WBS investeert in sociale veiligheid r Y VArros 9 OVERHEMDEN 29? ;|a -WÖtóRf ft- <i 'MMi CNC FREZER m/v Alle woningen voorzien van beter hang- en sluitwerk Geld speelt hoofdrol in nieuw jaarboek MOOIER Zwevende bootjes in Babberspolder i blauw/wit gestreepte iwtfówf1' INSTRU/MEK geüda Onvergetelijke Kerst Ladies night in Pacha Solidariteitscampagne Jeugd Maasland wil skateboardbaan Specialist in designvloeren LEDERWAREN COOLSINGEL 45 Rotterdams Dagblad Vrijdag 25 november 19.91 Mijn Kerst wordt de mooiste aller tijden. Althans, als ik Reader's Di gest mag geloven. Die beloofde mij de afgelopen maanden al een stortvloed aan prijzen. Zonder mij daarvoor te hebben aangemeld, werd ik geselecteerd voor het 35ste Prijzenfestijn. Als eigenaar van verschillende 'privilege-cheques' lagen geldbedragen variërend van 1500 tot 125.000 gulden binnen handbereik. Daarnaast werden mij draagbare telefoons, magnetrons, kleurenteievisie's, sieraden van massief goud met echte diamanten en de edelste smaragden, een au to ter waarde van 35.000 gulden en een wereldreis voor twee perso nen in het vooruitzicht gesteld. Of ik nu wel of geen bestelling zou plaatsen, de prijzen kwamen er aan. Alles watje gratis krijgt, moetje pakken. Daar heb ik wel een wandeling naar de brievenbus voor over. Eenjaarlang stuurdeik trouw allerleiwincoupons, prijzencerti- ficaten, selectieformulieren en persoonlijke prijscheques op. De portokosten werden door Reader's Digest betaald, dus waarom zou ik mij al die droomprijzen laten ontgaan? Het beloofde gelukstelegram bleef uit. Ik trok mijn conclusie en beëindigde mijn abonnement op Het Beste. Neem een ander in de maling! Wat schetste echter mijn verbazing? Ondanks mijn opgezegde lid maatschap kreeg ik een 'officieel bericht' waarmee mij werd meege deeld dat ik twee van de drie fasen in het 36ste Prijzenfestijn was ge passeerd en dat ik 'mogelijk' de winnaar van de hoofdprijs van 150.000 gulden was. 'Let goed op uw brievenbus. Binnen drie dagen krijgt u een vertrouwelijke brief die u vertelt wat u moet doen voor de laatste fase, die u misschien 150.000 gulden zal opleveren'. Ik rea geerde niet. Toch kreeg ik een winnaarslyst en kwam mijn lotnum mer overeen met dat van de superprijs. En: ik was de enige in Schiedam die op de lijst voorkwam. Maar laat nou mijn schoon moeder - ook zij woont in Schiedam - precies zo'n zelfde vertrouwe lijke brief in de bus hebben gehad! Mijn lot heb ik niet geretourneerd. Ook niet ondanks het aanbod dat ik bij de bestelling van een boek gratis een luxe espresso-apparaat thuis afgeleverd zou krijgen en de hoofdprijs mij bijna niet meer kon ontgaan. Toch stuurde Henny Bakker-Daniëls, de voorzitter van de Commissie Prijzenfestijnen van Reader's Digest, het dossier van de Club van Hoofdprijswinnaars. En ik stond erin! Alleen was ik volgens het adresbandje wel ineens een mevrouwen bleek mijn achternaam verbasterd. Mijn Kerst wordt onvergetelijk, zegt mevrouw Bakker. Ik ben be nieuwd! En mocht ik onverhoopt toch de hoofdprijs winnen, dan krijgt mijn schoonmoeder de helft. SANDERSONNEMANS Schiedam Café Pacha aan de Hoogstraat 51 is zondagavond tus sen 19.00 en 21.00 uur het domein van vrouwen. Op het programma staat een mannenlijke stripshow, waarbij uitsluitend moeders, dochters en oma's wel kom zijn. Kaarten voor de ladies night kunnen aan de bar worden gereserveerd. Vlaardingen Het Komitec Solidariteit met het volk van Irak houdt zondag 27 november een bijeenkomst in het Pales tijns Centrum aan de Oosterstraat. Te gast is een Ira kese delegatie, die deze maand België en Nederland bezoekt. Deelnemers zijn de journalist Borhan A1- Din Mohamed Ahmed, de schrijfster Nawal Abdullah en de plastisch chirurg Dt'. Ala Bachir. Tevens wordt het startschot gegeven voor een solidariteitscampag ne tegen het embargo dat de VS sinds de Golfoorlog heeft afgekondigd tegen Irak. Het comité en de Pa lestijnse Arbeidersvereniging eisen onmiddellijke beëindiging van het embargo. Er is bij de jeugd van Maasland behoefte aan een rol schaats- en skateboardbaan. Dat kan worden afge leid uit een handtekeningenactie waaraan 286 kinde ren hebben deelgenomen. De handtekeningen zijn overhandigd aan burgemeester M. Kokxhoorn. Een van de vier aanbieders: „De baan kan van asfalt, ijze ren platen of van hout gemaakt worden, het liefst ook met een helling. In Maasland kunnen we alleen maar schaatsen en skaten op de straten want op het school plein mag het niet meer." De jeugd heeft ook al be dacht waar de baan zou kunnen komen: in het her tenkamp of in sportpark De Commandeur. De actie voerders wezen de burgemeester erop dat zij zich door de gemeente overgeslagen voelen. „Wel mooie speeltoestellen voor de kleintjes, maar voor ons niets." Kokxhoorn beloofde dat ze zich over de kwes tie zal buigen. £xciusieve maatkleding encünfectie Ruim' 100 jaar kleermakers In onze etaïagës'steeds spéciale aanbiedingen! Ook voor confectie naar de Rotter damsédijk 409a «VU EER MAKE R Tel.: 4269.1.64, Schiedam' Uitnodiging DOOPDIENST (door onderdompeling1 O.L.V. JOHAN MAASBACK zondag 27 nov. 15.00 uur HAVEN-KERK lange Haven 70, Schiedam (Ook om 10 u v.m samenkomst) leder welkom Constante expositie van meer dan 400 soorten wand- en vloertegels en siergrind en llnoleumvloeren. Wij leggen op alle soorten ondervloeren AANBIEDING 40 m2 vloertegels 33 x 44. 2 Groeps vloerverwarming. Kompleet aangesloten en gelegd incl. materiaal o.ïlaUj- Idem 40 m2 vloertegels 33 x 33 3.450,- ITAT, CERAMICA Vierhavensstraat 19 - Rotterdam tel.: 4762054 Door Sander Sonnemans Redactie Waterweg: Jelle Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Jan Rozendaal Sander Sonnemans Westhaven- piaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Schiedam Woningbouwvereniging Schiedam gaat de ko mende jaren al haar wooncomplexen voorzien van veiliger' hang- en sluitwerk. Aanleiding is de golf woninginbraken die Schiedam in 1992 overspoelde. Met het project, dat in samen werking met de politie is opgezet, is inmiddels begonnen. In het noordelijk deel van de wijk Groenoord zijn de afgelopen weken in een groot aantal woningen nieuwe sloten op de deu ren gezet. De reeks woninginbraken van ruim tweej aar jaar geleden leidde tot een grootschalige preventie campagne van de politie. Die om vatte onder meer een aantal voor lichtingsavonden voor wijkbewo ners. Ook werd een speciale bus ingezet om alle Schiedamse huis houdens langs te gaan en er de ei gendommen van de bewoners met graveerapparatuur te mer ken. Voor het anti-inbraakproject werden ook de WBS en Gemeen telijk Woningbehcer benaderd. Alleen de eerstgenoemde ver huurder besloot in de campagne mee te doen en kwam met een grootschalig plan voor de dag. „We bieden onze huurders de mo gelijkheid tegen een geringe huurverhoging extra inbraakrem- mende voorzieningen te laten treffen," legt W. Klaasse. hoofd servicedienst van de WBS. uit. ..De centrale ingang van de flatge bouwen worden van beter bevei ligde deuren voorzien. Op de deu ren van de woningen worden anti- inbraakstrips en zogenoemde in- steeksloten aangebracht. Die slo ten worden onder op de deur ge zet. Zodoende kan tussen de deur en sponning geen speling ont staan ais de inbreker er zijn voet tegen zet om ei' een breekijzer tussen te zetten." Verankerd De WBS past nog meer maatrege len toe. Het slot in de woning waarin de voordeur dichtvalt, wordt verankerd in de sponning. Zodoende wordt het voor de in breker een stuk moeilijker de deur te forceren. Voornoemde voorzieningen worden eveneens in de kelders toegepast. Verder wordt het groen rondom de flat woningen regelmatig gesnoeid en de verlichting aangepast. Zodoen de hoopt de woningbouwvereni ging ook de veiligheid in de direc te woonomgeving te verhogen. Vanzelfsprekend zijn met al die extra voorzieningen de nodige fi nanciële middelen gemoeid. De huurders merken daar echter wei nig van. Ze betalen een huurver hoging die varieert van twee tot vijf gulden per maand. De rest W. Klaasse (links) van de WBS legt een bewoonster in Groenoord hetgebruik uit van de extra veilig heidsvoorzieningen. Een onderhoudsman is druk doende die aan te brengen. Foto Roel Dijkstra wordt er door de WBS bijgelegd. ..Het is een investering, maar zo wordt wel de sociale veiligheid van de bewoners gewaarborgd." aldus onderdirecteur P. van der Hulle. Op het WBS-project is redelijk en thousiast gereageerd. Van de on geveer vierhonderd huishoudens in Groenoord-Zuid hebben ruim 175 mensen zich aangemeld voor de extra sloten. Nog steeds drup pelen de aanvra'gen binnen. De resultaten spreken voor zich. In de trappenhuizen die inmiddels extra zijn beveiligd, zijn geen in braakpogingen meer geweest Binnenkort wordt het project door de WBS in Grocnoord-Zuul voortgezet Daarna komen de ove rige wooncomplexen aan de beurt. Alle WBS-woningen die door verhuizingen leeg komen te staan, worden van moderne slo ten voorzien. Ook de politie blij ft zich bezighou den met preventieve werkzaam heden. Speciale agenten wonen bouwvergaderingen voor meuw- bouwcomplexen b'j. Ze adviseren architecten, opdrachtgevers en aannemers de inbraak bestendige voorzieningen in de plannen op te nemen. De WBS doet dat al uit zichzelf, hoewel de model-bouw verordening dat niet verplicht. In middels heeft ook Gemeentelijk Woningbehcer hot aanbrengen van inbraakwerende voorzienin gen op de planning staan De ver huurder begint daarmee m Groe noord Tevens worden binnenkort alle woningen in renovatie- en nieuwbouwprojecten met extra veiligheidsmiddelen uitgerust. Door Ben van Haren Vlaardingen De basis voor de geldhandel ligt in Italië en vooral in Lombardije. Nederlandse woor den herinneren hier nog aan. Zo als 'bankroet', afkomstig van het Italiaanse 'banco rotto' wat letter lijk betekent kapot geslagen tafel tje. De tafel (banco), waarachter een geldhandelaar op markten zijn werk deed. werd namelijk stuk geslagen (rotto) als hij niet aan zijn verplichtingen kon vol doen. Stadsarchivaris Hans Mathijssen schrijft hierover in het Historisch Jaarboek 1994. waarvan VSB-dis- tnctsdirecteur G. N. Steenkamer deze week het eerste exemplaar ontving. Mathijsen wijst in zijn ar tikel ook naar het bestaan in Vlaardingen van de Lombard- is verhuisd van Cooisingel 86 (hockCéfA) 1 naar (hoek llilion) VOOR DE PARKEERGARAGE OM DE HOEK- Op SLECHTS so meter Loopafstand. VERSTREKKEN WIJ O EEN GRATIS UITRIJKAART. steeg (tussen Hoogstraat en Kui perstraat), waar op de plaats van Blokker aan het begin van de ze ventiende eeuw het pandjeshuis (De Lombert) was gevestigd van de waard Frangois Bastiaans. Mathijssen schrijft een en ander onder de titel 'Bijna 400 jaar geld- schieten: de pandjesbaas en de kredietbank'. Uit zijn verhaal m het achttiende jaarboek van de Historische Vereniging Gaardin gen blijkt echter dat Vlaardingers slechts drie eeuwen voor geldle ningen in eigen stad terecht heb ben gekund. Na de opheffing van de particuliere Bank van Lening in 1876 verstreek er 75 jaar voor dat in 1951 de Gemeentelijke Volkscredietbank in Vlaardingen werd opgericht. De archivaris behandelt in het nieuwe jaarboek ook de geschie denis van de Vlaardingse spaar bank, die door plaatselijke nota belen werd opgericht in 1823 en sinds dne jaar deel uitmaakt van de landelijke VSB-bank. Herman van der Lee cn Paul Wes- terdijk zijn de twee andere au teurs van het Jaarboek 1994. Wcs- terdijk publiceert nu het tweede deel van zijn onderzoek naar de stadsrechten van Vlaardingen. Van der Lee beschreef vorig jaar de geschiedenis van het Volksge bouw en wijdt nu een verhaal aan de eerste socialistische wethou der van Vlaardingen, Jan Buis. Op zijn zeventiende was Buis al voorzitter van de 'Vereniging van kuipers, houtbewerkers enz.' en in 1917 kwam hij op z'n vierender tigste in de gemeenteraad, samen met Jan Hoogerwerf als eerste SDAP'ers. Van 1935 tot 1953 was Buis wethouder. Het jaarboek bevat voorts de kro nieken van 1943 en 1993 en jaar verslagen van de archeologische werkgroep Helinium. Historische Vereniging Vlaardingen, Stadsar chief en Streekmuseum Jan An derson. Het Visserij museum had deze keer geen verslag ingele verd. Het boek is in de Vlaardingse boekwinkels te koop. Door Jelle Gunneweg Vlaardingen In de hoge, smalle hal van het Vlaardingse diensten centrum Babberspolder hangt al sinds de opening in april een op vallend beeld van de Rotterdamse kunstenares Astrid Bakker (27). De afgelopen maanden verander de de maakster regelmatig de vorm van het object, op zoek naar de juiste verhoudingen. Nu pas is het voor haar gevoel echt klaar. „Eigenlijk wil ik nog een officiële presentatie geven met een lezing ofzo. Anders blijft het zo'n vreemd ding voor de gebruikers en omwonenden." Dat feestje komt er, hoe dan ook, belooft ze. Ze is de eerste die zich aan die be lofte zal houden. Want volgens de geboren Maassluise is de afstand tussen kunst en het publiek over het algemeen veel te groot. Zelf streeft ze in haar werk naar een zo groot mogelijke toeganke lijkheid. Voor het dienstencen trum ontwierp ze een herkenbaar en figuratief beeld, dat niet sto rend mocht werken in zijn omge ving. Drie blauwgeschilderde, houten bootjes hangen aan even zoveel lichtgebogen metalen dra den. Hel werk oogt fragiel, maar is feitelijk loodzwaar. Het geheel wordt in evenwicht gehouden door een contragewicht onderaan het beeld en stalen kabels in het plafond. De opdracht voor deze klus kreeg ze van de architect van het ge bouw, Rmus Roovers. Die had via- via gehoord dat de in 1991 afge studeerde en veelbelovende jonge kunstenares best weieens een aardig ontwerp zou kunnen be denken. Bakker had nooit eerder een dergelijk opdracht gekregen, maar was zo enthousiast dat ze meteen ach ter de tekenta fel kroop. Tot na enkele we ken de Vlaar dingse kunste naars in op stand kwamen. „Ze voelden zich gepas seerd omdat ie- De Rotterdamse kunstenares Astrid Bakker (27) bij de drie houten bootjes fn het dienstencentrum Babberspolder. 'ik ben maar zoveel mogelijk associatief te werk gegegaan, uitgaande van de vorm en het karakter van het gebouw.' Foto noei Dijkstra. mand van builen de stad was ge vraagd. zonder dat zij om een bij drage waren gevraagd De com missie Beeldende Kunsten heeft toen alsnog een opdracht uitge schreven vooi de plaatselijke kunstenaars. Uiteindelijk moch ten ook Ruud van der Ham en Au- ke Bergsma een schetsontwerp maken, maar de commissie koos toch voor het mijne Volgens de Rotterdamse was de commissie het m tien minuten eens. waar ze normaal gesproken urenlange vergaderingen voor no dig hebben. „Terwijl ik eigenlijk net kom kijken. Ik heb nog nooit eerder zo'n grote opdracht gehad Blijkbaar was alleen het idee overtuigend genoeg, dat stimu leert enorm voor een volgende keer." Moeilijk was het wei. om voor die raar gevormde hal een kunstwerk te maken. Vanwege die hoge. smalle ruimte waren sommige Vlaardingse kunstenaars zelfs niet aan een ontwerp begonnen Zelf had ze ook moeite om vanaf de tekening de ruimtelijkheid van het beeld te ervaren ..Ik ben maar zoveel associatief te werk gegegaan. uitgaande van de vorm en het karaktet van het gebouw." „De vide bijvoorbeeld is amandel vormig. net als de bootjes Ze staan nok oor de Vlaardingse ge schiedenis de visserij Of voor het huwelijksbootje, hel kiaamcen- trum zit hier tenslotte in het ge bouw R""*"ging en dynamiek vond ik ook belangrijk, omdat het centrum zoveel verschillende functies heelt En verder werk ik graag met hout en metaal, waf goed aansloot bij de matei mien m het gebouw Zeldzaam aanbod wegens te vroege levering. Van eer gerenommeerd mode-atelier ontvingen wij een grote zending t/m maat 48, Peperdure kwaliteit, mooi afgewerkt, Lange mouw, korte mouw en extra lange mouw, ook in dames modellen. Omdat we binnenkort gaan verbouwen komen ze voor ons op een ongelegen tijdstip. Om plaats te maken moeten wij deze modiezue overhemden snel zien op te ruimen.U profiteert!!! U betaalt nu geen 59,95 maar zolang de voorraad strekt Scheepstimmermanslaan 11- Rotterdam - Tel. 010-4361144 IIJNMTCIKNISMI fNDUMKII INSIKCMI NI MAM KiJ De B rauw weg 17 3125 AE Schiedam Tel 010-4626X99 kix OU) 4626083 Insirumek is een fijnmeehimisch bedt ijf gespecialiseerd tn kient tol middel groot seriewerk en hei ven-aurdi^en van protoispes tnstrumek vervaardigt precisu•■onderdelen en instrumenten un dis ene metalen en kunststoffen. Insirumek werkt o ci voor de medische sector, chemische- en btopnh estndustrte, chemische en research laboratoria en unalwe-instru/nenUüic-tndustne Insirumek iv een modern bedrijf met hoogykssahtH eerde volmensen die de bt u htkkirtfi hebben over een modem, compleet en degelijk C N.C dntai- en Irecsmathincpark en conventionele machines Wij zoeken per direct een medewerker voorde vacature Wij denken aan een kandidaat op MTS/VBO niveau die ervaring heeft als ene frezer in de fijn mechanische techniek Kennis van het Fanuc besturingssysteem is vereist Insirumek zoekt medewerkers met hart sour liun vak en drang naar perfectie. Denkt u de zeer vakbekwame, enthoususre en gemotiveerde persoon te zijn die wij zoeken, richt dan uw sollicitatie binnen 10 dagen aan Insirumek B.V t.a.v aid. personeelszaken. Postbus 2. 3HX) AA Schiedam. INSTRUMHK MAAKT PRECIES WAT U NODIG HEBT Vrijdag 25 november SCHIEDAM Teerstoof. Andre Manuel (cabaret). 20.30U. Filmhuis. Belle van Zuylen, 21.30u. Podium. The Cynd, 22.OOu. Bibliotheek Bachplein. Schryversavond met Willem Jan Ot- ten, 20.15u. De Blauwe Brug. St. Radboud in concert. 20.00u. Stede lijk Gymnasium. 115-jangbe5taan. VLAARDINGEN X 645. Muziekmix, 23.00u. Stads gehoorzaal. Sister act (fiim), 20.30u. Rosenberg Trio. 20.15u. Grote Kerk. Orgelconcert Bert Mat ter. 20 OOu MAASSLUIS Bibfiotheek.lnformatiemarktdigita- le bibliotheek, 13 30u. HOEK VAN HOLLAND Hoekstee. Politiek cafe van PvdA en WD.20.00u. Zaterdag 26 november SCHIEDAM Grote Kerk. Chr Gemengd Koor Sa metus. 15.OOu. Teerstoof. Darrnet van Dalsum (poppentheater), 14.00u. De Serpanties (muziek zang). 20.30u. Schiespoor. Sc hi espoord ag met ruilbeurs, lO.OOu. Podium. The Huntsman's Apology, 22.OOu. DC 4Molens. Dansavond voor 55--ers, 19 OOu. DeErker.TnoMarcelloGodoy(Brazi- liaans), 21.00u. Verzorgingshuis Spaland. Jeugdharmome Wilton Fij- enoord, lO.OOu Buurthuis de Pijpelaar. Vlooienmarkt, lO.OOu. DrieM aasStede. Cadeaumarkt, 13. OOu. VLAARDINGEN X 645. Clubnight met dj Andrew, 23-OOu. Stadsgehoorzaal. Sister act (film), 20.30u. Harmonie. Henk Batenburgh (chansons), 20.30u. Emmauskerk. 40-jang jubileum concert CJV Bazuingroep. 20.00u. Triangel. Don Bluth's Duimeiijntje (filmj, 13.30u. Wayne's World, 19.30u. Leger des Heils gebouw. Don Blutn's Duimeiijntje, 14.30u. Vredeskerk. Drie Caballeros (film), 10.30 en 14.00u. Ichtuskerk. Drie Caballeros (film), 13.00u. Lijnbaan- hallen. Vlooienmarkt, lO.OOu. Buurthuis de Pijpelaar. Vlooien markt. 9.00u. MAASSLUIS Schuurkerk. Wit is altijd schoon (to neel), 20.30u. Nijverheidsstraat. Bingo Aurora, 20.00u. MAASLAND Vlietzicht. Soul motown party met Glenms Grace, 21.00u. Zondag 27 november SCHIEDAM DC 4Molens. Ruilbeurs, 13.00u. Stedelijk Museum. Quatro Vocale, 14.30u. Dorpskerk Kethel. Avond- muziek, 19.00u. Podium. Kees Bos cabaret, 21.30u. Café Pacha. La- dies night, 19.00u. VLAARDINGEN DC West. Thee-dansant. 14.C0u. Stadsgehoorzaal. Rita Young Ka raoke Show, 14.OOu. Visserijmu- seum. Ptanoconcert Jan Maarten van de Mark, 15.00u Lijnbaanhal- len. Verzamelaars beurs, lO.OOu. MAASLAND Vlietzicht. Extreme rock night, 20.00u. ROTTERDAM Aihambra Riksbioscoop: 'Underc over Blues' (12) dag. 11.45-2.15- 4.45-7.15-9.45. Alhambra 2: Tnaf oy Jury' (12) dag. 6.45-9.30. do- .vr.rrid.di. ook 1 15-4. Calypso 1: The Lion King" la!) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Catypso-2: 'Forest Gump' (12) dag. 1.15-5-8.30. Ca lypso 3' Tour weddings and a fune ral' (ai) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Ci nerama 1: 'De Leeuwekoning' ia!) dag 115 4 The Lion King' tal) 6.45-9.30. Cinerama 2: 'Speed' 112) dag. 1 15-4-6.45-9.30. Cine rama 3: 'Threesome' (16) dag. 115-4-6 45-9 30. Cinerama 4: Suite 16 -16) dag. 115-4-6.45- 9.30 CineramaS: The Chase'(12) 1 1.5-4-9 30. 'When a man loves a woman iai) aag. 6.45. Corso: True Lies (16- dag. 12.45-3.30-6.15- 9 15. I max Theater. 'Yellowstone' :al; ciag.'beh ma.) 2-3.15-6 45. za- zo ook 5.30. 'Blue Planet' (all dag. (beh.ma 4.30. za.zo. ook 1. 'The Shadow <al)dag.ibeh.ma.)8 'Natu ral Born Killers (al) dag (beh.ma.) 10 'WaltDisney'dag. (beh ma.) 2tot 5 30.6.30 tot 11. Venster 1: 'Rou ge' (16) dag. 8-10, zo. ook 2.30. Venster 2: 'Peeping Tom' (16) dag. 7 30 Cinemascopemblackandwhi te Dag. 9.30. Tn cold bloocl' do.vr 'Hamlet'zo.zo. TheVictors'ma The innocents'di 'Denopelozen'wo Lu- cebert. tijd en afscheid' (16j zo. 2 30. Venster3: 'Exotica (16' nag 8 lO.zo ook2 30. Venster4:'Mina raniienbaum'i.l6Uiag 7 30 Tmsa chocolate' (16) dag (beh.ma 10. Sneak Preview'" (16) ma .LO lu- miere 1: The specialist' (16) oag 1 15 4 6 45 9.30.Lumière2:'The Mask ilziaag 1 15-4-6.45-9 30. Lu mi ere 3: 'Clear and present dan ger' (16dag. 12 45-3.30 6.15- 9.15. lumière 4: 'The Crow' (16) dag 6.45-9 30. do.vr.ma di. ook 1.15 4. Rex: "The Stimulators' (18) dag. vanaf 12 doorl.voorstelling. Tha lia: 'Blown Away' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9,30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 2