13 Vlaardingen gaf 1,8 miljoen teveel uit A Schielandziekenhuis onherkenbaar Raad is slordig geweest - Meer beroep op de bijstand 'Schiedam? Kopen ho maar; eten, dat ze kunnen ze' Veel belangstelling voor grootste nieuwbouwproject Vooral jeugd zal rondleidingen suppoost Streekmuseum missen f: Centraal meldpunt voor ouderen met 'zorgvragen' genda Ontwapenende uitvoering musical Mary Poppins Driekwart brommers maakt te veel herrie Dodelijke aanrijding Langdurige achtervolging Vechtpartij op Stationsplein Overval op snackbar Chaos door compost Rumoerig nachtje Tandartsen staan deel honorarium af Rotterdams Dagblad Maandag 13 juni 1994 Schiedam - Een fietser is zater dagavond rond elf uur in Schiedam overleden na een aan rijding niet een. auto. get slachtoffer, een vrouw van rond de 70 jaar, werd door de auto geschept nadat ze met haar fiets de rijbaan overstak op de kruising Burgemeester Van Haarenlaan/Piersonstraat in Schiedam. De vrouw was als ge volg van de aanrijding op slag dood. De 29-jarige Schiedamse bestuur der van de auto, die met enige snelheid uit de richting van Rot terdam. kwam, is door de politie van Schiedam aangehouden en gj.nog vast op verdenking van dood door schuld. Het onderzoek naar de oorzaak van het ongeluk en de identiteit van de vrouw loopt nog. Schiedam - Een 34-jarige Schiedammer is vrijdagnacht aangehouden na een wilde ach tervolging door Schiedam en Rot terdam. De rit begon kort na middernacht op de Churchillweg in Schiedam, waar de politie de bestuurder van de bestelauto wilde aanhouden «agens slingeren en .hard rem men. De man negeerde het stop teken en reed met hoge snelheid door Schiedam-Noord richting Vlaardingen, waar hij de A20 op reed naar Rotterdam. Bij het Kleinpolderplein botste de man diverse malen tegen de ach terkant van een voor hem stil staande auto, waarna hij zijn tocht hervatte richting Gouda. Ook reed hij tegen een bestelbus van de Rotterdamse politie aan. Bij de afslag Nieuwerkerk aan de IJssel zette de bestuurder zijn ro kende bus stil op de linkerrij strook van A20. De politie kon de Schiedammer vervolgens over meesteren, nadat deze uit zijn au to was gesprongen. De bestelbus is overgebracht naar een bureau in Rotterdam voor een reconstructie van doorrijden na een aanrijding op de „G. .J. de Jonghweg in Rott&rdarrr 'eferder die; dag. Deyrnah-Zit vast.-wegens verdenking van poging tot dood- Schiedam Een 18-jarige jongen uit Schiedam is zaterdagmiddag door de politie van Vlaardingen aangehouden nadat hij eerder die middag met een vriend betrok ken was geweest bij een vechtpar tij op het Stationsplein in Schiedam. De tweede verdachte heeft zich zondag bij de politie van Schiedam gemeld. De twee jongens hadden tijdens een opstootje met het spoorweg personeel met een mes gedreigd en met een busje traangas gespo ten. Schiedam - Een snackbar aan de %bdinlaan in Schiedam is in de nacht van vrijdag op zaterdag door een ongeveer 25-jarige man overvallen. De man kwam met een zwarte bi vakmuts kort na sluitingstijd de snackbar binnen, waar de eige naar en diens vriendin nog aan wezig waren. Onder bedreiging van vermoedelijk een vuurwapen ei: te hij van de eigenaar de dag opbrengst en hy nam onder meer een zaktelefoon mee. Van de dader ontbreekt nog elk spoor. Vlaardingen - -Het uitdelen van gratis zakjes compost door de Vlaardingse gemeentelijke Dienst Milieu heeft vrijdagmid dag tot een verkeerschaos geleid. Pij de verkeersopstopping op de Hoflaan moest de politie het ver keer regelen. Hoek van Holland - D? politie van Hoek van Holland moest in de nacht van zaterdag op zondag di verse keren optreden bij muziek- overlast en een vechtpartij. In de Harmoniestraat werden vechtende groepjes gescheiden. Een houseparty in een schuur van 1 een tuinderij aan de Nieuwlandse Polderweg werd tweemaal be zocht na klachten. Ook aan de Zeekant verliep een examen feestje wat al te luidruchtig. Na een waarschuwing werd de mu ziek zachter gezet. Vlaardingen - De gemeenteraad van Vlaardingen moet voor 1,8 miljoen gulden ombuigen om in de pas te blijven met de begro ting van 1994. Het blijkt dat aan het eind van de vorige raadspe riode een aantal besluiten is genomen waarvoor geen of onvol doende dekking is geregeld. Verder zijn de kosten van de bij standsverlening ruim een half miljoen gulden hoger uitgeval len dan verwacht, komt er minder geld binnen van het Rijk en worden afgesproken bezuinigingen niet overal gehaald. Burgemeester en wethouders wil len de tekorten inlopen door vrij gekomen vacatures niet automa tisch te vervullen, nieuwe en ge plande investeringen kritisch te bekijken en geld uit het Fonds stadsvernieuwing over te hevelen naar het grondbedrijf. Uit de boekhouding van de ge meente is gebleken dat de raad wat slordig met het geld is omge sprongen. „Er is tijdens de laatste maanden van de vorige collegepe riode een aantal besluiten geno men, waarvan de dekking minder solide is. Ook de nadelige finan ciële consequenties van een aan tal moties en amendementen bij de behandeling van de begroting van 1994 konden door het vorige college en raad niet van een soli de dekking worden voorzien. Een en ander heeft er toe geleid dat er voor 1994, in feite de afgelopen maanden, sprake is van een niet sluitende begroting," schrijft het (nieuwe) college aan de raad. De grootste gaten zij n gevallen bij sociale zaken, waar tweehonderd cliënten meer aankloppen dan waarop was gerekend. Dat kost 580.00 gulden. Voor de zoveelste keer vallen ook de inkomsten van de bibliotheek tegen; zo'n 260.000 gulden dit jaar. Het college over weegt om voor volgend jaar maat regelen te nemen om dit tekort weg te werken. Dat zou kunnen door hoger leengeld. Als gevolg van de aanschaf van computerapparatuur en -pro- gramma's was rekening gehou den met een ton minder perso neelslasten, maar dat blijkt in de praktijk niet zo te zijn. Verder zij n er onder meer fikse financiële te genvallers bij het vuil ophalen voor in totaal 372.00 gulden we gens extra kosten voor het grotere aanbod van klein chemisch afval, oud papier en permanente bezet ting van de afvaltelefoon. Verder ontbreekt de dekking voor een to taalbedrag van 345.00 gulden voor moties en intrekking van bezuini gingsvoorstellen bij de laatste be- grotingsonderhandeling. Het gaat daarbij onder meer om de verlaging van reinigingsrechten (250.00 gulden) en het niet toe staan van het plaatsen van recla memasten langs de Rijksweg (100.000 gulden). Glad Om de rekeningen voor het eind van het jaar glad te strijken, moet bijna twee miljoen gulden tevoor schijn worden getoverd. Het col lege wil dat niet doen door be leidsinhoudelijke tussentijdse bezuinigingen voor het lopende jaar aan de raad voor te leggen. Dit zou te weinig opleveren - het jaar is al voor meer dan de helft verstreken- en dergelijk haast werk past volgens burgemeester en wethouders niet in de afspra ken die door de coalitiepartijen zijn gemaakt: „In nauw overleg het collegeprogramma uitwer ken, inclusief prioriteiten stel len." Daarom, schrijft het college, is ge kozen voor maatregelen met een (vooralsnog.) tijdelijk en eenmalig karakter. Het grootste deel (1,2 miljoen) wordt uit het Fonds stadsvernieuwing gehaald. Dit gebeurt door prioriteiten te stel len in de uitvoering van projecten in het kader van de stadsvernieu wing. Verder wordt voorgesteld de al ingevoerde selectieve ver vulling van vacatures nog verder aan te scherpen. Het niet vervul len van vacatures, dan wel het vervullen op tijdelijke basis door te werken met uitzendkrachten, moet samen met 'een kritische bezinning op (nieuwe) geplande investeringen' het resterende half miljoen opbrengen. Door Sander Sonnemans Schiedam - Je zag het ze zater dagochtend even na achten den ken: 'Bouwen we de handel nou wel of niet op?' Terwijl de Schiedamse binnenstad nog sliep, waren op de Grote Markt al een paar mannen aan het werk. Voor het stadhuis moest een Wes tern city verrijzen. Maar donkere wolken pakten zich in alle vroeg te samen en even werden zelfs en kele 'druppels gevoeld. De bui waaide over en het bleef droog, maar de loop kwam er eigenlijk pas goed in toen 's middags zelfs het zonnetje een brutale poging waagde de festiviteiten wat op te fleuren. De afsluiting van de Amerikaanse week, georganiseerd door de win keliersvereniging van de Hoog straat, werd niet wat er volgens de aankondigingen van viel te ver wachten. Het stadje uit het Wilde^ Westen bleek weüswaar een aar- dige trekpleister voor het win-:C kelend publiek, maar daar was de koek wel mee op ook. Rier en daar klonk muziek, waren ervoor de kinderen diverse^.activiteiten en werden grote ballonnen uitge^ deeld. Vorder stonden op de bonte, rr.v \rs and stripes-vlag- gen aang».de winkelstraat wat kramen waar middenstanders hun oude voorraad in de aanbie ding deden. Eten was er volop. Van popcorn en haring tot tortilla's, donuts en taco's. Op de Grote Markt, waar vooral de jeugd zich amuseerde op de mechanische rodeo-stier, viel zowaar een kraam met echte Amerikaanse hamburgers te ont dekken. „Typisch Schiedam hè," klaagde een winkelier op de Hoogstraat, die zelf even een rondje door de stad maakte om de activiteiten in ogenschouw te nemen. „Kopen, ho maar. Er lopen wel flink wat £a>'3.' Het ene na het andere kind viel zaterdag van de rodeostier in het centrum van Schiedam. Foto Roei Dijkstra Schiedam - De Stichting Wel zijn Ouderen (SWO) wil een Centraal Meldpunt starten waar inwoners van Schiedam terecht kunnen met vragen op het ge bied van zorg. Als locatie wordt gedacht aan de Van Swin densingel 40. Het Centraal Meldpunt functio neert in. eerste instantie als vraagbak op het gebied van zorg. Na verloop van tijd kun nen Schiedammers er ook te recht met vragen op het gebied van wonen en welzijn. Daar naast zal het takenpakket in het begin gericht zijn op informatie verstrekking en het bewaken van afhandeling van de vraag. Op termijn kunnen ook zaken als intake, indicatie en zelfs toe- - wijzing aan het takenpakket worden toegevoegd, ïn de toekomst kunnen ook an- dere organisaties zich aanmel den als deelnemer aan het Cen-, traal Meldpunt. Nu al bestaat er volgens de SWO belangstelling., vanuit het verpleeghuis en het Riagg. De stichting heeft voor... het project een startsubsidie in gediend van 47,700 gulden voor anderhalf jaar bij de gemeente Schiedam. Wanneer het Cen-, traal Meldpunt na ongeveer een jaar haar functie heeft bewezen, willen de deelnemende organi-__ saties de financiering zelf zien te dekken. Schiedam - Bij het slaan van de eerste paal was het al een drukte van belang. Maar ook als straks het nieuwbouweomplex op het Schiedamse Emmaplein is gerea liseerd. kan men er het nodige volk verwachten. Want voor de 94 vrije sector appartementen en vierduizend vierkante meter win kels en kantoren bestaat een enorme belangstelling. Het is niet zo vreemd dat burge meester Scheeres zich bij de offi ciële handeling liet assisteren door de directieleden L. Straver en B. Verbiest van de VSB-Bank Schiedam-Vlaardingen. De bank is de eerste die intekende op het project en zich er vestigt met zowel het nieuwe districtskantoor als het; hoofdkantoor. De VSB neemt dé helft van de beschikba re kantoorruimte in gebruik. In middels zijn ook al diverse appar tementen, variërend in prijs van 180.000 tot 350.000 gulden, ver kocht. „Dit stemt hoopvol," zei de burge meester vrijdag,-,,en komt over een met de grote' interesse van de zijde van kopers en ondernemers voor nieuwbouwprojecten elders in de binnenstad. Al die projecten dragen op hun eigen wijze bij aan de verdere opwaardering van het Schiedamse centrum. Nieuwe be-' woners, nieuwe winkels en kanto ren en nieuwe openbare voorzie-' ningen geven het stadshart de im-. pulsen die het nodig heeft om de Schiedammers aan zich te trek ken en bezoekers van buiten de stad te kunnen werven." De nieuwbouw op het Emmaplein sluit aan op het project Stadserf, dat aan de voet van de Liduinakerk wordt gerealiseerd. Daar verrijzen in de nabije toe komst onder meer een theater, een bibliotheek en een archief. Tussen nu en december 1995 krijgt het gebied tussen Broers- vest. Emmaplein en Huis té Riviereweg op markante wijze de vorm van een L-vormige bebou wing met zuilengalerijen. Boven- de winkel- en kantoorruimten zijn koopwoningen in de vrije sec tor gesitueerd. De punten van de L-vorm worden met elkaar ver bonden door lage woningen. TIJ ïTffSl - mensen op straat. Maar zie jij er veel met een plastic tasje? Eten, dat kunnen ze. Ik heb meer zak ken patat voorbij zien komen, dan mensen met boodschappen. Dat is toch tekenend. Het is tijd dat er nieuwe winkels bijkomen. Mis schien dat er dan meer kopers over straat gaan. Van zo'n dag word ik weinig wijzer." Al met al was het zaterdag toch een gezellige boel. De wandelen de saxofonist trok de nodige be langstelling en de lang niet als de echte stripfiguren ogende Mickey en Minnie Mouse boekten rede lijk succes bij de kleintjes. De leukste taferelen speelden zich af op de Grote Markt, die even het Rodeoplein heette. Enkele man nen en vrouwen in country westem-kledij waren op het na- maakstadje afgekomen en zette spontaan een dans in toen een man met cowboy-hoed begon te play-backen. Enkele meters ver derop viel het ene na het andere kind van de stier. Toch viel de voorstelling bij het stadhuis niet bij iedereen in de smaak. Het geluid was zo hard dat passanten elkaar niet konden ver staan. „Wat een pokke-herrie," brulde een man tegen zijn vrouw. „Kom op, ga mee. Want hier word ik stapelgek van." Vlaardingen - Tandartsen in de regio staan vrijdag hun ho norarium voor de controles van volwassen ziekenfondspa tiënten af aan een organisatie voor betere tandheelkunde in ontwikkelingslanden. De actie is een protest tegen het bud getteringssysteem in de ge zondheidszorg. Volgens de tandartsen zorgt dit systeem er voor dat de tijd die per pati ent beschikbaar is steeds kor ter wordt. Het ludieke protest wordt ondersteund door circa honderdvijftig tandartsen uit Maassluis, Schiedam, Vlaar dingen, Delft en het WestJand. Naar schatting komt die dag zeker 7500 gulden binnen. Vlaardingen - Piet Oosthoek, de enige suppoost die het Streek museum van Jan Anderson rijk was, is woensdag overleden. Met de dood van de Vlaardinger 2al vooral de jeugd zijn boeiende vertellingen missen. De verha ten over het boerenleven van vroeger, de waargebeurde ge schiedenis van de betoverde vrouw op boerderij Holy en de geheimzinnige branden in de hooibergen, zullen nooit meer hetzelfde zijn. Oosthoek, één van de laatste veeboeren van het voormalig Vlaardinger Ambacht, bereikte de leeftijd van 79 jaar. Het be kendst werd hij bij de Vlaar dingse jongeren met zijn goo- cheltrucjes en spelletjes waar mee hij ze in het museum aan de Kethelweg twintig jaar lang amuseerde. Delen van zijn foto serie, in 1933 gemaakt met een fotobox van Lever-zeep, over de verspreiding van boter en kaas in Ambacht, hangen momenteel in een aantal musea als docu mentatie bij voorwerpen uit die tijd. Oosthoek was een grote be kendheid in Vlaardingen. Toen in de crisistijd voor de Tweede Wereldoorlog de opbrengst van boerderij Steenhuizen aan de Kethelweg terugliep, schafte hij een carrier aan waarmee hij zijn zuivelprodukten in de stad aan de man bracht. Ook leidde hij tientallen jaren een fluitklas van de Jonge Pijpers. In de oorlog ontpopte Oosthoek zich als één van de eerste 'mi lieu-activisten'. Hij ging langs de deur om "chillen op te halen en deed dat tot 1980. Hij hield er heel wat aardappelschilmesjes aan over. De meeste wist hij te rug te bezorgen bij de wouwen die ze per ongeluk hadden mee gegeven. Door Anke vanBree Vlaardingen - Het is alsof de tijd heeft stilgestaan. Tientallen jaren hebben duizenden kinderen zin gend, dansend en acterend het to neel van de Stadsgehoorzaal be speeld onder leiding van hun diri- gente Jo Mulder. Vrijdag- e.. za terdagavond, na een afwezigheid van ongeveer twintig jaar, waren zij er weer, nu onder de enthousi aste leiding van Mulders oud- leerlinge Anja Brands. Brands is samen met haar colle ga-docente Arlène Drenkelford de drijvende motor achter het kindermusicalkoor van de Streekmuziekschool. Beide do centen bewerkten de tekst van de Disney-film Mary Poppins tot een kindermusical. Zangdocente Anja Brands schreef alle muziek en zorgde voor de kostuums en choreografie. Dit weekeinde lie ten de kinderen en volwassenen het resultaat zien in een uitvoe ring van een bijna professioneel niveau. De acht volwassen spelers waren onder meer te zien als Mary Poppins, Bert. mr. Dawes en de ouders van de kinderen Banks. Olaf Blaauw vertolkte op voor treffelijke wijze de rol van de va der van de drie kinderen, mr. Banks. Anja Brands en Arlène Drenkelford wisten met meesle pend spel en uitmuntende zang het publiek aan zich te binden. De zesenveertig kinderen van het koor veroverden alle harten met hun ontwapenende, enthousiaste spel. Zij gebruikten het toneel alsof ze niet anders gewend wa ren; als de schattige kinderen Banks, vlinders, schoorsteenve gers en vertederende pinguïns. Het niveau van hun zang en dans was opvallend goed. Het publiek in de zo goed als uitverkochte Stadsgehoorzaal uitte zijn waar dering hiervoor met veel applaus gedurende de gehele uitvoering. De succesvolste liedjes waren 'Ais je speelt bij het werken'. 'Ik lach zo graag' en 'Stiefelstap'. De kinderen zijn beide avonden begeleid door een gelegenheids orkest van de Streekmuziek school onder leiding van Cees Matla. De minutenlange staande ovatie, die na afloop van het slot lied 'Laatje vlieger op' losbarstte, was ook voor dc muzikanten be doeld. Maandag 13 juni VLAARDINGEN Hotel Campanile. Start avond vier daagse, 16.00u. ROTTERDAM Lantaren/Venster. Dansacade* mies, 20.30u. Bibliotheekthea; ter. Contrasten in de lichte muziek,. 20.00u. St. Laurenskerk. Jubi leumconcert SKVR Muziekschool, 20.15u. Rotown. Strawberry Jam. 22.00u. Dinsdag 14 juni SCHIEDAM Grote Kerk. Orgelconcert door And- ré Verwoerd. 20.15u. Podium.Janv. sessie o Iv Do na la21 .QOu VLAARDINGEN Vlaardingse Hoofd. Skylinetocht incl. havens. ll.OOu. Europoort- tocht. 13.15u. Door Nathalie Lans Schiedam - Alweer twaalf jaar ge leden fuseerde het Noletzieken- huis met het gemeentezieken huis. De twee locaties zorgden echter voor ongemak voor perso neel en patiënten. Eén zieken huisgebouw werd noodzakelijk. Na jarenlang overleg werd beslo ten tot verbouwing van het Schie landziekenhuis. Het heeft even geduurd, maar het resultaat mag er zijn. 2aterdag opende het Schiedamse ziekenhuis onder het motto 'Alles onder één hoed' de poorten. Burgemeester Scheeres verrichtte de openingshandeling en benadrukte dat het heel lang heeft geduurd voordat tot verbou wing kon worden overgegaan. „Maar, de aanhouder wint. Na twaalf jaar overleg is het dan zover dat we kunnen bogen op een mooi resultaat. De Schiedam mers hebben er lang op moeten wachten. Dat betekent dat priva cy cn comfort, waar de verbou wing om ging. niet meer de priori teit had. Er kwamen steeds meer zaken die in feite niets met de verbouwing hadden te maken. De riolering en waterleidingen wa ren slecht en moesten worden vervangen. Om nog maar niet te spreken over de ernstige kritiek waaraan de operatiekamers bloot stonden. Maar nu staat het er. Na twee jaar renoveren in een zie kenhuis dat volop in bedrijf is staat er een modern, sfeervol ge bouw." De honderden bezoekers waren onder de indruk van de verbouwing. De meeste mensen konden het onderscheid tussen nieuw- en bestaande bouw niet meer maken. De opmerking die veel geplaatst werd was: „Onvoor stelbaar dat iets dat zo mooi ge worden is eigenlijk maar voor een paar jaar is!" Als alles meezit is het Schielandziekenhuis in 2002 gefuseerd met het Holyzieken- huis en komt er nieuwbouw. Voorlopig zijn patiënten en het personeel erop vooruitgegaan. Schiedammers werden rond ge leid over de nieuwe afdelingen cn lieten zich informeren over de nieuwste ontwikkelingen binnen de medische wetenschap. Patiën ten werden vermaakt door een goochelaar en The Amazing Stroopwafels. Kinderen konden zich -gedeeltelijk- laten ingip- sen. Mensen stonden in de rij om zich bij specialisten na te laten kijken. Het suikergehalte meten was erg in. Hoewel bijna iedereen het eng vond om in zijn vinger ge prikt te worden, stond men er toch voor in de rij. Ook de oogspe cialisten hadden het druk. Helaas verliet niet iedere bezoeker even vrolijk het ziekenhuis. Vandaag is er in ieder geval een afspraak ge maakt door iemand die min vier bleek te hebben. Vrijdagavond was het ook al feest. Achter het ziekenhuis stond een tent waarin personeel en vrijwilligers sinaas appeltjes uitpersten voor de pati ënten en bewoners uit de buurt, voor de overlast die ze van de werkzaamheden hebben gehad. Maassluis - Driekwart van de bromfietsen en motoren in Maas sluis maakt te veel herrie. Dat blijkt uit een preventieve controle die de politie zaterdag heeft ge houden. De politie spreekt van 'cen schrikbarend resultaat'. Verder bleek dat 45 procent van de bromfietsen een te hoog ver mogen had. De bestuurders kwa men er af met een waarschuwing, omdat het om een preventieve controle ging. ROTTERDAM Athambra Riksbioscoop: The Last of the Mohicans' (12) dag. 11.45- 2.15-4.45-7.15-9.45. Alhambra 2: 'Look who's talking now' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 1: 'The Hudsucker Proxy' (a!) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Calypso-2: 'Lifetimes' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Ca- lypso-3: 'Shadowlands' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 1: True Romance" (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 2: 'Ace Ven tura" (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'The Pelican Brief (12) dag. 1.15-5-8.30. Cinerama 4: 'Philadelphia' (a!) dag. 6.45-9.30." di. ook 1.15-4. Cinerama 5: 'On Deadly Ground' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Corso: 'Schindler'süst' (12) dag. 2-8. Imax Theater: 'Blue Planet" (af) di. 2-8. 'Mountain Goril la' (al)di. 3-7.Lantaren/Venster 1: Temptation of a Monk' (16) dag.8- 10.15. Lantaren/Venster 2: 'La terra trema' ma. 8. 'Beliissima' di. 8- 10. lantaren/Venster 3: 'Melisse' (16) dag. 8. 'Fearless' (16) dag! (beh.ma.) 10. Sneak Preview ma. 10. Lantaren/Venster 4: 'Friends' (16) dag. 8. 'Vacas' (16) dag. 10.15. Lumière 1: 'Intersec tion' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30.' Lumière 2: 'Blink' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Lumière 3: "The Look out" (12) dag. 6.45-9.30. di. ook 1.15-4. Lumière 4: 'Cool runnings' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Rex: 'Irresistible II' (18) dag.vanaf 12 doori.voorstellmg. Thalia: 'Naked gun 331/3 The final insult' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1