23 Wankelend SMC komt met de schrik vrij m Spirit geeft denkbeelden coach nauwelijks gestalte Sponsorcontract van Juventus beklonken WIK kan Hellas slechts een helft bijbenen DRGS blijft in restant overeind Kortsmit terug in Hoekse basis Piet Kattestaart blijft bij HSC Prima prestatie KV Vlaardingen VZC op weg naar titel Rotterdams Dagblad Maandag 2° januaii 1996 Rotterdam - De vorig jaai wegens een massale vechtpartij gestaakte wedstrijd tussen SMV/Hillegers- berg en DKGS is afgelopen week- emch zonder doelpunten in het oordeel van de Schiedammers beslist De stand van 0-1. destijds in het VGordeel van DRGS be paald door Marco Verspuy. bleef gehandhaafd DRGS kan dus weer even adem halen. want wederom een verlies had de Schiedamse derdeklasser danig in de problemen kunnen brengen De aanvalshme van de fusieeiub was ditmaal verzwakt omdat Marco en Raymond Ver spuy een schorsing uitzaten SMV kreeg m het eerste kwartier slechts een uitgespeelde kans Na de pauze hielden beide piocgen eikaar met enkele mogelijkheden goed m evenwicht Hoek van Holland - De wegens per sonele problemen in het eerste elftal teruggekeerde routinier Je roen Kortsmit (32) heeft m het due! van Hoek van Holland tegen RKSVM getoond het 'ballen' nog met verleerd te zijn Kortsmit stelde met teleur cn sleepte met zijn ploeg een zwaarbevocht punt m de wacht 1-1 Ondanks dat RKSVM duidelijk het beter e van het spel had, kwam Hoek van Holland aan de leiding ddpr een treffer van Walter Pohj. fn het tweede deel kreeg RKSVM toch nog wat het verdiende RKS- VM-spits Wilco van der Ven glipte razendsnel langs zijn directe te genstander en verschalkte vervol gens ook nog de Hoekse doelman. 1-1 Vlaardingen Piet Kattestaart, trainer van HSC (zoheeft giste ren zijn contract met een jaar ver lengd De Vlaardmgse oefen- meester is bij de RVB-club bezig aan zijn eerste seizoen Demos-trainer Jan van der Hurk heeft het bestuur tc kennen gege ven de club «an het einde van het seizoen te verlaten „Ik ben zeer ambitieus en wil graag hogerop De basis is bij Demos te smal om dat te verwezenlijken", aldus Van der Hurk. die tot op heden nog geen andere club heeft gevonden Jan Baksteen heeft nog geen be slissing genomen De trainer van Fortuna mag van het bestuur blij ven, maar is er voor zichzelf nog met uit. Vlaardingen Ondanks het zeer verrassende maar even terechte gelijkspel (3-9) tegen Deto blijft vqor René Zwetsde coach van KV Vlaardingen, handhaven van het 'égréte klasserschap doelstelling nummer één. Al vroeg in de ontmoeting kreeg Vlaardingen een domper te ver werken aangezien Roel van Leeu wen, de 'gladde' ex-spclcr van Spirit, met een kuitblessure moest afhaken. Diens vervanger, wie anders dan 'good-old' IJs brand den Breems, nam moeite loos zijn rol over en mikte drie maal raak. KV Vlaardingen ging met een 4-6 achterstand de rust in cn de kop loper liep zelfs naar 5-8 uit. Toen zetten de Vlaardingers een suc cesvolle inhaalrace in en namen zejfs een 9-8 voorsprong Mede door toedoen van scheidsrechter L. Roetert, die tot ieders verba zing de ene na de andere stip toe wees aan Deto, waarvan er drie weiden gemist, bleef er spanning tot de laatste seconde. Dat de be zoekers alsnog langszij kwamen was triest voor het karaktervolle Vlaardingen, dat in Ronald Ver- weij (vier doelpunten) de grote animator kende. Vlaardingen De zwemploeg van VZC heeft de koppositie in de ZRO A-competitie aanzienlyk verstevigd. Zoals het er naar uit ziet stomen de zwemmers van trainer Chris Aartsen op de derde achtereenvolgende titel af. In Dordrecht behaalde VZC elf medailles. Uitblinkers waren Ste fan Aartsen met twee gouden me dailles op de honderd meter rug slag (1.03.2) en de tweehonderd meter vlinderslag f2.08.4) en Tha- mer Henneken die goud voor zich opeiste op de honderd meter vlin derslag (1.08 6.). Op 23,24 en 25 januari doen Bren- da Starink, Wilma van Hofwegen en Stefan Aartsen in Leeds een poging om al vroeg dit jaar kwali ficatie voorde Olympische Spelen af te dwingen Door Sander Sonnemans Schiedam SMC is er gisteren niet in geslaagd ten koste van het bezoekende DCV de koppositie in de tweede klasse B te heroveren. De Schiedammers moesten genoegen nemen met een puntendehng (1-1), maar mochten achteraf blij zijn dat ze het angstige avontuurtje na de rust overleefden en de schade nog enigszins beperkt bleef. Met twee punten achterstand op koploper EBOH (12-27) neemt de ploeg van trainer Paul de Roos nu de gedeelde derde plaats in. 'ih&l Waar m de eerste helft alleen de twee acties van SMC'er Alberto Baptista de Lima het aanzien waard waren, viel er alleen al in de eerste vijftien minuten na het theekwartiertje veel meer te bele ven en zag het vervolg van de eer ste episode er veelbelovend uit. Hoewel lange tijd onzichtbaar, kreeg Baptista de Lima, de 'parel van Thurlede' die toch we! iets van zijn glans heeft verloren, de eer ais eerste een doelpunt op het nieuwe electroniscbe scorebord te schieten Hij kreeg nadat een breedtepass van Edwin Bervehng de onbetwiste uitblinker aan Schiedamse zijde richting Jan Mulder door DCV er Jacco Broere was onderschept, de bal door de verdediger zó in zyn voeten ge schoven dat hij er wel iets leuks mee moest doen 'Lima' voldeed volledig aan zijn reputatie en gaf DCV-doelman Michel van de Brink het nakijken: 1-0 Namen DCV, dat toch enkele 'grote' na men uit het betaalde voetbal heeft ingelijfd en acteerde zonder eer ste doelman Walter Londema en Edward Burleson, herstelde zich direct na de rust bijzonder over tuigend en leek SMC volledig door de knieen te krijgen. De eer ste aanval was het al raak Mulder en Toontje Wolters weigerden achterin na voorbereidend werk van Michel van Wattum in te grij pen en boden daarmee Wout Ooms de gelegenheid de gelijk maker achter doelman John Bos te prikken Precies één minuut la ter vierde DCV treffer nummer twee, maar dat feestje ging niet door. John Bos het een vrije trap vanaf randje gevarenzone bewust achter zich in het doel zeilen omdat hij het handje van de arbi ter de hoogte in had zien gaan en besefte dat het een indirecte vnje trap betrof. Die zelfde minuut kroop SMC door het oog van de naald toen Bos na een schitteren de actie en dito uithaal van DC- Ver Raymond Frehé op de paal de rebound nog net van de doellijn kon grabbelen. Uitgerekend nadat de wankelen de thuisploeg zich had hersteld van het turbulente kwarttertje moest weer het nodige geïmprovi seerd worden omdat Toontje Wol ters met rood werd weggestuurd. Diens teamgenoot Jan Mulder, die zich voortdurend van allerlei gememgheidjes bediende om zijn opponent Zico Ramos af te stop pen, zorgde voor een opstootje na een forse, overigens onbestrafte, overtreding op Broere. Wolters kon zich niet beheersen, trapte één van de bezoekers tegen zijn schenen en kon gaan douchen Het binnenbrandje laaide echter met op en dat kwam het spel van beide ploegen ten goede. Over en weer werden vervolgens de nodi ge sconngsmogelijkheden geere- eerd én gemist Daarmee werd wel bewerkstelligd dat de uitslag volkomen volgens de verhoudin gen uitviel. Invaller Ditmar van Eysden en Baptista de Lima pe gelden respectievelijk namens de bezoekers en SMC in de slotfase nog op de kruising. SMC-DCV1-1 <1-0). 31 Alberta Baptista de Lima I-Ö.4S Wout Ooms 1-1 Bijzonderhe den: Scheidsrechter W Rijsbergen (Lei den) gaf SMC'er Toon Wolters in de 50-ste minuut de rode kaart wegens natrappen SMC: Bos. Edwin Bervehng, Peter van Geene, Jan Brokhng. Jan Mulder John van de Belt, Ron Bervehng, Dick Sparreboom (81 Richard Marreveet Baptista de Lima Fares, Wolters DCV: Van de Bnnk, Jacco Broere, Ooms. Den Boer, Van de Ent. Frehe. Edwin van Buren, Van Wattum (58 Van Eysden). Pe tervan Buren, Jaliens. Ramos DCV'er Zico Ramos onder vindt dat Ed win Berveling niet voor niets Cor Hermans uitSMC's hoofdmacht heeft ver drongen. De verdediger speelde spij kerhard en leidde de de fensie naar behoren. Foto Peter Molkenboer Door Bas van den Berg Vlaardingen - Voor handbaltrai- ncr Wil Plugge kwam de grootste nederlaag dit seizoen 15-22 te gen koploper Hellas niet als een grote verrassing De oefen- meester van bet Vlaardmgse WIK,- die zyn contract met een jaar heeft verlengd, was wel verbolgen over de manier waarop het arbi trale duo zich manifesteerde. De aanvallen van de Vlaardmgse handballers werden op de meest cruciale momenten afgefloten, waar de toepassing van de voor- deelrege! beter op z'n plaats was geweest. Voor Plugge was dat aan leiding regelmatig te protesteren en dat kwam hem kort voor het einde op een gele kaart te staan. Niettemin had WIK het aan zich zelf te wijten dat het Hellas onvol doende tegenstand bood. Tegen over de soepel lopende aanvalsac- ties van de Hagenaars maakte WIK indruk met een collectieve krachtsexplosie waar na de rust helemaal niets meer van over bleef WIK was rijp voor de slacht bank, Hellas faalde niet en zo was het duel snel beslist. Door drie nederlagen op ry is WIK de tweede competitiehelft bijzon der slecht begonnen. Het verlies tegen Hellas had zelfs tot gevolg dat de eersteklasser degradatie in zicht ziet komen Blessures van Ger Prms en Peter Hartman (bei den enkel) maakten de selectie extra smal. Ook de knieblessure van doelman Erwm Mijnsbergen, die dit seizoen waarschijnlijk met meer speelt, kwam de handballers slecht uit Invaller Martyn Ver beek werd door de Haagse aanval lers regelmatig op zijn reactiever mogen getest en moest by vrijwel elke aanval het onderspit delven In dat verband komt de achtste fi nale tegen eredivisieclub Esca uit Arnhem, vrijdag in de Westwyk- hal, niet bepaald op een lekker moment. Hoewel de thuisclub gis teren gedurende de hele wed strijd tegen een achterstand moest aankijken, bleef de marge erg klein. Hellas kwam door twee strafworpen op een 0-2 voor sprong, maar een geslaagde solo van Martin van Tilborgh (44) maakte de weg vrij voor verder succes. Zo ver kwam WIK evenwel niet omdat de krachtsexplosie te veel inspanning kostte en de ploeg verblind werd door het automatis me waarmee Hellas de aanvallen inleidde. Door een subtiel balletje van William Vaders, na een snelle aangooi van doelman Martij n Ver beek, werd de achterstand terug gebracht tot 5-6. Daarna kwam WIK in grote pro blemen door de uiterst zwakke verdediging. Via 6-9 schoot Hellas naar een 8-14 voorsprong en by 8- 16 werd de Vlaardmgse ploeg overspeeld. Ook in de tweede rondgang kwamen de Haagse treffers veel te snel en werd bal verlies van WIK meedogenloos af gestraft. De marge nam bij 11-19 zelfs onrustbarende vormen aan en bij 12-22 was het over en slui ten. Ger Prms en Lars Kramer fstrafworp) bepaalden tenslotte de eindstand op 15-22. DoorTondeLeede VlaardingenDe korfballers van Spirit hebben zaterdagavond te gen het zeker niet imponerende NIO de punten cadeau gedaan. De nederlaag van 13-15 was vol gens Bert Stomphorst, coach van de Vlaardingers, vooral te wijten aan de domme plaatsfouten waar de Rotterdamse tegenstander in de slotfase dankbaar gebruik van maakte. Het achttal van de fanatiek coa chende Stomphorst, dat zonder de 'eeuwig geblesseerde' Edward Vermey aantrad, kampte aan vankelijk met de naweeën van de vorige week verloren wed strijd tegen DVS'69. „Ik had bewondering voor mijn spelers," keek Stomphorst nog vol walging terug op de in zyn ogen meer dan onterechte neder laag tegen de middenmoter, „hoe zij zich konden inhouden. Ik vrees dat ik de scheidsrechter had aangevlogen, want zij pres teerde het om in de laatste minu ten plotseling met stippen te gaan strooien. Mevrouw Nel Mayer, jawel de vrouw van Oran je Nassau-coach Ed, wns die ge weldige scheids. Het is mij een raadsel dat zij die wedstrijd leid de. Zij had toch zelf wel kunnen inzien dat zoiets niet kan. In mijn beleving is zoiets absoluut onmogelijk. Normaal wil ik een nederlaag nooit op een scheids rechter afschuiven, maar dit sloeg werkelijk alles." Omdat opponent NIO. met één winstpunt meer dan Spirit op de tweede plaats van de ranglijst bi vakkerend, een nog stroevere start kende, leek de thuisploeg in de achtervolging te kunnen blijven op koploper De Kapellen, dat tot op heden slechts één ver- liespartü incasseerde, „Inderdaad is Spirit de enige ploeg" stelde Stomphorst met zonder enige trots, „die De Ka- peilen heeft verslagen, Wij kon den ze wel uit elkaar spelen omdat we van onze eigen kracht uitgingen en aantoonden dat we niet bang waren om achter te verdedigen. Tegen ploegen die vcorverdedigen moeten we nu ook ons antwoord klaar hebben. Spirit moet dan gaan opspelen in de lengterichting, ruimte cre- eren onder de korf door de tegen- stander daar weg te houden. Dus wegtrekken naar achteren en de ruimte benutten die daar is vrij gekomen. Zo spelend zijn we steeds minder afhankelijk van de speelwijze van de tegenstan der of van één speler van ons. Ik vind gewoon dat we elke verde- digingsvorm moeten aankun nen. De spelers van Spirit moe ten de ballijnen bepalen en het zelfvertrouwen hebben dat zy de sterksten zyn binnen de lijnen. Mijn denkwijze is misschien wel nieuw voor Spirit, maar zo lang zamerhand begin ik toch resul taat te zien." De prachtig geformuleerde denkbeelden van de jeugdige Stomphorst kregen maar zelden gestalte tijdens de door Schiedammer Ron Oostlander bekwaam geleide ontmoeting- Spirit had wel het meeste balbe zit en kwam meer tot het schot op de korf, NIO daarentegen zocht vaak de korstste weg ert was ook nog eens effectiever in de afronding Na de gelijke rust stand (9-9) bleef de score evenre dig oplopen, tot de laatste voor Spirit fatale vyf minuten. De Vlaardmgse ploeg verloor crucia le duels en NIO, waarbij een in valler koud in het veld met zyn eerste balcontact tot scoren kivam, ging vrij onterecht met de twee punten aan de haal. „Bijna de hele partij," baalde Stomphorst, ,,heb je het beste van het spel. Lullige plaatsfou- ten op beslissende momenten doen ons dan de das om. We zijn er effe niet bij met ons koppie en de beslissing valt aan de andere kant. We zijn dus nog met zover in onze ontwikkeling als we dachten en ik eerlijk gezegd hoopte. Komende zaterdag tegen Oranje Nassau moeten we dan maar winnen. Voor mij is Oranje Nassau één van de zeven tegen standers, maar bij de spelers schijnt dat potje toch nog steeds heel erg te leven. Vorige keer verloren we onnodig, dus zater dag moet Spirit maar eens de punten pakken." Door Sander Sonnemans Schiedam Champagne werd ontkurkt en sigaren werden opge stoken. De blijdschap van Juven tus over de sponsorovereenkomst met het Schiedamse bedrijf Nim- co Tradingwerd zaterdagavond in de bomvolle kantine van sport zaal Oost met onder stoelen of banken gestoken Niet zo vreemd ook want de rei kende hand van Nico van Willi gen, directeur van voornoemde onderneming en voorzitter van HBBS. heeft de op sportief gebied florerende basketbalvereniging van de financiële ondergang ge red Eind vorig jaar nog vreesde voorzitter Peter Snel het faillisse ment van zyn club. Maar na een vruchtbaar gesprek tijdens de kampioenenhuidigmg m Sport hal Groenoord gloorde er plotse ling weer een hoopvolle toekomst voor Juventus. Zaterdag werd het sponsorcontract officieel bekrach tigd. Ondanks de steun van de geld schieter werd tijdens de recente ledenvergadering toch besloten de contributie wederom te verho gen. Alleen met de contnbuue- gelden redden we het niet meer.'" reageerde Fnts Quadt, voormalig voorzitter van de basketbalclub die al 25 jaar lid is. „Op sportief gebied gaat het goed met Juven tus. Heren 2 staat bovenaan m de eer ste klasse van. het rayon en ook de junioren en kadetten zyn lijstaan voerder. De club moet wel met de resultaten mee kunnen groeien. Dan heb je gewoon een sponsor nodig." Temperatuur Zoals bekend is het eerste man- nenteam van Juventus gedwon gen de thuiswedstrijden in Sport hal Margriet af te werken. Erg bly is men daarmee met, want zo wor den de nodige inkomsten gemist en bovendien is men niet te spre ken over de temperatuur en de kwaliteit van het scorebord waar van de nodige lampjes dienst wei geren. „Schandalig," aldus Qua dt, „dat ze die zaal zó durven te verhuren." Ondanks alles boekten de man nen er zaterdag wel winst op PSV/ Almonte (79-57). Topschutter was Vladan Jankovic met 22 punten. De ploeg staat derde met twee punten achterstand op Binnen land en vier punten minder dan koploper Den Bosch. De vrouwen formatie gingen tegen Binnen- Onder toeziend oog van de eerste teamspeters Ronald van Ooijen, Jan Stolk, Attila Gultuna, Dennis Kleef, Willem Doornik, trainer Frans Wentholt en Vladan Jankovic (vrnl) tekenen Nico van Willigen en Juventus' voorzitter Peter Snel (rechts) de sponsorovereenkomst. Foto Peter Molkenboer VDL krijgt pak slaag GTB-Hermandad 24 (2-1). De Schiedammers hadden lange tijd niet meer verloren Frans Schaap en Patrick Hoek zei ten hun ploeg op het juiste spoor, maar Hei- mandad kwam in deel twee sterk terug TSB-ÏL.rJïel 2-1 (1-1). TSB kwam aan de leiding door een doel punt van Oseai Aarden Vlak voor tijd maakte Ed van der Linden de winnende trelfer voor TSB DRGS-Herkingcn 0-1 (0-1). DRGS gaf de wedstrijd in hel eerste kwartier uit handen, meende trainer Hans Schof felmecr Door concentratiegebrek kreeg Herkmgen dne kansen op nj De vierde vliegt er dan in VDL-Steeds Volharden 1-5 (0-2). Een pak slaag voor hei gehavende VDL De Maassluwrs tiaden aan met maar liefst zeven invallers Rob Bosma redde de eer RVB zondag Eindelijk winst SVDPW Jai Hmd-SVDPVV 1-2 (0-1). Robin Voets 0-1 en 0-2 De wedstrijd werd gewonnen op inzet en door twee* goede persoonlijke acties van Robin Voets Jaco Verhoef miste in het eerste deel een strafschop MSV71-Bolnes 0-1 (0-0). MSV'71 verzuimde de kansen om te zetten in doelpunten Walter Vijverberg (kruising) en Seban Dutan (paal) hadden pech in de al werk mg Se- ban Dutan en Rene Bocis kiegen een gele 1 aart HSC-Kralingen 4-0 (2-0). Andre Vink 1-0 en 2-0, Luca Ta- rossi 3-0 en 4-0 Krahngen kon de Vlaardmgse koplopei nimmer in de problemen brengen HSC bouwde elke aan val goed op vanuit dc achterste lijn Andy Koemans en Cees Dijksman gingen op de bon Noorderkwartier-Schiedamse Boys 0-2 (0-1). Edgar Steyn 0-1 en 0-2 Een goede wedstrijd met meerdere kan sen levei den de 'Boys' een vei diende zege op GLZ-Demos 4-0 (2-0). De ongeslagen koploper w as duide lijk een maatje te gioot voor de mannen van trainer Jan van der Hurk Demos bezorgde de thuisclub door onzorg vuldig uitverdedigen enige buitenkansjes Basketbal Green Eagles nekt koploper BC Verkerk-Green Eagles (v) 53-64 (23-28). De vrouwen van Green Eagles behaalden een knappe overwinning bij koploper BC Vei kerk Ria Deege (21 punten) en Saslfja van den Breek (19 punten) waren de topscorers Red Stars-Green Eagles (m) 95-59 (44-26). Zoals verwacht leed Green Eagles ook tegen Red Stare, de nummer dne van de ranglijst, een nederlaag Maar het verhes viel wel erg ruim uit Spelend coach Kees Brugman nam de meéS>- te Maassluise punten (13) voor zijn rekening. land ten onder met 6144 na een ruststand van 34-27 en delen mo menteel de derde plaats Volgens tramer-coach Martin van Dyk lag oveischatting ten grondslag aan de nederlaag. Monsterscore Unitas Revival/Blauw Wit-UVG (v) 23-10 (15-2). „We speelden een dramatisch slechte eerste helft," was een van de ver klaringen die UVG-coach Roy van Gurp had voor het ver hes van zijn ploeg De 15-2 ruststand was een duidelijk voorteken voor de nederlaag IWC (v)-Saturnus 14-8 (9-1„Vooi al het middenblok met Suz.«in Habing, Nathalie Gouwen en Claudia Hccsbeen zorgde ervoor dat we vrij gemakkelijk uit konden lopen," aldus coach Chris van de Leïy DWS (m)-Nooycns/Intcmos 21-18 (9-6). De snelle 5-1 voorsprong werd door DWS kort voor rust toch nog weg gegever ln de tweede helft werd de druk op Internos weer hersteld en /ag DWS-coach Simon van-Weer den burg zyn ploeg toch winnen Treffers 2-Hollandiaan (v) 9-13 (7-2). Concentratie ge brek zorgde m de eerste helft vóór problemen bij Rollan- diaan Ron Bioxks wees zijn ploeg op de feiten en het her stel werd simpel gerealiseerd i „Ook, slechte wedstnjdeh moeten gewonnen worden,'"'-was zSjr' Conclusie Trefïers-Hollandiaan (m) 16-14 (7-5). Hollyndiaan kwam 9-12 voor, maar wist de voorsprpng niet (e handhaven. De angst om overlopen te worden wend noodlottig WIK (v)'BOOT/IIVO 14-14 (9-9). Het gelijkspel werd m de laatste seconden door WIK veilig gesteld Parlevliet is bly met dc jïi estalie van zyn ploeg en hoopt de stijgende lijn vast te kunnen houden Unitas (vhOrion 22-5 '10-3). Umtas-coach Julio Ramos prees vooral de kleine selectie die ondanks blessureleed toch als collectief de overwinning binnen haalde HVC (m)-Dios 24-25. Een wedstrijd d.e boeide tot de laat ste seconde De bezoekers konden het best i *et de span ning omgaan Domper voor CKC Maassluis Sporting Trigon-ODG 23-20 (16-8). Na twintig rmnutén keek O DO reeds legen een 16-6 achterstand aan 'Cfó Maaslanders met André Pellikaan (8x) en Erik Passetudr (7x) als topschutters, vochten tevergeefs terug rhv SGV-Oranje Nassau 6-9 (2-5). De werklust van Oranje Nassau leverde twee punten op tegen rode lantaarndfd ger SGV De Vlaardmgse subtopper kon met boeien, tifr- wijl SGV bly was met elk doelpunt. Soesterkwartier-CKC Maassluis 15-11 (8-7). „Een beetjp erge domper", aldus Maassluis-eoaeh Jan-Henk de Va si „Thuis hadden we nog met veel moeite gewonnen, maar ook toen pakten zij alles onder de korf" Door de neder laag verloor Maassluis ook de koppositie aan Rotterdam GKV-Harga 14-13 (5-5). De Schiedammers waren heel dicht by het eerste winstpunt, maar kregen in het slot van de gelykopgaande wedstryd het deksel op de neus. René Rigthart was uitblinker met vyf treffers Tafeltennis Ronald van Kampen: hattrick Vict or ia-De Korenbeurs 1-9. De Korenbeurs heeft met een de eerste gezet op weg naai- behoud in de op een na hoogste divisie Maar wellicht zit er nog meer m voor Ner- min Smajic, Danny Maas en Ron van der Wijk Smzyie en Maas bleven ongeslagen, terwyl Van der Wyk het enige tegenpunl moest afstaan NOAD-Shot Wageningen 8-2. Ook NOAD is de eompel)- tie goed begonnen, want het bezoekende Shot werd met 8-2 van de tafel gespeeld Ronald van Kampen was met zijn hattrick de grote man, gevolgd door twee zeges van Richaid Kahneyeren Peter Hey stek J Middel burg-Zuid-De Korenbeurs (v) 7-3. Tegen het ster ke Middelburg debuteerden de Schiedamsen in de deide divisie met een 7-3 nederlaag Sylvia Waterreus won twffi partijen, Danielle Maas won eén party Carola Th alen bleef met lege handen en ook de 'dubbel' ging verloren», Volleybal Knap herstel Rijnmond Rijnmond (m)-Cito 3-D. In de eerste divisie herstelde de mannenploeg van Rijnmond zich zaterdagmiddag in Sporti.al Groenooid knap van de nederlaag van vouge week Cito, de nummer drie van de ranglijst, werd m een uur tyd met 3-0 15-5,15-11 en 15-1) verslagen Rijnmond (vj-Aleom/Capelle 2-3. De Rynmond-vi ouwen pakte in de eerste divisie een punt tegen Alcom/Capelle, maar zat na afloop toch met een kater De Schiedamsen kenden na 14-16.15-5 en 15-8 in de vierde set bij de tus senstand van 2-1, vijfmaal een matchpoint en waren dus heel dicht bij een 3-1 zege Hel winnende punt wilde ech ter met komen en nadat Capelle via 16-17 op 2-2 was geko men werd het 2-3 door een 10-15 setwinst Waterpolo De Walrus in race voor titel De Walrus (m)-De Hooghwerf 94. Omdat de koplopers BZC en WVZ punten vei speelden, is De Walrus nog steeds niet uitgeschakeld voor een evenlueie titel Jerry Doumeus had met due treffers een groot aandeel in de overwinning De Walrus fv»-Raket 3-6. De vrouwen van De Walrus schoten in de eerste klasse van het district tekoit tegen Raket Carla Vermeulen. Meta Bot en Caria Ketting scoorden SZC (m)-Hieronymus 7-9. SZC werd mde slotfase versla gen Duo perioden stonden dc Schiedammers op voor sprong (2-14-3.5-5) Paul Gast scoorde vyf maal.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 5