24 Treurspel aan de Zwaluwenlaan MVV'27 maakt dure misstap HVO wordt weinig wijzer van bloedeloos gelijkspel, 0-0 Excelsior Maassluis verstevigt koppositie CKC Maassluis begint met eenvoudige zege Van der Zouwen terug bij HBSS Heropstanding Deltasport WK profiteert slechtshalf CION nekt 'PP' minuut voor tijd NK hardlopen in Schiedam HSC wint weer eens maar degradeert Jan van der Hurk naar Schiedamse Boys SVDPW-MSV'71 in de laatste minuut gestaakt DVO'32 geeft voorsprong weg VDL mist wanbetalers Hoekers flink onderuit ODC wordt hckkesluiter Eerste nederlaag voor HSC Rotterdams Dagblad Maandag 1 apnl 1896 Schiedam HBSS is er zaterdag niet in geslaagd de zege van vori ge week op Deitasporl een positief vervolg te geven. De derdeklasser ging op eigen terrein met 2-0 on deruit tegen Smitshoek. De Harga-formatie was aanzien lijk gehavend. Erik Olivier (vijf duels geschorst), Jimmy van Oud- heusden (geschorst). Michel van. Straten en Maurice Put (beiden werk) ontbraken. Wel was John van der Zouwen weer van de par tij. Hij leefde de laatste weken in onmin met trainer Jos Houwe- ling. „We hebben een positief ge sprek gehad,'' aldus Van der Zou wen die bij het eerste op de bank begon en eerder die dag in het tweede elftal had geacteerd. „We hebben afgesproken te proberen weer normaal met elkaar door een deur te kunnen gaan." Ook Van der Zouwen bon de ne derlaag niet voorkomen. HBSS kwam na de rust op een achter stand door een verkeerd terugge- kopte bal van Jaco van Tilborg. In de extra tijd werJ de marge door Smitshoek verdubbeld. Pernis Het Vlaardingse Delta- sport lijkt het lek eindelijk boven te hebben en weet weer wat sco ren is. Uit bij DOTO zegevierde de formatie van trainer Ton Pattina- ma met 3-1. Deltasport maakte van meet af aan de dienst uit en dat resulteer de in de eerste rondgang in een 2- 0 voorsprong door doelpunten van middenvelder Hamid Bouchriet, die zich vorige week tegen HBSS ook al opvallend manifesteerde. De Broekpolderclub kreeg vervol gens nog een aantal kansen waar van na de rust alleen Kees van de Weegen profiteerde. Leo van Ree had nog uitzicht op 0-4 maar ver- putste die mogelijkheid. Doelman Arwin Pit ontbrak en werd vervangen door Marco Le- roy, die zijn werk naar behoren deed. Pit is geveld door een virus ziekte en zal volgens de eerste be richten waarschijnlijk de rest van het seizoen zijn "uitgeschakeld. Schiedam Hoewel WK sinds het vertrek van trainer Jan Klein geld nog altijd ongeslagen is, mocht de Kethelclub zich zater dagmiddag even achter de oren krabben. De 'Kethellappers' kwa men thuis tegen ZBVH niet ver der dan een puntendeling (1-1), namen de tweede plaats over van MW27, maar hadden de achter stand op koploper TOGR verder kunnen verkleinen. De Schiedammers kunnen dit sei zoen, waar er eerder in de compe titie niet meer op werd gerekend, nog voor een stunt zorgen. TOGR (17-34) krijgt immers MW27 en WK (beiden 17-29) nog, dus er zijn zelfs nog mogelijkheden voor de titel. Al vroeg in de wedstrijd keek WK tegen een 1-0" achterstand aan, maar tien minuten voor de rust bepaalde Robin Smaliegange met zijn achttiende seizoenstref fer de eindstand. Invaller Marco Klein mikte tweemaal op de paal. Vlaardingen Een doelpunt van Michel Verschoor in de laatste mi nuut heeft PPSC zaterdag in het duel tegen CION de das omge daan De Vlaardingse gastheer ze gevierde met 2-1. René Meijboom bracht 'PP' aan de leiding, maar in de zelfde mi nuut werd de stand gelijkgetrok ken door André de Brabander. Na de rust had PPSC de beste kansen, doch doelman Jan Buis stond zijn mannetje. CION claim de in de slotfase tevergeefs een strafschop nadat de doorgebro ken Ronald van Elsacker tegen het gras werd gewerkt. Rotterdam De Koninklijke Ne derlandse Atletiek Unie heeft de organisatie van het nationaal kampioenschap 24 uur hardlopen toegewezen aan de Rotterdamse Wandelsport Vereniging. RWV houdt deze wedstrijd op 18 en 19 mei in het Beatrixpark in Schiedam. De laatste jaren had de club goede ervaringen met wedstrijden in de buurgemeente. In het park wordt een parcours van 3887 meter uit gezet. Aanvankelijk was het NK toegewezen aan Apeldoorn. Omdat daar de organisatie niet van de grond kwam, moest de KNWU op zoek naar een andere locatie. Door Sander Sonnemans VlaardingenHVO's interim-trainer Jaap van der Nol moet er zo langzamerhand toch wel moedeloos van worden. Zijn op het randje van degradatie balancerende ploeg knokt dapper tegen de naderende duikeling, maar ziet de noeste arbeid niet beloond met doelpunten. Zaterdag in de derby tegen over buurman Zwaluwen Vlaardingen was dat voor de zoveelste maal het geval. Zelfs een strafschop was in de zwaar tegenval lende derby tegen de 'aartsrivaal' niet aan HVO benut zodat het beladen duel eindigde in een bloedeloze puntendeling (0- 0). HVO pakte dan wel een puntje, maar werd daar weinig wij zer van. „Voor een derby, dus het beladen duel dat je verwacht, moetje wel twee voetballende ploegen heb ben. Als ik Molendijk,'' hekelde Jaap van der Nol de tactiek van zijn collega, „hoor zeggen dat het voor Zwaluwen niet uitmaakt of ze tegen HVO of Urk spelen, heb ik daar mijn twyfels over. Zwalu wen speelde scheiterig voetbal en wachtte alleen maar op de coun ter. Mijn ploeg wilde wel. De spe lers hadden er alles voor over om een goed resultaat neer te zetten en hebben hard gewerkt. Zwalu wen speelde laf in mijn ogen." Kort daarvoor had trainer Danny Molendijk zich al hardop afge- vrcagd wat zijn volgelingen had den gemankeerd. „Het was heel matig allemaal," keek de Zwalu wen-trainer terug op de wedstrijd. ,Het eerste halfuur hebben we wat mogelijkheden gehad, maar daarna verloren we de grip op het spel. Er werd te schrikachtig ge speeld. We hadden de problemen dat onze spitsen moeilijk bereik baarwaren. Harry Boekholt.hij staat er omdat ik niets anders heb was te statisch. Ik had het graag anders gezien maar ik kan van deze wedstrijd ook geen zui ver scheerwollen trui maken als het een acrylletje is." Strafschop Hoewel Zwaluwen het in de bu renruzie inderdaad geruime tijd voor het zeggen had, kreeg HVO de beste mogelijkheid om de sco re te openen. Nadat HVO-doel- man Mark van der Kroon Yuri Bu- del en Harry Boekholt van een succesje had afgehouden, mocht Mark Maatsen vanaf elf meter aanleggen voor de openingstref fer. De balgoochelaar was na een een tweetje met HVO's andere trucen doos Glenn Brown in de gevaren zone aangetikt door Martin van Ballegooijen en arbiter Looije wees resoluut naar de stip (Molen dijk: „Mij een raadsel waarom die man een strafschop gaf.") zonder overigens de bijbehorende gele kaart te trekken. Maatsen nam de kalktrap echter zo zwak dat doel man Rob Grauwmeijer de schui verprobleemloos kon klemmen. Na de thee was het al niet veel be ter en bleef het beladen duel ver beneden niveau. Van strijd, senti menten, laat staan spanning, was geen sprake al vertoonden som- mige acteurs lichte irritaties zon der echter dat ook maar één vonk je oversloeg. Even leken Glenn Brown en zijn bewaker Jeffry Noordzij elkaar in de haren te vliegen. Maar na elkaar na het zo veelste duel even dreigend, neus tegen neus, diep in de ogen te hebben gekeken kon er toch een lachje vanaf en werd de twist met de mantel der liefde bedekt. Nog tweemaal was HVO in de tweede rondgang dicht bij de zo broodnodige treffer en drie pun ten. Eerst frommelde Maatsen in de gevarenzone de bal richting Brown die zich echter geen raad wist met het buitenkansje en 'm door Grauwmeijer van zijn schoen liep grabbelen. In de zelf de minuut werd de mee opgeko men Ad de Jong m stelling ge bracht, maar schoot de libero ra kelings over. In de slotfase kopte Boekholt nog rakelings langs de paal. Ondanks dat het ene puntje HVO weinig perspectieven biedt, weigert Jaap van der Nol de handddoek te gooien. ..We heb ben nog vijf wedstrijden te gaan. Ik geef pas op als de laatste is ge speeld." Zwaluwen Vlaardingen-HVO 0-0. Bijzon- fierheden." Scheidsrechter L Looije gaf geel aan Mare Maatsen. Etienne Westelijk (beiden HVO). Jeffrey Noordzij en Marco van Dijk van Zwaluqwen Zwaluwen Vlaardingen: Grauwmeijer Noordzij, Van Ballegooijen, Van Dijk, Baan (63 Clumper), Geldof. Budot Wijsbroek, Konijnenburg. Boekholt, Sloots HVO: Va n der Kroon, Latupemssa (81 Pot). De Jong. Simons, Wiikes, Hartog, Westdyk. Manuhutu. Maatsen. Sarn-Sm. Brown Door Ervvin van der Lee Maasland Het gevolg van de nederlaag'drong pas na het ver nemen van de overige uitslagen _doortótMVT27. De Maaslanders "hadden tegen het stugge SSS (0- 1) "drie hele dure punten liggen in overgenomen doorWKen dank- zij de., nederlaag van koploper TOGR kan het bovenin de vierde -/klasse Cnbg spannend worden. Trainer'Leon Booy sprak in de catacomben nog over een titel die niet meer haalbaar was. Maar bij het horen van TOGR's misstap besefte hij welke betekenis het eigen .verlies precies had. „We hadden vandaag spekkoper kun nen zijn." Het (dubbele) verlies had het de laatste weken verrassend preste- rende MW27 volledig te wijten aan het missen van uitgespeelde kansen. Zeker het eerste halfuur was het '.veldspel goed verzorgd door de linksback volledig uit de wedstrijd werd gespeeld. Ont daan van die angel bleef er van aenrijs ae; Koelblpedigneid van-- weinigovereAB»vsSiInigeöpliep een"\door^CTnnter3erspits. De "op halve kracht m'hefvéid^en Maaslandse nummer negen ver- speelde geen rol van betekenis. Jeroen Blom zorgde voor onnodi ge paniek in de verdediging van .MVWs nieuwe nummer één Art- seheen al na tien minuten vrij voor doelman Tjeerd Hofmeljer dié in eerste instantie met de voe ten de korte hoek afdekte en Ro denrijs vervolgens hoog over zag schieten. Daarna .verprutste de aanvaller nog een kans. Het falen kwam MW27 duur te staan. Mede omdat in die begin fase Bobby Chobin nog'wel eens langs zijn directe tegenstarier Denny van der Beek snelde en "voor gevaar zorgde, m?ar later Steven Chobin begon sterk maar zakte ver weg. Slechts Rob Kray- enbosch behield het niveau waar op hij de wedstrijd inging maar ook tuj kon Tjeerd Ho&neijer niet verschalken. De loper op het mid denveld verscheen alleen voor de SSS-doelman maar produceerde slechts een rollertje. Paniek Pas daarna kroop SSS uit zijn schulp. Twee vrije trappen van "Bavidse zag' "tot zijn vreugde 'good-old' Ad Huis man valjend naast koppen en ook de kopbal van Herwin Zwijgers verdween) tegen de reclamebor den. Wie dacht dat MW27 na de thee de zaken energieker aan zou pakken kwam bedrogen uit. Het was immers SSS dat 'brutaal' het initiatief nam. De schuiver voor langs van Jan-Willem van Hees- wijk had een waarschuwing voor de Maaslandse verdediging moe ten zijn..Maar in plaats van scher per op de tegenstander te spelen volhardde de thuisploeg in de 'lieve' aanpak. Daardoor kon Van Beeswijk de jonge Frank Rasens de bal ontfutselen en zomaar langs drie man glippen, Zijn voorzet kwam in eerste instantie achter Jaap de Jonge maar die was snel genoeg om het leer toch *jop te pikkep; Deinvailer werd in - Böè"zestien wèPgoed' aangepakt" door HügÖ~Gbds maar dat kostte hem wel een strafschop. Diewerd door Jeroen Blom onberispelijk verzilverd. MW27-SSS 0-1 (fr-0). 80. Jeroen Blom 0-1 Bijzonderheden: De SSS-ecs Denny van der Beek en Marco Roodbol kregen geel evenals de Maaslanders Ferry Ruimaard en Ronald van der End. MW27Davidse. Goos, Van der Hout, Rij nenberg, Ruimaard (75 Van der Enfit), Krayenbcsch, Rasens, Steven Chobin, Ro denrijs, Van Nierop (75. Nordm Hafijji), Bobby Chobin, SSS: Hofmeyer, Van fier Beek, De Bie, Zwijgers, Veldhoen, Zevenbergen, Van Kruüiing, Van Heeswyk, Blom, Huisman (73.De Jonge), Hoofibol. Hoewel dege- zichtenvan Zwaluwen- middenvelder Den nis Wijs broek (links) en HVO'er Pa trick Hartog (rechts) an ders doen ver moeden, werd in de derby niet op het scherpst van de snede gestreden. Foto Peter Molkenboer Sassenheim Niet alleen dankzij de eigen overwinning (2-1) op Ter Leede, maar ook als gevolg van de verrassende nederlaag die con current RWH thuis tegen Ex celsior Pernis leed, heeft Ex celsior Maassluis de koppositie verstevigd. De ploeg van schei dend trainer Aad Andriessen staat met vijf wedstrijden te gaan én een periodetitel op zak vijf punten los van de achtervolger. Cor van Hoeven en Harold Loeve waren aan Maassluise zijde de meest opvallende voetballers. Bij zowel de openingstreffer kort na rust als de 0-2 was het duo betrok ken. Van Hoeven zorgde voor de voorbereiding en Loeve prikte beide treffers er in. Bij zijn eerste succesje was Loeve ietwat fortuinlijk: hij zag zijn in zet via een 'kluts' in het doel ver dwijnen. Het enige wapenfeit in de eerste helft was een kopbal van Robert Visser, die een vrije Lap van Charly Vijverberg rakelings over mikte. 'Maassluis' domineerde het groot ste deel van de wedstrijd, maar moest toch nog een tegentreffer incasseren. Die viel vijf minuten voor tijd. Doelpuntenmaker voor de Sassenheimers was Marcel Bremmer. Hij kopte een vrije trap onhoudbaar achter doelman Den nis van Eek. Gele kaarten werden uitgedeeld aan Dennis Kramer, Pepijn Brands, Paul Dijkman (al len Ter Leede) en Cor van Hoe ven. Excelsior M. speelde in de volg den opstelling: Van Eek, Ulidge, Jansen, Rasens, Tom Visser, Loe ve, Bunt (80. Solognier), Vijver- bergman Hoeven, Louter, Robert Visser. Door Ton de Leede Maassluis Zonder ook maar even in moeilijkheden te zijn ge weest hebben de korfballers van CKC Maassluis zaterdagmiddag tegenstander Luctor met 12-7 op zij gezet. Het uitvallen van Sand ra Lekluse en Leonor Moerman (beiden enkel) en de gele kaart voor Lennard van der Vaart vorm den de enige dompers in het Maassluise kamp. De hervatting van de veldcompetitie betekende voor Maassluis een revanche op de vorig jaar geleden nederlaag bij Luctor. De ploeg uit Temeu- zen, met drie punten onderaan de derde klasse bungelend, werd vanaf de eerste minuut de duim schroeven aangedraaid. Bin/ien tien minuten had Maassluis een 4- 0 voorsprong opgebouwd, on danks het vroegtijdige uitvallen van Lekluse. De aanvoerster, die hoogstpersoonlijk de score had geopend, klapte onder de eigen korf finaal door haar enkel.'In de vijfde minuut werd ze al vervan gen door de talentvolle jeugd- speelster Marleen Dekker, die moeiteloos de rol van Lekluse overnam. Luctor, dat door haar coach al snel aangespoord werd om niet zo 'braafjes, zonder dreig- pasjes en bewegingsloos' te spe len, kwam terug tot 4-2 en bracht de thuisploeg even uit balans. Mi nutenlang golfde het spel op en neer en belandden vooral de scho ten van Lennard van der Vaart tel kens op de rand van de korf. Luc tor was dan wel meer in balbezit maar de Zeeuwse 'ballers' blon ken niet bepaald uit in doeltref fendheid onder de paal. „Sommige spelers van Luctor," was het niet malse oordeel van coach Frits Broers, „konden het ene been niet voor het andere zet ten. Vooral die jongens met die knie-brace (twee routiniers die zich moeizaam voortbewogen door het ijzeren harnasje; red.) waren er meer op uit de tegen stander uit de tent te lokken dan gewoon te korfballen. En dan laat Lennard van der Vaart zich nog provoceren ook en ontvangt hij een gele kaart." 'Inde fout' Voorde thee trachtten beide ploe gen, gehinderd door de wind, het hobbelige veld en de onwennig heid om weer op gras actief te zijn, nog enigszins een spelletje te spe len dat op korfbal leek. Erna had den de spelers meer oog voor elkaar en de scheidsrechter dan voor de bal. Edwin Zeegers en Lennard van der Vaart vochten menig robbertje uit met hun op ponent zonder dat er altijd een Ue>i in de buurt was. „Wanneer je veel beter bent," sprak Broers, die de tweede veldhelft zowel de jeugd als de seniorafdeling onder zijn hoede heeft, zijn ongenoegen uit, „moetje dat in de score tot uit drukking brengen. Lennard kan er echt veel van, maar je ziet het aankomen dat hij in de fout gaat. Hij wordt gehaakt terwijl de scheidsrechter het niet ziet. Dan schopt hij de bal weg onder de ogen van die man en dat kost hem den geel. Terecht op dat moment en precies zoals die jongen van Luctor het wil." De wedstrijd, die zoals Broers het opmerkte als 'een nachtkaars uit ging', eindigde met drie treffers op rij van Luctor, waardoor de Zeeuwen met een toch nog draag lijke nederlaag (12-7) naar huis konden. „Met drie punten achter stand op de concurrentie,'' stelde Broers zonder valse bescheiden heid zijn doel voor de resterende partijen vast, „is Maassluis nog in de race voor de titel. Gezien ons achttal, jong en vol mogelijkhe den, en hel programma dat we nog krijgen ga ik voor de hoofd prijs." Voor Maassluis scoorden: Len nard van der Vaart (3x), Chris van Hezel, Leonor Moerman en Rose- marïe Poldervaart (allen 2x), Ed win Zeegers, Sandra Lekluse en Marleen Dekker. Vlaardingen Hoewel HSC eindelijk weer -ens won (4-2). was de degradatie na hel duel tegen ZW een feit Met zeven punten op zak en nog drie wedstrij den te gaan is het doek al gevallen. Mocht een wondertje geschieden en zouden de Vlaar dingse RVB-club nog het maximale aantal punten (negen) pakken, dan nog eindigt de club bij de onder ste drie ploegen die degraderen. Miran Rakic. Marcel Zeebregts, Joop Sprenger en Edwin Jongejan (straf schop) produceerden het kwartet Vlaardingse tref fers. SchiedamJan van der Hurk wordt volgend seizoen de nieuwe trainer van RVB-eersteklasser Schiedam se Boys. Van der Hurk. die zijn huidige club Demos al enige tijd geleden te kennen had gegeven aan het einde van dit seizoen te vertrekken, heeft zich afgelopen week voor een jaar vastgelegd bij de andere Harga- bewoner. Van der Hurk volgt Leen Kooijman op, die een jaar actief is geweest ais trainer van de 'Boys'. Schiedam - Het degradatieduel tussen SVDPW en MSV71 is in de laatste mmuut bij een stand van 2-0 gestaakt door arbiter E. van Druten (Rotterdam) Bei de clubs waren na afloop uiterst verbaasd, want vriend en vijand varen ervan overtuigd dat do scr aidsrechter afblies omdat de reguliere si was verstreken. Aanleiding voor het staken was een opstootje tweede treffer van SVDPW'er Robin Voets De MSV71-grensrechter stond te vlaggen voor buiten spel, maar de arbiter wuifde het signaal weg en keur de de treffer goed. Daarop wilden de Maassluizers verhaal halen en volgde direct het eindsignaal. Al thans, dat dacht men. Na afloop vulde de scheids rechter echter op het formulier in dat de wedstrijd een minuut voor tijd was gestaakt omdat hij zich ver baal bedreigd had gevoeld. Opmerkelijk was dat nie mand naar aanleiding daarvan op de bon werd ge slingerd. De scheidsrechter was gisteravond niet voor commentaar bereikbaar. KNVB viërde klasse zaterdag Hoekse Boys-JIonsclersdijk 3-0 (1-0). In de streekont- moeting was de thuisploeg de gehele wedstrijd de betere van de tweed. Bram Klok opende de score die hoger uit had moeten vallen. Pas ut de tweede helft kreeg het spel- beeld gestalte in de uitslag door twee doelpunten van Barry Knipscheer. Schiebrock'94-DVO 2-2 (0-1), DVO"32 gaf achteloos de 2-Ö voorsprong weg. Ron van de Berg lekende via een pingel de ruststand aan. John Naujoks zorgde voor 2-0 maar Schicbroek_'-94 toonde veerkracht en trok de stand gelijk. RVËzaterdag Eén van de spaarzame doelpogingen onder de korf van CKC Maassluis. De meeste treffers vielen dan de andere kant. Foto Peter Molkenboer Puttcrshoek-DRGS 5-0 (2-0). Al na twintig seconden kwam DRGS achter. Trainer Hans Schoffetmeer gokte na de 2-0 van de thuisclub door een op één te gaan spelen maar zy n tactiek pakte verkeerd uit NESW-TSB 2-0 (0-0). Van TSB-zyde was het een wed strijd om heel snel te vergeten. Tnl overmaat van ramp kreeg Peter Daskalakis nog geel ook Simonshaven-GTB 0-0. GTB was niet bij machte de kop positie te behouden Het stevige en stugge Sitnonsbaven kwam tot een terechte deling met de Schiedammers. VDL-Torarica 0-2 (0-1). Arie Msselsteün mocht zes spe lers met opstellen omdat ze hun contributie met voldaan hadden De geplaagde trainer was na afloop blij dat het slechts bij twee tegendoelpunter bleef. KNVB derde klasse zondag Voorburg-Hoek van Holland 6-2(1-21. De door blessures geteisterde formatie van trainer Hans Voskamp kwam al na tien minuten op voorsprong door een treffer van Frank van der Berg. Na de I-I kwamen de Hoekers vlak voor rust weer op voorsprong dooreen benutte strafschop van Piet Boon, die later geel kreeg. Na de pauze kon Hoek van Holland met meer slagvaardig optreden en moest alsnog met een grote nederlaag huiswaarts keren KNVB vierde Klasse zondag SCV Garuda-RKWIK. 2-2 (2-0). De Vlaardmgers konden in de rommelige wedstrijd pas in hel tweede deel iets uit- riehten.Guus van Adrichem nam een kwartier voor tijd de aansluitmgstreffer voor zijn rekening. Ook bij de ge lijkmaker was Van Adrichem betrokken. Een Garuda- speler werkte zijn voorzet met het hoofd in eigen doel, ODC-SCÜ'63 2-3 (C-l). Een duur verhes voorde fusieclub, dat door de nederlaag tegen de degradatiekandidaat nu hekkesluiter is geworden in de vierde klasse G. ODC kwam door treffers van Marcel de Kontng en William Boensma nog wel opeen 2-1 voorsprong, maar twee onge lukkige tegentreffers luidden alsnog de zoveelste neder laag in. John Lecluse viel uit met een hoofdwond en moest naar het ziekenhuis, Hellevoetsluis-VDL 3-2 (2-1). VDL speelde beduidend be ter dan vorige week, maar ook nu kon een overwinning met meer worden geforceerd John Suisse hielp zijn ploeg aan de openingstreffer, maar de gastheren trokken de wedstrijd naar zich toe René Verhagen bracht met zijn treffer nog enige hoop. In de resterende tien minuten deden Verhagen en Willem de Roo beiden nog een ver geefse poging om de gelijkmaker te bewerkstelligen RVB zondag HSC-VOB 2-3 (0-3). HSC boekte z'n eerste nederlaag van het seizoen. De koploper ging te slap van start en dat werd met dne treffers direct afgestraft, Door doelpunten van Johan dc Swart en André Vink kwam de ploeg van Piet Kattestaart nog wel terug in de wedstrijd, maar de gelijkmaker bleef uit. Schiedamse Boys-RKWXCO 0-3 (0-0). In een sportief duel leden de 'Boys' een terechte nederlaag omdat de bezoe kers met name in de tweede helft het betere van het spel hadden. Peter Serraarens en Abourkoune waren de enige Schiedammers met een kleine -conngskans, doch zy hadden geen geluk in de afwerking. PAC'93-Demos 3-2 (2-0). Demos ging volgens trainer Jan van der Hurk pas het m het laatste half uur echt voetbal len. Na twee treffers van Dave van der Hurk lonkten de Schiedammers zelfs naar een voorsprong. De winnende treffer viel tenslotte aan de andere kant. Sportagenda MAANDAG1 APRIL Zaalvoetbal. Margrietïial: 20.00 PPSC-SC Maasstad, 21.00 HBSS-De Musschen, 22.00 Groenoord-Nep- tunus. Sporthal De Hofstede: 19.40MW127-FCTybex2.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 8