IM Zelfs fabrieken hebben monumentale waarde De vlaggen wapperen niet bij Wilton-Fijenoord Aantreden eerste vrouw in Maassluise raad herdacht STAATSLO l EN Niet Schiedam, maar Vlaardingen! Lezing over bouw toren Foto-expositie Arie Gog Brandwondenpreventie Ouderen aan computer Van Markenstraat Schildjes voor museum en woonhuizen Lange Haven VERKOOPADRESSEN genda GEEN MOOIER LOT DAN EEN STAATSLOT Rotterdams Dagblad Woensdag 11 september 1996 Mijn geachte collega-columnist Kor Kegel schreef donderdag op deze plaats dat Schiedam de meest luie gemeenteraad heeft Nu heb ik een grote waardering voor Kegel; in zijn column toont hij op subtiele en humoristische wijze aan dat de Schiedamse raad uit een stelletje labbekakkers bestaat, maar ik moet hern toch tegenspreken. Niet Schiedam heeft de meest luie gemeenteraad, maar Vlaardingen. Want wat willen ze in Vlaardingen? Minder vergaderen. Nu vraag ik je. In Nederland staat de gemeenteraad aan het hoofd van de ge meente. Om goed te kunnen besturen, heb je besluiten nodig en die besluiten neem je tijdens vergaderingen. Dus wat betekent het als ze aan de Markt minder bijeenkomen? 1. Er valt niets te besluiten. 2. Besluiten kunnen rustig een maandje of nog langer wachten. 3. De raadsleden zijn lui en willen liever thuis voorde buis hangen (doorhalen wat niet verlangd wordt). Motief om minder te vergaderen is, dat tegenwoordig de raad 'op hoofdlijnen' bestuurt. Nou is me dat nog nooit opgevallen. Inde raad kunnen ze eindeloos zeveren over een uitgave van 2,75 gulden, maar een bedrag van drie miljoen wordt met de ogen dicht uitgegeven. Een andermotief is dat sommige gemeentelijke taken geprivatiseerd c.q. geregionaliseerd zjjn. Denk aan de kabeltelevisie, waar het mo- nopoliebedrijf ENECO, zonder enige democratische controle, zijn gang kan gaan. Zo rotzooien ze maar raak daar aan de Hoflaan met de verdeling van de televisiezenders over de kabel. Mij dunkt dat de raad hier een schone taak heeft. Een derde motief is dat de raadsleden meer tyd krijgen om hun ge zicht in de stad te laten zien. Ook dat motief vind ik twijfelachtig. Neem het Hof van Hartelust, augustus in het Oranjepark. Ik heb al leen raadsleden bij de opening gezien, want daar kregen ze vrijkaar ten voor. Maar bij de overige voorstellingen, die het kapitale bedrag van vijftien gulden kostten, zag je de meesten niet Nee, ik vind: de gemeenteraad van Vlaardingen moet niet minder vergaderen, maar meer. De gemeenteraad wekt dan in ieder geval de indruk de stad actief te besturen. En het bijkomend voordeel is dat Dorknoper harder moet werken, want ambtenaren komen voorna melijk in actie wanneer raadsbesluiten moeten worden voorbereid. Zo snijdt het mes mooi aan twee kanten. DICK VAN DEK LllGT Vlaardingen De Historische Vereniging Vlaardingen houdt mor gen een lezing over de 250-jarige toren van de Grote Kerk op de Markt. Medewerker M. Slruijs van het Stadsarchief Vlaardingen vertelt dan alles over het ontstaan van de toren. Hij schreef er een boekje over, dat tijdens de lezing voor een tientje te koop is. Het is de voorloper van een standaardwerk over de geschiedenis van de Grote Kerk in Vlaardingen dat over twee jaar wordt uitgebracht Struijs illustreert zijn lezing met een aantal foto's en afbeeldingen uit de Historische atlas van Vlaardingen, De lezing vindt plaats om 20.00 uur in de Vleeshal van de Grote Kerk (tegenover de Smalle Havenstraat op de Markt). Arie Gog exposeert gedurende de maand september foto's die hij maakte tijdens een reis door Thailand in de bibliotheek aan de Waalstraat. Hij legde zijn im pressies vast zonder veel foto-apparatuurals een 'ge wone' toerist. Veelal zyn het situaties met mensen, variërend van het leven van bepaalde stammen in de bergen tot een show in een theater. Maar ook de con trasten tussen modem en oud, het verkeer, vreemde teksten in opschriften en het toerisme ontgingen de Vlaardingse fotograaf niet. De expositie is te zien tijdens de openingsuren van de bibliotheek. De Stichting Welzijn Nieuwland houdt morgen in sa menwerking met de Stichting Brandwondencen trum Beverwijk een voorlichtingsochtend over brandwondenpreventie voor senioren. Het program ma bestaan uit een film, dia's en groepswerkvormen, "waarin wordt ingegaan op het herkennen van ge vaarlijke situaties en de preventie van brandwonden. Aan de orde komen; het voorkomen van brandwon den in de keuken, badkamer en slaapkamer; de risi co's van 'licht ontvlambare vloeistoffen en kleding- textiel; directe hulp hij brandwondenongevallen; het donorcodicil en toepassing van donorhuid, De voor lichting wordt van 10.00 tot 12.00 uur gehouden by de Stichting Welzijn Nieuwland aan het Dr, Willem Dreesplein in Schiedam, Hóek van Holland De Jozefschool, de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen, de Protestants Christelijke Ouderen bond en het Dienstencentrum organiseren met suc ces computercursussen voorouderen. Op 12 septem ber starten vervolgcursussen voor Windows of tekst verwerken. De prijs bedraag dertig gulden voor vijf lessen, die worden gegeven in de Jozefschool aan de Planciusstraat. Aanmelden kan bij het Dienstencen trum (tel. 382092). Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Danielle Hermans, Desireevan der Jagt, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal, Carel van der Velden Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Sander Son- nemans Telefoon 2340055 4004310 Afgelopen week is (terecht) veel commotie in uw krant geweest over de problematiek rond de op handen zijnde sloop van de J. C, van Markens traat, alsmede het protest van een groot deel der bewoners. In orider meer de raadsvergadering van maandag 2 september jl. In uw krant (en de mijne!) is herhaaldelijk gesuggereerd dat niemand gereageerd zou hebben op de door de heer Boekee namens de bewoners geuite bezwa ren en handelingen der aanwezige raadsleden, college ën ondergete kende. Kortom, we kregen allemaal een veeg uit de pan. Dat ook de lokale pers in de malaise deelt blijkt meermalen in de be richtgeving van de afgelopen week. Namelijk het feit dat men conse quent vergat te vermelden dat ik tijdens de beraadslaging over de be stuurlijke vernieuwing de raad voorstelde het agendapunt voor lief te nemen en ons de rest van de avond bezig te houden met de bewoners van de Van Markenstraat, die nog aanwezig zijn (niet wetend dat die al lang weg gevlucht waren}. Men moet ook sterk in de schoenen staan als niet raadslid om een hele vergadering uit te zitten, gezien het veelvuldige orakelen der diversen fractievoorzitters. Ik Iaat me niet graag verleiden tot reageren op 'onze' lokale verslagge vers, maar ik kon het nu even niet laten, r. Krommenhoek, onafhankelijk raadslid Schiedam o. Schiedam Fabrieken, pak huizen, stations, watertorens en bruggen staan centraal tij dens de Open Monumenten dag, die dit jaar in het teken staat van het industriëel erf goed. In Schiedam wordt za terdag 14 en zondag 15 sep tember vooral aandacht be steed aan de industrie die de stad beroemd maakte: de je neverbranche. In "Vlaardin gen staat de historie van de havenbedrijven centraal Bij monumenten denkt menigeen aan bouwwerken die werden ge bouwd om macht, aanzien of schoonheid mee uit te drukken. Patriciërswoningen, kerken en stadhuizen behoren tot deze cate gorie. De waarde van gebouwen die puur als productiemiddel wer den gebouwd, wordt door veel minder mensen ingezien. Al zijn er natuurlijk uitzonderingen, ge tuige de emotionele reacties die de brand in molen De Walvisch eerder dit jaar in Schiedam op riep. De plaats van de Schiedamse mo lenreuzen in het industrieel verle den van de stad wordt uiteraard belicht tijdens de Open Monu mentendagen, die in Schiedam voor het eerst zowel op zaterdag als op zondag worden gehouden. Voor de gelegenheid is museum molen De Nieuwe Palmboom gra tis toegankelijk. In de in 1903 grotendeels afge brande molen worden de rol van boer, molenaar, brander en jene verstoker in het productieproces van de 'echte Schiedamse' nader belicht Bij gunstige vrind is de molenaar aan het werk. Er wordt op de molen onder meer gemalen voor Branderij De Tweelingh en het Nederlands Gedistilleerd Mu seum. Vanaf de balie van de mo len is het uitzicht over de binnen stad fantastisch.akhuizen zijn on losmakelijk verbonden met een stad waar industrie en handel hand in hand gaan. Er zijn er ver schillende die de deuren openen. Zoals 'De Stad Schiedam, een pakhuis uit 1834 op de Grote Markt. De houtconstructie en het metselwerk van het enorme pand verkeren nog in de oorspronkelij ke staat. Het pand loopt van de Grote Markt door tot de Sehie. Hilton Het pand van de buren is ook open. Schiedammers kennen dit pand met de karakteristieke klok- gevel van het inmiddels verdwe- Het Havenbedrijf Vlaardïngen-Oost ontbreekt zaterdag niet tijdens de bustocht langs het industrieel erfgoed in Vlaardingen. Foto Dennes van der Wel/Roel Dijkstra nen meubelbedrijf Hilton. Vroeger was distilleerderij De Witte Lelie in het pand gevestigd. Het werd in 1830 gebouwd door distillateur J.T. Beukers. Er is een restauratieplan in voorberei ding om het pand gedeeltelijk tot woningen te verbouwen. De distillateurs Nolet en De Kuy- per bewijzen op Open Monumen tendag dat de jeneverindustrie in Schiedam niet alleen een verle den heeft. Met een rondvaartboot van Stichting Lentefeest kan een bezoek worden gebracht aan bei de bedrijven, die na ruim driehon derd jaar jeneverstoken nog in blakende welstand verkeren. Ook interessant kan een bezoek aan drukkerij Roelants zijn. Het befaamde bedrijf op de hoek van de Lange Haven en de Korte Ha ven is er al ruim een eeuw geves tigd, Het mooist zijn de curieuze winkelpui en het fraaie entresol. Binnen is een collectie te zien van het vroegere en eigentijdse werk van het bedrijf. Tussen de bedrijven door worden toneelstukjes opgevoerd, die zijn geschreven door H. van der Horst. Onder leiding van regisseur Nan cy McGiüavry worden bezoekers geconfronteerd met scenes zoals je die honderd jaar geleden te genkwam, Als vanouds openen ook woningen en kerken de deu ren voor belangstellenden. Ook enkele historische schepen kun nen worden bezichtigd. Het volle dige programma is te verkrijgen bij de VVV aan de Buitenhaven weg in Schiedam. Scheepsbouw - De moderne industriële geschie denis komt nauwelijks aan bod tijdens Open Monumentendag in Schiedam. Na het verval van de jeneverindustrie verdienden tien duizenden Schiedammers hun brood in de scheepsbouw. Van het prachtige bedrijfskantoor van Gusto en de omliggende werf is niets meer terug te vinden en Wil ton-Fijenoord is ingekrompen tot een kleine reparatiewerf. Enkele verlaten bedrijfsgebou wen zijn te bezichtigen op Vijf sluizen, maar de trotse vlag van Open Monumentendag ontbreekt volgende week. In vervallen staat zijn ze niet toonbaar aan de ge middelde monumentenliefiieb- ber, meent de organisatie. SchiedamTraditiegetrouw be nut de Historische Vereniging in Schiedam Open Monumen tendag om enkele Scidam- schildjes uit te reiken. Met dit gebaar willen de liefhebbers van het stedelijke verleden de" be scherming, het onderhoud en de restauratie van voor het Schiedamse stadsgezicht be langrijke panden stimuleren. Naast het Nederlands. Gedistil- leerd Museum.valléndltjaar de" woonhui2en;Iiange^x®„ffl£; 1Q9 in de'prijzend De h istprische~yeretéging zegt 'zeer verheugd'* te zyn dat juist in het jaar van het industriële erfgoed de in 1985 afgebrande panden varide toenmalige firma Melchers volledig in oude luis- ter zyn hersteld. Met een project van zes miljoen gulden werden de panden aan de Lange Haven ingrijpend gerestaureerd en in gericht als Nederlands Gedistil leerd Museum. Het schildje wordt uitgereikt, door K. J. Melchers, de vroegere eigenaar van de distilleerderij, die pal naast de Havenkerk is gevestigd. De ex-distillateur be vestigt ook de bordjes aan de twee woonhuizen, die schuin aan de overzijde zijn gelegen. Dat gebeurt nadat voorzitter S. Rosman van de historische vet- 'j'ériiging rond elf-uur de bijbeho- _rènd^^qö|^ohdSi heeft uitge-.. lëltan^tet Gedistilleerd Mu seum':* 'De'vereniging is tijdens Open Monumentendag aanwezigin Pand Paulus aan de Korte Ha ven.' Hier toont de vereniging -"onder meer haar presentatie op. heiTriterriet. Op1 dil hypermo-- t derae communicatiemiddel toont de vereniging de geschie denis van Schiedam. Door Ben van Haren Maassluis De vrouwen vormen momenteel de meerderheid in het Maassluise college. Weliswaar is slechts een van de drie wethou ders vrouw, maar de voorzitters hamer is bij burgemeester drs. J. Sterkenburg-Versluis ook in vrouwenhanden en dat kan op cruciale momenten doorslagge vend zyn. Vijftig jaar geleden was dat heel anders. Toen maakten uitsluitend mannen de dienst uit en nam voor het eerst in de gemeenteraad van Maassluis, waarin nu naast wet houder L. D. Wesenhagen-Kaste- lein nog vier vrouwen zijn geko zen, een dame plaats op een raadszetel, Gisteravond herdacht de gemeenteraad voorafgaand aan haar vergadering het feit, dat mevrouw J. C. W. Hamakers-d'Ar- chard van Enschut op 22 augustus 1946 als eerste vrouw in Maassluis haar raadswerk begon. Elders traden veel eerder vrou wen toe tot het politieke forum. Hecent publiceerde Herman Noordegraaf in Scyedam, het or gaan van de Historische Vereni ging Schiedam, een korte levens schets van mevrouw E. Koeten- Ooms. Zij betrad twee jaar na de grondwetswijziging, die vrouwen passief kiesrecht gaf, en een jaar na de verkiezing van Suze Groe- neweg als eerste vrouwelijk lid in de Tweede Kamer, al in 1919 door een haag van vrouwen het stad huis op de Markt in Schiedam als het eerste vrouwelijke raadslid van die stad. Maassluis smaakte gisteravond het genoegen, dat zijn, inmiddels bijna 84-jarige, eerste vrouwelijke raadslid de herdenking van haar aantreden van een halve eeuw ge leden bijwoonde. An Hamakers, zoals men haar in Maassluis kent, was twintig jaar lid van de gemeenteraad. Daar naast was ze 22 jaar actief als leid ster bij de padvinderij, gaf les aan kinderen bij de Nederlandse Pro testanten Bond, was mede-oprich ter en jarenlang lid van het ver maarde Telemann Ensemble en gaf vioolles. Ze herinnert zich nog hoe het alle maal begon, ,Jn 1945 kwam er ie mand van de socialistische bewe ging aan de deur met de vraag aan mijn man of ze weer op hem kon den rekenen. Natuurlijk werd mijn man toen lid van de PvdA. Even later kwamen ze met de vraag ok ik misschien kandidaat voor de gemeenteraad zou willen zijn, want het werd tijd dat er een vrouw in kwam, zeiden ze. Op aandrang van mijn man heb ik er mee ingestemd en ik kijk er met genoegen op terug." „Als raadslid kon je in die tijd veel betekenen voor mensen, die zo vlak na de oorlog echt armoe had den. Ik ging naar gezinnen in krotten in bijvoorbeeld de Lijn- en Sandelijnstraat, waar soms negen kinderen naast elkaar op de grond sliepen. Ik nam de tijd voor de moeders, die met die problemen te maken hadden. Burgemeester en wethouders kwamen daar niet." Van beschimpingen trok ze zich niks aan. Ze leerde leven met het feit, dat ze in de begintijd in de ge meenteraad weimg aandacht kreeg. „Toen de burgemeester een keer vroeg of ik uitgesproken was, zei ik 'neen, maar er wordt toch niet naar me geluisterd'. Burgemees ter Ster- kenhurg (r.) feliciteert mevrouw J. S. W. Ha- makers'd- 'Achard van Enschut. Foto Dennes van der Wei/Roel Dijkstra Daarna was het afgelopen en wer den rumoerige raadsleden tot de orde geroepen," vertelde ze eens in een interview. Daarin sprak ze ook over vrouwen van collega's van haar man, die zeeloods was, „Loodsen waren toentertijd ver plicht in hun standplaats te gaan wonen. Zo kwam ik ook van Rot terdam naar Maassluis. Die laod- senvrouwen vormden hier een eli te en sommigen vroegen me hoe ik me zo kon vernederen door fa milies in de armoedige wijken te bezoeken. Ik heb me altijd aange trokken gevoeld tot het gewone volk, daar voelde ik me thuis." Een andere passie van An Hama- kers-d'Archard van Enschut ('Hu genoten afkomstig uit het Bra bantse Enschot') is muziek. Zij werkte tot haar trouwen als violis te in het Rotterdams Philharmo- niseh Orkest, geleid door haar leermeester Willem Pijper, toen ook directeur van het conservato rium. Na haar vertrek uit de ge meenteraad, in 1966, kreeg ze weer meer tijd voor muziek. Ze speelde jarenlang in het Tele mann Ensemble en gaf vioolles. ,,Ik speel nog steeds eerste viool," vertelt ze lachend. „Jammer ge noeg moest ik bij het Telemann Ensemble afhaken nadat een bloeding achter mijn rechteroog het volgen van de dirigent niet meer mogelijk maakte. Ik maak nu deel uit van een kwartet." Schiedam Tabakshop Jacqueline St. Liduinastraat 55. Tel. 010-4267613 Schiedam Tabaksspeciaalzaak B.P.H. Janse Broersvest 8A, Tei. 010-4268804 Schiedam Tabakshop Gonneke de Bot Winkelcentrum Hof van Spaland 6. Tei. 010-4714083 Schiedam DeBlockshop Groenelaan 103. Tel. 010-2730720 Schiedam Sigarenmagazijn Het Hoekje Boerhaavelaan 80. Tel. 010-4265513 Schiedam PrimeraWilvan Velzen Geuzenpiein 17, W.C. de Woudhoek. Tel. 010-4705470 Schiedam VW Schiedam Buitenhavenweg 9. Tel. 010-4733000 Maassluis Jan Booster-Lederwaren Koningshoek 923-14. Tel. 010-5913243 Vlaardingen Multishop Boden Dr. W. Beckmansingel 53. Tel. 010-4359164 Vlaardingen VW/ANWB Markt 12. Tel. 010-4346666 Woensdag 11 september VLAARDINGEN Wijkgebouw De Deel. Seniorgfi; bingo, 14.0046.00u. EendenkooL Excursie, 19.0ÜU. Bibliotheek Loper. Expositie beeldend kunste naar Ton Kreft SCHIEDAM -5 Woon-en Zorgcentrum ThurJedë; Bingo, 14.00u. 1 f. ROTTERDAM *0 Luxor Theater. Evita, 20.15u. Do^ dorama. Mistress,20.3ÖU. TheAèÊ Jamsessie, 21u. Rotterdams^ Schouwburg KLz. Dood Paard? 2Skin, 20.30u. Gr.z. Soiree Dam santé, 20.15u. Lantaren 1. Screen) diggers, 20.30u. Amphitheater Plaswijckpark. Een Vreefflttt? Gast, 15u. Droomtheater. Het ver haal van Don Quichote en Sanüwj Pansa, I5u. Lantaren/Vensters D£AF,n.n.b. i i Donderdag 12 september SCHIEDAM Podium. Oorsmeer, Remco Vissen 21.30u. Woon- en Zorgcentrum Thurlede. Accordeonvereniging Delfshaven,20.00u.StichtingWeJr zijn Nieuwland. voorlichting brandwondenpreventie senioren; 10.00-l2.00u. DC Woudhoek?'» Bingo, 13.3öu '72, VLAARDINGEN -~ Grote Kerk. Lunchconcert Aad Zoutendijk, I2.45-13.15u. Vleeshal Grote Kerk. Lezingontstaan toren Grote Kerk, 20.00u.Bibllothr;eK De Loper, Expositie beelden^ kunstenaar Ton Kreft. - -w ROTTERDAM 7112 St.Laurenskerk. Middagpay^ concert, 12.45u. Luxor Theater^ Evita, 20.15u. Matrix. NoiteBiph leira, 20u. Zaal De Unie. Enseöföle Ratatoulle, 20.30u. Dizzy. Willem Brekeur Kollectief, 22u. Rotter, damse Schouwburg Gr.z. Design for Living, 2ö.l5u. Lantaren 1. Star*, 20.30u. SKVR Calanfr straat. Het Vraagteken, 10 en 19.3ÖU. Popular. Open Podium; 20u. Lanteren/Venster. DEAE, n.n.b. ROTTERDAM Calypso 1:'Trainspotting' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 2: 'Blind Date' (16)d.ag. 6.45-9.30. Calypso3: 'Stealing Beauty' (alldag. 1.15d& 6.45-9.30, Calypso 2 Riksbioscoopr 'Seven" (16) dag. 12.45-3.30. Cine rama 1: Twister' (12) dag. 1.17PF 6.45-9.30. Cinerama 2: 'Kingpin' (12) dag. 1.154-6.45-9.30. Cine rama 3: Eraser(16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 4: "Ibe Craft' (16) dag. 6,45-9.30, do.vr.ma.di. ook 1.15-4. Cinerama 5:'TheRock'(16) dag. 6.15-9,15, do.vr.ma.di.ook 12.45-3.30. Corso: 'Twister' (12) dag. 1.154-6.45-9.30. Imax Thea ter: 'Survival Island' (al) dag.(beh- ,rna.) 24. 'The Living Sea' (al) dfcg. (beh.ma.) 3, za.zo.ook 1, do.oek 7.15. '2-in-l show' (al) do.vT,du$28 12. Twister1 (12) dag.{beh.do.TM$ 5.15-7.30-9.45, do.aUeen 5|& 10.15. Venster 1: 'Breakingrihe waves' (al) dag. 8, do.vr.zo.wo, ook 2. Venster 2: 'Othello' (16) imdi- .wo. 7.30, do.vr.zo.wo. ook J2.30. 'Profession: reporter' (16) da^."'lO, do.vr.za.zo, ook 7.30. Venster 3: 'Trainspotting' (16) dag. 8-10, ma.alleen 8, do.vr.zo.wo. ook 2,30. Sneak Preview ma. 10. Venster^: 'En avoir' (16) dag. - 8. 'Guantanamera' (ai) dag. 10, do- .vr.zo.wo.ook 2.30. Lumière ls,v 'Striptease' (12) dag. 1.154-6.45- 9.30. Lumière 2: 'Mission: Impos sible'(12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lu mière 3: 'Rumble in the Bronx'(16) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.di. ook 1.154. Lumière 4: 'Primal Fëèr' (16) dag. 6.45-9.30,do. vr.ma.di. ook I.154. Pathé 1: 'Phenomenon'(al) dag. 1.10-3.55-6.40-9.25. Pathé 2: 'Spy Hard' (al)dag.l 1.35-1.40-3.45- 5.50-7.55-10.Pathé3:'Moonlight& Valentino' (al) dag. 4.30-7.05-9,40, do.vr.ma.di. ook 11.20-1.55. Pathé 4: The Rock' (16) dag. 12.35:3.30- 6.25-9.20. Pathé5: 'Eraser' (16)dag. 24.30-7-9.30, do.vr.za.ma.di.'*' ook II.30Pathé 6: 'BeautifulGirls' (12) dag.4.55-7.20-9.45,do.vr.ma.di.ook 12.05-2.30. Pathé 7: 'Mission: Im possible' 12)dag. 1115-1.504.25n?ï 9.35. Rex: 'Dark Angel' 'Privi&te Schoolgirls' (18)dag.vanafl2.ÖÖ.^ Nachtvoorstellingen: Lumière'1? 'Striptease' (16) vr.za.00.15. Im-j mière 2: 'Twister' (16) vr.za.0Q.l§=j Lumière 3: 'Mission:Impossiblë vr.za. 00.15. Lumïère 4: 'Erasëé (16) vr.za. 00.15. Kindermatmees: Cinerama 'Babe' (N) za.zo.wo. 1.154. CilMg rama 5: 'Flipper' za.zo.wo. 1.154d Lumière 3: 'It takes two' za.zo.w57 1.154. Lumière 4: 'AGoofyMc&ilB (N) za.zo.wo, 1.154. Pathé: Toy Story' (N) za.zo.wo. 12.45-2.50^ Goofy Movie' (N) za.zo.wo. 12r3&> 2.30. -I Informatie over bezorging vandal krant: maandag t/m vrijdag<| van 18.00 tot 15.00 uue.f zaterdag vami Uggggg 14.00 tot 16.00 uurt Telefoon: OIO - 4004 4444

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3