Waterweg 15 Je mag af en toe nog best weieens een duitje zien Gymvrienden Cor en Jan al meer dan zestig jaar bij jubilerend Thor' 1 Treintaxi Maassluis breidt service uit Vragen Geestje oproepen is gevaarlijk Toneel voor en door ouderen Assistentie bij belastingaangifte Wally Preill zondag in show Rita Young Muziek in-druk Bingo in wijkgebouw 'Dag na de glazenwasser zijn de ruiten weer ondergescheten' UITNODIGING MODESHOW MODEHUIS Rotterdams Dagblad Woensdag 2 maart 1994 Heeft de burgemeester eigenlijk, wel het juiste Vlaardingen-gevoel? Tijdens een recente politieke avond deed hij opvallend luchthartig over woningbouw in de Broekpolder. Het zit er dik in dat die wonin gen er komen, wanneer Vlaardingen wordt opgeslokt door de stads provincie Rotterdam. Bovenstedelijk belang, heet dat. De burge meester leek er niet mee te zitten. Ik ben benieuwd of, en zo ja wan neer, hij een echte Vlaardinger wordt. Is D66-lijsttrekker Ron Molenaar eigenlijk wel geschikt als nieuw gezicht voor zijn partij? Hij doet uitspraken in de krant en ontkent ze later met hetzelfde gemak. Op de politieke avond van hierboven zei hij dat D66 van de onderhandelingstafel zal weglopen, wanneer de toekomstige coalitiepartners niet bereid zijn tot een referendum over de Broekpolder. Ik benieuwd of hij zich deze keer wel aan zijn woord houdt. Is PvdA-raadslid Leo ten Have te vertrouwen? Omdat hij op een schamele zevende plaats was gezet, deed hij de afgelopen weken alle mogelijke moeite om in de krant te komen. Hij werpt zich op als pleitbezorger van de ouderen en van de Vlaardingse sportverenigin gen on hij bombardeert burgemeester en wethouders met schriftelij ke wagen, die hij beter de afgelopen vier jaar mondeling had kun nen stellen. Ik ben benieuwd of zijn campagne succes heeft. Heeft de Socialistische Partij van Remi Poppe eigenlijk wel ideeën? De stad is vergeven van posters, waarop ze laat weten 'tegen' te zyn, maar is die partij ook ergens 'voor'? Wanneer gaan we het beleven dat Poppe wethouder wordt, zodat in Vlaardingen het socialistisch paradijs kan aanbreken? Of is hij bang vuile handen te maken? ïk ben benieuwd welk smoesje Poppe deze keer vindt om van de onder handelingstafel weg te lopen. Wanneer stopt drs. A. H. M. van den Reek. directeur van PTT Post Vlaardingen, met het bezorgen van mijn post? Want mijn brievenbus voldoet nog steeds niet aan de wettelijke eisen, waarop hij mij in zijn opgeblazen dienstkloppersjargon twee maanden geleden attent maakte. Maar dat geldt ook voor de meeste bewoners in mijn straat en trouwens voor heel veel Vlaardingers. Ik ben benieuwd wanneer de hooggeleerde directeur zijn dreigement gaat uitvoeren. DICK VAN DER LUGT De Rotterdamse paranormaal genezer Rob Thiele is donderdag 3 maart te gast in wijkcentrum de Blauwe Brug. Dit op verzoek van een aantal jongeren, dat be zig is geweest met het experimenteren van geestje oproepen, hetgeen uit de hand is gelopen. Thiele komt praten over dergelijke experimenten en de ge varen die bij dit spelletje komen kijken. Aanvang 20.00 uur, toegang gratis. Ouderen met toneelaspiraties kunnen hun hart op halen bij het ouderentoneel van de KBO. Een repeti tieruimte is beschikbaar, de regisseuse heeft er zin in, alleen enkele 55-pIussers ontbreken nog om ook eens het avontuur op de planken te beleven. Gedacht wordt aan zo'n tien voorstellingen per jaar. Voor meer informatie: J. W. Jansen, 4709169. Bij de Bewoners Vereniging Schiedam Oost en Wijk post Zuid van Stichting Welzijn Ouderen verlenen donderdag 17 maart enkele deskundigen hulp bij het invullen van het belastingformulier. De hulp is be doeld voor ouderen en mensen met lagere inko mens. Vooraf een afspraak maken is gewenst. Dat kan maandag tot en met donderdag van 14.00 tot 16.00 uur bij de BVSO (4737195). Dc Stichting Wel zijn Ouderen (4264195) is bereikbaar op dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 14.00 tot 16.00 uur. Vlaardingen Zanger Wally Prey 11, winnaar van de Vlaardingse Ar- tiestenprijs 1993 én ontdekker en manager van Willy Batenburg, treedt zondagmiddag 6 maart op in de show van Rita Young in zaal Buytelant aan de 3e In dustriestraat 12 te Vlaardingen. Aanvang 14.00 uur. Toegangsprijs 7,50. Kaarten zijn te reserveren via telefoon 010-2341125. Aan de voorlaatste show van dit seizoen doen voorts mee zanger Hans van Kat wijk. het dansorkest Flames en bandparodist John uit Shedrecht. Gastvrouw Rita Young. Muziek in-druk is de titel van een nieuwe expositie in muziekinformatic- en documentatiecentrum Ton Stoik aan de Westhavenkade 45. Te zien is grafische kunst van Saskia Eggink. Grafiek is haar speciali teit. in het bijzonderde diepdruk. De expositie loopt van 5 tot 27 maart. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur. zaterdag en zondag 5,6.26 en 27 maart van 14.00 tot 17.00 uur. Maassluis In het wijkgebouw van de Steendijkpolder wordt za terdag 5 maart een bingo-avond gehouden. De bingo- ballen gaan om 20.00 uur rollen. De zaal is vanaf 19.30 uur open. In de pauze wordt een tombola geor ganiseerd. Het wijkgebouw van de Steendijkpolder vindt men aan de Lijsterlaan 23. Donderdag3 maart SCHIEDAM Klaverjasclub. Wijkpost Zuid. 19.30 uur. Bloem schikken, Kluphuis Oost 14.00-15.00 uur. (ƒ5,- per bijeenkomst). Maandag" maart SCHIEDAM Handwerkcïub. Wijkpost Zuid, 13.30 uur. VLAARDINGEN Engels voor beginners. Buurthuis dc Pijpclaar. 20.00-22.00 uur. (twaalf lessen, 60,—). Woensdag 9 maart SCHIEDAM Fimoklei, Klubhus Zuid, 19.30-22.30u. (vier lessen, ƒ40,-). Badminton. De Blauwe Brug. 19.00-22.30 uur. (vier maanden, 50,-). Redactie Waterweg: Jeile Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Jan Rozendaa! Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Vlaardingen/Schiedam - Natuur lijk, zegt de Vlaardingse jager- meester, natuurlijk mag je in de binnenstad af en toen nog wei eens een duifje zien. Dat staat ge zellig. De duif immers, is het het zinnebeeld van onschuld, zacht heid en liefde. Maar, is meteen de harde conclusie, dan moeten ze niet met z'n honderden tegelijk komen. Dat maakt herrie. Dat stinkt. Dat geeft alles bij elkaar een heleboel overlast. Jagermeester Roel Blom krijgt wekelijks klachten van Vlaardin gers over duiven. Vooral vanuit het centrum, waar honderden duiven zich ophouden. ,,En daar horen ze niet," zegt Blom. „Als ze in de Broekpolder zitten, kan me dat niet zo veel schelen. Hoewel ik er ook niet blij mee ben. In te genstelling tot bijvoorbeeld spreeuwen, die in bospercelen in secten vangen, zijn duiven daar niet nuttig. Maar in de stad zorgen ze nogeens voor veel over last." Daar moet dus wat aan gebeuren. En daarbij heeft Vlaardingen ge kozen voor een zachte methode: de bevolking wordt opgeroepen de duiven niet meer te voeren. „Wij hopen daarmee twee dingen te bereiken." legt Blom uit. „Als duiven veel voedsel krijgen, dan planten ze zich beter voort en kunnen ze wel vijf jongen per jaar krijgen. Bovendien is van duiven bekend dat ze terugkeren naar plekken waar ze worden gevoerd. Wij hopen dat ze wegtrekken als ze niet meer worden gevoerd." Om die reden voelt Blom ook niet zo veel voor het experiment waar mee in Rotterdam binnenkort wordt gestart. Daar gaat de duif aan de pil: in het voer wordt het middel nicarbazine gemengd. Dit middel doodt embryo's in dui- veëieren. De duiven worden 's morgens vroeg door mensen van de reinigingsdienst gevoerd. Uit angst voor boze reacties van de bevolking kiest Vlaardingen niet voor hardere maatregelen. De jagermeester: „We willen eerst kijken of deze preventieve maat regelen voldoende effect hebben. Als dat niet zo is en de overlast toeneemt, dan zullen wij onze werkwijze aan moeten passen. Als de problemen heel groot zijn, dan zullen de mensen dat waar schijnlijk ook wel accepteren." Spuitje In Schiedam, waar de duiven vooral in het centrum en de wij ken Nieuwland en Groenoord de mensen lastig vallen, worden al wel duiven afgevangen. Volgens een woordvoerder van de ge meente zijn daarover nog geen klachten binnengekomen. „Het gebeurt ook op een verantwoorde wijze, die de goedkeuring van de Dierenbescherming heeft. Ook daar vinden ze dat de verwilderde duiven, die vaak allerlei ziektes bij zich dragen, beter kunnen worden gedood." Door middel van. het plaatsen van speciale vangkooien op daken van huizen en flats worden de verwilderde duiven gevangen en op een diervriendelijke wijze - met een spuitje - dood gemaakt. Om onnodig lijden van de gevan gen beesten te voorkomen zijn de vangkooien voorzien van een bakje met vers water. De kooien worden elke dag gecontroleerd, zodat 'per ongeluk' gevangen die ren zonder ai te veel schade ver der kunnen vliegen. Zitten er ver wilderde duiven met een ring aan de poot in de kooi, dan wordt con tact opgenomen met de postdui venvereniging. Naast deze 'harde' methode doet Schiedam ook veel aan preventie. In een binnenkort te verspreiden brochure worden enkele handige tips gegeven. Om de overlast van duiven tegen te gaan wordt gead viseerd openingen af te sluiten waardoor duiven gebouwen bin nen kunnen komen. Ruimten die niet kunnen worden afgesloten kunnen het best worden verduis terd om duiven niet te lokken en onnodige uitsteeksels moeten zo veel mogelijk worden wegge haald. Als dat allemaal niet helpt, dan willen vogelverschrikkers of wapperende plastic strips nog wel eens helpen. Die moeten dan wel regelmatig worden verplaatst, want duiven zijn daar snel aan ge wend. Laconiek Dc Vlaardingse bevolking rea geert laconiek op de duivenover- last. Een bewoonster van de Hoogstraat erkent het probleem, maar heeft haar eigen maatrege len getroffen. Ze spande een net over haar balkon en heeft sinds dien nergens last van. „Van mij hoeven die beesten met afge maakt te worden, hoor. Dat vind ik nou ook weer zo wat. Je kunt toch zelf manieren bedenken om de overlast tegen te gaan?" Rondom het Liesveld vliegen tientallen, soms zelfs honderden vogels in het rond. Ze verzamelen zich op de randen van de daken. Heeft de snackbar met het terras buiten in de Kuiperstraat daar geen last van? „Eén keer, nee tot twee keer toe heb ik vogels in mijn zaak gehad," vertelt de eige naar. „De eerste keer heb ik een doek over het beestje gegooid en heb hem zo naar huiten gewerkt. De tweede keer schrok ik mij rot. Af en toe een duif staat gezellig, maar met honderden tegelijk bezorgen ze veel te veel overlast. Foto Roei Dijkstra schuld. Ze gooien zelf allerlei etenswaren op straat, bakken pa tat. stukken brood en zelfs hier bij de Hema stukken worst. Logisch dat daar duiven op af komen. Dat Was die duif in een oude olieton terecht gekomen. Alleen zijn kop je stak nog boven het gestolde vet uit. Ik heb toen de dierenambu lance gebeld en die hebben hem gered." Welke maatregelen zou de ge meente 'Vlaardingen volgens hem moeten nemen tegen de duiven- overlast? „Ik ben echt niet zo'n harde hoor, maar van mij mogen ze ze laten inslapen. Vaak zijn die vogels ziek of gehandicapt, dus kan kun je ze maar beter uit hun lijden verlossen. En jc hoeft de bevolking toch niet te vertellen waar die kooien staan? Niemand die ze ziet." De stroopwafel-verkoper op het Liesveld doet zelfs zijn voordeel met het duivenprobleem. „Over last?" vraagt hij verbaasd. „Ik heb er eerder gemak van. Dage lijks verdien ik gemiddeld een tientje aan mensen die kruimels komen kopen om de duiven te voederen. Zowel het winkelende publiek als de omwonenden doen daaraan mee, kopen zelfs vogel- voer en strooien dat vervolgens hier over het plein. Van mij gaan ze hun gang maar." Bakken patat In Schiedam op het Hemaplein, vooral op marktdagen een trek pleister voor duiven, staan drie oudere heren te praten. Gevraagd naar hun ervaringen met de over last van duiven, reageert één van hen: „Het is de mensen hun eigen ze hier op het plein veel rondtip- pelen vind ik niet erg, het heeft wel iets gezelligs." „In Nieuwland," zegt een van de andere heren, „hoefje je wasgoed met meer buiten te hangen. Het wordt zo ondergescheten. Als de glazenwasser is geweest, zitten de ramen er de volgende dag al weer onder. Ik woon zelf in die wijk en zie regelmatig dat hele stukken stokbrood en andere voedselres- ten over het balkon naar beneden worden gegooid, vooral 's avonds. Dc vogels komen er in het donker niet op af en zodoende krijgen we ook nog eens overlast van ratten en ander ongedierte. Ik heb geen hekel aan duiven, maar als ze elke keer weer je boeltje or.der- schijten, zou jc in staat zijn een buks aan te schaffen en hun kop eraf te schieten." Dc derde man zegt vroeger vogel zaad te hebben gekocht om de duiven in het park te voeren. „Dat hoef je nu ook niet meer te doen want de duiven trekken allemaal naar de binnenstad omdat daar het meest te halen is. Dat er veel zieke duiven tussen zitten geloof ik wel, want er zijn er heel wat met kale plekken en manke poot jes. Die beesten kunnen nooit ge zond zijn." Door Nathalie Lans Schiedam - Tot Heil Onzer Rib benkast (Thor) is Schiedams oud ste gymnastiekvereniging. Dit jaar wordt de negentigste verjaar dag gevierd. In die bijna-eeuw tijd bezochten vele Schiedam mers de dub voor een uurtje li chamelijk oefening. De leden hebben een bijzondere band met de vereniging. Zij noemen zich dan ook geen leden, maar Thori- anen. De 71-jarige Cor van Oudheusden en de 70-jarige Jan van der Touw mogen zich al zestig jaar Thori- aan noemen. Zij hebben alle ran gen en standen doorlopen; leer ling, leraar, secretaris en voorzit ter. Gymmen doen zij de laatste jaren niet meer, maar als lid zijn zij nog wel actief. Dit jaar zitten de twee in de feestcommissie en af en toe jureren zij nog bij wed strijden in de regio. In 1934 maakte het tweetal ken nis met de vereniging. „We woon den allebei in West en hadden les van een gymnastiekleraar die ons naar Thor stuurde. Toentertijd hadden we les in een lokaal bij het Oude Kerkhof. Dat hebben we trouwens lang volgehouden daar. Maar we hebben les gehad in heel Schiedam. Nee, nu gymmen we niet meer... Zestig jaar, dat is een hele tijd, maar het gaat vanzelf." Sigaar Cor en Jan zijn echte gymvrien den. Het is met zo dat zjj de deur bij elkaar plat lopen, maar als er iets op of rond de gymnastiekver eniging te doen is, bellen zij elkaar op en willen de nestors het naadje van de kous weten. Thor speeit nog steeds een belangrijke rol in hun leven. „Nu zitten we al lebei in de jubileumcommissie. Ja. we zijn weer de sigaar. Maar we doen het allebei met veel ple zier. We vinden het leuk om nog zo betrokken te zijn bij de vereni ging. Vroeger waren we helémaal dag en nacht met Thor bezig. Thor lag iedere dag in onze mond. Uit m'n werk ging ik gelijk door naar Thor om les te geven of te trainen. En in het weekeinde had den we vaak wedstrijden. Het was bij mjj zo erg dat familie op ver jaardagen wegbleef, want dan zat de hele kamer vol met mensen van Thor en dan evalueerden we de laatste wedstrijd ofzo. Het ging altijd over gymnastiek," vertelt Jan van der Touw. „In de jaren zestig hadden we re gelmatig optredens en optochten. Ik weet wel dat we bij ons 60-jarig bestaan een bondswandeling hadden georganiseerd. Nou, dan liepen er echt tweeduizend deel nemers door de stad. En allemaal in tenue. Niet in turngoed, maar de dames bijvoorbeeld in grijze rokken en blauwe sweaters. Ja, dat. was geweldig," aldus de spor tieve heren. Zij hebben gouden tijden beleefd bij Thor. „We had den ook één keer per jaar een uit voering in het Passagetheater, Dan deden we oefeningen op mu ziek. De zaai was altijd uitver kocht! Ik weet nog wel - en dat is geen nieuwtje, het is alom bekend - dat wij een demonstratie met zaklantaarns in plaats van met knotsen hadden. Dat was een ge weldig succes. Je zag allemaal lichtjes als de dames met hun. oe feningen begonnen." Knaak Het verenigingsleven is minder geworden. Na de Tweede Wereld oorlog waren er in Schiedam maar liefst negen gymnastiekver enigingen. Anno 1994 zijn dat er nog vier, bovendien is hun leden tal aanzienlijk verminderd. Cor en Jan vinden dat best jammer. „Vroeger zat iedereen wel by een vereniging. Daar maakten men sen tijd voor vrij. Ook in een 48- urige werkweek. Tegenwoordig Cor van Oudheusden en Jan van der Touw (71 en 70 jaar): 'Nee, nu gymmen we niet meer...'. Foto Roel Dijkstra komen mensen een les kopen; een uur gym. Bij ons ging het om de vereniging. Het is ook wel lo gisch dat de verenigingen steeds minder in trek zijn. Een les wan neer je wilt is veel vrijblijvender. Dat kan ook prettig zijn. Nu kan je toch in alle buurthuizen voor een knaak van alles doen? Het is op het moment niet makkelijk om je als vereniging staande te houden. Het is moeilijk om do centen en bestuursleden te vin den. Het zijn meestal allemaal mensen die dat willen doen en dat is een teken aan de wand. Maar we blijven hopen, want we willen ook de honderd jaar Thor wel meemaken." Het jubileumjaar staat in het te ken van een aantal evenementen van de gymnastiekvereniging. Met Pasen en sinterklaas komen de kinderen aan bod. in mei is er een fietspuzzeltocht, in septem ber een openluchtspeldag en in oktober 'een grote verrassing'. Yi ,Yv. Woensdag 2 maart SCHIEDAM Dienstencentrum de 4 Molens Soosavond voor de flats Stricktede Emmaflaten Nieuwland, 19 30u ROTTERDAM Conservatorium. GaudeamusCofj. cours, n.n.b. Zaal De Unie. Celjofc Co., 19.30u. De Doelen My Fair la dy, 20.15u. Schubertiade. 20.i5u Doelencafé. Latin Jazz Jamsessioi 22.00u. Theater Zuidplein Peter Lusse, 20.15u. Trio de Janeiro 20.30u. Luxor Theater. Tineke Schouten, 20.15u. LantareiWen- ster. Verwantschap, 21.00u, De Evenaar. Donderdag 3 maart SCHIEDAM Wilhelminaplein. Jeugdland: crea tiviteit, 14.00u. Schoolplein de Klinker. Spelcircuit, 14.15u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. The city of jo» (film), 14.00 en 20.30u. Triangel Beethoven 2, 10.30 en 13.30u, Grote Kerk. Lunchconcert, door Aad Zoutendijk, 12.45u. MAASSLUIS Koningshof. Muziekweek, 9.30u. Theater de Schuurkerk. Pauls Jazzcafé. 20.30u. ROTTERDAM Conservatorium, concert 12.45u. De Evenaar. Va- f kantie activiteiten voor de jeugd: Af ka, 11.00 en 13.00u. St. Droom. theater. Kikkeren pad, 14.30u, ROTTERDAM g Alhambra Riksbioscoop: 'Loaded M Weapon I' (12) dag. 11.45-2.15- S 4.45-7.15-9.45. Alhambra 2: Ths E Firm' (16) dag. 8. Calypso l; The I remains of the day' (al) dag. 1.15-5 8.30. Calypso-2: 'Aladdm' (al) dag 1.15-4-6.45. 'The age of Innocer- b ce' (al) dag. 8.45. Calypso-3: The Joy Luck Club' (12) dag. 1.154- 6.45-9.30. Cinerama 1: 'Mrs- .Doubtfire' (al) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 2: 'Demolition Man' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30, Cinerama 3: Tombstone' (16) dag, 4-6.45-9.30. Cinerama 4: 'Sleep less in Seattle' (al) dag. 4-6.45- 9.30. Cinerama 5: 'TheAddamsFa- mily 2' (12) dag. 1.15-4-6.45. 'Manhattan Murder Mysteiy'laD dag. 9.30. Corso: 'The Three Mus keteers' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Imax Theater: 'Sharks' (al) za.t/mwo. 2.4.8.30. 'Mountain Go- nlla' (al) za.t/m wo. 1.3.7.30. 'Het grote Barnere Rif' (al) za.t/mwo. 11. 'Speed Picture Holland' (al) za.t/m wo. 12. Lantaren/Venster 1: 'Na ked'dag. 7.30-10, zo.t/m wo. ook2. Lantaren/Venster 2: 'Life accor ding to Agfa* dag. 7.30. Lantaren/ Venster 3: 'The Snapper' dag. 8-10 Lantaren/Venster 4: 'El ManachV dag. 8-10. Lumière 1: 'Free Willy' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumiè re 2: 'Mrs.Doubtfire' (al) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Lumière 3: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 4: The house of the spints' (16) dag. 8.15. Rex: 'Smoker'(18) dag.vanaf 12 doorl.voorstelling'; Thalia: 'Carlito's Way' (16) dag. 1.15-4.30-8.15. Kindermatinees: Alhambra 2: 'Aladdin' dag. 1.15-4. Cinerama 3: 'Hanekam the Rocker'dag. 1.15. Ci nerama 4: 'Beethovens2e' (al) dag. 1.15. Lumière 4: 'Aladdm' dag 1.15-4. Venster 2: 'Rode laarsjes' wo. 2.30. Venster 3: 'Pippi Lang kous' zo. 2.30. 'Pippi gaal van bootf wo. 2.30. Venster 4: The Witches' wo. 2.30. Maassluis - Het wordt Maasslui- zers die met de treintaxi naar het NS-station willen reizen, vanaf deze maand nog makkelijker ge maakt. Voorheen moesten de pas sagiers al bij het instappen in het bezit zijn van een speciaal trein taxi-biljet. Dat is per 1 maart niet meer nodig. Aanvankelijk konden de ver voersbewijzen voor de taxi alleen per vijf stuks in een bonnenboek je vooraf worden gekocht bij het NS-loket. Het boekje bevat vijf ongedateerde treintaxi-bonnen die overal in het land zijn te ge bruiken. Reizigers die niet over een vervoersbon beschikken, kunnen die voortaan in de taxi kopen. Voor zestien gulden kun nen ze bij de chauffeur hun rit plus een aanbetaling op de te ma ken treinreis afrekenen. Voor de aanbetaling ontvangt de reiziger een zogenoemde treinkadobon van tien gulden, die aan het loket kan worden gebruikt om het treinkaartje mee te betalen. Rei zen per treintaxi zonder een trein kadobon aan te schaffen is niet mogelijk. De treintaxi rijdt in Maassluis sinds 1 mei 1991. In ja nuari van dit jaar maakten ruim dertienhonderd passagiers ge bruik van het speciale vervoer. Treinreizigers kunnen zich vanaf station Maassluis naar een be stemming in de stad, maar ook naar Maasdijk en Maasland laten brengen. Sinds 1 januari van dit jaar kunnen reizigers die vertrek ken of aankomen op een station waarvan het loket is gesloten, ook bij de conducteur een treintaxi- biljet aanschaffen. Vrijdag J1 maart kijkt u uw ogen uit! Dart showen mannequins Alja's aktuele koliektie combimo de van topmerken. Een koliektie die in de wijde omgeving zifn weer ga niet vindt. U komt toch ook? VRIJDAG 11 MAART, 10.00-17.00 UUR IN ONS MODEHUIS Bioersvest 109 - 13, *;3lU EE SCHIEDAM Tetefoon: 01CM26 Uï 99 Ook op ma middag en do.avond geopend. Ruime parkeergelegenheid 1.0. ons oi

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1