22 Cricketers Excelsior grijpen de koppositie 1 m Ongeslagen halve 'century' openingsbatsman Carl Schewe Lof voor parcours Survival of the fittest Peet Feelders assistent 'DPW* Geen finale Conny Boer Doohan wint de 500 cc Vriesekoop in Japan onderuit Hermes-kanon Bradley ook op kunstgras in zijn element stelt zijii positie ter discussie Juenke 'dik tevreden' over winst Schiedam Dubbele nederlaag voor softbalsters Drie zwemmers VZC naar Olympische Spelen Stanley Brard van Capelle naar de jeugd van Vitesse Rotterdams Dagblad Maandag 10juni 1996 Schiedam Hoewel hei voetbal seizoen nog maar net ten einde is, heeft SVDPW de zaken voor de nieuwe competitie al rond. Trai ner Rob van Vliet, die afgelopen seizoen op Harga voor de tussen tijds vertrokken Joop Droog in de plaats kwam, kan. daarin zelfs be schikken overeen assistent: Peet Feelders. Het trainersduo heeft er voor de nieuwe selectie maar liefst twaalf nieuwe spelers bij en begint in 28 juli al aan de voorbereidingen op de nieuwe voetbaljaargang. Voor het eerste duel om het Schiedams voetbalkampioen schap tegen Ursus (dinsdag 9 au gustus) staan nog eens drie trai ningen op het programma. Van 23 tot en met 25 augustus gaat de Harga-club op trainingskamp. Vlaardingen Conny Boer-Buys heeft geen kans gezien zich in de finale te zwemmen van de natio nale kampioenschappen. In Drachten kwam de 45-jarige zwemster van VZC en veruit de oudste deelneemster aan de start op de vijftig meter vlinderslag. Hoewel zij zich voor het NK had gekwalificeerd in 31.8 seconden kwam ze in het overdekte bad De Welle in Drachten niet verder dan 32,49 seconden. Uiteindelijk werd de vijftig meter 'vlinder' gewonnen door clubge note Brenda Starink, die in de tijd van 28.57 als nationaal kampioen uit het water kwam. le Castellet De koplopers in de race om de wereldtitel wegracen hebben zondag tijdens de zesde Grand Prix van het seizoen op het Paul-Ricardcircuit van Le Castel let in Frankrijk allen hun voor sprong uitgebouwd. De Australiër Michael Doohan (500 cc) en de Ita liaan Max Biaggi (250 cc) deden dat door te winnen. De Japanse 125 cc-coureur Ha- ruchika Aoki uit de racestal van manager Arie Molenaar finishte weliswaar slechts ais zevende, maar omdat de concurrentie de eindstreep niet haalde, vergrootte de 20-jarige Aziaat 2ijn voor sprong met negen punten. De Ita liaan Stefano Perugini won de wedstrijd in de lichtste klasse, zijn tweede van het seizoen. Tech nische problemen waren de oor zaak dat de Japanse pupil van Mo lenaar voor het eerst dit seizoen niet op het podium belandde. Biaggi boekte in Frankrijk in de kwartliterklasse zyn vijfde zege in zes races dit jaar. De Italiaanse Aprilia-coureur heeft inmiddels 145 punten, 54 meer dan de Duit ser Half Waldmann met 91 pun ten. De Nederlander Jürgen van den Goorbergh werd twaalfde. Doohan stelde zich in Frankrijk nadrukkelijk kandidaat voor pro longatie van de wereldtitel in de halfliterklasse. De Australiër boekte rijn derde zege op rij. De volgende races om de WK zijn over drie weken in Assen, waar de Dutch IT wordt gehouden. OsakaBettine Vriesekoop is bij de Open Japanse tafeltenniskam pioenschappen in Osaka zowel in het enkel- als dubbelspel in de kwartfinales uitgeschakeld Met Emily Noor verloor de Am sterdamse in het dubbelspel met 2-0 van het Roemeense/Singapor- aanse koppel Badescu en Jïng JunHong. ïn het individuele toer nooi werd Vriesekoop met 3-0 ver slagen door de Chinese Qiao Hong, de nummer twee van de wereld. Noor en Gerdie Keen kwamen in Japan niet verder dan respectie velijk de eerste en de tweede ron de. Mirjam Hooman liet het toernooi aan zich voorbij gaan. Bij aan komst in Osaka kreeg ze last van haar maag. Volgens bondscoach Peter Engel komt haar deelne ming aan de trainingskampen in Japan, Zweden en Noord-Korea ter voorbereiding op de Olym pische Spelen in Atlanta niet in gevaar. Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredactie van deie krant, postbus 4008,3130 KC Vlaardingen- Üt sportredaktie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2340055 (fine 010- 4349754) en in de avonduren onder 010- 4004420 (fax; 0104128509). MAANDAG 10 JUNI Tennis: Start tennistoernooi TSN, Schiedam. DINSDAG 11J0N1 Soft tab 20.00 Schiedam-Sparta WOENSDAG 12 JUNI Softbal: 20.00Sparta-Schiedam. Door Sander Sonnemans SchiedamDankzij de eenvoudige thuiszege op het armeterierige Koninklijke U.D. en de nederlaag van ranglijstaanvoerder VCC tegen het Rotterdamse VOC hebben de cricketers van Excelsior in de hoofdklasse de koppositie overgenomen van de Voorburgers. De rege rend landskampioen kende op Thurlede geen enkel probleem met 'U.D' en won het duel, hoewel daar eigenlijk geen sprake van was, met zeven wickets verschil. De eerst battende Deventenaren leken al in een vroeg stadium kansloos want na negen overs wa ren ten koste van drie wickets slechts acht runs geslagen. Dank zij het partnership van coach Roy- den Hays en Isran Butt werd de schade nog enigszins beperkt, maar verder dan 138 runs kwa men de bezoekers niet. Opener Amo van Ham was het eerste slachtoffer dat al vlot weer de spe- lersbank moest opzoeken. Op het bowlen van Luuk van Troost (2/20/ 13} werd hij zonder ook maar een run te hebben geslagen gevangen door Erik Gouka. Van Hams part ner Albert van Nierop (4) volgde niet veel later nadat hij zich had laten verschalken door wicket keeper Marcel Schewe en ook Michiel Dirks (2) was rap van het strydtoneel verdwenen door toe doen van Carl Schewe (op 'silly') op het bowlen van Mark Atkinson, die met 3 voor 30 in 13 overs niet onverdienstelijk opereerde. Ruben Weijl bood wel enige te genstand, maar kon zijn ploeg niet op sleeptouw nemen en mocht overigens van geluk spre ken dat Sebastiaan Gokke zijn dag niet had en een op het oog simpele vangkans onbenut liet. Weijl (gevangen Emerson Trot- man) kwam tot een productie van 21 runs en met zijn vertrek leek 'de koninklijke' de genadeslag te hebben gekregen. ,Met de stand van 57 voor 6 moest het karwei door Excelsior simpel geklaard kunnen worden. Daar draaide het ook op uit, alleen werd de execu tie door U.D.-coaeh Royden Hays en Isran Butt enige tijd uitge steld. De twee bouwden een ac ceptabel 'partnership' op en trok ken het totaal voor de lunch op tot 91 runs en werden pas bij 122 runs van elkaar gescheiden toen Butt (30) op een bal van Erik Gouka (3/ 33/14) lbw werd gegeven. Acht runs later kon ook Hays (43) ver trekken nadat Van Troost zijn hekwerk tot kreupelhout had ge degradeerd en was de zesde over winning voor Excelsior slechts een kwestie van tijd. Reputatie Ondanks de riante uitgangsposi tie gingen de gastheren niet be paald gemakzuchtig met het slag hout het veld weer in. Ook in Schiedam was de reputatie van Hays niet onbekend. De Deventer ploeg steunt op de slagvaardig heid van de nieuwe coach en diens bowlingcapaciteiten. Maar alleen, zo werd gisteren weer eens aangetoond, kan de Nieuwzeelan- der de Koninklijke Utile Dulci ook niet van de met Kampong ge deelde onderste plaats halen. Hays nam weliswaar alle Schiedamse wickets die vielen drie (Dennis en Erik Gouka en Emerson Trotman) in totaal maar was niet bij machte de oppo nent in problemen te brengen. De gebroeders Gouka deden niet voor elkaar onder. Beiden kwa men met een eentje, een vier en een zes tot een productie van elf runs. Trotman kreeg de kans niet zich in te spelen want met slechts vier runs in de boeken ging hij lbw voordat Van Troost zijn kun sten mocht vertonen. Openingsbat Car] Schewe bewees in een uitstekende vorm te verke ren, gaf geen kans weg en bleef met een halve 'century' (5x4) on geslagen. Ook Van Troost bleef 'not out', maar was daarbij wel een handje geholpen door de kansloze Deventenaren. Ruben Weijl was degene die de lange batsman naar de kant had kunnen dirigeren, doch de fielder liet een 'uppie' op kinderlijke wijze uitzijn knuisten glippen zodat Van Troost toch nog Wicketkee- 49 runs (3x6,4x4) achter zijn naam per Marcel kon laten noteren en Excelsior Schewe eindigde op 141 runs. (rechts) en EmersonTrot- Door de overwinning gaat Ex- man (links) celsior nu met twaalf punten uit van Excelsior zeven wedstrijden aan kop en reageren volgt VCC, komende zondag de te- alert om te genstander van de Schiedam- voorkomen mers, met het zelfde aantal pun- dat 'U.D.'- ten maar een duel meer gespeeld, coach Royden De derde plaats op de ranglijst Hays een run wordt gedeeld door Hermes loopt. Deson- (winst bij Kampong uit) en HCC danks werd dat het tot 46 overs gereduceerde de batsman duel tegen ACC met drie runs ver- met 43 runs schil won. Beide ciubs hebben in topscorer bij zeven wedstrijden tien punten deDeven- vergaard. tenaren. Foto Roel Dijkstra tutrecht Roger Bradley, het 'topbat' van Hermes, is niet te stuiten. De import-cricketer van de Schiedammers verkeert in de vorm van zijn leven, bewees dat deze competitie al met twee 'cen turies' en voegde daar gisteren te gen Kampong een 'halve' aan toe. Tegen de hekkesluiterhad het ka non van Harga met 52 runs weder om een belangrijk aandeel in de winst. Kampong was in de 55 overs gestrand op 173 runs (voor 7); Hennes passeerde dat totaal voor het verlies van slechts drie wickets. Omdat het om elf uur nog licht re gende en de grasmat te vochtig was om te bespelen werd een half uur later begonnen. Zoals gebrui- kelijk opende Peter Cantrell voor de Utrechters met het bat en ver toefde hij geruime tijd tussen de wickets. Maar liefst 35 overs bleef hij overeind tegen de Schiedamse aanval en sloeg hij gedreven, maar verre van spectaculair 54 runs bij elkaar voofdat op de 'ap peal' van bowler Steven Lubbers (3/31/14) het vingertje van de um pire de hoogte in ging en hij weer kon gaan zitten. Batsman num mer twee, Chris Smith (23), was toen al vertrokken. Hij werd op het bowlen van John Verweij (1/ 24/14) 'gestumped' door wicket keeper Henk Kornet Bij de Ut rechtenaren kwamen ook Maar ten de Wit (18, gevangen Jasper Beijer), Floris Jansen (25, gevan gen Gavin McRae), Carel Boenen (20 not out) en Hens Mulder (10, gevangen Bradley) in de dubbele cijfers. Voor Hermes behoefden alleen Jasper Beijer (1), Henk Kornet (39)), Nick Statham (33 not out), Gavin McRae (8 not out) en Roger Bradley de 'legguards' aan te bin den. Op de kunstgraspitch was het voor de meeste van hen wel even wennen, maar ook voor Kampong-bowler Niels Brandsen (0/21/3). De Utrechter bowlde in zijn eerste over, de laatste voor de thee, maar liefst zes 'wides' en twee 'no balls'. In totaal werden 41 'extra's in de boeken genoteerd. Bradley was op het uiterst onbe trouwbare kunstgras wél in zijn element. De uit Nieuw Zeeland af komstige cricketer werd met slechts 5 runs achter zijn naam gemist, maar liet zich door dat ene foutje niet van de wijs brengen. - Toch werd hij-later achter het wicket door Pepijn Somer ver schalkt, maar toen had hij zijn werk al gedaan. Door Bas van den Berg SchiedamDo Survival of the fit test is een (kracht)sportevene- ment dat in Schiedam niet meer weg te denken is. De belangstel ling voor deze crossloop, het toe passen van touwtechnieken, kanovaren en vele andere 'kracht uitingen' neemt elk jaar toe. Zo geschiedde dat zeventien teams zich hadden aangemeld bij Fit- land Schiedam om de proeve van bekwaamheid af te leggen. Vorige keren startte de Survival of the fittest vanuit het clubge bouw van DRZ. Maar sinds de voetbalvereniging een fusie aan gegaan is met GSS en in Harga z'n activiteiten ontplooit, vond de organisatie het raadzamer de richting van Spaland op te gaan en te starten vanuit FiÜand Schiedam. Er waren teams hij die voor de elf de keer meededen, maar allen ke ken de ogen uit Het parcours was voor de deelnemers geheel nieuw en klonk als een klok. De meeste deelnemers reageerden positief op de vele onderdelen die op het 21 kilometer lange parcours wa ren opgesteld. De deelnemers hoefden zich dan ook geen mo ment te vervelen op hun loodzwa re tocht. De opdrachten varieer den van crossloop, bielzen sjou wen en autobanden verplaatsen tottouwbaan-klimmen, balk sjou wen, met pijl en boog schieten, touwlopen over de Poldervaart, kanovaren en zwemmen. Kortom, eigenlyk te veel om op te noemen. De ploegen hadden zich een maand geleden al kunnen buigen over de opdrachten zonder dat zij het parcours daadwerkelijk had den verkend- De oudste Winnaar werd een studententeam uit Eindhoven, dat een beker en C Het uithoudingsvermogen werd tijdens de Schiedamse Survival ofthefittest weer zwaar op deproef gesteld. Samenwerkingwas een ander toverwoord. Op verschillende onderdelen, zoals hier bij het zwemmen, werd dan ook regelmatig een 'handje' gehol pen. Foto Dennes van der Wel/Roel Dijkstra een wisselbeker kreeg. Het ging bij de teams niet om de prijzen, maar om de eer de barre tocht in de tropische hitte te doorstaan. Op de tweede plaats eindigde het team van Sportinstituut Schiedam met Henk Lankester en zijn zoons Jasper en Ronald en Sander Lansbergen, De achter stand van het Schiedamse kwar tet was zes minuten. Verder na men zes politieteams uit onder andere Schiedam en van de Poli tieacademie uit Apeldoorn en een groep van Over de Hill uit Vlaar dingen deel. De Vlaardingse groep had tevens de oudste deel nemer in hun midden, de 58-jari- ge Aad van de Water. Supporters Het parcours was met linten afge zet en trok veel belangstelling. Niet in de laatste plaats door de supporters die de teams hadden meegenomen. Organisator Bert Lankester: „Bij elke groep had den we een begeleider ingezet om onder andere te controleren of de opdrachten wel op een juiste ma nier werden uitgevoerd. We had den er vier maanden over gedaan om het parcours met de diverse onderdelen samen te stellen. We wafen er dan ook wel een beetje trots op dat de groepen onder de indruk waren van de opdrachten. We hebben gevraagd zoveel mo gelijk suggesties te geven of ver schillende onderdelen voor verbe tering vatbaar waren. Omdat vrij het de deelnemers zoveel moge lijk naar de zin willen maken, trachten we elk jaar het parcours aan de wensen van de deelnemers aan te passen." Uitvaller „Omdat het erg warm was, had den we voor veel drankposten on derweg gezorgd," aldus Bert Lan kester. „Wij gaven de deelnemers het advies zoveel mogelijk te drin ken. De regenbui 's morgens woog niet op tegen de hitte de rest van de dag. Jammer genoeg was het team dat al twee keer de beker heeft gewonnen er niet bij. Dat was een team uit Varsseveld, dat verstek moest laten gaan door een overlijdensgeval. Verder viel een uitvaller te betreuren van de ploeg uit Vlaardingen. Hij bescha digde zijn knie en moest naar het ziekenhuis worden gebracht." Breda Vlaardingen/Holylyfct er in deze competitie een ge woonte van te maken om de eerste vier, soms wel vijf, in nings gelijk op te spélen met welke tegenstander dan ook, om vervolgens veldfout op veldfout te stapelen en de wed strijd uit handen te geven. Het duel in Breda tegen Jeka (11-4) vormde gistermiddag op die gang van zaken geen uitzonde ring. Drie innings lang speelde de ploeg van coach John Jon- kers bepaald geen kansloze wedstrijd, leidde na twee in nings zelfs met 2-3, maar klap te daarna in de vierde en vijfde - periode complee|in elkaar. Jonkers: „De fouten zijn dan niet van de lucht Ballen wor- den uitzichtsloos over de hon ken gegooid. Het was de ver- dienste van Jeka dat daarvan ten volle geprofiteerd kon wor den," - De Hoiy-coach gaat na zoveel tegenslag aan zijn eigerimoge- lijkheden twijfelen, reden ook waarom hij gistermiddag op de 'Lage Kant' zijn positie ter dis cussie heeft gesteld. Maar de ploeg wil absoluut "de schuld vraag niet bij de technische staf leggen. „Sterker nog, de gehele ploeg heeft het volste vertrouwen in mij en ook van uit de bestuurlijke hoek heb ik geen gebrek aan vertrouwen. Wij, de beide coaches, doen ons stinkende best, maar de spe lers staan tussen de krijtlijnen. Zij moesten slaan, geen fouten maken en scoren." Jonkers denkt zelf dat het me rendeel van zijn spelers na de promotie van afgelopen sei zoen de druk van de hoofdklas se nog niet aankan. „Halverwege de wedstrijd moesten we ook hier in Breda weer achter de feiten aanlo pen. Doodvermoeiend soms. Voor de ploeg, maar ook voor de coaches." -.112 330 o 1 x=lï _2X1 000 000=4 JEKA - HOLY_ Werpeyfers, Jeka: 84-8-5, Vlaardir- gen/HoIy: Ronald Tarmond (41/3 inn.) 2-5-8-2. Danny Rossom (3 2/3 inn.) 4-0-3- 3. Stand hoofdklasse Zuid: Tilburg 10-20, Jeka 11-16, Spukenisse KM4, SAT Ti gers UM2.AU Stars 10-22, Braves 10-10, Hawks 10-10, Feyenoord 2 10-10, Ha- zenfcunp 11-20, HBS KM. Holy 114, M- coaZwijndrceht 114. Door Nick van der Slui s Numansdorp Beide coaches, John van Westrenen van Blue Stars en Douglas Juenke van Schiedam, hadden na afloop van het honkbalduel in Numans dorp opmerkelijk weinig commentaar. De nederlaag van Blue Stars (3-15), sprak voor zichzelf en de coach van Schiedam kon volstaan met: „Dik tevreden met dit resultaat. We hebben de nederlaag tegen Jeka 2 goed verwerkt en vanmiddag hebben wc bewezen te genslagen op te kunnen vangen." Schiedam speelde een van de beste wedstrijden van de competitie. Leslie Gerkema kreeg zeven innings van Douglas Juenke het volste vertrouwen op de heuvel en de Schiedamse pitcher stelde zijn ploeg niet teleuiOm de druk voor de jeugdige werper niet al te groot te maken 'klom' Juenke in de achtste en naar snel bleek de laatste Numansdorpse slagbeurt zelfde heuvel op en maakte snel een einde alle illu sies van Blue Stars. De ploeg van John van Westrenen kon maar een keer in de wedstrijd, in de tweede inning om precies te zijn, dreigen en naast Schiedam (1-1) komen. Daarna zou de slagploeg van Blue Stars nog maar een keer voor een echt wapenfeit zorgen, toen Raymond laden in de zesde slagbeurt een home run (kaal) sloeg. In die inning kreeg de wedstrijd voor Blue Stars zelfs nog even perspectieven (3 6, na een wilde worp van Leslie Gerkema), maar daai mee was aile kruit verder verschoten. Schiedam bouwde vervolgens in de ze vende slagbeurt (via Koen Brecdveld, Douglas Juen ke, Ron Launuru, David Gerkema en Leslie Gerke ma) al een veilige 3-11 voorsprong op en in de achtste inning kwam na scores van (alweer) Douglas Juenke. Ron Launuru en Leslie Gerkema, maar ook van Den nis van de Gaag de eindstand op 3-15, waardoor een negende inning overbodig werd. Vermeldenswaard is zeker de fraaie home run van Robert Meyers waarmee Schiedam m de tweede slagbeurt voor het eerst aan de leiding kwam en die niet meer uit handen gaf. De enige zorg die Douglas Juenke in Numansdorp echt bezighield, was de om vang (slechts tien spelers) van zijn ploeg. „Daarom ook geef ik in deze competitie zoveel mogelijk spe lers hun eigen verantwoordelijkheid, want volgend seizoen ben ik er niet meer." Schiedam wil daaraan voorlopig nog maar niet denken. Schiedam Het streven van Schiedam om via de 'play offs' medio september de promotie naar de lan delijke hoofdklasse te realiseren, h zaterdagmiddag op Harga door UW lelijk gedwarsboomd. De Utrechtse softbaiformatie won tegen alle veldver- houdingen in beide duels: 1-2 en 4-6. Daarmee is voor de ploeg van coach Leo Buiteman de tweede plaats behoorlijk onder druk komen te staan. De Schiedamse coach heeft zaterdagmiddag met stomme verbijstering naar zijn ploeg zitten kijken. Nimmer heeft Schiedam in deze competitie zoveel kansen op de overwinning gehad, zelden ook werden zoveel kansen om tè scoren om zeep geholpen. In de eerste wedstrijd was Schiedam met negen honksla- gen in het slagperk oppermachtig, maar liet vervol gens ook heel gemakkeltjk met minder dan dertien loopsters op de honken achter. UW daarentegen moest woekeren met de mogelijkheden, verdedigde heei lang een magerefl-l voorsprong en zag pas in de zevende inning van de reguliere speeltijd Schiedam (YildizVeugelrs scoorde opeen honkslag van Gyselle Korpel) Daast zich komen. In de achtste inning ver zilverde UW alsnog de zege. De twee le wedstrijd werd bijna een kopie van hel eerste duel, zij het dat Schiedam nu eerst een 3-0, voorsprong opbouwde maar in de derde inning door UW voorbij gelopen werd: 34. Ook nu weer waren de beste kansen voor de Schiedamsen maar ging de Utrechtse ploeg weer met de winst aan de haal. Drachten - Voor het eerst in de geschiedenis hebben drie zwemmers van VZC Vlaardingen zich gekwalifi ceerd voor de Olympische Spelen in Atlanta. Wilma, van Hofwegen, Brenda Starink en Stefan Aartsen maken deel uit van de verschillende estafetteploe gen die volgende maand in Atlanta aan de start ko-" men. Op de persoonlijke afstanden bleven de VZC'ers net een fractie boven de olympische limiet. Niettemin mag Stefan Aartsen ook op de honderd meter vlin derslag starten. Stefan Aartsen en Brenda Starink vestigden tevens nationale records. De 21-jarige ge-, talenteerde Vlaardinger realiseerde een nieuwe na tionale tijd van 54.46 seconden op de honderd meter, vlinderslag. Brenda Starink realiseerde een nieuwe tijd op de vijftig meter rugslag in 29.68 seconden. Door het succes heeft VZC zich na PSV (Eindhoven) en DWK (Bameveld) als een (top) zwemsportbolwerk ontwikkeld. Sterke man achter de kwalificatie van de drie zwemmers voor Atlanta is trainer Chris Aartsen. „Wacht maar af waar we allemaal toe in staat zijn," merkte hij voor de wedstrijden op. „De laatste weken zijn de tijden van de drie genomineerde zwemmers voor Atlanta zo scherp omhoog gegaan, dat ze precies weten wat ze moeten doen." De zwemmers stelden hem niet teleur, ook al kon het verlossende woord pas op de laatste dag van het na tionale zwemtoemooi worden gesproken. Rotterdam Capelle moet op zoek naar een nieuwe trainer. Stanley Brard ruilt de stoel van hoofdtrainer bij de zaterdag eersteklasser in voor die van jeugd trainer by Vitesse. De inwöner van Hendrik Ido Am bacht kwam vorige week een contract voor één jaar overeen met de Arnhemse club. Bij Capelle had" hij nog een contract voor één seizoen, maar in zijn ver bintenis had hij de clausule opgenomen dat hij zou mogen vertrekken bij positieverbetering. De overgang van Stanley Brard naar Vitesse komt bepaald niet als een verrassing. Na het einde van zijn carrière in het betaald voetbal richtte hij zich op een nieuwe loopbaan als trainer, Brard maakte direct duidelijk dat hij zo snel mogelijk hogerop wilde en dat het amateurvoetbal wat hem betreft geen eind station zou zijn. In de afgelopen maanden vonden reeds gesprekken plaats met RBC en Willem II. Die leidden echter niet tot resultaat. Bij Vitesse ontstond een vacature nadat Leo Beenh akker aantrad als technisch directeur. 'Don Leo' wil vooral de jeugdtak van zijn club naar een hoger ni veau tillen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 4