Waterweg 15 CD opnemen in Vlaardingén in Het Pand Eigenlijk willen ze allemaal hetzelfde, maar partijen zijn toch niet eensgezind BIJ NEW BASSY'S GEEN PAASEIEREN, MAAR BOXERSHORTS! Plantage-gebied speerpont van de Open Monumentendag Chris is juist nü 'n uitzondering Betaald parkeren Buitenste Binnen Actie tegen gebak Kleurrijk en intrigerend Bijzondere wetten Dorpsmentaliteit 'Ik ben een van de weinige technici die dat geen pokkeherrie vind' nu 1 49 39.90 Paasweekend bij aankoop van ƒ150.- of meer „For You" boxershort van ƒ25.- grab's miwm 198.. 198.- 89.90 98.' VANAVOND KOOPAVOND New E9 Rotterdams Dagblad Donderdag 31 maart 1994 Er zijn mensen (niet de snuggerste) die 'politici1 een ander woord vinden voor zakkenvullers'. Dat is een vooroordeel: ongefundeerd en dom. De meeste stadsbestuurders zijn hard werkende personen met zekere idealen. Hun spelletjes bestaan niet uit bedrog maar uit gewiekste pogingen om hun zin te krijgen. Daar hebben de kiezers ze voor gekozen. Trouwens, u zou het ook doen. Politici zijn ergens net gewone mensen. Hoewel ik vind dat politiek in principe liefdewerk-oud-papier zou moeten zijn onbetaald), zijn er nu eenmaal landelijke regelingen die de gemeenteraadsleden recht geven op een jaarlijkse vergoeding en die wethouders het uitzicht bieden op wachtgeld. Dat is ooit zo be paald om voor de politiek tenminste nog een beetje intelligent kader te krijgen, dat anders aan het bedrijfsleven 'verloren' gaat. Het be drijfsleven schokt nu eenmaal beter, Eén van de sociale regelingen voor gemeentebestuurders is dat twin tig jaar wethouderschap een 50-plusser zicht biedt op wachtgeld tot de AOW. Uiteraard alleen in het geval dat zo'n ervaren wethouder nergens meer aan de bak komt (kleine kans dat hij werkloos blijft). In Schiedam heeft Chris Zijdeveld die twintig jaar en de leeftijd van 50 op een paar maanden na niet gehaald, omdat in de tussentijd de raadsverkiezingen zijnvervroegd. Reinier Scheeresis eenfatsoenlij- ke burgemeester, die redeneert dat Zijdeveld daarvan niet de dupe mag worden. Maar hij kon in de gemeenteraad geen meerderheid vinden om de pech van Zijdeveld ongedaan te maken. Dat zit zo. In Schiedam zijn veel domme mensen die CD hebben gestemd. Uit Rotterdams onderzoek blijkt dat er een relatie is tussen lage oplei ding en stemmen op Janmaat. Het zijn mensen van het slag dat poli tici 'zakkenvullers' noemt. Jaloerse mensen. Jaloezie is een slechte raadgever. Een meerderheid van de Schiedamse gemeenteraad laat zich echter beïnvloeden door de vrees voor afgunstige lieden. Dat is treurig - en laf. Als men zo bang is voor het volkse verwijt dat politici elkaar spekken, dan moeten ze wat aan die landelijke regelingen proberen te doen en ervoor zorgen dat politiek weer normaal vrijwil ligerswerk wordt. Dan moeten ze zeggen dat de landelijke regelin gen voor politici onrechtvaardig hoog zijn vergeleken met de uitke ringen aan de minima. Dan kost het alle raadsleden gele' en niet al leen Zijdeveld. Maar zolang ze dat allemaal niet proberen, dienen ze in de geest van de bestaande regelingen te handden. Danbehoren ze Zijdeveld te geven waar hij moreel recht opheeft. Dat is geenzakken vullen. Dat is beschaving. KOR KEGEL Voor parkeren op het terreintje binnen de keerlus van tramlijn 1 bij het stadskantoor moet binnenkort worden betaald. Burgemeester en wethouders heb ben dit besloten op advies van Gemeentewerken. Parkeren bij de keerlus was tot nu toe gratis. Door de bouw van het bestuurscomplex op het Stadserf ver andert die situatie. De regeling voor betaald parkeren gaat gelden voor de gewone tijden: behalve op zondag van negen tot vijf, en öp donderdag (koopavond) tot negen uur. Zes beeldende kunstenaars, aangesloten bij de Stichting Kunstwerkt, presenteren tot en met 24 april een selectie uit hun werk in Expositieruimte Beeldende Kunst Martin Moesman. In de expositie Buitenste Binnen zijn kunstenaars vertegenwoor digd die niet wonen en niet werken in Schiedam, te weten Jan van der Lans, Louis Looij schelder, Lam bert Oostrum, Jenna Tas. Hans Wap en Monique van Wijk. De opening' vindt vrijdag 1 april plaats om 20,00 uur. Vlaardingén De Vlaardingse afdeling van Milieudefensie doet za terdag 2 april mee aan een landelijke actie tegen het gebruik van legbatterij-eieren in het gebak van de Hema. De actie is een gezamenlijk initiatief van Mi lieudefensie en Lekker Dier. Bezoekers aan de He- ma op het Liesveld in Vlaardingén krijgen een plak cake aangeboden, dat onder meer gemaakt is met gras-ei. Ook wordt aan cake-happers gewaagd of ze een kaart willen inleveren bij het winkelpersoneel. Daarop wordt gepleit voor de afschaffing van het ge bruik van legbatterij-eieren in het Hema-gebak. Gouaches, olieverfschilderijen en etsen van Ronald Schriel zijn tot 29 april te bezichtigen m de biblio theek aan de Waalstraat. Componeren met kleur, het maken van iets moois uit iets nieuws, of juist iets uit het leven van alledag veranderen en ombouwen, dat zijn de bouwstenen van zijn werk. Gecombineerd met veel fantasie, creativiteit en kleurgevoel ont staan zijn kleurijke en intrigerende werken. Maassluis De werkzaamheden van het politiebureau Bijzonde re Wetten in Maassluis worden met ingang van 5 apnl 1994 centraal uitgevoerd door de medewerkers van de Functionele Eenheid, een regionale dienst met specialistische taken op het gebied van recher che, vreemdelingendienst en bijzondere wetten. De eenheid is m principe gevestigd in het districts bureau in Vlaardingén, maar vanaf 5 april kan het publiek ook elke woensdag en vrijdag terecht in het politiebureau Maassluis tussen 9.00 en 12.30 uur. Voor dringende gevallen of het maken van een af spraak kan contact worden opgenomen met de afde ling Bijzondere Wetten in Vlaardingén, 010-4342355. Redactie Waterweg: Jelle Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Jan Rozendaal Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131 BT Vlaardingén Postbus 4008 3130 KA Vlaardingén Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Openheid bij vorming van het college. Vergeet dat maar! Het lijkt wel een stelletje jaloerse pubers die aan het bekvechten zijn, wie is het sterkste! 1. De WD wil alleen met de winnaars (VVD en D66) en de PvdA verder. 2. De PvdA wil met WD en nog twee andere partijen ver der. 3. De kranten bellen over een vermeend geheim overleg met CDA. 4. PvdA wil niet af van GroenLinks. 5. Onderhandelen met alle mogelij ke partners tegelijk vindt Brouwer met vruchtbaar. 6. CDA wil alle par tijen want er is dan meer (oeverloze) discussie en duidelijkheid. Na de rest gelezen te hebben ben ik doodziek en misselijk van deze dorpsmentaliteit van wat ons stadsbestuur moet worden. Sociale ver nieuwing in ons stadsbestuur... nog nooit van gehoord zeker. Als de da mes en heren zo door gaan dan worden we over vier jaar bestuurd door de CD. Ons bestuur heeft niets, maar dan ook niets geleerd van deze verkiezingen! Wij willen duidelijkheid en betrokken zijn bij een open en goed bestuur! Liefst van de PvdA, CDA, WD, D66 en GroenLinks met slagvaardige besluitenen geen-achter-de-ellebogen-politiek. Mevr. C. A. M. van Haagen, Schiedam Door Peter de Lange Schiedam - De politieke partijen in Schiedam zullen er nog een harde dobber aan krijgen als zij hun kiezers willen uitleggen waarom de coalitievorming zo lang moet duren. Het geharrewar tussen de partijen duurt nu al sinds 3 maart, maar waarover bakkeleien de dames en heren politici nu eigenlijk? Het is net als in dat reclamefilmpje voor een bekend biermerk. Een hoop men sen, een hoop drukte, maar eigen lijk willen ze heizelfde. De politieke partijen in Schiedam willen allemaal het beste voor de stad. Hoe dat doel kan worden be reikt, daarover verschillen zy nauwelijks van mening. De te genstellingen zijn minimaal, zo blijkt uit een vergelijking van de programma's op hoofdpunten. Er staan meer overeenkomsten dan verschillen in en het lijstje harde geschilpunten is, afgezien van wat nuances en accenten, te ver waarlozen. Om de impasse in de onderhan delingen te doorbreken, hebben de partijen afgelopen zaterdag af gesproken dat een buitenstaan der (een ambtenaar) hun pro gramma's eens kritisch naast elkaar zal leggen. Wellicht vallen er dan mogelijke samenwer kingsverbanden af en komen an dere juist naar voren. De ambtenaar die deze taak toe- bedeeld heeft gekregen is waar schijnlijk binnen een uurtje klaar. Hij hoeft niet meer dan twaalf schaars beschreven A-vier- tjes door te lezen. Want zo weinig ruimte hadden de zeven partijen die aan de onderhandelingen deelnemen samen nodig om hun belangrijkste wensen op een rijtje te zetten. De CD is niet uitgeno digd als gesprekspartner en heeft ook geen programma ingediend. De fracties zijn opvallend eensge zind over de thema's waaraan zij de komende vier jaar veel aan dacht willen besteden. Veiligheid op straat, goede en betaalbare volkshuisvesting, bevorderen van de werkgelegenheid, voor rang voor het openbaar vervoer, meer macht aan de wijken, eman cipatie van migranten. De formu leringen verschillen hier en daar, maar het doel is voor alle partijen eender. Dat zullen de onderhan delaars vanavond ongetwijfeld in een extra beraad ook conclude ren. Grondpolitiek Alleen de grondpolitiek levert meningsverschillen op. De PvdA houdt vast aan erfpacht en is te gen verkoop, in tegenstelling tot de WD, die Schiedammers in staat wil stellen zelf een stukje grond te verwerven. D66 wil ver ruiming van de afkoop van erf pacht en onderzoek naar verkoop van grond. Het CDA heeft dit the ma in de hoofpunten buiten be schouwing gelaten, maar is tradi tioneel voorstander van verkoop. Maar ook de grondpolitiek is geen echt hard breekpunt. De WD heeft acht jaar lang in goede har monie met de PvdA geregeerd, de grondpolitiek ten spijt. Ook het CDA heeft wel eens in een college gezeten met de PvdA zonder dat het uitdraaide op een oorlog over de grondpolitiek. Wezenlijke verschillen zijn er dus met. Op papier is Gemeentebe langen Schiedam het roerend eens met de PvdA, werpt Solidair '93 zich in de armen van het CDA reiken GroenLinks en de WD elkaar de hand en flirt D66 met ongeacht wie; op papier heerst er kortom algehele eensgezindheid. Maar aan de onderhandelingsta fel bekijkt men elkaar afwach tend en met argwaan. De conclusie ligt voor de hand. Het draait niet om de program ma's, anders waren de 'grote' par tijen (de CD is met vier zetels gro ter dan GroenLinks, maar de Cen trumdemocraten zitten zoals ge zegd met aan de onderhande lingstafel) het allang eens ge weest over een college. Het argu ment dat er in een 'oeeaanbreed' college (met vijf partijen) einde loos zal worden gediscussieerd lijkt niet erg geldig, gezien het ge ringe verschil in opvattingen. Het draait in de onderhandelingen dan ook om andere zaken, om de 'poppetjes'. Om het aantal wet- houdersposten dat de partijen op eisen, en om welke personen die posten mogen bekleden. Niet redelijk Zo weigert de PvdA, met negen zetels nog steeds de grootste par tij, een constructie waarin zij slechts één man/vrouw naar het college kunnen afvaardigen. Dat wordt niet redelyk gevonden, want GroenLinks heeft maar drie zetels maar zou desondanks ook één wethouder mogen leveren. „Zo'n resultaat kan ik in mijn fractie niet verkopen," zei PvdA- onderhandelaar Brouwer on langs. De partijen hebben ook zo hun voorkeuren voor bepaalde wet houderskandidaten en die voor keuren stroken niet altijd met de keuzes van anderen. Daarover wordt, omwille van de gevoelig heid, in het openbaar niet gespro ken. Het zou alle grenzen van 'po litiek fatsoen' overschrijden als de ene party van de andere op een openbare bijeenkomst te horen zou krijgen dat men liever met persoon B in een college zit dan met kandidaat A, omdat A eigen wijs is, of stroef in de omgang. Voorkeuren voor personen spelen echter wel degelijk mee. Nanda Gelderblom (CDA) maakte dat al daags na de verkiezingen duide lijk toen zij de WD polste voor een college met GroenLinks en D66, zonder de PvdA. Gelderblom had voor de liberalen ook al een kandidaat-wethouder op het oog: Will van Wijk. Haar gastheer vond dat nogal vrijpostig; het CDA wist immers drommels goed dat Luub Hafkamp de eerste wethouders kandidaat van de WD is. Door Jelle Gunneweg Vlaardingén - Van Einar Been tot Fred Pieken van Moon of Sor- rowtot The Hangman Jury. Vrijwel iedere zichzelf respecteren de band uit de regio heeft de afgelopen vijfjaar weieens opna mes gemaakt in Studio Het Pand. De Vlaardingse low-budget studio voert klantvriendelijkheid en kwaliteit hoog in haar vaandel. Mét resultaat: zeventig procent van de bands komt te rug voor nieuwe opnames. De rest is vaak over de kop. i Geluidstech nicus Frits van Mourik (links) en me de-directeur Ed Boender van studio Het Pand blij ven streven naar perfec tie in geluid en techniek. Foto Roel Dijkstra Drijvende krachten achter de stu dio zijn Frits van Mourik en Ed Boender. Frits is de technicus en producer, Ed beheert de poen. In de krap vijf jaar dat ze de studio runnen, hebben ze al meer dan tweehonderd bands kunnen ver welkomen. In het begin kwamen de muzikanten veelal voor casset te-opnames, die twee a drie dagen m beslag namen. Tegenwoordig gaat het vaak om geluidsregistra ties voor CD's, waarvoor - inclu sief het mixen - gemiddeld twee weken staat. Hard werken betekent dat, met name voor Frits. Dagen van tien, twaalf uur zijn geen uitzondering, de reistijd van en naar huis en de voorbereidingen in eigen tyd niet meegerekend. Het is de afwisse ling die hem overeind houdt, zegt 'ie. „Of het nu gaat om Kaapverdi- aanse muziek of heavy metal, ik vind alles wel leuk. Oók heavy metal, jazeker. Ik ben een van de weinige technici die dat geen pok keherrie vind." Ed, lachend: „Hij staat niet voor niets in sommige kringen bekend als de eufemist. Frits zou een goe de stagebegeleider zyn voor een beginnend psycholoog. Hij kan bands zeer diplomatiek vertellen dat het niet klinkt of dat ze niet kunnen spelen. Een band moet het ook erg bont maken wil hij ze naar huis sturen met het dringen de verzoek een nummer nog eens met elkaar door te nemen." Ed werkt in het dagelijks leven bij het GAK in Vlaardingén. Daar naast is hij onder meer gitarist bij de Vlaardingse formatie Bitch, waarmee hij onlangs de eerste CD presenteerde, die natüürlijk in Het Pand is opgenomen. Frits is; na lange tijd weer achter het drumstel gekropen bij de Rotter damse band De Aardappeleters. Door zijn vroegere werkzaamhe den als geluidsman bij live-optre dens en later het werk in de stu dio was het daar lange tijd niet van gekomen. Hij is verder de enige die zijn brood verdient bij de studio aan de Oranjestraat „Je kunt niet twee heren dienen in dit vak," zegt hij. „Het zijn twee totaal verschillende werel den. Toen hier voor het eerst mu ziek uit de boxen klonk was ik ei genlijk een beetje teleurgesteld. Alles klonk zo vlak, dat was ik niet gewend bij live-optredens. Daar moet het juist lekker beu ken." Korte tijd heeft hij het live- en studiowerk nog proberen te combineren, maar al snel bleek de naam van het P. A.-verhuurbe- drijf al te zeer van toepassing op de eigenaar. BV de Verrekte Rug lag uitgestrekt op de bank. De vele contacten uit het muziek- wereldje kwamen wel van pas bij - de studio: Iedereen wilde weieens opnames maken met de voormali ge live-technicus. Dat bleek goed te werken; mond-op-mond-recla- me deed de rest. Met als gevolg dat nu zelfs een wachtlijst van ruim drie maanden gebruikelijk is. Voordeel was verder dat Het Pand weinig concurrentie heeft in de regio. Ed: „Er is in deze con treien een zeer beperkt aanbod aan low-budget studio's, dus markttechnisch gezien hebben we ons nooit echt zorgen ge maakt." Wakker Ook liggen ze niet wakker van de plannen van de nieuwe eigenaren van het Vlaardingse muzikanten centrum Labyrint om eveneens een studio te beginnen. „We zul len wel zien. Aanvankelijk dach ten wij dat Via Ritmo in Rotter dam een geduchte concurrent zou zijn, maar daar werken ze steeds met wisselende technici en dat gaat ten koste van de kwaliteit. We hebben nu toch ook een aardi ge naam opgebouwd waardoor je niet zomaar uit de markt wordt gestoten." Op hun lauweren rusten is er ech ter niet bij. Frits: „Ik ben nooit te vreden. Altijd als ik een opname terugluister, denk ik: 'had ik nu maar zus of zo gedaan'." 2e blijven streven naar perfectie in geluid en techniek, hetgeen de muzikanten op korte termijn zul len merken in de opnamemoge lijkheden én dc hogere uurprys die de aanschaf van deze nieuwe apparatuur met zich meebrengt. Op het programma staat verder een flinke verbouwing. Het Pand wordt in mei uitgebreid met een relax-ruimte op de eerste verdie ping. Voor Frits handig dat hij niet meer wordt lastig gevallen door alles en iedereen tijdens zijn werk. Maar vooral bedoeld voor muzikanten die de kleine mix ruimte te benauwd vinden of even de herrie van collega's wil len ontvluchten. Schiedam - Open Monumenten dag 1994 staat volledig in het te ken van het gebied rond de Plan tage in Schiedam. Met de (gedeel telijke) openstelling van panden, historisch straattoneel, een boot tocht en exposities wil het comité Open Monumentendag Schiedam zaterdag 11 september het pu bliek nader kennis laten maken met dit net buiten het centrum gelegen gebied. Tot vorig jaar werden tijdens de nationale dag steeds de belang rijkste monumenten in de stad opengesteld voor publiek. Dit jaar wil het organiserende comité (waarin de gemeente Schiedam, WV, Stichting Beschermd Stads gezicht en de Historische Vereni ging zitting hebben) het anders aanpakken, door het gebied rond de Plantage ais speerpunt te ne- AMP computerserviceburo NETWERK BEHEER? BEL: 010-4271571 TOT 22.00 UUR Wij bieden een totaal oplossing voor het Midden- en Kleinbedrijf men. Veel van de activiteiten hangen af van de medewerking van de buurtbewoners aan de Tuinlaan, Lange Nieuwstraat en Plein Een- dragt. Tijdens een informatie avond bleek dat aardig wat bewo ners hun woning of bedrijfspand geheel of gedeeltelijk willen openstellen. Met name de bewo ners aan Plein Eendragt reageer den enthousiast, omdat ze zelf al enige tijd bezig zijn met de ge schiedenis van hun plein. In elk geval heeft het restaurant aan het eind van de Tuinlaan, dat is gevestigd in het voormalige pand van de Volksbond, haar me dewerking toegezegd. Ook stelt zeer waarschijnlijk het klooster aan de Tuinlaan haar deuren open, evenals het voormalige pand van de Molukken, de vroegere Hafbank en de wonin gen in het Hofje van Sjoer. Maar het gebied telt nog veel meer aardige stukjes. Te denken valt aan de Plantage Kerk, het Handelsentrepot en het Brug wachtershuisje. De eigenaren van deze panden zullen de komende maanden door het comité worden benaderd met het verzoek hun medewerking te verlenen. Journalist/historicus Han van der Horst heeft reeds toegezegd een script te schrijven voor het histo risch straattoneel. In de korte voorstellingen gaan de ama teurspelers terug naar het begin van deze eeuw, de tijd dat de meeste huizen in het Plantage-ge bied zijn gebouwd. Ook worden de deuren van het voormalige po litiebureau heropend voor een fo to-expositie en wordt een poging ondernomen om de vroegere fon tein in ere te herstellen. Daarnaast wordt de stichting Kunstwerkt betrokken bij het idee voor kunst in de Plantage, verzorgen de zeeverkenners boot tochten door de Buitenhavenweg en wordt het Gilde verzocht gid sen te leveren voor rondleidingen door het gebied. De gemeente Schiedam stelt achtduizend gul den subsidie beschikbaar voor de uitvoering van het programma. Om openhartiger met elkaar te kunnen praten zouden - op insti gatie van GroenLinks, D66 en het CDA de partijen die twee weken gelden nog luidkeels aandrongen op onderhandelingen in het open baar- sinds gisteravond de on derhandelingen achter gesloten deuren worden voortgezet. Blij kens een uitlating van Bea Oomens (GroenLinks) zijn de drie tot de slotsom gekomen dat open baarheid niet altijd werkt De PvdA sloeg de uitnodiging echter beleefd af en vervolgt de eigen koers. Maar die wijkt ook steeds verder af in de richting van beslo tenheid. Er zal de komende dagen druk worden gebeld. Want, hoe eensgezind de partijen werkelijk zijn, komt alleen in achterkamer tjes aan het licht. Donderdag 31 maart SCHIEDAM Podium. Jamsessie olv Richard 21.00u. VLAARDINGÉN Centrum. Avondopenstelling win kels. Harmonie. Grand Theater Ca baret Diner, 19.30u. ROTTERDAM Lantaren/Venster. Babylon, Sad dam en ik, 21.00u. Oerfaust, 21.00u. Luxor Theater. Kann Bloe men, 20.15u. Rotterdamse Schouwburg Antigone, 2Q.15u. Bomans Nu, 20.30u. De Doelen Rotterdams Philharmonisch Orkest, 20.15u. Sjostakovitsj Kwartet, 20.15u. Goede Herderkerk. Mar cus Passie, 19.00u. Plan C. Frag ment, 22.00u. Theater Zuidplein Teatro (Gruppo) Sportivo, 20.15u. De Evenaar. Cinema Diaspora film cyclus, 20.15U. Vrijdag 1 april SCHIEDAM De Teerstoof. WACKO (muziek theater), 20.30U. Filmhuis. L.627, 21.30 uur. MAASSLUIS Gebouw de Ark. Poppentheater A. Verhagen, 9.30u en 12.00u. ROTTERDAM St.Laurenskerk., Lunchconcert. 12.45u. ÏJshal Weena. Pasar Ma- lam, 12.00-23.00u.1 Bioscopen ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Sltver' (16) dag. 11.45-2.15-4.45-7.15- 9.45. Alhambra 2: 'Demolition man' (16) dag. 6.45-9.30. Calypso 1: 'Philadelphia' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Calypso-2: 'Inthename of the father' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Catypso-3: The remains of the day' (al) dag. 1.15-5- 8.30. Cinerama 1: 'Mrs. Doubtfire' (ai) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 2: 'Groundhog Day' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Free Willy' (al) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 4: 'Carlito's Way' (16) dag. 1.15-5-8.30. Cinerama 5: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Corso: 'Schindler's List' (12) dag. 2-8. Imax Theater: 'Sharks' (al) do.vr. 2-8.30. 'Moun tain Gonila' (al) do.vr. 3-7.30. Lan taren/Venster 1: 'Trois couleurs: Blanc' (16) dag.8-10vr. 2. Lanta ren/Venster 2: 'Bambini ci Guardi- no' do.vr. 7.30. 'Les gens normaux n'ontnen d'exceptionnel' dag. 9.30. Lantaren/Venster3: The Blue Kite' dag. 7.30-10, vr. ook 2. Lantaren/ Venster 4: 'Naked* dag, 7.30. 'The Snapper'dag 10. Lumièreli'Sonof the Pink Panther' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Lumière 2: 'Wayne's worid 2' (al) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Lumière 3: TheThree Muske teers' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 4: 'The house of the spirits' (16) dag. 8.15, vr. ook 1.15-4.30. Rex: 'Hate and Love' (18) dag.vanaf 12 doorl.voorstellmg. Thalia: 'Sister Act 2' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. rï- "4 KOLBERÏS single breasted Carter Davis rood - groen - geel - blauw enz. SHIRTS 100% viscose „Double Duty" elders 89.S0.,,- bij Néw Bassy's 10 tallen modellen. HÖÜTËMS FROM exclusief by New Bassy's TE GEKKE KOLBERTS Bijpassende PANTALONS exclusief gemaakt voor New Bassy's strak-wijd-,div. materialen/.' DOUBLE BREASTED BLAZER woi„Panmo" elders 289.- bij New Bassy's „PANMO" PANTALONS perfektrnodel TRENCH COAT „PANMO" ecru - beige - grijs elders 198.- bij New Bassy's 1 e Middeilandstraat 7a Rotterdam fashion Tel. 010-4134668

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1