'Opa's wil is wet' 'Een optreden moet gezelligheid uitstralen' genda 't Klokje van 24 uur Nog plaats bij speel-o-theek Prij svraag Artoteek Repetities bij Harpe Davids Parkeerverbod wegens heiwerkzaamheden Klein medisch centrum CONVENTIE PvdA Schiedam verscheurd door vriendjespolitiek Afgeschminkt no o o o o Rotterdams Dagblad Woensdag 14 september 1994 Op zondag tot en met donderdag slaat in de Vlaardingse horeca om middernacht het klokje van gehoorzaamheid. Tien minuten eerder klonk al laatste ronde' en als de twaalfde slag is uitgegalmd, gaat de biertap dicht. Een enkele stamgast mag dan nog stiekem worden ge tapt, maar in het algemeen is de barkeeper onverbiddelijk - zeker de laatste tyd. Want de horeca zit tegenwoordig in het verdomhoekje. In Rotterdam js het oorlog tussen gemeentebestuur en horeca-ondememers. Steen des aanstoots is het tijdstip van 23 uur, waarop de terrassen ontruimd moeten worden en levende muziek (althans buiten) moet stoppen. Ook in Vlaardingen worden de teugels strakker aangetrokken: er wordt meer dan voorheen gelet op geluidsoverlast, sluitingstijden en toegestane grootte van de terrassen Normaal gesproken, zou ik over dit onderwerp niet schrijven. Ik vind: de kroeg is er om te zuipen, wijven of (voor de dames) gosers te versieren en slap te ouwehoeren. Of het etablissement nu om 24 of 1 uur dicht gaat, zal me worst wezen. Ook met een uurtje minder tot zijn/haar beschikking moet het mogelijk zijn een vertegenwoordiger van de andere sekse soepel en overtuigend het bed in te praten, jdaar ik snijd het onderwerp aan ter gelegenheid van het 10-jarig be staan van café d'Oude Stoep. Sinds de opening treden er maandelijks bandjes op en in het begin ook dichters en performers. Dat gebeurt zondereen cent overheidssubsidie en zonder verhoogde consumptie prijzen, daarmee het beeld logenstraffend dat elke horekaffer een zakkenvuller is. Bij een verjaardag hoort een cadeautje. Voor de gemeente heb ik wel een suggestie. Op het verlanglijstje van de jarige staat verlenging van de zondag-donderdag sluitingstijd met één uur. Het lijkt me een passend cadeau, want om 24 uur dicht en het gehannes met bonnen zijn toch niet meer van deze tijd. (Ter toelichting: iedere horeea-on- dememer heeft negentig bonnen, goed voor een uur extra open tegen betaling van 7,55 legeskosten.) En van mij krijgt d'Oude Stoep als cadeautje de belofte dat ik voor taan vrolijk lachend het etablissement betreed. Wat 2al het er gezellig worden... dickvanderlugt Redactie Waterweg: lelie Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Jan Rozendaal Sander Sonnemans Bij speel-o-theek De Speelbal is nog plaats voor en kele leden. Gezinnen met kinderen van 0 tot 7 jaar komen voor een lidmaatschap a twintig gulden per jaar in aanmerking. Voor ieder geleend stuk speel goed rekent de speel-o-theek 75 cent. Bij inschrijving is een legitimatiebewijs vereist. De Speelbal ligt aan de Dwarsstraat 42 in Schiedam. De federatie van Nederlandse kunstuitleencentra or ganiseert een landelijke prijsvraag, die loopt vanaf 1 september tot 15 oktober 1994, Het is de bedoeling dat de deelnemers een tekst schrijven met als inspi ratiebron het Haarlems stilleven van Piet van Leeu wen. Inzenders worden verdeeld in een categorie tot enmet 16 jaar en een categorie vanaf 17 jaar. Meer in formatie is verkrijgbaar bij de Artoteek Schiedam, Bachplein 581. Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Belangstellenden zijn welkom bij de eerste repetitie van de drumfanfare Harpe Davids-ïjdag 16ep- tember. De repetitie begint om 19.3(1 uur in het ver enigingsgebouw de Tamboerijn aan het Nijhoffplein 22 in Schiedam. Vlaardingen In verband met heiwerkzaamheden voor een nieuwe supermarkt aan het Liesveldviaduct is in de Joubert- straat van 's morgens 6.30 tot 's middags 16.00 uur een parkeerverbod van kracht. Venvacht wordt dat het verbod rond 16 september weer opgeheven kan worden. Dit is afhankelijk van het vorderen van de werkzaamheden. Het parkeerterreintje aan de Van Riebeeckstraat en de parkeerplaatsen op het Veerplein zijn inmiddels vervallen. Als compensatie is het aantal tijdelijke parkeerplaatsen tussen de Van Riebeeckstraat en achter het Veeiplein uitgebreid. Maasland Het Maaslandse dorpsplein op de hoek van de Die- penburchstraat en Slot de Houvelaan is niet langer meer alleen de culturele driehoek van het dorp. Dit tot Pynasplein omgedoopte gebiedje krijgt er een klein medisch centrum bij, dat aanstaande zaterdag meteen officieel tintje wordt geopend. Twee tandartsen en een artsenmaatschap hebben elkaar in het oprichten van het medisch centrum ge vonden. Het zijn de zelfstandig praktiserende tand artsen A_ Molenaar en J. B. M. de Groot en de samen werkende artsen H. B. F. Derksen en M. C. T. Hu- man-Breedveld, Het initiatief hiertoe kwam vooral van huisarts Derk sen en tandarts De Groot, die beiden met een ruimte probleem kampten. De eveneens in Maasland prakti serende tandarts Molenaar was evenzeer geïnteres seerd in het project, dat in een vereniging van huisei genaren werd vastgelegd. De twee artsen hebben de begane grond tot hun beschikking. De beide tandart sen hebben hun praktijk op de eerste etage. In het klein medisch centrum wordt ook een ruimte ge buurd door mondhygiëniste S. van Brenk. HET THEOSOFISCH GENOOTSCHAP op zondag 18 september 1994 Algemeen thema: "De mens in een rechtvaardig en ordelijk heelal" Groothandelsgebouw-Tollenszaal (entresol)-ingang A, Rotterdam Aanvang 11.00 uur, zaal open 10.30 uur. Sluiting circa 16.30 uur, meteen pauze van 12.45tot 14.15 uur. Er zijn een viertal lezingen en andere bijdragen met mogelijkheid tot het stellen van vragen. Boekentafels aanwezig. Belangstellenden In de Theosofie zijn van harte welkom. Inlichtingen Hortensiastraat 20 - Capelle a/d I Jssel tel. 010-4506120; b.g.g. 4529878 Peter Stadhouders. Foto Jaap Rozema/Rotterdams Dagblad Door Peter de Lange Gé Brouwer. Foto Roel Dijkstra Noor Samkalden. Foto Roel Dijkstra Schiedam De PvdA in Schiedam bedrijft al jaren vriendjespolitiek. Letterlijk. Inhoudelijke discussies over het beleid zijn zeldzaam. Het gaat er niet om wat er wordt gezegd, maar wie het zegt. Hoort hij of zij tot het vijan delijke kamp? Dan luisteren we niet. En Iaat hem alsje blieft met z'n tengels van de broodjes afblijven. Die zijn voor ons, voor de getrouwen. Het is een weinig verheffend beeld dat Gé Brouwer, Peter Stadhouders, Noor Samkalden en Betty Hoogeveen schetsen van de sfeer binnen de Schiedamse PvdA Daar lopen potentaten rond, intriganten, bluffers. Slechts een enkeling is bereid naar argumenten te luisteren. Het gros laat zich leiden door de alles overheersende kliekjesgeest. .Als je op de verjaardag van Jan Si mons mocht komen zat je goed. Anders lag je eruit," typeert Stadhouders. Het viertal gaf er maandag voor goed de brui aan. Pas na lang wik ken en wegen, zoals zij benadruk ken. Ze geloven nog wel in de PvdA en haar doelstellingen, maar niet meer in de afdeling Schiedam, Die verhindert men sen als serieus raadslid te functio ned u. De kritiek van het kwartet bevat eigenlijk geen nieuws. De sfeer binnen de PvdA wordt al jaren verziekt door onderling wantrou wen en op persoonlijke voorkeu ren gebaseerde omgangsregels. Voorbeelden van sociaal-demo craten die de dupe werden van de ze vriendjespolitiek zijn er te over. Recent waren dat voormalig frac tievoorzitter Hans Bakker, die het bijltje erbij neergooide omdat hij het gevoel had dat hij stelselmatig werd tegengewerkt, en voormalig wethouder Hans van Kleef, naar huis gestuurd omdat een deel van de kameraden hem met pruimde. Ook nog vers in het geheugen ligt het plotselinge aftreden van afde- lingsvoorzitter Maar ten Reuderink en be stuurslid Jan Klein, vorig jaar januari. Zij konden niet overweg met hun medebe stuursleden Jan Si mons en Menno SLIjee Nongesprek Nu weer verlaten vier ervaren raadsleden, onder wie Gé Brouwer met zori twintig jaar politieke ervaring, in één klap de fractie omdat de persoonlijke verhoudingen in de partij bepalender zijn dan zakelijke argu menten. „Ik vind: je hoeft geen vrienden van elkaar te zijn, maar je moet wel op zakelijke ba sis kunnen samenwerken. Helaas is dat in onze afdeling onmoge lijk," zegt Noor Samkalden. Betty Hoogeveen heeft dat ook zo ondervonden. Eind vorig jaar on dertekende zij een brief aan het afdelingsbestuur met het pleidooi meer jongeren tot de fractie toe te laten. De brief, verstuurd kort voordat de kandidatenlijst voor de verkiezingen werd samenge steld, werd ondanks het vertrou welijke karakter ervan openbaar gemaakt. Dat leidde tot een rel, die min of meer werd bijgelegd dankzij de bemiddeling van het hoofdbestuur uit Amsterdam. De ondertekenaars van de brief ervoeren het bemiddelingsge sprek als positief. Jan Simons, die het afdelingsbestuur vertegen woordigde, noemde het echter een 'nongesprek'. „Die opmer king is indicatief voor de sfeer en verhoudingen." zeggen de vier te rugtredende raadsleden. Betty Hoogeveen: „En sindsdien werd elke keer als er een meningsver schil was heel schamper gezegd: Betty Hoogeveen. Foto Jaap Roze ma/Rotter dams C nou, dan halen we er toch iemand uit Amsterdam bij. Heel lullig was dat." In de klachten van het vier tal keert telkens één naam terug. Jan Simons De grijze oud-sena tor, die volgens hen een bijzonder invloedrijke positie bekleedt bin nen de afdeling Schiedam, wordt door Brouwer kortweg geken merkt als een 'potentaat' Stadhouders: „Wat Simons zegt, gebeurt. Opa's wil is wet Simons maakt deel uit van de groep rond Yvonne en Menno Sil- jee, twee partijgenoten die ook graag de lakens uitdelen, zegt het kwartet afgetreden raadsleden. Moeder Yvonne zat tot de afgelo pen verkiezingen in de raad, zoon Menno trad in inei dit jaar aan. Daarom was fractievoorzitter Brouwer gekant tegen haar aan stelling als waarnemer voor het bestuur bij de fractievergaderin gen. Een oud-fractielid als waar nemer, die bovendien de moeder was van een huidig fractielid, dat was vragen om moeilijkheden. Het bestuur vond Yvonne Siljec echter als kandidaat zeer geschikt en handhaafde dc benoe ming Dat leverde een nieuw conflict op Oud wethouder Chris Zijde veld. ook benoemd als waarnemer, vond dat het argument dat ex-fractiele den met de juiste perso nen zijn om vroegere col lega's te beoordelen wel hout sneed, en bedankte voor de eer Over de wenselijkheid Yvonne Siljee naar de fractie af te vaardigen werd uitvoerig gecorres pondeerd en ook verga derd. Tijdens een van die vergaderingen met het be stuur was. tot de 'stomme verbazing* van Brouwer en Stadhouders, ook Men- igDiaQ no Siljee aanwezig Een verklari ng voor zij n aanwezigheid werd niet gegeven. Stadhouders. „Het was zelfs nog sterker: toen we uitgepraat waren, en het be stuur onderling verder over dc zaak zou spreken, bleef Menno gewoon zitten. Wij moesten weg, hij mocht blijven. Terwijl hij er absoluut mets te zoeken had Blufpoker Jan Simons was ook degene die voor Gé Brouwer dc onderhande lingen over een nieuw college ver knalde Onderhandelaar Brouwer trachtte twee wethouderszetels voor de PvdA in de wacht te sle pen (waarvan hij er een zelf zou bekleden). Uiteindelijk mocht de PvdA, volgens Brouwer door toe doen van Simons, slechts één wet houder (Aad Wiegman) leveren. Getergd door al deze incidenten, liet Brouwer dit voorjaar al door schemeren dat hij weinig trek had in verlenging van zijn functie als fractievoorzitter Hij aanvaardde het voorzitterschap onder de vuoi - waarde dat de problemen serieus zouden worden uitgepraat. Dat ge ■beurde niet Biouwor, en ook Stadhouder. Samkalden en Hoo geveen, dieigden met nun ver trek Toen het afdelingsbestuur ook nog eens halfslachtig en slechts met dc grootst mogelijke vertraging reageerde op dc aan- di ang nu eindelijk eens duidelijk heid te vet schaffen ovci de kwes tie rond Yvonne Siljee 'ils waar nemer. was de maat vol Het vier tal had geen trek in een nieuw po litiek seizoen -deze maand her vat de gemeenteraad zijn werk - vol geruzie en nam collectief ont- blag „Nee. we hebben zeker geen spel letje blufpoker gespeeld, in de ge dachte dat het bestuur wel om 'zou gaan We hebben een zuivere lijn gevolgd, heel duidelijk gemaakt waar we stonden Voor ons 'Aas de grens bereikt." aldus Stadhou ders Brouwer .Het is eer dei het bestuur dat heelt gebluft Dat dacht waarschijnlijk opstappen, dat doen die gasten toch met" Ook Stadhoudeis denkt met dat er welbewust op hun vcrtiek is aangestuurd „Al zullen er best mensen zijn die er nu een glaasje op heffen dat we weg zijn Terug willen de vier raadsleden met meer Daarvoor is er teveel gepasseeid Wat hen betreft kan het bestuur de eerstvolgende vier kandidaten op de lijst (Bente Zij develd, Peter Groencweg, Edwin Westenberg en Maarten Reude rink) verzoeken de leeggevallen plaatsen te bezetten Zij zouden dan ile nieuwe PvdA-fractie moe ten vormen, samen met wethou der Aad Wiegman en de raadsle den Cor Huijken. Mahir Engin. Guus Klepke en Menno Sdjec Aan overstappen naar een andere partij, of de zetels op persoonlijke titel bezet houden, zoals de in on genade gevallen PvdA-raadsIe- den John Ranshuijsen en Leo ten Have m Vlaardingen doen, wordt met gedacht „In de Vlaardingse variant hebben we geen zin," al dus Stadhouders „Er is voor ons maareén partij, en dat is dc PvdA. Hoe dan ook Een apart clubje vormen heeft geen enkel nut En bij een andere partij voelen we ons toch met thuis." Woensdag 14 september SCHIEDAM DC de Woudhoek. Modeshow voor 55-, lO.OOu. Stadskantoor, info- en inspraakbijeenkomst metrolijn, 20.00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Always Rythm (show vol pophitsen dans), 14.00u. 't Hoofd. Rondvaart naar Avifauna, 9.3Du Holyweg. Rondvaart over de Vlieten, 14 OOu. ROTTERDAM Lantaren/Venster.The Best of 'I did it my way'. 20.30u. LuxorTheater. The Sound of Mo town, 20 15u. Rot terdamse Schouwburg. Kl.z. One. 20.30m The Act. Jam sessie, 22 OOu. Café Floor. Heleen Live. 21.30u. Groove Garden. What's Cookin. 21 OOu Popular. The Bel- mondo's, 21.00u. Sorbonne. The Fatso's, 22 OOu, Museumpark. To poi mo, 2Q.30u. SKVR-Muziek- school Centrum-West. Open Huis Popschooivoorjongeren, 19.00u. Donderdag 15 september SCHIEDAM Podium. Jamsessie. 21.00u. De Ark. Bijeenkomst Ned. Chr. Vrou wenbond over vooroordelen, 19.45u. Stadskantoor, info- en in spraakbijeenkomst metrolijn, 20 .OOu. Wijkcentrum Nïeuwland, Avond met helderziende, 20.OOu. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. The house of the spirits (film) .14.00 en 20.30u. Stuf fed Puppet Theatre, 20 15u. Har monie. Serpanties (cabaret) met di ner, 19.30u. Grote Kerk. Orgelcon cert Aad Zoutendijk, 12.45u. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'The Age of Innocence' (al) dag. 11.45-2.45- 5 45-8.45.Alhambra2:'Sirens'(al) dag. 4-6 45-9.30, do. ook 1.15. Ca lypso 1: 'Wolf (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Caiypso-2: 'Four wed dingsand a funeral' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Calypso-3: 'Schmdler's üst' (12) dag. 8, do. ook 2. Cine rama 1: 'I love trouble' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'Four weddings and a funeral' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: "Beverly Hills Cop III' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 4: 'Speed' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 5: "Naked Gun 33 3/3' (al) dag. 1.15-4-6.45-9 30. Corso: The Client' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30.lmax Theater: 'BluePla- net' (al) do. 2. 'Mountain Gorilla* (al) do. 3. Tree Willy" (al) dag. 7. 'Jurassic Park' (12) dag. 9.15. Venster 1; Theo van Gogh's 06' (16) dag. 8-10. Venster 2: '11 Gat- topardo' (16) dag. 8.30. Venster3: 'El Pajarode la Felicidad' (16) dag. 8. 'Abgeschminkf {16) dag. 10. Ven ster 4: 'Moge u gelukkig worden' (16) dag. 8. 'Un'amma divisa in due' (16) dag. 10. Lumière 1: The Flint- stones' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Een feest zonder artiest is zoiets als een ijsje zonder slagroom. Op een feest heb je een gangmaker nodig. Een zanger, een orkestje, een buikdanseres. Wie zijn de mensen die het amusement ver zorgen op bruiloften en partijen? En welk gezicht gaat er schuil achter demake-up? Rik (26) en Marjolein (29) Reïj- nart noemen zich, als ze optre den, het duo Levante. Naam ge maakt als 'de Vlaardingse BZN', maar nu treden ze op met stevige covers van Abba tot en met de Beatles. En één ding doen ze nooit meer: wedstrijden. Nadat Hemiy Huisman zei dat hij zich al helemaal thuis voelde op de EO Jongerendag toen ze hun liedje hadden gezongen. DoorMariëtte Olsthoom De eerste keer dat ze aan een soundmixshow deelnamen, was vreselijk. Eigenlijk durfde zij niet maar broer Rik had hen op gegeven. Stond ze daar te trillen als een rietje op het podium. Maar ze wonnen, met Pearly Dumm van BZN. Dat was het begin van duo Levante. In een show van Rita Young had den Rik (26) en Marjolein (29) Reijnart hun eerste echte optre den. Wat ze zongen? Pearly Dumm, meer hadden ze gewoon nog niet. Het klonk nergens naar. „Het was vals," zegt Marjolein. „Ik was zo vreselijk zenuwachtig, dat mijn stem absoluut niet meer deed wat ik wilde." Vooral de momenten vóór een op treden waren vreselijk, weet Rik zich nog te herinneren. Als ze aan gekondigd werden en er geen weg terug meer was. Marjolein, die overdag in dc zwakzinnigenzorg werkzaam is, is toen zanglessen gaan nemen en binnen niet al te lange tijd had ze zichzelf tijdens optredens onder controle. „Ik wil niet zeggen dat ik nooit meer ze nuwachtig ben, maar de mensen zien of horen dat niet meer." Riks drive in show, waar hij als 16- jarige mee was begonnen, draaide inmiddels op volle toeren. Het zingen boden ze er in het begin gewoon gratis bij aan En BZN? Daar zijn ze nog steeds gek van. Alleen stralen ze dat niet meer uit. Op een gegeven moment werden ze de Vlaardingse BZN genoemd en daar wilden ze vanaf. „We wer den in een hokje geduwd." ver klaart Rik, die eigenlijk admini stratief medewerker is op de TU m Delft. .Als er ergens een feestje was voor jongeren werden wij niet gevraagd vanwege ons BZN-re- pertoire." Die truttige uitstraling wilden ze kwijt. „We zijn jong en we kunnen een breder publiek aan," zeiden ze tegen zichzelf. Het jasje, vestje en stropje gingen de kast in. Het moest jong cn sportief, maar wel gekleed en goedverzorgd. Marjolein: „Bij mij mag het best een beetje gewaagd zijn. Hotpants ofzo Dat doet het goed bij voetbalverenigingen, weet ze uit ervaring Mensen kennen hun eigenlijk vooral van het jaarfeest: Het Reij nart soundfeest van het jaar Be gonnen als een geintje, maar uit gegroeid tot een jaarlijkse happe ning in zaal Middelhuyse met ar tiesten als André Hazes, René Het duo Levante: 'Ik wil nietzeggen dat ik nooit meerzenuwachtigben, maar de mensen zienof ho ren dat niet meer.' Foto Roel Dijkstra Froger, Gerard Johng. Benny Nevman en Maywood De helft van de mensen die daar komt is vaste kern van de Reijnarts 'Bruilof ten-werk' De rest van het jaar treden ze 'zon vijf keer per maand op. voorname lykop besloten feestjes Dat brui loften-werk'. daar houden ze nog altijd het meeste van Rik ..Het leukste is als je wordt aangekon digd en het publiek springt over eind en pakt elkaar bij de armen Het gebeurt al wel dat mensen, nou ja... idolaat, dat is overdre ven." Maar er zijn families waar ze kind aan huis zijn Marjolein ,Als we opkomen gaan ze gelijk staan. Die kennen ons en weten dat wordt gezellig Dat is feest voorons Een optreden moet gezelligheid uitstralen. „Op een feestje willen mensen dansen en meedoen Het gaat er niet alleen om hoe goed wij kunnen zingen," zegt Marjo lein. Hun repertoire bestaat voorname lijk uit stevige covers. Van Abba tot en met de Beatles. ..Eigen re pertoire vinden is moeilijk cn het is vreselijk duur om te iaten ma ken En laten we eerlijk zijn, op een feestje willen mensen toch herkuiban is dc ervaring van Rik. Ondanks de cm ers beschikken ze over een eigen geluid Een gezel lig geluid, noemen ze het /elf. Alle nummers bouwen ze om tot duet ten m hun eigen suundje Orkest banden laten ze maken in een professionele studio zodat het vanaf de eerste noot klinkt. Wedstrijden hebben ze inmiddels afgezworen Het gaat toch nooit eerlijk, is hun ervaring Kwamen ze binnen en dan was het' „Oh leuk. julht ook, maar je kunt met winnen vandaag want die is er al." Altijd en overal dezelfde gezich ten. ze werden er doodziek van. Ze kwamen er altijd nijdig van daan Nog één keer hebben ze het geprobeerd, in Haarlem. Andere omgeving, andere mensen Maar daar was het al even achterbaks als hier. Voor de Soundmixshow op tv wil den ze nog wel een uitzondenng maken. Ze hadden een nummer van BZN waarvan iedereen zei: als ik mijn ogen dichtdoe dan zijn jullie het. Rik' „Het ging echt lek ke" we kregen het pubhek mee Ik had zelfs mijn haar en. oor ge kleurd; loop je nog een halfjaar voor lui ook Ze werden bij voorbaat al de grond ingeboord. „We hadden ons nummer nog met gezongen of Hennv Huisman zegt- „Ik voel me al helemaal thuis op de EO Jonge rendag Het commcnlaai van Jacques d'Ancona loog er ook niet om „Een pnma imitatie." zei 'ie „Maar tk weet niet of je daar nou zo Mij mee moet zijn." Gelukkig was het slechts een voorronde en waren er dus geen televisiecame ra's. maar van soundmixshows waren ze voorgoed gene/en Begin dit jaar hebben ze een ei gen nummer opgenomen: Pïava d'amor. Ze kregen leuke reacties, maar geen enkele platenmaat schappij wilde het nummer uitge ven Een paar weken geleden zijn ze wedeiom de studio ingedoken om een remix van Ycnu» op to no men. En staan er weei geen pla tenmaatschappijen te trappelen om het nummer uit te geven, dan doen ze het zelf wel Want deze keer zy n ze er zeker van dit wordt een hit

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1