22 HVO is aan de beterende hand Trainingskamp HBSS krijgt anti-climax Ontluisterende nederlaag voor mannenploeg Rijnmond 'Bezieling en werklust stralen er weer van af Huzarenstukje Deltasport PPSC en Botlek blijven schotloos ODO verrast tegen koploper Smajic nieuwe titelhouder Frans Pleijsier kampioen TOG Wetra-veld aan Zwanensingel Rob Kiebert: 'Ik heb niets van 'Maassluis' gehoord' Rotterdams Dagblad Maandag 15 januari 1996 Mijn shee ren land Deltasport le verde een huzarenstukje door te gen GOZ met tien man een 1-0 achterstand na de de rust om te buigen in een 2-1 overwinning. De Vlaardingers speelden lange tijd met éen man minder omdat spits Leo van Ree vlak voor de rust rood kreeg na een grove charge je gens een van de gastheren. GOZ leidde op dat moment reeds met 1-0 door een snelle treffer van Raymond de Jong. De gasten mochten na het VToege doelpunt niet klagen dal Tim Feelders na mens de Mijnsheerenlanders een grote kans op 2-0 vermorste. In de tweede helft tapte de ploeg van trainer Ton Pattinama uit een ander vaatje. Deltasport kreeg in de twintigste minuut een enigs zins omstreden strafschop, welke door Bartho Westerdijk werd be nut. Na de gelijkmaker golfde het spel op en neer, totdat een rake in zet van Marco van Veen Delta sport in de slotfase aan het lang ste eind liet trekken. Spijkenisse Een doelpuntloos gelijkspel was het hoogst haalba re dat PPSC uit het duel tegen SC Botlek kon peuren. De Schiedam mers ontbeerden in hun eerste wedstrijd na de winterstop duide lijk ritme en schotvaardigheid. Het vertoonde spel van beide ploegen was niet om over naar huis te schrijven. Zeker in de eer ste helft was het gébodene bar en boos te noemen. Pas in deel twee waren de twee opponenten warm gedraaid en waren er over en weer diverse mogelijkheden. Zo lieten Marcel Oosterdjjk (ex-SMC) en Marcel de Bruin voor de thuis ploeg enkele mogelijkheden aan zich voorbij gaan. Bij de PPSC- spelers Ruud Opdenbrouw, ftem- co van der Lugt en Jan 't Hoen stond het vizier niet op scherp, Maasland Een mooiere revan che op twee mindere wedstrijden van afgelopen weken had de korf balploeg van ODO zich zaterdag avond niet voor kunnen stellen. De Maaslanders zegevierden (18- 17) in eigen huis verrassend tegen koploper VADA'25. Hoewel de uitslag anders doet vermoeden, kwam de overwin ning voor de ploeg van trainer- coach Ab van Bruggem geen mo ment in gevaar. Bij de rust prijkte een riante (10-5) stand op het sco rebord en geen enkel moment gaf ODO de voorsprong uit handen. De bezoekers hadden geen ant woord op het tactische concept van de Maaslanders. Mede daar door kwamen ze nimmer in hun spel. In de slotfase kwam VA- DA'25 nog wel dichterbij, maar de hoopgevende treffer kort voor tijd, kreeg geen vervolg. „Na de mindere periode toch wel een verrassing," meende Van Bruggem na afloop. „De ploeg heeft gedisciplineerd gespeeld. Een heerlijke overwinning." SchiedamIn zijn eerste seizoen bij tafeltennisvereniging De Ko renbeurs heeft Nermin Smajic be slag gelegd op de clubtitel. De 17- jarige Bosniër nam de titel over van teamgenoot Danny Maas, die in de kruisfinale in drie games door Smajic werd uitgeschakeld. In de hoogste klasse speelden acht spelers om het kampioen schap waarbij Smajic en jeugd speler Jeroen Bastiaanse eerste werden in hun poule. In de finale nam Smajic een 2-0 voorsprong, maar in de derde game kwam Bastiaanse terug. Met 21-18 be paalde Smajic de eindstand op 3- 1. Maassluis Frans Pleijsier mag zich dit jaar de nieuwe clubkam pioen noemen van tafeltennisver eniging TOG. De speler van het uit de promotieklasse gedegra deerde eerste team, onttroonde zijn teamgenoot Charles van der Hoeven, de kampioen van 1994. Van der Hoeven was licht gebles seerd en werd al in de eerste ron de uitgeschakeld door Roland Godthelp uit het derde team. Godthelp was de verrassing in de onderlinge titelstrijd, want hij eindigde op de derde plaats. De finale ging tussen Pleijsier en Ferry Baretta, eveneens uit het eerste team. In de eerste ronde stonden zij ook tegenover elkaar, met Barettta als winnaar. In de eindstrijd verwees Pleijsier hem in twee games naar de tweede plaats. Door Sander Sonnemans Vlaardingen Wat voor Ton Wickel waarschijnlijk altijd een vraag is geweest, moet voor Jaap van der Nol, de opvolger van de eind vorig jaar weggestuurde oefenmeester, een weet zijn. Want waar Wickel bij HVO anderhalf seizoen lang niet in slaagde, lukte het de interim-trainer wél om een ploeg binnen de lijnen te brengen die plezier, karakter en een gezonde do sis lef uitstraalt. Het resultaat was er zaterdag ook naar. De hekkesluiter van de tweede klasse B stuurde Zevenhoven met een afgetekende 3-0 nederlaag terug naar huis. Hoewel Van der Nol aan de win terstop tijd genoeg had gehad om de ploeg weer op het juiste spoor te krijgen, kwam het duel ergens Vlaardingen HVO is in.de markt voor een wetra-veld en twee extra kleedkamers. Vol gens voorzitter Johan Hooger- werf geen overbodige luxe, want de club is behoorlijk uit z'n jasje gegroeid. Het voorstel om HVO te voor zien van een veld waarop wed strijden en trainingen kunnen worden afgewerkt, is inmid dels in het eindrapport vari de herstructeringscommissie op genomen. Evenals de kleedka mers. „Hoe eerder we er over kunnen beschikken," aldus de praeses, „hoe beter. Want voor lopig moeten we behoorlijk schipperen met de besehikoa- re ruimte." Voor wat betreft de opvolging van interim-trainer Jaap van der Nol voor komend seizoen is nog niets bekend. Wel zegt Hoogerwerf een aantal sollici taties te hebben ontvangen en in de loop van de maand met de eerste gesprekken te begin nen. „We;-zouden graag nog wat 'meer sollicitanten krijgen zodat we leen ruimere keus hebben." .i, 1 toch nog ongelegen. HVO had al een tijd terug voor afgelopen weekeinde een trainingskampge- boekt in België, maar omdat niet gerekend was op een inhaalweek- einde moesten de Vlaardingers in verband met de competitiever plichtingen het uitje onderbre ken. „Vooraf," glunderde Jaap van der Nol na afloop van het. duel, „baalden de spelers eigen lijk wel dat ze moesten spelen. Nu denk ik dat er vanavond wel een klein feestje gevierd zal worden." De spelers zullen zaterdagavond ongetwijfeld met een voldaan ge voel weer richting België zijn ge reden, want het was lang geleden dat er iets te vieren viel. Of het moet het vertrek van Wickel zijn geweest Hoewel Zevenhoven het de regio- en afdelingsgenoten Zwaluwen (2-0 winst) en Excelsior Maassluis (2-2) eerder de2e com petitie knap lastig had gemaakt, hadden de bezoekers tegen HVO niets, maar dan ook niets in te brengen. Zelfs niet toen de gas theren na de rust gas terug na men en gekozen leken te hebben voor bezigheidstherapie. Eigenlijk werd het pleit beslecht in zegge en schrijve één minuut. Nadat Etien Westdijk al in de der de minuut door Glenn Brown in stelling was gebracht en van dichtbij faalde, was het tien minu ten later wel raak. Eerst was het Marc Maatsen die koelbloedig een bekeken pass van Brown achter doelman Frank Möllers prikte en nog in de zelfde minuut verdub belde John Sam-Sin de marge. De kort achter de spitsen acterende routinier profiteerde dankbaar van de chaos in de Zevenhoven- defensie, kapte met zijn 'rechter' de doelman naar de grond en schoof met zijn 'linker' de 2-0 op het scorebord. Nauwelijks een mi nuut later was het bijna weer raak toen Maatsen plotseling voor de sluitpost opdook, maar zijn inzet op zijn onderstel uiteen zag spat ten. Hobbeltje Ondanks de overmacht van HVO creëerden de bezoekers een enkel kansje, doch het hobbelige veld speelde Zevenhoven-speler Ro bert Pla'smeier parten. De mid denvelder ontweek keurig de vlie gende tackel van aanvoerder Ad de Jong, maar eenmaal oog in oog met gelegenheidsdoelman Mark van der Kroon (Antoine Strijbos ziek) maakte de bal door een bob beltje een onverwachte wending en werd zodoende een makkelijke prooi voor Van der Kroon. De fraaie omhaal van Brown op de paal en een poeier van Sam-Sin op de dwarsligger leken de enige twee hoogtepunten van de arbar- melijke tweede rondgang te wor den, totdat Westdijk, terug in de basis en zeer verdienstelijk spe lend als centrale middenvelder, een presentje van doelman Möl lers kreeg aangeboden. Hij liet een hoekschop uit zijn handen vallen zodat Westdijk de 3-0 slechts voor het intikken had. „Het verschil met voorheen is de bezieling en werklust waarmee HVO speelt," prees Van der Nol zijn formatie. „Dat straalt er nu wél vanaf. En de juiste mannetjes op de juiste plek hè. Dan voelen ze zich lekker en spelen ze vanzelf beter." IfVO-Zevïnhoven 3*0 (2-öj. 15. Mare Maat sen 1-0,15. John Sam-Sm 2-0, 68. Etien Westdijk 3-0. Bijzonderheden: De goed lei dende arbiter GA. Breugem (Den Haag) hield HVO'er Glenn Brown (praten) en Theo de Boer (Zevenhoven) het gele kar tonnetje voor HVO: Van der Kroon. Simons, De Jong, Wilkes, Grootenboer, Hartog, Westdijk, Manuhutu, Maatsen, Sam-Sm, Brown Zevenhoven: Möllers. Fransen, Gemt Domburg, Groenewegen, De Roo, Rasmei er, Verleun (55. Kragtwyk), Bos, Paul Dom burg, De Boer, Schaap (81. Aarten). HVO s derde treffer in wor ding. Zeven hoven-doel man Frank Möllers laat de bal los, waarna Etien westdijk (achter nr. 10 zijn buiten kansje kan benutten. Foto peter Molkenboer Poor Erwin van der Lee Schiedam Iedereen in het HBSS-kamp had rekening gehou den met afgelasting van de wed strijd tegen Oranje Wit. De naar later bleek ijdele hoop was vooral gebaseerd op het oordeel van de Schiedamse sportraad om het trainingsveld afgelopen week on bespeelbaar te verklaren. Tot gro te schrik verklaarde de consul echter dat zaterdag 'gewoon' twee wedstrijden gespeeld konden worden. Tot ergernis van bestuur, spelers en vooral trainer Jos Hou- weling. Want niet alleen viel het trainingskamp in Hoenderloo in duigen, maar tevens verloor HBSS zowel de wedstrijd tegen de Dordtenaren (2-1) als Michel van Straten en Rob Meeldijk die beiden met twee gele kaarten ach ter hun naam voortijdig moesten douchen. Het gezicht van trainer Jos Hou- weling sprak na afloop boekdelen. Vooral de gemeente Schiedam met 'haar sportbeleid' moest het, niet ten onrechte, ontgelden. „Een hele week niet mogen trai nen op nota bene een gebako-veld dat de naam heeft altijd bespeel baar te zjjn en dan vrijdag dood leuk beslissen dat zowel het eer ste als tweede elftal moet spelen. Dat heb ik nog nooit meege maakt," sprak Houweling verbol gen. Over de wedstrijd zelf was de ambitieuze coach kort. „Je kan een wedstrijd niet op basis van één helft winnen." Hij vergat daarbij dat Oranje Wit het tegen overgestelde deed. De in de on derste regionen verkerende ploeg uit Dordrecht gaf HBSS de eerste helft voetballes. De in paars gesto ken gastheren moesten zich nood gedwongen beperken tot het op eigen helft verdedigen. Het deed denken aan het door oud-HBSS trainer Jan van der Hoek zo ge liefkoosde 'cattanacio', alleen was HBSS niet bij machte ook maar één behoorlijke counter op te zet ten. Genadeklap Het gevaarlijkste moment werd zelfs gecreëerd door Oranje Wit- doelman Gaby van Koppel. Met Robert de Jong in de buurt dacht hij de bal rustig uit te verdedigen maar schoot tegen de HBSS-aan- voerder. Hei speeltuig hobbelde echter tot zijn opluchting net naast. Oranje Wit verdedigde toen al een meer dan terechte voor sprong. Het communicatiefoutje tussen de soms onzekere keeper Korneli Kramer en Jaco van Til- borg leidde het doelpunt in. De als laatste man geposteerde Van Til- borg ging toch de lucht in on danks het 'los'-gegil van Kramer, Het luchtduel tussen Oranje Wit- spits Jos van de Berg en Kramer werd vervolgens door arbiter Duindam conform de regels be oordeeld waardoor Van de Berg de bal terug kon iegggen op Erwin Louwman. De 'oude' sluwe mid denvelder krulde vervolgens be keken de 1-0 binnen. Vlak voor rust leek HBSS de ge nadeklap te krijgen na een schit terende aanval van Oranje Wit. Arjan Dijkstra werd in het gat op de linkerkant van HBSS gelan ceerd door laatste man Marco van Driel. De spits schoot vervolgens knap met Unks in maar even zo knap was de redding van Kramer. Jos van de Berg was^r echter snel bij om de rebound simpel binnen te schuiven. Na de thee tapte HBSS uit een an der vaatje en drukte de bezoekers puur op inzet ver terug. Met vier spitsen (Van Straten, Gijze, Van de Put en De Jong) speelde Hou weling va banque en dat leidde tot hachelijke situaties voor het doel van Oranje Wit maar eveneens tot levensgevaarlijke Dordtse coun ters. Vooral dankzij Ron van Roon en Komell Kramer bleef HBSS echter lang hoop houden. On danks de uitsluiting van Rob Meeldijk, die invaller Harold Vugt keihard onderuit schoffelde, hield HBSS Oranje Wit onderdruk. De thuisploeg scoorde zelfs met slechts negen man op het veld. Want ook invaller Michel van Straten werd weggezonden na zijn tweede domme overtreding op keeper Gaby van Koppel Mau rice van de Put redde de eer door een voorzet van Arjan Gijze bin nen te knallen. HBSS-Oranje Wit 1-2 (0-2). 35. Erwin Louwman 0-t, 43. Jos van de Berg 0-2,87. Maunce van de Put i-2. Bijzonderheden: De HBSS-ers Bob Meeldijk en Michel van Straten moesten van de zeker leidende ar biter R. Duindam uit Nieuw Vennep voor tijdig het veld met twee gele kaarten (dus Tood) achter hun naam veriaten. De Dord tenaren Frans Jan Kruithof en Chris de Jongh kregen geel voorgeschoteld. HBSS: Kramer, Van de Zouwen, Van Til- borg. Van Roon. Meeldijk, Griep, De Jong, Bierhuizen, Hillenaar (45. Van Straten), Van Oudheusden, Van de Put Oranje Wit: Van Koppel, De Jongh, Van Driel, Kruithof, Arjan Louwman, Van der Veen. Erwin Louwman, Boot,'Dijkstra, Van de Berg, Smtmaartensdijk (55. Van Vugt). Door Wint Broere Schiedam Eerste divisionist Rijnmond is de reeks wedstrijden van de waarheid in mineur begon nen. In goed een uur tijd nam de bezoekende volleybalploeg van het Nijmeegse Vo*asa via een af getekende 0-3 de tweede plaats op de rani. van de thuis ploeg over. Daardoor zag de aan wezige technische staf van koplo per Vrevok zijn positie versterkt. Na afloop vroeg trainer-speler Klaas de Vries zich hardop af waarom zijn spelers afgelopen week in het oefenduel tegen ere- divisionist Rentokil wél voluit gingen en na afloop aüe lof kre gen toegezwaaid van de tegen stander, maar op het moment dat het er echt op aan kwam niet thuis gaven. En het komt er in deze pe riode van Rijnmond, als de ploeg zich inderdaad wil mengen in de strijd om de titel en promotie naar Mark Korsloot serveert. Mede dooreen aantal prima acties van de 'Rijnmonder' namen de Schiedammers in de eerste set een 4-0 voorsprong, die echter niet uitgebouwd kon worden. Foto Peter Molenboer de eredivisie, echt opaan. In een serie van vijf duels ontmoet de ploeg uit Sporthal Groenoord vier tegenstanders die zich in dezelfde situatie bevinden. Het lijkt er ech ter op dat bij de Schiedamse ploeg op het moment dat de sportieve belangen groot worden een aantal van de spelers niet opgewassen is tegen de druk van het moeten winnen. Vocasa, een degelijk team dat leunt op de inbreng van ex-eredi* visiespeler Valentijn Huijbers kon die druk zaterdag duidelijk wel aan en liet zich niet van de wijs brengen door de uitstekende start van de thuisploeg. Op de op slag van Mark Korsloot kwam Rijnmond mede door een aantal goede verdedigende acties van die zelfde Korsloot op een 4-0 voorsprong. Door vooral goed ge plaatste opslagen bestookten de gasten daarna de stop-opstelling van Rijnmond dusdanig dat dc stand snel in 5-8 veranderde. Vooral Bas Brand moest het daar bij aan Rijnmond-zijde ontgelden en was daardoor de eerste speler die coach Curd Jager naar de kant haalde. Met zijn vervanger Karl Schot werd het spel van de Schiedam mers toch van een bedroevend ni veau en via 10-15 werd het 0-1. In de volgende set kende Rijnmond mede door een goede opslagbeurt van middenman Jorg van Eerten, die zich samen met Arne Jëger nog enigszins staande hield, een 7-5 voorsprong. Het enige mo ment waarop de gasten in het duel een 'time-out' nodig achtten. Die leverde de Njjmegenaren vol doende rendement op, want na 10- 10 werd het opnieuw 10-15. In de laatste set probeerde Curd Jager nog wel door het wisselen van een aantal spelers een beter resultaat te bereiken, maar Voca sa liet zich de mogelijkheid om met de drie winstpunten aan de haal te gaan niet ontnemen. Voor al spelverdeler Arjan van der Kloet speelde een goede wed strijd, daarbij gesteund door een uitstekende stop, waardoor hij ai zijn aanvalsmogelijkheden kon uitspelen. Daarbij werd hij zelden gestoord door een sluitend Rijn mond-blok of een veldverdedi- ging die een bal terugbracht. Na de tussenstand van 3-6 werd het uiteindelijk een ontluisterende 7- 15 en daarmee dus 0-3 nederlaag voorde Schiedammers. Door Sander Sonnemans Sassenheim Rob Kiebert, de vorig seizoen bij Rijnsburgse Boys ontslagen trainer, zegt niet bena derd te zijn door Excelsior Maassluis. Het feit dat het merendeel van de spelersgroep zijn terugkeer naar de Lavendelstraat wel ziet zitten, doet hem niet zo veel. „Maar," reageert de voormalig assistent van Aad Andriessens voorganger Eric Gudde, „het is be ter dat ze zoiets van me zeggen dan dat ze mij de ko mende jaren niet meer terug willen zien." Kiebert zegt overigens wel open te staan voor een gesprek, mocht er vanuit Maassluis worden gebeld. „Praten kan altijd. Want het is niet helemaal duidelijk wat ik volgend jaar bij de bond ga doen. Er gaat nogal wat gereorganiseerd worden met de gewesten." De uit Maassluis afkomstige oefenmeester is werk zaam bij de KNVB als trainer van de nationale jeugd onder vijftien jaar en de Rotterdamse en Goudse se lectieteams. Daarnaast is hij ook nog actief als gym- nastiekdocent. Kiebert: „Een terugkeer naar Maas sluis? Daar zou ik niet gelijk nee tegen zeggen. Ex celsior is een goede club en de jongens die nu 18 en 19 jaar zijn, ken ik allemaal nog vanuit de jeugd." Dat Excelsiors huidige tweede trainer Richard Groot- scholtcn in beeld is voor de opvolging van Andries- sen is uitgesloten. De 31-jarige'oefenmeester kwam gisteren als hoofdtrainer een verbintenis met West- landia overeen. „Ik vind dat het tijd is als hoofdtrainer te gaan wer ken," zegt hij. „Van de zes jaar die ik actief ben bij Maassluis, ben ik twee jaar assistent. Ik wilde daar graag verder omdat ik het gevoel had iets af te kun nen maken. Excelsior durft met mij echter met in zee omdat ik geen trainer-coach I heb, waar ik komend seizoen voor ingeschreven hoop te worden. Nou zou ik wel een jaar dispensatie kunnen krijgen als ik bij Excelsior aan de slag zou gaan als hoofdtrainer, maar het bestuur wil de risico's die daaraan vastzitten niet nemen. Ik hoef van het bestuur niet weg, maar ik wil nu eenmaal hoofdtrainer worden. Westlandia is voor mij een dub waar veel te doen en veel te halen is, op sportief gebied dan." Tot de sollicitanten bij Excelsior Maassluis behoort in elk geval wel Wim Eilander. Hij is momenteel werkzaam bij eersteklasser Huizen. Trainerscarrousel Hans Scboffeimeer, trainer van DRGS (za.), heeft zijn contract bij de fusieclub met een jaar verlengd. De oefenmeester die eerder werkzaam was bij de za- terdagtak van GSS, is bij de RVB-club bezig aan zijn eerste seizoen, Nog niet bekend is wie bij de zondag- afdeling de zelf opgestapte Ben van den Bosch op volgt. De rest van het seizoen neemt Leen Wamaar de honneurs waar. Zaterdag is aan de spelersgroep meegedeeld dat Ton Pattinama neg een jaar doorgaat bij Deltasport. Het is tevens de bedoeling dat het contract van zijn assis tent Jerry Visser bij de derdeklasser met een seizoen te verlengen. Scheidend PPSC-trainer John Kloppers heeft na een gesprek met het bestuur van WK besloten volgend seizoen niet in Kethel aan de slag te gaan. De oefen meester wil naar een ambitieuze club. Als dat er niet van komt, hangt hjj zijn trainersjas aan de wilgen. „Ik heb geen zin om nog een paar jaar in de marge te werken," aldus Kloppers. DVO'32 is nog altijd op zoek naar een opvolger van trainer Hans Buitendijk. De zaterdag-vierdeklasser dacht rond te zijn met Dick Beek, maar de oefen meester zag af van die overstap. KNV(3 vierde klasse zaterdag Dirk Hollander de held WK-Den Bommel 5-1 (2-1). Een welkome overwinning voor WK, dat was afgezakt naar de gevarenzone. Robin Smallegange opende de score voor de 'Kethellappers', maar Paul Lodder maakte snel gelijk voor Den Bommel. Nog voor het rustsignaal bracht Theo Smit WK weer aan de leiding. In de tweede helft liepen de gastheren uit naar de ruime zege door doelpunten van Ron Huisman, Mar cel van der Ven en wederom Robin Smallegange. Hoekse Boys-PEC 3-2 (1-2), Een leuke wedstrijd met een opvallend scoreverloop. Al in de eerste minuut nam PEC de leiding, maar onmiddelijk na de 1-0 maakte Coen som- meling gelijk. Vlak voor de rust werd het 2-1 .voor de Haagse koploper. Dirk Hollander was in de tweede helft de gevierde man bij gastheren met zijn twee doelpunten, die Hoekse Boys een knappe 3-2 overwinning opleverde. RVB zaterdag Rood voor Anton de Ronde TSB-WOH1-1 (0-0). Een tumultueus duel, waarin twee rode kaarten werden uitgedeeld. Tien minuten voor het einde konden Anton de ronde (TSB) en de WOH-aan- voerder vroegtijdig onder de douch na een opstootje. Os car Aarden opende in de tweede helft de score voor de thuisploeg, die WOH echter snel langszij zag komen. Puttershock-HSC 3-1 (1-0). Wederom een nederlaag voor HSC, dat toch niet de mindere was van Puttershoek. De 1-0 achterstand werd in de tweede rondgang door Islan Aiaci ongedaan gemaakt. Door slordig verdedigen kon Puttershoek de zege vrij eenvoudig in huis halen. KNVB vierde klasse zondag Dure misstap Exceisior'20 Transvalia-Excelsior'20 1-0 (0-0). Michael Jansen 1-0. Het missen van talloze kansen was de voornaamste oor zaak van de dure misstap van de Schiedammers. „Het kampioensschap kunnen we nu wel vergeten", aldus Ex- celsior-trainer Hans de Roover. „We zullen ons n,u moe ten richten op de tweede plaats om promotie via de na- competitie af te dwingen". RKWIK-HlON 2-3 (1-0). Ramon de Rond 1-0, Danny van Bruggen 2-3. De Vlaardingers vormden voor de rust de betere ploeg en namen door een kopbal van De Rond de leiding. Koploper HION leek na de pauze wakker ge schud en denderde met drie treffers vry gemakkelijk richting de zege. Danny van Bruggen deed vlak voor tijd nog iets terug. ODC-Poortugaal 14 (1-1). Marti Meulens 0-1Eric Jansen 1-1, Ed van Doom 1-2, Marti Meulens 1-3, Edwin Rozen burg 14. ODC kreeg na de schitterende lob van Eric Jan sen zelfs kansen om verder uit te lopen, maar ook bij fu- sieclub is de afwerking inmiddels een welbekend manco. In de laatste tien minuten sloegen de gasten met nog twee treffers definitief toe in Kethel, RVB zondag Schokeffect SVDPW blijft uit SVDPW-FC Pretoria 34 (2-2). Mike Morris 1-0, Robin Voets 2-2, Mike Morris 34. De inbreng van Joop Droogs opvolger Rob van Vliet sr. leverde gisteren nog niet het gewenste resultaat op. 'DPW' speelde fel en aggressief, maar door een counter en een verdedtgingsfout moest na rust een aeblti stand woiden weggewerkt De tweede treffer van Morris viel net te laat om PretGria nog dwars te kunnen zitten. Blankenburg-Demos 4-3 (1-2). Dick van Assen 1-1 (e.d), Peet Monster 4-2, Dave van der Hurk 4-3. Demos gokte duidelijk op de counter en mocht van geluk spreken dat de thuisclub pas in de tweede helft volledig op toeren kwam. Dave van der Hurk zag vlak voor het einde een prachtige kopbal op de lat belanden, Remco van der Steen (Demos) kreeg een gele kaart.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 6