15 De Rode Makkers verpaarst een beetje Sollicitatieprocedure voor Schiedamse theaters gestart a genda Bezuinigen op Vluchtelingenwerk gaat om meer dan geld Iedereen buitenlander Wandeltocht Grieks dansen Nachtelijk werk aan Liesveldviaduct Keramiek en brons in de bibliotheek Hollands Artiesten Gala Vlaardingen een cultuurstad? GEWOND? SCHADE? Rotterdams Dagblad Woensdag 17 april 1996 Ik schreef het eerder: in Vlaardingen krijgen we huiskamergesprek- ken. Autochtone en allochtone buren worden bij elkaar gezet om over hun onderlinge verhouding te praten. Dat gebeurt omdat vooroorde len, wederzijdse misverstanden en taalproblemen een goed gesprek tussen beide groepen in de weg staan. Let wel: dat heb ik niet bedacht, noch hebben mijn buitenlandse bu ren (die ik overigens niet heb) dit bedacht, maar dit hebben enkele organisaties en de gemeente bedacht naar aanleiding van de protes ten vorig jaar tegen de plaatsing van portocabins voor vluchtelingen inHoly-Noord. Nu wil ik best geloven dat die protesten destijds te maken hadden met een zekere angstvoorde afwijkende levensstijl van buitenlan ders, maar het omploegen van het desbetreffende grasveldje voor een flatgebouw, kantoor of parkeerterrein zou ook een actiegroep hebben opgeleverd. Dus of hier nu echt sprake was van keihard racis me, waag ik te betwijfelen. Ernstiger vind ik bij het huiskamer-initiatief dat het gemeentebe stuur ons Vlaardingers eventjes van onverdraagzaamheid ten op zichte van allochtonen beschuldigt. Ik zou v/et eens willen weten: hoe weet het gemeentebestuur dat eigenlijk? Worden in Vlaardingen pensions met asielzoekers In de fik gestoken? Staat de stad volge- kalkt met racistische leuzen? Heeft de CD hier een bijkantoor? En denkt het gemeentebestuur nu echt dat de harde kern van deCD, die alle buitenlanders de Noordzee in wil jagen (desnoods met harde hand), dadelijk onder leiding van een door de gemeente aangewezen gespreksleider gezellig gaat zitten keuvelen over kebab, shoarma en couscous? Nee, die haalt bij de Chinees een goedkope nasi gorengen kankert thuis onder het verorberen van de saté vrolijk op alle buiten landers (uiteraard met uitzondering van de afhaal-Chinees). Nee, volgens my moetje het anders aanpakken: Vrij eens met een Turk, desnoods een Rus; geef een zwarte vrouw een hete kus; doe het voortaan anders: maak zelluf buitenlanders! DICK VAN DER LUGT 'De Schiedamse Tippelaars' houdt op 20 en 21 april de negentiende DST-wandeltocht. De afstanden van de tochten varieren van vijf tot vijfenveertig kilome ter, Voor afstanden tot vijftien kilometer kan gestart worden van 9.00 tot 14.00 uur en moet ƒ1,50 betaald worden. Voor afstanden vanaf 25 kilometer is de start tussen 8.00 en 9.00 uur. Inschrijfgeld daarvoor be draagt ƒ3,-, waarbij verzorging is inbegrepen. De drie Griekse Volksdansgroepen van wijkcentrum De Erker kunnen wel wat versterking gebruiken. Elke woensdagavond oefent een begmnersgroep van 1845 tot 20.15 uur; een andere groep danst op vrij dagavond van 19.30 tot 21.00 uur. Belangstellenden kunnen dan vrijblijvend kennismaken niet de Griekse volksdanse n. Vlaardingen Op het Liesveldviaduct worden de komende nacht werkzaamheden verricht aan de betonconstructie. Dat gebeurt ter hoogte van het voormalige Ster/ Roobolblok. Om het verkeer zo min mogelijk te frus treren wordt vanavon om 18.00 uur begonnen met de werkzaamheden. De klus duurt tot 19.00 uur donder dag. Over een lengte van ongeveer vijftien meter wordt de halve rijbaan afgesloten. Tweerichtingver- keer blijft wel mogelijk. In de vitrines van de bibliotheek aan de Waalstraat is in de maand april een expositie te zien van de Afh- gaan Ali Nazari. Deze kunstenaar, die aan de univer siteit in Moskou telecommunicatie studeerde, volgde in Tadzikistan aan de kunstacademie een opleiding tot beeldhouwer. Sinds twee jaar woont Nazari met zijn gezin in Bergen op Zoom, waar hij sind*j c- njaar weer is begonnen met het maken van beelden van keramiek en brons. De Rotterdamse Bluesbrothers, Walley Preyll en Hans van Rijswijk zijn enkele namen die te horen zuilen zijn op het Hollandse Artiesten Gala 1S3G in zaal Middelhuyse. Het gala vindt op 20 april plaats en begint om 19.00 uur. Kaarten a ƒ15,--zijn te bestellen via telefoonnummer 4356530. Vlaardingen een cultuurstad: Hoe durft een dorp als Vlaardingen zich naar buiten zo te profileren! Om dit te kunnen zeggen moetje echt lef hebben en het daarna nog eens waar maken ook. Hoe doe je dat? Je graaft je kop gelijk een struisvogel in het bekende, reeds zeer vervuilde zand en vergeet alles wat er in het verleden is gebeurd! U ziet, simpeler kan 't bijna niet! De Vlaardingse cultuur bestaat niet of nauwelijks meer bij de gratie..van de gemeente Vlaardingen. De gemeentelijke en cultu rele subsidiekraan is de afgelopen jaren geleidelijk aan dichtgedraaid. Je zou eventueel nog kunnen spreken van een 'lekkend leertje', that's all! En toch doet Vlaardingen het cultureel gezien niet echt zo slecht. U zult zich misschien terecht afvragen hoe dit allemaal mogelijk is en hoe de vork in de steel zit? Gewoon! Door simpel te teren op andermans zak, in de volksmond beter bekend als het 'klaplopen'! Dat klaplopen is er mijn inziens onbewust, bewust ingeslopen. Er is helaas in Vlaardingen geen culturele instelling te vinden die niet op hun subsidies zijn gekort. De Culturele Raad, de kunstenaar, de toneelvereniging, de kinderboer derij, de bibliotheken, de wykverenigingen, muziek- en zangverenigin gen en allerlei clubs, om er maar een een paar te noemen, werden hier van het slachtoffer. Natuurlijk stelt u nu terecht de vraag bij wie er dan uiteindelijk klap werd gelopen? Bij een bekende Nederlandse bank met een fantastisch fonds, genaamd Schiedam, Vlaardingen en de Vlaar dingse middenstand. Zij zijn uiteindelijk degenen die er altijd maar weer voor zorgen dat Vlaardingen een cultuurstad werd en dankzij hen ook zeker in de toekomst zal blijven. Het is, zoals een bekend spreek woord zegt: makkelijk pronken met andermans veren. Waarom kan Vlaardingen niet zelfstandig een cultuurstad zijn en moet het zonodig met zijn naaste concurrent (Schiedam) en tevens grootste vijand in zee gaart? Zou gezamenlijk klaplopen soms voordeliger zijn? De tijd zal het ons zeker leren. Dirk Tempelaar, Vlaardingen Schiedam De Stichting Schiedamse Theaters is de sollici tatieprocedure gestart voor een nieuwe directeur en hoofd thea tertechniek voor het begin 1998 te openen nieuwe stadstheater en het reeds bestaande zoldertheater de Teerstoof. Het bestuur van de stichting hoopt nog voor de zomer de nieuwe leidinggevenden te kunnen benoemen, zodat ze per I september aan de slag kunnen. De werving van het lagere perso neel (programmeur, technici, ad ministratie) laat langer op zich wachten. Afgelopen zaterdag plaatste het bestuur twee advertenties met de bewuste vacatures in de Volks krant. Dat leidde maandag tot ve le telefoontjes aan het adres van bestuurslid P. A Stadhouders en interim-directeur G. Kruijt. Vol gens laatstgenoemde hadden de meeste vragen betrekking op de functie-inhoud. Ook was er be langstelling voor de stand van za ken met betrekking tot de nieuw bouw van de schouwburg en wa ren er vragen over wat er verder op theatergebied gebeurt in Schiedam. De nieuwe directeur wordt ver antwoordelijk gesteld voor de ge hele bedrijfsvoering van de Stich ting Schiedamse Theaters. Hij of zy (het bestuur is met speci fiek op zoek naar een man óf vrouw) richt zich met name op de organisatori sche en zakelijke aspecten en moet de artistieke en commercië le exploitatie (congressen, presen taties, verhuringen) van het nieu we stadstheater tot een succes maken. Van de nieuwe directeur wordt een sterk commercieel gevoel ge vraagd, naast affiniteit met thea ter en een opleiding op minimaal hbo-niveau. Ook goede contactuele eigen schappen en aantoonbare leiding gevende en organisatorische ei genschappen staan op het wen- senlijstje. Hiervoor wordt een jaarsalaris van maximaal 105.000 gulden geboden. Bij het hoofd theatertechniek gaat het tot begin 1997 om een parttime functie, daarna om te zetten m een volledig dienstver band, Het hoofd theatertechniek geeft leiding en werkt mee met de theatertechnici bij voorstellingen en andere commerciële activitei ten m zowel het nieuwe theater als de Teerstoof. Ook is het hoofd verantwoordelijk voor het in goe de staat houden van gebouw, in stallaties en inventaris. Het sala ris bedraagt maximaal 67.000 gul den per jaar. Zodra beide functies zijn vervuld, verdwijnen interim-directeur G. Kruijt en interim-coordinator D. Lens naar de achtergrond. Zij hebben vanaf het ontslag van de laatste Passage-directeur Carel Beke de organisatie van de Stich ting Schiedamse Theaters draai ende gehouden, onder de vlag van de gemeentelijke Dienst Educa tie. Beke werd eind 1993 ontslagen omdat hij volgens het bestuur de theaters niet goed runde. De func tie van hoofd theatertechniek was bevroren na het sluiten van het voormalige Passage Theater in ja nuari 1994. Het uit de jaren dertig daterende theater werd vrijwel di rect daarna gesloopt om plaats te maken voor een ondergrondse parkeergarage bij winkelcentrum de Nieuwe Passage. Het nieuwe theater, dat zeshon derd stoelen krijgt, verschijnt op het Stadserf in een gemeentelijk complex met bibliotheek, archief en kantoren. Volgens de plannen wordt het gebouw eind 1997 opge leverd. De vloer van de foyer en het toneel zijn reeds aangebracht. Momenteel worden de muren van de begane grond neergezet. Als het theater in het eerste kwartaal van 1998 haar deuren voor het pu bliek opent, heeft Schiedam vier jaar een schouwburg moeten ont beren. Door Carel van der Velden Maassluis Ze voeren tegen woordig de naam Dissonant, het strijdiiederenkoor dat tien jaar geleden in Maas sluis werd opgericht onder de naam De Rode Makkers. De leden van het eerste uur wa ren allemaal actief voor de PvdA. De laatste tijd is het koor echter bewust op zoek naar een bredere basis. „De oude naam stond ons daarbij in de weg," verklaart dirigen- te Maud Meilof. Het koor telt tegenwoordig zo'n dertig leden, van wie tien van het eerste uur. De Internationale en Morgenrood staan nog steeds op het repertoire, maar de tijd dat al le leden PvdA stemmen is allang voorbijZaterdag vieren voorheen De Rode Makkers hun jubileum met een concert in de Schuur- kerk. „De leden behoren wel allemaal tot het maatschappelijk geenga- geerde deel van de samenleving," zegt de dirigente. „Maar met de oude naam merkten we dat we toch teveel in het hoekje van PvdA, Nivon en AJC werden ge drukt. Sommige aspirant-leden die geen aanhanger van de PvdA zijn vroegen zelfs of ze wel bij het koor konden komen. Toen was de tijd ryp om de naam te verande ren. Dissonant drukt ook uit waar wij voor staan." Tegenwoordig zitten er zelfs D66'ers en leden van GroenLinks in het koor, dat derhalve geheel in de geest van de tijd behoorlijk aan het 'verpaarsen' is. Het koor wil zich tegelijkertijd echter niet con formeren. Met hun liederen wil Dissonant aandacht vragen voor dingen die niet deugen, zoals oor log, armoede en discriminatie. De oprichting van het koor be zorgde de gezongen cultuuruitin gen in Maassluis in 1986 een nieu we impuls. De bestaande koren ontleenden hun repertoire op dat moment voornamelijk aan het christelijk geloof. Van oudsher had weliswaar ook de sociaal-de mocratische beweging een nauwe band met muziek, maar die tradi tie was net als in veel andere ste den verloren gegaan. Een oproep in plaatselijke bladen De Internationale en Morgenrood staan nog steeds op het repertoire, maar de tijd dat alle leden PvdA stemmen is allang voorbij bij koor Dissonant. Foto Roel Dijkstra bleek destijds voldoende animo op te leveren voor een reanimatie. Niet iedereen in Maassluis zat te wachten op de terugkeer van de strijdliedt. m cultuur. Na het bij wonen van een optreden toonde WD-raadslid Leen de Zeeuw zich in zijn partijblad hoogstverbaasd over de 'blozende mensen die zin gend op een podium de revolutie prediken'. Hij vond het een ana chronisme. Het koor trok zich van deze kri tiek niks aan. Ze traden op tijdens internationale vrouwendag, op 1 mei-vieringen en ondersteunden Joop den Uyl op een verkiezings bijeenkomst in Amsterdam. Soms maakten De Rode Makkers zelfs hun opwachting op huwelijks feesten en verjaardagen. Bestuurslid Cor Landsbergen ver telt dat de aanpak verbreed is. „Sinds een paar maanden zingen we ook klassiek repertoire uit de Spaanse renaissance. Ook staan er Jiddische liederen op het reper toire. De tijd dat we alleen oude socialistische liederen zongen is voorbij." De aanzet voor de veranderingen gaf MaudMeilof, die vijfjaar gele den het dirigeerstokje overnam van David van der Houwen, die nog wel als zanger actief is. „Er zyn verschillende redenen voor. Het is steeds moeilijker om ge schikt repertoire te vinden. In de jaren zestig en zeventig was er een enorme hausse aan strijdlie deren, maar die bron is een beetje uitgeput geraakt. Zuid-Afrikaan se vrijheidsliederen en liederen tegen Pinochet kun je alleen uit historisch oogpunt af en toe nog eens zingen." Eigentijds repertoire bestaat, zo als liederen die zijn gemaakt door het Schipholkoor tegen de aanleg vaneen vijfde landingsbaan. „Het punt is dat wij geen actiekoor zijn," 2egt Maud Meilof. „Liede ren moeten wel kwaliteit hebben. Wjj zingen vaak drie- of vierstem mig en daar is veel repertoire niet voorgeschreven." Binnenkort doet Dissonant met veertig andere koren uit binnen- en buitenland mee aan de Dag van de Strijdmuziek, een mooi moment om ideeën op te doen voor nieuwe repertoire. Met flink wat optredens in het verschiet heeft de dirigente eigenlijk maar één wens. „Voor het evenwicht in het koor zou ik nog wel een paar goede bassen en baritons kunnen gebruiken." Om in 1998 een financieel gezonde gemeentebegroting te hebben, heb ben burgemeester en wethouders van Vlaardingen achttien miljoen gulden nodig. Het uitgangspunt is de pijn te verdelen: de gemeente bezuinigt zelf, inwoners cn bedrijven krijgen drie jaar lang een extra verhoging van acht procent op de aanslag voor de onroerende-zaak- belasting (OZB) en allerlei instellingen en verenigingen moeten het met minder subsidie doen. Maar, zoals altijd, moeten sommigen meer inleveren dan anderen. Het Rotterdams Dagblad zet een aantal in stellingen op een rijtje dat de broekriem fors moet aanhalen. Van daag: Vluchtelingenwerk Vlaardingen. Te bezuinigen bedrag: 60.000 gulden. Door Jan Rozendaal Vlaardingen Zestigduizend gul den moet Vluchtelingenwerk Vlaardingen bezuinigingen. Dat stond in de doorlichting die bur gemeester en wethouders een maand geleden presenteerden. In de Voorjaarsnota 19&6, waarover de gemeenteraad zich over een maand buigt, is het bedrag niet veranderd. Toch tekent zich in de toekomstvisie van het Vlaardings gemeentebestuur een nog beroer dere toekomst af voor het vluchte lingenwerk. Het gaat niet alleen om het geld - Vluchtelingenwerk houdt nog 210.000 gulden over. Het gaat vooral om de visie, waar in b en w en Vluchtelingenwerk totaal verschillen. Die zestig mille is niet zo maar een willekeurig bedrag, het is pre cies de som die jaarlijks op tafel moet worden gelegd om de huur van het pand aan de Oosterstraat te voldoen. B en w willen dat Vluchtelingenwerk daar weggaat en onderdak zoekt in buurthui zen. Die staan zat uren leeg per week, dus daar kunnen de vluch telingen mooi worden geholpen. Bovendien, schraapten de politici er nog bij, is dat goed voor de inte gratie. De vijftig vrijwilligers en drie parttime betaalde krachten van de bijna twintig jaar in Vlaardin gen actieve organisatie zouden willen dat het zo eenvoudig lag. Het nog geen twee jaar geleden betrokken onderkomen in de Oostwij k is niet om de 'heb', daar ligt het fundament van de hulp. Daar komen de vluchtelingen die verspreid over Vlaardingen wo nen samen. In de Oosterstraat, vaak nog vepI dan in hun woning, voe - ich thuis. En veilig vooral. ..urnoeten er lot genoten. Soms mensen met een heel andere kleur en een taal die zij niet verstaan, maar ook vluch teling in Vlaardingen. Problemen „Wij hebben niets tegen buurthui zen. Maar moet je de vluchtelin gen het huis van een ander in Ia- ten pikken en delen." vraagt Toos van Lint, voorzitter van Vluchte lingenwerk Vlaardingen zich af. „Mensen, Vlaardingers en vluch telingen, die elkaar niet begrij pen. Een buurthuis is juist een plek die mensen die in de buurt wonen als een eigen huis be schouwen. Dat stuit op proble men," voorspelt Van Lint. Zij gaat verder: „Ik vind het ook raar dat de gemeente dit van de buurthuizen verlangt. Want zij moeten dan ook ruimte inleveren. Wij moeten plek hebben voor in dividuele gesprekken en spreek uren, een kantoor, maar ook een ontmoetingsruimte. Bovendien zijn buurthuizen in de vakanties gesloten, terwijl bij ons het werk het hele jaar door gaat. „Kijk," zegt Van Lint, „wij heb ben er geen bezwaar tegen om on ze plek in de Oosterstraat met an deren te delen. Maar dan wel met groepen die wezenlijk iets met vluchtelingenwerk te maken heb ben." Per dag krijgt Vluchtelingenwerk in Vlaardingen tussen de vijftig en tachtig mensen over de vloer, van de vierhonderd volwassenen en honderdvijftig kinderen die het dièntenbestand telt. Ze drin ken wat, spelen een spelletje, pra ten met lotgenoten of één van de vrijwilligers. Ze zoeken hulp bij het invullen van een formulier, het vmden van een woning, de juiste opleiding en ga zo maar door. Verder is er aan de Ooster straat een wasserette en een fiets- werkplaats, waaivan vluchtelin gen gebruik kunnen maken. „Ons werk is niet meetbaar," zegt Van Lint. „Maar wij maken ons zorgen als de gemeente de plan nen doorzet. Want, waar blijven ze dan? Waar lopen ze heen? Nu heb ben ze een centraal punt, een ont moetingscentrum. Dat is ons doel, ze een veilige plek te bieden." Leed Maar met de zestig mille en de eventuele opsplitsing is het leed voor Vluchtelingenwerk nog met geleden. Het aantal vluchtelingen dat naar Nederland en Vlaardin gen komt neemt af, dus kan de subsidie de komende jaren verder omlaag, schrijven b en w in de Voorjaarsnota 1996.Alsof de be geleiding langs een vast tijdspad kan worden geplaatst. Na een x- aantal weken bent u Vlaardinger en geen vluchteling meer. Zo werkt het natuurlijk niet," zegt Van Lint. „Onze doelstelling is, kort samen gevat, het begeleiden van vluchte lingen naar zelfstandigheid. De één is in drie maanden tijd aardig op weg, maar er zijn er ook by wie het na twee jaar helemaal nog niet gaat. En de plek die wij bieden, hebben zij nodig om zich weer op le laden. Soms horen we twee jaar niet van iemand, maar staat hij of zij opeens weer voor de deur. Pro blemen in het gezin, op school, rnet werk. Het is gewoon met in tijd te meten." De voorzitter haast zich er aan toe te voegen dat de gemeente tot nu toe nog geen cent aan vluchtelin genhulp uit eigen zak heeft be taald. Het enige wat wordt gedaan is rijkssubsidie doorsluizen. En daar dreigt nu met de - overigens door Vluchtelingenwerk discuta bel geachte- prognose dat het aantal asielzoekers de komende jaren fors daalt, flink in geknepen te worden. Vluchtelingenwerk wil dat Vlaardingen, zoals regering en Vereniging van Nederlandse Gemeenten ook stimuleren, uit eigen middelen geld vrij maakt voor de stimulering van de inbur gering van vluchtelingen. Woensdag 17 april VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. 'Carmen', Frank Groothof, 19.30u. MAASSLUIS Schuurkerk. Concert Jaap van Zwe den en Aldert Vermeulen, 20.30u. ROTTERDAM De Doelen. Gr.z. Rotterdams Phil- harmonisch Orkest. Luxor Theater. Zzinderella, 20.15u. Theater Zuid plein. Mooi Katendrecht, 20.15u. RO Theater. Vaderlanders, een cur sus voor ingezetenen, 20.15u. Rot terdamse Schouwburg. Slaap zacht, 20.30u. Gr.z. Scapmo Rotter dam, 20.15u. Kl.z. De Rotterdamse Dansgroep, 20.30u. Theater Zuid plein. Theo Maassen, 20.30u. Donderdag 18 april SCHIEDAM Klubhufs Zuid. Kleding- en speel goedbeurs. 10.30 - 14.00u. De Harg. Bijeenkomst NCVB-afdelmg Woudhoek, 19.45u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. 'Back in Town', Het groot met te vermijden.. 20.15u. Grote Kerk. Lunchconcert, 12.45U. ROTTERDAM Grote -of St. Laurenskerk. Middag pauze-concert, 12.45u. Wereldmu ziekcentrum Matrix. Noite Brasilei- ro, 20.00u. Luxor Theater. Zzinde rella, 20.15u. Theater Zuidplein. Mooi Katendrecht, 20.15u. Theo Maassen, 20.30u. De Doelen. Gr.z. Rotterdams Philharmontseh Orkest, 20.15u. Kl.z. Grensverteggers, 20.15u. Zaal De Unie. All in the Fa mily, 20,30u. De Vlerk. Vers uit de Maas, 22,QOu. RO Theater. Vader landers, een cursus voor ingezete nen, 20.15u. Rotterdamse Schouwburg. Slaap Zacht, 20.30u. Gr.z. Scapmo Rotterdam, 20.15u. Kl.z. De Rotterdamse Dansgroep, 20.3Qu, Bioscopen ROTTERDAM Calypso 1; 'Sense and Sensibility' (al) dag. 12.45-3.30-6.15-9.15. Calypso 2: The Usual Suspects' (16) dag. 6.45-9.30. Calypso 3; 'Antoma' (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Calypso 2 Riksbioscoop: 'Drop Zone' (16) dag. 12.45-3.30. Cinerama 1: 'Money Tram' dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'Jumanji' (al) dag. 4-6.45-9.30. do* .vr.rra.di. ook 1.15. Cinerama 3: 'Braveheart' (16) dag. 1.15-4.30- 8.15. Cinerama 4: 'Leaving Las Vegas' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. CineramaS: 'DeJurk'(af)dag. 1,15- 4-6.45-9.30. Corso: 'Broken Arrow' (16) dag. 1,15-4-6.45-9.30. Imax Theater. 'The LivlngSea' (ai) dag, 2- 4. 'Africa: The Serengeti' (al) dag, beh, ma. 3. za.zo. ook 1. Toy Story" (al) dag. 5.15-7.15. 'Casino' (16) dag. 9. Venster h 'Bye Bye' (16) dag. beh. ma. 10. 'Smoke' (a!) dag. 7.30.Sneak Preview' ma. 10. Ven ster 2: 'L'Annee Demiere a Mariert- bad' (16)dag. 7.30.do.vr.zo.wo.ook 2.30. "Tlrez sur le Pianiste' (16) do- .vr. 9.30. 'Baisers Volees' (16) za. 9.30. 'LesDeuxAnglaisesetle Conti nent" (16) zo. 9.30. 'l'Homme qui Airmait les Femmes' (16) di. 9.30. 'La Chambre Verte' (16) wo. 9.30. Venster 3: 'Childeren of Nature' (16) dag. 7.30. do.vr.zo.wo. ook 2.30. 'Uiysses'gaze' (16) dag. 9. Venster 4: 'Angel baby' (16) dag. 7.30. do .vr.zo.wo. ook 2.30. 'Blue in the Fa ce' (al) dag.' 10. do.vr.zo.wo. ook 2.30. Lumière 1; 'Heat' (16) dag.4.3Q*8.30. do.vr.ma.di. ook 1. Lumière 2: 'Ace Ventura'When na ture calls (al) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Lumière 3: 'Sudden death' (16) dag. 6.45-9.30. do.vr.ma.di. ook 1.15-4. Lumière 4: 'Clueless' (al) dag. 1.15-4-6.45. Pathé: 'Mur- dermthe First' (16)dag.9.30. Pathé 1: Toy Story' (al) dag. 6,05-8.10- 10.15. do.vr.ma.di. ook 11.50- 1.55-4. pathé 2: 'Casino'(16) dag. 12.15-4.15-8 15. Pathé 3: 'Dead Man Walking' (16) dag. 11.05-1.45- 4.25-7.05.9.45. Pathé 4: 'Get Shorty' (al) dag. 11.35-2-4.25- 6.50-9,15. Pathé 5: 'Broken Arrow' (16) dag. 11.00-1.35-4.10-6.45- 9.20.di.alleen6.45-9.20,Pathé6: 'Copycat' (16) dag, 3.20-6.10-21. do.vr.ma.di. ook 12.30. Pathé 7: 'Mr. Holland's Opus' (al) dag. 12.30- 4.30-8.30. Rex: 'Captain Lust' (18) dag. 12.00 doorl.voorst. Slachtoffer van: - verkeers-/b8drijfs-/of overig ongeval -whiplash/medische fout Laat bijslaan door gespecialiseerde advocaten met medi sche opleiding en aangesloten bij vereniging letselschade advocaten LSAen Werkgroep Arts Advocaat. -Gratis advies Kosten worden in beginsel betaald door aansprakelijke partij \A/p"C;«"I Weena 137 3013CKRotterdam ADVOCATEN Tel. 01041455 99 Na 17.00uuren tijdens het weekend 06 53103 451 arbeidsrechtondernemingsrecht verzekeringsrecht administratief recht strafrecht

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3