Waterweg Schiedamse gijzeling was gevolg relatieproblemen Politie geeft geschenk na Broem-test A Ni Officiële status voor boreling van Ranshuijsen en Ten Have Personeel RPI meeverhuisd naar Maassluis genda Borrelend kunst kijken van Sjef van Duin Sociaal spreekuur in wijkcentrum Filmhuis organiseert schrijfwedstrijd Speeliustuif in wijkcentrum Holy Winterhulp in Streekmuseum Museum verwacht 100.000ste bezoeker Heldringstraat opgebroken Na dertig jaar weer geslaagd voor rijexamen - Rotterdams Dagblad /•Dinsdag 1 novpmber 0.994 Wijkcentrum De Blauwe Brug is begonnen met het houden van een sociaal spreekuur op afspraak. Be zoekers kunnen op dit spreekuur terecht met al hun vragen over zaken als huursubsidie, het invullen van formulieren, schrijven van brieven, vragen over be lastingen en studiefinanciering. Het gratis spreekuur wordt elke dag gehouden. Voor een afspraak belt men de balie van het wijkcentrum; 4701049. De literaire commisssie van het Filmhuis heeft we derom een wedstrijd georganiseerd voor mensen die menen aardig te kunnen schrijven. Deelnemers mo gen een. verhaal o£een gedicht inzenden. Het is van zelfsprekend dat alleen nietj eerder gepubliceerde pennevruchten voor deelname geschikt zijn. Belangstellenden, kunnen-hun werk tot uiterlijk 1 maart 1995 opsturen naar,Het Filmhuis, Postbus 4117', 31 Ö2iGOSchiédam. ,Elke inzender ontvangt na "de slüitingstermijn'een uitnodiging voor de feestelij ke prijsuitreiking op zondag 23 april in Het Filmhuis aan de Nieuwstraat. Meer info: Anneke Bolk (4751785) of Henriëtte Hirz- mann (01899-17521). Vlaardingen Wijkcentrum Holy houdt elke woensdagmiddag een instuif voor kinderen tussen de 5 en 12 jaar. Op de in- stuifmiddagen worden voor de kinderen allerlei leu ke activiteiten op poten gezet. Er kan naar hartelust worden getekend, geplakt, geknutseld en geschil derd. Ook kunnen de kleintjes sieraden maken en deelnemen aan speurtochten en toneel. De instuif duurt van 14.00 tot 16.00 uur. De entree kost ander halve gulden. In het Streekmuseum Jan Anderson is een kleine ex positie te bezichtigen over de winterhulp tijdens de Tweede Wereldoorlog. Te zien zijn plakboeken uit 1940/1941 alsmede speldjes, waardebonnen en nood geld van direct na de Eerste Wereldoorlog. De exposi tie loopt enkele maanden en is te zien elke zaterdag en eerste zondag van de maand van 2 tot 4 uur. Maassluis De onlangs geopende expositie 'Bar en boos' moet de 1000.000ste bezoeker van het Sleepvaartmuseum j$£r de drempel trekken. Volgens het bestuur kan het niet anders of die mijlpaal wordt voor de jaarwis seling nog bereikt. Eind september stonden in het in 1979 geopende museum 98.315 bezoekers geregis treerd. De huidige tentoonstelling met foto's en tekeningen over het slepen en bergen van schepen in siecht weer is tot april van het volgend jaar te zien. Een toegangs kaartje kost twee gulden. Kinderen en 65-plussers betalen de helft. Eén van de werken van Sjef van Duin. Foto Sjef van Duin In drank- en spijssalon 't Paard aan de Hoogstraat 162 is deze weken niet alleen consumeren dat de klok slaat. Tot 12 november is daar een expositie van de Schiedamse kunstenaar Sjef van Duin te bezichti gen. Zijn zwart-wit foto's op barietpapier sieren de wanden van het eetcafé. Van Duin woont en werkt sinds 1991 in Schiedam. Aangetrokken door de grootstedelijke dynamiek stroopt hij op de fiets het Rijnmondgebied af. De tochten leveren foto's op van architectuur en land schappen. Hij beschouwt ze als stillevens die getui gen hoe men in de Rijnmond woont, werkt en recre- eert. 't Paard is van dinsdag tot en met vrijdag ge opend vanaf 16.00 uur en op zaterdag vanaf 12.00 uur. 's Maandags Is het café gesloten. In verband met herstraten is doorgaand verkeer in de Heldringstraat voorlopig niet meer mogelijk. De werkzaamheden duren volgens de planning tot 16 december. Er is gisteren gestart aan de kant van de P. J. Troelstraweg. Het bestemmingsverkeer voor de bedrijven wordt via de Elektraweg omgeleid. Aan het eind van de week wordt ook begonnen met de herinrichting van de Zuidvliet Zuidzijde. Het gaat om het deel tussen de P. C. Hooftlaan en de Anne de Vriesstraat. Zodra de herinrichting is voltooid zal meteen een richtingsverkeer worden ingesteld (vanaf de P.C. Hooftlaan in de richting van de Anne de Vrieslaan). Tijdens de werkzaamheden, die 76.000 gulden kos ten en drie weken duren, kan er helemaal geen ver keer door. i Redactie Waterweg: Jeile Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Jan Rozendaal Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Door Sander Sonnemans Rotterdam/Schiedam Niet zijn naderende uitzetting, maar rela tieproblemen met 2ijn vrouw la gen ten grondslag aan de gijze ling dip de Armeniër H. M. deze zomer in Schiedam uitvoerde. Dat is gisteren gebleken tijdens de rechtszaak die tegen de mar diende. Volgens officier van justitie mr. A. M. Zwaneveld kon na de be handeling van de zaak echter niet wettig bewezen worden ver klaard dat het 6-jarige zoontje van de verdachte was gegijzeld. Het jongetje werd wel door zijn vader met een, naar later bleek, neppistool onder schot gehou den. Maar omdat niet kon worden vastgesteld dat het kind was belet de woning aan de Burgemeester van Haarenlaan te verlaten, dien de volgens de officier vrijspraak te volgen. Wel eiste ze twaalf maanden gevangenisstraf, waar van de helft voorwaardelijk, omdat de gijzelnemer gebruik had gemaakt van een verboden immitatiepistool De gijzeling zette woensdag 10 augustus de wijk Nieuwïand be hoorlijk op stelten. Tientallen ge wapende politie-agenten omsin gelden urenlang het flatgebouw en grendelden de omgeving af. De 29-jarige gijzelnemer ver scheen meermalen met zijn zoon tje op het balkon en richtte zijn wapen niet alleen op het slachtof fertje, maar ook op verschillende agenten. Er kwam tenslotte een arrestatieteam aan te pas om de man te overmeesteren. De Armeniër was tot zijn daad ge komen nadat het zoveelste ge sprek met zijn vrouw, die van hem wilde scheiden, op niets was uitgelopen. Een dag eerder was hij ook al by haar langs geweest omdat hun zoontje jarig was. Thuis woonde hij niet meer. O ndat hij bericht had gekregen binnen twintig dagen terug te moeten keren naar zijn land, dook hij onder bij vrienden. De volgende dag was hij weer bij zijn vrouw en barstte hij in woede uit. Zijn echtgenote vluchtte naar de buren, haar kind bij de vader ach ter latend. Volledig buiten zinnen nam hij een hoeveelheid slaapta bletten en alcohol in en sloeg een aantal flessen op hoofd ka pot. Volgens gètuigenverklaringen zou de man gedreigd hebben zijn zoontje te vermoorden, maar tij dens de zitting zei de verdachte zich daar niets van te herinneren. Ook het feit dat hij een yerbüjfs- vergunning zou hebben geëist, werd niet door hem bevestigd. Van het pistool, in werkelijkheid een aansteker in ae vorm van een vuurwapen, zei hij niet geweten te hebben dat het verboden was. Zo'n drie uur lang hield de gijze ling de omwonenden in angst. De Armeniër maakte een verwarde indruk en weigerde zich over te geven. De woning kon men niet binnen, want de voordeur was vergrendeld. Voor de rechter mo gelijk èen aanwijzing dat hij een vluchtpoging van zijn zoontje wil de verhinderen. De verdachte liet echter via zijn tolk weten dat het kind wist waar de sleutel lag en niet weg wilde. Hij had zelfs het bebloede hoofd van zijn vader met een handdoek afgeveegd. De man liet zich tenslotte overhalen het wapen naar beneden te gooi en en zich over te geven. Angst Tijdens de rechtszaak kwam aan hef licht dat de verdachte voort durend leefde met de angst terug te worden gestuurd naar zijn land. „Dat betekent onherroepe lijk mijn dood," hield hij de recht bank voor, Na de zitting verklaar de raadsman mr, C. Noppen dat zijn cliënt niet voor niets zijn land was uitgevlucht en in Neder land een verblijfsvergunning hoopte te krijgen. „Hij heeft in Armenië een onderminister met een bajonet in de buik gestoken omdat die zijn vrouw had mis bruikt. Die man zit nu in een rol stoel. Zo gauw mijn cliënt in zijn land terugkeert, wordt hij opge- pakt." In het psychologisch rapport dat over de verdachte is uitgebracht werd geconcludeerd dat de vluch- teling een persoonlijkheidsstoon nis heeft. Een intensieve ge. dragstherapeutische behande ling zou volgende woede-uitbars- tingen moeten voorkomen. De angst alsnog te worden terugga stuurd naar zyn vaderland is m groot dat de verdachte tijdens zijn verblijf in de gevangenis al meermalen heeft geprobeerd zelfmoord te plegen. rn Volgens advcocaat mr. Noppen g de toekomst van zijn diént uftj zicbtloos. „Zijn asielaanvraag is door alle instanties afgewezen? Dat betekent dat hij na zijfi detentie toch terug moet." Uitspraak over dertien dagen. Door Ben van Haren VlaardingenBroem, broem. Met deze fonetische schrijf wijze van het motorgeluid van Speedy Gonzalez en an dere snelheidsduivels in het Engels georiënteerde strip- land kreeg ik in dienstencen trum West te maken. Het hield verband met (auto)rij- den, maar zeker niet met een plankgas wegscheuren. In te gendeel. Nu ging het om het BReed Over leg Ouderen en Mobiliteit (BRoom dus eigenlijk). Het is op gericht door ANWB, Bovag en Veilig Verkeer Nederland ter on dersteuning van rijvaardig- heidstesten speciaal yoot50,-plus^^ sers. Als oudste hier actieve jour-W-* nalist werd ik uitgenodigd" om met, nog-zeventig, andere-VI; men. Na ruim dertig jaar legde ik op nieuw rijexamen af. Net als toen in het ANWB-kan- toor naast de Statenturmel in Rot terdam ontving nu ritbegeleider J. Looyé me aan een vierkant ta feltje. Na wat administratieve plichtplegingen lichtte hij de gang van zaken bij de test toe. Vervolgens reed ik op zijn aanwij zingen de Westwijk uit, naar de rijksweg, richting Schiedam. Daar liet hij me via de Spaanse- poldernaar het Giessenplein, het Kleinpolderplein, de Aelbrechts- kade en de Mathenesserbrug rij den. Via de Koemarkt en BK-iaan in Schiedam en de Mr, L. A. Ke- sperweg en Westlandseweg kwam ik aan de Frank van Borselen- straat terug om te parkeren. Het was een uitgekiende route met alle soorten wegen en m öV.g6W Geconcentreerd stuurt Ben van Haren zijn autolangs het'examen-traject', waarin instructeur). Looyézïchtbaarhetgrootstevertrou- wen heeft. Fota Roei Dijkstra kruisingen. „Dit is een officiële examenroute van het CBR," ver duidelijkte Looyé, die al twaalf jaar rijlessen geeft met zijn school Mosaca. Hij gaf me 41 A-tjes, wat betekent dat ik alle ritonderdelen goed heb uitgevoerd. Opvallend vond hij, dat ik vaak in mijn spie gels keek. Het zal, denk ik, te ma ken hebben met het feit dat ik voor mijn eerste praktijkexamen in 1962 zakte omdat ik volgens de examinator mijn hoofd niet ge noeg bewoog om in de spiegels te kijken. Het voelde vervolgens prettig aan om ook bij een meting door opti- metrist B. Markestein van Argus te vernemen, dat er niets aan de hand is met de ogen. Tevens kon een reactietest worden afgelegd. Aan de Broem-test in Vlaardingen namen zeventig 50-plussers en dertien 'examinatoren' deel. Ge meentelijk coördinator verkeers veiligheid H. Huizer telde na af loop een totaal score van tachtig procent A-tjes, zeventien procent B-bes, wat betekent dat een riton- derdeel riet vlekkeloos, maar wel ongevaarlijk is uitgevoerd, en slechts één procent C-tjes, wat on juist en riskant handelen bete kent. Iedereen ging naar huis met een deelnamebewijs, want de test was niet verplicht en zonder risico. Verder was er voor elke deelne mer een rugzak met lectuur vol handige tips voor oudere ver keersdeelnemers. Daarnaast een brochure vol rytechnische advie zen en nieuwe verkeersregels, een folder met bewegingsoefenin gen en wat routekaarten. De poli tie schonk een stropdas of sjaaltje aan de deelnemende mannen en vrouwen, variërend in leeftijd van 54 tot 75 jaar. Mij verraste zij later op die dag 1 met een ander presentje. Aan de Marathonweg registreerde een verborgen camera, dat ik met een snelheid van 69 kilometer was ge passeerd en dus kreeg ik een bon van honderd gulden. Op de vraag van de verbalisant of ik nog een opmerking wilde maken, reageer de ik: „Ja. Op doorgaande wegen met gescheiden banen, zoals de Burgemeester Heusdenslaan en Marathonweg, moet tussen de stoplichten een snelheid van 70 kilometer zijn toegestaan." Daarover waren begeleider Looyé en ik het tijdens mijn testrit ook eens. Alle wegen binnen de be bouwde kom zijn niet gelijk. Trouwens, in 1962 moest ik nog een blauw bord met rode rand uit mijn hoofd leren, met daarop de tekst 'Max 70 km toegestaan'. Door Jan Rozendaal Vlaardingen Het zijn drukke da gen, avonden en een enkel door waakt nachtje geweest voor John Ranshuijsen en Leo ten Have sinds ze woensdagavond door de ledenvergadering van de PvdA aan de kant zijn gezet. Na een nachtje praten werd donderdag ochtend de nieuwe naam van de tweemansfraetie bekend ge maakt: Vlaardingen Voorwaarts 2000; W2000, afgekort zonder spatie dus. Ook daar is over nage dacht. Gisteren kreeg de boreling ook een officiële status: 'een lokale po litieke beweging op democrati sche grondslag'. Een echte vereni ging met statuten en als het kan snel een hele hoop leden. Dat lo kaal is heel belangrijk, omdat on danks alle pijn van woensdag avond Ranshuijsen en Ten Have hun lidmaatschap van de PvdA willen behouden. Dat zal hun in zet zijn tijdens de officiële proce dure die vorige week door de le denvergadering in gang is gezet en die normaal gesproken tot roy ement zal leiden. De twee denken daarbij aan een regeling die bij het CDA nogal eens wordt gehanteerd: een loka le partij die een nauwe binding heeft met de christen-democra ten. Probleem is echter dat de sta tuten van de PvdA daar alleen in voorzien als er in de betreffende gemeente geen PvdA-fractie ac tiefis. Dat is in Vlaardingen natuurlijk wel zo en aansluiting bij Anny At- tema cs is voor Ranshuijsen en Ten Have een gesloten boek (ook voor de andere partij overigens). In elk geval deze raadsperiode. En als het royement definitief is, dan ook voor daarna. Dan zal bij de volgende verkiezingen Vlaar dingen Voorwaarts 2000 zelfstan dig meedoen aan de verkiezin gen. Fractievoorzitter Rans huijsen sluit dan zelfs ook niet uit dat elders in het land zelfde splin ters van de PvdA ontstaan. Men sen die zich afzetten van de 'cen tralistische vernieuwingspolitiek' van partijvoorzitter Felix Rotten berg. „Maar het liefst blijven wij lid van de landelijke partij," aldus Ranshuijsen. Afzetten De tijd zal het leren, maar in elk geval blijkt uit de opstelling van W2000 dat de Vlaardingse PvdA er na de Socialistische Partij op nieuw een 'eigen oppositiepartij' bij heeft. Want ook al wil Rans huijsen niets weten van 'afzetten tegen de PvdA', blijkt uit de giste ren aangekondigde inzet in de ge meenteraad toch overduidelijk dat het met name 'PvdA-punten' zijn die W2000 tot de speerpun ten rekent. Natuurlijk ook niet zo vreemd, want op basis van het PvdA-pro- gramma -hier en daar uitge werkt in de eigen voorkeurscam- pagne - is het tweetal gekozen. Ten Have omschrijft de opstelling van W2000 als 'positief-kritisch op basis van het PvdA-program- ma'. Dat houdt volgens hem in dat alle voorstellen van het college zullen worden beoordeeld op wat dat be tekent voor de mensen die een in komen tot modaal hebben. ,,Als er een voorstel komt om woningen te bouwen dan zullen wij kijken of er ook betaalbare huurwoningen en een redelijke hoeveelheid aan gepaste woningen voor ouderen bij zitten. Als de tarieven voor de sportver enigingen worden verhoogd, dan houden wij in de gaten wat voor gevolgen dat heeft voor de men sen met de kleine beurs." En zo zal naar zijn zeggen alles worden beoordeeld, om de twee deling in Vlaardingen tegen te gaan, Als de tarieven dan omhoog moeten -W20D0 vindt de stij ging van veertien procent van de afvalstoffenheffing te veel' - dan moet dat gedifferentieerd gebeu ren: „De mensen met de lage in komens betalen minder dan de mensen met de hogere inko mens." De forse huurverhogingen voor alle verenigingen die gebruik ma ken van gemeentelijke accommo daties en het schrappen van de vergoeding van het busvervoer voor het zwemmen zijn ook twee zaken waar W200Ü tegen zal stemmen, volgende week bij de begrotingsbehandeling. Rans huijsen en Ten Have zien liever dat het college de financiële gaten opvult door onder meer een ver dere afslanking van het ambtelijk apparaat (vooral de hoge functies) gediffentieerd tarievenbeleid en beter op de winkel passen, waar mee volgens hen ook miljoenen zijn te verdienen. Zwijndrecht/Maassluis De Rot terdamse Plaatwerk Industrie (RPI) is na een verblijf van 47 jaar verdwenen uit Zwijndrecht. Het bedrijf, dat was gevestigd op het industrieterrein Develpoort langs de A16, ging eind vorig jaar failliet en werd samen met con current Bolnes Multitechniek uit Krimpen aan de Lek opgekocht door Hartman Visser uit Maa sluis. De ongeveer 45 werknemers van RPI kregen een tijdelijk con tract. Dit werd deze zomer omgezet in een vast dienstverband. De twee ondernemingen zijn recentelijk bij Electron Fabricage in Maas sluis ingetrokken. Alleen de afde ling mechanische bewerking wordt in Krimpen voortgezet. RPI en Bolnes Multitechniek he ten nu RPI Bolnes. Electron on dergaat binnenkort een naams- wij ziging en krijgt zijn oude naam Veroime Elektra terug. Electron ontplooit activiteiten op het ge bied van Defensie, testbanken en civiele werken. Aan de Electra- weg 5 in Maassluis werken nu ruim 160 mensen. Volgens distrietsbestuurder F. Szablevski van de FNV heeft de verhuizing van de RPI geen ge volgen voor de werkgelegenheid gehad. „Hartman Visser is een holding, die allerlei bedrijven in plaatwerk en elektrotechniek overneemt, 't Is een soort Bege- mann in het klein. De perspectie ven voor het nieuwe bedrijf zien er goed uit. Het is nu in staat om bijvoorbeeld complete schakel kasten voor een bedrijf als Holec te maken. „Met de ondernemingsraad van RPI is een akkoord bereikt over integratie van de arbeidsvoor waarden en aanpassing van de reiskosten. Vervelend is het na tuurlijk: wel voor de werknemers I uit Zwijndrecht en Krimpen dat ze langer op en neer naar hun werk moeten reizen, maar wat dat betreft was het een kwestie van kiezen of delen, De meeste werk nemers valt het reizen overigens mee, ook omdat ze variabele werktijden hebben." Directeur L. van den Berg zegt trots dat RPI Bolnes in zijn bran che nu tot de grootste producen ten van Nederland behoort: „Een fusie van de twee bedrijven was praktisch beter dan dat ze als con currenten verdergingen. RPI Bol nes is goed voor een omzet van ze ventien- a achttien miljoen." Dinsdag 1 november VLAARDINGEN St. Coerke. Thema-avond vrouwen en medicijngebruik, 19.30u. Stads gehoorzaal. Hollandse comedie 20.15U. ROTTERDAM SKVR-Muziekschool Centrum- West. Saxofoonuitvoenng, 20.00a. De Doelen. VermeerQuartet(Chi<&- go)20.15uZaal De Unie. Confron taties V: Britten Quartet, 20.301/ Jazzcafé Dizzy. Ben Gemtsen-Ölck de Graaf Quartet, 22.00u. luxör Theater. Freek de Jonge, 20.l6u. Theater Zuidplein Gr.2. Tineke Schouten, 20,15u. Rotterdamse Schouwburg Gr.z. Virginia Woolf, 20.15uLantaren/Venster Studio. Zure Melk, 21.00u. Lantaren 1. Tri logie De Jonge/Voortman, 20.30u. Woensdag 2 november SCHIEDAM Stedelijk Museum. Concert, 12.30U. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Poppentheater Pentagram, 14.00u. Cuadro Fla menco, 20.15u. Triangel. Opendag Nederlandse Vereniging van Huis- ROTTERDAM 1 De 12.4du. RüisT5c'K"Sta3^',SyjTi(odj'e Orkest, 20.15u. Zaal De Ünie.'Con frontaties 'V: "Sul lunUwg"1 Kwartel, 20.30u. Nighttown, Mistym Roots, 21.00u. Nighttown The Basement. Stiltskm, 21.00u. Café Floor. He- leen Live in Café Roor, 21.30u. Theater Zuidplein Gr.z. Tineke Schouten, 20.15u. Kl.z, De Val, 20.30u. Rotterdamse Schouw burg Gr.z. Virginia Woolf, 20.15u. K!.z. £1 Cimarron, 20.30uLantaren/ VensterStudïo.ZureMelk,21.00u. Jeugdtheater Hofplein. Itoek het IJsbeertje, 14.00u. Bibliotheek theater. Ciao Pmocchio, 15.00u. St.Droomtheater. Heksen en Schimmen, 15.00u. Theater'tKa pelletje. Tussen de Muzen, Kunst voorOuderen, 14.30U. Popular. meo Delta20.00u.k ROTTERDAM o- Alhambra Riksbioscoop: 'AddaThs Family 2' (12) dag. 11.45-2.15- 4.45-7.15-9.45. Alhambra 2: 'Wolf' (12) dag. 4-6.45-9.30, do- .vr.ma.du ook 1.15. Calypso 1: 'For rest Gump' (12) dag. 1.15-5-8.30. Calypso-2:'Four weddings and a fu neral' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 3: 'Pnscilla* (16) dag. 1.15- 4-6.45-9.30, Cinerama 1: 'The Mask' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'When a man loves a woman' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Baby's Day Out' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 4: '1 Love Trouble' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 5: The Flint- stones' (al) 1.15-4-6.45. 'TheCiient' (16) dag. 9,30. Corso: Thue Lies* (16) dag. 12.45-3.30-6.15-9.15r. ImaxTheater: 'BluePSanef (al)dcf.\l mzo. 2-4, dt.wo. 2. 'Yellowstone' (al) do.tfmzo. 1-3-7, di.wo.3-7. 'Danc& with wolves' (al) do.l/m zo. 8, wo.$ Venster 1: 'Fresa y Chcolate' (IS) dag, 8-10.15. Venster 2: De rand van Europa. Ierland drie korte filrrfe me* 'Into the Abyss', do. 7.30. Fcf- rumdiskussie do. 9. Spaanse video kunst vr. 8. Ierland drie korte films met 'Prophet Sons'za. 7.30. 'La dis- cesadiaclaa Roristello'za. 9.30. 'De Dream'zo. 7.30. 'Alasde Mariposa' zo. 9,30, Siciliaanse videokunst, ma. 8. 'Between heaven and Woolworth' di7.30. 'Stella Polaris' di. 9.30. 'Va- cas' wo. 7.30-9.30. Venster 3: 'So natine' (16) za.zo. 8. 'Rock rol! jun kie' (16) dag. 10. Venster4: 'Ladybi rd, ladybird' (16) dag. 8-10.15 ma. alleen 8. Sneak Preview (16) ma. 10.15. Lumière 1; 'The specialist' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lu mière 2: 'Clear and present danger' (16) dag. 1-3.45-6.30-9.30. Lu mière 3: 'Color of Night' (16) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.df.ookl.15-4. Lumière 4: 'Natural Born Killers' (16) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.di. ook 1.15-4. Rex: 'Sex Corruption' (18) dag. vanaf 12 doorl.voorstellmg. Thalia: 'Speed' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 2