Geen rotonde aan einde Holysingel A Bewoners eisen asfalt op wegdek Vermeerlaan Vlaardingen zoekt veiligheid in afremmen autoverkeer 'Muziek is voor mij een ambacht, geen kunst' Groen langs Harreweg wordt nog natuurlijker genda Ezeltje strek je Sociaal spreekuur in wijkcentrum De Erker gaat fietsen Speelinstuif voor kinderen Polikliniek Holy feestelijk heropend Remy Syriër opent serie orgelconcerten Nieuw lokaal voor kleuters Afgeschminkf Rotterdams Dagblad Woensdag 26 oktober 1991 I Er was eens in het stadje V. een architect die een kantoorpand ont wierp. De welstandscommissie vond het echter geen mooi cntwerp; er moest meer glas in. Dus maakte de architect een nieuw ontwerp. Daardoor werd het gebouw weliswaar 150.000 gulden duurder, maar dat was geen probleem. In een gulle bui bood de wethouder, die dol- graag de eerste paal wilde slaan, aan om dit bedrag voor rekening van de gemeente te nemen. En zo geschiedde. Mevrouw de wethouder sloeg voor het eerst in haar leven een eerste paal. Ze kwam met een mooie foto in de krant, waar ze heel erg trots op was. Ze knipte het stukje uit en Het het aan ieder- - een zien, die bij haar op bezoek kwam. „Kijk, dat ben ik in die oliejas. Vind je die helm niet schattig staan lachte ze dan schalks. „Wat een herrie maakte die heistelling. Mijn oren suisden nog uren lang Aa." Maanden later ontving het bedrijf een bedragje op zijn bankreke- ning. Maar, owee, het was slechts 75.000 gulden. De directeur fronste zijn wenkbrauwen. Dat was toeh niet de afspraak. Dus beklaagde hij rich bij de wethouder (een andere, want de wethouder van de eerste paal was inmiddels naar 's lands vergaderzaal vertrokken) en die be loofde de raak te zullen uitzoeken. Of dit sprookje eindigt met 'En ze leefden nog lang en gelukkig' weet ik niet Dat weten we pas als de wethouder klaar is met zijn speur werk en het resterende deel van het bedrag is overgemaakt. Waar schijnlijk gebeurt dat wel, want de wethouder is bereid 'de kwestie eventueel recht te trekken', aldus de krant. Kunnen we dan het sprookje traditioneel beëindigen? Misschien wd, maar dan moeten de stadsbestuurders het volgende verordonneren. Elke keer als de welstandscommissie in bouwplannen aanpassingen eist die een gebouw duurder maken, legt de gemeente het verschil bij. En elke keer als de nadere eisen tot een goedkoper gebouw lei den, ontvangt de gemeente het verschil. Als de'commissie noaüêen het laatste doet, stroomt de kas van de ge meente vol en smelt het tekort van twaalf miljoen gulden weg als sneeuw voor de zon. Er dan leven ze allemaal nog heel lang en bui tengewoon gelukkig in dat plaatsje. DICK VAN DER LUGT Wijkcentrum De Blauwe Brug is begonnen met het houden van een sociaal spreekuur op afspraak. Be zoekers kunnen op dit spreekuur terecht met al hun vragen over zaken als huursubsidie, het invullen van formulieren, schrijven van brieven, vragen over be lastingen en studiefinanciering. Het gratis spreekuur wordt elke dag gehouden. Voor een afspraak belt men de balie van het wijkcentrum, telefoon (010) 4701049. Wijkcentrum De Erker houdt op zondag 20 novem ber een fietstocht voor liefhebbers van mountainbi kes. De tocht wordt gemaakt door de heuvels van Limburg onder begeleiding van ervaren mountainbi ke-kenners. Er kunnen zestien belangstellenden mee. Deelne men kost 55 gulden per persoon. De inschrijftermijn duurt tot 2 november. Vlaardingen Wijkcentrum Holy houdt met ingang van vandaag elke woensdagmiddag een instuif voor kinderen tus sen de 5 en 12 jaar. Op de instuifmiddagen worden voor de kinderen allerlei leuke activiteiten op poten gezet. Er kan naar hartelust worden getekend, geplakt, ge knutseld en geschilderd. Ook kunnen de kleintjes sieraden maken en deelnemen aan speurtochten en toneel. De instuif duurt van 14.00 tot 16.00 uur. De entree kost anderhalve gulden. De polikliniek van het Holy Ziekenhuis wordt na een ingrijpende verbouwing zaterdag feestelijk her opend. Onder het motto 'Holy op het goede spoor kunnen patiënten, bewoners en eerstelijns mede werkers uit de regio tussen tien en vier uur een kijkje nemen achter de schermen van het poliklinisch werk. Specialisten geven demonstraties en voorlichting over hun vakgebied, de poppendokter houdt spreek uur en jong en oud kunnen deelnemen aan een spoorzoektocht van spellen, waaraan prijzen zijn ver bonden. Ook zijn de ambulance en een modelspoor baan te bezichtigen. Voor de muzikale omlijsting zorgen de bands Medi cal Connection en Fill-it-up. De dag wordt afgesloten met een ballonnenwedstrijd in de turn van het Holy Ziekenhuis, begeleid door het corps Jong 'Avalanee uit Vlaardingen. De Maastrichtse musicus Remy Syriër verzorgt vrij dag het eerste concert van het seizoen op het Van Pe- teghem-orgel in de Grote Kerk. Syriër studeerde orgel en clavecimbel aan het Maastichtse conservatorium en is daar momenteel als docent werkzaam. Vrijdag brengt de Limburger werken van onder andere Johann Philipp Kirnber- ger, Domenico Scarlatti en Johan Sebastian Bach ten gehore. Het concert begint om 20.00 uur en een toe gangskaartje kost vijf gulden. Houders van korting pasjes betalen twee gulden minder. Maasland Bij de Aloysiusssehool is vandaag de eerste paal de grond in voor een nieuw lokaal. De school heeft al een aantal jaren te maken met een toenemend aantal leerlingen en telt inmiddels drie kleutergroepen. Omdat de ruimte daardoor enigszins beperkt is krijgt de school er een extra lokaal bij. De bouw gaat enkele maanden duren. Om geld in het laatje te brengen voor de inrichting van het leslokaal, wordt vrijdag een sponsorloop voor de leerlingen gehouden. Het is de bedoeling dat ze met zoveel mogelijk rondjes om het schoolgebouw een flink bedrag bij elkaar proberen te rennen, Redactie Waterweg: JelJe Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Jan Rozendaal Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340059 Vlaardingen Er komt geen rotonde aan het einde van de Holysingel, op de T-kruising met de Churchillsingel in Vlaardingen. De aanleg van een rotonde was één van de aan gedragen oplossingen om de verkeersveilig heid op die plek te vergroten. Maar de ge meente heeft deze optie van tafel gehaald. Behalve verkeerstechnische pro blemen -onder meer lastig voor bussen en grote transporten- is één van de redenen daarvoor dat zo'n rotonde te duur is. De kosten worden geraamd op zo'n 200.000 gulden. Overigens ligt het aantal ongeval len in werkelijkheid veel lager dan met name door omwonenden wordt aangenomen, In de periode 1989-1993 zijn er vijftien ongeval len geregistreerd, waarvan vijf met letsel. Daarmee staat de Holy- singel/Churehillsingel op de 34ste plaats van lijst van gevaarlijke kruispunten en or de letsellijst op de elfde plaats. In 1991 is de kruising ai veran derd en dat resulteerde erin dat dat jaar geen enkel ongeluk werd geregistreerd. In 1992 was er één (met één gewonde) en vorig jaar liep dat al weer op tot het niveau van voor de reconstructie: vier on gelukken, waarbij drie gewonden vielen. Twee varianten Het gros van de ongelukken werd veroorzaakt door te hoge snelheid De gemeente Vlaardingen wil onder meer door het wijzigen van de voorrangs regeling de verkeersvei ligheid op de kruising Holy- singel/Chur- chillsingel verhogen. Foto Roel Dijkstra en onduidelijkheid van de beëin diging van de Holysingel. Op ba sis daarvan zijn nu twee varianten uitgewerkt die erop zijn gericht de voorrangsregeling te verduide lijken en fle snelheid van het au toverkeer op de Holysingel te remmen. De eerste optie houdt in dat het verkeer op de Churchillsingel voorrang krijgt op het verkeer van de Holysingel. Daardoor zal het verkeer op de Holysingel de kruising naar verwachting lang zamer naderen. Dit effect moet worden ondersteund door het plaatsen van reflecterende paal tjes. Daarmee zou ruim de helft van het aantal ongevallen moeten worden voorkomen. Verder wordt de belijning verduidelijkt en ver dwijnt de vonrrangsregcl voor blom fietsers, waarmee nog eens vier ongevallen worden onder vangen In variant twee wordt aan deze maatregelen nog toegevoegd een voorrangsregeling voor het fiets- verkeer dat parallel aan de Chur chillsingel rijdt Tot slot worden de oversteek plaatsen duidelijker herkenbaar gemaakt voor het overige verkeer en zal het groen in de midden berm worden gesnoeid. De kosten van deze varianten bedragen 12 550 gulden De raadscommissie voor ver keerszaken praat dinsdagavond over de voorstellen. Schiedam De gemeentelijke afdeling Groenvoorziening en Natuur van Schiedam heeft het groengebied langs de Har reweg de helpende hand toege stoken om het natuurlijke ka rakter een beter aanzien te ge ven. Er zijn inmiddels al en kele aanpassingen verricht Het ligt in de bedoeling meer groen aan te brengen en de rykdom aan vegetatie verder te vergroten Houtwallen De werkzaamheden hebben betrekking tot het gedeelte tussen de Slimme Wetering en Midden-Delfland. Deze groen strook is een overgebleven kleinschalig stukje polder landschap, omklemd door de bebouwing van de wijken Woudhoek en Spaiand, Met na me het oostelijk deel is meer dan een gewoon stukje wei land. Het gebiedje is met de kleine weilandjes, sloten, hout wallen en bosjes zeer gevari eerd. Ook ligt er een amfibie- enpoeL Sommige laag gelegen delen zijn drassig en daardoor begroeid met verschillende bloemen. De hoger gelegen de len hebben planten die niet van 'natte voeten' houden en worden zeer frequent bezocht door allerlei vogels. Zij neste len zich in de bomen en hout wallen. De houtwallen worden tevens bewoond door zoogdie ren als muizen, egels en her melijnen. Zij zoeken hun voed sel in de omliggende weilan den. Om de natuurwaarden in de karakteristieke groenstrook nog verder te ontwikkelen is inmiddels een dubbele rij knotbomen geplant. De oever van de daar gelegen singel krijgt er inheemse water- en overplanten bij. Aan de kant van de Harreweg is de bestaan de beplanting aangevuld om houtsingels te laten groeien, die aansluiten op het groen in Midden-Delfland. Zodoende ontstaan goede verbindings routes voor insecten, egels en vogels. Schapen Het grasland in het middenge bied gaat extensief worden be heerd, zodat de vegetatie moet worden uitgebreid De moge lijkheid bestaat om het gras land door schapen te laten be weiden. Daarom zijn op kleine schaal afrasteringen geplaatst. De poelen worden dit najaar uitgediept Met name de ondie pe oeverzones worden vergroot met nieuw groen zodat amfi bieën er nog beter gedijen. Er zijn bij de amfibieënpoel al kleine bosjes met verschillen de struik- en kruidensoorten geplant Vooral insekten en vo gels moeten zich daar thuis kunnen voelen. Als jongen leerde Arjo de Koning kerkorgel bespelen. Want zijn oudere broer zat achter de piano, „en uit recalcitrantie wil jij dan iets anders." Toch staat er bij Ar jo thuis op een prominente plaats in de woonkamer een vleugel. Synthesizers heeft hij ook, en op zolder nog een oud elektronisch orgeltje. De Koning leeft van de muziek. Dat valt niet altijd mee. Door Peter de Lange Het is een klassiek verhaal. Zijn ouders wilden niet dat hij de mu ziek inging. Daar was geen droog brood in te verdienen. Rijk is hij er inderdaad nooit van geworden. Toch kan Arjo de Koning aardig rondkomen van muziek maken. Al ruim twintig jaar. „Tegen m'n leerlingen zeg ik wel eens, ik heb voor timmerman geleerd, dat kunnen jullie zeker wel horen?" Grillig was zijn carrière wel. Na die timmerperiode zat hij een poosje op de afdeling financiën van de gemeente Rotterdam, hij was muziekleraar op een paar Schiedamse scholen, gaf elf jaar thuis les op elektronisch orgel, luisterde bruiloften en partijen op met zijn spel. Tegenwoordig ver dient hij zijn brood met het bege leiden op de piano van balletleer- lingen. Op feestjes is de 49-jarige Schiedammer met zijn synthesi zer nog steeds een graag geziene gast. Maar die bron van inkom sten droogt langzaam op: „Bedrij ven doen daar steeds minder aan, ze hebben er geen geld meer voor over." De Koning is niettemin te vreden dat hij van de muziek kan bestaan. „Het is geen honger- baan. Meen, je moet wel meer en harder werken dan gemiddeld." Zakelijk ging het hem vooral voor de wind in de bloeiperiode van het elektronisch orgel. Honderd leer lingen had hij. en een lange wachtlijst. Want iedereen, muzi kaal begaafd of niet, wilde zo'n to verdoos kunnen bespelen. En zei den ze in de winkel met datje de techniek al na zes weken onder de knie had? De praktijk wees an ders uit. „Vreselijke zwembadge luiden kwamen er soms uit," her innert Arjo de Koning zich. „Veel mensen bezaten gewoon de muzi kaliteit niet." De tijd maakte een einde aan de populariteit van het 'orgeltje'. De synthesizer kwam in zwang en De Arjo de Ko ning zorgt voor de muzi kale sfeer. Soms op een soms, zoals hier. ineen meubelwin kei, om het publiek een huiselijk ge- Foto Roel Dijkstra Een feest zonder artiest is zoiets als een ijsje zonder slagroom. Op een feest heb je een gangmaker nodig. Een zanger, een orkestje, een buikdanseres. Wie zijn de mensen die het amusement ver zorgen op bruiloften en partijen? En welk gezicht gaat er schuil achter de make-up? Koning vroeg zich vertwijfeld af of hij met beter terug kon keren naar de afdeling financiën. Een aanbod om m Rotterdam vaste be geleider op de Dansacaderrue te worden, voorkwam op het nipper tje dat hij voorgoed uit de muziek stapte. Hinkstapsprong „Het is allemaal een beetje hink stapsprong gegaan in mijn loop baan," zegt hij opgewekt ..Dat ligt ook aan m'n eigen wispelturig- t held Ik ben iemand die denkt, hé, da's ook leuk. laten we dat maar "s gaan doen... De rode draad is. dat ik muziek maken altijd heb be schouwd ais een ambacht, met als een kunst. Ket is gewoon werk, je moet zien er je brood mee te ver dienen. Op m'n 27ste heb ik ge zegd: ik speel geen noot meer als er geen geld tegenover staat. An ders barst je van het werk en sterf je van de armoede En mijn gezin gaat toch voor Ér is. vindt De Koning, mets on eerbaars aan zo'n instelling Ten slotte moet ook een muzikant zijn gasrekenmg betalen En voo- de kwaliteit van zijn werk heeft hij altijd gestaan Verder kan nie mand zeggen dat hij met hard werkt In de 'feestjestijd' was hel helemaal pezen. ..Vrijdagsavonds een bruiloft, "s zaterdags twee Sin terklaasfeesten. 's zaterdags avonds weer een bruiloft Dan voelde je de grond langzaam on der je wegzinken hoor Maar leuk was het. daar gaat mets van af Hij ging om met bekende artiesten, stond met Oscar Harris in hetzelfde programma, of met Ria Valk, met Lee Towers Zelf maakte hij avondvullende pro gramma's in hut Passagetheater .Shows met m'n eigen orgeltjes weetje welr' De zaal /at dikwijls propvol. „Een eenmansorkest, dat klinkt of je met z'n drieen bent. Maar ie werkt dan ook voor drie Heel m het begin had hij nog het idee dat de wereld op Arjo de Ko ning eri zijn orgelspel zat ie wach ten. Die overtuiging maakte gaan deweg plaats voor de wetenschap dat hij slechts een van de vele am bitieuze jonge muzikanten was Toen hij dat nog niet zo in de ga ten had. liep hij m Hilversum alle omroepdeuren plat Met weinig succes, want hij had geen geld om de producers te sxteken Sparta 'Als je m een voetbalstadion speelt, zien en horen ook veel mensen je. Da's ook een manier om beroemd te woiden.' kreeg De Koning als advies mee Een keer heeft hij het geprobeerd, bij Spar ta „Maar daar zag het pubhek lie ver majorettes dan een man ach ter een orgel." Achteraf stelt hij vast dat hij toch iemand is die zich liever op de achtergrond houdt Net als zijn muziek, die nooit op dringerig is ..Je moet het op een feestje een beetje simpel houden De grootste fout die je kunt ma ken is je muziek op de voorgrond plaatsen Hel is met de bedoeling dat je gaat concerteren, de men sen komen U nskrtte met voor jou, maar voo.' dat bruidspaar Woensdag 26 oktober VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Bloedlink (muzi kale thriller), 20.15u ROTTERDAM Lantaren/Venster. Eend. 21 OOu. Luxor Theater. Harne Jekkers. 20 15u Rotterdamse Schouw burg De oplosbare Vis. 20 15u. De Meid/Open Huwelijk, 20 30u,Thea ter Zuidplein Gegijzeld. 20.15u. Rob van Houten Clous van Meede len. 20 30u The Act. Jam sessie. 22 OOu. De Doelen. Lunchconcert. 12.45u. The Young Tsjaikovski/The Young Amadeus. 20.15u. Doelen café. Bebop Jam Session. 22.00u. Café Floor. Heieen Live in Cafe Floor, 21.30u. Plan C. DeGtgantjes, 21.00u. Popular. Michael de Jong. Willem van Dullemen en Eelco Gel ling, 21.00u. Sorbonne. Unda B!oemhard.22.00u Donderdag 27 oktober SCHIEDAM Podium, Jamsessie. 21.00u.Teer- stoof. Amateurtoneelgez. Apollo, 20.30u. Wijkcentrum Nieuwland. Spirituele avond, 20.00u. Speel-o- theek Ikkie. Speelgoedbeurs. 9.0Qu. VLAARDINGEN Archeologisch en Bouwhistorisch Museum Hoogstad. Verhaal over de vereniging 'Helintum' en het mu seum. 20.00u. St. Coerke. Lezing vrouw en pensioen, 9.OOu. Stads gehoorzaal. Genesis (film), 14.00 en 20.30u. Olivetti 82 (toneel). 20.15u. Grote Kerk. Orgelconcert Aad Zoutendijk, 12.45u. Triangel. Lezing oud-bondsvoorzitter Ane Groenevett(FNV). lO.OOu. ROTTERDAM Lantaren/Venster. Eend, 21.00u. Luxor Theater. Harne Jekkers, 20.15u. Theater Zuidplein Gegij zeld, 20.15u Rob van Houten Clous van Mechelen, 20.30u. Rot terdamse Schouwburg. Take, 20.30u. De Doelen. The Young Tsjaikovski/The Young Amadeus, 2015uDe LaurensM sddagpauze- concert, 12.45u. The Little Cave. Jamses$ie,20.00u. CaféOverstag. Lee Bndges (USA), 22.00u. Plan C. The Bob Color, 22.00u. v/h Schoonewil. Super Rotterdamse Sessie, 22.30u. Bibliotheekthea ter. Schnjversdmer, 15.00u. Thea ter De Evenaar. Cinema Diaspora: Hmdostaanse Nostalgie uit Bolly wood, 20.15uPopular. Comedy Ex plosion, 21-OOu. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: Free Wil ly' (al) dag. 11.45-2.15-4.45-7.15- 9.45, Aihambra 2: 'The Client' (16) dag. 6.45-9.30. Calypso 1: 'Forrest Gump' (12) dag. 115-5-8.30. Ca- lypso-2: 'Four weddings and a fune ral' (al) dag 1.15-4-6.45-9.30. Ca lypso 3: Prisciila' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 1: 'The Mask' (12) dag. 1.15 4-6.45 9.30. Cine rama 2: 'When a man loves a wo man" (ai) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Baby's Day Out' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 4: 'I Love Trouble' (12) dag. 1.15-4- 6 45-9.30. Cinerama 5: The Flmt- stones' (al) 1.15-4-6.45. 'Beverly Hills Cop HI' (12) dag. 9.30. Corso: Thue lies' (16) dag. 12.45-3.30- 6.15-915. Imax Theater:'BluePla- net' (al) dag. 2-4 'Yellowstone' (a!) dag 1-3-7. 'Oances with wolves' (aI) dag (beh ma.) 8. Venster 1: Ladybird. Ladybird' (16) dag. 8-10. Venster 2: De rand van Europa dag. Schotland drie korte films, do. 7.30. 'Chi.'ciren of nature do.9.30. Ven ster 3: '1000 Rosen' dag. 8. 'Rock roll junkie'116) dag. 10 15. Venster 4: Fresa y chocolate' tl6) dag. 8- 10.15 Lumière 1: "Clear and pre- sentdanger' 116) dag. 1-3.45-6.30- 9 30 Lumière 2: 'Natural born kil lers' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 3: 'Co'orof Night' (16) dag. 6 45-9 30. Lumière 4: 'Wolf' (12) dag. 6.45-9.30 Rex: 'New wave hookers' (18) dag.vanaf 12 doori- voorstefiing Thalia: 'Speed (12) aag 1.15-4-6 45-9 30 Door Sander Sonnemans Maassluis Bewoners van de Vermeerlaan in Maassluis hebben er bij het gemeentebestuur op aangedrongen dat de weg voor hun deur zo spoedig mogelijk wordt geasfalteerd. Gevreesd wordt dat hun huizen anders schade zullen ondervinden door het vrachtverkeer, dat veelvuldig van de slecht geplaveide weg ge bruik maakt. Het is niet de eerste keer dat de huiseigenaren een beroep doen op de gemeente. Zo'n twee jaar te rug werd al een brief gestuurd met het verzoek iets aan het abo minabele wegdek te doen Omdat er geen geld was. bleef de situatie ongewijzigd Voor de bewoners i^ de maat nu vol Ze eisen dat er maatregelen worden genomen Ze menen dat astalt m plaats van de klinkers, die er nu liggen, de problemen oplost Vooral het vrachtverkeer voor de bouw van het nieuwe zwembad Dol-fijn aan de nabij gelegen Sportlaan heeft de afgelopen maanden flink inbreuk gepleegd op het woorigt iot Hoewel het nieuwe zwembad al weer enige tijd in gebruik is. zijn de proble men met verdwenen. Aan de Boonervliet wordt een nieuw- bouwproject gerealiseerd en weer rijdt het bouw. er keer veelvuldig over de Vei meerhui n Schudden en kraken ..Daarbij komt.zegt bewunei C van dei Kraan, „dat nok de vracht wagens '.ooi de toelevering var, de w.nkels in winkelcentrum Pa let o Vei de Vermeer kun inden We hebben er geen pioblernen mee. want we /ijn niet anders ge wend Maar ui> het wegdek niet wordt opgeknapt, blijven we daar wel hinder van onderbinden De bestrating bestaat uit klinkers. Her en der zijn door het buuwver- keei flinke putten m de straat ont staan Als hier zwaar mate nee' dooi de s'aaat wordt verveeld, staan de wunmgen te schudden en te kraken Bij onze buren is daardooi al eer. flinke scheut in de slaapkamer ontstaan Wc vre zen dat in meet de re woningen mankementen optreden als er niets gi'beULt Omiatde hui/en aan de Vermeer- laan /ïjn veor/ien van houten v loer en en binten, /tjn ze extra ge voelig voor het zware vrachtver keer Ook het aan de laan geves tigde garagebedrijf ondervindt hindei van de vrachtauto's. Ineen baatte poging het gemeentebe stuur op anijere gedachten te brengen, werd onlangs een hand tekeningenactie gehouden waar aan alle betrokkenen meewerk ten De problematiek wordt bin nenkort m de commissies voor ci viele werken en financiën behan deld Van der Kraan „Ik heb goede hoop dat de gemeente tot asfalte- nng overgaat Het staat m het stadhuis al geruime tijd hoog op het verlanglijstje, maar er waren geen centjes voor Voorlopig wachten we maar even af. Eerlijk gezegd hebben we nog niet nage dacht over eventueel ie onderne men stappen als de gemeente de Vermeerlaan niet laat asfalteren

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1