Waferw 13 T SPAI !TA AJA: A 'Pleintje bij stadhuis lijkt mij geschikt voor casino' Joop en Janny nemen Schiedammers mee op reis Vrijspraak voor verdachte overval Wat heet oud? Voordracht in stijl Op zoek naar nonnetje De lente komt eraan! 'Ver-doof(d)' in de kerk Aanmelden voor muziekdag Bobo maakt kinderen aan het lachen Van Vlaardingse haringkoppen, Schiedamse jeneverneuzen en Maassluise slakken in het nieuws Beroemd langs de Waterweg A.S. ZONDAG 13 FEBRUARI AANVANG 14.30 SPEKTAKEL OP HET KASTEEL!!! TOEGANGSPRIJZEN: ERETRIBUNE 40,= RIJNMONDTRIBUNE 30,= KASTEEL 20,= STAANPLAATSEN 15,= genda Rotterdams Dagblad Vrijdag 11 februari 1994 y$f&' ;?Leo ten Have is tot trekker gekozen van de teleurgestelden op de lijst van de PvdA voor de komende gemeenteraadsverkiezingen in - Vlaardingen, zo lees ik in een van de huis-aan-huisbladen. Met wet- houder John Ranshuijsen, Kor Blumenstock en Henny Petray be- hoort hij tot het viertal, dat dc^r de Vlaardingse socialistenclub lager op de lijst geplaatst is dan de raadsleden zelf hadden verwacht. Ze hebben zich er bij neergelegd, maar toch,,. Het kwartet hoopt dat de Vlaardingse kiezers met een lading voor- keurstemmen de selectiecommissie van hun partij te kijk zullen zet- i' ten/In dat kader manifesteert Ten Have zich in het blad als de oude- renspecialistvan de PvdA, die wars van compromissen zijn prioritei ten zal blijven leggen bij zaken als 'zorg op maat3, aangepaste wonin-. gen, veiligheid op straat en speciale hulp aan noodlijdende 65-pIus- i" sers^Hij wilt dat b eh w die groep in een brief wijst op de verschillen- de mogelijkheden van vrijstelling en bijstand. -Ten Have haakt ook (slim) in op de AOW-veriaging, die dreigt en in de landelijk verkiezingspolls tot uitdrukking komt. „Alleen van je AOW moeten leven is geen vetpot en ik weet uit ervaring, dat veel van die mensen geen beroep willen of durven doen op de Bijstand," zegt hij onder meer. rüie trots van ouderen signaleert hij niet als eerste. Matthijs Struijs - van het Stadsarchief wees me op de wijsheid van Leen van de Plaat die, stammend uit een familie van publicisten, al 35 jaar vaste leve- rander van een dagelijks rijm in de Nieuwe Vlaardingsehe Courant was toen hij op 20 augustus 1943 schreef onder het kopje Ouder- Ldomsrente: Als men. vijf en zestig is/ Vijftig daarvan werk gedaan, Altijd trouw zijn plicht vervuld heeft/ Steeds in het gareel gestaan: Is het tijd dat men gaat rusten/ De arbeid afstaat aan de jeugd, Men gaat rusten op rijn lauweren/ Voor de jeugd is arbeid vreugd. Maar waar moet men dan van leven?/ 't Uitzicht geeft een zwart visioen, Want niet ieder mensch geniet danVan een welverdiend pensioen. Ja, men trekt dan wel vijf gulden/ Ouderdomsrente in de week, Maar dat is voor fonds en. huishuur/ Zooals ieder snapt en weet En wordt één van 't trouwe echtpaar/ Opgeroepen tot den dood, Dan krijgt men per week drie gulden/ Om te helpen in den nood. „Voor rente heeft men jaren/Vrijwillig premiegeld betaald, En de leeftijd vijf en zestig/ Wordt door velen niet gehaald. O, kwam spoedig toch verbetering/ Opdat de angstvoor d'ouden dag De angst voor armoe en ellende/Weggevaagd werd met een slag Immers, het is meer dan treurig/ Dat zoo'n afgewerkte bloed, Die te trotsch is oni te bedelen/ Naar rijn dood verlangen moet. L.v.d.P. Er is gelukkig veel veranderd, maar met het oog op de AOW-diseus- sie is het toch goed dit rijm na vyftig jaar te herlezen. BEN VAN HAREN Schiedam Francois Haverschmidt was beroemd om zijn voor drachten. Wanneer hij in Schiedam optrad, hetzij in gebouw Paulus aan de Korte Haven, hetzij in Musis Sacrum aan de Lange Haven, zat de zaal bomvol. Op zijn geboortedag, maandag 14 februari, staat een soortgelijke voordracht op het programma. Tijdens deze avond wordt ook muziek vertolkt uit die tijd: romantische liederen van Sehubert en Schu mann en piano* en vioolmuziek van Liszt en Wienia- wski. De uitvoerenden treden op in kleding van wel eer. De voordracht vindt plaats in het gebouw van de NPB aan de Westvest 90. Aanvang 20.00 uur. Vlaardingèn In de vogelkijkhut aan de rand van Vlaardingen kan worden uitgekeken op honderden overwinterende vogels in natuurgebied de Aalkeetbuitenpolder van de Vereniging Natuurmonumenten. Op het water van de Rijkpias of in de weilanden erachter zitten honderden smienten en tientallen wintertalingen, slobeenden en kuifeenden. Ook zijn regelmatig twee bergeenden te zien en een enkele keer een nonnetje. Het weiland ziet vaak bruin van de wulpen. De vogelkijkhut ligt aan de westrand van de Broek polder, niet ver van het viaduct over de A20. Vanaf de parallelweg van de A20 tussen Maasland en Vlaar dingen is hij aangegeven. Met de auto moet de afslag Viaardingen-West worden genomen, vervolgens langs volkstuinen en sportvelden richting Maasland. Vóór de weg langs de A20 gaat lopen ligt rechts de parkeerplaats van waaraf de hut is te bereiken. Maassluis D'oude Koestal heeft de lente in haar hoofd. Zondag 13 februari kan jong en oud in het bezoekerscentrum van het Staelduinse bos knippen, kleuren en plak ken als het maar met de natuur of de lente heeft te maken. De vrijwilligers van de vereniging Vrienden van het Staelduinse bos staan vanaf 13.00 uur klaar om de bezoekers te begeleiden bij het maken van de kunst werkjes. Voor de ouders is er alle gelegenheid om in het centrum rond te kijken. Hoek van Holland Ver-dooftd) is de titel van de jeugddienst die zondag 13 februari in de Hervormde Kerk te Hoek van Hol land gehouden wordt. Ver-doof(d), drugs, is geen ver van-mij n-bed-show, zo is het uitgangspunt. Voorgan ger is dominee Cees de Jong. Voor de muziek zorgt het jongerenkoor Rejoice uit Delft. De dienst begint om 10.00 uur. Redactie Waterweg: Jan Booister Jelle Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Amateurmuzikanten uit het hele Westland en het Rijnmondgebied treden 28 mei met elkaar op in wijkgebouwDe Hoekstee, aan de Mercatorweg 50 te Hoek van Holland. Gedurende de hele dag kan wor den gemusiceerd op alle toetsinstrumenten, blaas- en snaarinstrumenten door solisten, duo's en trio's. Van deze optredens ontvangen de muzikanten een rapport, eventueel met een cijfer. Inschrijfformulie ren zijn op te vragen bij M. Heins, 01747-87206. Anderhalf uur lang biedt de Bobo Kindershow op 16 februari een leuk en afwisselend kinderprogramma in de leeftijdsgroep van 4 tot en met 12 jaar in De Hoekstee. Aanvang 14.00 uur. Het artiestenechtpaar Rick Racey presenteert dit programma. i Voor de pauze kan de jeugd genieten van een goo- chelshow. Het tweede deel van het programma maakt Bobo de kinderen aan het lachen. NaamAnnette Braad WoonplaatsVlaardingen BeroepBeeldend kunstenaar Andere functiesAlles wat in het verleng de ligt van mijn vak Hobby Accordeon spelen, plannen be denken en uitvoeren Leeftijd45 Politieke par Ui: Geen. Zou het liefst al leen willen stemmen op wethouder Van der Windt Annette Braad is twee weken aan de slag geweest met Vlaardingse jongeren om i van auto-onderdelen een kunstwerk te maken. De presentatie van het autowrakkenprojeet vond vanmiddag plaats op het pleintje voor het stadhuis. Het project maakt onderdeel uit van de Jeugd-fweek, die zon dag 13 februari tussen 14.00 en 21.00 uur wordt afgesloten in Sportpark de Vijfsluizen. 1). In welk huis in Vlaardingen zou, u het liefst willen wo nen? „In mijn eigen huis aan de Maassluissedijk. Het is een prachtig pand; ik hou van oude panden. Mijn huis heeft een mooi uitzicht op het stadhuis en het ligt er gelukkig vlakbij, want ik kom er zo'n tien keer per dag." Z). Wie is voor u de bekendste/populairste stadgenoot? „Dat wisselt nogal eens. Op dit moment denk ik aan Arie van der Hout, hij is beleidsmedewerker cultuur bij de dienst Educatie, Welzijn en Burgerzaken. Ik werk ah'jd prettig met hem samen." 3). Wat moet er op milieugebied m Vïaa7- dingen anders Volgt eerst een lange zucht, dan: „Ik denk daar nooit zo over na. Misschien moeten er meer glasbakken en papierbakken in de stad komen. Het liefst bij elk huis een bak voor de deur." 4). Wat vindt u Vlaardingen voor een plaats? „Prettig om in te wonen. Er is een hoop werk te verrichten. Er heerst ook een roe rige sfeer die my wel bevalt: nooit is iemand het met een ander eens. In gesprekken tussen Vlaardingers wordt vaak geschreeuwd en geouwehoerd." 5). Blijft u altijd hier wonen? „Nee. nee. Dat ben ik niet van plan. Ik woon liever in een ander land. Ik ga vaak naar Portugal maar ben met mijn hart en 2iel in Italië." 6). Wie vindt u de mooiste man/vrouw in Vlaardingen? Volmondig: „Kees (Lesuis, vriend en collega-kunstenaar, red.) en Oezel, mijn dochter. Ik maak ze dagelijks mee en zie steeds weer andere mooie kanten van ze." 7). Aan wat of wie ergert u zich in Vlaardingen? „Ik erger me groen en geel aan het doorsluizen van plan nen in deze stad. Het duurt zo ontzettend lang voordat hier iets tot stand komt." 8). Wat is het dierbaars te plekje in uw stad „Het is prettig toeven m het Hof/Oranjepark. Ik ben er vaak aan het werk en zie dan steeds mooiere plekjes." 9J. Wat is het lelijkste plekje m Vlaardingen? „Het kruispunt bij de nieuwe bruggen b(j het spoor, met dat lelijke beeld. De oude brug was veel mooier dan deze nieuwe. En het is een verwarrend kruis punt: het is met duide lijk waar je nu precies heen moet. Een naar plein om te zien." 10). U moet een miljoen gulden in Vlaardingen besteden. Waaraan gaat dat op' „Ik zou een casino laten bouwen waar ik zelf elke avond ga winnen. Een deel van dat miljoen moet ik dus zelf houden om te kunnen gokken. Een casino is leuk voor deze stad, omdat je dan het gevoel hebt datje in het buitenland bent. Het pleintje bij het stadhuis lijkt mij het meest geschikt als lokatie." Door Nathalie Lans Schiedam - Janny en Joop van Broekhoven kunnen boeken vol schrijven over hun vele verre reizen. Maar dat vinden ze zonde van de tijd. Die besteden ze liever aan het verkennen van de wereld. Bhutan, China, de Filippijnen, India, Jemen, Marokko, Ne pal, Pakistan, Peru, Maleisie, Tibet en Togo. Het is slechts een greep uit de landen waar het onderne mende stel een bezoek aan bracht. Op de vele bijzondere reizen die rij de afgelopen drie decennia maakten, namen zij altijd een ca mera mee. Dat leverde een stapel indrukwekkende foto's op. Vanaf 12 februari kunnen belangstel lenden in het Stedelijk Museum genieten van dit visuele reisver slag. Het is nooit Joops en Janny's be doeling geweest hun vakantiefo to's ten toon te stellen in een mu seum. Zij bewaren hun duizen den foto's evenals iedere andere vakantieganger gewoon in al bums en laten die plaatjes aan vrienden en familie zien. Mu seumdirecteur PieterTjabbes, die bij toeval enkele kiekjes op Bu reau Jeugdland, de werkplaats van Joop van Broekhoven zag, was onder de indruk. Hij vroeg het echtpaar mee te werken aan een fototentoonstelling. Het resultaat mag er rijn. Mu seummedewerkster Marijke Nag- tegaal maakte samen met Joop en Janny een keuze uit de duizen den foto's. Het Stedelijk toont prachtige vergrotingen - geen uit vergrotingen -van mensen in an dere culturen. De foto's verdie nen het woord kunst en de eer om in een museum tentoongesteld te worden. Joop en Janny vinden het leuk om aan de expositie mee te wer ken, maar zien het als iets eenma ligs. „We voelen ons geen fotogra fen. Sterker nog; fotograferen is niet eens onze hobby. We fotogra feren alleen tijdens de vakanties en Jeugdland. Het is wel zo datje het op dat moment zo goed moge lijk wilt doen. Je wilt als je thuis vertelt over een woest uitziende man met in zijn hand een djam- bya, een kromme dolk, die man kunnen laten zien. Dat proberen wij met onze foto's. Maar we hou den het allemaal zeer eenvoudig. Wanneer je onze apparatuur ver gelijkt met die van andere reizi gers is het kinderspeelgoed." Passie „Voor ons is de expositie bedoeld voor de Schiedammers. Het is on mogelijk om aan alle belangstel lenden je fotoboeken te laten zien. Met een tentoonstelling kan dat natuurlijk wel. En daar doen we het ook een beetje voor, voor de mensen die altijd zo met ons meeleven. Om een voorbeeld te geven: twee jaar geleden waren wij betrokken bij dat vliegtuigon geluk in Pakistan. Mijn collega Riet van Jeugdland werd over spoeld met telefoontjes. Of zij wist hoe het met ons ging. Men sen voelen met je mee en zijn be nieuwd wat je ver weg hebt ge zien," zegt Joop van Broekhoven. Reizen is voor het avontuurlijke stel geen hobby maar een passie. De beelden die zij mee naar huis nemen geven dat aan. Het liefst maken zij foto's van mensen. Cul tuur en landschappen komen op een respectievelijk tweede en derde plaats. De foto's zijn anders dan die van andere vakantiegan gers. Het heeft niet altijd met de plek te maken waar de foto's ge nomen zijn. Joop en Janny heb ben gewoon gevoel voor composi tie. Een klein Chinees meisje, een echte koppensneller, een moeder met een kind aan haar borst. Het zijn stuk voor stuk schitterende beelden. Ongedwongen. Je kunt aanvoelen dat de mensen er zo zijn als je ze op de foto's ziet. Je wordt op reis meegenomen. Wat ontbreekt zijn de geluiden en geuren. Ongerept De reizigers zorgen ervoor dat zij het toerisme voorblijven. Dat wordt steeds moeilijker, maar lukt nog wel. Het ongerepte, cul turen die ver van de westerse be schaving staan, dat zijn de dingen die hen trekken. „In tegenstel ling tot anderen die vaak vertel len hoe arm het daar is en hoe rijk wij het in het Westen hebben, zeg gen Janny en ik altijd tegen de mensen: wij zijn jaloers op jullie. We hopen dat jullie niet besmet worden met de westerse bescha ving. Jullie hebben zo'n innerlij ke beschaving. Kennen geen ja loezie en criminaliteit. Dat mag toch best gezegd worden?" Het respect voor de mensen staat bovenaan. „Wanneer mensen om de een of andere reden niet op de foto willen, doen we dat niet. Soms zijn wij de eerste toeristen die een foto maken. Dan leg ik uit dat er een soort onweer komt als ik moet flitsen. Maar het is na tuurlijk niet altijd zo dat wij de eersten zijn die een foto maken. Je moetje voorstellen datje over de Grote Markt loopt en er staan vijf keer per dag mensen met een camera voor je neus. Nou, ik zou ze bij de tweede keer geloof ik al neerslaan. Dus wanneer mensen het niet willen, dan nemen we dat beeld in ons hart mee". Joop zegt ook nooit te betalen voor foto's. „Ik wil mensen niet het gevoel geven dat zij bedelaars zijn. Negen van de tien keer heb ben zij ook een handeltje. Nou, dan doen we het vaak zo dat we de halve handel opkopen." Catamaran In de loop der jaren heeft het echtpaar Van Broekhoven het een en ander over ontwikkelingshulp geleerd. Vaak zien zij dat de goed bedoelde hulp niet altijd het be oogde effect heeft. Machines die staan te verroesten zyn er een voorbeeld van. Het stel is dan ook voorstander van het oplossen van problemen met eigen middelen. Iedere vakantie hebben zij dan ook hun eigen ontwikkelmgs- hulpproject. „Wanneer we Schiedam uitgaan nemen we altijd tientallen kleine cadeautjes mee voor de kinderen. Poppetjes, stickers, buttons. Klei ne dingetjes. Maar we hebben ook altijd een project Zo hebben we een keer een catamaran gekocht voor een jongetje. Hij huurde ie dere dag zo'n vaartuig om daar met rondvaarten geld voor het ge zin mee te verdienen. Wy kwa men met hem in gesprek. Hij ver telde dat zijn vader, die een ko kosnoot op zijn hoofd had gekre gen, was overleden. Hij was nu degene die het gezin moest on derhouden. We hebben toen be sloten om van de verhuurder van de catamarans een exemplaar te kopen. Op die manier help je dan een heel gezin. Ik weet wel dat niet alle problemen daarmee zijn opgelost, maar je draagt je steen tje bij." Rotterdam/Maassluis - De Rotter damse rechtbank heeft de 24-jari- ge Maassluizer B.F. vrijgespro ken van een gewapende overval op een supermarkt in Schiedam. Toch komt hij achter de tralies. Want wegens een drietal andere delicten - twee winkeldiefstallen en verzet met bedreiging van ge weld nadat hij door spoorwegper soneel was betrapt op zwartrijden - werd hij gisteren veroordeeld tot zes maanden gevangenisstraf. Tegen de man was drie jaar ge- eist. De winkeldiefstallen, gepleegd in winkelcentrum Hof van Spaland, en de bedreiging van twee con ducteurs gaf F. tijdens de behan deling van de zaak van twee we ken geleden toe. Met de gewapen de overval op de winkel zei hij niets van doen te hebben. „Ik heb het met gedaan en heb zelfs nooit een vuurwapen gehad," verklaar de de aan drugs verslaafde ver dachte. Officier van justitie mr. P. Eve raars dacht daar echter anders over. Volgens hem was F. op 17 november van het vorig jaar met een vuurwapen de Kromarkt aan de Laan van Bol'es binnenge gaan. Hij hield de hoofdkassière onder schot en dwong haar de geldla te openen. Met enkele sta peltjes papiergeld en wat munt stukken ging hij er vandoor. De officier achtte het plegen van de overval bewezen mede doordat verschillende personeelsleden de overvaller bij een fotoconfronta tie vrij overtuigend hadden her kend. De persoon in kwestie bleef hardnekkig ontkennen. „Dat is begrijpelijk," reageerde de officier destijds. „Het is het ernstigste debet op de dagvaar dingen. Hij heeft het slachtoffer traumatische ervaringen be zorgd. Dat om aan geld te komen voor drugs. Daarvoor is een lang durige celstraf op zijn plaats." Het was overigens niet de eerste maal dat de Maassluizer in het verdachtenbankje zat. In 1990 kreeg hij al eens een gevangenis straf van vijf maanden opgelegd, m 1992 moest hij een halfjaar zit ten en vorig jaar kreeg hij zeven weken aan zijn broek wegens diefstal en bedreiging van een conductrice. ADVERTENTIE Joop van Broekhoven sorteert zijn foto s: Wij zijn jaloers op mensen die ver van de Westerse be staan. FotoRoel Dijkstra De expositie, waaraan ook een educatief project voor lagere scholen m Schiedam is gekop peld, is aangevuld met voorwer pen uit de diverse landen. Make up setjes, Chinese mutsjes, indi anentooien, het speelgoed en tempelbellen laten zien wat er in het land waar de foto is gemaakt te koop is Sprookjes Kinderen die de tentoonstelling met school bezoeken kunnen zien waar Joop en Janny op gelet heb ben bij het maken van hun foto's. De scholieren moeten vervolgens elkaar of anderen fotograferen in hun omgeving. De leukste, mooi ste en gekste foto's worden uit eindelijk tentoongesteld in het museum. Een tentoonstelling over een tentoonstelling dus Maar voor het zover is kan men tot en met 27 maart mee op reis met Joop en Janny. Zij laten met hun visuele reisverslag Mensen Wereldwijd armoede en ellende zien maar ook sprookjes uit öui- z end-en-een-nach t Het Stedelijk Museum Schiedam is van dinsdag tot en met zaterdag van 11 00 tot 17.00 uur geopend Op zondag van 12 30 tot 17.00 uur. Vrijdag 11 februari SCHIEDAM Teerstoof. Toon Maas (cabaret), 20.30u. Filmhuis. Falling Down (film), 20.30u. Dienstencentrum de 4 Molens. Bridge, 13.00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Kamers, door: Flairck/de Symphomanen, 20.15u. Richting Engeland (film), 20.30u. Harmonie. Mallets spektakel, door: Mallet Unit, 23.00u. Trefcentrum de Bijenkorf. Bingo, 14.00u. MAASSLUIS Koningshof. Cabaret/feestavond de Luit, 20.30u. Bingo, 20.00u. ROTTERDAM Luxor Theater. Herman Finkers. 20.15u. Theater Zuidplein Seth Gaaikema, 20.15u. Theater Zuid plein. Basterd, 20.30u. Lantaren/ Venster. Generation. 20.30u. PIMP, 21.QÖU. Popular. Pas op, breekbaar, 21.00u, Plan C. Alka- traz, 22.3ÖU. SKVR-muziekschool Centrum-West. Jamsessie. 19.30u. De Scheg. Poppentheater, 16.00u. Zaterdag 12 februari SCHIEDAM Teerstoof. Walther van de Heuvel (kindertheater), 14.00u. Bart Sui- tiens (cabaret), 20.30u. Diensten centrum de 4 Molens. Dansavond voor50-plussers, 19.00u. Podium. BigBam Boom Band (rock),22.30u. Stedelijk Museum Schiedam. Opening expositie Mensen Wereld wijd, 15.00u. Binnenstad. Carna valsoptocht, 13.00u. Grote Kerk. Koor- en samenzangavond met Chr. gemengd koor Song of Praise, 20.00U. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Vreemde vo gels. door: Marcel Boon, 20.15u. Richting Engeland (film), 2Q.30u. Vredeskerk. Dennis the Menace (film), 10.30 en 14.00u. Ichtus- kerk. Dermis the Menace (film), 13.0QU. MAASSLUIS Gebouw de Kern. Individueel Win- terklaverjastoemooi, 13.30u. Ko ningshof. Postzegelruilbeurs, 13.00u. Theater de Schuurkerk. Saxomamacs oiv Ben Vrauwdent, 20.30u. Zondag 13 februari SCHIEDAM Podium. Speeluh (alles behalve house), 21.30u. Blauwe Brug. Kla- verjasmiddag met de Rietzeilers, 14.00u. Neuzenbal, 20.00u. Dien stencentrum Woudhoek. Dans- middag m camavalssfeer, 13.30u. Dienstencentrum de 4 Molens. Ruilbeurs, 13.30u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Brunchconcert, door: pianist Rian de Waal, 13.00 brunch, 15.00 concert. Karlson Duimpje (film), 15.00u. Diensten centrum West Kaartspelmiddag, 13.00u. MAASSLUIS Theater de Schuurkerk. Lunch concert met Rotterdams Philharmo- msch Orkest, 13.00u. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Inde cent Proposal' (12) dag. 11.45- 2.15-4.45-7.15-9.45. Aihambra 2: 'A Perfect World' (12) dag. 4- 6.45-9.30. Calypso 1: 'Manhattan Murder Mysteiy' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Calypso-2: 'Aladdin' (al) dag. 1.15-4-6.45. 'The age of In nocence" (al) dag. 8.45. Calypso-3: 'Farewell to my concubine' (al) dag. 1.15-5. 'Germinal De Mijn (12) dag. 8.30. Cinerama 1: "Demolition man' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'Mr.Wonderful' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: The Addams Family 2' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 4: 'Sleepless in Seattle' (al) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Cinerama 5: 'Under cover Blues' (12) dag. 4-6.45-9.30, do.vr.ma.di. ook 1.15. Corso: 'The Three Musketeers' (12) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Imax Theater: 'Sharks' (al), za.zo. 2.4.8.30. 'Mountain Gonlla' (al) vr. 7.30, za .zo. 1.3.7.30. 'Hetgrote Barriere Rif (al) za.zo. 11. 'Speed Picture Hol land' (al) za.zo. 12. 'Bodyguard' (al) za.9.30. Lantaren/Venster 1: 'Na ked" dag. 8-10.15. zo. 2. Lantaren/ Venster 2: 'The Lost Paradise' vr.za. 7.30. 'Avetik' zo. 7.30. 'El Sol del Membrtllo" dag. 9.30. Lantaren/ Venster 3: 'Life according to Agfa' dag. 7.30-10. zo,2. Lantaren/Ven ster 4: 'The baby of Macon' dag. 7.30-10. Lumièrel: 'Extreme Justi ce' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 2: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4. 'The Firm' (16) dag. 8. Lu mière 3: 'Heaven Earth' (12) dag. 8.15. Lumière 4: The house of the spirits' (16) dag. 1.15-4.30-8.15. Rex: That Lucky Stiff (18) dag.van- af 12 doorl.voorstelling. Thalia: 'Carlito's Way' (16) dag. 1.15-4.30- 8.15. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Extreme Justice' (16) vr.za. 00.15. Lumière 2: The Three Musketeers' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: 'Robin Hood men in tights' (16) vr.za. 00.15. Venster 1: 'Naked' vr.za.00,15. Venster 2: 'Akira' vr.za. 00.15. Venster 3: 'Life accor ding to Agfa' vr.za. 00.15. Venster 4: The baby of Macon' vr.za.OO. 15.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1