26 Excelsior Maassluis terug op het oude niveau Promotie GTB beloning na een 'wereldseizoen' Bier en geld voor Robin Smalïegange Softbalsters Schiedam weer op de goede weg Leen Kooiman blijft op Harga Zwaluwen in de problemen 'Periodedroom' DVO'32 voorbij Aframmeling voor Cion HVO nu zelfs hekkesluiter Laatste Gouden Plak 14 mei in Nieuwenhoorn Deltasport na rust op schot PPSC komt weer in vorm Waardig slot van TSB Grootendorst ziet rood Doelpuntenfestijn bij VDL MSV71 wint en degradeert Rotterdams Dagblad Maandag 6 mei 1996 Schiedam Hoewel hij vertrekt bij Schiedams Boys zal Leen Kooiman nog regelmatig spelers van die club tegen het lijf lopen. De voetbaltrainer verkast van 'de Boys' naar voordeurdeler GTB. Hans iïoogendoom, die plaats voor hem maakt, fungeert vol gend seizoen als elftalleider, Kooi man gaat de nieuwe competitie te vens als B-trainer van het Rotter damse EDS aan de slag. De spelersgroep van GTB biedt naar zijn mening meer perspec tieven dan die van zijn huidige club. „De groep is stuk jonger en gedrevener," aldus Kooiman. „En ja, dat GTB is gepromoveerd, is een leuke erfenis." VJaardingen—Het bericht dat trai ner Danny Molendijk volgend sei zoen bij Kozakken Boys aan het werk gaat, heeft Zwaluwen Vlaar dingen geen goed gedaan. Sinds die tijd zwalken de Vlaardingers door de tweede klasse B en daar heeft RWH, dat een periodotiel op zak heeft, zaterdag dankbaar van geprofiteerd. De nummer gaf Zwaluwen op eigen terrein een gevoelig pak rammel; 0-3. Door de nederlaag blijft Zwalu wen op 25 punten staan en is de ploeg nog niet zeker van lijfsbe houd. Ook Spirit (21-22), Vitesse Delft (21-23) en Geinoord (21-25) staan er alles behalve florissant voor met nog één duel te gaan. Daniël Wijk en Jeroen Santeroos bepaalden namens RWH de 0-2 russtand. Doordat Zwaluwen doelman Rob Grauwmeïjer een speler trachtte te omspelen, werd het leed nog erger voor Molen dijk. Grauwmijer ging in de fout en Wijk strafte het af: 0-3. Zelfs een strafschop in de laatste mi nuut was niet aan Zwaluwen be steed. Aijan van de Bos meldde zich voor de kalktrap, maar zag het buitenkansje gestopt. Vlaardingen Het Vlaardingse DVO'32 is definitief uitgescha keld voor de derde periodetitel. De toekomstigeschd) van trainer Jaap van der NoLkwam thuis te gen de andere 'periode-kandiaat' SSS niet verder dan 2-2. Bij de rust keek DVO'32 tegen een 1-0 achterstand aan, maar tien mi nuten na de thee trok Ron van de Berg met een fraaie vrije trap de stand gelijk. Door een defen- siefout keken de Vlaardingers tien minuten voor tijd wederom tegen een achterstand aan. Die werd vlak voor het scheiden van de markt ongedaan gemaakt door Van de Berg. Hij mocht vanaf elf meter raak schieten nadat een SSS-speler hands had gemaakt. De DVO'ers Richard Verboon, Ron van de Berg en Robert Kort leven kregen geel voor commen taar op de arbitrage. Vlaardingen „Veel te makkelijk en veel te lief." Zo omschreef Cion-trainer Cees Goudswaard de instelling van zijn manschappen. „En volgens mij ben ik de enige die triest gestemd over deze ne derlaag is. Cion werd aan de Mara- th'onweg met 6-0 afgedroogd door TOGR, de koploper van de vierde klasse C. In de eerste helft, die met 0-2 werd afgesloten, bood Cion in de per soon van Pieter Broere (bal op de paal en schot net naast) nog wel tegengas, maar nadat TOGR de derde treffer had geproduceerd geloofden de Vlaardingers het wel. „Verliezen is niet zo erg, maar op deze manier wel," aldus Gouds waard. „Het verschil tussen Cion en TOGR is zo'n veertigduizend gulden. En dat was ook wel te zien. Er loopt een aantal goede voetballers in die ploeg." Zevenhoven HVO dat na de de gradatie ineens wel weer het net wist te vinden, is nu zelfs hekke sluiter van de tweede klasse B. De ploeg van interim-trainer Jaap van der Nol verloor van de andere degradant Zevenhoven (3-2) en staat door de nederlaag nu op de onderste plaats van de ranglij st. Het zag er niet naar uit dat HVO met lege handen huiswaarts zou keren want Johan Visser scoorde voor de rust 0-1 en liet na de thee wederom het garen van het Ze venhoven-doel ritselen. De thuis ploeg had echter aan de laatste tien minuten genoeg om orde op zaken te stellen. René Bon, Wino Verleun en Gert-Jan Peflegrom maakten de doelpunten. Door Ton de Leede Maassluis Nog spelend in de blessuretijd gingen de armen van diverse Excelsior Maas sluis-spelers al omhoog toen zij de eindstand van het duel Spirit-Hijnsburgse Boys (3-2) kregen toegeschreeuwd. Zelf had de ploeg van invaller-coach Richard Grootscholten te gen Geinoord op verbazingwekkende wijze een 0-2 achterstand in een 5-2 slotscore omge zet en daarmee de terugkeer naar de vorig seizoen verlaten eerste klasse bewerkstelligd. Dat het duel tussen de lijstaan- ven," aldub Grootscholten, „dat?e voerder van de tweede klasse B en het nog niet geheel veilige Gei noord in Maassluis' voordeel zou eindigen en zelfs bekroond zou worden met het zo fel begeerde kampioenschap durfde zelfs de meest fervente aanhanger van de thuisploeg in de rust niet te den ken. Met een wanhopige blik in de ogen liepen de gastheren na de eerste helft richting kleedlokaal. De titeikansen leken verkeken want zelf stond Excelsior Maas sluis, overigens volkomen te recht, met 0-2 achter en medege gadigde Rij nsburgse Boys leek bij Spirit met een 1-2 tussenstand de winst naar 2ich toe te trekken, Ge lukkig voor 'Maassluis' had hulp trainer Grootscholten een positie vere kijk op het vervolg. „Ik heb de spelers onder de neus gewre- op alle punten beter waren dan Geinoord, maar ze moesten wel in zichzelf geloven. Wat is er nou mooier dan thuis kampioen wor den. Die vierde mei moest voor de spelers een onvergetelijke dag worden. Dat als ze over weet ik hoeveel jaar hier op het complex komen hun kinderen vertellen over die wedstrijd waarmee ze kampioen werden." Positiewisselingen Of het nou de woorden van Groot scholten warén of de positiewisse lingen die het elftal had onder gaan zal in rookwolken gehuld blijven. Feit was in elk geval dat Excelsior als een getergde kemp haan aan het tweede part begon. Gemoord, dat met 0-2 op rozen leek te zitten, kwam nog zelden in het stuk voor. De stormloop van de onherkenbare thuisploeg kon voor het arme Geinoord niet zon der gevolgen blijven. Edwin Marijs, koud in het veld voor de tegenvallende Cor van Hoeven, gaf het sein voor de overmeeste ring. In een mum van tijd zorgde de 'supersub' voor 2-2 waarna een strafschop van Harold Loeve Ex celsior plots in winnende positie bracht. Marijs en Robert Visser verhoogden de feestvreugde die de 'waanzin' bereikte na het be kend worden van het Rijnsburgse verlies. En trainer Aad Andriessen? Hij was de grote afwezige by het cruciale duel en moest de verrich tingen van zijn ploeg noodge dwongen thuis, gekluisterd aan de radio, volgen. Andriessen was vorige week tijde ns het potje voet- bal van Sparta's vierde elftal door zijn rug gegaan. Na een bezoek aan de huisarts en het ziekenhuis kreeg hij rust voorgeschreven. „Het was een verschrikkelijk moeilijke keus, maar ik moest voor Geinoord afzeggen," sprak Andriessen na de wedstrijd. „Ik heb dewedstrijd viade radio moe ten volgen. Bij die 0-2 heb ik 'm gauw uitgezet. Maar ik wist dat als Excelsior na de rust snel zou scoren er meer doelpunten zou den volgen. Ik had er nog wel ver trouwen in. Overigens was het gi gantisch om later op de radio te horen dat Bijnsburgse Boys op een achterstand was gekomen." Feest Het kampioenschap werd 's avonds gevierd met een 'Chinees' en een feest in het clubhuis, An driessen weer; „Omdat ik zware medicijnen had gekregen, mocht ik niet drinken. Daarom had ik liever gehad dat we volgende kampioen zouden worden. Maar ook zonder drank kan ik gezellig zijn hoor." Excelsior Maassluis-Gemoord 5-2 (Ó-2>. 10 Jeroen Karamat Aii 0-1 fstrs4Ï Jeroen Karamat AIi 0-2,61 Edwin Marijs 1-2, 65 Edwin Marys 2-2, 75 Harold Loeve 3-2 {str s88 Edwin Manjs 4-2,90 Robert Vis ser 5-2 Bijzonderheden: Scheidsrechter JAM Luiken gaf geel aan Meivm Midge {Exc M) en twee keer geel. dus rood, aan Gemoord-speler Rene van der Berg Barry Roestenburg (Gemoord) kreeg geèl en di rect daarna rood voor het neerhalen van Ruud den Engelsman Excelsior Maassluis; Van Eek, Midge, Jan sen (46 Vijverberg), Rasens, Hazewindus, Loeve, Visser. Bunt, Van Hoeven (57, Marys), Louter, Den Engelsman Geinoord: Van Gort, Van der Berg, Kara mat AL. Roestenburg, Haalboom (79 Sluis) Hogendorp, Bongers, Harendonk. Lub bers, Hendnk (79. van der Sloep), Ringel Excelsior Maassluis heeft de titel binnen en be trekt trouwe supporter Ar jan den Toom in het feest vreugde. Rechts onder in assistent trainer Ri chard Groot scholten. Foto Dennes van der Wel/Roel Dijkstra Door Erwin van der Lee Schiedam— De^wedstrijdsecreta- ris van de RVB had geen mooier scenario voor het slot van de com petitie in de eerste klasse B kun nen schrijven. De twee koplopers PKC'85 en GTB troffen elkaar in de laatste wedstrijd van het sei zoen met als inzet het kampioen schap. Maar het cruciale duel le verde geen winnaar (2-2) en dus geen kampioen (beide ploegen be haalden 43 punten). Desondanks viel er iets te vieren. Dankzij Keinenoord, dat kampi oen werd van de vierde klasse B en de daarmee gepaard gaande gevolgen betreffende de herstruc turering in voetballand, promo veerden zowel GTB als PKC'85. Zaterdag gaan beide ploegen op herhaling om uit te maken wie de vlag mag hijsen. Vooral voor GTB is de promotie een bekroning op een seizoen dat in de geschiedenis van de club niet is voorgekomen. Trainer Hans Hoogendoom hamerde op discipline in het veld. Dankzij het feit dat de GTB-ers zich slechts met voetbal bezig hielden en niet zozeer met de tegenstander, iets waarvoor de ploeg in het verleden wel bekend stond, werden on waarschijnlijke resultaten be haald. Want na de degradatie van vorig seizoen hoopte men in Har- ga slechts op een plek in de mid denmoot. Het collectief bleek ech ter sterker dan iemand had dur ven bevroedden. De wekenlange trotse koploper en gedoodverfde kampioen PKC'85 werd zodoende achterhaald met als resultaat de beslissingswedstrijd bij Hermes DVS. Het toetje na de reguliere competitie had vooral PKC'85 te danken aan doelman Ashok Lald- jising. De nummer één van de gasten was zaterdag de grote sta- in-de-weg voor GTB. Na de snelle en schitterende 1-0 van Farma- nand Paltie tikte hy een kopbal van Ami Jubitana over de lat en vooral de tweede helft groeide de kleine keeper naar grote hoogte. Slechts tweemaal moest'hij vis sen. Vuurwerk Natuurlijk was het Bud Loomans die met een kopbal voor rust de stand gelijk trok. Na de thee leek het enige vuurwerk van de sup porters achter het doel en langs de zijlijn te komen. Totdat Patrick van de Hoek op de rechterkant heel goed bleef kijken en wachten op de in het centrum mee opgeko men Paul Weber. De nummer ze ven verlengde de uitgemeten voorzet tot vreugde van heel GTB schitterend naar 2-1, De vreugde duurde echter maar een. klein kwartier. PKC'85 drong de thuis ploeg naar de verdedigende stel lingen zonder uitgespeelde kan sen te creëren. Maar een pegel van Sondjaikumar Paltie van zo'n 25 meter verdween via de binnen kant van de paai achter Ronald vandeDriessche,2-2. Pas na die gelijkmaker ging GTB weer voetballen, Benito de Lange zag echter tot zijn en ieders verba zing bij elke inzet Ashok Lald- jising katachtig reageren, Een vrije trap van Danny Trouborst op het hoofd van GTB's nummer Paul Weber heeft de 2-1 tegen detou wen gekopt en wordt daarvoor in nig bedankt door teamge noot A ex van Zon. PKC'85 kwam alsnog op gelijke hoogte zodat beide ploe gen zaterdag op herhaling moeten voor de titel. Foto Roel Dijkstra twaalf werd door Laldjising tot corner verwerkt Zelfs een keihar de halve omhaal van De Lange was niet goed genoeg om de PKC- doelman te passeren. „Ik was er vanuit gegaan dat wij vandaag PKC'85 zouden pakken," sprak Hans Hoogendoorn voordat de uitslag van Heinenoord be kend was, enigszins teleurge steld. En na het vernemen van de pro motie: „Dan pakken we zo toch volgende week, al is het maar voor die kampioenswimpel." GTB-PKC85 2-2 (1-1). 6. Parmanand Paltie 0-1.20. Bud Loomans 1-1,55. Paul Weber 2- 1, 65. Sondjaikumar Paltie 2-2 Bijionder- heden: Arbiter Joop de Wit gaf geel aan PKC-ers Doekhi en Gobmd. GTB: Van de Driessch e, Van de Hoek, Dan ny Trouborst, Fjerdinby, Marcel Trouborst, Van Zon, Weber, Jubitana (75. Noordzij), Loomans, Schaap (lS-Rysdyk), De Lange, PKC85: Laldjising, Gobind, gingone, Neu- man, Monkau, Doekhie, Parmanand Paltie, Sondjaikumar Paltie, Kauppinnen, Oem- raw, Codnnglon Den Bommel WK heeft alle troeven in eigen hand om het sei zoen met een extraatje te beslui ten en wellicht te promoveren. De ploeg uit Kethel, sinds het vertrek van Jan Kleingeld nog ongeslagen, deed zaterdag in en tegen Den Bommel prima zaken met een indrukwekkende 10-1 zege. Door de riante overwinning en het gelijkspel van SSS nam WK de koppositie in de derde periode van die ploeg over met een punt voorsprong. Als WK zaterdag van Cion vont dan kunnen de 'Kethellappers zich opmaken voor de nacompetitie. Maar er gloort nog meer succes. Want als TOGR, koploper van de vierde klasse C, verliest, staat WK op gelijke hoogte en volgt er een be-" lissingswedstrijd om het 'algemene' kampioenschap. Grote man in het WK-kamp was zaterdag Robin Smalïegange. Hij nam maar liefst zes treffers voor zijn rekening, kwam daarmee op een totaalscore van 25 doelpun ten en sleepte zodoende een krat bier en honderd piek, de inzet van twee weddenschappen, in de - 'wacht/ t m Voor het reeds gedegradeerde Den Bommel was er geen hou den aan. By de rust was het al 7-0 voor de Schiedammers. Pas bij 9- 0 kon de thuisploeg vanaf elf me ter iets terugdoen. Voor WK waren ook Marco .Klein, Bart Raaymakers, Theo Smit en Pim van de Helm (eerste treffer van het seizoen; straf schop) succesvol Toén Smalïe gange zijn 25-ste seizoenstreffer had gescoord en dus gratis bier had verdiend, liet hij zich wisse len. Door Nick van der Sluis SchiedamOnze Gezellen kwam voor vier punten naar Schiedam maar keerde zaterdag met lege handen naar Haarlem terug. Op Harga rekenden de softbalsters van Schiedam voorlopig af met de mare dat de ploeg van coach Leo Buiteman kwetsbaar en derhalve te kloppen was. Schiedam won beide duels overtuigend al lijken de cijfers (3-2 en 3-0) het tegen deel te bewijzen. Het Haarlemse optimisme was voornamelijk gestoeld op de her inneringen aan het vorige sei zoen, toen Onze Gezellen drie van de vier wedstrijden tegen Schiedam in winst wist om te zet ten. Misschien dat coach Fiiippo daarom wat overmoedigd was en in dertien slagbeurten de Schiedamse aanval liet bestrijden door de pitcher Nancy Lodder. In de eerste wedstrijd kon de Haarlemse pitcher nog wel over tuigen. Het verlies in dat duel was eerder op het falen van het veld van Onze Gezellen (vier fouten) terug te voeren dan op het gooien. Schiedam kwam in die eerste krachtmeting overigens pas laat op dreef, ook al omdat pitcher Jennifer Kymble geruime tijd no dig had om warm te draaien. Vijf van de zes Haarlemse honkslagen vielen dan ook in die fase van de strijd. Onze Gezellen scoorde al in de eerste slag beurt, liep in de der de inning via Sandy Jonker op een honkslag van Annemarie Roest weg naar 2-0, maar vond toen al een ijzersterk gooiende Kymble (met degelijke steun van catcher Vanessa van Duuren) op het zegepad. Wanhoop In de gelijkmakende derde slag beurt bewees de Amerikaanse met een fraaie home-run haar waarde in het slagperk. Gelijk werd het in de vijfde inning door Danitsja Korpel en het winnende punt werd in de zevende inning door dezelfde speelster op een be vrijdende honkslag van Gerda de Keyzer gescoord. Ook in de tweede wedstrijd kon coach Leo Buiteman een sterke pitcher, Sandy van Koert, op de Schiedamse plaat brengen. Keer op keer bracht zij de Haarlemse slagploeg, in samenwerking met catcher Gyselle Korpel, tot wan hoop. Onze Gezellen speelde een kansloze wedstrijd omdat Schiedam wederom een ijzerster- ke formatie binnen de lijnen had staan. Met name Yildiz Veugelers speelde in het binnenveld een oogstrelende wedstrijd. Martine Zoetmulder, met vier wijd op de honken gekomen, opende op een honkslag van San dy van Koert in de tweede inning de Schiedamse score. In de vierde slagbeurt kwam via (alweer) San dy van Koert en Yiidiz Veugelers de eindstand (3-0) al op het score bord. In de resterende innings bleef de Schiedamse verdediging de slagploeg van Onze Gezellen gemakkelijk de baas. „We zijn weer op de goede weg," kon coach Leo Buiteman na afloop dan ook tevreden vaststellen. SCHIEDAM.001 0101=3 ONZE GEZELLEN101 000 0=2 tVcrpcijfcrs Schiedam: Jennifer Kymble 10-3-6-1 Onze Gezellen* Nancy Lodder 3-0- 6-4 SCHIEDAM .010 200 0=3 ONZE GEZELLEN000 000 0=0 H'erpcijfers Schiedam: Sandy van Koert 5- M-0 Onze Gezellen Nancy Lodder 8-3-3-5 RotterdamHet SchiedamseUrsus en Flakkee strij den op 14 mei in Nieuwenhoorn om de laatste Gou den Plak voor de zondagvoetbaiiers. Het kampioen schap van de afdeling Rotterdam wordt dit jaar in één finale afgewerkt en niet in een heen- en terug wedstrijd. De eindstrijd voor de zaterdagvoetballers tussen Leonidas (hoofdklasse A) en NTW of NBSW (B) wordt na dit weekeinde vastgesteld De winnaars van de afdehngskampioenschappen spelen om de distnctstitel, die dit jaar door de afde ling Zeeland wordt afgewerkt. Dezaterdagkamptoen reist op 27 mei naar Koudekerke, terwijl op 2 juni in Domburg de zondagkampioen de afdeling vertegen woordigt. De halve finale van de zaterdagbeker tussen Alexan- dria'66 en Leonidas werdt maandag gespeeld. Op 7 mei ontvangt WOH-Egelantier Boys. Op donderdag 9 mei worden voorde halve eindstrijden van de zon dagbeker afgewerkt. Excelsior-Sporting Lodewijk Pioniers en Ursus-Antibarbari beginnen eveneens om 18.45 uur. Er wordt niet om dè RVB-beker ge speeld, omdat volgend seizoen alle clubs meedoen aan de districtsbeker KNVB derde klasse zaterdag Oranje Wit-HBSS 0-0 (ö-O).Orarye Wit dat nog kan degra deren was evenals HBSS niet te motiveren tot grootse da den Hel 'zomeravondpotje' op het moeilijk bespeelbare veld kende dan ook geen winnaar Als coach zal oud-doel man Jan van Etjsden op de Schiedamse bank Trainer Jos Houweling is door HBSS uitgeleend aan Hecrjansdam om die ploeg te behoeden voor degradatie Deltasport-GOZ 24) (0-0). Deltasport wil het seizoen goed afsluiten Tegen GOZ kreeg de ploeg van Ton Pattmama tal van kansen maar raakte driemaal de lat en een keer de paal, Pas in de tweede helft opende Ron van Wieringen met een verre lob de score Richard Zeebregts rondde vlak voor tijd een solo doeltreffend af KNVB vierde klasse zaterdag PPSC-SC Botlek 2-0 (1-0). PPSC lijkt in vorm te komen voor de nacompetitie. Van een handvol kansen troffen slechts René Meijboom voor rust en Ruud Opdenbrouw na de thee het doel. De enige smet op de overvvmmg van de Schiedammers was de gele kaart voor Jeremv Hage- stein. Zuïdland-MW'27 0-0 (04)). Een wedstrijd om des keizers baard en dus zonder hoogtepunten, maar wel met een dieptepunt, Na een klem halfuur Arno van Nierop van MVV27 wegens aanmerkingen op de leiding met twee maal geel, dus rood, van het veld gezonden Met pijn en moeite hielden de Maaslanders de nul vast DRGS-Egclantier Boys 1-5 (1-1). Na de gelijkmaker van Joost van Dijk liep DRGS vlak na de thee weer tegen oen achterstand op. De Schiedamse degradant drong nog wel even aan maar liep tegen drie counters op. WFB-TSB 0-4 (0-2). TSB raakte in de laatste competitie wedstrijd op schot voor het treffen tegen de profs van Sparta aanstaande donderdag ter gelegenheid van het vijftigjarig jubileum. Martin Vaderen Oscar Aarden be paalden de ruststand. Opnieuw Martin Vader en laatste man Peter Daskalakis maakten het kwartel vol KNVB derde klasse zondag RKSVM-Hoek van Holland 2-0 (04)). Rainier van Mierlo was de grote man bij de thuisploeg door na rust twee keer te scoren. De eerste helft was slaapverwekkend. By Hoek van Holland zag Grootendorst de rode kaart RKSVM blijft met dit resultaat m de race om de tweede plaats die recht geeft op nacompetitie KNVB vierde klasse zondag Tediro-VFC 4-1 (3-1). Een vroeg opgelopen achterstand werd snel door Ronald van Mil goedgemaakt. Hu werkte een voorzet van Berry van Rij koelbloedig af. Na twee blunders in de verdediging hep VFC opnieuw achter de feiten aan. Verder dan een schot op de lat van Ronald van Mi! kwam men met. De Vlaardingers ontvangen zondag Excelsior'20 dat ondanks de thuisnederlaag tegen Tran- vaha zeker is van de nacompetitie. HION-RKWIK 0-3 (041). Gtlion Rabeling zette de Vlaar dingers vroeg in de tweede helft op voorsprong, maar moest geblesseerd naar het ziekenhuis worden gebracht. Zijn teamgenoten Raymond Kolsteren en Richard Ploeg besliste daarna de wedstrijd met goed uitgespeelde doel punten. VDL-OW 6-3 (5-1), Ook zonder de geblesseerde aanval lers René Verhagen en John Suisse was VDL produktief. De vervangers Michel Huizmgh en Raymond Remmers waal scoorden beiden twee maal en Yun Pauwels zorgde voor de ruststand van maarliefst 5-1. Nd de rust bepaalde 'supersub' John de Roo de eindstand. NOC-MSV712-6 (1-0). Ondanks een zeer goede wedstrijd van de Maassluizers is het doek gevallen voor de formatie van Han van Leeuwen. Met fraai voetbal werd een ruime 2-6 overwinning behaald. De overige uitslagen waien echter zo negatief dat degradatie een feit is WUco Wape naar, Mike Romein (2x), Mike Wamaar, Tim Kolmus en de na lang blessureleed teruggekeerde goaltjesdief Ro nald Bohjn zorgden voor de doelpuntenproductie. Rockanjc-SVDPW 3-3 (0-1). Nadat Mike Morris, Wim van Rij en Robin Voets de bezoekers op een 3-0 voorsprong hadden gezet leek het degradatiegevaar te zijn geweken. De thuisploeg kwam in de slotfase echter nog terug op 3- 3, maar de Schiedammers kwamen met de schrik vrij. Dat ene puntje was voor de club uit sportpark Harga pre cies genoeg om de concurrentie voor te blijven en een duikeling te voorkomen. Schiedamse Boys-HSC 3-6 (2-4). De toeschouwers waren de grote winnaars bij het duel in Schiedam. Kampioen HSC scoorde via André Vink en Jom de Bie (beiden 2x), Sjaak van der Haven (zijn 25ste seizoenstreffer) en Mar tin Zagwijn. De thuisploeg had in Kees de Ron, Edgar Stijn en Bark Elbaz trefzekere spelers DEMOS-PKC'85 7-1. Een 'walk-over' voor Demos met Pe ter Monster als de uitblinker. Hij tekende voor maar liefst vajf doelpunten. Remco van der Steen maakte de overige twee treffers Sportagenda Tips voor deze rubriek kuut u doorgeven aan de sportredaktie van deze krant, postbus 4Ö08,3130 KC Vlaardingen. De sportre daktie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2340055 (fax: 0104349754) en in de avonduren onder 0104004420 (fax: 010- 4128509). MAANDAG 6 MEI Zaalvoetbal (finale KNVB-beker afdeling Rotterdam): 2130 Bab- belomê-Groenoord (sporthal Schuttersveld. Rotterdam) DINSDAG 7 MEI Rotterdams Dagblad Trofee: (derde ronde) 19 00 SMV HiUegors berg-Excelsior Maassluis, 19 30 Hermes DVS-Groen Wit Rotter- dam DONDERDAG 9MEI KNVB-voetbal; SW-Zwervers, Donk-Hermes DVS, SVOmmoord- DRGS TSB: 19 30 Jubileumwedstrijd TSB legen Sporta-profs Toegang gratis

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 4