21 >1 Veertig dagen alleen op de oceaan m Politieman doet mee aan zwaarste zeilwedstrijd ter wereld Kinderkunstenaar slijt zeefdruk voor drie piek 50-plussers durven niet naar de rijvaardigheidstest Jubilerend Harpe Davids heeft spectaculair showballet in huis genda Abonnee Service Rotterdams Dagblad Zaterdag 25 mei 1996 Door Daniëlle Hermans Schiedam Het hoesje van de cd - is in elk geval klaar. Of het bijbe horende, zilveren schijfje ook op tijd van de pers komt, durft voor zitter Hans Loendersloot van de Christelijke Muziekvereniging Harpe Davids uit Schiedam niet te beloven. De muziekvereniging wil haar eerste cd op zaterdag 1 juni pre senteren tijdens de viering van haar 75-jarig jubileum in sporthal Margriet in Schiedam. „Het is een hele ieuke plaat geworden met een selectie van bekende stukken die onze vereniging de afgelopen 75 jaar heeft gespeeld. Na ver schillende sessies ih de Dorps kerk in Kethel hebben we de bes te opnamen voor de plaat uitgeko zen. We laten slechts vijfhonderd exemplaren maken, dus het wordt echt een collectors item," zegt Loendersloot optimistisch. Het is de eerste keer in de ge schiedenis van Harpp Davids dat er professionele opnamen op de gevoelige plaat zijn vastgelegd. „Uitgezonderd een krakkemikki ge 78-toeren elpee uit de jaren vijftig, die niemand meer draait. Die telt eigenlijk niet mee," aldus de voorzitter. De presentatie van de cd vormt een klein onderdeel van de groots opgezette jubileummanifestatie op 1 juni. Net als vijfjaar geleden wist het bestuur, van Harpe Da vids voor het middagprogramma weer enkele drumfanfares van naam te strikken voor de taptoe. Loendersloot; „DVS uit Katwijk en DKV uit Nieuwerkerk aan de IJssel genieten grote faam in ons wereldje. Ook de Pipeband St. An drews uit Rotterdam en niet te vergeten onze eigen drumfanfare spelen niet onverdienstelijk. Bo vendien komt muziekvereniging Blau-Weiss uit onze zusterstad Esslingen ook weer spelen." Ook de verschillende twirlteams van The Yellow Rainbows van Harpe Davids treden op. Zij laten voor het eerst een dans zien op de muziek van de tekenfilm Poca hontas van Walt Disney. De grote finale met muziek en show moet het klapstuk van de middag wor den. Dan brengen alle verenigin gen, -cirta 250 muzikanten-, onder meer-het Wilhelmus geza menlijk ten gehore. „Dat wordt een groot spektakel en nee, het zal zeker niet vals klinken," ver zekert de voorzitter. Het avondprogramma van de ma nifestatie wordt geopend door het opleidingsorkest van Harpe Da vids, onder leiding van Tijn Kemps en Erik van Leeuwen. In dit orkest oefenen jonge en oude re leden fanatiek op hun instru ment. De opleiding tot muzikant wordt nu nog verzorgd door mu ziekcentrum Op Maat, de voorma lige streekmuziekschool. Daar wil de vereniging, die zelf korte cursussen voor klarinet en koperen blaasinstrumenten geeft, verandering in brengen. „We wi!: len de opleiding meer betrekken bij de vereniging. De lessen van de muziekschool zijn goed, maar te duur. Hierdoor komt het te vaak voor dat leerlingen afhaken. Wij willen lessen aanbieden door gekwalificeerde docenten voor een lager tarief," vertelt Loen dersloot. De Sehiedamse vereniging heeft niet te klagen over de aanwas van jonge muziektalenten. Harpe Da vids telt ongeveer 135 leden en daarvan is driekwart jonger dan 21 jaar. Het fanfare-orkest begon in 192V met vijftien leden en groeide na de Tweede Wereldoor log uit tot een harmonie-orkest van vijftig muzikanten. Ook kwa men er in de loop der jaren nieu we afdelingen bij zoals de drum fanfare met majorettes en mi- nirettes, de boerenkapel, diverse ensembles en de twirlteams. „De twirisport is echt spectaculair te noemen. De meisjes gooien echt niet alleen maar een stokje in de lucht. Het lijkt meer op show- ballet," legt de voorzitter uit. De twïrlsters treden tijdens de jubi leummanifestatie ook in het avondprogramma op. Ze dansen dan op muziek uit de opera Aïda waaraan naast het harmonieor kest ook het Rotterdams Opera koor meewerkt. Naast klassieke werken en oude marsmuziek worden die avond ook populaire muziekfragmenten uit speelfilms en de musical Miss Saigon gespeeld. Deleden van het orkest spelen tijdens het feest voor het eerst in de nieuwe kos tuums. „De jasjes zijn klaar hoor," verzekert Loendersloot die nog graag kwijt wil dat er zeker 1500 toeschouwers in de Margriethal passen. Het middagprogramma van het jubileumfeest van Harpe Davids begint op I juni om 13.00 uur en het avondprogramma start om 20.00 uur. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar bij het VW, het verenigingsgebouw aan het Nij- boffplein 22 en op de dag zelf aan de kassa van de Margriethal. Door Jan Rozendaal Vlaardingen De meest spectaculaire zeilrace ter wereld.. Zes duizend kilometer tegen stroom én tegen wind. Veertig dagen denkt de Vlaardingse politieman Alex Eckhardt er voor nodig hebben. Veertig dagen -en veertig nachten natuurlijk- niet meer dan hazenslaapjes van één, hooguit twee uur. Hij is al leen - alleen met z'n schip. Doodvermoeiend. Gekkenwerk. Afzien en overleven. Alex Eckhardt (45), gebruinde kop waarop grijzende stekels staan, ci- teert. „Het zijn niet mijn woor den." Het is wat de deelnemers aan de vierjaarlijkse zeiltocht van Plymouth in Engeland naar New port, een stukje boven New York in de Verenigde Staten, zeggen. 'De vagebonden van de wereld zeeën', worden ze genoemd. En eind juli hoopt Eckhardt één van hen te zijn. Dan moet hij in z'n eentje de Taurus de Atlantische Oceaan overhebben gezeild. Lukt het, dan drijft daar in de haven van Newport het zeiljacht van elf jaar waarop als thuishaven Vlaar dingen staat. Bodem In 1984 is Eckhardt begonnen met de bouw van zijn schip. Vanaf de bodem. Vier jaar later zag hij op televisie een documentaire van de VARA over de zeiltocht Plymouth-Newport. Voorzichtig opperde hij bij z'n vrouw: 'Dat lijkt me wei wat'. „Maar zij dacht hatuurlijk, over vier jaar -in 1992 stond de vol gende editie op de rol - is de boot nog lang niet klaar. Waarschijn lijk met het idee; daar komt net dus toch nooit van." Maar de brigadier van de Vlaar dingse politie bouwde gestaag door. In 1992 was het schip nog niet aan de beproeving toe. Wel koos Eckhardt vanaf 1990 regel matig het ruime sop. Samen met collega's maakte hij tochten naar onder meer Portugal, de Shetland Eilanden en Noorwegen. Dat hoe wel het interieur van het schip niet af was en nog steeds niet af is. De laatste jaren werkte hij ge staag door aan zijn schip. Om het klaar te maken voor de tocht der tochten, zoals Plymouth-Newport door kenners wordt gezien. Een Nederlandse zeiler die al drie keer mee deed noemde de solotocht van Henk de Velde rond de we reld 'met respect aardig'. Maar de CSTAR, zoals de wedstrijd over de Atlantische Oceaan wordt ge noemd, was volgens hem 'toch veel spectaculairder'. „Vooral het noordelijk stuk van de Atlantische Oceaan, zo'n vier honderd mijl ten zuiden van IJs land, is een regelrechte ramp. Je zit daar precies in alle depressie- banen. Het water is daar woest en pikzwart. Het stikt er van de vis sersboten en walvissen waarmee ieder moment een aanvaring mo gelijk is. Bovendien heb je 76 pro- cent kans op mist, omdat daar de koude Labradorstroom uit de Poolzee de warme Golfstroom op zoekt." Elfstedentocht Eckhardt heeft die verhalen al minstens tien keer gelezen. „Ja, waarom doe je het. Het is de uitda ging. Laten zien wat je waard bent. Natuurlijk is het afzien. Waarom doet iemand mee aan de Elfstedentocht? Waarom loopt ie mand een marathon? Dat is ook afzien, alleen duurt het niet zo lang." Al ex Eckhardt inde kajuit van zijn jacht. Aan schrijven zal hij niet zo veel toekomen. Foto Roei Dijkstra Even later: „Vergelijk het maar met bergbeklimmers. Die willen allemaal een keer de top van een bepaalde berg halen. Nou, dit is de Mount Everest onder de zeil tochten." De Taiirus ligt nu nog in de thuis- haven, aan de Westhavenkaae, vlakbij de sluis. In de kajuit is het nog een enorme chaos. Houten platen, stukken metaal, kabels, van alles slingert er rond. Dat moet volgende week allemaal weg zijn. als hij alvast naar Plymouth vertrekt. Op 16 juni is de start. Daar ziet hij nog het meest tegen op. Al dat ge doe, al die drykte. Maar dan, een maal op volle zee, hoopt hij dat hij een weekje de tijd krijgt om 'inge- slingerd te raken'. „Je moet niet meteen de eerste dag in een storm verzeild raken en pech krijgen. Na een week is dat niet zo erg. Dan zit je in dat wereldj e." Dat dat wereldje eenzaam is, be seft hij wel. De Taurus is ge noemd naar de fabrikant die de De kinderen van de Jan Lïgthart zijn laaiend enthousiast over het kunstproject op hun school. Foto Roel Dijkstra Door Jelle Gunneweg Vlaardingen 'Eindelijk een keer iets anders dan een bezoek aan de dierentuin of Madurodam. Zo hebben de leerlingen van de Vlaardingse openbare basisschool Jan Ligthart het kunstproject op hun school ervaren. Het afgelo pen jaar kregen de kinderen les van vier plaatselijk kunstenaars in een aantal voor basisscholen niet alledaagse beeldende tech nieken geleerd, zoals zeefdruk ken, etsen, aquarelleren en kera miek. „Echt gaaf was het," vertellen Alexandra. Arthur. Annelie, Matij en Keith van groep 7. Zij mochten onder leiding van projectleidster Yvonne Verzijlbergh in de ke ramische ruimte van de Vrije Aca demie potten van klei draaien en reliëftegels maken. „Dat draaien was leuk," vertelt Alexandra. „Die klei in je handen voelen, dat is lekker." Matij vult aan: „Er was ook niemand die zei 'dat mag niet zo'. We kregen er geen cijfers voor, dus het was puur voor de lol." Na de les bij de Vrije Academie, brachten de groepen 7 en 8 een bezoek aan het atelier van de Vlaardingse kunstenares Vïlma Henkelman. Keith: „We mochten overal rondkijken en in de tuin naar beelden kijken. Vilma liet ook zien hoe zij haar beelden maakt. Sommige waren wel een beetje overdreven, zo groot en somber, zonder kleuren." Na^dit bezoek stookten de kinde ren op het schoolplein hun werk stukken volgens de eeuwenoude Japanse Raku-methode. „Dan wordt de klei in een grote oven ge: stopt en daarna in een prullen mand met zaagsel gestopt én af gedekt," legt Keith uit. Zijn werk stuk is tijdens dit stookproces ge broken, maar die van de andere leerlingen zijn wel heel gebleven. De fraaiste Weitabletten en potjes zijn te zien in enkele vitrines in het Hollandiagebouw, waar ook de werken van andere groepen in gelijst en wel te bewonderen zijn. „We wilden de kinderen als echte kunstenaars aan het werk zet ten," vertelt Yvonne Verzijlbergh, consulente bij de Stichting Steun functie Kunstzinnige Vorming. „We wilden dus niet alleen laten zien hoe kunstenaars werken en de kinderen de technieken leren, maar ook een expositie inrichten en een affiche voor de tentoon stellingmaken." Bij deze opzet hoort een officiële opening door een 'bekende' per soonlijkheid. Die eer viel onder- wijs-wethouder T.W. van der Steen ten deel. Twee kinderen uit groep 3 en 4 leerden hem gistermiddag een zeefdruk maken met daarop de tekst 'Open'. En met die hande ling ging de expositie onder grote belangstelling van vele andere kinderen, ouders en leerkrachten officieel van start. Ooievaar Thomas (7) en Geert (8) liepen daarna direct naar de wand met werk van de groepen 2 en 4, waar het even zoeken was naar hun ei gen werk. „Ik weet het niet zeker, maar volgens mij is deze van mij," aldus Thomas, wijzend naar een kleurige zeefdruk. Geert weet zeker dat een zeefdruk van een vogel op hoge poten door hem is gemaakt. „Het is een ooi evaar." verklaarde hij de opmer kelijk vorm. Hij verwacht niet dat er kopers voor zijn werk zijn, maar wie belangstelling heeft: voor drie piek doet hij het werkje van de hand. De twee jongens zijn zeer onder de indruk van het project, vooral van het bezoek aan hel atelier van Peter Dumas. Een opgetogen Thomas: „Wij dachten altijd dat kunstenaars in vieze schorten werken met veel verf erop. Maar hij liep in gewone kleren rond. Zijn atelier was ook heel erg opge ruimd. Het hing vol schilderijen en alleen op de tafel lag een beetje rommel. Maar hy had wel een flip- pomap." De groepen 1 en 2 experimenteer den met aquarel-technieken. De Chinees/VIaardingsé beeldend kunstenaar Ken Liang Né bracht een bezoek aan school en leerde de kleintjes kleuren mengen op een palet en vissen aquarelleren op zelf opgespannen velletjes pa pier. Een aquarium diende als in spiratiebron voorde kunstenaars- in-spe. De groepen 5 en 6 lieten zich inspireren door het gedicht de muggendans. Zij leerden van Tanja Boxman etsen, en deze Vlaardingse staat bekend om haar kunstwerken waarin dans cen traal staat. Yvonne Verzijlbergh: „Kennisma ken met de technieken en de ver schillende effecten bij toeval ont dekken, dat was ons doel vooraf. Onze verwachtingen waren ver der heel erg laag gestemd, het ging om de verwondering, het ex periment. De uitkomst was eigen lijk niet zo belangrijk, hoewel er hele mooie resultaten zijn ge boekt." De tentoonstelling Kunst op school is tot en met 21 juni te zien in Cultureel Centrum Hol- landia aan de Oosthavenkade 42 in Vlaardingen. zogenoemde windvaanbesturing heeft geleverd. Een ingenieus systeem dat de koers afstemt op de wind. Maar zo'n 'automatische piloot'aan boord betekent nietdat Eckhardt zich in de kajuit op z'n gemakkie aan z'n hobby schrijven kan wijden. De besturing moet steeds opnieuw worden bijge steld. „Natuurlijk,moet je slapen. Maar langer dan één of twee uur achter elkaar zal dat niet zyn. Nee, ik heb geen wekker. Je wordt wakker omdat het zeil klappert. Of omdat je plotseling vaart mindert of de helling van het schip toe-of af neemt. Je bent natuurlijk één met de natuur en daar ga je dan ook op slapen." Sloperij Even wegzakken in één van de. twee stoelen aan boord, die af komstig zijn uit een Volvo. Ge kocht voor drie tientjes per stuk op een sloperij. „Ik ben daar een paar keer geweest en heb stoelen van allerlei automerken uitgepro beerd. Deze zitten het best." Zo heeft Eckhardt veel bij elkaar gesnuffeld. Ook het hout voor de betimmering. De klaptafel in de kajuit en een trap bijvoorbeeld komen uit één-en-dezelfde oude deur. „Het moet natuurlijk wel betaalbaar blijven. Meedoen aan deze race vergt toch een investe ring van iwintig- a vijfentwintig duizend gulden. Gelukkig heb ik enkele sponsors bereid gevonden mij te helpen." Zo zorgde een bedrijf uit Hoog vliet voor een automatisch alarm melder als het schip omslaat of zinkt. Eckhardt nuchter: „Die tochtis zesduizend kilometer, dus op een gegeven moment ben je toch drieduizend kilometer van de wal. Als er dan wat gebeurt, kan de organisatie me gemakke lijk opsporen. „Ik ga niet voor goud hoor," zegt hij dan. „Ik ga om aan te komen. De prijswinnaars zijn met zo'n twintig dagen binnen. Maar er is ook weieens een deelnemer 85 da gen onderweg geweest. Ik hoop het binnen veertig dagen te kun nen doen. Nee, zijn.vrouw en twee kinderen komen niet naar de Verenigde Staten om hem in te halen. Dat wordt door iedereen afgeraden. „Het schfint zo te zijn dat als je daar na al die weken in eenzaam heid aankomt, je toch wel redelijk de kluts kwijt bent. Erg depres sief. Na een week ga je de regen druppels al voorstemmen aanho ren wordt'gezegd; Aan het einde van de tocht wil je alleen maar met andere deelnemers praten. Met lotgenoten die hetzelfde heb ben gedaan als jij." Na een weekje of twee, drie rusten begint Eckhardt'medio augustus aan de terugtocht „Samen met een collega zeil ik naar Vlaardin gen. Maar dat wordt meer een va kantietochtje met een tussenstop van een paar dagen op de Azoren. Eind september zijn we weer te rug." Maassluis In Vlaardingen kwa men verleden jaar vele tientallen automobilisten af op een rijvaar digheidstest, die speciaal voor 50- plussers werd gehouden. De poli tie in Maassluis zag in dit succes aanleiding om ook zo'n 'broemdag' te houden, maar tot hun verbazing viel de belangstel ling gisteren vies tegen. Er was zo weinig belangstelling, dat het eve nement op het laatste moment werd afgeblazen. Ook in Maassluis moeten er hon derden automobilisten zijn die al enkele decennia aan het verkeer deelnemen, bedacht de Maasslui- se politie. Na zo'n lange periode kan het geen kwaad de kennis van de verkeersregels eens op te frissen. Op wat hogere leeftijd kunnen lichaamsfuncties als het reactievermogen, zien en horen bovendien ongemerkt achteruit gaan. In Maassluis werd bfi de voorbe reidingen echter één fout. ge maakt, concludeert de politie ach teraf. Werd het evenement verle den jaar in Vlaardingen gehouden onder de vlag van Veilig Verkeer Nederland, in Maassluis nam de politie het voortouw. „En dat hadden we beter niet kunnen doen," zegt een woord voeder van het korps in Maas sluis. „Mensen zijn door de rol van de politie waarschijnlijkbang geworden dat ze direct hun rijbe wijs moeten inleveren als ze bij de test zouden falen. Daar is natuur lijk geen sprake van, maar het verklaart vermoedelijk wel waar om er in Maassluis zo weinig be langstelling voor deze dag is." Ogentesters Welgeteld twaalf automobilisten schreven zich voor de Broemdag in. Volgens de politie waren dat er veel te weinig om alle benodigde personen en instellingen op te la ten draven. Naast rij-instructeurs worden normaliter mensen van de ANWB, GGD en ogentesters bij de rijvaardigheidstest betrokken. Het nut van de Broemdag is bij de politie onomstreden, maar in Maassluis leeft wei het besef dat vrijwillige rijvaardigheidsiesten in de eerste plaats populair zijn bij 'bewuste automobilisten'. En dat zijn over het algemeen mensen die heel behoorlijk hun weg in het verkeer kunnen vinden. „De ech te kneuzen bereik je met zo'n dag vermoedelijk niet. Af en toe zie je op de weg een oud paar rijden waarvan de man rijdt en de vrouw kijkt." Tegen dergelijke 'gevaren op de weg' kan de politie pas optreden als ze betrokken raken bij een .on geluk. Als de schuld is aange toond kan de officier van justitie besluiten dat de brokkenpiloot opnieuw ry-examen moet doen. Het betreft een sanctie die niet ex clusief voor oudere automobilis ten is bedoeld, zegt de agent. „Ie mand die wegens drankmisbruik in het verkeer een rij-ontzegging krijgt, kan ook de vordering krij gen opnieuw rij-examen te doen." Zaterdag 25 mei SCHIEDAM Filmhuis. Heavenly Creatures, 20.30u. Schiespoor. Schiespoordag. 10.00-16.00u. Gro^ te Kerk. Orgelconcert mmv koor Carmina Amantes, l5.00u.Kinder- boerderij. Schaapscheerders- feest, 13.00u. HOEK VAN HOLLAND Feesttent Strandweg. Gala-avond met o.a. Marco Borsato, 19.00u. ROTTERDAM. Grote-of St. Laurenskerk. Het Re quiem van Micael Haydn, 20.15u. De Buurman. Collecter's item. Ahoy. Tina Turner, 20.00u. Popu lar. Jazz in Popular, 21.00u. L'Esprit. Brother Booze, 22.00u. Sensi Café. Suburbs, 22.00u. Ma trix. Akwaaba, 22.00u. Luxor Theater. Harrie Jekkers, 20.15u. De Evenaar. Ma Rabia, 20.15u, Bonheur. Tussen Moskou en De cember, 20.30u. Rotterdamse Schouwburg. Kl.z. De Toneelma ker, 20.30u. Gr.z. Scapino Rotter dam, 20.15u. Jeugdtheater Hof plein. Sneeuwwitje, 19.00u. Oude Haven. Dommelsch Boggie en Blues Festival. Zondag 26 mei ROTTERDAM De Doelen. Kl.z. Kamermuziek op zondagmorgen, ll.OOu. Dodora- ma. Guus Janssen Trio, 15.00u. De Buurman. Jamsessie, 17,00u. Gro te-of St. Laurenskerk. Gregori aanse Pinkstervespers, 19.00u. Ahoy. Tina Turner, 20.00u. Po dium Café. De Zondag Anders, 21.3QU. Rotterdamse Schouw burg. 'Kl.z. De .Toneelmaker. 15.0ÖU. Gr.z. Scapino. Rotterdam, 14.30u. Bonheur. Tussen Moskou en December, 20.30u. Jeugdthea ter Hofpl ein. Sneeuvywitje, 14.00u. Maandag 27 mei HOEK VAN HOLLAND Feesttent Strandweg. Veronica Drive In Show, 17.00u. ROTTERDAM Calypso 1: .'Sense and Sensibility1 (al) dag. 12.45-3.30-6.15-9.15. Ca lypso 2: 'Casino' (16) dag. 8, Calyp so 3: 'Antonia' (16) dag. 4-6.45. Ca lypso 4: 'Shanghai Triad' (16) dag. 1.15-9.30. Calypso2Riksbioscoop: 'Lang leve de Koningin' (al) dag. I2.45-3.30.Cmeramal:'TheJuror' (16) dag, 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 2: 'Money Train' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3:.'Get Short/ (al) dag. 9.30. 'Toy Story' OV (al) dag. 1.15-4-6.45. Cinerama 4: 'Dead Man Walking' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 5: 'Strange Days' (16) dag. 5.30-8.45. do.VT.di. ook 1.30. Corso: 'Primal Feari (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Imax Theater: 'Survival Island' (al) dag. 24. 'The Living Sea' (al) dag. 3. za.zo.ma. ook 1. '12 Monk eys' (12) dag. 7.15-9.45. Venster 1: - 'Fallen Angels'. (12) dag. 8-10. ma. alleen 8. Venster 2: 'R Conformis- ta' (16) do. 9.30 vr. t/m wo. 7.30. '71 Fragmente einer chronologie des zufalls' (16) vr. t/m wo. 10. Lanta ren 2: The WhiteBalloon' (16) dag. 8. 'SmallFaces'(16)dag. lO.Lumiè- re 1: 'Cutthroat Island' (12) dag. I.15-4-6.45-9.30. Lumière 2: 'Diabolique' (16) dag. 4-6,45-9.30. do.vr.di. ook 1.15. Lumière 3: 'Bro ken Arrow' (16) dag, 6,45-9.30. do.vr.di. ook 1.154. Lumière 4: 'Heat' (16)dag. 8.30. do.vr.di. ook 1- 4.30. Pathé 1: "The Birdcage' (al) dag. 11.00-1.404.20-7-9.40. Pathé 2: 'Critical Decision' 16) dag. 3.55- 6.40-9.25. do.vr.di. ook 1.10. Pathé 3: 'Leaving Las Vegas (16) dag. U.30-2-4.30-7-9.30. Pathé 4: Things todoinDenver'Whenyou- 're dead. (16)dag. 11.25-2-4.35-7.10- 9.45. Pathé 5: '12 Monkeys' (12) dag. 12.40-3.30-6.20-9.10. Pathé 6: 'Copycat' (16) dag. 3.35-6.25-9.15. do.vr.di. ook 12.45. Pathé7: 'Upclo- se Personal' (al) dag. 1.05-3.50- 6.35-9.20. Rex- 'Public Affair' (18) dag. vanaf 12.00, Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Primal Fear' (16) vr.za. 00.15. Lu mière 2: 'HeilraiserXV: Bloodline' (16) vr.za. 00.15Lumière 3: 'Lawn- mower Man 2Beyond Cyberspa ce. (16) vr.za. 00.15. Lumière 4: 'Lord of Illusions' (16) vr.za. 00.15. Kindermatmees: Cinerama 5: 'De Boefjes' (al) za.zo.ma.wo. 1-3. Imax: 'Toy Story' NV (al) za.zo.ma. II.30-5.15. Lumière 2: Toy Stoi/ (al)NVza.zo.ma.wo. 1.15. Lumière 3: 'Dunston Checks in' (al) za.zo.ma.wo. 1.154. Lumière 4: 'Babe'NV (al) za.zo.ma.wo. 1.154. Pathé: 'Toy Stor/ NV (al) za.zo.ma.wo. 11.45-1.50. 'Dunston checks in' (al) za.zo.ma.wo. 11.15- 1.25. Informatie over bezorging van de krant: maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur ïaterdagvan Telefoon: 010 - 4004 444 Rotterdams Dagblad

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 1