Docenten domineren finales Bequick 'Trottie' komt eindelijk los SMC ziet wel iets in sportcomplex Woudhoek I I Van der Marei derde in Iron Man triathlon Voetballer De Heer (34) overleden Henk van Marle naar Frans damtoernooi Slaggeweld bij VOC Stef Veldhoven verrassende winnaar na zege op veteraan Ruud Thij ssen IHB A-mm o m - oio Hermes dendert door met klinkende zege Langebaan-titel kan Stein nauwelijks ontgaan Verdwaalde cricketbal velt toeschouwster Rotterdams Dagblad Maandag 15 juli 1996 Roth Jan van der Marei is zon dag als derde geëindigd in de Iron Man-triathlon in het Duitse Roth. De Nederlander deed 8 uur. 12 mi nuten en 53 seconden over de 3800 meter zwemmen, 180 kilo meter fietsen en 42 kilometer lo pen. Van der Marei finishte ruim een kwartier achter de Duitse winnaar Lothar Leder (7.57.02). Zijn landgenoot Rainer Mitller- Horner werd tweede in 8.08.41. Van der Marei was heel blij met zijn derde plaats. ..Het is de meest aansprekende wedstrijd in Euro pa". aldus de triathleet uit Ter Aar. ..Ik heb een heel degelijke wedstrijd afgewerkt. Tegen het randje, maar ik ben niet door het lmt gegaan." In Roth toonde Van der Marei zijn kracht in het laatste onderdeel. Na het zwemmen was hij vierde, na het fietsen zesde. In de mara thon zette de Nederlander de tweede tyd neer. 2.52.30. Van der Marei bereidt zich nu voor op de open Nederlandse kampioen schappen triathlon, op 17 augus tus in Almere. Vervolgens maakt hij zijn debuut in de Iron Man op Hawaii. Bij de vrouwen behaalde Ute Muckel de lang verwachte Duitse zege. Zij finishte na 9 uur, 21 mi nuten en 30 seconden. Katinka Wiltenburgwerd na 100 kilometer fietsen gediskwalificeerd. Wilten- burg was eerder dit seizoen win nares bij triathlons op Lanzarote en in Japan. Nu werd Annet Wervers met de negende plaats de beste Nederlandse in Roth. Spijkenisse Onder massale be langstelling is donderdag flobert de Heer in zij n woonplaats Spijke nisse begraven. De Heer, oud voetballer van eersteklasser Spij kenisse en PFC. leed aan de onge neeslijke spierziekte Amyotrofi- sche Lateraal Sclerose (ALS). Hij werd slechts 34 jaar. De Heer kwam in het seizoen 1980-1981 onder trainer Jan van Baaren bij de selectie van Spijke nisse. In de jaren tachtig groeide hij uit tot een gewaardeerde kracht op de rechterflank. In 1990 maakte hij, uit onvrede met het beleid van tiainer Kees Zwam- born, de overstap naar derdeklas ser PFC. Een jaar later keerde hij terug bij zijn oude liefde, Spijke nisse. Daar moest hij door de ziek te zijn carrière noodgedwongen beëindigen. Rozenburg Internationaal dam- arbiter Henk van Marle leidt deze week een toernooi in het Franse Parthenay, Eergisteren vertrok de 68-jarige Rozenburger in het gezelschap van drie talentvolle ju nioren, Laurence Hoffmann uit Nieuwegein, Raemon van Ruis- wy k uit Ede en Lykle Thij ssen uit Amersfoort, zuidwaarts. Het toer nooi, dat een volle week in beslag neemt, wordt gespeeld volgens het Zwitserse systeem. Er zullen negen ronden worden afgewerkt. De computer stelt een speelsche ma op waarin de topspelers alleen elkaar kunnen treffen. Voor Van Marle, die in 1992 als in ternationaal damarbiter werd be noemd, wordt het palmares als maar indrukwekkender. Zo heeft hij in 1994 in Den Haag het WK geleid. Een jaar later was hp* hoofdarbiter bij het WK voor juni oren in De Lier. En hij heeft ook tal van interlands op zijn naam staan. In november moet hij ook bij het WK in Ivoorkust aan de bak. Den Haag/Rotterdam Bas Zuide rent was het afgelopen cricket- weekeinde op schot en met name één vrouw, een kijker bij de inter land Nederland-India in Den Haag, heeft het geweten. De Rot terdammer sloeg zaterdag een bal keihard voor zes het veld uit, maar deze belandde niet ergens op het gras maar precies op het hoofd van de bewuste vrouw op de tribune. Ze moest hevig bloedend naar het ziekenhuis afgevoerd. Een dag later in de competitie wedstrijd van VOC tegen Rood en Wit was Zuiderent weer op dreef. In het gewonnen duel bleef het met 102 runs ongeslagen. Coach Brad White deed niet voor zijn teamgenoot onder. Hij sloeg zijn derde century' en bleef met 138 runs not out. Door de mega-bij- dragen van het Overschiese duo won VOC simpel van Rood Wit (298/2 tegen 194 all out). Door Roland van Wageningen Maassluis Allebei tennisleraar, allebei outsider en allebei niet meer de jongste. Maar gisteren in de Bi-finale van het open toernooi van Bequick in Maassluis was het verschil tus sen Stef Veldhoven en Ruud Thijssen evident. Veldhoven zocht telkens het initiatief en poetste Thijssen, Nederlands kampioen bij de veteranen, in twee boeiende sets van de baan: 6-1,6-4. „Ongelofelijk." reageerde Veld hoven verbluft. De Vlaardinger werd zonder medeweten voor het enkelspel ingeschreven door dub bel speipartner Dave Droge, met wie hij de Bl-eindstrijd verloor van het duo De Boer/Deyl. „Het was vijfjaar geleden dat ik mijn laatste officiële single-partij speelde. Dat was voor de competi tie. ook tegen Thijssen. Toen won hij. Aan dit toernooi begon ik zon der illusies. Ik won de eerste ga me in de eerste wedstrijd, tegen Joao Varela, en dacht bij mezelf: 0-6, 0-6 kan het in elk geval niet meer worden. Nu, een week later, heb ik het toernooi gewonnen. Onvoorstelbaar." De 29-jarige Veldhoven, tennisle raar bij Z*67 en de school van Rob Koutstaal, roemde de prestatie van zijn geroutineerde tegenstan der. „Ik heb diep, diep respect voor Ruud. Die kerel, toch al 46, is afgetraind en heeft een enorme wil om te winnen. Ik vind het we relds! De mentaliteit die hij heeft, komen we tegenwoordig op de tennisscholen zelden meer te gen." „Ik vind het heerlijk om tegen jongere spelers te tennissen," be kende Thijssen, de ctubtralner van Bequick die ook in de finale van het gemengd dubbel - met Monique van den Ende onder uit ging. „Het is bovendien een goede voorbereiding op de inter nationale veteranen toernooien die ik de komende weken ga spe len in Overveen en in België, Duitsland en Oostenrijk." Lefgosers Minstens zo spectaculair als de Bl-finale was de eindstrijd in de klasse B2 tussen Jerry de Blok en Maurice Kramer. Met gevoel voor dramatiek werkten de lefgosers, de petten achterstevoren, drie amusante sets af. Kramer (16) ze gevierde uiteindelijk en boekte zo zijn eerste toernooizege sinds hij vorige zomer de B2-status behaal de: „Ik had niet verwacht dat het zo goed zou gaan. Vandaag kon ik mijn eigen spelletje spelen: de ral- ley aangaan." „Door de motregen werden de baan en de bal erg zwaar en langzaam. Daardoor kon ik geen service/volley spelen," zei De Blok (22) teleurgesteld. De zwaarlijvige Holy-speler trachtte zichzelf voortdurend moed in te spreken ('Zie je wel datje het kan! en sleepte op indrukwekkende wijze een derde set uit het vuur. „Op karakter won ik de tweede set via een tiebreak, daarna was de koek op." In het vrouwentoernooi boekte Natascha de Kramer een dubbele zege. De aanvallend ingestelde speelster van Souburgh pakte met maatje Andrea Buitenkamp de overwinning in het dubbelspel, ïn het enkelspel - slechts zes ca tegoriespeelsters bedwong De Kramer (20) Caroline Schoenma kersvan Bequick. Schoenmakers, vorige week nog winnares bij Dash'35, kampte met een zere schouder en slaagde er niet in vol doende kracht in haar opslag en diepte in haar passing te leggen. Mareva Steehouwer, dochter van Bequick-voorzitter Ella Steehou wer, pakte met uitzonderlijk ge duldig (lees: saai) tennis de titel in de Masse Cl. In dezelfde catego rie zaaide Rob Houdijk opnieuw dood en verderf. Met een twee sets-overwinning op Marco van Zevenbergen boekte de 17-jarige held van Holy zijn vierde toer nooizege deze zomer. Juijen Engelsman zette samen met partner Tjon-Sack-Kie een opmerkelijke prestatie neer in het mannenenkel Dl. Het tweetal won met 2-6, 6-3, 64 in de eind strijd van Bart Irnhoff en de ver velende Pieter Minnigh, twee knulletjes van Holy. Engelsman (22, Los Bigotes) speelde met een voetprothese en neemt eind vol gende maand als zwemmer deel aan de Paralympics. Door Sander Sonnemans Schiedam Eens was de formatie van Kampong met Peter Cantrell als de grote steunpilaar, een ge vreesd tegenstander. Nu, in de wellicht minst aantrekkelijke cricketzomer van de afgelopen ja ren, is de Utrechtse hoofdklasser net als ACC en de Koninklijke U.D. niet meer dan een degrada tiekandidaat. Werk Cantrell goed koop naar de kant en de winst kansen zijn op z'n minst verdub beld. De golf-prof kan zijn ploeg niet meer op sleeptouw nemen en zo was het ook gisteren tegen gas theer Excelsior. Het werd voor de Schiedammers een routineklus. Met acht wickets verschil hand haafde de Thurledeclub zich in de top. waar VCC een stapje terug moest doen door de nederlaag te gen Hennes DVS. Kampong kwam niet verder dan 118 runs en hoewel Peter Cantrell door problemen met de stoelgang meer op het toilet vertoefde dan bij zijn teamgenoten langs de kant, ontpopte hij zich met 31 runs tot' de topscorer van de Ut rechtenaren. Hij kwam als bats man nummer vier in het veld na dat het openïngspaar Chris Smith/Rens Mulder al voor slechts 16 runs was opgeruimd en bleef staan tot de lunch. Voor de onderbreking hadden ook Maar ten Bakker (22) en Almaz Kahn (0) kennis gemaakt met de projectie len van bowler Mark Atkinson en de grijpgrage knuisten van wick etkeeper Marcel Schewe. De voor malige Oranje-klant die volgens captain Tim de Leede om per soonlijke redenen onlangs be dankte voor de eer, zat als een panter achter de palen en maakte daar maar liefst vijf slachtoffers. ni* ffga Regen heeft het duel stilgelegd. Excelsiors 'groundsman' Wim Schewe (midden),deumplresTovey en Monkau en scorer Joop Marrevee (links) bespreken de toestand van het veld. Koos Oosterholt (rechts) komt op de pitch poolshoogte nemen. Foto Peter Motkenboer Atkinson was eveneens in goede doen en liet met zes wickets (in tien overs ten koste van achttien runs) over zijn vorm geen enkele onduidelijkheid bestaan. Nauwelijks zaten de broodjes ach ter de kiezen of Canuell moest weer naar de kant. Op het bowlen van Erik Dulfer (2/14/11) ging de routinier lbw en daarmee was het karwei gelijk gedaan. Geoffry Edwards (16) spartelde in de Kam pong-staart nog wel even tegen totdat de bal via 'kantje bat' in Schewes handschoenen ver dween. Tijdens Excelsiors 'batting-in- nings' liet Cantrell het veldwerk over aan coach John Bell, die vori ge week door de KNCB tot bonds coach werd benoemd. De kleine Australiër, dit seizoen terugge keerd bij Kampong, toonde het 'fielden' niet te zijn verleerd en plukte op 'silly' Erik Gouka (10) uit de lucht. Marcel Schewe, dit maal op drie, was ook al geen lang leven beschoren. Hij kwam, stap te ver naar voren, miste en werd zonder runs op zijn naam 'gestumped'. Bij de stand van 41 voor 2 moesten voor de zoveelste maal deze competitie de zeilen overde 'pitch' worden gespannen. Hoewel de miezerregen nog slechts een kwartier aanhield, glibberde Kampong-bowler Niels Brandsen telkens weer tijdens zijn aanloop weg, dat tot ongenoe gen van een aantal toeschouwers die twijfelden aan zijn oprecht heid. Hoongelach viel hem ten deel toen hij gekwetst raakte aan zijn hand en met een van pijn ver wrongen gezicht moest afhaken. Intussen voelden opener Carl Schewe en Emerson Trotman zich als een vis in het water en vooral 'Troltie' kreeg eindelijk de han den weer eens op elkaar. De West indiër kwam dit seizoen nauwe lijks tot monsterseores in het nabije verleden toch zijn visite kaartje—maar lijkt precies op het moment dat de spanning in de top van de hoofdklasse meer en meer toeneemt, los te komen. Hij maak te korte metten met bowler Loomans die de ene na de andere vier het veld uit zag rollen, com pleteerde zijn halve 'century' met een zes en bleef tenslotte met 54 runs ongeslagen. Ook Schewe bleef not out en haalde in de 22ste over met zyn dertigste run het karwei af. Omdat ook Hermes en VOC won nen, wordt de koppositie nog al tijd gedeeld door de drie Rijn mond-clubs met allen 18 punten uit 12 duels. VCC (13-16) zakte naar de vijfde plaats. VRA (13-18) neemt na de winst op ACC (wed strijd ingekort tot twee keer twin tig overs) de vierde positie in. Door Sander Sonnemans Schiedam Omdat het huidige complex van SMC volgens het be stuur niet voldoet aan het niveau waarop het vlaggeschip acteert, heeft de clubleiding voor een eventuele verhuizing het oog la ten vallen op de Woudhoek. Een afvaardiging van de voetbalver eniging zit binnenkort rond de ta fel met de Dienst Sport en Recre atie (DSR) van de gemeente Schiedam om van gedachten te wisselen over de plannen van de ambitieuze eersteklasser. In eerste, instantie was gepoogd met sportwethouder Luub Haf kamp een afspraak te maken om over de plannen te filosoferen, maar omdat hij op vakantie gaat worden de ideeën eerst voorge legd aan DRS-directeur Jan van Vugt. Hij brengt op zijn beurt weer verslag uit aan de wethouder zodra hij weer terug is. Door de opvallende successen- reeks die na de fusie van SFC en Martinit onder voormalig trainer Henk Salari en huidig oefenmees- ter Paul de Roos werd geboekt, is SMC de hoogst spelende Schiedamse voetbalploeg. Het is een publiek geheim dat de ambi ties van Thurledeclub verder rei ken: tot de absolute top van de amateurs. Maar ook nu antwoordt het complex in de hoek van het Beatrixpark niet aan SMC's aan zienlijke status. Daarom wordt voor komend seizoen het com pleet gerenoveerde tweede veld voorzien van een afrastering, on dergaat de krakkemikkige tribu ne een opknapbeurt en beschikt de club straks over nieuwe dug outs. „Dat zijn slechts noodmaatrege len voor de nieuwe competitie," zegt SMC's bestuurslid Luc Fran ken, „We zouden ons complex het liefst hoofdklassewaardig optui gen want in die richting wordt toch gedacht en gewerkt maar een nieuw 'stadionnetje' vergt een diepte-investering. Neem al leen al een nieuwe tribune met daaronder kleedkamers en een spelerstunnel. De vraag is of het wel zin heeft dat te realiseren, want SMC is moeilijk te bereiken voor de bezoekende ploegen. De moderne bussen gaan niet onder het viaduct bij Asvion door en als het mooi is weer staat de parkeer plaats in het park vol. Dan zouden de toeschouwers hun auto ergens bij de Parkweg moeten parkeren. Zo kan je een eersteklasser al ei genlijk niet ontvangen." Ursus SMC wil graag met wethouder Hafkamp van gedachte wisselen over de huidige problematiek, maar zal zeker ook aangeven graag naar de Woudhoek te willen verhuizen. Franken: „We denken aan een sportcomplex met bij voorbeeld een honkbal vereniging erbij. Inderdaad, we doelen dan op Schiedam dat straks op Harga mogelijk in de verdrukking komt. En als de verhuizing er van zou komen, laten we ook weer een aar dig onderkomen achter. Mis schien weer iets voor Ursus. Want die club heeft geen eigen accom modatie." Nog niet zo lang geleden is toeval lig ook een delegatie van Ursus bij de DSR op bezoek geweest. „De club, die eveneens sportief aan de weg heeft getimmerd, woont in bij HBSS en dat samenwerkingsver band brengt soms kleine pro bleempjes met zich mee," be schrijft Jan van Yugtde reden van de visite. „Ursus heeft met ons ge sproken om te onderzoeken of het mogelijk is om op eigen benen te kunnen staan. Daarbij is ook de Woudhoek even ter sprake geko men. Maar de Woudhoek is dit moment niet aan de orde. Daar zijn de financiën er gewoon niet voor." Ovérigens zou ook HBSS gebaat zijn bij het vertrek van Ur sus. Het bestuur is van plan een sponsorhome te creëren, maar be schikt daarvoor niet over de beno digde ruimte. Natascha de Kramer boek te tn het vrou wentoernooi een dubbele zege. De speelster van Souburgh pakte met Andrea Bui tenkamp de overwinning ïn het dubbel spel. In het enkelspel be dwong ze Ca roline Schoenma kers van Be quick. FotoPeter Molkenboer SMC-bestuurslid Franken zegt dat zijn club best bereid is te in vesteren. „Maar in eerste instan tie willen we weten of er ruimte is in de Woudhoek. SMC is een middelgrote vereniging met pre tenties nog hogerop te willen. In de huidige omstandigheden kan dat niet op Thuriede. Onze groei mogelijkheden zijn daar alleen maar beperkt. Op Thuriede kun nen we alleen maar achteruit gaan." Waar de Woudhoek eventueel plaats zou kunnen bieden aan een sportcomplex valt niet een-twee drie te zeggen. Volgens Jan van Vugt was het braakliggende ter rein achter Tennispark Kethel- haghe daar in het verleden voor bestemd. Maar enkele jaren gele den is daar het zogenoemde Robi- nia-bos aangeplant voor de pro ductie van hardhout. De robinia heeft overigens wel een opvallen de eigenschap. Het is een snel groeiende boom.... Voorburg Met een klinkende overwinning op VCC hebben de cricketers van Hermes nog eens bena drukt dat het Schiedamse cricket, hoewel ook het Rotterdamse VOC een titelkandidaat is, in Neder land de toon aangeeft. Hermes is bezig aan een ijzer- sterk seizoen en lijkt dichterbij het landskampioen schap als het de laatste jaren is geweest. Daarin meldden de Schiedammers zich altijd Wel aan de top, maar zakten ze telkens weerweg. De wijze waarop de Harga-ptoeg nu door de hoofd klasse dendert, belooft nog wat, vooral straks op 10 augustus in de derby tegen Excelsior. Na vorige week het armetierige Koninklijke Utile Dulci een flink pak rammel te hebben gegeven, werd ook het 'grotere' VCC met groot gemak aan de glimmende ze gekar gebonden: VCC 147 voor 8, Hermes 151 voor 2 in 46 overs. De rol van VCC lijkt grotendeels uitgespeeld. De, ploeg van Oranje-captain Tim de Leede zit in een dal- letje en werd op eigen terrein door Hermes nog ver der in de misère gedrukt. „De bovenste vijf zitten nog dicht bij elkaar," ziet de Leede echter nog voldoende lichtpuntjes. „Er kan nog van alles gebeuren. Kampioen worden is voor ons geen must, maar zolang we nog mee blijven draaien is het leuk. Neem nou HBS. Die ploeg strijdt nergens meer voor." De Leede, dit seizoen debuterend als captain van het Nederlands elftal, heeft wel een verklaring voor de tegenvallende prestaties van de afgelopen weken. „Mark Nota, Ahmed Zulfiqar en ik spelen ook in Oranje en komen dus aan behoorlijk wat wedstrij den. Mentaal is dat gewoon niet makkelijk op te brengen. Maar Hermes bowlde tegen ons wel sterk. Als iemand van ons er vijftig had gemaakt, was het nog een wedstrijd geworden. Overigens zijn we na de volgende wedstrijd wel behoorlijk verzwakt, want Broerstra speelt nog één keer en moet dan weer naar het buitenland voor zijn werk." Uitgerekend alleen Hans Broerstra wist namens de Voorburgse gastheren het slaghout redelijk te hante ren. Met 35 runs op zijn naam werd hij op het bowlen van Robin ter Plegt (2/43/12) ingerekend door Roger Bradley. Gelegenheids-wicketkeeper Jasper Beijer (Henk Kornet op vakantie) toonde aan niet voor niets achter de palen te zitten en maakte daar met-drie vangen een eind aan het optreden van de openers Mi chael Vroom 15), Ahmed Zulfiqar (6) en De Leede (7). Mark Nota (7), de afgelopen weken in vorm en daar door doorgedrongen tot Oranje, werd ook al goed koop opgeruimd. De wickets werden overigens keu rig verdeeld door de Harga-bewoners. John Verweij, Phil Keukelaar (2/13/14!) en Steven Lubbers, die ook nog op schitterende wijze Nadiem Abbas uitving op 'mid-wicket', pakten er allen twee. Aan Voorburgse zijde was Hans Broerstra, de opener van de aanval, minder succesvol. Hij kreeg in zes overs maar liefst 34 runs tegen en werd vooral door Jasper Beijer (30, bowled De Leede) 'weggetimmerd'. Steven Lubbers (47), ditmaal als batsman nummer twee op de mat, kreeg er ook aardig het hout onder en ook Roger Bradley was weer eens in goede doen. Hij bleef met 50 runs ongeslagen, evenals Nick Statham die er 14 achter zijn naam liet noteren. Zoals zo veel cricketers een wedstrijd willen beslissen, deed ook Statham het. Hij sloeg met een zes de winst in huis, daarmee VCC een duikefing naar de vyfde plaats op de ranglijst bezorgend. Vlaardingen Niets kan Karin Stein meer tegenhou den om voor de vierde achtereenvolgende keer schooislagkampioen op de langebaan te worden. De VZC-zwemster ondervond gisteren bij een wedstrijd in de Dwarswetering in Leiderdorp weinig tegen stand en finishte na twee kilometer overtuigend als eerste in 33.47 minuten. Het was voor de Vlaardingse haar vijfde overwinning dit seizoen. Omdat de twee kilometer vrije slag later op de dag werd gezwommen, nam zij ook daar aan deel en ein digde als vierde in 26.27 minuten. De vrije slag ziet zij als een training om in aanmerking te komen voor de selectieploeg die naar het EK gaat. Karin Stein hoeft nog maar vier kilometer op de schoolslag te zwemmen om haar nationale titel* te prolongeren. Volgende week start zij in Anna Pau- lowna en op 3 augustus neemt ze deel aan de 25 kilo meter op het IJsselmeer. Eddy van Vliet realiseerde een vierde plaats op de duizend meter vrije slag voor jongens onder de 15 jaar. Clubgenoot Wendy Meeder eindigde op een vijf tiende plaats op de 800 meter vrije slag en Jeroen Hoeksel van VZC finiste in de middenmoot op de twee kilometer vrije slag. Renee Snoek laat dit jaar verstek gaan bij de lange baancompetitie. Zij bereidt zich voor op het EJK met sprinttrainingen. - We- Den Haag De door Nederland met groot verschil (312/156 runs) verloren cricketwedstrijd van India werd zaterdag verstoord door een ongeval. Een vrou welijke toeschouwer werd aan het hoofd getroffen door een bal die hoog over de grens van het veld op de tribune terechtkwam. Hevig bloedend werd zij naar het ziekenhuis overge bracht. De bal kwam van het bat van VOC'er Bas Zui derent, die met zijn bijdrage van 35 runs voor één van de zeer weinige lichtpuntjes zorgde aan Neder landse kant. Tegen het batten van de Indiërs was Neder' geen stukken na opgewassen. De bal werd b ling buiten het veld geknald met als hoogte, innings van Ganguly, met 68 runs topscorer, rclds rijkste cricketer, de miljonair Sachin Ten- dulkar, deed het kort maar krachtig na 43 runs in weinig tijd te hebben bijgedragen. Hoe machteloos de Nederlandse bowlers tegenover dit geweld waren, mag blijken uit de 14 zessen en de 28 vieren die de In diërs uit hun totaal van 312 runs met groot gemak produceerden. Steven van Dijk (VOC), die later een vinger brak, kwam er als bowler met de cijfers 3 voor 60 nog het beste vanaf. Luuk van Troost (Excelsior) debuteerde met 1 voor 73, Peter Cantrell (Kampong) nam 1 voor 55, Tim de Leede 1 voor 31. In de laatste overwas ook nog een wicket weggelegd voor Paui-Jan Bakker (1 voor 39) die hiermee afscheid nam van het Neder lands elftal. Het zwakke optreden aan de wickets van Nederland nam slechts 37 overs in beslag. Het was komen en gaan en alleen Ahmed Zulfiqar (32) en Bas Zuiderent (35) konden enig verweer bieden tegenover de mes scherp bowlende Indiërs (Hirwani 4 voor 24) die de Nederlandse ploeg met een verschil van niet minder dan 156 runs overmeesterden.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3