15, 6 'Lastige rooie' zegt politie vaarwel tiinrtrtm Galerie d'Dayer brengt 'waterkunstenaars' in beeld w Viaardingen staat voor paal CJP-actie Artoteek Kinderkoor in de maak Bureau gesloten Filmers op nieuwe plek Ni euw wijkproj eet Zieken in het zonnetje 'Justitie en rechterlijke macht moeten ook dag en nacht beschikbaar zijn' Vrienden Gemeentemuseum Maassluis maken wandeling in jubileumboek j| (genda WAAR WONEN NOG OP SPELEN LIJKT, WAAR STARHEID VOOR BEWEGING WIJKT! Rotterdams Dagblad j&t Vrijdag 2 september 1994 Kortgeleden riep ik politici in deze regio op meer aandacht te beste den aan de fietspaden. Zeker in Viaardingen valt veel te verbeteren. Slecht onderhoud, slechte verlichting en irritante hindemissen vormen promotie voor het autogebruik in deze stad. Deze week hoor de ik Vlaardingse politici, onder leiding van de voor fiets en auto ver antwoordelijke wethouder Ton van der Steen, praten over auto- en fietszaken. Het autogebruik op de Holysingel kwam uitgebreid aan de orde naar aanleiding van klachten van mensen over de in deze warme zomer toegenomen herrie op de balkons van hun fiats. Een van de belangrijkste klagers was een vrouw die nog geen twee maanden geleden langs deze drukke toegangsweg tot Holy (Noord en Zuid) een huis heeft betrokken. Je zou kunnen zeggen, dat ze vooraf had kunnen weten waaraan ze begon. Anderzijds stelde zij zelf dat een verblijf op haar balkon tegenover de tennisbaan wel was uit te houden als de auto's op de Holysingel zich aan de snelheidsregels zouden houden. De wethouder, die sinds zijn verhuizing naar de Vaart zelf ook per au to over de Holysingel pendelt van en naar het stadhuis, gaf haar grif gelijk. Hij ging voorbij aan de, op ervaring gebaseerde, mening van de aanwezige politieman dat het verband tussen snelheid en herrie betrekkelijk is. „Vijftig in je drie of zestig in je vierde versnelling rij den, scheelt heel wat in de herrie," betoogde Van der Steen. Hij legde zijn rijstijl nog verder bloot door een verzoek om verkeersdrempels weg te poetsen met de opmerking dat automobilisten bij drempels remmen en na het passeren weer verder scheuren. Ook zijn bewe ring, dat de controles van de laatste weken 'positieve ervaringen' hebben opgeleverd, zegt meer van zijn eigen beleving dan van de werkelijkheid. Politiegegevens op dit punt ontbreken namelijk. Stexker nog. De aanwezige politieman vertelde dat die met veel mensen in uniform uitgevoerde controles onderdeel zijn van een opleiding voor nieuwe lingen in het politievak. Een snelheidsmeter wordt hierbij niet ge bruikt. De fietspaden van de Holysingel bracht de wethouder niet ter sprake. Misschien kent hij ze niet uit ervaring. Ik wel. Ze zijn ronduit slecht. In het donker zelfs op verschillende stukken onbruikbaar. Andere aanwezigen merkten dit terloops op tijdens een korte discussie over paaltjes op fietspaden, die door een van de nieuwkomers van het CDA werd aangezwengeld. Hij, Frans van der Krans, klaagt over de slechte zichtbaarheid van de uit gerecycled kunststof vervaardigde bruine paaltjes. Op verschillende plekken zouden fietsers er tegen aan zijn gereden en ten val zijn gekomen. Op zijn hierover gestelde vraag kreeg hij als officieel antwoord, dat 'voor zover beken d' die paaltjes nimmer tot onaanvaardbare situaties voor fietsers hebben geleid. De door Van der Steen voorbeantwoor ding aangewezen ambtenaar erkende dat de bewering in zijn alge meenheid niet klopt. Ze kwam van de gemeentelijke afdeling, die verantwoordelijk is voor het plaatsen van paaltjes. Bij GGD, politie of verkeerszaken was kennelfik niet om informatie gewaagd. Van der Steen kapte de discussie met de belofte na te laten kijken of een ver groting van de reflecterende banden op die paaltjes mogelfik is. Mijn voorstel: Breng op kritische plaatsen verlichting aan in die paal tjes. BEN VAN HAREN Houders van de Culturele Jongeren Pas worden deze maand m het zonnetje gezet bij de Artoteek Schiedam. De kunstuitleen verloot namelfik onder CJP'ers die voor het eerst lid worden vijf kunstwer ken. Voor meer informatie: telefoon 4709827. Maassluis Er zijn plannen m Maassluis om een kinderkoor op te richten voor jongens van 5-12 jaar. Maandag wordt in de zaal van Bethelkerk begonnen met de repetities, tussen 18.30 en 19.30 uur onder leiding van organist Harry Petersen. Kinderen van verschillende kerkgenootschappen zijn van harte welkom om een kijkje te komen ne men en zich op te geven. Aanmelden kan ook bij Ma rianne Boonstoppel (01899) 11333. De Vreemdelingendienst in het Maassluisse politie bureau is twee weken gesloten. Van 5 tot en met 16 september kan men alleen in het districtsbureau te recht aan de Delftseveerweg 40 te Viaardingen, van 8.30 tot 12.30 uur. De smalfilm- en videoclub Maassluis is verhuisd naar Luxor Theater aan de Van der Horststraat 29. Hier werden vroeger ook al speelfilms vertoond. Het college van b en w van Maassluis heeft 60.000 gulden uit het Fonds Sociale Vernieuwing beschik baar gesteld voor het project wijkgericht sociaal-cul tureel werk. Dat bedrag is nodig om de eerste fase van het project m de burgemeesterswijk, bloemen- buurt en componisten wijk van de grond te tillen Drie jaar geleden werd een plan van aanpak opge steld om voornoemde wijken te verbeteren. Dat ge beurde naar aanleiding van een bewonersonderzoek, het zogenoemde buurtsignalenngssysteem Met dat plan sleepte Maassluis een door de provincie uitge loofde geldprijs van 100 000 gulden m de wacht Een deel daarvan werd aangewend voor een project ten behoeve van de muiti-etnische relatieverbetering m de drie wijken. Aan de hand van dat project bleek dat met de wijkge richte inzetbaarheid van een sociaal-cultureel wer ker goede resultaten werden geboekt. Het nieuwe, twee jaar durende project moet daar op aansluiten. Het heeft als doel de achterstandssituaties van diver se bewonersgroepen terug te dringen en de leefbaar heid in de wijken te verbeteren Viaardingen De Nationale Ziekendag, een initiatief van de regio nale Zonnebloemafdeling Viaardingen en het Zon nehuis, vindt dit jaar plaats op donderdag 8 septem ber. De dag is bestemd voor de gasten van de Zonne bloem en de bewoners van het Zonnehuis en wordt gehouden in het Zonnehuis. Na een gezamenlijke ge bedsdienst staat een apcritiefie klaar en spelen The Kamaaina Hawaiians. Het gezellig samenzijn wordt afgesloten met een broodmaaltijd. De patiënten van het Holy Ziekenhuis worden zondag 11 september in het zonnetje gezet. De ziekenomroep verzorgt dan tussen 13.00 en 16.00 uur een speciaal verzoekprogramma vanuit de hal in het ziekenhuis. Redactie Waterweg: Jelle Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Jan Rozendaal Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131BT Viaardingen Postbus 4008 3130 KA Viaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Door Jelle Gunneweg Viaardingen Het leidmotief is water. Een thema dat in alle ten toonstellingen van de nieuwe Vlaardingse galeue d'Dayer zal terugkeren. Al in de eerste officié- le expositie is te zien hoe diverse kunstenaars zich door een derge lijk thema laten inspireren. Het werk van de vier exposanten vari eert van een geabstraheerde re genbui en woelige wateren in acryl tot foto's van donkere wol ken boven stille waterpartijen en ingetogen wadlandschappen in olieverf. Vraag de galeriehouders niet waarom ze voor dit onderwerp hebben gekozen. Gré en Jan Amoureus hebben gewoon iets met water. Jarenlang hebben ze gevaren; nog steeds zoeken ze in dien mogelijk het water op. En als startende kunstverkopers moetje toch ergens mee beginnen? Water dus. het liefst verbeeld door kun stenaars uit 'het noorden des lands'. Want wat je ver haalt, is lekker en regionale talenten kent men over het algemeen toch al. „De eerste twee jaar zal het een beetje pionieren worden,'' veron derstelt Jan Amoureus. Zolang moet hij namelfik zijn werk als stedebouwkundig tekenaar bij de gemeente Viaardingen combine ren met de kunstverkoop. Het echtpaar grijpt de langdurige 'proefperiode' met beide handen aan om een passende stijl te vin den voor hun galerie. Want als je net komt kijken in de kunstwe reld. moetje eerst een naam zien op te bouwen. Hun voorkeur ligt bij kleurige moderne kunst, maar het echtpaar wil de vrijheid be houden ook af te wijken van de ei gen smaak. „Zoveel hoofden, zo veel zinnen," is het motto. De ei gen fascinatie voor beeldende kunst bracht hen jaren geleden op het idee zelf een galerie te begin nen. De ruimte hadden ze al: de begane grond onder hun woning aan de Dayer 6. Maar het zou nog tien jaar duren, voor ze hun ide alen concreet zouden maken. Jan„We hadden het altijd te druk met andere werkzaamheden, maar de laatste tijd zit ik eigenlijk tegen de VUT aan te hikken. Stil zitten is niets voor mij. Gré is al gestopt met haar baan als secreta resse bij de GGD, waardoor we meer tijd hebben om ons serieus aan de galerie te wijden." 'Na meer dan een jaar ploeteren is ga lerie d'Dayer eindelijk gereed' staat er op de uitnodiging voor de officiële opening van de kunst handel, vanavond om 20.00 uur. Waar de meeste galenen kiezen voor strakke witte wanden en een houten vloer, heeft het echtpaar bewust gebruik gemaakt van het intieme karakter van het driehon derd jaar oude huisje met de kabi netjes en rare hoekjes. Op de vloer is een donker roze tapijt ge legd en de grote schouw staat pro minent in het midden. „Als men sen een werk willen kopen, krij gen ze op deze manier een veel be ter beeld van hoe het bij hen thuis zal komen te hangen. Bfi andere galerieën vergis je je vaak in de grootte van het werk." Levenskansen Over de levenskansen van hun kunsthandel, in een tijd dat dat meeste galerieën over de kop gaan, maken de onervaren verko pers zich nog geen zorgen. „Ons voordeel is dat wij niet van de ver koop hoeven te leven. We hebben allebei nog ons eigen inkomen en kunnen daardoor lange tijd het hoofd boven water blijven hou den. De grote vuurdoop is deze maand met de expositie van vier uit het noorden van Nederland af komstige kunstenaars. Gerrit Of- fringa brengt met zfin fototoestel vele uren op het Wad door. De re sultaten van deze tochten laat hij in Viaardingen zien, aangevuld met een schilderij van een frisse regenbui. Ook Jan Jansma, een vroegere tekenleraar, laat zich in spireren door het Wad. Bfi hem uit zich dat in ingetogen oheverfdoe- ken van water en slik. Wigle Engelsma vindt zijn inspi ratie tijdens de veie zeiltochten die hij maakt met zijn oude sloep. Zijn acryldoeken en krijttekenin gen zijn krachtige impressies van de elementen wind. water en licht. De schilderijen van Truus van Dalsem zijn abstract, maar haar inspiratiebron het landschap is nog duidelijk zichtbaar. Galerie d'Dayer, Dayer 6 Viaar dingen. Openingstijden: maan dag t/m vrijdag van 15.00 tot 20.00 uur. Zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur of na telefonische af spraak (4349490). Door Sander Sonnemans Schiedam „Het boeven vangen is een full-time job, dat gaat dag en nacht, zeven dagen per week door. Maar de rechter-commissaris, die gaat vrijdagmiddag lekker naar huis. Verdachten moe ten ook in het weekeinde kunnen worden voorgeleid. Ook dan moeten officier van justitie en rechter beschik baar zijn. Tenslotte gaat het werk op straat ook gewoon door. De criminaliteit stijgt. Er zijn meer aanhoudingen, maar de tijd dat verdachten in verzekerde bewaring kun nen worden gehouden is met een dag teruggebracht. Daarmee worden de huidige ontwikkelingen ontkend." Dat zegt de Schiedamse politie chef Max Schep. Hij vindt dat jus titie en rechterlijke macht met aansluiten op het werk van de po litie. Want kan de politie de ver dachte niet op tijd bij een officier van justitie of rechter afleveren, dan moet de misdadiger weer op vrije voeten worden gesteld. En wie krijgt de schuld? Juist, de diender die dag en nacht op straat loopt. Hij is het aanspreekpunt van de teleurgestelde burger. Het is dan zijn schuld dat die crimi- Max Schep werpt een laatste blik in het politiemuseum in het bureau. Na achttien jaar bij de Schiedamse politie zet hij zijn tanden ergens anders in. Foto Dennes van der wei/Roei Dijkstra nagementteam. het 't op z'n gezelligst is. Ik stop Nu de landelijke reorganisatie van het politie-apparaat op papier achter de rug is en ook het district Schiedam nog wel een enkele per sonele stuiptrekking vertoont, vertrekt politiechef Max Schep. Niet uit onvrede. Want hij hoefde niet weg en zat de laatste twee jaar naar zijn zeggen in zijn 'top tijd'. „Op een feestje ga ik weg als neel vrij is en doorgaat met zijn 'werk'. En Schep raag die kritiek hebben. Want als iemand het (Schiedam se) politiewerk kent -en de te kortkomingen onderkent - dan is Schep het wel. Hij heeft eigen lijk alles al gedaan. Agent op straat, speurwerk bij de recher che, diensthondenbegeleider, ploegbngadier en lid van het ma- Maassluis—Het boek loopt paral lel met de tentoonstelling Het be gint met een olieverfschilderij van een botter m de Binnenhaven met op de achtergrond de Grote Kerk en neemt de lezers aan de denkbeeldige hand van verschil lende kunstenaars mee door de geschiedenis van Maassluis. De wandeling eindigt met een aqua-- rel van de pont die de stad achter zich laat. 'Maassluis, portret van een stad' luidt de titel van het zestig pagi na's tellende kunstboek dat ter gelegenheid van het 25-jang be staan van de vereniging Vrienden van het Gemeentemuseum wordt uitgegeven De eerste exempla ren worden morgen bij de ope ning van de gelijknamige exposi tie overhandigd aan de burge meester en schrijver Maarten 't Hart. De voormalig Maassluizer werd bereid gevonden de inlei ding voor het boek te verzorgen. Er worden tweeduizend exempla ren gedrukt en nu al is de belang stelling overweldigend te noe men. getuige de 750 boeken die al op voorband zijn verkocht. Dat is niet zo vreemd, want de uitgave herbergt vele unieke afbeeldin gen van oude en recente schilde rijen waarop verschillende delen van Maassluis zijn vastgelegd. Veelvuldig komt de Grote Kerk in beeld. Kennelijk voelden door de jaren heen vele kunstenaars zich aangetrokken tot het monumen tale bouwwerk. Zelfs Anton Pieck voelde zich daartoe geroepen. Zijn sfeervolle kunstwerk -de Grote Kerk m die typische Pieck- stijl- is dan ook één van de trek pleisters van de tentoonstelling In zowel het hoek als dc tentoon stelling valt ook vergane glorie te aanschouwen. Het Noorderkerkje aan de Nieuwe Kerkstraat, de ro de villa aan de Govert van Wijnka de. het oude station, de kalkovens Boonersiuizen. Zomaar wat ver dwenen plekjes die het boek tot een zeldzaam werk maken. De Grote Kerk van Anton Pieck wordt door conservator E. van Schie zorgvuldig opgehangen. Foto Dennesvan der Wei/Roel Dijkstra Het boek mag met een gerust hart uniek worden genoemd. Niet al leen omdat het door een vereni ging van vrijwilligers wordt uitge geven en Maassluise schilders als Gonny van Nouwelant, Henk For tuin en Manon Lith er hun mede werking aan hebben verleend, meer eigenlijk doordat de gepu bliceerde olieverfschilderijen, te keningen en aquarellen vanaf za terdag in het echt te zfin bewon deren Veel van de kunstwerken zijn in particulier bezit. Het heeft de Vrienden van het Gemeentemu seum echter nauwelijks moeite gekost die kunstwerken in bruik leen te krijgen. Een oproep in een huis-aan-huisblad leverde de ver eniging een overweldigend aantal reacties op. Het selecteren van de kunststukken kostte eigenlijk de meeste tijd. Tenslotte wilden de 'vrienden' een mengelmoes van oud en modern. Geen verkeerde keus: zodoende wordt Maassluis vanaf de zeventiende tot en met heden in het boek en met de expo sitie levendig in beeld gebracht. De expositie 'Maassluis, portret van een stad' in het Gemeente museum aan de Zuiddijk 16 wordt morgen om 15.00 uur ge opend en is te zien tot en met 30 oktober. Het museum is geopend van dinsdag tot en met zondag van 14.00 tot 17.00 uur. omdat ik de dingen die ik leuk vind allemaal heb gedaan. Ik wil ergens anders mijn tanden in zet ten." Schep (38) verhuist naar een orga nisatie-adviesbureau. Uitdagin gen is hij nooit uit de weg gegaan. Hij stond aan de basis van ver schillende projecten, waarvan ééntje zelfs in de landelijke pers volop de aandacht kreeg. Schep zette een preventie-project op po ten waarbij gebruik wordt ge maakt van een gesponsorde poli tiebus. Verzekeringsbedrijven zorgden voor financiële onder steuning en mochten in ruil recla me maken op de bus, waarin een speciaal preventieteam in twee jaar tijd alle Schiedamse huishou dens bezoekt. Zij kunnen gratis hun spullen laten graveren en in braakpreventie-voorlichting krfi- gen. „Met dat project hebben we enorm hoog gescoord," lacht Schep tevreden. „Het loopt als een trein. De samenleving wordt er nauw bij betrokken. Dat slaat aan. Het mag duidelijk zijn dat we in ons politiedistrict nieuwe din gen durven te ondernemen. Ik mag voor sommigen misschien een kritische, lastige man zijn, maar ik denk altijd creatief en probeer daar ook anderen toe aan te sporen. Men moet durven met gekke oplossingen voor de dag te komen, Het preventieproject is overigens niet alleen bij de bur gers aangeslagen. Verschillende politiekorpsen hebben er belang stelling voor. Het is uniek in Ne derland." De twee laatste jaren van zijn car rière bfi de Schiedamse politie be schrijft Schep, op het bureau be ter bekend als de 'rooie', als zijn topjaren. Jaren waarin Schiedam volgens hem een voorbeeldfunc tie heeft bekleed bij de reorgani satie. Schep was daarbij ais lid van het managementteam nauw betrokken en had er een groot aandeel in. „De mensen hebben een bepaalde visie op het politiewerk. Als je merkt dat de hele maatschappij, en dus ook de politie, aan het ver anderen is en bepaalde dingen lukken, dan geeft dat een enorme kick. Het is moeilijk van bepaalde vertrouwde paden af te stappen. Bij ons is dat gelukt. De politie in Schiedam is een open organisatie. De burger wordt als klant gezien. Die visie is wel eens anders ge weest. Een cultuuromschakeling, dat wel. Maar het werkt. Luiste ren naar de samenleving. Wat wil len de mensen? We geven ze de kans mee te denken en te praten en reageren daar op." Inbraken „Een reeks inbraken, dit jaar ge pleegd in de omgeving van de Prins Bernardlaan, is een aardig voorbeeld. De buurtbewoners voelden zich steeds onveiliger. We hebben hen toen uitgenodigd. Konden ze zeggen welke maatre gelen ze van ons verwachtten. Daar hebben we op ingespeeld. Zo ontstaat een wisselwerking tus sen de burgers en de politie. Klantgerichte aanpak. Daar is ie dereen bij gebaat." Hoewel de reorganisatie van het politie-apparaat niet in alle korp sen juichend is ontvangen, is Schep positief gestemd. Schiedam heeft een voorbeeld functie, meent hij. Het inzetten van wijkteams was de eerste stap die in dat kader werd gezet. Weer toonden meerdere korpsen hun interesse. Hier en daar onder het personeel bestond aanvankelijk wat weerstand tegen het wijkge- bonden waken. Het voortdurend bezig zijn in de eigen wijk bete kende voor de agenten een stuk vrijheid inleveren. Een gewen ningsproces waar ze doorheen moesten. Schep: „De politie Schiedam is een organisatie in beweging, die heel nadrukkelijk aansluiting probeert te krijgen bij wat de bur gerij van ons verwacht. Ik heb er echt op gekickt dat de reorganisa tie bfi ons goed is gelukt. Het ma nagement heeft de denkwijze bij anderen doen omslaan. Er wordt speelser en creatiever gehandeld. Dat is onze kracht." >a 06ÜÜ m Vrijdag 2 september SCHIEDAM Opstandingskerk. Mevo ba2ar 19.00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal.The sound of mo- town (musical), 20.15U. ROTTERDAM Luxor Theater. De Peking Opera, 20.15u. Rotterdamse Schouw burg Richard III, 20.15u. PlayStnnd- berg, 20.30u, Centrum Hoogvliet Kunstkopfestival. Nïghttown The Basement. X-Rated Porno Extrava ganza, 21.00u. Openluchtbio scoop Museumpark. Temptation of a Monk, 21.30u. Zaterdag 3 september SCHIEDAM Grote Kerk. Orgelconcert ChistoLe lie, 15.00u. Atelier Moesman. Ope ning kunstestafette, ll.OOu. Op- standingskerk. Mevo bazar, lO.OOu. Podium. Old cocks on thé block (puke power), 22.00u, Gor zen. Kinderactiviteiten, ll.OOu. VIAARDINGEN Centrum. Haring Bierfeest. Stadsgehoorzaal. Gebroeders Flint (straattheater)14.00u. Poppenkast van de Dam m Amsterdam, elk uur van 12.00 tot lö.OOu. Eendenkooi. Excursie, 10.30u. Hollandiage* bouw. Lezing over kwaliteit van de natuur Zuid-Holland, 12.30, 13.30 en 14.30u. Sportpark Vijf sluizen. Postzegelruilbeurs, ll.OOu. Oude Stadhuis. Expo over jaren dertig in Viaardingen. Grote Kerk. Orgelconcert, lö.OOu. MAASSLUIS Grote Kerk. Orgelconcert j. Kroonenburg, 20.15u. Dolfijn. Tn- athlon,8.00u. ROTTERDAM Museumpark. Uitgaansmarkt Rot terdam, 11.00-23.00u. Centrum Hoogvliet. Kunstkopfestival, I2.00u. Open Ateleïrs. Open Dag. 13.00-16.00u. Zondag 4 september SCHIEDAM Heemtuin. Excursie: muurplanten, 14.00u. Wielerbaan Schiedam. Fietstochten 30,75 en 150 km, van af 8.00u. Museum de Nieuwe PalmboomKindermiddag, 14.30u. VIAARDINGEN 't Hoofd. Rondvaart, ll.OOu. Einde Holyweg. Rondvaart over de Vliet- landen, 14.00u. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Demoli tion Man' (16) dag. 11.45-2.15- 4.45-7.15-9.45. Alhambra 2: 'Be verly Hills Cop III' (12) dag. 4-6.45- 9.30. Calypso 1: 'Wolf (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso-2: 'Four weddings and a funeral' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso-3: 'Schindler's List' (12) dag. 8. Cine rama 1: 'Beverly Hills Cop III' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'Four weddings and a funeral' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Speed' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 4: 'Sirens' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 5: 'Naked Gun 331/3' (ai) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Corso: 'The Client' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Imax Theater: 'Blue Planet' (al) za .zo. 2-4. 'Mountain Gonlla' (al) 2a.zo. 1-3. 'Free Willy' (al) dag. 7. 'Jurassic Park' (12) dag. 9.15. Venster 1: 'Un' ani ma divisa in due' (16) dag. 7.30-10. Venster 2: 'I! Gattopardo' (16) dag. 8.30. Venster 3: 'Just Friends' (16) dag. 8. 'La Ardilla Roja' (16) dag. 10. Venster 4: 'Rebels of the neon-God (16) dag. 8. 'Abgeschminkt' (16) dag. 10. Lumière 1: 'The Flmtsto- nes' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lu mière^: 'The Cowboy Way' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 3: 'The Getaway' (16) dag. 6.45-9.30. Lu mière 4: 'Striking Distance' (12) dag. 6.45-9.30. Rex: 'Glitter' (18) dag. vanaf 12 doorl.voorstellmg. Tha lia- 'Speed' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9 30. 'iachtvoorstellingen:Lumièrel:T love trouble' (16) vr.za. 00.15. Lu mière 2: 'The cowboy way' (16)vr.za. 00.15. Lumière 3: The Getaway' (16) vr.za. 00.15. THATSIT lkstrem Design TeneEkst Jeter Opsvik dB eatf DO HUB 0BB0B □zraanmnonpc: Markt 57 Viaardingen Tel. 010 434 36 85

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 2