9 Huurders massaal tegen stijgende woonlasten Officier eist jaar voor vier ton steunfraude IJspret van korte duur Shell beslist deze week over toekomst De Vijfsluizen Organisaties halen meer dan vijfduizend handtekeningen op D66 slikt motie in Nieuwe directeur voor Noordvest Man dood na steekpartij Bewusteloze man op straat Oliedieven Verkeerszuil uit de grond gerukt Vlam in pan Verkeerd rijbewijs Nutsbedrijf betaalt 50 als vergoeding voor traagheid Rotterdams Dagblad Maandag 12 februari 1996 Schiedam Een lG-jarige Schiedammer is zaterdagochtend bu een steekpartij op de Over- schiesestraat in Schiedam om het leven gekomen Een 18-jarige stadgenoot is aangehouden en heeft inmiddels bekend de dode lijke steken te hebben toege bracht De twee hadden ruzie ge kregen waarop de dader naar een mes greep en het slachtoffer in de borststreek stak. Het slachtoffer was met de dader op weg naar het centrum van de stad om daar een hapje te gaan eten Onderweg kregen de twee ruzie nadat één van hen beledi gende opmerkingen maakte over de ander. Vervolgens haalde het slachtoffer een hamer tevoor schijn en sloeg hiermee in op de latere dader. De 18-jarige man pakte op zijn beurt een mes en stak hiermee het slachtoffer m de borst. De man overleed later in het Schielandziekenhuis. De politie heeft een uitgebreid on derzoek ingesteld waarbij zij op zoek is naar enkele getuigen. Tij dens de vechtpartij blijkt een au tomobilist te zijn gestopt om toe te kijken Deze auto is later wegge reden. Ook hebben verschillende buurt bewoners op het moment van de vechtoartij naar buiten gekeken. De politie van Schiedam wil met deze mensen tn contact komen. Zij kunnen bellen met de afdeling Jeugd- en Zedenzaken op tele foonnummer 0104494499. Vlaardingen Rond één uur heeft de politie op vanochtend een 16- jarige bewusteloze man op de Pro fessor Rutgersstraat m Vlaardin gen aangetroffen De man reageerde nergens op en is met verwondingen overge bracht naar het Holy Ziekenhuis Daar bleek dat de man een aantal ernstige fracturen op diverse plaatsen in zijn lichaam had. Over de oorzaak tast de politie nog in het duister Vlaardingen Met een tuinslang waren twee Vlaardingers zondag avond bezig uit een geparkeerd staande auto dieselolie te stelen. De politie-agenten die het tweetal bezig zagen, hebben de oliedieven aangehouden. Op dit moment zoekt de politie uit wat de twee precies van plan waren. Hoek van Holland Een onder in vloed verkerende 32-jarige Rot terdammer heeft zondagavond rond half acht op de Mercatorweg in Hoek van Holland een ver keerszuil uit de grond gereden. De politie trof de zwaar bescha digde auto en de verdachte in het wykcentrum aan. Bij ademanaly se bleek de man 1,27 promille al cohol in zijn bloed te hebben. De man kreeg een rijverbod opge legd. Tevens heeft de politie ken tekenbewijs deel I en III in beslag genomen. Tegen de man is pro- ces-verbaal opgemaakt. Schiedam Een 79-jarige be woonster van de Mgr. Nolenslaan m Schiedam kreeg zondag de schrik van haar leven toen de pan waarin zij patat aan het bakken was, vlam vatte. Zij probeerde het vuur te doven en liep daarbij brandwonden aan handen en ge zicht op. De brandweer schoot te hulp. De bewoonster is met de am bulance naar het Schielandzie kenhuis gebracht. Na de behande ling mocht zij weer naar huis. Vlaardingen De politie van Vlaardingen heeft zondagavond rond acht uur een 23-jarige Vlaar- dinger zonder Nederlands rijbe wijs van de weg gehaald. De man had alleen een Sotnalisch rijbe wijs. Tevens was de auto waarin hij over de Burgemeester Heus- denlaan m Vlaardingen reed, met verzekerd. Volgens de politie had de man in de driejaar dat hij nu in Nederland woont al lang een Ne derlands rijbewijs moeten aanvra gen. Tegen de man is proces-ver- baal opgemaakt. Informatie over bezorging van de krant: maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur zaterdag van I 14.00 tot 16.00 uur Telefoon: 010 - 4004 444 Vlaardingen Huurders uit de Waterweg-regio hebben de af gelopen weken massaal hun handtekening gezet tegen de huurverhoging. De landelijke actie was door de Nederlandse Woonbond uitgeschreven onder het motto 'Kom op voor be taalbaar wonen'. De handtekeningen zijn. samen met vele tienduizenden uit de rest van het land, afgelopen zaterdag aangeboden aan staatssecretaris Tommei (volkshuisvesting) tijdens de Dag van de Betaalbaarheid m Den Haag. De actie vond door heel Neder land plaats en was bedoeld om de trend te keren dat bewoners een steeds groter deel van hun inko men aan huur moeten betalen De huurders konden hun ongenoe gen hierover uiten door een rode actiekaart m te vullen en op te sturen naar het plaatselijk actie comité Met de actie heeft de Woonbond het debat over de toe komst van de huurprijzen en huursubsidie proberen te beïn vloeden, dat vandaag wordt ge houden in de Tweede Kamer. In Maassluis heeft meer dan der tig procent van de huurders zich achter de doelstellingen ge schaard. Daar coördineerde de Huurdersraad Maassluis de actie tegen de stijgende woonlasten. De HRM ontving 2212 handtekenin gen en acht sohdarititeitsverkla ringen van diverse organisaties uit de stad. Daarnaast hebben ve le mensen hun 'rode' kaart recht streeks naar de Nederlandse Woonbond gezonden. De solidariteitsverklaringen wa ren afkomstig van de PvdA, GroenLinks, de Raad van Kerken, de Vrouwenraad, het Comité Ou deren Maassluis (COM), de Stich ting Ouderenwerk (SOM), de Al gemene Nederlandse Bond voor Ouderen en de Marokkaanse Moskee Maassluis. In de Schiedamse Gorzen werden 663 handtekeningen verzameld door medewerkers van de Bewoners vereniging Schiedam-Zuid. In Vlaardingen ligt het aantal iets la ger, maai daar stromen de hand tekeningen nog steeds binnen. „We hebben er nu meer dan vier honderd geteld, daar zijn we zeer positief over. Het loopt zo goed dat bewoners ons bleven bellen of ze nog hun handtekening mogen zetten, zelfs vanuit andere wij ken," aldus D. van der Werf van bewonersorganisatie De Toe komst in Holy-Zuid. De handteke ningen worden binnenkort aan geboden aan directeur A. Theis- sen van de Stichting Woningbe drijf Vlaardingen. Met 1870 hand tekeningen is ook de Hoekse huurdersvereniging Houdt Zicht zeer tevreden over het verloop van de afgelopen weken. In totaal bezochten vijftien medewerkers 2200 woningen, waarvan 140 hui zen m de particuliere sector. De andere woningen horen thuis in de sociale sector en zijn eigendom van de woningbouwvereniging Hoek van Holland. Er werden 1945 bewoners bereikt, van wie er 1870 hun handtekening zetten. Dat betekent dat 96 procent van de huurders tegen de jaarlijks te rugkerende huurverhogingen is. „De huurders hebben een duide lijk signaal afgegeven dat ze niet ieder jaar weer geconfronteerd willen worden met de waanzinnig stijgende huurlasten, waarmee de inkomsten absoluut geen gelijke tred houden," aldus secretaris Martin Dekker van de huurders vereniging Houdt Zicht. Zwaaiend en zwierend ver- maaktentien- tallen Schiedam mers zich dit weekend op de tijdelijke kunstijsbaan op het Hema- pleln. Foto Roel Dijkstra Schiedam Hoe dankbaar een le ge plek m de binnenstad gebruikt kan worden, is dit weekeinde wel gebleken. Een ijsbaan van enkele tientallen vierkante meters groot blonk op het Hema-plein m Schiedam. Veel schaatsen, meer eten en nog meer muziek in een paviljoen- tent. Dat was de formule van het ijsfestijn dat m totaal drie dagen lang plaats vond aan het Broers- vest. Ondanks dat er geen gracht of plas voor handen was, probeer de de organisatie er kennelijk een 'Anton Pieck-taferecl' van te brouwen. Zelfs een koets ontbrak met, maar over het ijs gmg die niet. Daar was de baan toch te klein voor. Er werd overigens lang niet altijd geschaatst door de be zoekers. Zo nu en dan werd het ijs vrij gehouden voor demonstraties en ander vermaak. Kunstrijders en ijshockey-spelers hielden een kleine competitie en voor het amusement verzorgde de sponsor een down en muzikanten, die met name zaterdagavond hun optre densverzorgden. Vooral op kinderen oefende de binnenstad-ijsbaan een grote aan trekkingskracht uit. Sommigen schaatsten uren door en waren tij dens de veegpauzes nauwelijks van de baan te houden. Helaas voor hen beperkte de over dekte ijspret in de binnenstad van Schiedam zich alleen tot gisteren. Een permanente ijsbaan komt er niet, want de ruimte van het He ma-plein is voorbestemd voor an dere plannen. Vermoedelijk komt er nieuwbouw bij in dezelfde stijl van het nabijgelegen gebouw van de VSB-bank, dat dit weekeinde aan de Broersvest is geopend. Ter opluistering van de feest vreugde zette de VSB-bank de feesttent neer. Een herhaling volgt binnenkort in Vlaardingen. Daar wordt een ijsvloer gemaakt omdat de VSB-bank ter plaatse verhuist van de Schiedamseweg naar het veerplein. Vlaardingen Deze week wordt meer duidelijkheid verwacht over het toelaten van andere sportver enigingen op De Vijfsluizen, het sportpark langs dp A4 dat tnt dus verre het exclusieve domein is van personeel van Shell. Het be stuur van de Rotterdamse Ont spanningsvereniging Shell (ROVS) bespreekt 15 februari de uitkomst van een onderzoek naar de mogelijkheid de Vlaardingse atletiekvereniging Fortuna onder te brengen op het park. Ook wordt bekeken of verbouwing van de sporthal op het park technisch en financieel haalbaar is. De gemeente Vlaardingen en de ROVS zijn al geruime tijd in on derhandeling over het openstel len van het park voor mensen die met bij Shell werken. Voor naamste aanleiding is de voorge nomen verplaatsing van Fortuna. De atletiekvereniging moet de huidige accommodatie in de Westwijk ontruimen omdat de ge meente daar woningen wil bouwen. De gemeente zou circa 1,2 miljoen gulden beschikbaar willen stellen om op De Vijfslui zen een nieuwe atletiekbaan aan te leggen. De ROVS vindt dat volgens voor zitter K. Terpstra een aantrekke lijk aanbod. „Het gebeurt tenslot te niet iedere dag datje buurman aanbiedt zo'n investering te doen." De gemeente heeft voor De Vijfsluizen gekozen omdat die op tie goedkoper is dan verplaatsing van Fortuna naar de Broekpolder. Maar zou Shell besluiten Fortuna toe te laten tot De Vijfsluizen, dan houdt dat niet automatisch in dat de ROVS een open vereniging wordt, waarschuwt Terpstra „Wij blijven allereerst een personeels vereniging." Terpstra wil niet vooruitlopen op de uitslag van het technisch on derzoek naar de mogelijkheid om op het sportpark een nieuwe atle tiekbaan aan te leggen. Dit onder zoek verkeert in een afrondende fase. Ook over de studie die gaan de is naar de modernisering van de sporthal doet Tersptra geen mededelingen. De gemeente Vlaardingen zou aan de renovatie willen meebetalen, zodat ook scholieren van de sporthal ge bruik kunnen maken. Het besluit dat het ROVS-bestuur zal nemen op grond van de ver schillende onderzoeksrapporten wordt in maart voorgelegd aan de leden van de ontspanningsvereni ging. De ROVS telt ongeveer tien duizend leden, maar die zullen naar verwachting niet allemaal aanwezig zijn op de beslissende vergadering. Behalve sportpark Vijfsluizen, beheert de ROVS ook een schietbaan in Abbenbroek en een jachthaven in Zwartewaal. Hoek van Holland De commotie rond portefeuillehouder L. Vreugdenhil van ruimte in Hoek van Holland is uitgegaan als een nachtkaars. Vreugdenhil (Hoeks Welzijn) was aan het eind van de vorige week niet aanwezig op de vergadering van de Hoekse deel- gemeenteraad. Dat vormde voor A. Langenberg (D66) geen belem mering om de in december aange kondigde en uitgestelde motie op nieuw van stal, te halen. Langen berg herhaalde nog eens zijn be zwaren tegen de manier van wer ken van Hoeks Welzijn. Hij spits te zijn kritiek toe op portefeuille houder Vreugdenhil. De motie werd -daartoe door Langenberg zelf geamendeerd. Maar toen D66 na de tekstwijziging voorstelde om de indiening van de motie we derom uit te stellen, nu tot maart, werd het CDA-fractieleider P. van der Wel te gortig. Hij vroeg stem ming aan en dat leidde ertoe dat Langenberg de keus had om de motie direct in te dienen of hem in te trekken. Omdat de motie van wantrouwen tegen Vreugdenhil geen enkele kans maakte, besloot Langenberg om hem in te trek ken. >tAls ik dat niet doe en de mo tie wordt afgewezen, dan zou dat zelfs nog een steun in de rug bete kenen voor Hoeks Welzijn," con stateerde de enige opposant in de dcelgemeentcraad. Schiedam De vroegere burge meester van Medemblik J. Feijtel wordt de nieuwe manager van wo ningstichting Noordvest. Feijtel (46) is tot op dit moment directeur Bestuurlijke en Financiële Orga nisatie van het ministerie van Binnenlandse Zaken. De nieuwe directeur is de opvolger van T. Verdoes, de directeur wiens ont slag vorige maand is aangezegd door de raad van commissarissen van Noordvest. Feijtel begint zijn werkzaamhe den op 1 april. Tot die tijd is ir. J. G. F. M. Boot van W S project management aangesteld als inte rim-manager. De nieuwe direc teur heeft een kleine vier jaar op het ministerie gewerkt. Voordien was hij burgemeester van Me demblik en wethouder van Heer- hugowaard. In de nieuwe struc tuur van Noordvest is Feijtel naast directeur ook bestuurder. De raad van commissarissen heeft met oud-directeur A. Ver does nog geen overeenstemming bereikt over de wijze waarop de arbeidsovereenkomst moet wor den beëindigd. Voorzitter H. Schoenmakers hoopte de zaak voor 12 januari te regelen, maar tot op dit moment is dat nog niet gelukt. „De gesprekken lopen nog," meldt de voorlichter van Noordvest. Volgens het bestuur van Noord vest moet Verdoes weg omdat de woningstichting als gevolg van nieuwe uitdagingen een nieuw ty pe management nodig heeft. „Er zijn minder subsidies en van het rijk moeten we meer de markt op. Het is voor Noordvest moeilijker om zich staande te houden. Dat stelt andere eisen aan het mana gement." De nieuwe directeur begint kort nadat het per 1 januari 1994 gepri vatiseerde woningbedrijf in' een nieuwe structuur werkt. Kende de woningcorporatie tot voor kort een bestuur, een raad van com missarissen en een directie, nu wordt er gewerkt in een zoge noemd Raad van Toezicht-model. Zeven commissarissen en de di rectie vormen in het vervolg het bestuur van Noordvest. Feijtel neemt in eerste instantie alle directeurstaken op zich. Hij is eigenlijk aangesteld om het stra tegisch beleid en het extern ma nagement te verzorgen. De nieu we bestuurder neemt ook de zorg voor het bedrijfsmatig en tech nisch beleid op zich. De laatste twee taken moeten op termijn in handen komen van een tweede di recteur. Door Menno Haddeman Schiedam/Rotterdam Een keer per week kwam. hij op bezoek in het huis van zijn ex-vrouw om zy n kinderen te zien. Slapen deed hij er niet. Soms at hij een hapje mee, maar daarna ging hij altijd direct naar huis. Zijn eigen huis wel te verstaan, want na de scheiding van zijn vrouw leefden zij apart. Stellig ontkende de 55-jarige Schiedammer vrijdagmiddag voor de Rotterdamse rechtbank dat hij na de scheiding wel bij zijn vrouw was blijven wonen. Vol gens officier van justitie mr. O. F. Westerbeke heeft het tweetal zich schuldig gemaakt aan steunfrau de. Voor 400.000 gulden zouden zij de Sociale Dienst hebben opge licht door op te geven niet bij elkaar te wonen terwijl ze dat, vol gens de officier, wel deden. Tien jaar geleden liep het huwe lijk tussen beide verdachten op de klippen. Op papier lieten zij de scheiding regelen. De vrouw bleef met de kinderen achter en de man gmg op zoek naar andere woon ruimte. Zowel de man als de vrouw hadden geen werk en vroegen apart van elkaar een bij standsuitkering aan. Maand na maand lieten de twee verdachten op de verantwoorde- lijkheidskaarten van de Sociale Dienst invullen dat zij niet ge huwd of samenwonend waren. Beide verdachten, van Marok kaanse afkomst, hadden moeite de formulieren van de Dienst te lezen, waardoor zij het invullen van de papieren overlieten aan de ambtenaren. Wel zetten zij iedere keer hun handtekening onder de verklaringen. Acht jaar lang herhaalde dit ritu eel zich totdat de Sociale Dienst in 1993 stuitte op een lening die de twee bij een bank hadden afgeslo ten. De lening van achtduizend gulden was verkregen op een werkgeversverklaring van de man. Het ontdekken van de le ning riep by de ambtenaren van de Dienst vragen op. Hoe kan de man een bijstandsuitkering ont vangen terwijl hij werkt en hoe kunnen twee mensen, die niet (meer) gehuwd of samenwonend zijn, samen een lening afsluiten? Bij het zoeken naar verklaringen voor deze onduidelijkheden stuit te de sociale recherche op nog meer vreemde zaken. De auto waarin de man reed, stond op naam van de vrouw. De vrouw was, in de periode dat de twee wa ren gescheiden, bevallen van een zoon die was verwekt door haar ex-man. De man had in die perio de op enkele tientallen adressen gewoond, wat volgens de recher- heurs duidde op zogenaamde postadressen. En buren van de vrouw verklaarden dat ze de man dagelijks de woning hebben zien binnengaan. Dit was voor officier van justitie mr. O. F. Westerbeke voldoende materiaal om de twee te verden ken van steunfraude. „Vooral de verklaringen van de buren die dachten dat er een gewoon gezin in de woning leefde, vind ik van doorslaggevend belang," zei hij. De twee verdachten ontkenden voor de rechtbank alles. „Ik kwam maar een keer per week op be zoek," zei de man. „Ik bleef nooit slapen." „En dat kind dan?" vroeg recht bank-president mr. A.C.M. P. van Breukelen -van Aarnhem. „Dat was een vergissing," sprak de vrouw. „Iedereen maakt toch wel eens een foutje." Voor de auto, een aantal aan de man gerichte brieven die de poli tie in het huis van de vrouw had gevonden, de tientallen woon adressen, de werkgeversverkla ring van de man en de bij dc bank afgesloten lening, hadden de ver dachten ter zitting geen verkla ring. „Wij hebben niet samenge woond," was het enige dat ze kon den vertellen. De officier, die weinig waarde hechtte aan de woorden van het tweetal, eiste daarom een onvoor waardelijke gevangenisstraf van een jaar tegen beide verdachten die zij, vanwege de kinderen, na elkaar kunnen uitzitten. De advo caten van de verdachten vroegen om tijd te winnen en 2ich meer op de zaak voor te bereiden om aan houding. De rechtbank-president voelde hier echter weinig van en wees het verzoek van de advoca ten van de hand. De advocaten pleitte daarna voor vrijspraak omdat er volgens hen niet voldoende bewijs was dat hun cliënten samenwoonden. „Wanneer u toch wilt straffen, vragen wij om een onvoorwaarde- lij ke gevangenisstraf die kan wor- den omgezet in dienstverlening, aldus de advocaten. De rechtbank doet over elf dagen uitspraak. Schiedam Klanten van hét Openbaar Nutsbedrijf Schiedam (ONS) krijgen voor taan een vergoeding van ƒ50 als hun klachten te traag wor den verholpen. Die toezegging doet het bedrijf in haar nieuwe servieegarantiebepaling. Het ONS wil zo garanderen dat er na een storingsmelding snel wordt gereageerd. Binnen twee uur moet er een service monteur op de stoep staan als de levering van elektriciteit of gas is uitgevallen. Bij een grote energjestormg in de straat of de wijk gunt het ONS zichzelf wat meer tijd. Het nutsbedrijf gaat er vanuit dat een dergelijk, ongemak meestal binnen drie uur kan worden verholpep. Slechts in uitzonderlijke ge vallen mag het verhelpen van een dergelijke storing langer dan 24 uur duren. Een verge lijkbare regeling geldt voor de warmwatervoorziening. De monteur van het ONS verhelpt het euvel binnen 24 uur, zo is de bedoeling. Hiermee loopthet ONS vooruit op de nakende doorbreking van het monopolie, dat de openbare nutsbedrijven op dit moment nog hebben op de le vering van gas en elektriciteit Verwacht wordt dat er in de toekomst een vergelijkbare si tuatie ontstaat als op de teler foonmarkt Op-sommige on derdelen ondervindt het ONS al concurrentie, zoals bij on derhoud en herstel van warm watervoorzieningen. De hegemonie* van FFT-tele-; com is doorbroken door con current Libertel. Het ONS wfl voorbereid zijn op de toekom stige concurrentie. Ongestoor de leverantie van gas en elek triciteit wordt als de voor naamste voorwaarde gezien om de klanten aan zich te kun nen binden. Het ONS gaat de nieuwe normen controleren door alle klanten twee .dagen na de melding te bellen, Is de klant niet tevreden en heeft de monteur de normen-overtre den, dan betaalt het ONS de te- Maandag 12 februari SCHIEDAM Bovenzaal Le Pecheur. Dialezing over archeologische vondsten in en rond Schiedam, 20.00u. ROTTERDAM De Doelen KI,2. Internationale Ka merorkesten, 20.15u. Central Park. Sessie, 22.00u. Rotown. CYM, 22.00u. SKVR. Lezingover Fy ke Koch, 20.00u. Zaal De Unie. De vorm van de rego Rotterdam, 20.30u. Dinsdag 13 februari SCHIEDAM Podium. Jamsessie, 21.3Qu. NPB Westvest90. Dialoog Boeddhisme- Chnstendom,2Q.Q0u. ROTTERDAM Lantaren. Cinekidfiimprogr. 14.00u. Bioscopen ROTTERDAM Calypso 1: To die for' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 2: 'Seven' (16}dag.6.45-9.30,Calyp- so 3'The Bndges of Mad ison Coun ty' (al) dag, 6.45-9.30, do.vr.ma.di- .ook 1.15-4. Calypso 2 Riksbio scoop: 'Timecop' (16) dag. 12.45- 3.30. Cinerama 1: 'Dangeröüs Minds' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2; 'Goldeneye' (12) dag. 1-3.45-6.30-9.30. Cinerama'3: 'Kids' (16) 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 4: 'Filmpje' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 5: 'Zusje' {12} dag. 4-6.45-9.30, do.vr.ma.di. ook 1.15. Corso: The AmencanPre- sident' (al) dag. 4-6.45-9.30, do- .vr.ma.di. ook 1.15. Imax Theater: The Living Sea' (al) dag. 2-4-6.30, ma.aileen 6.30. 'Africa: The Seren- geti' (al) dag. (beh.ma.) 3. 'Golden eye' (12) dag. 7.30-10. 'Pocahon tas'(N) (al)za.zo. 12-5. Lantaren 1: 'Smoke' (16) do.vr.za.zo. 7.30-10, do.vr.zo.wo. ook 2.30. Venster 1: 'Heavy* (16)dag.(beh.ma.l0) 7.30- 10, do.vr.zo. ook 2.30. Sneak Pre view, ma.10. Venster2:'MonOncle' (16) dag. 7.30, do.vr.zo.wo.ook 2.30.'Les 101 nuits'(16) dag. 9,30. Venster 3: 'Rut' (16) dag. 8-10, Venster 4: Thin lee' (16) dag. 8. 'When night is falling' (16) dag. 10. Lumièrel: Theusual suspects'(16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière2: 'Fair Game' (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Lumière 3: 'Babe' (al) dag. 4- 6.45.^Filmpje' (12) dag. 1.15-9.30. Lumière 4: 'Waiting to exhale' (al) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.di.ook 1.15-4. Rex: 'Pleasure Place' (18) dag. vanaf 12, doori.voorst. Thalia: 'Sudden Death' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 1