'Tweede keus' Arjan Kal held van Oranje Nassau UVG-vrouwen voldoen aan opdracht trainer Green Eagles brengt Lokomotief tot stoppen ODO is weer op de goede weg Verrassing in de Korenbeurs Juventus pakt Bossche topper Harga en Peter Edens uit elkaar WIK ïigt niet wakker van uitschakeling Plotselinge duisternis: tafeltennisduel gestaakt Silvia Spijker wederom kampioene Musis Sacrum Rotterdams Dagblad Maandag 29 januari 1996 Maasland De korfballers van ODO hebben legen BEPde eerste stap gezet richting verlenging van het verblijf in de overgangsklas se. Tegen het bezoekende BEP speelde de Maastandse formatie een ijzersterke partij die met 26- 17 winnend werd afgesloten. „De hele ploeg,*' reageerde ODO- coach Ab van Bruggen, „was ge weldig op dreef. Iedereen droeg zijn steentje bij door tc scoren en dat gebeurt toch niet elke week Ook de voor de geschorste Jan Zegwaard spelende Wim Poot het was toch een gokje voor mij om hem in te zetten paste zich goed aan," In sporthal De Hofstede nam ODO direct het voortouw, hoewel de gasten uit Purmerend aanvan kelijk aardig meescoorden. Na ruim vijf minuten prijkte reeds een tussenstand van 74 op het bord. Het stevig spelende BEP kon vervolgens de versnelling van de thuisploeg niet meer bijbe nen en werd vooral na de hervat ting (13-10) bij vlagen zoekgetikt. „Vooral opvallend was het feit," constateerde Van Bruggen met genoegen, „dat BEP zowel het voor- als het aehterverdedigen nauwelijks beheerste. Dat was dus ons grote voordeel en daar heeft ons sterke collectief prima van geprofiteerd. We hebben nog dne of vier punten nodig om vei lig te zijn, dat mag geen probleem zijn." Schiedam Het met de op hun oude stek teruggekeerde Hans den Boer en Martin Landstra ver sterkte Trias is er in Schiedam niet in geslaagd gastheer De Ko renbeurs een loer te draaien. Ner- min Smajic, Danny Maas en Ron van der Wijk sleepten een even verrassende als zwaarbevochten 64 overwinning uit het vuur. Met vijftien punten voeren de Schiedamse tafeltennissers sa men met Vitesse135 de ranglijst aan. Trias volgt op twee punten. Maas, Smajic en Van der Wijk le ken mei een 5-1 en 6-2 tussen stand op een grote zege af te ste venen, maar de titelkandidaat uit •Twello kwam sterk terug. De ontmoeting, kende. een"span- nend verloop: acht van de tien partijen werden pas in de derde game beslist. Bij Trias was Den Boer de niet te kloppen tegen stander, want zowel Smajic, Maas als Van der Wijk kwamen tegen hem net iets tekort. De punten kwamen van Smajic en Maas (ieder twee maal winst) en Van der Wijk (een winstpartij). Maas en Smajic haalden ook de 'dubbel' binnen. Den Bosch Juventus blijft win nen. Ook de uitbeurt bij de reser ves van America Today/EBBC le verde twee punten op: 86-96. Door de knappe zege op de topper uit Den Bosch bezetten de Schiedam se basketballers de tweede plek in de eerste divisie met twee punten achterstand op de koploper. Juventus werd van meet af aan bestreden met een pressieverde diging. Coach Frans Wentholt had zijn ploeg iiierop voorbereid en dat was te zien. De Schiedammers speelden de bal uitstekend rond en scoorden talloze lay-upsDe voorsprong bij rust loog er niet om: 34-52. In deel twee vochtten de Bossche naren zich terug. Vijf minuten voor tijd moest Juventus EBBC weer naast zich dulden (78-78). In die periode moesten centers Jan Stolk, goed voor zestien punten, en Ronald Jonkman met vijf fou ten naar de kleedkamer. Vier an dere Schiedammers hadden al vier fouten op hun naam. Ondanks de foutenlast behielden de bezoekers grip op de wedstrijd. Vladan Jankovic pakte in de slot minuten nog enkele cruciale aan vallende rebounds en scores en leidde zijn ploeg met liefst 35 pun ten naar de overwinning. Schiedam Aan het trainerschap van Peter Edens bij korfbalver- enigingHarga is een abrupt einde gekomen. De oorzaak is volgens het Harga-bestuur terug te voeren op een verstoorde persoonlijke re latie van Edens met de selectie. De manier waarop Edens de disci pline afdwong, leidde bij de groep tot irritaties. Voor velen zijn daar de tegenvallende resultaten (nul punten) het gevolg van. Na overleg tussen het bestuur en Edens werd overeengekomen dat het voor beide partijen beter was de overeenkomst met onmiddel lijke ingang te beëindigen. Ed Pak neemt de rest van het seizoen de honneurs waar, Door Ton de Leedc Vlaardingen—Uitgerekend Arjan Kal bezorgde Oranje Nassau in de slotminu ten de fel betwiste winst (11-10) op stadgenoot Spirit, De normaliter in het tweede achttal acterende korfballer kon zijn geluk niet op na zijn rake worp en werd na afloop ook nog eens luid toegezongen door de aanhang van zijn club. De gemoederen waren de afgelo pen week aardig verhit geraakt naar aanleiding van het door Spi nt zwaar bekritiseerde scheids rechterlijke optreden van Nel Mayer, de vrouw van Oranje Nassau-coach Ed, tiidens het duel DVS'69-Spirit en dc publicaties daarover in de pers en de clubbla den van beide Vlaardingse vereni gingen. In het gratis programma blaadje van Oranje Nassau repte de verbolgen Ed Mayer nauwe lijks over de beladen stadskraker tussen de twee middenmoters m de derde klasse. Wel sprak hij zijn afschuw uit over de toenemende agressiviteit je gens de scheidsrechters, dat zelfs al heeft geleid tot een molestatie. 'Gaan wij het voetbal achterna'? stelde de verbaal niet bepaald schuwe Mayer de prangende vraag, die niet alleen bij het korf bal gesteld dient te worden. „Als j 2 ploeg verliest," was hij voordat het eerste fluitsignaal had geklon ken opmerkelijk fel, „moetje daar niet de scheidsrechter de schuld van geven. Denken ze nou echt dat Nel, omdat ik toevallig de coach van Oranje Nassau ben. Spirit bewust heeft laten verlie zen? Schei nou toch uit' Daarom hoop ik dat de scheidsrechter straks een hele prettige pot krijgt waarbij geen problemen zullen optreden." De wens van Mayer kwam geluk kig uit want de zelfverzekerd flui tende T. Schot had weinig te de ren van de fel doch sportief spe lende ploegen. 'Thuisploeg' Oran je Nassau trok in de beginfase flink van leer en nam met vlot po sitie- en combinatiespel een 4-1 voorsprong. Mede door twee han dig uitgelokte strafworpen en een met scherp schietende Dennis van der Lubbe, door Spirit-coach Bert Stomphorst wederom als man van de wedstrijd bestem peld, gmg Spirit met een 6-7 voor sprong de rust in. Oppepper Ondanks de minutenlange jacht van de oranjehemden op de ge lijkmaker zorgde Diana van den Ouden, spelend voor de 'winter- sportende' Bianca van Oosten, voor 6-8. Deze tegenvaller gaf Oranje Nassau juist een oppepper in plaats van een opdoffer en werd door Sandra Doornink met twee mooie treffers vorm gegeven. Toen uitgerekend Marco Zee- bregts, tot voor kort nog spelend bij Oranje Nassau, Spirit op een 9- 10 voorsprong bracht leek de be slissing te zijn gevallen. Beide coaches pasten, met nog vijf mi nuten te gaan, een noodgreep toe om de strijd in eigen voordeel te beëindigen. Mayer zette oud-ge diende Cees van der Kooy in voor René Kooiman en bij Spirit mocht de 'eindelijk' weer fitte Edward Vermeij de moegestreden Erwin van Heijzen vervangen. Vermeij kende geen greintje geluk bij zijn schoten terwijl Monique Door nink en Arjan Kal wél op het juis te moment de nodige precisie en bijval hadden. „We hebben de winst," sprak de Hoewel niet waarneem baar vechten Arjan Kal (links) en Spi rit's Robert Hoogherwerf een luchtduel uit om de bal. Kal werd met zijn treffer de held van Oranje Nassau. Foto Peter Moikenboer vertwijfelde Stomphorst, „zelf la ten liggen. Z(j hebben éénlingen die wat hangen en van ver schie ten. Wij hebben een beter team waar in belangrijke fasen de juis te concentratie ontbreekt." Mayer had een volstrekt andere mening: „Kwalitatief zijn wij stukken be ter dan Spirit, dat was toch duide lijk. Wij waren tachtig procent van de wedstrijd in balbezit en had den soms aanvallen waarbij we wel vijf keer op de korf schoten. Leg je bij Spirit Marco Zeebregts, Jolanda van der Velde en Edward Vermeij lam, dan hebben ze ver der niks. Ik blijf hopen op een misstap van koploper De Kapel len, want ik zou graag tegen die ploeg in de laatste zaalpartij de ti tel pakken." Door Bas van den Berg Schiedam De 'gepeperde' woorden waarmee trainer Roy van Gurp - ".eren zijn speelsters trachtte te motiveren, misten hun uitwerking niet. De handbalvrouwen van UVG gingen tot op de bodem en overklasten het bezoekende Fortissimo met de alleszeggende uitslag: 26- 13. Het duel in de eerste divisie was voor beide teams van groot belang. Met een derde neder laag op rij zou UVG in degradatiegevaar zijn gekomen. Voor de équipe uit Cothen is het door de afgetekende nederlaag een stuk moei lijker geworden de dans te ontspringen. In het begin dachten de Schiedamse vrouwen veel te lichtzinnig over het cruciale duel. Hoe wel het tempo hoog lag en UVG constant een overwicht had, werd weinig rendement uit de aanvallen gehaald. „Ze waren niet doordron gen van de vele mogelijkheden," bekritiseerde Van Guip de speelsters. In de Margriethal nam UVG door Bianca Weber een 2-0 voorsprong, maar dat was te weinig om Fortissimo al vroeg door de knieën te krijgen. De gasten kwamen terug tot 3-2, doch ze hadden de pech dat As- trid Winters haar stempel op de Schiedamse aanval drukte en op fraaie wijze 4-2 scoorde. Het zag er niet veel later somber uit voor de Schiedamsen toen Fortissimo terugkrabbelde tot 44. Pas bij de 54 voorsprong voor UVG werd Karin Dekker ingebracht. De graag sco rende speelster, die twee weken aan haar en kel geblesseerd was geweest, vergrootte zelfde marge tot 64. Even stokte de teller en dat was voor Fortissemo aanleiding het initiatief te ne men en drie maal op rij te scoren: 6-7. Door Ni cole van Boles en Karin Dekker kwam UVG weer terug tot 8-8, waarna Vallie Kolditz haar ploeg op slag van rust een 9-8 voorsprong be zorgde. Wat UVG voor rust verzuimde, werd in de tweede rondgang dubbel en dwars goed ge maakt. Door Bianca Weber, Astrid Winters«en Martine Menses (strafworp) liep UVG uit naar 12-8. Mede dankzij Fortissimo-keepster Trudy Mocking zij werd wegens aanmerkingen op de leiding twee minuten naar de kant gestuurd konden de groen-witten een diepe bres slaan (17-10). Het korte doeipuntenfestijn was mede de verdienste van keepster Mirjam van Boles. Zij reageerde attent op de harde schoten en speelde de vrijstaande IJVG'ers voortreffe lijk aan. Van Gurp over de uitblinkster: „Het is jammer dat ik bij UVG maar één keepster heb. Jessica Sterken is de tweede, maar zij is pas zestien. Voor volgend seizoen moet ik zeker op zoek naar een tweede keepster om de concur rentie scherp te houden." Nadat ook Bianca Weber haar doelpuntje had meegepikt (18-11), gaf Fortissimo zich gewon nen. UVG hoefde niet eens tot het uiterste te gaan om haar superioriteit te bewijzen. Goal- tjesdief Karin Dekker raakte in het laatste kwartier in haar element en scoorde vier maal op rij. Fortissimo miste nog een strafworp voordat Karin Dekker en Ynes Veigas de score naar 26-13 opvoerden. Trainer Roy van Gurp kon door de overwin ning wat rustiger ademhalen. „Niet dat ik bang was voor een nederlaag, maar elke week moetje iets verzinnen om de speelsters te mo tiveren. We hebben afgelopen week door ver schillende oorzaken maar met een paar vrou wen getraind. Dat is geen goede voorberei ding. Daarom heb ik enkele speelsters erover aangesproken en hen verteld wat ik van hun verwacht. Met name in de tweede helft hebben ze aan de opdracht voldaan. Vooral Nicole van Boles. Zij speelde een puike wedstrijd." Het duel tussen Green Eagles en Lokomotief was spijkerhard. Hier vechten PaulKannegfeter (11) en Pierre Frissen namens de bezoekers voor de rebound. Foto Peter Moikenboer MaassluisDe basketballers van Green Eagles wisten zaterdag wat hen te doen stond: winnen. Na ne derlagen tegen Dunckers 2, Goba 2 en Red Stars was de ploeg uit Maassluis hard toe aan een zege. Het bezoekende Lokomotief werd dan ook te vuur en te zwaard best reden en in een spijkerhard duel verslagen: 75-64, Spelend coach Kees Brugman was blij met de zege, maar veel plezier aan de wedstrijd had hij niet beleefd: „Het was vreselijk om te spelen. Eén van de scheids rechters, die bovendien veel te laat in de sporthal verscheen, floot bijzonder slecht. Vanaf het begin speelde Lokomotief veel te hard. De scheidsrechters grepen niet in. Gaandeweg zijn we fysie- kergaan spelen." In de Wethouder Smithal sloeg Green Eagles direct na de tip-off een bres in de verdediging van Lokomotief. Halverwege het eer ste bedrijf toonden Marcel Schriel en Sander Scheffers (vijftienpun ten) namens de thuisploeg hun aanvallende kwaliteiten. Toen ook Paul Kannegieter (20) en An ne Koree (13) zich met de stand gingen bemoeien, bleef de Rijs- wijkse trein het antwoord schul dig. De bezoekers hielden zich meer bezig met de arbitrage dan met de tegenstander. Bij rust be droeg de voorsprong van Green Eagles ruim twintig^unten: 53- De confrontatie in de tweede klas se rayon was echter allerminst een gelopen koers. Green Eagles begon de tweede helft met een zeer jeugdige équipe - met Jules Gomes, Anne Koree en Sander Scheffers - en dat pakte verkeerd uit. Brugman: „Na drie minuten nam ik een time-out. Ik bracht en kele veteranen terug in het veld. onder wie Marcel Schriel. Aan vankelijk wilde ik Marcel sparen. Hij heeft nog last van een zere knie." Dreiging Schriel, die vorige zomer West- land Stars verliet en terugkeerde bij Green Eagles, voegde in de tweede helft nog drie punten toe aan zijn totaal en eindigde op ze ventien, De schutter zorgde bo vendien voor de nodige dreiging. Hij kon evenwel niet voorkomen dat de veteranen van Lokomotief, Pierre Frissen en Hugo Butter, met driepunters de marge terug brachten tot zeven punten. In de slotfase hield Green Eagles met hangen en wurgen stand en behaalde het de eerste overwin ning sinds 9 december van het af gelopen jaar. Toen werd gewon nen bij Alphia (63-67). Ondanks de zege op Lokomotief - pas de vijf de in vijftien wedstrijden - verke ren de Maassluise basketballers onverminderd in degradatiege- vaar. Vlaardingen De mannenploeg van het Vlaar dingse WIK kan zich weer volledig op de competi tie richten. De handballers werden regionaal kam pioen, maar overleefden afgelopen weekeinde de achtste finales tegen het bezoekende ESCA niet. Bij rust leidde de ploeg van trainer-coach Wil Plugge nog met 11-10. Uiteindelijk trok de Gelder se formatie in de Westwijkhal met 20-22 aan het langste eind. Plugge sprak van een onnodige uitschakeling. „Gezien het wedstrijdverloop hebben we de kans gehad te winnen. Na de rust kregen we twee opge legde kansen, maar helaas werden die gemist," sprak de Schiedammer na het duel waarin 'de reus van WIK' Ger Prins wegens een voetfout een strafworp verprutste. „Kom je met 14-10 voor, dan wordt het een hele andere wedstrijd. Een belang rijke fase in de tweede helft was het moment waarop twee van mijn spelers met een twee minu ten-straf naar de kant werden gestuurd. Esca, een ploeg met veel ervaring, wist daar handig gebruik van te maken en sloeg een gat" Ondanks dat door de opgelopen achterstand iets brak in de Vlaardingse gelederen, probeerde WIK in de slotfase nog tegengas te geven waarbij niet aan de schoonheid van het spel maar louter aan het resultaat werd gedacht. Tevergeefs. Plugge weer: „We hebben allemaal gezien dat we een heel leuk potje kunnen handballen. Dat moeten we in de comptitie zien door te zetten. Want die is toch belangrijker." Wat Plugge wilde, gebeurde ook. Tegen Van der Voort/Quintus, derde op de ranglijst, werd met 20- 16 (rust: 6-8) gewonnen. De Viaardingers hebben in veertien wedstrijden tien punten vergaard, „Een welkome overwinning," was de coach opge lucht na zijn terugkeer uit Kwintsheul. „We heb ben zelfvertrouwen voor de wedstrijd van ko mend weekeinde tegen PSV, een concurrent in de onderste regionen. Vandaag waren we nagenoeg compleet en werden de aanvallen wel geduldig opgebouwd. En zoals altijd wonnen we door een hard werkend collectief. Dat biedt perspectie ven." Delft—Hoewel de tafeltennissers hun competitie binnen afwerken, moest afgelopen weekeinde het duel van het Schiedamse NOAD tegen DHC in Delft door plotse ling invallende duisternis worden gestaakt. In de speelzaal van DHC wordt automatisch het licht uitge schakeld en zaterdag gebeurde dat 's middags al om vijf uur Op dat tijdstip waren de pioegen nog niet uitgespeeld en was de stand gelijk (44). Ronald van Kampen (twee maal winst). Peter Heijstek en Richard Kalmeijer hadden voor NOAD gescoord. NO- AD wordt waarschijnlijk regle mentair winnaar omdat de thuis club verantwoordelijk is voor de vastgestelde aanvangstijd. Door Erwin van der Lee Schiedam—Terwijl buiten de jeugd zich vermaakte op het ijs van de Lange Haven streden afgelopen weekeinde de bowlers m heel Nederland om de plaat selijke verenigLngskampioenschappen In bowling- centrum Musis Sacrum gooiden zo'n 120 Schiedamse bowlers zich dit weekend in het zweet om uit te ma ken wie zich een jaar lang verenigin gskampioen mag noemen. Bij de vrouwen prolongeerde Silvia Spijker haar titel en Marco van der Griend toonde zich dc beste bij de mannen. Op de twaalf banen van het bowhngcentmm wissel den emoties, gejuich bij het gooien van een 'strike' en tieurms by het missen van die ene pm elkaar af Een misser die dure gevolgen kan hebben, zoals Mu sis Sacrum vorige week tijdens de Stedenontmoe- ting aan den lijve ondervond. Toen immers bleek het verschil van vier pins genoeg om de Schiedammers van het Nederlands kampioenschap af te houden. In de voorrondes van de veremgingskampioenschap- pen waren diezelfde kleine details, als zo vaak in de sport, van grote invloed op de het wel of niet behalen van de eindstrijd. Bovengemiddeld De grote finale was slechts te bereiken door tien ga mes, waarvan zes 'single' en vier 'dubbels', bovenge middeld te gooien. Want in de voorronde werd een hoge 'pinfalT genoteerd. Daarna moest dan nog in zes games uitgemaakt worden wie de kampioens- kroon mocht overnemen van de 'overall-kampioe nen' van vong jaar Harry Deakin en Silvia Spijker. Een simpele rekensom van de 'pinfall' van de voor rondes opgeteld met die van de finaleronde bepaalde de verenigingskampioenen van 1996. „Neem nu maar aan dat die zestien games m totaal veel van je vergen," verdedigde voorzitter Johan B; "indsma de bowlingsport. „Met die tien games ben je toch zeker ruim drie uur bezig. Lichamelijk en vooral geestelijk is het zwaar. De meeste mensen we ten dat niet en zien bowlen nog steeds als een horeca- sport. Ik word daar niet goed van want alcohol en ro ken is absoluut taboe bij deze wedstrijden." De jeugd beet zaterdag het spits af. Veertien jonge bowlers en bowlsters bonden in vij f verschillende ca- tegoriën de strijd met elkaar aan. Bij de meisjes-pu pillen won Sindy Kurvers, bij de jongens Albert de Groot. De Aspirant Vïkash Somaru (1186) bleef in een on derlinge familiestrijd zijn broer Ajay (1042) voor. Su- zette Roos was het enige junior meisje dat om de titel streed en in haar eentje toch nog een score behaalde van 1053. Bij de jongens eindigde Halid Nordin mét 1208 pins voor Martijn Riseeuw. De grote finale werd zondag ingegaan door 48 bow lers en bowlsters zonder de oudste deelnemer Bertus van de Wateren die met zijn 76 jaar net buiten de fi nale viel. Met op de achtergrond het knapperende haardvuur- tje, m de ooghoeken de tafel vol bekers en onder het toeziend oog van een aantal toeschouwers begonnen de vrouwen om 15.Q0.uur aan hun. finale. Om negen uur vond de prijsuftrejkj.ng plaafs ^spectaculai re A-finale. Green Eagles wint streekduei Green Eagles (v)-Juventus 2 5648 (27-24), De streekont- moeting kende een moeizame start. Na tien mm ten stond het 4-5' Onder leiding van de topscoorsters Sarina van de Broek en Ria Deege pakten de Maassluissen de winst op de tegenstander uit Schiedam. DWS: 'Een regelrechte ramp' HV Tilburg-WIK (v) 9-7 (7-7). Voor WIK-coaeh Hans Par le vliet was de afwezigheid van dne speelsters een belang rijke storende factor. „De basis was te smal met maar één wissel in de vorm van een junior en dat brak ons op Fides/Westlandia-DWS (m) 22-12 (11-3). „Vreselijk, een regelrechte ramp," luidde de reactie van DWS-eoach Si mon van Weerdenburg. „Tot 3-3 hadden we de wedstrijd onder controle, maar vervolgens zyn wc het spoor volle dig bijster geraakt." Odis-HVC (v) 16-15 (10-10). KVC kwam twee maal sterk terug. In de laatste minuut benutte Odis de winnende strafworp. HEC-HVC (m) 27-19 (15-7). Coach Wil op 't Ende: „Wc wa ren te slordig cn dat deed ons de das om Enk Buskens was met vijf treffers de topscorer by HVC. HVOS-Hallandiaan (v) 8-16 (8-3). Ondanks de nederlaag was het de wedstrijd van Miranda Ouborg. Ze vierde haat- rentree met zes treffers. KVVlaardingen geeft winst weg Kinderdijk-KV Vlaardingen 11-10 (2-7), Na een flitsende eerste helft van Vlaardingse zijde volgde een voor Vlaar- dmgen-coach René Zwets onbegrijpelijke ineenstorting „Door opbouwfoutenen schotloosheid kwam Kinderdijk terug en pakte het zelfs de winst CKC Maassluis-Ten Donck 13-14 (6-7), „We speelden een hele matte partij," bekende CKC Maassluis-speler Len- nard van der Vaart, topscorer met vier treffers. „We kwa men veei te Iaat in de wedstrijd Tafeltennis TOG krijgt stevig pak slaag De Korenbeurs-A TC Nijmegen (v) 3-7- De Koienbeuis- vrouwen kennen een moeilijk debuut in de derde divisie Ouk de tweede wedstrijd ging met 3-7 verloren Cai'ola Thalen, Sylvia Waterreus en Danielle Maas scooiden al len een keer Twenty One Up 2-TOG 9-1. Het als 'beste* degradant in dc promotieklasse bijgeplaatste TOG beleefde weinig plezier aan het eerste heroptreden Tegen de Rotterdam se reserves kregen de Maassluizers een stevig pak slaag Pleyster redde de eer Volleybal Rijnmond-vrouwen verrassen Longa'59-Rijnmond (v) 2-3. In de eerste divisie zorgden de vrouwen van Rijnmond voor een verrassing door nummer twee Longa'59 te verslaan De Schiedamsen ga ven in de vijfde set de winst niet meer uit handen Xa 15- 10,8-15,15-9 en 6-15 weid het na 14-13 toch nog 17-19 EAVV-Kijnmond (m) 0-3. De mannen zagen in dc eerste divisie hun achterstand op de koppositie tot twee punten slinken door EAW achteloos met 0-3 aan de kam zetten Het duel tussen Vrevok (nr l) en Vocasa (nr 2) werd een 1-3 zege voot Vocasa dat nu met 20 punten eciste staat. Waterpolo De Walrus 'tackelt' kopioper Dc Walrus-BZC 84, De Walrus verraste door koploper BZC op een nederlaag te tracleren Tegen de Viaardin gers kwam BZC nauwelijks m z'n spel In de derde oei io- de leidde de thuisclub al met 6-0. De zege heeft tot gevolg dat De Walrus oprukte naar de derde plaats tn de landelij ke derde kl;sse In die klasse kon.VZC het mei bewer ken tegen SZC en verloor met 6-9

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3