manifestatie op uiteenlopende wijze geconfron teerd met de manier waarop kun stenaars aankijken tegen de his torische ontwikkelingen. Ten toonstellingen, film. per formances. theater en concerten zullen zowel binnen als in de open ruimte plaatsvinden. Deelnemers aan het project wor den gevraagd mee te doen omdat hun werk al bij het thema aan sluit. Ook kunnen zij gevraagd worden nieuw werk te maken. Het project staat en valt met een forse financiële bijdrage van de gemeente, stelt Harry de Vries. „De Zapp-begroting komt zónder gemeentelijke bijdrage uit op ƒ227.500. Daarvan verwachten we een deel van sponsors en fond sen binnen te krijgen en een an der deel door provinciale subsi die. Maar zonder de toezegging van de gemeente voor het ge bruiksklaar maken van de tim merloods en omgeving, is het pro ject met uitvoer baar. Kosten voor het water- en winddicht maken van het gebouw, het vrijmaken v§n de terreinen, de zorg voor de infra-structuur en het beschik baar maken van de ONS-voorzie- ningen zijn niet in de begroting opgenomen." Den HaagVlaardingen - Scheeps werf Vlaardingen-Oost voelt er niets voor om een windscherm te plaatsen rondom de reparatie-hel ling. Het bedrijf vroeg gisteren de Baad van State-rechter mr. J. Leyten om schorsing van dit voor schrift uit haar lozingsvergun ning. De vergunningverlener, het ministerie van Verkeer en Water staat, vindt een windscherm no dig om te voorkomen dat bij het verven van de schepen giftige stoffen opwaaien en in het water terechtkomen. Maar volgens het bedrijf is het technisch haast onmogelijk om een windscherm langs de 125 me ter lange reparatia-helling te plaatsen. Bovendien zou het ge vaarlijk zijn voor de werknemers. De kans bestaat namelijk dat bij een stevige rukwind het tien me ter hoge gevaarte omvalt. Het be drijf betoogde gisteren bij de Raad van State dat er ook andere manieren zijn om te verhinderen dat giftige verfstoffen opwaaien. Zo wil het bedrijf gaan spuiten met moderne apparatuur, die ver stuiving kan voorkomen. De departementale woordvoerder betoogde dat het plaatsen van een windscherm technisch haalbaar is. De scheepswerf moest maar eens gaan kijken bij bouwbedrij ven, die kunnen het wel. Gevaar dat zo'n stellage bij hevige wind omvalt is er niet als een fijnmazig net wordt gespannen, aldus het ministerie gisteren. Raad van State-rechter mr. J. Leyten, voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak, doet vol gende week uitspraak. In de dagcentra werken verstandelijk gehandicapten dagelijks aan de produkten die in Felideco worden verkocht. Foto Roel Dijkstra Aan Lydia Beijer (32) heeft Leo een goede collega. Lydia heeft vroeger wel eens in een bakkerij gewerkt, dus zij kent het klappen van de zweep. Lekker kletsen en mensen overhalen een artikel aan te schaffen, daar is ze sterk in. Het liefst verkoopt ze haar zelfge maakte produkten: taarten en textiel. Zojuist is ze begonnen aan een nieuw kleed. Die komt straks ook in de verkoop. Voor het zuver is zullen er heel wat maandjes overheen gaan, vreest Lydia. Alle produkten die in Felideco te koop zijn, worden gemaakt door zo'n zestig verstandelijk gehandi capten tijdens verschillende acti- viteitengroepen in de dagcentra Woutershof Schiedam en Vlaar dingen. Het aanbod varieert van houten cadeau-artikelen, speel goed en kaarten tot textiel- en bakprodukten. In de toekomst wordt het assortiment uitgebreid met artikelen van andere dagcen tra in de regio. Ook schilderijen die tot nu toe uitsluitend te leen waren in de Kunstuitleen aan de Sneeuwbalstraat, zijn straks te koop. Herman Kalter sluit niet uit dat het assortiment wordt uitgebreid met 'gewone' cadeau-artikelen: voorwaarde is echter dat zeventig procent van de produkten zelfge maakt is. In prijs en kwaliteit zal Telideco niet onderdoen voor an dere winkels. „Als we iets niet willen, is het wel dat mensen de produkten kopen omdat de makers zo zielig zijn of andersoortigepverwegingenVer standelijk gehandicapten kun nen vaak veel meer dan je denkt, alleen werken ze in een veel lager tempo en is de arbeid aangepast aan hun mogelijkheden. Wij wil len juist zo serieus mogelijk geno men worden door een goede kwa liteit te leveren tegen een concur rerende prijs." Van winst zal geen sprake zijn, zo als wel bij sociale werkplaatsen het doel is. „We mogen al blij zijn als we uit de kosten zijn," stelt Kalter. „Niks hoeft tijdens de creativiteitsgroepen, alleen maar stoelpootjes schuren is ook goed. Als ze maar lol in het werk heb ben en deel uitmaken van de maatschappij." Felideco aan de Schoolstraat 7 is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 930 tot 1530 uur. Vervolg van voorpagina Waterweg Margreet van Aalst zegt: „Het schoolbestuur is in de fout ge gaan door op die bijeenkomst ook anderen dan ouders van leerlingen toe te laten. Ouders, die hun kinderen al enkele jaren geleden daar van school hebben gehaald, kwamen nu oude klach ten oprakelen. Zelfs de politie bleek gewaarschuwd en de kla gers hadden bovendien de pers uitgenodigd. Met de advocaat van het echtpaar was echter na drukkelijk afgesproken, dat de bijeenkomst een besloten karak ter zou hebben." Van een andere kant klinkt dat onder de tien klagende ouders zich elders werkende onderwijs gevenden bevinden met een be roepsopvatting die door het nu (tijdelijk?) vervangen, oudere echtpaar onvoldoende wordt ge acht. Verschillende insiders me nen, dat ouders van ex-leerlin gen bij het schrijven van het klachtenboek zich zeker ook door rancune hebben laten lei den. Henk Sligman, voorzitter van de medezeggenschapsraad tot hij begin deze week zijn kinderen van de Josephschool haaide, zegt zeer ongelukkig te zijn met alle publicaties over de affaire. Hij wil niet zeggen waarom hij (evenals zijn voorganger) met de school heeft gebroken, waarvoor hij en zijn echtgenote (ex-inval kracht op de St. Joseph) destijds kozen in verband met de indivi duele begeleiding van de leerlin gen. „De rooms-katholieke sig natuur speelde voor ons geen en kele rol. We zijn geen van beiden katholiek," aldus Sligman, „De beslissing om onze kinde ren van de Josephschool te halen hebben wij genomen naar aan leiding van een aantal inciden ten, die ik in een brief aan het schoolbestuur heb meegedeeld en deze week aan de ouders heb verteld op de besloten bijeen komst in de Hoekstee. Daarmee is voor mij de kous af." Sligman zegt meegewerkt te hebben aan de promotie om de school groter te maken om in standhouding te bewerkstelli gen. Het leerlingenaantal ging in de afgelopen twee jaar van 80 naar 120. „Je kan je achteraf af vragen of zo'n groei wel goed is. Individuele begeleiding in een w* klas van dertig is natuurlijk wel anders dan wanneer er maar vijf tien leerlingen in zitten," zegt Sligman nu. Toch heeft volgens hem de Hoekse affaire niets te maken met de bezuinigingen in het on derwijs en de dreiging van schoolsluiting. Evenmin met het voorschot, dat de directeur mo gelijk heeft genomen op de nota 'Weer samen naar school' waar mee de staatssecretaris van On derwijs het speciaal onderwijs wil saneren.Als dat zo was, zou den de mensen een standbeeld moeten krijgen," redeneert Slig man. „Het feit, dat er leerlingen uit Rotterdam, Ridderkerk, Maa sluis en 's Gravenzande komen, geeft echter wel te denken." De Engelsman Foster, van wie twee Nederlands sprekende kin deren op de Josephschool zitten, behoort tot de groep ouders, die zich heeft geërgerd aan de kri tiek op de schoolleiding. „It's disgusting." Walgelijk noemt hij wat er is gebeurd, „Mijn ?oon had leerproblemen op scholen in Engeland, maar sinds hij twee jaar hier zit is hij met sprongen vooruit gegaan." Woensdag 12 januari SCHIEDAM Stedelijk Museum. Piet Paaltjens- avond mmv Drs. P, 20.00 uur. VLAARDINGEN Harmonie. Kindertheater Dot en Lot, 14.00 uur. Stadsgehoorzaal. Chris Barber Band,20.15 uur. Stad huis. Gemeenteraad, 19.30 uur. Bar-dancing Hallo. André Hazes, 22.00 uur. MAASSLUIS De Schuurkerk. Mijn broer (kinder theater), 14.00 uur. Zaal De Sluis. Informatieavond voor aanstaande ouders, 20.00 uur. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg Verval sing zoals ze is, onvervalst, 20.30 uur. Kepler's Kamer, 20.15 uur. Theater Zuidplein Little Voice, 20.15 uur. Lebbis en Jansen, 20.30 uur. De Doelen Lunchconcert, 12.45 uur. Doelencafé. Sophisti cated Ladies, 22.15 uur. Popular. Tussen vleugel hand, 20.15 uur. Wijkgeb. De Focus. De wegloop pop, 15.00 uur. Jeugdtheater Hof plein. Kiezelstenen, 14.00 uur. Donderdag 13 januari VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Op afbetaling (film), 14.00. Grote Kerk. Lunch concert, 12.45 uur. De N.V. Openbaar Nutsbedrijf Schiedam wil in de loop van dit jaar een consumentenraad instellen. Deze raad krijgt de taak de directie gevraagd en ongevraagd te adviseren over het beleid en werkwijze van het Nutsbedrijf, voor zover het de levering van gas, electnciteit en het kabelsignaal betreft. Het advies behandelt zaken die grote groepen klanten aangaan, waarbij u kunt denken aan zaken als incassobeleid, voorlichting milieu-activiteiten, nota's of tarieven. Het bedrijf hoopt hiermee goed op de hoogte te blijven van de wensen en opvattingen van zijn klanten. De consumentenraad zal bestaan uit acht leden. Vijf leden van de raad zullen worden voorgedragen door organisaties, die een specifieke klantengroep vertegenwoordigen. Verder zullen nog twee particuliere klanten en een zakelijke klant zitting hebben in de raad. Het Nutsbedrijf hoopt deze leden te werven via deze advertentie. De raad vergadert minstens twee keer per jaar en heeft een zittingsduur van vier jaar. Woont u in Schiedam en heeft u belangstelling voor de consumentenraad, dan nodigen wij u graag uit om een brief met enige persoonlijke gegevens te schrijven aan: N.V. Openbaar Nutsbedrijf Schiedam Secretariaat Consumentenraad ANTWOORDNUMMER 58 3100 VB Schiedam Wij ontvangen uw reactie graag vóór 4 februari 1994. De selectie van kandidaten zal plaatsvinden door het bedrijf. Voor nadere informatie kunt u terecht bij Mevrouw A.S. Beukelaar, telefoon (010) 446 53 09. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Som- mersby' (al) dag. 11.45-14.15- 16.45-19.15-21.45. Alhambra 2: 'Alsddin' (al) wo. 1.15-4. 'The fugiti ve' (12) 6.45-9.30. Calypso 1: The age of innocence' (al) dag. 1.15-5- 8.30. Calypso-2: 'Aladdin' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso-3: 'Fa rewell to my concubine' (al) dag. 1.15-5-8.30. Cinerama 1: 'Beethoven's 2e' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 2: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Robin Hood, men in tights' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 4: The Rrm' (16) dag. 1.15-5-8.30. Cinerama 5: 'Hard Target' (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Corso: 'Aladdm' (al) dag. 1.15-4, do.t/m zo. ook 6.45. 'Alad dm' (o.v.) dag, 9.30, wo. ook 6.45. Imax Theater: 'Sharks' (al) do.l/m zo. 2-4-8.30, wo. 2-8.30. 'Moun tain Gorilla' (al) do.t/mzo. 1-3-7.30, wo. 3-7.30. 'Het grote Barriere Rif' (al) do.t/m zo. 11. 'Speed Picture Holland' (al) do.t/m zo. 12. Lanta ren/Venster 1: 'Raming Stones' dag. 8. The wedding banquet' dag. 10. Venster 2: 'La Frontera' do. 8- 10.30, 'El color de su destino' wo. 9.30. 'Rich and strange' wo. 7.30. Venster 3: 'L'odeur de la papaya verte' dag. 8-10, Venster 4: 'March comes m like a lion' dag. 8. 'Le petit pnnce a dit' dag. 10, Lumière 1: 'Sleepless in Seattle' (al) dag.1.15- 4-6.45-9.30. Lumière 2: 'Little Buddha' (al) dag. 1.15-4.30-8. Lu mière 3: 'The Muppets Christmas Carol' (al) do.t/m zo. 1.15-4-6.45. wo. 1.15-4. 'The Firm' (16) dag. 8.30. Lumière 4: 'The house of the spmts' (16) dag. 1.15-4.30-8.15. Rex: 'Sex Spa USA' (18) dag. 12. doorl.voorst. Thalia: 'A perfect world' (12) dag.l. 15-4-6.45-9.30. Kmdermatmees: Imax: 'Ferngully' wo.4. Venster 3: 'Lotta uit de Ka baalstraat' wo.2.30. 'Een vreemde eend' wo. 2.30. Bel OIO - 4004.444 en t komt In de bus! Dagblad

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 3