15 Voor mij hoeft het niet meer, Felix' Hoe kleiner hoe leuker' DOEZO -A Niet in prijs lEd G00SEN TOYOTA ROTTERDAM VERLAAGD, MAAR IN WAARDE VERMEERDERD. genda Architectuur Broeiboot meert af in de Lange Haven Voorlichtingsavond 'vrouwen kiezen' Spullen nodig voor rommelmarkt Kunst in stadhuis Vereniging voor Modelbouwers bestaat 35 jaar Rotterdams Dagblad Vrijdag 21 oktober 1994 Als er één kunstvorm onderhevig is aan veranderingen dan is het wel de bouwkunst. De architectuur heeft behalve met smaak en mode ook te maken met gewijzigde omstandigheden. Raadhuizen, zoals in Vlaardinger-Ambacht en Kethel, mogen voor de eeuwigheid zijn gebouwd, maar ze verloren hun functie bij de ophef fing van die gemeentes. Stadhuizen hadden minder hieronder te lij den, maar bleken niet berekend op de groei van hel bestuurlijke ap paraat - Iets dergelijks geldt ook voor de blomfabriek Pelmolen in Vlaardin gen, de Korenbeurs in Schiedam en pakhuizen in vele steden. Bauw- technisch zijn ze onverwoestbaar, maar de functie, waarvoor de ar chitect ze ontwierp, en omvang passen niet meer in deze tijd. Soms zijn ze te klein geworden in de schaalvergroting, die heeft plaatsge- -vonden, of juist weer te groot Kolossale panden, denk bijvoorbeeld aan molens en oude fabrieken, zijn gebouwd voor een productieproces waarbij grote machines of mechanieken het zware werk verrichten. De technieken verander den er, steeds kleinere eieetromotoren namen die taken over. De wij ziging van de verkeersstromen en de uitbreiding van de steden, waardoor dergelijke panden moeilijk bereikbaar en hinderlijk wer den, hou ik nog buiten beschouwing. Het gaat me nu om de bouwsels op zich, waarvan opdrachtgever en architect destijds dachten een monument neer te zetten. Moderne architecten moeten rekening houden met de steeds snelle re ontwikkelingen, willen zij hun ontwerpen als onvergankelijke kunst gerealiseerd zien. Hun bouwsels hebben een langer bestaan naarmate de mogelijkheden van gebruik groter zijn. In HP/De Tijd las ik dat een hele serie betrekkelijk jonge creaties van vooraanstaande bouwkunstenaars uit het Nederlandse landschap zijn gevaagd, waarover niemand treurt. Binnenkort verschijnt een architectuurboek over verdwenen benzine-stations. Mannen als Wil lem Dudok, Arthur Staal en Sybold van Ravesteyn hebben ze en mas se ontworpen in opdracht van respectievelijk Esso. Shell en Purfma. Technische diensten hebben al twintig jaar geleden die taak van de 1 architecten overgenomen. Een ontwerp van Dudok is bewaard gebleven, het Esso-stationnetje dat uitbreiding van de A 2 tussen Utrecht en Amsterdam in de weg stond, is als museumstuk verplaatst naar het Autotron in Rosmalen. Van de vroegere huisarchitect van de NS, tevens ontwerper van de inmiddels vele malen aangepaste Vlaardingse Stadsgehoorzaal, Van Ravesteyn, is nog een benzinestation uit 1957 terug te vinden. Het staat in Arnhem en doet nu dienst als woning. Bouwmeesters zijn pas echte kunstenaars als hun architectonische produkt tijdens zijn bestaansduur op eenvoudige •wijze een passende nieuwe functie kan krijgen. Inde eertijds en (soms nog) hooggeroem de Vlaardingse Westwijk zal de kwaliteit van de verschillende ont werpers spoedig aan het licht komen. BEN VAN HAREN De Broeiboot, een initiatief van de Vereniging Mi lieudefensie, meert woensdag 26 en donderdag 27 ok tober af in de Lange Haven, ter hoogte van de Koe markt. Op de boot is een tentoonstelling te zien over het broeikas-effect. Deze is te bezichtigen van 10.00 tot 20.00 uur en op donderdag tot 22.00 uur. Donderdag vindt ook een thema-bijeenkomst plaats over afvalpreventie. Onderwerpen die aan de orde komen zijn huishoudelijk afval, zwerfvuil en honde- poep. Sprekers zijn wethouder milieu Bart de Leede en Bert Bakker van de Zuidhollandse Milieufederatie. Journalist Han van der Horst leidt vervolgens een discussie tussen inleiders en publiek. De bijeen komst wordt afgesloten met een optreden van het Dordts percussie-ensemble. De Broeiboot brengt tussen september en december een bezoek aan meer dan dertig gemeenten, die via ondertekening van het Klimaatverbond hebben be loofd hun energieverbruik binnen twintig jaar te hal veren. Met de komst van de boot wil Milieudefensie vaart zetten achter die belofte. Vlaardingeri De Stichting Welzijn houdt dinsdag 25 oktober een voorlichtingsavond voor het project 'Vrouwen kie zen'. Dit is een programma voor vrouwen die belangstel ling hebben-voor activiteiten buitenshuis. Alle wa gen over cursussen, opleidingen en banen worden door medewerkers van Stichting Coerke en Stichting Welzijn beantwoord. De bijeenkomst vindt plaats in buurthuis De Pijpelaar, Willem Pijperstraat 10. Con tactpersoon is Leida van Grootveld, 4343841. Dienstencentrum de Bijenkorf vraagt spullen voor de rommelmarkt op vrijdag 28 oktober aan de Rei gerlaan 105. Goede, gebruikte spullen (uitgezonderd meubels en kleding) kunnen donderdag 27 oktober tussen 17.00 en 21.00 uur naar het dienstencentrum worden gebracht. De rommelmarkt start vrijdag om 13.00 uur. Overigens zoeken de dienstencentra de Bijenkorf en Soenda vrijwilligers voor barwerkzaam- heden. Belangrijke taken zijn het als praatpaal fun geren naar de bezoekers en het vervangen van de medewerker bij afwezigheid. Voor meer informatie: 4743066. Frank Lettem- exposeert tot en met donderdag 10 no vember in het stadhuis van Maassluis. De tentoon stelling kwam tot stand in het kader van de Kunstes tafette Maassluis. Van Letterie zijn verschillende werken in de stad te zien. De expositie is te bezichti gen van 8.00 tot 16.00 uur. Redactie Waterweg: Jelle Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Jan Rozendaai Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Door Jan Rozendaai Schiedam Ongeloof overheerst nog steeds bij Gé Brouwer. Maan dagavond, als de Schiedamse ge meenteraad vergadert, is hij offi cieel geen raadslid meer. Dat na achttien jaar. waarvan elf jaar als voorzitter van de PvdA-fractie. Ongeloof dus. „Ik had echt niet verwacht dat ze het opstappen van vier raadsleden, onder wie de fractievoorzitter, de vice-voorzit ter en de secretaris, zouden accep teren. Dat is toch niet niks in een fractie van negen mensen, op stappen. En dat om één bestuurs lid." Dat ene bestuurslid is Yvonne Sil- jee. die door het bestuur was aan gewezen om de nieuwe fractie te volgen. Zij moest dat samen gaan doen met Chris Zijdeveld. De vier accepteerden hen niet. omdat ze beiden lang deel uit hebben ge maakt van de fractie én omdat ze hechte banden hebben met een deel van die zelfde fractie: Siljees zoon en Zijdevelds echtgenote zit ten erin. Fractievoorzitter Brouwer, die m de loop van de gesprekken steun kreeg van de overige drie. heeft geëist dat er een andere vertegen woordiging zou worden gekozen. Vanwege de samenwerking in het verleden met deze twee en vanwe ge die persoonlijke verhoudin gen. Maar het bestuur hield vast aan het ingenomen standpunt, dat na wekenlang getouwtrek op 6 september schriftelijk werd be vestigd. „Met de aantekening van (de inmiddels ook al opgestapte) afdelingsvoorzitter Jan Willem Mennink, dat wij niet konden op stappen omdat de begrotingsbe handeling zo dichtbij was. Dan trek ik de conclusie dat ze de zaak expres hebben opgerekt om er zo voor te zorgen dat zij toch hun zin zouden krijgen en wij niet weg konder. Maar het is niet mijn fout dat ze twee maanden (de ontslag brief dateert van 30 juni, red.) niks hebben gedaan. Die laksheid valt alleen het bestuur te verwij ten." Verkeken Brouwer, vandaag 51 jaar gewor den, zegt zich ondanks zijn 'onge loof niet verkeken te hebben op de zaak. De eerste brief van 30 ju ni, waarin de vier (naast Brouwer, Peter Stadhouders, Noor Samkal- den en Betty Hoogeveen) hun ont slag al aankondigden, staat wat hem betreft nog steeds als een huis en was geen blufpoker. Dat de interventie van partijvoorzitter Felix Rottenberg zelf om de boei te lijmen, er bijna voor zorgde dat ze allevier weer terug zouden ke ren. bijna nog lukte ook. doet daar niets aan af. Brouwer: „We hebben dat besluit genomen omdat er problemen wa ren. Als die er met waren geweest, was die brief er nooit gekomen Dus als die problemen dan wor den opgeruimd, dan mag je toch op z'n minst overwegen terug te keren. Let wel, we hebben daar zelf niet om gevraagd. Het ver zoek is aan ons gedaan. „En,"' vervolgt hij. „als Rotten- bergs plan was gelukt, dan zou den we op 8 november weer zijn geïnstalleerd Dat denk ik wel. ja. Niet omdat we zo graag terugwil len. maar meer als een kwestie van fatsoen. .-Vis de partijvoorzit ter zelf, toch niet de minste, vindt dat zo de spanningen in de coali tie mmder zouden zijn en het poli tieke bedrijf het minst zou wor den beschadigd, dan moetje daar aan gehoor geven Opvolgers Maar het kwam met zo ver. Vooral ook omdat een aantal opvolgers er niets voor voelde weer langs de kant te moeten blijven staan. Eén van hen. E. Westenberg, kondigde met de Kieswet m de hand zelfs aan tot aan de Raad van .State te willen procederen om zijn raads- zetel veilig te stellen. „Toen wij eind september met z'n achten (de opgestapten en de be oogde opvolgers, red.) in Amster dam waren om over het plan van Rottenberg te praten, werd me al duidelijk dat het niet kon. Toen zag ik al dat het haperde. De op volgers (die na een benoeming volgens Rottenberg hun zetel weer beschikbaar zouden moeten stellen, red.) wilden met meewer ken. „Nee. dat neem ik ze met kwalijk. Dat heb ik ze ook verteld. Als ze vinden dat zij daar moeten gaan zitten, dan moeten ze dat ook doen. Dat is volstrekt legitiem. Dat heb ik in Amsterdam ook meteen gezegd: 'Voor mij hoeft hel niet meer, Felix'." Door Nathalie Lans Vlaardingen „In principe kan je van alles in het klein namaken voor weinig geld," zegt modelbouwer Henk Ce- vering. De modelbouwer vergeet daarbij te vertellen dat zijn betaalbare hobby niet voor iedereen is weg gelegd. Mensen met twee linker handen kunnen het wel vergeten. Sterker nog: om modelbouwer te worden moet je creatief en min stens een beetje technisch zijn aangelegd. De poppenhuizen, schepen, treinen en bijvoorbeeld handwagens op schaal die bij de Vlaardingse afdeling van de Ne derlandse Vereniging voor Model bouwers (NVM) worden gebouwd, zijn echte kunstwerkjes. De groot schalige tentoonstelling, die mor gen ter gelegenheid van het 35- jarig bestaan van de Vlaardingse vereniging in het sportpark van de Shell (Vijfsluizencomplex) wordt gehouden, is daar getuige van. Henk Cevering is een van de ruim veertig leden van de modelbouw vereniging die een deel van zijn spullen in een grote sporthal ten toonstelt. Ruim drie jaar geleden had hy zich dat nog niet kunnen voorstellen. Op dat moment had hij bij wijze van spreken nimmer van het woord modelbouw ge hoord. „Ik had nog nooit iets aan model bouw gedaan en was ook niet van plan eraan te beginnen. In feite had ik er helemaal geen zin in. Driejaar geleden ging ik met pen sioen. Je krijgt dan ineens veel vrije tijd en dan moet je toch wat om handen hebben. Op een keer vroeg mijn schoonzus of ik een miniatuur voor haar kon maken. Zij wilde graag een leuk klein poppenhuis hebben. Ik zei haar dat ik daar helemaal geen zin m had. Een tijdje later tijdens het Haring- en Bierfeest kocht ik een bouwpakketje van een kruiwa- gentje bij een kraam van de mo delbouwvereniging. Dat was ei genlijk het begin. Voor mijn schoonzus maakte ik vervolgens voor haar verjaardag een kastje. Vanaf dat moment ben ik doorge gaan." De gepensioneerde proces-ope rator maakte kennis met de we reld van miniaturen. De bouw van twee poppenhuizen, een voor z'n schoonzus en een voor zichzelf en zijn vrouw, begon. „Ik heb eerst twee poppenhuizen van 1.20 me ter breed, een meter hoog en veer tig centimeter diep in elkaar ge zet. Twee identieke huizen met vier verdiepingen. Bouwpakket- Modelbouwer Henk Cevering: 'Voor weinig geld is alles na te ma ken' Foto Roel Dijkstra jes kocht ik niet meer. Ik heb de huizen zo ingericht zoals ik het leuk vind." „Dus niet per se een poppenhuis in art deco-stijl of zo. Er zit bij voorbeeld een ouderwetse badka mer en een moderne huiskamer in. Wanneer je een poppenhuis in richt op de manier waarop ik dat doe, heb je het voordeel dat je het in principe nergens ziet. Een an- KEUZE UIT 150 NIEUWE EN GEBRUIKTE TOYOTA'S Schuttevaervneg 47*49 Rotterdam West Tel.: 010-262 2299 fcuRllPA ïATJTLllr, De nieuwe Renault 19 Europa. Inclusief f 1.755,- aan extra's. fa he»ogfe verstelbaar stuur, in boogte versteL bafe bestuareierssfoei, vemelbare leadesteiin zon werend glas m ongelijke iiebm nee.rkia|)bare aeh- tÊtb&ak, Os* Renault 19 Lui opa t.vdeuts Va nat 1 '27 995,- f? Ir. Li SF, r. De nieuwe Renault 19 Elysee. Inclusief f 1.240,- aan extra's. Airbag Standaard; elektrisch verstelbare en verwarmde buitenspiegels, elektrisch bedïenbare sttjfuiieD v«or, stuurbekrachtiging. LX* Renault I') I I». Yattul 1 38 29.V-. De nieuwe Renault 19 Latitude. Inclusief f 3.840,-* aan extra's. Stuurbekrachtiging centrale deurvergrendeling met afstandsbediening bumpers in kleur van car rosserie ïn Knugte verstelbaar stuur. «n. hoogte ver stelbare bestuurdersstoel. De Renault 19 latitude I -K-S-ik-urs V.m„l I 51 ->85.- Re na lilt maakt (lo aamaiiai van de I1) nu it. nog aantrekkelijker dan hot al ua*. We hebben 'm namelijk uitgebreid mot \tle extra's die de veiligheid en het com lot t aan/icnitjk vi hogen Waardoor hi| dus in waarde is geste gen L' /iet luer hot resultaat Due geheel ver nieuwde veis,es van tie Renault de f-.urtipa. de Latitude en de Kb see Bij ons kunt u terecht voor een proefrit RENAULT EEN E'GEN MANIER O f missi 1 icn w el di ie pr oef r ittenVAN LEVIN r.uitn" rtj.il nu* V.x.' |h ra <1 r M-.ae f)e klant centraal, de auto optimaal James Wattweg 12-14, 3133 KK Vlaardingen. Tel 010-4353533. der voordeel van echt alles zelf maken is dat het veel goedkoper is. Het kost je in feite een potje verf, kralen, triplex, koperdraad en spijkertjes. Wanneer je bijvoor beeld een poppenhuislampje koopt, betaal je daar misschien dertig gulden voor. De onkosten die ik aan zo'n zelfde lampje heb ts een rijksdaalder." Cevering heeft genoeg aan een fo tootje van een meubelstuk. Hij maakt van het plaatje een teke ningetje, pakt zijn rekenmachine erbij en het meubelstuk kan geeo- pieerd worden naar poppenhuis formaat. Om de piepkleine poten van een stoel, paneeltjes van een houten kast of bijvoorbeeld houten slabestek te maken, heeft de hobbyist speciaal gereedschap. Het grappige is dat hy dit gereed schap ook weer in het klein heeft nagemaakt voor de werkkamer in het poppenhuis. Henk Cevering maakt spulletjes uil zijn eigen huis na, haalt ideetjes uit poppen- huisboeken en wisselt tekeninge tjes uit met de leden van de Vlaar dingse modelbouwverenigmg. „Toen ik eenmaal aan modelbou wen begon ben ik snel lid gewor den van de vereniging voor mo delbouwers. Het is een vereniging net zo'n veertig leden die van al les op schaal maken. Veel leden houden zich net als ik met de in richting van poppenhuizen bezig, maar er zijn er ook <iie boten, trei nen. stoommachines, klokken of handwagens maken. Een keer per week komen we bij elkaar in de kelder van de Meerpaal. Sommi gen werken daar aan miniaturen, anderen zitten gezellig met eikaar te kletsen en wisselen gegevens uit In de Meerpaal hebben we ook gereedschap en materiaal voor de leden. Met elkaar wordt er aan clubprojecten gewerkt. Zo zijn er een paar jaar terug boten voor het Visserijmuseum en de Grote Kerk gemaakt. Het merendeel van de leden doet hel eigenlijke werk thuis. Op de eerste dinsdag van de maand laten we de gefabriceerde spullen aan elkaar zien. En de laatste tijd doen we steeds meer mee aan tentoonstellingen. Op het moment staan er ook model len in de etalage van V D." Hoewel zijn schoonzus nu vaak moet lachen om zijn hobby, vindt Cevering niet dat hij verslaafd is aan modelbouw, „'s Zomers ben ik voornamelijk aan het vissen, dan heb ik er geen zin in. In de wintermaanden ga ik een uurtje of langer knutselen wanneer ik daar zin in heb." De poppenhuizen lijken na drie jaar werk af te zijn. Maar dat is verkeerd gezien, want de model bouwer denkt zeker nog twee jaar nodig te hebben voor de finishing touch. „Nu moet ik aan de afwer king beginnen. Alles lijkt af, maar dat is niet 20. Denk alleen maar aan alle kleine accessoires in de keuken. Er moeten nog zoveel kleine dingetjes zoals bestek en servies worden gemaakt. Maar dat is het leuke werk. want ik vind: hoe kleiner hoe leuker." Tussen de poppenhuizen door werkt hij ook aan een schattig stoffenwinkeltje. Prachtig speel goed voor kinderen. Maar van spelen is geen sprake. „Dit is niet gemaakt om kinderen mee te Ia- ten spelen. Die moeten op een vei lige afstand van de poppenhuizen en het winkeltje blijven." Zaterdag 22 oktober is er van 10.00 tot 17.00 uur een expositie van de jubilerende modelbouw vereniging. In het sportpark Vijf sluizen is een hele sporthal vol miniaturen te bewonderen. Zowel leden uit Vlaardingen als de rest van het land laten er hun kunstwerkjes zien. In het zwem bad is een demonstratie van mo delbootjes en buiten rijdt een stoomtrein w aarop kinderen mo gen zitten. De toegang is gratis. Vrijdag 21 oktober SCHIËCrtNI Podium "he eyes of Isis, 22.00u. Teerstoof. Job Schu ring (cabaret). 20.30u. Film huis. The firm. 2l.30u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Almacita dl desolato (film). 20.30u. Willem Wilmink, 20.15u.X 645. Diverse bands. MAASSLUIS Schuurkerk. Aladdin (film 20.30u. ROTTERDAM Lantaren/Venster, Kniertjes Knie. 20.30u. Rotterdamse Schouwburg KI z. De Rafaels, 20.30u. De Scheg. Toneel groep Rottercams Peil. 20.15u. Theater Zuidplein Gr.z. Chess, 20.15u. KI.z. Vincent öijlo, 20.30u. De Doelen Gr.z. Wurt- temb^rgische Philharmome Reutlingen, 19.30u. The Little Cave. ATM. 22.00u. Night- town. Doppelgangers, 21.00u. Plan C. Back to Basic. 22.00u. Bibliotheektheater. Itoek en het ijsbeertje. 15 OOu. De Scheg. Kindertheater Kijk Haar Nou, 14.00u. Zaterdag 22 oktober SCHIEDAM Podium. Nico &fnends. 22.OOu. Grote kerk. Orgel- en hobocon cert 15.00u- Teerstoof, Jaco bus Wieman (poppenspel). 14.00u Job Schuring (cabaret). 2Q.30u. De Ooievaars. Fancy fair Westmolenstraat 26.9.00u. Bistro Sportschool Wim de Haan. Wirn de Haan signeert en verkoopt zijn boek 'Klappen ge noeg', 14.00-16.30u. Blauwe Brug. Rijnmondband en Jeugdnjnmondband, 20.00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Queenfan- clubdag, 12.00u.Almacitadide- solato((ilm),20.30u.X645.Ori ginal Warehouse Party. Lijnb aanhalten. Vlooienmarkt, 10.OOu. Wijkcentrum Holy. Hobby Computer Dag, 20.00u. MAASSLUIS Schuurkerk. Country en wes ternavond, 20.30u Grote Kerk. Consonant. 19.30u. Konings hof. Consonant, 19.30u. MAASLAND Discotheek Vlietzicht. Mellow Dance Party. 21.OOu. HOEK VAN HOLLAND Hoekstee. Hoockstock'94. Zondag 23 oktober SCHIEDAM DC 4Molens. Ruilbeurs, 13.OOu. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal, Meriijn de Tovenaar (jeugdfilm). 15.00u. Het Jan3cek Kwartet. 15.00u. Ujnbaanhallen. Militariabeurs, lO.OOu. Zaal Buytelant. Rita Young Show, 13.30u. Parkeer plaats Watersportweg. Herfst- wandeimgBroekpolder, ll.OOu. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: Free Willy' (al) dag. 11.45-2.15- 4.45-7 15-9.45. Alhambra 2: 'The Client'(16) dag. 6.45-9.30. Calypso 1: 'Forrest Gump' (12) dag. 1.15-5-8.30. Calypso-2: 'Four weddings and a funeral" (al) detg. 1.15-4-6.45-9.30. Calyp so 3: 'Priscilla' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30, Cinerama 1: 'The Mask' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9,30. Cinerama2: 'Whena man loves a woman" (al) dag. 1.15-4* 6.45-9.30. Cinerama 3: 'Ba by's Day Out' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30 Cinerama4:'I Love Trouble' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 5: TheFlintsto- nes" (al) 1.15-4-6.45. 'Beverly Hills Cop III" (12) dag. 9.30. Cor so: Thue lies' (16) dag. 12.45- 3.30-6.15-9.1& Imax Thea ter: 'Blue Planet' (al) dag. 2-4. ^Yellowstone' (al) dag 1-3-7. 'Dances with wolves' (al) dag. (beh.ma.) 8. Venster 1: 'Ladybi rd. Ladybird' (16) dag. 8-10. Venster 2: 'Pathfinder' vr. 7.30. 'Ingalo' vr. 9.30. Venster 3: 1000 Rosendag. 8.Rock roll junkie" (16) dag. 10.15. Ven ster 4: "Fresa y chocolate' (16) dag. 8-10.15. Lumïèrel: Clear and present danger' (16) dag. 1- 3.45-6.30-9.30. Lumière 2: 'Natural bom killers' (16) dag. 1.15-4*6.45-9.30.Uimière 3: 'Color of Night' (16) dag. 6.45- 9.30. Lumière 4: 'Wolf' (12) dag. 6.45-9.30. Rex;'New wave hookers' (18) dag.vanaf 12 doorLvoorstelling. Thalia: 'Speed' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Nachtvoorstellingen: Lumière L "The specialist' (16) vr.za. 00.15. Lumière 2: 'Naturalborn killers'(16) vr.za. 00.15. Lumiè re 3: "Color of Night' (16) vr.za. 00.15. Venster 1: 'Even cowgir ls get the blues' (16) vr.za. 24. Venster 2: 'Sonatine' (16) vr.za. 23.30, Venster 3: 'Rock Roil Junkie' (16) vr.za. 00.15. Ven ster 4: 'Sirens' (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Alhambra 2: 'Duimelijntje' do.l/m zo.en wo. 1.15-4. Lumière 3: 'De Anstokatten' do.tfm zo. en wo. 1.15-4. Lumière 4: 'Jungle Jack' do.t/'m zo. en wo. 1.15-4. Ven ster 'Lotta loopt weg' do. 3, 'Een bnef naar de hemel' vr. 3. 'Karakum'zo.3.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1