li, Actiegroep bïijft strijden tégen A 4 Milieudefensie in de aanval met stadsparkje op Hemaplein Burgemeester W.E.G Gif van de Steendijkpolder grijpt de macht D66 zal geen zitting nemen in deelraadsbesfuur Automobilist rijdt achter brommer aan SGP/RPF/GPV wil snellere afhandeling van klachten Duinbrand in de Hoek Autokraker aangehouden Vechtpartij voor disco Man slaapt op stuur Mannen slopen zonneschermen Brand verwoest etagewoning Ondergronds alternatief wordt afgewezen Rotterdams Dagblad Dinsdag 9 april 1996 m Vlaardingen - De SGP/RPF/GPV in Vlaardingen wil dat de gemeen te klachten van inwoners sneller gaat afhandelen. De gemeente raadsfractie heeft daarover vra gen gesteld aan burgemeester en wethouders. De SGP/RPF/GPV komt met de vragen naar aanlei ding van het (eerste) jaarverslag van de gemeentelijk ombudsman Die constateerde dat de meest ge schonden norm van de gemeente het te traag behandelen van klachten is, zonder dat er tussen tijds een briefje of telefoontje naar de klager gaat om die op de hoogte te houden van de procedu re. Sommigen hoorden meer dan een half jaar niets van de gemeen te. „Een gemiddelde afhande- lingsduur van 14,7 weken per klacht is eenzeer hoge score," al dus C.A.E. de Jonge namens klem rechts. Hij wijst er verderop dat de coalitiepartijen in 1994 een snelle afhandeling van klachten en behandeling van verzoeken van burgers tot een politiek on derwerp verheven. Volgens de SGP/RPF/GPV moeten snelle pro cedures met behulp van geauto matiseerde apparatuur toch ook mogelijk zijn. De fractie wil van b en w weten welke maatregelen er worden genomen om deze klacht weg te nemen. Hoek van Holland In de duinen bij Hoek van Holland is twee keer brand ontstaan. Zaterdagochtend vroeg brandde 2500 vierkante me ter duingebied af bij de Badweg. Vrijdag ontstond ook brand bij de strandboulevard, waarbij 500 vier kante meter verloren ging. De po litie vermoedt dat de branden zijn aangestoken. Maassluis Een 23-jarige auto dief is zaterdagnacht op de Guido Gezellestraat in Maassluis aange houden. Buurtbewoners hadden -gezien hoe de man tweebp de Wil lem Marislaan geparkeerde auto's had opengebroken. De getuigen gaven de politie een signalement van de inbreker waardoor de man kon worden gearresteerd. VlaardingenEen 39-jarige Vlaar- dinger is zaterdagnacht aange houden omdat hij voor een disco theek aan de Koningin Wilhelmi- nahaven in Vlaardingen een 30-ja- rige man en diens vriendin had mishandeld. Het tweetal werd de toegang tot de horecagelegenheid geweigerd waarop een woorden wisseling volgde. De 39*jarige Vlaardinger loste de onenigheid vervolgens op met zijn vuisten. Hij werd daarbij geholpen door zijn zoon. De gealarmeerde politie kon de Vlaardin fr oor de disco theek aanhoua 'ijn zoon meldde zich latei up .iet bureau. Beide mannen zjjn ingesloten. VlaardingenTijdens een contro leronde trof de politie zaterdag nacht in de Magnoliastraat in Vlaardingen een auto midden op de rijbaan aan. De bestuurder van het voertuig hing laveloos over zijn stuur. Onderzoek leerde dat de man teveel had gedronken en zijn roes lag uit te slapen. Zijn rij bewijs werd ingenomen. MaassluisTwee mannen (22 en 23 jaar) zijn zaterdagnacht aange- houden op de Zuidvüet in Maas sluis. De twee hadden daarvoor zonneschermen vernield en plantjes uit bloembakken getrok ken. Nadat de vandalen waren verhoord zijn ze heengezonden. Zij moeten de schade die ze heb ben aangericht vergoeden. Schiedam Een felle brand heeft zondagavond de tweede verdie ping van een aan de Halleystraat in Schiedam gelegen woning ver woest. De brand verwoestte zowel de woon- als de slaapkamer. De bewoners waren op het moment dat de brand uitbrak niet thuis. Door Jan Rozendaal VlaardingenDe Werkgroep Stop Rijksweg 19 is niet van plan te wijken. De inzet blijft het tegenhouden van de rijksweg door Midden-Delfland. Ook het 'meest milieuvriendelijke al ternatief van Rijkswaterstaat, een ondergrondse aanleg, gaat niet ver genoeg voor de Werkgroep Stop Rijksweg 19, die dan ook niet van plan is de naam te veranderen in 'Stop Rijksweg 19 onder de grond', of zoiets. Dat zegt Henk Tetteroo van Stop Rijksweg 19 morgen in e>_n inter view met deze krant. De strijd zal zich waarschijnlijk toespitsen op een juridisch steek spel. De sterkste troef die de actie voerders in handen menen te heb ben is dat Rijkswaterstaat in de Trajeetnota/MER Rijksweg 4 (Mi lieu Effect Rapportage) niet alle varianten en alternatieven ge lijkwaardig heeft behandeld. Al les is er volgens Tetteroo op ge richt om uit te komen op het aan leggen van de rijksweg. „Dat moet maai eens juridisch worden getoetst," aldus Tetteroo. Verder steekt het hem dat minis ter Jorritsma zich al heel concreet heeft uitgelaten over haar wensen met betrekking tot de nieuwe rijksweg. Tijdens een werkbezoek aan Rotterdam en later op een spreekbeurt in het Westland heeft de WD-minister voor Verkeer en Waterstaat haar voorkeur uitge sproken voor de A 4. „Dat standpunt verrast me na tuurlijk niet," zegt Tetteroo. „Maar ze had in dit stadium nog geen standpunt in mogen nemen. Ze moet het onderzoek afwachten - dat pas een week geleden van de persen is gerold, red. - en dan zeggen: ik heb alle voors en te- gens afgewogen en zus of zo be sloten." Tetteroo verwijst naar de felle dis cussie over de A 73 in Limburg. Voormalig minister Brokx was als burgemeester van Tilburg aange wezen om leiding te geven aan de inspraakprocedures. Even daar voor, in de verkiezingscampagne, liet toenmalig minister van Ver keer en Waterstaat Maij-Weggen blijken dat zij de voorkeur had voor de oostelijke variant van de A 73, die het uiteindelijk ook werd. Brokx was laaiend en vroeg zich af wat voor zin het had de he te inspraakprocedure nog op te tuigen. Voordeel Desalniettemin is Tetteroo niet van plan de strijd op te geven. De tijd, schat hij in, werkt in het voor deel van de tegenstanders. Dat heeft weer te maken met een an der punt dat de Werkgroep Stop Rijksweg 19 aanvoert: de plannen voor andere wegen in het gebied. De veilmgroute om het Westland beter te ontsluiten op de door gaande weg om Den Haag, die wordt aangelegd. En de afspraken die er volgens hem bestaan tus sen Rotterdam en het rijk om door de Noordrand een verbinding tus sen de A13 en A16 (Terbregse- plein) te maken. „Wij zeggen: maak een keuze, doe niet alles. Als die A13/16 er komt is het misschien wel niet zo hard nodig dat Midden-Delfland zo wordt aangetast. Bovendien zal het rijk eens een duidelijke keuze moeten maken: het autoverkeer maar laten groeien, of het echt een halt toe roepen. Maak nu eens keuzes en beslis dan over een nieuwe rijksweg." Burgemeester W. E. G. Gif van Steendijkpolder tijdens zijn eerste toespraak zaterdagochtend: 'MiSSChien dat we nu Wel doordringen'. Foto Dennes var» der Wei/Roel Dijkstra Door Jan Rozendaal MaassluisHet is alleen aan bur gemeesters van grote steden voor behouden dat hun maiden speech de camera's van het NOS Jour naal halen. Of er moet wel iets heel bijzonders aan de hand zijn. Dat was zaterdagochtend het ge val in de ex-wijk van Maassluis, Hoek van Holland D66 zal geen zitting nemen in het nieuw te vormen deelraadsbestuur. A, Langenberg, de enige vertegen woordiger van de partij in de deelgemeenteraad, wijst een be stuurszetel op voorhand af. „Het feit dat alle partijen tegen de wens van de bevolking nog steeds blindelings willen door gaan op de weg naar zelfstandig* -heid, is voor tnyjél voldoende re den om niet mée te doen,'' aldus - «Langenberg^Bouendien zou het na twee moties van wantrouwen van mijn kant niet geloofwaardig zijn om met de huidige porte feuillehouder Vreugdenhil in het dagelijks bestuur te gaan zitten." Maar dat is niet de enige reden. Het feit dat Hoeks Welzijn vol gens D66 bezig is om de eigen portefeuillehouder onderuit te halen, telt ook mee. „Hoeks Wel zijn heeft nu weer een pamflet verspreid, waarin men zich op al lerlei manieren afzet tegen het Waterwe gcentmm Maar in het - coalitie-akkoord "zegt" men het Waterwegcentrumto willen steu nen. Ik begrijp hier niets van." Langenberg zegt sterk de indruk te hebben dat ook bet CDA het Waterwegeentrum eigenlijk niet wiL ,J)66 wil het Waterwegeen trum wel, maar dan in de oor spronkelijke vorm. Alle wijzi gingsvoorstellen die nu worden gedaan, zijn er alleen maar op ge richt om het centrum op de lange baan te schuiven. Let maar op, Hoeks Welzijn en CDA worden het over één ding nog wel eens: terug te geven aan Rotterdam. „We worden straks in de besluit vorming gewoon opzij gezet. Het resultaat is dan dat er wel hoge woontorens komen en dat het he le plan in korte tijd wordt gereali seerd. Voor Rotterdam is er geen weg terug. Er is immers al zo'n tweeënhalf mjjjoen gulden in het plan geïnvesteerd. Bovendien is afgesproken dat Hoek van Hol- het wegstemmen van het Water-, land rond het jaar 2003 gegroeid wè'gcentrum." ;moet zijn tot 12.000 inwoners. Als Langenberg is bang dat de deel gemeenteraad bezig is de macht Door Pieter Vermaas Schiedam De aanval is de beste verdediging in de strijd om het behoud van groen in Schiedam. Met die strategie in gedachte startte de Vereniging Milieude fensie zaterdagmorgen de aanleg van een stadsparkje op het braak liggende Hemaplein. Het initiatief van Milieudefensie slaat op de wat kille zaterdagmor gen niet echt aan. Ondanks de aankondigingen van de vereni ging wijzigt slechts een handjevol Schiedammers de weekendplan nen om de 'officiële aanleg van bet stadsparkje1 bij te wonen. Maar dat clubje mensen compen seert een hoop door het meege brachte enthousiasme. Het eerste kastanjeboompje wordt snel aan Moeder Aarde toevertrouwd, waarna de kurk van een fles champagne knalt. „Het gToen in Schiedam staat on der druk," legt Milieudefensie-se cretaris. F. van der Drift uit. „Schiedam heeft binnen de stads grenzen nog maar beperkte ruim te om te bouwen en zelfs de laat ste stukjes groen die de stad nog rijk is, worden nu volgebouwd. Zoals bijvoorbeeld onlangs in de Piersonstraat, waar een kleine strook gras is verdwenen door nieuwbouw." Hoewel de beslissing over de toe komst van het Hemaplein nog met is genomen, hebben ijverige gemeente-ambtenaren al becij ferd dat bebouwing van het plein een aardige stuiver aan erfpacht contracten op zou kunnen leve ren. Milieudefensie geeft zich echter nog lang niet gewonnen. Van der Drift: „Met deze actie ge ven we een duidelijk signaal af. Een signaal, dat de stad er niet al leen is voor de projectontwikke laars, maar ook voor de burgers. Er staan in Schiedam toch al ge noeg kantoren en winkels leeg. Volgens ons wil de gemeente al leen maar het Hemaplein bebou wen om er 5,4 miljoen mee te ver dienen ter compensatie van de Stadserfbouw-verliezen." Terwijl her en der nog wat groen Op initiatief van Milieudefensie zijn planten en bomen geplant op het Hemaplein in een poging de gemeente Schiedam ervan te weerhouden de ruimte vol te bouwen. Foto Roei Dijkstra de grond in wordt geschoffeld, krijgt aanwezig raadslid H. Me taal toekomstvisioenen. „Als déar nu groen komt," Iaat de vertegen woordiger van Gemeentebelan- gen/Solldair'93 zijn gedachten de vrije loop, „en als daar nou eens een muziektent komt te staan. En we noemen het geheel dan 'Aleid- aplantsoen', of zoiets. Zou dat geen geweldige magneetwerking krijgen van allerlei mensen die even komen kijken of er nog wat leuks te doen is." Uit zijn ogen blijkt dat Metaal het antwoord wel weet. J. van Gestel, voorzitter van de Bewonersvereniging Schiedam- Centrum, is niet minder enthousi ast. „Of Schiedam-Centrum ach ter dit idee staat' Joh, dit is wyk- overstijgend, dit moet gewoon ge beuren." Met de actie geeft Milieudefensie alvast een paar schoten voor de boeg. Schiedam staat immers aan de vooravond van een brede pu blieke discussie over de inrich ting van de binnenstad. In 'stads gesprekken' die de gemeente vanaf woensdag met de inwoners houdt, is de inrichting van de bin nenstad het centrale thema. Het derde en laatste stadsgesprek op woensdag 24 april zal over de openbare ruimte in de binnenstad gaan. Verder zullen de bewoners- verenigingen van Centrum en Oost gezamenlijk een totaalplan voor de binnenstad presenteren. Dat gebeurt omstreeks 15 mei. De inrichting van het Hemaplein zelf is donderdag 18 april ook ge spreksonderwerp in een politiek café dat de Jongerenwerkgroep van de PvdA houdt in café 't Spul. Daar gaat wethouder L A Haf kamp (ruimtelijke ordening) om 20.00 uur onder meer in debat met Van Gestel, Hafkamp zal er overi gens slechts met de nodige slagen om de arm kunnen spreken. Eer der heeft hij immers aangegeven, graag eerst te willen luisteren naar wat de inwoners m een serie stadsgesprekken aan ideeën op tafel leggen. Tot er meer duidelijkheid is over de inrichting van het Hemaplein zal de centraal gelegen plek hoe dan ook een lelijk gat in het stads hart betekenen. De paar struikjes van Milieudefensie vormen wat dat betreft slechts een druppel op een gloeiende plaat. Volgens Mi lieudefensie had de gemeente in elk geval een tijdelijke maatregel moeten bedenken om de desolate aanblik die het met hekken afge zette terrein nu biedt wat op te ka lefateren. Om in die leemte te voorzien beeft. Milieudefensie nu dus maar de handen uit de mou wen gestoken. In de hoop dat het 'Aleidaplantsoen', of welke naam het beestje ook mag krijgen, de volgende eeuw haalt. men dat werkelijk wil dan zal er inderdaad snel en veel gebouwd •"moeten worden." de Steendijkpolder. En dus was het NOS Journaal met een ploegje van drie mensen uitgerukt. Niet alleen had de grootste gifwijk van Nederland zich afgescheiden van Maassluis, tevens werd de eerste gekozen burgemeester van Ne derland geïnstalleerd. „En," stel de een actievoerder van het eerste uur, die de installatie vanaf een keukentrapje regelde, „nog nooit is een burgemeestersbenoeming zo snel, in een enkele dag, gere geld." De burgemeester van Steendijk polder, die de naam W. E, G. Gif draagt, koos meteen de aanval. Zoals een daadkrachtig bestuur der betaamt, gaat hij recht op z'n doel af: „Ik zal uw problemen on der de aandacht brengen van de politici in Den Haag, zodat over het disfunctioneren van de ge meente Maassluis kamervragen kunnen worden gesteld. Het slechte functioneren van burge meester Sterkenburg (van Maas sluis, red.) kan verder voorgelegd worden aan de commissaris van de koningin in Zuid-Holland." Even later, met de eerste confron tatie met een bestuurder van 'buurgemeente' Maassluis, wet houder L. D. Wesenhagen-Kaste- lein, noemde burgemeester Gif Sterkenburg 'een trut'. Weinig di plomatiek taalgebruik, maar daarvan hebben ze in de Steen dijkpolder dan ook geen hoge pet op. Later legt burgemeester Gif in het tot stadhuis omgedoopte wijkge- bouw aan de Dr. Jan Schouten laan dat uit. „We zijn al twaalfen- eenhali jaar netjes gebleven. Maar zo lang worden we ook al aan het lijntje gehouden. Heel naïef heb ik altijd gedacht dat de overheid in Nederland wel enigs zins te vertrouwen was. Ik zai de ze fout niet meer maken. Mis schien dat we nu wel doordrin gen," aldus de kersverse burge meester, die in het dagelijks leven Simon van Toor heet. Zwaar verontreinigd De actievoerders zijn het 'geneu zel en gekonkel van de gemeente Maassluis' meer dan zat. Sinds 1983 is bekend dat de bodem van de (toen nog wijk) Steendijkpol der, waar achthonderd woningen staan, zwaar verontreinigd is. In 1992 veroordeelde de Hoge Raad de gemeente, die de polder tien jaar nadat ze deze met zwaar ver ontreinigde baggerspecie had la ten opspuiten m 1975 voor dertig miljoen gulden verkocht, tot het betalen van een schadeloosstel ling aan bewoners en ex-bewo- ners. Zo'n 140 bewoners zijn, al dan niet gedwongen, inmiddels uit de Steendijkpolder vertrok ken en moesten de woning een stuk goedkoper verkopen. Nog steeds is er geen spade in de grond gegaan om de bodem af te graven en de (ex-) bewoners heb ben nog geen cent gezien. „Mijn benoeming," zei burge meester Gif, „is tot stand geko men omdat mijn voorgangster, mevrouw Sterkenburg, haar func tie voor deze wijk al lange tijd heeft neergelegd. Zij was de afge lopen jaren verantwoordelijk voor de sanering van de Steendijkpol der c. q. het fatsoenlijk bewoon baar maken van de wijk en voor malige bewoners financieel scha deloos te stellen. Maar zij heeft tot op heden mets waargemaakt. Hiertegen is de bevolking in op stand gekomen, hetgeen er toe leidde dat mevrouw Sterkenburg met stille trom is vertrokken. „Verder brak zij de onderhande lingen over schadevergoeding met ons af, Wy hebben diverse brieven en faxen naar de burge meester gestuurd, maar zij ont kent deze te hebben ontvangen." Ook steekt het de nieuwe burge meester dat Maassluis vijftien van de reclamanten afgelopen week een aanbod heeft gedaan. Volgens burgemeester Gif zijn die in de meeste gevallen veel te laag. „Ik ken iemand die had gerekend op 30.000 gulden, maar slechts een aanbod van 10.000 gulden heeft gekregen."''Helemaal mo reel onacceptabel' vindt hij dat deze ex-bewoners wordt voorge houden dat over de aanbiedingen overeenstemming is bereikt met de bewonersvereniging, terwyi daarvan geen sprake zou zijn. En dat de mensen binnen vier weken moeten reageren, omdat anders een premie van vijfduizend gul den vervalt. Slikken of stikken „Het is slikken of stikken: eerst wordt tweederde van de claim af gehaald en dan krygen ze vijf mil le terug als ze maar snel even ja zeggen. Dat is moreel én juridisch onjuist," aldus de burgemeester van Steendijkpolder. Wethouder Wesenhagen, woon achtig in de gifpolder, probeerde zaterdagochtend de onrust te sus sen. Maar de meeste actievoer ders moesten er niet veel van heb ben en burgemeester Gif al hele maal niet: „Uw aanpak is een la chertje," beet hij haar toe. Later zegt Wesenhagen dat het 'inderdaad allemaal te lang heeft geduurd' en dat ze 'snapt dat de mensen het zat zijn'. „Maar de ge meente (ze doelt op Maassluis, red.) had ook liever gezien dat het sneller was gegaan. Wij willen er ook van af. Fasegewijs gaan de aanbiedingen nu de deur uit. En kele bewoners hebben al inge stemd met ons aanbod. En," ver zekert zij, „dit jaar wordt begon nen met het afgraven." In de Steendijkpolder geloven ze het niet meer. Daarom is bij het inrijden van de wijk onder het bord Maassluis een bord met 'ein de rechtsstaat' gemonteerd en een paal met daaraan het bord 'ge meente Steendijkpolder'. „Ik veeg alle hoeken met haar (burgemeester Sterkenburg, red.) aan. Ik laat me niet meer in de maling nemen," aldus de nieuw bakken burgemeester. Schiedam Een 19-jarige Schiedamse bromfietser is zaterdagmid dag gewond geraakt, nadat hij door een Schiedamse automobilist werd achtervolgd en aangereden. De 36-jarige automobilist reed op de Sportlaan uit een parkeervak maar had de voorbijrijdende brom fietser niet gezien. Om een aanrijding te voorkomen moest de brom fietser flink uitwijken. Vervolgens stak hij zijn middelvinger op naar de automobilist. De automobilist was hier echter niet van gediend en achtervolgde de bromfietser door het Harga- en het Beatrixpark. Op de Schiedamseweg reed de autobestuurder in op de brommer, waar door de 19-jarige Schiedammer op de grond viel. De automobilist stapte vervolgens uit en begon de Schiedammer te slaan en te schop pen. Het slachtoffer moest zich onder behandeling van een dokter stellen. De verdachte is aangehouden. Dinsdag 9 april SCHIEDAM Podium. Jamsessie olv Richard, 21.30U. VLAARDINGEN De Pijpelaar. Bingo, 20.00u. ROTTERDAM Rotterdams Conservatorium. Open Podium, 18.00u. Luxor Thea ter. LangLevedeOpera.20.15u, De Pelgrim. Jamsessie, 21.30u. Cen tral Park.Crossoversessie,21,30u. ROTheater.Threeofakmd,20.15u. Zaal De Unie. Stacf-Zonder-Ergen- schappen-Show, 20.30u. Woensdag 10 april VLAARDINGEN Harmonie. Theatergroep Burrp (kin dervoorstelling), 14.00u. Stadsge hoorzaal. The Shooting Party, 20.15U. MAASSLUIS Theater Schuurkerk. Clown Baff. ROTTERDAM De Doelen. Gr.z. Lunchconcert, 12.45u. Luxor Theater. Lang Leve de Opera20.15u. The Act Jamses sie, 21.00u. RO Theater. Three of a kind, 20.15u. Doelencafé. Bebop Jam Session, 22.Q0u. Rotterdam se Schouwburg. De Getatoeëerde Roos, 20.15u. K!.z. De Wijze vanzaal 7, 20.30u, De Larenkamp, Vader landers, een cursus voor ingezete nen, 20.15U- Jeugdtheater Hof plein. Bal, 14.0Qu. Alliance Fran- caise. Mane Christine Crolet-Van- doorne, 20.00u. Polular. Basic art movement, 22.00u. Bioscopen ROTTERDAM Calypso 1: 'Sense and Sensibility' (al) dag. 12.45-3.30-6.15-9.15. Calypso 2: The Usual Suspects' (16) dag. 6.45-9.30. Calypso 3: 'Antonra' (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Calypso 2 Riksbioscoop: 'Just Cause' (16) dag. 12.45-3.30. Cinerama 1: 'Jumanji' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'De Jurk' (al) dag. 6.45-9.30.do.di. ook 1.15-4. Cinerama 3: 'Bra* veheart' (16) dag. 1.15-4.30-8.15. Cinerama 4: 'Leaving Las Vegas' (16) dag 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 5: 'Money Tram' (16) dag. I.15-4-6.45-9.30. Corso: 'Broken Arrow' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Imax Theater: The Living Sea' (al) dag. 2-4. vr.alfeen 2. 'Africa: The Se- rengeti' (al) dag. 1-3. Toy Story' (al) dag. 5.15-7.17. 'Casino' (16) dag. 9, Venster 1: 'Bye Bye' (16) dag. 7.30-10. 'Jules et Jirri (16) dag. 7.30.do.vr.ma.wo. ook 2.30. 'Les 400 Coups (16) do.vr.za. 9.30. 'Les Mistons' (16) vooraf. 'Le Demier Me tro' (16) zo.ma. 9.30. 'LaFemmed'a Cote' (16) di.wo. 9.30. Venster 3: 'Angel baby' (16) dag. 7.30-10. beh, ma,22. do.vr.zo.ma.wo. ook 2.30. 'Sneak Preview' ma. 22. Venster 4: 'Smoke' (al) dag.7.30. do.vr.zo.ma .wo. ook 2.30. 'Blue in the Face' (al) dag.10.do.vr.ook2.30. Lumièrel: 'Heat' (16) dag.4.30-8.30. do.di. ook 1. Lumière 2: 'Ace ventura' When nature calls (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Lumière 3: 'Sudden death" (16) dag. 6.45-9.30. do.di. ook 1.15-4. Lumière 4: 'Clueless' (al) dag. 1.15-4-6.45, Pathé: 'Mur- derin the First' (16) dag. 9.30 Pathé 1: Toy Story' (al) dag. 6.05-8.10- 10.15. do.di. ook 11.50-1.55-4. Pathé 2: 'Casino' (16) dag. 12.15- 4.15-815. Pathé 3: 'DeadManWal- king' (16) dag. 11.05-1.45-4.25- 7.05.9.45. di. alleen 11.05-1,45. Pathé 4: 'Get Shorty' (al) dag. II.35-2*4.25-6.50-9.15.Pathé 5: 'Broken Arrow' (16) dag.11.00- 1.35-4.10-6.45-9,20. Pathé 6: 'Money Train' (16) dag. 4.50-7.20- 9.50. do.di. ook11.55-2.20. Pathé 7; 'Copy Cat* (16) dag. 12.30-3.20- 6.10-9. Rex: Take Off (18) dag. 12,00 door), voorst. Kindermatinees: Imax: 'Pocahon tas' (al) vr.za.zo.ma. 11.30. Toy Story' (al) dag. 5.15-7.15. Lumiere 1: Toy Story' (al) vr.za.zo.ma.wo. 12.30-2.30. Lumière 3: 'Babe' (al) vr.za.zo.ma.wo. 1.15-4. Pathé 1: Toy Story' (al) vr.za.zo.wo. 11.50- 1.55-4. ma. 1.55-4, Pathé 6: 'De Boefjes' (al) vr.za.zo.ma.wo. 11.55- 2.20. Venster 4: 'Kuifje en de Zon netempel' (ai) zo.ma.wo. 2.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 1