fjfiA 191 i 'De het burgemeester heeft eigenlijk te druk' Steur in Waterweg uit vijver in de tuin 'Flessenscheepjes geen flauwekul, maar ware kunst' 'Ik voelde me bedreigd, daarom stak ik' Uitgebreide test sirenes De secretaresse van het college houdt het na 43 jaar voor gezien 4 $$04 iw IK» Abonnee Service Rotterdams Dagblad Zaterdag 29 juni 1996 m Door Pieter Vermaas Rotterdam/Maassluis Tegen een 19-jarige inwoner van Maassluis heeft officier van justitie J. Sta gisteren drie jaar celstraf geeist, waarvan een jaar voorwaardelijk. De verdachte bekende dat hij op 30 maart van dit jaar in een Viaar- dingse supermarkt zijn slachtof fer met een mes had gestoken. In de supermarkt was een scheld partij tussen de man en het slachtoffer (die al geen vrienden van elkaar waren) uiteindelijk uit- .gedraaid op een gevecht, waarbij -het slachtoffer een ernstige steek- wond in de zij opliep. -i-'Het slachtoffer was met dreigen ^begonnen, vertelde de verdachte --rechter Rijperman. „Hij riep: 'Jij 'gaat dood, jij gaat eraan!' Ik 'voelde me vooral bedreigd omdat hy zijn handen in zijn zakken hield, waarin mogelijk een wapen zat verborgen. Toen heb ik gesto ken. Daar schrok ik zelf zo van dat ik daarna zonder mijn boodschap pen ben weggerend. M^jn mes heb ik daarbij verloren." De Maassluizer verklaarde het mes altijd bij zich te dragen sinds hij zelfwas gestoken. Zonder het wapen voelde hij zich niet meer veilig. De officier van justitie plaatste echter vraagtekens bij het verlies van het mes. „Ik vind het onwaarschijnlijk dat u het mes al zó lang had en het juist nu 'kwijtraakte. Of was dat om sporen ■uit te wissen?" iVader (Sta meende dat de poging tot 'doodslag een langdurige celstraf •rechtvaardigde. Wel erkende zij - ;dat er verzachtende omstandighe- tden waren. Zo wordt de verdachte 2'jin een psychologisch rapport ge- CCtypeerd als iemand die sterk aan st-zijn familie hangt en moeite heeft ^om daarbuiten contacten te leg- x gen. Omdat hij ten tijde van het "A "delict 'niet helemaal in orde' was, kan de verdachte het delict alleen in 'enigszins verminderde mate' worden toegerekend, aldus het rapport. Verder blij ft onduidelijk welke rol de vader van de 19-jarige bij de steekpartij speelde. Het slachtof fer heeft verklaard dat zijn vrouw door die vader in de supermarkt met verkrachting was bedreigd. Ook zou de vader zijn zoon tot het steken hebben aangezet, omdat die nog jong is en daardoor een lichtere straf zou krijgen. De ver dachte bleef gisteren echter ont kennen dat zijn vader in de super markt aanwezig was geweest. Vordering Namens het slachtoffer vorderde raadsvrouw Rozenberg 5000 gul den wegens materiele en immate riële schade. Dat bedrag moet ook de telefonische bedreigingen compenseren die de familie van het slachtoffer nog maanden na het delict zou hebben gekregen. Inmiddels heeft de bange familie van de gemeente een urgentiesta- tus gekregen om te kunnen ver huizen. Rechtbank-president Haentjes liet echter doorscheme ren dat zo'n vordering moet voort vloeien uit de steekpartij zelf, en niet uit wat later is gebeurd. De verdachte zelf toonde begrip voor de vordering. „Ik kan dat niet betalen, maar het slachtoffer heeft er eigenlijk wel recht op." Zijn raadsman P. Silvis noemde de vordering 'natie-vingerwerk' en 'weinig onderbouwd'. „Boven dien heeft toekenning van een schadevergoeding misschien een escalatie tussen de twee families tot gevolg." De advocaat meende verder dat er technisch geen spra ke was van poging tot doodslag en vroeg om een voorwaardelijke straf. „De twee zijn gewoon gaan knokken en daarbij belemmerde de sociale intelligentie van mijn cliënt dat hij eruit stapte." De verdachte heeft aangegeven bij een veroordeling geen behoef te te hebben aan een taakstraf of aan contact met de reclassering. In de cel wil hij boete doen en tot rust komen via het lezen van dc Koran en gebeden. Uitspraak op 11 juli. DoorMenno Haddeman Vlaardingen De zeventig centi meter lange steur die vorige week in de Nieuwe Waterweg werd ge vangen, is vermoedelijk geen 'wil de'. De kans dat het beest is ver dwaald en vanuit Frankrijk, waar 'de vissen worden uitgezet, de Wa terweg is ingezwommen is erg 'klein, Dierenwinkels verkopen -steeds vaker jonge steur voor sier- wjjvers. Visexpert H. de Nie ver moedt dat het beest door zijn «baasje is losgelaten in de rivier, "omdat de steur een te grote stem pel" drukte op het badje in de tuin ^net waterplantjes, goudvissen en -..kikkers. \„Het beest was zeker zo'n zestig tot zeventig centimeter lang?" vraagt De Nie. „Ja, zie je wel. Als de' vissen die lengte bereiken, worden ze meestal uit de vijver gehaald en de natuur in geflik kerd, Ze zijn dan te groot. Bijna alle steuren die sinds 1992 zijn ge- vangen hebben ongeveer dezelf de lengte." ~.,De vissen met hun puntige neus "ien pantserachtige schubben zijn V&efaamd om de productie van ka- jviaar (gezouten kuit). Er zijn vol- jgens De Nie vele soorten. De steur |die in Nederland tot een jaar of jveertig gelden in het wild voor tkwam, was de Atlantische. Sinds *1952 is er geen wilde, steur meer .;gevangen. Het beest is uitgestor- 7 wen vanwege de vervuiling en 'overbevissing. -^In Rusland, waar de beesten nog uwel in het wild leven, worden wel driemeter lange monsters gevan- x gen! „Ze kunnen een flinke leng- te bereiken. Een steur houdt ech- ter van snel stromend, koud en -helder water. De rivieren in Ne- "derland voldoen niet aan de eisen die de vis stelt aan het water. Erg groot of oud zullen de beesten hier dus ook niet worden. In Frankrijk is men nu aan het pro beren de vissen uit te zetten. In de Loire schijnt het beest het goed te doen." De steur is een vleeseter, maar rooft niet. Het beest is iets te lang zaam om andere vissen achterna te zitten en eet daarom alleen die ren die op de bodem van de rivier leven. De bek van het beest zit, als een soort stofzuiger, aan de on derkant van zijn kop. De vorm en de pantserachtige schubben van de vis doen ver moeden dat het ras stamt uit de prehistorie. Toch zijn de dieren een stuk jonger. Volgens De Nie behoren ze wet tot de primitieve groep maar zijn ze veel jonger dan bijvoorbeeld de haai. In de middeleeuwen al stond de vis bekend om zijn kaviaar. Peel- moes heette het lekkernij toen. Het werd in adellijke kringen op tafel gezet als belangrijke gasten op bezoek waren. Ook de steur zelf, de rymbus, prijkte op de me nukaart. In Nederland gold toen de regel dat de graaf van het ge bied het recht had op de eerste steur die in het seizoen werd ge vangen. In Engeland kan de ko ningin nog steeds een gevangen steur opeisen. Visexpert De Nie verwacht niet dat er binnenkort weer steur in de Nederlandse wateren zwemt. ,JDe rivieren in ons land stellen geen fluit voor. Ze zijn in ieder geval niet te vergelijken met de water wegen in Polen of Rusland, Afge zien van de vervuiling is het water in Nederland te warm voor dit soort vissen en zijn er teveel slui zen in de rivieren. Een wilde steur zie ik hier nog niet vertoeven." Vlaardingen De sirenes van het Waarschuwings- en Alarmerings stelsel in de regio Rotterdam- '.Rijnmond worden maandag uit- - -gebreid getest. De sirene gaat Jiniet, zoals gebruikelijk, op de eer- _5ste maandag van de maand één keer loeien, maar vier keer: vanaf -12.00 uur steeds om de zes minu- Iten. Ieder tcstblok neemt circa 'itweeènhalve minuut in beslag. ï)eze uitgebreide test is nodig omdat tijdens de brand bij CMI op 28 februari dit jaar bleek dat en kele sirenes niet goed functio neerden. Een deel van de bevol king hoorde toen niets of nauwe- Iijks iets. Het signaal van enkele -sirenes is nu versterkt en er zijn ;^j#1rftf Door Carel van der Velden Schiedam Het is letterlijk op het laatste nippertje dat mevrouw G. W. Stofïelen-De Groot uit de schaduw treedt. Al 43 jaar schept zij achter de scher men orde in de chaos van het drukbezette bestaan van haar ba zen. De laatste van 'haar' vier Schiedamse burgemeesters heet Scheeres. De 61-jarige secretares se geniet met ingang van maan dag van de VUT-regeiing. Haar stem klinkt een tikje vormelijk, als ware het om de sta tus van haar werkgever te onder strepen. Zij weet zich af en toe een boeman, als zij verdwaalde bellers uit de waan moet halen dat de burgemeester a la minute in staat is alle privé-problemen optelossen. De honderden relaties van de burgemeester kennen. Stoffelen echter in de eerste plaats als vriendelijk, attent en hulpvaar dig. Ook al belt zy na een verzoek tot een gesprek zo nu en dan te rug met de vervelende medede ling dat de burgemeester niet. aanspreekbaar is. Er zijn in den lande secretaresses die dergelijke mededelingen slechts doen om de pers buiten de deur te houden, maar Stoffe len is uit een ander hout gesne den. Iedere twijfel verdwijnt als uit haar mond klinkt dat Scheeres er niet is. „Probeer het morgen om half negen nog eens," kan dan de boodschap luiden. „Ik leg in ieder geval een notitie voor hem neer." In 1972 kreeg de Schiedamse burgemeester voor het eerst een secretaresse. Voordien liep de eerste burger even naar de type kamer als er namens hem een brief de deur uitmoest. Stoffelen kreeg de baan. Aanvankelijk zat de secretaresse in het toenmalige secretariegebouw in de Nieuw- straat, de burgemeester in het ou- t de stadhuis. De telefoon deelde ze met J -derse<^etares^;. se van de wet houders. „Burgemees ter Roelfsema belde dan op of ik even wil de komen. Af en toe moest' ik met een paraplu op door regen en storm naar het oude stadhuis en liep ik op de terugweg vast in een bruidsstoet Na korte tijd ver huisden we naar het stadskan toor." Een deel van de werkdag zit de secretaresse aan de telefoon, als dirigent van het in- en uitgaande telefoonverkeer op 'de zesde', Ze plant vergaderingen, sorteert en verdeelt de post en verzamelt desgewenst de relevante ambte lijke stukken voor de diverse ver- Bijna iedereen vindt het van zelfsprekend dat de kerk zon dagochtend op orde is voor de dienst, de burgemeester op tijd een jubilerend bruidspaar be zoekt en grote theatersterren prachtig uitgelicht op het po dium staan. Zonder hulp zouden de blikvangers echter niet ver komen. Een serie over mensen die achter de schermen belang rijk werk verrichten. gaderingen van Scheeres en Aad Wiegman. Want ook voor de wet houder van financiën is zij in touw. Het wezen van het werk is in de laatste vijfentwintig jaar eigen lijk niet of nauwelijks veranderd. Maar toch zijn er volgens Stoffe len grote verschillen. „In het be gin. van de jaren zeventig was de omgang heel anders. Vroeger spraken we elkaar met mevrouw en meneer aan. Als er gasten zijn, doen we dat overigens nog steeds." De verandering werd ingezet door Arie Lems, burgemeester tussen 1974 en 1979 en door de se cretaresse gekenschetst als 'jovi aal en gezellig'. Zijn opvolger Te Loo was wat fprmeler in het so ciale verkeer. Het tutoyeren van wethouders begon toen de WD'ers Luub Hafkamp en Cor van Tilborg in het begin van de Zaterdag 29 juni SCHIEDAM Grote of St. Janskerk. Orgelcon cert, 15.ö0u. Podium. Battery Boy, 22-OOu. De Ark. Zomeravondcon cert Harmonie Wilton-Fijenoord, 20.Q0U. VLAARDINGEN Grote Kerk. Wandelconcert, Gi- usto Blazersensemble, 15.00- 17.00u. MAASSLUIS Molen Zuiddijk. Westlandse Mo lendag. Groote- of Nieuwe Kerk. Orgelconcert Sander van Marion, 20.15u. ROTTERDAM Paradijskerk. Erasmus Kamer koor, 20.15u. Dodorama. Diverse bands uit Slo venië, 20.30u, L'Esprit. Bluesscat- ters, 22.00U. de Buurman. Final Exit, 22.30U. Feyenoord Stadion. Biyan Adams en Melissa Etheridge. Zondag30juni SCHIEDAM Buurthuis Nieuwland. Elippo- ruilbeurs, 13.30-I5.00u. Podium. De zondag anders, 21.30u. DC 4 Molens. Contactzondagmiddag, 13.30u. VLAARDINGEN Dienstencentrum De Bijenkorf. Klaverjassen, lO.OOu. ROTTERDAM de Buurman. Jamsessie, 17.O0U. De Doelen. KLz. Strijkkwartetten in de zomer 1996,20.15u. Onafhan kelijk Toneel. Abels Eiland, 15.00u. Maritiem Museum Prins Hendrik. Speciale kinderactivi-, teit, 12.00u. Diverse locaties. Dag van de Architectuur 1996. Vroesenpark. Milan (Mela), 13.00u. Maandag 1 juli SCHIEDAM DC 4 Molens. Bridge, 12.30-16.15u. jaren tachtig hun intrede deden in het college. „Luub zei: 'Het is toch veel gezelliger als we elkaar bij de voornaam noemen?'" De meest revolutionaire verande ring is de gestegen werkdruk van. de college-leden, zegt de secreta resse. „De tijd dat burgemeester Peek aan het eind van de ochtend even langs kwam om de stukken te tekenen, is echt voorbij. Van de vroege ochtend tot soms 's avonds laat zijn er tegenwoordig besprekingen." Als een goede huismoeder hoedt de secretaresse over de 'school jongens' van het college. „Denk je aan je tijd, Reinier," klonk het een paar maanden geleden door de interne telefoon. „Over tien minuten word je verwacht op het oude stadhuis." Een halve mi nuut later beende de burgemees ter glimlachend langs de secreta resse, met de uit te reiken lintjes in de binnenzak. Dat Scheeres zijn secretaresse hogelijk waardeert, bleek twee jaar geleden. „Alsjeblieft, doe me een lol, blijf nog een poosje," zei de burgemeester, toen Stoffelen voorzichtig haar VUT ter sprake bracht. De secretaresse:.. „Ik ben toen ingegaan op zijn verzoek om te blijven, maar aan alles komt een einde. Ik hoor hier toch al zo'n beetje bij het meubilair Stoffelen had een prima relatie met al haar vier burgemeesters. Een bijzonderebandheeftzij met de huidige eerste burger, die sinds 21-jaar op dezelfde zesde Mevrouw Stoffelen spreekt voor de laatste keer met de burgemeesterzijn agenda door» De trouwe kracht achter de schermen gaat met ver vroegd pensioen Foto Da nnes van der Wel/Roel Dijkstra verdieping van het stadskantoor - werkt In 1975 werd Reinier Scheeres wethouder, in 1984 bur gemeester. Ondanks de waarderin g uit de se cretaresse toch voorzichtig kri tiek op het werkritme van haar baas. „Naar mijn zin vergadert hij tevaakbuiten dedeur.Datbe- zorgt mij veel werk, want ik moet van elk telefoongesprek een noti tie maken en zorgen dat er wordt teruggebeld. Als gevolg van de vele afspraken hebben we af en toe nauwelijks de tijd om de agenda door te spreken. Eigen lijk heeft de burgemeester het een beetje te druk." sirenes bijgeplaatst. Om meer op te vallen is bovendien een meer voudige alarmering aangebracht. Het NIPO onderzoekt op 1 juli of dat ook werkt. Deze uitgebreide test betekent te gelijkertijd het einde van het maandelijkse sirenegeloei. Er wordt nu zonder geluid getest. De landelijke invoering gaat gepaard met een landelijke testdag, waar schijnlijk in het najaar van 1997. Tot die tijd is in de regio geen sig naal meer te horen, tenzij er echt iets aan de hand is. Dus als de si rene na 1 juli afgaat, is het belang rijk dat iedereen direct naar bin nen gaat, ramen en deuren sluit en afstemt op Radio Rijnmond. Door Danielle Hermans Maassluis Honderd sleepboten in alle kleuren, soorten en maten op een paar vierkante meter sa mengebracht. Uiteenlopend van de Furie tot de Zwarte Zee. Het Nationaal Sleepvaart Museum in Maassluis pakt het grondig aan. Onder de titel 'Slepers in de Kunst' is vandaag de nieuwe wis seltentoonstelling in het voorma lige stadhuis aan de Hoogstraat geopend. Naast schilderijen en aquarellen waarin sleepboten de hoofdrol spelen, kunnen bezoe kers zich ook vergapen aan 85 kunstig gemaakte sleepboten die in flessen zijn gebouwd. Het idee voor deze bijzondere ten toonstelling werd geboren toen enkele bezoekers bij herhaling vroegen of zij hun schilderijen in het museum mochten hangen. „We zijn natuurlijk geen galerie, maar het aangeboden werk leen de zich prima voor ons museum. Het is niet vreemd dat kunste naars geïnspireerd raken door de enorme kracht en schoonheid van sleepboten," vertelt secretaris C. P. Alers van het museum. Hij heeft er veel werk ingestoken en naarmate de expositie meer vorm kreeg, werd het 'warmer in zijn hart'. „Er zitten verschrikke lijk mooie dingen bij. Neem nou die aquarel van Hans Breeman met de beroemde Zwarte Zee van 1933 en hetzelfde type boot uit 1963. Dan zie je toch duidelijk de ontwikkeling van zo'n schip door de jaren heen. Kenners zullen de kwaliteit van alle doeken herken nen. Die kijken bijvoorbeeld of de positie van het schip in het water klopt met de werkelijkheid," al dus een enthousiaste Alers. kX N-t - Medewerkers van het Nationaal Scheef «aart Museum bekijken één van de modellen. Fo» mei Ojstra Naast werken van Breeman zijn er ook schilderijen te zien van J. Ruynink die vroeger zelfheeft ge varen bij Nievelt Goudriaan Co, W. Eerland, M. Alers en A. Groot huis. De olieverfschilderijen van N. Peeters uit Culemborg tonen met fotografische precisie de 'Breedbank' vanaf de Banjaards- bank en het stuurhuis van de 'Sandettiebank'. De belangstelling van de schil ders was zo groot dat het museum de inzendingen in twee groepen moest opsplitsen. De eerste groep kunstenaars exposeert met in to taal veertien werken tot 8 septem ber e i de tweede groep is van 10 september tot 1 december aan de beurt met hetzelfde aantal schil derijen. De oude trouwzaal van het gemeentehuis is nu eenmaal niet berekend op meer dan veer tien schilderijen. Flesjes-flauwekul Tenminste niet als er daarnaast ruimte vrijgemaakt moet worden voor tientallen flessenscheepjes. X>e secretaris die aanvankelijk niet zo dol was op deze 'flesjes- flauwekul' spreekt na grondige bestudering van al die stukjes huisvlijt van 'ware kunst'. Niet al leen het Ftessenscheepjesmu- seum in Enkhuizen leverde een belangrijke bijdrage. Ook B. van de Kruik, een bekende naam in het wereldje, was bereid enkele sleepbootjes af te staan. „Het werk van Van de Kruik is echt van topklasse. Hij voorziet bijvoor beeld elke fles van een rode kurk en kleurt de zee groen Ook laat hij de achterkant van de fles onbe schilderd. Het zijn allemaal boot jes van Weismuller, daar zijn we blij mee. Zo'n scheepje kost al gauw zeshonderd gulden," aldus Alers. Andere pronkstukken zijn een grote stopfles met. daarin vy f ver schillende bootjes, een mooi nage- maakte Furie en een piepklein flesje met daarin een bootje dat van een rijstkorreltje is gemaakt. Dit zenuwslopende, maar ijzeren staalfje van vakmanschap kreeg een ijverige inwoner van Japan voor elkaar. Conservator Jan Visser van het Flessenscheepjesmuseum in Enkhuizen die de expositie komt openen, zal de bezoekers trou wens inwijden in het geheim van het 'Sehip-in-de-fles'. Hoewel ge heim. Er zijn allerlei doe-het-zelf boeken op de markt waarin deze bouwkunst uitvoerig uit de doe ken wordt gedaan. „Elk bootje gaat door de hals van de fles," verzekert Alers. „Maar dat gebeurt in stukken. De onder delen van een bootjes zijn inklap baar en kunnen met allerlei draadjes omhoog worden getrok ken." De bouwers gebruiken voor deze operatie handige, veelal zelf gemaakte gereedschappen. En kele lange, smalle tangetjes lig gen eveneens in de vitrines. Behalve de expositie Slepers in de Kunst is er in het museum ook een vaste tentoonstelling te zien over de historie van sleepboten, de binnensleepvaart, de haven en zeesleepvaart als de berging en zwaar transport. Het Nationaal Sleepvaartmu- seum aan de Hoogstraat in Maassluis is van dinsdag tot en met zondag van 14.00 tot 17.00 uur geopend. Rondleidingen voor groepen van maximaal 25 personen zijn mogelijk, eventu eel gekoppeld aan een bezoek aan de Furie die achter het mu seum aan de Stadhuiskade ligt afgemeerd. ROTTERDAM Calypso 1: 'The Birdcage' (al) dag. 1.154-8.45-9.30. Calypso 2: '12 Monkeys' (12) dag. 6.45-9.30. Ca lypso 3: 'Mighty Aphrodite' (al) dag. 6.45-9.30. do.vr,ma.di. ook 1.154, Calypso 2 Riksbioscoop: 'While you were sleeping' (al) dag. 12.45-3.30. Cinerama 1: 'Barb Wi re' (16) dag, 1.154-6.45-9.30. Cine rama 2: 'Critical Decision' (I6)dag. 1.154-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Nick, of Time' (12) dag. 1..154-6.45-9.30. Cinerama 4: 'The Juror' (16) dag. U54-6.45-9.30. Cinerama 5: 'A walk in the clouds' (al) dag. 6.45- 9.30do.vr.ma.di.ookl.l54. Corso; 'The Rock'(16)dag. 12.45-3.30-6.15- 9.15. Imax Theater 'Survival Is land' (al) dag, beh.ma. 24. wo. ook 10.30. The Living Sea' (al) dag. beh.ma. 3. za.20. ook 1, di, ook 10.00. The Rock' (16) dag. 7-9.30. Lantaren 1: 'Blue' (16) do.vr. 8. 'Blanc' (16) za >8. 'Rouge' (16) ma.di.wo. 8. 'Ccüuloid Closet' (16) dag. 10.15.'Venster 1: 'The garden' (al) dag. 8-10. Venster 2: 'Stalker' (16) dag. 7.30. Lantaren 2:Circle of Friends' (16) dag. 8. 'Renden Vous de Paris' (16) dag. lO.Lumiè- re 1: 'Spy Hard' (al)dag. 1.154-6.45- 9.30. Lumière 2: 'Primal Fear' (16) dag. 6 '15-9.30. d0AT.ma.di, dok. 1.154. Lumière 3: 'Copycat' (16) dag. 6.45-9.30. do.vr.ma.di. ook 1,154. Lumière 4: 'Heat' (16) dag; 8.30. do.vr.ma.di. ook 14.30. Pathé 1: 'The Rock' (16) dag. 12.40-3.35- 6.30-9.25. Pathé 2: Up Close Per sonal' (al) dag. 15.50-6.35-9.20. do .vr.ma.di. ook 1.05. Pathé 3: ThingstodoinDenver'Whenyou- 're dead. (16) dag. 11.10-1.454.20- 6.55-9.30. Pathé 4: 'Barb Wire' (16) dag. 1.05-5.20-7.35-9.50. do.vr.ma .di. ook 12.50. Pathé 5: 'Spy Hard' (al) dag. 11.5G-1.554-6.05-8.10- 10.15. Pathé 6: 'Richard III' (16) dag. 12.25-2.45-5.05-7.25-9.45. Pa thé 7: Vampire in Brooklyn' (16) dag. 12.00-2.254.50-7.15-9.40. Rex: 'Let's makephysical'(18)dag. van af 12.00. "Sex games" 18) dag. van af 12.00. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'The Rock' (16) vr.za. 00.15. Lumié- re2:'SpyHard'(16)vr.za. 00.15. Lu mière 3: 'HelftaiserlV: Bloodline' (16) vr.za. 00.15. Lumière 4: 'Cut throat Island' (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Cinerama 5: 'Dunston checks in' (al) za.zo.wo. 1.154. Calypso 3: 'De Boefjes' (al) za.zo.wo. 1.154. Imaxt 'Toy Story' NV(al)za.zo.ll.30-5.15.Lumière2: 'A Goofy Movie' (al) za.zo.wo. 2. vr.zo. ook4. Lumière 3: 'Toy Story" (al) NV za.zo.wo. 1.154. Lumière 4: 'Babe' (al) za.zo.wo. 1.154. Pathé: Toy Story' NV (al) za.zo.wo. 11.40- I.45. 'A Goofy Movie' (al) za.zo.wo. II.05-1.05. Informatie over bezorging van de krant: maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur Telefoon: OIO - 4004 444 Rotterdams Dagblad

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 1