John Verweij 'zwaait als een tierelier' passf; ip SÊÊmMMËÈm Schiedamse cricketclubs maken zich op voor beslissingsduel Rekenwerk nog niet nodig Regen spelbreker van Jonkers' strategie 'Gedeeld' succes voor softbalsters Schiedam René Van der Kooij dichtbij dubbelslag TSB begint met remise Citrus-toernooi 'weggespoeld' CION wint in Kethel Stein heeft tite! voor het grijpen Drukke tijden voor honkballers ÊÊÈÈÈSêÊÈë Hfiflmn#?* Tenniscii Zwaluwen achteraf blij met 'inhaalwedstrijd' Evergreen maakt slechte naam in Vlaardingen Rotterdams Dagblad Maandag 26 augustus 1996 Gouda Het Vlaardingse TSB is de voetbalcompetitie van de vier de klasse C in en tegen Gouda be gonnen met een gelijkspel: 0-0. Het duel was vooruit geschoven omdat gastheer Gouda op de eer der vastgestelde datum z'n jubi leumfeest viert. Gouda was de eerste helft iets sterker dan de ploeg van trainer Pim van Reij, maar slaagde er niet in dat in doelpunten uit te druk ken. Toch kreeg TSB ook enkele kansjes, maar Jorg Boekhout mikte op de voeten van de doel man en Martin Vader bracht in deel twee een dot van een moge lijkheid om zeep. Kort na de rust kwamen de Vlaardingers goed weg toen een bal via binnenkantje paai weer het veld in sprong. TS- B'er René van de Berg liep tegen geel op. Maassluis—Een flinke hoosbui is zaterdag bij VDL spelbreker ge worden van het Citrus-toernooi. Omdat de Maassluise voetbalvel den door de overvloedige nattig heid in een mum van tyd onbe speelbaar waren, moest zelfs de fi nale tussen Coal en Quintus wordt gestaakt. Omdat Coal met 1-0 leidde, werd die ploeg tot win naar uitgeroepen. De hoofdmacht van VDL was eer der in het toernooi tegen de fina list op een 1-1 gelijkspel geëin digd. Coal won uiteindelijk na strafschoppen. Maasdijk verloor met 2-1 van Quintus en speelde tegen VDL gelijk (0-0). Door loting werd bepaald dat Maasdijk derde en gastheer VDL vierde werd. Schiedam Derdeklasser CION is by het toernooi van ODC in sportpark Kethel als winnaar uit de bus gekomen. De Vlaardingse formatie pakte de titel door met 2- 1 van WK te winnen en gastheer ODC na een gelijkspel (1-15 met strafschoppen te verslaan. Het voetbaltoernooi werd vrijdag en gisteren afgewerkt. Op de eerste wedstrijddag werd RKWICO'met 2-0 door ODC opzij gezet en giste ren werd eerstgenoemde club door WK met 4-3 verslagen. De 'Kethellappers' eindigden op de tweede plaats, ODC werd derde. Bij ODC was doelman John Ter louw niet van de partij. De ro buuste sluitpost is herstellende van een zware knieblessure. Ge vreesd werd dat de tapijthande laar nooit meer zou voetballen, maar Terlouw probeert alsnog te rug onder de latte komen. Vlaardlngen Karin Stein heeft weer van zich doen spreken by langebaanwedstrijden in Gronin gen en Oosterhout, Door haar overwinningen kan de 24-jarige Vlaardingse zwemster niet meer ingehaald worden en heeft ze offi cieus voor de vierde maal de Zwemkroniek-beker gewonnen. In Groningen had ze zaterdag niet eens tijd zich voor te bereiden. Na een lange autorit met veel file moest ze direct het water van de watersportbaan Harkstede in. Vanaf de start fög 2e aan kop en gaf ze de zege over de twee kilo meter schoolslag (tijd 35.12 minu ten) niet meer uit handen. Een dag later was zij ook in het Wilhelminakanaal in Oosterhout de snelste. Karin Stein heeft nog drie wedstrijden te gaan om de langebaancompetïtie tot een goed einde te brengen. Zondag verde digt zij de titel op het Open NK vijf kilometer in Vüssingen, Zij werd achtereenvolgens kampioen in 1992,1994 en 1995. Volgend jaar hoopt Karin Stein zich te kwalifi ceren voor de Europese kam pioenschappen van 1997, Schiedam Ook de honkballers van Schiedam en Blue Stars zijn gisteren door de waterbreuk niet in actie gekomen. Daarmee kwa men beide ploegen in de proble men. Regel is namelijk dat in de tweede helft van de competitie af gelaste duels in het eerstvolgende weekeinde ingehaald moeten worden. Maar dan kan Blue Stars geen vol waardig team op de been brengen. Schiedam wil best meewerken aan het uitstel van het duel omdat de ploeg anders komend weekein de drie keer moet spelen. De competitieleider bleek gister avond echter onvermurwbaar en wil beide ploegen houden aan de afspraken die voor het begin van het lopende seizoen gemaft zijn. Door Sander Sonnemans Schiedam Of hij een nieuw elubrecord had gevestigd, viel gisteravond niet direct te zeg gen. Dat John Verweij een eerder geleverde topprestatie had overtroffen, wist hij in elk geval wél zeker. „Ik heb eens een keertje ze ven wickets in een wedstrijd genomen," sprak de Hermes-bowler gisteravond opgeto gen na de overwinning tegen het Haarlemse Rood en Wit, dat hij nagenoeg in zijn eentje aan de kant zette. Maar liefst acht wickets schreef de Schiedammer op zijn naam. Voor Verweij kon het weekeinde al helemaal niet stuk. Zijn ploeg had eerder in het 'dubbele weekeinde' ook al op eenvoudige wijze afge rekend met HCC. Stadgenoot Excelsior, de ploeg waarmee de strijd om het landskampi oenschap uitgevochten moet worden, kwam slechts eenmaal tot een resultaat. Zaterdag werd aan de Rotterdamse Kleiweg gastheer VOC zonder problemen aan de zegekar ge bonden. De wedstrijd gisteren tegen het be zoekende VCC werd gestaakt omdat het veld na een fikse regenbui onbespeelbaar was. Zaterdag was bij Hermes de dag van de bowlers Robin ter Plegt en Phil Keukelaar en captain Roger Bradley. Eerst maakten de ope ningsbowlers tegen HCC beiden drie slachtoffers en was de Haag se 'battingside' geen lang leven beschoren. Alleen Ed de Moura (22) en Baldwin Poolman (31) kwa men tot respectable bijdragen waarmee het magere eindtotaal van 133 runs werd neergezet. Daarna eiste Roger Bradley de hoofdrol op. De captain van Her mes die dit seizoen al meermalen indrukwekkende prestaties heeft geleverd, produceerde wederom een monsterscore. Met slechts twee runs in de boeken werd Bradley 'gemist' maar na de re genonderbreking gaf hij geen kan 5 meerweg, rammelde 58 runs bijeen en maakte de wedstrijd uit met een enorme zes. 'f&ïk-j CT Dadesdrang Ook gisteren moest Hennes nood gedwongen ruim een uur in het clubhuis doorbrengen omdat ken nelijk ook Pluvius z'n daden drang wilde laten gelden. De Schiedammers opereerden tegen Rood en Wit in de tot 52 overs in gekorte wedstrijd wederom ijzer- sterk en lieten 229 runs noteren. Weer was Bradley (77) topscorer en ook Henk Kornet (45), Gavin McRae (53 not out) en Steven Lub bers (25) lieten zich gelden. De Haarlemmers moeten even heb ben gedacht dat een overwinning tot de mogelijkheden behoorde, want ze gingen dankzij Erik van Haasteren, (39) en Maarten Bam- hoom (11) niet eens zo slecht van start. Totdat John Verweij zich met de bowierij ging bemoeien. Wicket na wicket pakte hy en op een gegeven moment had hij er in negentien ballen zes te grazen ten koste van één run. Met de alles zeggende cijfers van 8/24/13 ont popte hij zich de kwelgeest van Rood en Wit, dat onder de hon derd runs (79) werd opgeruimd. „De omstandigheden waren per fect voor een uitxwaaiertje," blik te Verweij terug op zijn succes. „De wind waaide uit een goede Hoek en er gebeurde telkens van alles met de bal. Die zwaaide als een tierelier." En over de kansen op de landstitel: „Als je ooit een kans krijgt die te pakken, is het nu. Het moet nu gebeuren, dat is wel duidelijk. Het mooie is na tuurlijk ook dat de titelstrijd een Schiedamse aangelegenheid is. Er is niks mooier dan dat Ex celsior en Hermes de show uit Den Haag hebben weggehaald. Er is lang genoeg tegen het Schiedamse cricket aange schopt." Ook Excelsior denderde zaterdag door richting beslis singswedstrijd, waar ook Hermes op rekent. Slachtoffer was VOC dat vooral door toedoen van bow lingtalent Sebastiaan Gokke ((5/ 49/14) al voor 113 runs aan de kant zat, „Ach, het gaat lekker," rea geerde de 'youngster' bescheiden. „In de laatste vijf wedstrijden heb ik zeventien wickets gepakt. Niet slecht toch?" VOC'er Vincent de Widt (32 not out) was de enige die wel met het slaghout overweg kon, doch veel haalde dat niet uit. Excelsior klaarde het karwei voor het verlies van twee wickets. Emerson Trotman (43 not out) en Luuk van Troost (22 not out) vel den het vonnis. Hermes-HCC 2-0. HCC 133 all out, Hermes 135/3/30. Rood en Wit- Hermes 0-2. Hermes 229 voor 6 in 52, Rood en Wit 79 all out. VOC- Excelsior 0-2, VOC 113 all out. Ex celsior 116/2. SchJedam Hennes (18-30) is dankzij de verregende wedstrijd van Excelsior (17-28) tegen VCC koploper van de hoofdklasse. Toch geeft die rangschikking, als in het onderlinge verschil geen wijziging optreedt, nog geen recht op de titel. Dat blijkt uit artikel 31 van het wedstrijd reglement 'Indien de twee hoogst geëindigde elftallen evenveel wedstrijden hebben verloren en de puntengemiddel- den vac.de elftallen verschillen louter omdat het elftal raet het hoogste puntengemiddeïde één wedstrijd meer heeft gespeeld en gewonnen, zal een beslis singswedstrijd worden vastge steld. Indien langs die weg geen beslissing wordt bereikt is het elftal met het hoogste puntenge middeïde kampioen', zegt het be treffend e artikel. Het duel tussen Excelsior en VCC werd gisteren verregend verklaard omdat door de heftige regenbui de delen van het vdd waar de bowlers hun aanloop ne men, te drassig waren. Omdat de umpires ervan overtuigd wa ren dat daar binnen de gestelde tijdslimiet geen verandering in zou komen, werd het duel ge staakt De Schiedammers'ston den er dat moment niet slecht voor. Met de stand van 73 voor 6 in 25 overs had het eerst batten? de niet, bepaald een florissante uitgangspositie Mark Atkinson - had weer eens toegeslagen met vier wickets (voor 15 in 8 overs). Ook Erik,Dulfer bood het pu bliek een fraai staaltje cricket Hy pakte op werkelyk fenome- nabele wijze met één hand een 'streep' van Oranje-captain Tim, deLeede(13)uitdelucht -"-v Umpire R. Kemming (achtergrond) laat geen twij fel over de slechte toe stand van het veld bestaan. Meteen stump toont hij collega- umpire Chris Pickett de wa terstand op Thurlede. Ex celsiors coach Mark Atkinson (rechts), die voorde re genbui vier wickets had genomen, kijkt toe. Foto Peter Molkenboer Door Nick van der Sluis Vlaardingen De voorbereiding van Holy was perfect. De door coach John Jonkers uitgestippel de strategie moest tegen Jeka voor een verrassing zorgen, maar de regen werd gistermiddag al heel vroeg spelbreker. Tijdens de warming-up barstte er boven de Zwaluwenlaan een ongekende stortbui los die het honkballen on mogelijk maakte, „Jammer," vond John Jonkers, „want we waren er op gebrand de ze wedstrijd te winnen. Ik had daarom gekozen, met het oog op de slagkracht van Jeka, voor een andere pitcher. Ronald Tarmond, een duidelijke curve-pitcher, zou op de heuvel komen en Danny Rossoni moest ais korte stop het binnenveld versterken. Boven dien wilde ik Rossoni in de ploeg hebben omdat hij in het slagperk heel sterk is. Maar ja, het ging al lemaal niet door." Holy-Jeka wordt nu komende za terdag in Vlaardlngen gespeeld en een dag later komt Alcoa Zwijndrecht op bezoek. „Onze po sitie op de ranglijst is wankel. Dat weet ik, dat weet de ploeg. We hebben evenveel punten als Zwijndrecht en staan vier punten los van HBS. Het komende duel tegen Zwijndrecht is dus duide lijk een sleutelwedstrijd. Maar ook bij winst blijven we afhanke lijk van de verrichtingen van de andere ploegen. Daarom is het voor ons jammer dat vandaag Braves zo verrassend van All Stars heeft gewonnen. Die ploeg, waarop we tot vandaag een ach terstand van twee punten hadden, was voor ons een aardig richt punt. Temeer daar Braves de laat ste weken nogal wat punten liet liggen. Nu moeten we het met Zwijndrecht en HBS gaan uitma ken. Alle strategiën en theoriën ten spijt, als we ons willen hand haven zuEen we het echt zelf moe ten doen. Maar ik blijf een opti mist," is John Jonkers vol ver trouwen. John Jonkers, veelvoudig interna tional, verlaat na het seizoen Holy om bij Euro Stars aan de slag te gaan. „Vanzelfsprekend ben ik blp met mijn aanstelling als coach bij Euro Stars, maar ik ben ook een beetje verdrietig omdat ik Ho ly verlaat," vertelt Jonkers. „Het bestuur, de spelers en alle welwil lende mensen daar ga ik beslist missen. Ik weet ook zeker dat ik na de laatste minuut van de laat ste wedstrijd dit seizoen een heel moeilijk moment zal hebben. Het iseenprachtclub." John Jonkers „Het bestuur, de spelers er» a Me wel wil len de mensen b'i Holy ga ik be slist missen. riet is een pracntclub. Foto Peter Molkenboer Haarlem De softbalsters van Kinheim en Schiedam hebben zaterdagmiddag in Haarlem de punten eerlijk verdeeld. In de 'dubbel' won Schiedam het eerste duel met 14, in de herhaling zegevierde Kinheim met de zelfde cijfers. De werpcijfers in het eerste duel recht vaardigden overigens geen Schiedamse zege. Tegen de acht honkslagen van Kinheim kwam de slagploeg van coach Leo Buiteman maar tot drie honkslagen. De Schiedamse ploeg profiteerde echter van de onregelmatigheid in het wed strijd verloop. Het duel werd namelijk een aantal keren door de regen onder broken. In de vierde inning kwam Schiedam aan twee punten. In de vijfde Schiedamse slagbeurt snelden Sandy van Koert (4 wijd) en Yildiz Veugelers (honkslag) uit eindelijk over de thuisplaat. Kinheim- pitcher Sharda Ramperzad imponeerde op de plaat meer dan Sandy van Koert bij Schiedam. In de tweede wedstrijd profiteerde Kin heim, dat nu aan slag nauwelijks indruk maakte, al in de eerste inning van twee regelrechte Schiedamse veldfouten en kwam daarmee op een 2-0 voorsprong. Meteen in de volgende slagbeurt velden drie Haarlemse honkslagen (4-0) het vonnis over Schiedam. Vier honkslagen van Schiedam leverden in de vijfde in ning precies een punt op om de eer als nog te redden. Sandy van Koert opende weer op de plaat maai- werd na de twee de inning vervangen door Monique van der Steen, Door Roland van Wageningen Maassluis Voor tennisfanaten, clubmensen, puntensprokkelaars en veteranen is er altijd nog het open toernooi van Evergreen. Gis teren, op de laatste dag van de open toernooien die meetellen voor het tenniscireuit, werkten oudgedienden en jonge talentjes zeventien finales af op het kleine, knusse complex in Maassiuis- West. René van der Kooij pakte de belangrijkste eerste prijs door in de Cl-finale bij de mannen Dudok van Dalen te verslaan: 64,6-2. „Aan het einde van de eerste set voerde ik het tempo op. Daarmee bracht ik Dudok in de proble men," analyseerde de 26-jarige Van der Kooij, die voorheen B- speler was en inmiddels zijn ei gen tennisschool heeft. Onder meer op de banen van Evergreen geeft de Maaslander tennisonder- wjjs. Zijn tweede toernooizege deze zo mer maakte René van der Kooij een gelukkig mens. „Ik ben de af gelopen jaren aan beide heupen geopereerd. Twee keer een half jaar kon ik niet werken en pas de ze zomer speel ik weer toernooi en. Toen ik op vakantie in Zeeland was won ik bij TV Duive* land het Cl-toemooi in het enkel spel en het B2-toemooi in het dubbelspel. En nu deze overwin ning. Ik ben erg blij dat ik weer op de baan sta." Van Dalen (18 jaar, lid van TSN) had vrede met de nederlaag. „Hij heeft een sterke forehand. Mijn spel had wel wat beter gekund, maar ik ben eigenlijk al lang blij dat ik eindelijk in een finale stond." Dudok van Dalen beet ook als dubbelspeler tegen Van der Kooij in het zand. ïn de halve finale gin gen Van Dalen en Pim Maas (46) met 2-6, 3-6 onderuit. Maar een dubbelslag zoals in Zeeland zat er voor René van der Kooij dit keer niet in. Met partner Robin Taal verloor hy de Cl-dubbelfinale van het onafscheidelijke duo Christi an Weymarshausen en Friso Paulussen:2-6,3-6. Vrouwen Te veel regen en te weinig vrou wen kenmerkten ook de tiende editie van het open toernooi van Evergreen. Maar de ruim 400 le den tellende club wist een tennis bal om de hoek, „Gelukkig kon den we in Op Dreef terecht," zei wedstrijdleider Paul Elgers, die de regie voerde over 190 partijen. „En dat aantal is maximaal. Ruimte voor een C-toemooi voor vrouwen was er niet meer. Maar we hadden dan ook maar zeven inschrijvingen." En dat maakte de klasse Dl tot de hoogste bij de vrouwen. Winnares werd de 13-jarige Anneehien Strij- bis uit De Lier. Met 6-3 en 6-1 ver sloeg de VWO-leerlinge Anita van Leeuwen. „Ik kon lekker hard doorslaan en mijn service ging goed," reageerde Strijbis enthou siast." In diezelfde klasse bij de mannen zegevierde de kleine, talentvolle Alexander Jansen. Overwinnin gen op Mare Krommenhoek (hal ve finale) en Charl Tuwanakotta (finale) brachten de speler van Holv de titel. Met Reinout Spliet pakte Jansen ook al de eerste prijs indedubbel-Dl. Door Erwin van der Lee Vlaardingen—Vooraf was niemand gelukkig met het vooruitschuiven van de voor 5 oktober geplande wed strijd Zwaluwen-Sportlust'46. In de eerste plaats omdat de competitie pas over twee weken officieel begint en beide teams nog volop in de voorbereiding zitten. Ten tweede vanwege het late tijdstip, pas afge lopen dinsdag was duidelijk dat dit weekend 'ge opend' moest worden, waarop de KNVB de datum van het openingsduel meende te moeten meiden. Achteraf glunderde Wim van Til, de nieuwe trainer van Zwaluwen, want dankzij de 2-1 winst mag Zwalu wen zich twee weken koploper noemen. 'Slechts' vier weken training heeft Van Til de tijd ge had om Zwaluwen te leren kennen. Zijn tactiek is echter na een wedstrijd al duidelijk en is gestoeld op het spelletje dat Zwaluwen al jaren speelt Het enige verschil zijn de 'poppetjes' op verschillende plaatsen. Voorin moeten Brian Witteling (ex-Zwart Wit'28) en Johan Hammerstein (ex-Excelsior'20) voor de pro ductie gaan zorgen. Aijan van de Bos speelt vlak ach ter hen en mag zich uitleven dankzij het vele 'vuile' werk dat Yuri Budel achter hem opknapt samen met Jeffery Noordzij en Dennis "Wijsbroek. Achterin bouwt Zwaluwen op de ervaring van Martin van Bal- legooijen, Marco van Dijk, Jos Opschoor, Hans Baan en de nieuwe nummer één Ronald Bunte. De van Spijkenisse afkomstige doelman was evenals vele (nieuwe) spelers in de beginfase zoekend naar de ma nier van spelen van de thuisploeg. Met een onschul dige terugspeelbal wist Ronald Bunte zich na twee minuten geen raad en de doelman had geluk dat het leer via de snelle Martijn Knol weer in zijn handen klutste. Aan de andere kant lijkt Zwaluwen te zijn aangewezen op de grillen van Johan Hammerstein. GlUparty In de ogen van arbiter Van Ast was het duel tussen keeper Rene Spanjerberg en Martin van Ballegooy- en geheel conform de regels waardoor de bal via de handen van de Sportlusl-doelman voorde voeten van Johan Hammerstein stuiterde. Hij liet de intikker niet onbenut en tekende navier minuten al de eerster treffer van het seizoen aan: 1-0. Het noodweer dat vervolgens boven Vlaardingen los barste, kwam het spel niet ten goede. Elke bal die niet direct dichtbij onder controle werd gebracht, werd gevolgd door een sliding richting leer en leden. Een glijpartij leverde Van Ballegooijen een ham stringblessure op. Zijn vervanger Oscar van de Berg liep al na twintig seconden tegen geel op. Het was voor lange tijd het enige noemenswaardige feit. „We zijn nog steeds zoekend naar eikaars kwaliteiten en hoe we die optimaal te benutten," 'verontschuldigde' Wim van Til zich voor de onrustigheid in de ploeg. „Bij vlagen was ik best tevreden over de eerste 45 mi nuten en natuurlijk het scoreverloop." Zwaluwen had wat het laatste betreft inderdaad niet te mopperen. Op slag van rust vergat heel Sportlust de inkomende Dennis Wijsbroek die de corner van Van de Bos heerlijk tegen de touwen knikte: 2-0. Na de thee speelde de thuisploeg, geroutineerd bijna en dat voor zo'n jonge ploeg, het potje uit. Het enige manco was het onbenut laten van de mooiste kansen. Daardoor kwam de ploeg tien minuten voor tijd nog.„ in de problemen. Het vlagsignaal van Joop den Ou den werd volledig genegeerd door arbiter Van Ast waardoor Marlijn Knol door kon gaan en Leon Im merzeel vlak voor Ronald Bunte vond. De keeper, die enige minuten eerder wel een antwoord had op de knal van Immerzeel, moest ditmaal wel vissen: 2-1. De stormloop van de promovendus vond echter let terlijk zijn Waterloo in weer een hoosbui en de verde diging van Zwaluwen. Zwaluwen-Sportlust'46 2-1 (2-0). 4. Johan Hammer stein, 1-0.45. Dennis Wijsbroek 2-0.83. Leon Immer zeel 2-1. Bijzonderheden: Scheidsrechter Van Ast gaf geel aan de Vlaardingers Hans Baan, Oscar van de Berg en Björn den Heeten van Sportlust'46. Zwaluwen: Bunte, Opschoor, Baan, Van Baliegooy- en (35. Van de Berg), Van Dijk, Noordzij, Budel, Wijs broek, Van de Bos, Witteling, Hammerstein. Sportlust'46: Spanjerberg, Den Heeten, Bloemheu- vel, Reijngoudt, Bruggeling, Lesimanuiya, Cnossen, Versluis, Immerzeel, Knol, Van Duuren. Vlaardingen Niet de twee wolkbreuken boven het complex van Pollux verstoorden afgelopen weekein de het hockeytoemooi, maar het mannenelftal van Evergreen. De Maassluise dub kwam zonder bericht niet opdagen en gaf by telefonische navraag als re den op geen elftal op de been te kunnen brengen. Pollux heeft dat niet in dank aanvaard, Manager Feiko van Veen: „Gelukkig hebben we de spelers van het tweede elftal van Pollux bereid gevonden de plaats in te nemen, maar ik vind dit geen goede zaak. Ik heb de voorzitter van Evergreen om opheldering gevraagd, maar hij wist van niets. Uiteindelijk kwam ik van een moeder van een Evergreen-speler te we ten dat de spelers van het eerste lager zijn gaan spe len en de junioren onvolledig waren. Donderdag op de training was al besloten niet aan het toernooi van Pollux mee te doen." De overvloedige regenval had tot gevolg dat verschil lende wedstrijden werden afgelast. Zelfs het kunst gras kon de regen niet verwerken. Een van de wed strijden die door de regen moest worden gestaakt, was die tussen de vrouwen van Pollux en Asvion. Ook een aantal andere wedstrijden ging door de re genval niet door zodat geen eindstand kon worden opgemaakt. De mannen van Pollux lieten een uitstekende indruk achter en wonnen al hun wedstrijden. Het gemis van Vincent Aussems, die zyn studie laat preveleren, en Daan van der Lely (gestopt) werd goed opgevangen. Verder zal Pollux hel dit seizoen zonder Benno Hoft- ijzer moeten doen. Hij speelt voor HC Rotterdam. Pollux werd uiteindelijk toemooiwinnaar. Als beste speler van het veld werd Bart-Jeroen Petri van Pol lux gekozen. Tips voor deze rubriek kunt u dooreeven aan de sportredactie van deze krant, postbus 4008,3131 KA Vlaardingen. De sportre dactie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2340055 (fax: 0104349754) en in de avonduren onder 0104004310 (fax: 010- 4128509). DINSDAG 27 AUGUSTUS Voetbal (tweede ronde districtsbeker): 18.30 DRGS (zo)-DRL, GTB-AIexandna'66 (za), DËS'67-WK, Excelsior Maassluis-VEP, GLZ-Zwaluwen Vlaardingen, Zevenhoven-SW, Nieuwkoop cfBer- kel-RKWIK, HBSS-SC Voome (16,45), Xerxes (za)-De]tasport, Ex- ceIsior'20-RFC. ODC Sehiedam-WCR, SVS-Hermes DVS, Helle- voetsluis (za) of PKC'85 Czo>HSC (za), FC Biankenburg-VDL, MSV71-Meeuwenp!aat{ 19.30). WOENSDAG 28 AUGUSTUS Voetbal (tweede ronde dislrictsbeker): 18.30 SMC-Zwart Wit'28.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 5