15^ Wensen Oostwijk in kaart gebracht Schiedamse orgelmuziek vereeuwigd op cd Akkoord over plan regiotelevisie Vierde lustrum Sport en Spel helpt vier broeders verder genda Wie haait Kok op? Zomerkalender voor ouderen Rode Kruis zoekt vrijwilliger 'Vrekken' vertellen over geld verdienen Contourennota welzijn ter inzage Boerendag Taanstraat Documentaire over strijd in de Hoek Bewoners wijk leggen met camera zelf sterke en zwakke punten vast Rotterdams Dagblad Vrijdag 31 met 1996 Ambtenaren in Vlaardingen en Schiedam lijmen op het moment het vreselijkste jargon aan elkaar om minister Jorrïtsma ervan te over tuigen dat er écht geen rijksweg door Midden-Delfland moet komen. Alle argumenten -die al lang bekend zijn, maar in Den Haag geen wortel schieten - worden weer van stal gehaald in het bezwaarschrift tegen de A 4 tussen Kethelplein en Delft. Jomtsma -vorige week in Vrij Nederland door vice-premier Dijk stal getipt als nieuwe liberale partijleider in het tijdperk na Boike- stein - weet in Vlaardingen en Schiedam alleen de afdelingen van 'haar' WD achter zich. Daar kan geen batterij ambtenaren tegenop schrijven. En dat is ook helemaal niet nodig. Eén telefoontje naar Den Haag is genoeg om Midden-Delfland en de oren en neus van een groot aantal Vlaardingers en Schiedammers te redden. Eén telefoontje naar het torentje van Kok. Hij, de minister-president, moet worden uitgeno digd om eens ten noorden van Vlaardingen en Schiedam te komen kijken. 2o ging dat in het Groene Hart ook. Kok kwam kijken en het kabinet trok negenhonderd miljoen gulden extra uit voor een tunnel van ne gen kilometer om te voorkomen dat de HSL de natuur daar verziekt 'Paars op z'n best', noemde Kok dat. Het 'extraatje' -een negen voor maar liefst acht nullen- voor de snelle trein van Rotterdam naar Amsterdam is duurder dan de totale kosten van een verdiepte aanleg van de zeven kilometer rijksweg. De zogenoemde U-polder komt volgens de berekeningen van Rijkswa terstaat neer op 780 miljoen gulden. Daar tegenover staat de goedko pe variant van 370 miljoen gulden, waarbij het Zeer Open Asfalt Be ton (ZO AB) op maaiveld-niveau wordt gelegd. Er omheen komen dan geluidswallen van vier meter hoog, om de stank en herrie enigszins binnen de perken te houden. Een Berlynse Muur tussen Vlaardin- gen-Holy en de Schicdamse wijken Groenoord en Woudhoek, én dwars door het groene Midden-Delfland. Minister Jomtsma heeft a! diverse keren te kennen gegeven dat het laatste stukje A 4 er rond de eeuwwisseling moet liggen. Kabinet en een groot deel van de Tweede Kamer steunen haar. Dus - om de as- fa i tramp enigszins te beperken - moet Kok op een mooie zomerse dag in september worden verleid tot een boottochtje door Midden- Delfland. Die beelden van groene, sappige weiden ziet hij dan weer voor zich als Jomtsma en haar collega van milieu De Boer in de mi nisterraad elkaar met de handtassen slaan over wel of geen A 4 tus sen Beneluxtunnel en Delft. Dan zal de premier met z'n vuist op tafel slaan. 'Einde discussie', zal hij ergens op een vrijdagochtend in okto ber roepen. 'Die rijksweg komt er. We graven een tunnel'. 'Paars op z'n best', mag Kok dan 's avonds voor de camera's van Den Haag Vandaag herhalen. 'Groen op z'n best haalbare', moeten we hier dan maar denken. JANROZENDAAL Redactie Waterweg: Jelle Gunneweg, Menno Haddeman, Ben van Haren, Daniëlle Hermans, Marïëtte Olsthoorn, Jan Rozendaal, Carel van der Velden Deze week is voor het eerst de zomerkalender van de Stichmg Ouderenwerk Schiedam verschenen, In de ze kalender bevinden zich de activiteiten die in de maanden juni, juli en augustus in de Schiedamse dienstencentra worden gehouden. De kalender is te verkrijgen by alle dienstencentra in de gemeente. Vlaardingen De afdeling Vlaardingen van het Kode Kruis is op zoek naar een vrijwilliger die het team van chauf feurs en begeleiders kan aanvullen. De taak van de vrijwilliger bestaat uit het plannen van de ritaanvra- gen. Kandidaten dienen te beschikken over één of meerdere vrjje ochtenden, accuratesse, bekendheid met de computer en contactuele eigenschappen. Be langstellenden kunnen op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur contact opnemen 'met mevrouw Veldho ven op nummer 4342700. Het 'Vrekken-echtpaar' geeft donderdag 6 juni een lezing in de Koningshof aan de Uiverlaan in Maas sluis. Het echtpaar heeft al meerdere boeken ge schreven over hoe het mogelijk is om met heel wei nig geid rond te komen. De twee 'vrekken' beginnen hun lezing om 20.00 uur. Kaarten zijn te bestellen bij boekhandel Koningshoek. Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Sander Son- nemans Telefoon 2340055 4004310 De commissies voor sociale zaken en onderwijs be spreken maandag 10 juni in een extra vergadering de contourennota 1997-2000 van de afdeling welzijn. De vergadering vindt plaats in het stadhuis en begint om 20.00 uur. In de contourennota, die voor de twee de keer verschijnt, woj-dt ingegaan op landelijke en plaatselijke ontwikkelingen op het gebied van wel zijn. Deze ontwikkelingen worden naast het bestaan de gemeentelijke welzijnsbeleid gelegd. Daar waar nodig wordt dit beleid bijgesteld en aangepast. Tij dens de vergadering op 10 juni kunnen belangstel lenden inspreken over de contourennota welzijn. Het stuk ligt, met het bijbehorende advies, ter inzage in het informatiecentrum in de hal van het stadhuis. Omdat het weer op Tweede Pinksterdag roet in het eten gooide, wordt de boerendag in de Taanstraat morgen overgedaan. Behalve dat er tal van dieren over straat zullen lopen, waaronder koeien en scha pen, presenteren diverse verenigingen zich. Zo is de Maassluise aquariumvereniging 'De Siervis1 aanwe zig met een echte visvijver. Ook zijn er tal van kin derspelen en is er tussen 13.00 en 14.00 uur een optre den van 'Ome Siem\ Natuurlijk ontbreekt de muziek niet: tussen 12.00 en 14.00 uur treedt de band 'Facing the Crowd' op en daarna laat zangeres Liane evenals vorig jaar van zich horen. De boerendag in de Taan straat duurt van 11.00 tot 16,00 uur. Hóek van Holland In het Fort aan den Hoek in Hoek van Holland wordt zaterdag 1 en zondag 2 juni een korte documentaire over de stijd in de meidagen van 1940 in de Hoek en het Westland vertoond. Het Fort is op zaterdag ge opend van 13.00 tot 16,00 uur en op zondag van 11.00 tot 16.00 uur. VlaardingenWat vinden de bewoners van hun wijk en welke maatregelen zijn nodig om ervoor te zorgen dat de Vlaar- dingse Oostwijk in de toekomst aantrekkelijk blijft? Dat zijn de belangrijkste vragen die het Rotterdamse onderzoeksbu reau Inicio de komende weken probeert te beantwoorden. Het bureau maakt in opdracht van de gemeente Vlaardingen een integraal wijkplan in het kader van het wijkbeheer. Om tot een goed plan te komen gaan de onderzoekers eerst de huidige stand van zaken in het ge bied -dat wordt omsloten door de Spoorsingel, Oosthavenkade, Hoflaan en Westlandseweg- grondig bestuderen. Zij doen dit door al bestaande informatie over de wijk door te nemen en samen te brengen. Ook zullen medewer kers van het bureau in de buurt rondlopen en zaken die verbeterd kunnen worden, in kaart bren gen. Daarnaast worden bewoners on dervraagd en uitgenodigd om fo- t. As te maken van de beste en de slechtste punten in de wijk. De Stichting Welzijn moet ervoor zorgen dat bewoners nauw be trokken raken bij het project. .,Zsj maken een essentieel onderdeel uit van het plan en moeten er ach ter staan. Anders is het niet uit voerbaar," vertelt E Geraets van de stichting. Het bewonersplatform van de Oostwijk speelt een grote rol bij de opzet van het wijkplan. Elk on derdeel van het onderzoek wordt met het platform besproken. Ook zullen te zijner tijd alle bewoners en gebruikers van de Oostwijk worden uitgenodigd om de resul taten door te nemen. Het is overigens de eerste keer dat de gemeente een dergelijk wijkplan laat maken. Dit plan, dat in november dit jaar gereed is, moet als voorbeeld dienen voor de andere Vlaardingse wijken. „Alle wijken komen aan de beurt. Het is niet zo dat er in de Oostwijk de meeste problemen leven. Maar deze wijk is een goed, afgebakend proefgebied waar veel verschil lende problemen voorkomen. Bo vendien had het platform al een eerste aanzet gegeven door haar eigen sterkte- en zwakte-analyse te maken,'' aldus Geraets. Deze analyse wordt in het onder zoek meegenomen. ..De bewoners zijn niet ontevreden over de buurt, maar willen bijvoorbeeld meer groen in de straat. Er is angst voor verkrotting omdat en kele panden lang leeg staan of slecht zijn onderhouden. Ook de occasionhandel in de Oosterstraat zorgt voor overlast. Dit bedrijf past met in de wijk." licht H. van der Gaag van het bewonersplat form toe. Hij heeft hoge verwachtingen van het project „Meer bewoners zul len hierdoor gaan nadenken over hun woonomgeving. Er komt sa menspraak in de wijk. Inicio geeft een ongekleurde visie op de buurt en dat is zeer verhelderend voor alle betrokken partijen." De gemeente heeft overigens nog geen kredieten vastgesteld voor de uitvoering van het wijkplan. Volgens de coordinator van het wijkbeheer, M. van Keulen, kun nen veel wensen van bewoners binnen de huidige budgetten van de gemeente worden vervuld. „Vaak bestaat al het voornemen om bijvoorbeeld ergens een ver keersdrempel aan te leggen. Dan kan dit misschien sneller gebeu ren. Ingrijpende voorstellen vra gen natuurlijk goedkeuring van de politiek." Volgens Van Keulen kunnen niet alle problemen op korte termijn worden opgelost. „De gemeente krijgt m november een pakket met heel veel vragen en, indien mogelijk, het antwoord en het bij behorende prijskaartje. Hierna moeten keuzes worden gemaakt. Het is niet dc bedoeling dat dit rapport, waar we met z'n allen zo hard aan werken, in de kast ver dwijnt." Door Anke van Bree Schiedam Hij is net terug uit Berlijn waar hij drie concerten heeft gegeven Sn onder meer de Friedrich Gedaehtnis Kirche en in Berlin Buch. André Verwoerd is sinds 1981 organist in de Grote- of St. Jans Kerk in Schiedam wel ke functie hij nog steeds met veel plezier vervuld. Hij moet soms wei even wennen aan de wat voortvarende plannen van de koster. Vooral toen die vond dat er een cd moest komen. „Zelf had ik daar helemaal geen zin in, maar ik wilde ook niet dat anderen dit in mijn plaats zouden doen. Behalve een aantal elpees is dit mijn eerste cd en de opname ervan was in twee avonden vol tooid. Het verliep heel goed, ai moest er nog al eens wat over ge daan worden door storende au to's, brommers en honden. Dat is vervelend omdat je daar zelf niets aan kunt doen. Het resultaat is zo goed dat ik het steeds leuker ga vinden en we zelfs al denken aan een tweede cd." Hij is redelijk tevreden met het in 1975 gereed gekomen nieuwe or gel, waarvan de geweldige oude kast uit 1551 is en de pedaalkas- ten nog uit 1680 stammen. „Het is leuk om aan de ontwikkeling van het orgel de geschiedenis van de gemeentezang te kunnen volgen. In 1551 zong de toen katholieke gemeente niet, maar toen in 1680 de gemeente wel zong, werd de behoefte aan een baspartij groot en moest men dus een pedaal aan brengen. Het nieuwe orgel is in 1975 voltooid en behoort met zijn zesendertig stemmen tot de middelgrote, al lijkt het in de kerk veel forser. Orgelbouwer Flentrop heeft de klankkleur van het 18de eeuwse Nederlandse orgel nage streefd met als kenmerk een bre de klank en een zangrijke toon." Longetjes André Ve woerd is reeds op 9-jari- ge leeftijd orgel gaan spelen omdat dat harmonium toch in huis stond. „Ja, het is zeker moo ier dan een elektronisch orgel omdat bijvoorbeeld de longetjes op een volkomen natuurlijke wij- André Verwoerdachterhet orgel vandeGrote-of St. JansKerkinSchiedamr'Deopnamen verliepen heelgoed,almoest er nogal eens wat over gedaan worden door storende auto's, brommers en honden'. Foto Dennes van der wei/Roei Dijkstra ze van lucht worden voorzien. Er is niemand in mijn familie die speelt en waarom ik het wel ben gaan doen, weet ik nog steeds niet. Ik kreeg les van een buurman, maar die kon er zelf niets van dus dat heb ik maar een jaartje gedaan. Ook was het toen crisistijd en was er geen geld meer voor. Na de oorlog kwam ik als 13-jarige terecht bij organist Wim Kooij en ging daar zo goed vooruit dat ik al op m'n 18de myn Rotterdam De gemeenteraad van Rotterdam gaat zeer waar schijnlijk akkoord met het nieu we voorstel voor een regionaal te levisiebedrijf dat in de plaats komt van Stads TV. De initiatief nemers zijn de Dagbladunie, het regionale energie- en kabelbediijf BNECO en de Stichting Regiona le Omroep Rijnmond (SRORR). De leden van de raadscommissie kunstzaken hebben gisteren met het plan ingestemd. De nieuwe zender kan komend najaar al op de kabel komen. De complexe organisatiestruc tuur en de onzekere financiering voor een publiekprivate televisie omroep in de Rijnmond roepen bij de gemeenteraad nog wel vra gen op. Met name bij de Stadspar tij, die als enige fractie tegen de voorstellen stemde. Volgens wet houder Kombrink wordt de con structie in de hand gewerkt door de nieuwe Mediawet Rotterdam neemt maar beperkt deel in de nieuwe opzet. Nu draagt Rotterdam nog 2,4 mil joen gulden per jaar bij aan de plaatselijke zender Stads TV, die straks moet opgaan in het nieuwe regionale televisiebedrijf Vanaf juli 1997 betaalt Rotterdam 1,2 miljoen per jaar. De stad wil dat de overige gemeenten in de Rijn mond samen ook 1,2 miljoen beta len om regionale tv-programma's mogelijk te maken. In hun bedrijfsplan gaan de initia tiefnemers uit van een opzet met vensterprogrammering in samen werking met de NOS. De begro ting daarvoor is, behalve op een bijdrage van 4 miljoen gulden door de NOS, gebaseerd op een af zonderlijke bijdrage van 5,5 mil joen gulden door de Dagbladunie en ENECO. Na drie jaar moeten de inkomsten uit reclame geste gen zijn van de drie ton van nu tot 7,9 miljoen gulden in 1999. Exter ne deskundigen schatten deze ra ming van reclame-inkomsten te rooskleuring en zeggen dat een bedrag van 5,4 miljoen gulden realistischer is. Vallen de inkomsten tegen, dan voorziet het bedrijfsplan in een miljoenenverhes voor de aandeel houders tijdens de eerste drie ja ren. Maar volgens Kombrink wil len zij dat aanloopverlies eventu eel nemen, in de verwachting dat de winsten later wél zullen komen en om te voorkomen dat nu ande re bedrijven hun posities in ne men. Desnoods kan Rijnmond TV geen drie maar twee uur per dag gaan uitzenden. In dat geval zal het tv-bedrijf werken met een be groting van 7 miljoen gulden. eerste concert kon geven." Verwoerd is nog helemaal lyrisch als hij over zijn eerste docent ver telt. „Het was een geweldige man. Dat ik toen veel beter ben gaan spelen, heb ik aan hem te danken. Kooij was één van de beste kerk organisten van de gereformeerde kerk in Rotterdam. Ikzelf ben in 1943 aangesteld ais organist in het Eudokia Ziekenhuis en daar heb ik in 1944 samen met een zange res mijn eerste concert gegeven." De organist studeerde aan het Rotterdams Conservatorium maar heeft daar geen leuke herin neringen aan. „Ik had toen een gezin met twee kleine kinderen en een volledige baan en dat was gewoon ontzettend druk." Hij heeft daar behalve het hoofdvak orgel ook de hoofdvakken piano, koordirectie en schoolmuziek ge studeerd. Vervolgens werkte Verwoerd zelf twintig jaar als hoofddocent orgel op het Rotterdams Conservatori um en leidde een groot aantal leerlingen met veel succes op. Be kende namen zijn bijvoorbeeld Kees van Eersel, Gerard Legierse, Geert Bierling en de jeugdige An- dnes Stam. Deze leerlingen stu ren hem ook hun gemaakte cd's, waar hij ontzettend blij mee is. Professor Verwoerd denkt even na voordat hij wat hoogtepunten uit zijn car rière opnoemt. „Dat waren voor mij onder meer het behalen van de Prix de Excellence, het ontvan gen van de Lauïenspenning en het aanbod om als professor aan de Hoch Schule fur Musik in Ber lijn te gaan werken. Ik heb dat toen niet gedaan omdat de situ atie in die tijd te gevaarlyk was om er mijn gezin aan bloot te stel len. maai' ik was er wel erg ver guld mee." De bijna 70-jarige organist neemt nog steeds geen gas terug en heeft een druk leven waar orgel studeren, het geven en het organi seren van concerten een grote plaats innemen. Wel blijft er tijd over voor wat iezen en een beetje gniffelend bekent hij nog altijd een liefhebber van voetbal te zijn. Veel van zijn collega's vinden dat ordinair. Hij zegt over zijn enige orgelwerk wat hij zelf gecomponeerd heeft: „Dat had ik nooit moeten schrij ven. Het is een hee! moeilijk stuk waar zelfs ik nog vier weken op moet studeren om het te kunnen spelen. Maar ik vind het wel heel leuk dat het nu vereeuwigd is." Op deze fraaie cd zijn organist en orgel in een heel afwisselend pro gramma te beluisteren. Behalve de toccata in d van hemzelf, zijn ook werken te beluisteren van on der meer J. T. Bach, D. Buxtehu- de, G. Lasceux, M. Reger en G. F. Handel. De zilveren schyf is voor een kleine dertig gulden te koop bij de Grote Kerk aan de Lange Nieuwstraat in Schiedam. Maasland Toenmalig pastor Ge rard Gerelings legde de basis voor Sport en Spel in Maasland. Een dorpsgebeuren dat niet meer is weg te denken. Dit jaar wordt het driedaagse evenement van 6 tot 8 juni, al voor de twintigste keer ge houden. Ook bij de viering van dit vierde lustrum is de doelstelling onge wijzigd. De opbrengst van Sport en Spel is immer bestemd voor een goed doel in ontwikkelings landen. Juist bij dit lustrum is het niet helemaal vreemd, dat het bij de eerste uitvoering van Sport en Spel het ondersteunde project ook ditmaal meteen financiële in jectie wordt bedacht. De oud-Maaslander Peter van der Drift vertrok 36 jaar geleden naar Brazilië. Daar is hij ruim 34 jaar werkzaam geweest in de streek van Gov. Valdares. Sinds augus tus 1995 is Peter van der Drift werkzaam in Bello Horizonte, waar hij een nieuw project voor jongeren is begonnen. Hij doceert daar catechese aan jongeren en ondersteunt het jongerenwerk. De eerste actie van Sport en Spel leverde een bedrag op van 15.000 gulden. Vorig jaar kwam Sport en Spel tot de record-opbrengst van 66.000 gulden, het slechte weer ten spijt. Voorzitter Laurens van Eijmeren van het stichtingsbe stuur rekent er op, dat ook het ko mende Sport en Spel-weekeinde weer een succes zal worden. Van Eijmeren: „Dit jaar zijn de projecten voorgedragen door de katholieke kerk. De opbrengst gaat naar broeder Peter van der Drift in Brazilië, broeder Leo Jan sen in Java en broeder Aad van Veen in Irian Jaya. Projecten die met steun van de Maaslandse be volking weer een stukje ontwik keling kunnen realiseren. Wij hebben er alle vertrouwen m dat Sport en Spel 1996 weer een gezel lig dorpsfeest zal worden." Sport en Spel speelt zich als van ouds af op het parkeerterrein van MW '27, waar enkele feesttenten worden geplaatst. Op donderdag 6 juni wordt gestart met de kinder middag en het kiaverjastoemooi. Vrijdag is er bingo en 's avonds de super sound disco-show. Op zater dag 8 juni is er een uitgebreid pro gramma met tal van oude en nieu we aktiviteiten, van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. Vrijdag 31 mei SCHIEDAM Filmhuis. The Usual Suspect, 21.30u. ROTTERDAM lo Galerie voor de Kunsten. No Li mit, 20.00u. De Doelen. Gr.z. Rotter dams Philharmomsch Orkest, 20.15u. Baroeg. Ciub Regionale, 2L00u. Nighttown. Special rond De Dijk, 21.00uDe Vlerk. TequiiaGirts, 22.00u. Luxor Theater. Harrie Jek kers, 20.15u. Bonheur. Tussen Moskou en December, 20.30u. R'dams Centrum voorTheater, De Ontmoeting, 20.30u. 't Kapelletje, Ockhams's scheermes, 20.30u. Rotterdamse Schouwburg. Kl.z. Dies Irae, 20.30u. De Scheg. Spook Onder Je Bed, 16.00u. Jeugdthea ter Kofplein, Sneeuwwitje, 19.00u. Chaka. Campus Talkradio, 15.30u. SKVR Muziekschool Oostzeedijk. Open huis, 19.00u. De Evenaar, Culturele Salon, 19.30u. Zaterdag 1 juni SCHIEDAM Museumplein. Rommelmarkt tb.v. mannenkoor Orpheus, 10.00- 16.00u. Margriethal .Jubileumcon cert Harpe Davids, 20.00u. Film huis. Heavenly Creatures, 2L30u. VLAARDINGEN 't Hof. Districtsspe! Scouting Rijn mond, 10.30-15.30u. Broekpol der. Nachtvlinders kijken, 22.00u. MAASSLUIS Koningshof. Dag van de Landelijke Muziek. Groote- of Nieuwe Kerk. Orgelconcert Jaap Niewenhuyse, 20,15u. Taanstraat. Boerendag, ll.00-16.00u. MAASLAND Centrum. Braderie, 10.00-17 .OOu. ROTTERDAM Ahoy. Mark Knopfler, 2Q.00u. De Doelen. Kl.z. African Roots, 20,15u. Luxor Theater. Harne Jekkers, 20.15u. Bonheur. Tussen Moskou en December, 20.30u. Jeugdthea ter Hofplein. Sneeuwwitje, 19.00u. 't Kapelletje. Ockhams scheermes, 20.30u. Grote-ofSt. Laurenskerk. Muziek van Bach en Messiaen rond Tnmtatis, 15.00u. De Buurman. Frankfe and Fnends, 22.30u. L'Esprit. Kuttschreutter Boogte- Woogie Battle, 22.00u. Nighttown. 'Dag Giraf' mijn eerste popconcert, 14.00 en 15.30u. Beurstaverne WTC, Binnenstadsdag, 10.00- 17.OOu. Centrale Bibliotheek. Sol Lyfond14.00u. Studio van fact. De leegheid van het bestaan, 20.30u. Matrix. Afro Mixture Dance, 22.0ÖU. ROTTERDAM Calypso 1: 'Mighty Aphrodite' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 2/ 3: 'Sense and Sensibility' (al) dag. 12.45-3.30-6.15-9.15.Calypso3: 'Casino* (16) dag. 8, Calypso 2 Riksbioscoop: 'Forget Paris' (al) dag. 12.45-3.30. Cinerama 1: The Juror' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: The Scarlet Letter' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 3: 'Hellraiser IV: Bloodline' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 4: 'Dead Man Walking' (16) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.dt, ook 1.15-4. Cinerama 5: 'BrokenArrow' (16) dag. 6.45-9.30. do.vr.ma.di. ook 1.15-4. Corso: 'Primal Fear' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Imax Theater: 'Survival Island' (al) dag. beh.ma. 2-4-7. ma. alleen 7. TheLi- vingSea' (a!) dag. beh.ma. 3-8. za- .zo. ook 1. ma. alteen 8. Venster 1: 'Fallen Angels' (12) dag. 10. 'L'Amo- re Moleste' (16) dag. 8. Venster 2: 'Dood in Venetie' (16) dag. 7.30. 'Good Men,'Good Woman' (16) dag. beh.ma. 10. Lantaren 2: The White Balloon' (al) dag. 8. 'Small Faces' (16) aag. 10. Lumière 1: 'Cutthroat Island* (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30, Lumière 2: 'Girl6' (12) dag. 4-6.45- 9.30. do.vr. ma.diook 1.15. Lu miè- re 3: 'Diabolique' (16) dag. 6.45- 9.30. do.vr.ma.di. ook 1.15-4, Lu mière 4: 'Heat' (16) dag. 8.30. do .vr. ma.di. ook 1-4.30. Pathé 1: The Birdcage' (al) dag. 11.00-1.40- 4.20-7-9.40. Beh.zo. 11.00. Pathé 2: 'Critical Decision' (16) dag. 3.55- 6.40-9.25. do.vr.ma.dt. ook 1.10. Pathé 3: 'Leaving Las Vegas (16) dag. 11.3Q-2-4.3Q-7-9.30. Pathé 4: 'Things to dom Denver'When you 're dead. (16) dag. 11.25-2-4.35- 7.10-9.45. Pathé 5: '12 Monkeys' (12) dag. 12.40-3.30-6.20-9.10. Pathé 8: 'Copycat' (16) dag. 3.35- 6.25-9.15.do.vr.ma.di.ookl2.45. Pathé 7: 'Up close &.Personal' (al) dag. 1.05-3.50-6.35-9.20. Rex: 'L'frresistable' '(18) dag. vanaf 12.00. Nachtvoorstellïngen: Lumière 1: 'Wicked City Night' (16) vr.za. 00.15. Lumière 2: 'MoneyTrain' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3; 'Lawnmower Man 2 Beyond Cyberspace. (16) vr.za. 00.15. Lumière 4: 'GetShorty' (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Cinerama 4: Toy Story' (al) OV za.zo.wo. 1.15-4. Ci neramas: 'De Boefjes' (al)za.zo.wo. I.15-3. Imax: 'Toy Story' NV (al) za- .zo. 11.30-5.15. Lumière 2: Toy Story' (al) NVza.zo.wo. 1.15. Lumiè re 3: 'Dunston Checks m* (al) za- .zo.wo. 1.15-4. Lumière 4: 'Babe' NV (al}za,zo.wo. 1.15-4. Pathé: Toy Story' NV (al)za.zo.wo. 11.45-1.50. 'Dunston checks in' (al) za.zo.wo, II.15-1.25.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3