19^ Een lullig straaltje uit de kraan is niet de bedoeling SC Lydia wint concours met bijzonder zeepje Tommei houdt zich buiten conflict Van Markenstraat Boot Desireevan der jagt Willem Breetveld (ONS): 'Breuken zijn zo snel verholpen dat mensen er niets van merken' D66 wil aanpak onderhoud van seniorencomplex Maasland haakt in op ouderendag Kat doodt zichzelf Gestolen auto teruggevonden Brandweer vindt hennepkwekerij 't Hart signeert boek De Nakomer Rotterdams Dagblad Zaterdag28 september 1996 Bijna iedereen vindt het van zelfsprekend dat de kerk zon dagochtend op orde is voor de dienst, de burgemeester op tijd een jubilerend bruidspaar bezoekt en grote theaterster ren prachtig uitgelicht op het podium staan- Zonder hulp zouden de blikvangers echter niet ver komen. Een serie over mensen die achter de scher men belangrijk werk verrich ten. rust is en iedereen de kantine in duikt zie je de pompen hier om hoog vliegen." Het werk in de buitenlucht bevalt Breetveld prima. Een kantoor baan zou niets voor hem zijn. „Het is heel gevarieerd werk en dat maakt het leuk. Ik kom echt overal. Ben inmiddels ook bij ont zettend veel mensen thuis ge weest. De mensen kennen me ook wel." Naast zijn werk is dat ook te danken aan zijn karakteristieke hangsnor en pet. De medewerkers van ONS zijn al tijd oproepbaar. Breetveld draait één keer in de zeven weken een wachtdienst. Elke storing buiten werktij den is dan voor hem. „Het mooie van Schiedam is dat je overal binnen een kwartier kan zijn. Een sto ring is dan ook meestal snel verholpen." Klach ten over de kwaliteit van het wa ter zijn hem nog nooit ter ore ge komen. „Natuurlijk klagen men sen weieens over roest dat uit de kraan komt. maar dat ligt aan de leidingen niet aan het water." Zijn werk - het herstellen van lei- Willem Breetveld laatzijntrots zien. De oude gereviseerde machines in het pompstation aan de Rotterdamsedijk. Foto RoefOóKsira - - Schiedam Elke straat in Schiedam heeft hij in de loop der jaren wel gezien, maar dan vooral wat daar onder de -grond ligt. Schiedammer Wil- 'tem Breetveld is monteur bij het Openbaar Nutsbedrijf 31 'Schiedam (ONS) en hij repa- -"reert samen met zijn colle ga's breuken in waterleidin gen en verhelpt storingen in een mum van tijd. „Breuken in waterleidingen komen re gelmatig voor, maar die zijn meestal zo snel gemaakt dat mensen daar vaak niets van merken." De druk op het Schiedam se wa- temet wordt geregeld in het li .pompstation aan de Roüerdamse- - dijk. Daar komt sn de kelders al '""het water binnen dat door de Sehiedamse huishoudens wordt verbruikt. Het drinkwater is al sinds jaar en dag afkomstig uit Rotterdam. Vanuit het waterbas sin bij de Van Brienenoordbrug wordt het zuivere water in onder grondse buizen naar hel Sehiedamse aanjaagstation ge pompt. Daar wordt eerst de druk gemeten en zonodig op peil ge- bracht, voordat het water naar de Sehiedamse woningen gaat. „Als er niet genoeg druk op het water -•v staat dan komt er slechts een lul- lig straaltje uit de kraan en dat is niet de bedoeling," vertelt Breet- veld.' Het werk in het oude pompstation gaat gehee! automatisch en de medewerkers van ONS zijn daar dan ook niet vaak meer te vinden. „Eigenlijk komt er hier geen men senhand meer aan te pas. Eén keer per dag komt hier iemand kijken of alles goed draait en af en toe wordt het een beetje schoon- fv' gemaakt." - Wel wordt de hoeveelheid water die per uur in de richting van de huizen gaat bijgehouden. „Gemiddeld wordt er ongeveer zeshonderd kuub water per uur Schiedam ingepompt. Dat is echt een gigantische hoeveelheid," vertelt Breetveld. Maar ook in het .T waterverbruik zijn er piekuren. - ;,Zo rond etenstijd is het spitsuur, dan is er echt een run op hel wa- cu4er. En tijdens een voetbalwed- MHJstrjjd is het rustig, maar zodra het dingen en het onderhoud aan ma chines- is inrhiddels ook een hobby geworden. In de avonduren heeft Breetveld de afgelopen ja ren heel wat tijd doorgebracht in het pompstation aan de Rotter damsedijk, Het gebouw en de ma chines dateren uit 1922. De oude roestige machines, die op de bega ne grond staan, zijn de laatste ja ren weer teruggebracht in de ori ginele staat. Alle machines wer ken weer en één van de pompen doet nog dienst als reservepomp. „Als in de.kelder beide pompen uitvallen dan neemt deze pomp het werk over," vertelt Breetveld met gepaste trots. Uit de machine druppelt net iets te veel water naar Breetveld zijn zin en daarom pakt hij meteen de sleutels erbij. „De schroef moet je niet geheel dicht draaien, anders verbrandt de as. Uit de machine moet een klein beetje water druppe len, maar dat moet je echt weten." Al lange tijd wordt gespro ken over de verplaatsing van de oude machines. Plekken zijn genoemd, maar ge lukkig voor Breetveld staan alle machines nog steeds in het oude pompstation. ,,Ze wilden deze grote machine in de stad zetten. Dat zou echt doodzonde zijn, want dan blijft er niets van over." Het oude pompstation en de in houd gaan hem aan het hart en Breetveld is eigenlijk de grootste lobbyist om van. het pompstation een monument te maken. „Laatst was ik nog op het stadskantoor en heb ik het er daar nog over ge had." Maar zover is het nog niet en tot die tijd blijft Breetveld het oude industriële erfgoed dat zo type rend is voor Schiedam met hand en tand verdedigen. „Als je het heel rationeel bekijkt dan kan dit gebouw weg. Alles gebeurt toch in de kelder. Maar dat zou doodzon de zijn. Wat hier binnen staat is echt uniek en dat moet behouden blijven" Zaterdag 28 september SCHIEDAM Westerkade. Schiespoordag, 10.00-16.00u. Centrum. Hemeken Branders Blues Nrghtvanaf 19.00u. Theater DeTeerstoof.Try-out Jules Deelder. VLAARDINGEN Wijkgebcuw De Deel. Bingo Dan sant, 20.15u. Winkelcentrum De Loper. Vredesmarkt van 12.00- 16.00 uur. Grote Kerk. Wandelcon cert, 15.00-17.00u. Triangel. Film programma, 13.30u. Sportpark De Vijfsluizen. Shetlharmonie, 20u. MAASSLUIS Theater Schuurkerk. Annie Berim solo,20.15u. HOEK VAN HOLLAND WV. Histonsche toertocht, 13.00- 17.00u. ROTTERDAM Luxor. Evsta, 20.15u. Schouwburg. Gr.z. Elsrnore, 2C.!5u. KI.z. Dimbu, 20.30u. De Doelen. K).z. Presenta tie bundel Vox Neerlandica, 20u. Theater Zuidplein Gr.z. The official tnbute tot the Blues Brothers, 20.15u. Rotown. Sjako, 22u. Jeugdth. Hofplein. Sneeuwwitje, 19u. Lantaren 2. R96: De avonden van, 20.30u. Zondag 29 september SCHIEDAM Centrum. Brandersfeesten. VLAARDINGEN Krabbeplas. Excursie, 14.QÖU. Heilige Geestkerk. Meidoomstraat 3, Slotdienst Vredesweek met domi nee Mpho Ntoane, 19.00u. Stads gehoorzaal. Kindervoorstelling Ha- kim en René Groothof, 15.00u. HOEK VAN HOUAND VW. Natuur toertocht, 13.00- 17.00u. Vogelopvangcentnim De Houtsnip. Open dagen rondleiding, 13.30-17.00u. ROTTERDAM De Doelen Gr.z. Zondagochtend concerten, llu. Ki.z. Muzieken dans uit India, 14.30u. St. Laurenskerk. Kamerkoren, 15u. Luxor. Evjta, 20.15u. Rotown. Philip Kroonen- berg,22u. Popular. Piastic Connec tion, 23u. Jeugdtheater Hofplein. Sneeuwwitje, 14u. Lantaren ien 2. Afsluiting R96.n.n.b. Museum Bolj- mansVanBeuningen.Tiepolo-toe lichting, muziek, lezing, 12.00- 15.3Qu. Bibliotheektheater. Nooit Door Rein Wolters Schiedam Voor collega-stand werkers is ze gewoon 'Lydia van het zeepje'. Maar in werkelyk- 1 heid is de winnares van het gïs- teren gehouden 18de standwer- kerconcours in Schiedam de 4&- jarige Lydia van de Ruit uit Ca- pelle aan den IJssel. Met verve uZl liet de welbespraakte verkoop ster veertien collega's achter zich. En dat waren bepaald niet de aüerslechtsten, want onder hen bevonden zich kampioenen, onder wie de Nederlands kampi oen 1995 Ger Stroe uit Kampen. Met een forse beker en een ca deaubon van het winkelcentrum De Nieuwe Passage keerde Van de Ruit tevreden huiswaarts met in haar achterhoofd al het, •- landelijke kampioenschap in Al- v melo, waar ze volgende week za- - - terdag een van de 28 geplaatsten is. „Eigenlijk had ik op myn 23ste 1 al moeten beginnen met stand- werken," vertelde ze na afloop. „In deze branche ben ik nu twaalf jaar actief. Héérlijk toch? Eerder was ik werkzaam in de horeca." De winnares verkoopt een 'won- derzeep' waarmee vlekken schijnbaar als sneeuw voor de zon uit textiel verdwijnen. Als een volleerd cabaretière speelt ze tijdens haar verkoopact in op opmerkingen uit het publiek» soms op het randje van het net te, maar nooit vulgair. Dat gold trouwens ook voor vrijwel al haar gisteren actieve collega's. Inspelen op sentiment en stem ming van de omstanders bleek een belangrijk onderdeel in hun drift artikelen van wonderpan- nen tot autopoels en van plan- tenmest tot nostalgische poppen te verkopen. Ben Keijzers uit Groningen eis te met een bijzonder vasthou dend praatje, waarbij toeschou wers die van hem eerst drie bloembolletjes in de hand kre gen gestopt en het daarom niet waagden voortijdig weg te lo pen, nadrukkelijk de aandacht op voor zijn plantenmest en potaarde-ontzuringskalk. En eerlijk is eerlijk: hij bracht een kleurig verhaal en leverde tal van nuttige tips voor een lange re levensduur van planten en snijbloemen. Keijzers deed dan ook prima zaken. Ook een goede omzet en dus een lege vrachtwagen hield planten- man Peet van der Linden uit Rotterdam aan zijn deelname over. Uiterst gevat en rijk strooi end met actuele kwinkslagen hield hij de soms wel honderd mensen rond zijn achterklep in hun ban. De derde prijs was zijn deel. Wethouder Wiegman (nutsbe drijven) reikte de prijzen uit, maar schaarde zich eerder op de dag ook onder de belangstellen den. „Jullie zouden met jullie vlotte babbel in de politiek be slist niet misstaan. In de politiek doet zich ook weieens een vuil tje voor. Lydia van der Ruit heeft de vlekkenzeep om die weg te poetsen. Ik heb genoten van de klasse, het acteertalent en het vakmanschap waarmee de producten zijn gepresen teerd" Schiedam Staatssecretaris Tommei (Volkshuisvesting) ziet geen reden om 48 huurders van een met sloop bedreigde flat in de J. C. van Markenstraat in bescher ming te nemen tegen de Sehiedamse wethouder A. Reijn- hout. Dat schrijft de staatssecreta ris in antwoord op Kamervragen, die twee weken geleden werden gesteld door het AOV. Volgens Tommei is het sloopplan niet in strijd met het volkshuisvestings beleid van het rijk. De bewoners van de Van Marken straat werden in juni verrast met de gemeentelijke mededeling dat hun woning tegen de grond moet. Volgens de gemeente staat het in de jaren zestig neergezette ge bouw ïn de weg. Wethouder Reijnhout wil in het gebied tussen de Honnerlage Gre- telaan en de Van Haarenlaan 'een hoogwaardig stedenbouwkundig plan' ontwikkelen. De sociale huurwoningen moeten plaatsma- ken voor duré koopappartemen ten. De nieuwbouw komt in de di recte omgeving van metrostation Parkweg, dat in 2001 de deuren opent. Het AOV heeft 2ware kritiek op de gang van zaken. De sloopbeslis- sing viel in de Sehiedamse raads commissie voor volkshuisvesting achter gesloten deuren. Kamerlid Verkerk noemt deze procedure 'ondemocratisch en ondoorzich- tig.' Op het verzoek van het AOV om een oordeel over de gang van za ken uit te spreken, gaat Tommel niet in. „De besluitprocedure is een bewuste bestuurlijke keuze. De ingrepen in de wijk Nieuwland zijn het beheerplan, dat voorziet in het herstructureren van de wijk." Staatssecretaris Tommel ziet geen reden de gemeente te ver zoeken van sloop af te zien. „De plannen maken deel uit van een bredere plaatselijke afweging. De voorbereiding via informatie, overleg en de eventuele toetsing via bezwarenprocedures vindt via de gebruikelijke plaatselijke pro cedures plaats. Dat alles past bin nen de bredere rijkskaders. Wij zien geen reden zo'n verzoek bij de gemeente in te dienen." Kamerlid Verkerk van het AOV is ontevreden over de antwoorden. „De staatssecretaris draait om het probleem heen. Hij gaat niet in op het feit dat bewoners niet tijdig zijn geïnformeerd." Maaskoepel Het AOV vroeg de staatssecretaris verder naar de gevolgen van de sloop voor de omvang van de kemvoorraad betaalbare wonin gen in Schiedam. Tommel ant woordt dat er ook na de sloop vol doende betaalbare woningen overblijven. Hij beroept zich op cijfers van de Maaskoepel, waarin de corpora ties in de Rijnmond participeren. Die stelt dat er in Schiedam ruim zestienduizend woningen zijn in de sociale huursector. De groep die afhankelijk is van dergelijke woningen bestaat uit achtduizend huurders, schrijft de staatssecre taris. Tn de kwestie Van Markenstraat beschouwt Kamerlid Verkerk zijn rol nu uitgespeeld. „Ik heb de zaak onder de aandacht willen brengen van de staatssecretaris. Verder kan ik slechts hopen dat dé gemeenteraad haar leven be tert. Dit soort belangrijke zaken horen in alle openheid in de ge- De vroegere wethouder Cor Bolmers stond in de Sehiedamse volksmond bekend als 'Cor de Sloper.' De bewoners van de Van Markenstraat zien de huidige bestuurder Adri Reijnhout als zijn natuurlijke opvolger. Op protestborden her en der in de stad is het hoofd van de wethouder verwerkt i n een sloopbal fotanoei Dijkstra sche gronden te vinden om de sloop van het flatgebouw te voor komen. Dezer dagen wordt de kwestie-Van Markenstraat boven dien onder de aandacht gebracht van de tienduizenden bezoekers meenteraad te worden besproken. Daar hebben bewoners recht op." Het in de Van Markenstraat ge vormde actiecomité zet het verzet tegen de sloop inmiddels gestaag voort. Een advocaat poogt juridi- Vlaardingen D66 wil dat de Stichting Woningbedrijf Vlaar- dingen wordt gesommeerd het achterstallig onderhoud aan De Wouthof aan te pakken. De ge it meenteraadsfractie vraagt burge meester cn wethouders daartoe actie te ondernemen. Anderhalf jaar geleden, per 1 ja- j- nuari 1995, nam de Stichting Wo- ningbedrijf Vlaardïngen het se- niorenwoningencomplex in Holy- Noord over van de gemeente. De Wouthof is een complex van 149 woningen voor mensen van 65 jaar en ouder. De gemiddelde leeftijd van de bewoners ligt tus sen de 89 en 85 jaar, stelt D66. Maar het gebruik van een rolstoel - of looprekje wordt bemoeilijkt "door de zware buiten- en tussen- deuren. Het is volgens de partij zelfs zo dat er om die reden diver se rolstoelen ongebruikt in de gangen staan en de bewoners niet of nauwelijks buiten de deur ko men. Verder is er volgens D66 sprake van een 'gevoel van onveiligheid' onder de bewoners. Dit zou ko men omdat het gebouw niet kan worden afgestoten en er geen huismeester meer is. Dit zou tot gevolg hebben dat jongeren, die regelmatig het gebouw binnen komen, voor overlast zorgen. Het wegvallen van de huismeester steekt extra, aldus D66, omdat dit financieel niet tot uitdrukking is gebracht in de servicekosten. Verder beklagen de democraten zich erover dat het spreekuur van de Sociale Dienst in De Wouthof is vervallen, het postkantoortje is verdwenen en ook de dependance van de bibliotheek sterk is gere duceerd. Volgens D66 voelen de bewoners zich niet meer serieus genomen. Behalve dat de partij bij b en w aandringt op het (door de huisbaas) aanpakken van het achterstallig onderhoud, vraagt DC6 ook opheldering over het op heffen van het spreekuur van de Sociale Dienst. Maasland De gezamenlijke ou derenbonden in Maasland KBO en PCOB en de activiteitencom missie van de Stichting Welzijn Ouderen Maasland (SWOM) ha ken in op de nationale dag voor ouderen. De nationale dag voor de ouderen is op dinsdag 1 oktober, maar in Maasland wordt hieraan al op maandag 30 september aandacht geschonken. Het programma wordt mede aangeboden door het Comité Nationale Dag van de Ou deren, die als cadeau aan de Maaslandse ouderen duizend gul den heeft aangeboden om de kos ten van de activiteiten te dekken. De Maaslandse ouderendag vindt tussen 16.00 en 19.30 uur plaats in de gereformeerde kerk aan de Slot de Houvelaan. Na de ont vangst met een kopje koffie ver zorgt de Maaslandse Harmonie een optreden, waarna een brood maaltijd wordt aangeboden. Er is een nostalgisch optreden van de imitator van Dorus, die in de huid kruipt van de legendarische Tom Manders. Het sluitstuk van de ou derendag wordt weer verzorgd door de Maaslandse Harmonie. Aanmelden om aan de ouderen dag mee te doen, is noodzakelijk. Dat kan telefonisch op de num mers 010-59134 IJ. van Loenen). 010-5928699 (J. Zegwaard) en 010- 5918052 (SWOM). van de Brandersfeesten. Aan de Lange Haven hangen tientallen plakketten waarin de afbeelding van wethouder Reijnhout is ver werkt in een slopersbal. Hij wordt voorgesteld als 'kapitaaivemieti- ger', 'stadsvemieler' en 'sloper van Schiedam.' Maassluis Een bewoonster van de Jan Steenstraat in Maassluis vond gisterochtend een dode kat op haar weg. Het beest heeft zich zelf vermoedelijk gewurgd door zijn voorpootje onder zijn hals bandje te steken. De bewoonster waarschuwde de politie die het dier vervolgens heeft wegge bracht Ook heeft zij nog een po ging ondernomen om de eigenaar te achterhalen, maar dat is niet gelukt VJaardingen De Vlaardingse po litie heeft gisterochtend op de Jo- han Westerweeistraat een gesto len Belgische auto met Neder landse kentekenplaten terugge vonden. Omwonenden belden de politie omdat zij het vreemd von den dat een personenauto sinds enige weken onbeheerd op straat stond. De politie doorzocht de au to en zag dat de draden onder het stuur waren losgetrokken. Nader onderzoek leverde op dat het voertuig in maart uit België was ontvreemd. Vlaardingett De brandweer van Vlaardingen heeft gisterochtend een hennepkwekerij in een wo ning aan de Spoorsingel in Vlaar dingen ontdekt. Buurtbewoners belden de brandweer vanwege lekkage vanuit de bovengelegen woning v$ar op dat moment nie mand aanwezig was. De politie en brandweer zijn ver volgens naar binnen gegaan en tot hun stomme verbazing troffen ze een kwekerij met 275 planten aan. De 26-jarige bewoner die on dertussen thuis kwam is aange houden. De planten worden ver nietigd. 13u. 14.00- meer slaoen, 03.00U. Maandag 30 september VLAARDINGEN Harmonie. Presentatie wijkplan Oostwijk, 16.30-20.30u. Maassluis Maassluis' beroemd ste zoon is vanmiddag voor even terug in zijn geboorteplaats. Tus sen twee en vier uur is Maarten 't Hart in boekhandel Koningshoek aanwezig om zijn nieuwe boek De Nakomer te signeren. De schrijver van bestsellers als Een Vlucht Regenwulpen en De Steile Helling stopt altijd een ste vige 'dosis Maassluis' in zijn boe ken. Onlangs verklaarde de au teur, die ook wekelijks een co lumn schrijft voor het Rotterdams Dagblad, dat zijn Maassluise bron aan het opdrogen is. Tot dusver schreef 't Hart veel in de jaren vijftig opgelopen trau ma's van zich af. De auteur groei de op in een gereformeerd milieu m het (toen nog) calvinistische visserdorp. ROTTERDAM Calypso Ir Trainspotting' (16) dag. I.15-4-6.45-9.30. Calypso 2: 'Ju- de' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 3: 'Stealing Beauty' (al) dag, 1.15-4-6.45-9,30. Cinerama 1: Twister' (12) dag, 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 2: Two Much* (a!) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Eraser' (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 4: 'Mission: Impos sible' (12) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.di. ook 1.15-4. Cinerama 5: 'Primal Fear' (16) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.di.ooki.15-4. Corso: The Quest' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Imax Theater: 'Special Effects' (al) dag.(beh.ma.) 2-4-5.30-9, vr.ook II, za.ook 12. 'Survival Island' (al) dag.(beh.ma.)3,za.zo.ookl.'2-in-l show' (al) do.vr.di.wo. 12. Twister' (12) dagjbeh.ma.) 6.45-10, zo.ook 10.45. Venster 1: Trainspotting' (16) dag. 8-10, ma, alleen 8, do- .vr.zo.wo. ook 2.30. Sneak Preview ma, 10. Venster 2: 'Orfeu Negro' (16) ma.di.wo, 7.30, do- ,vr.zo.wo.ook2,30. 'Dream Window' di.vr.za.7.30. 'Himiko' do.ma.10. 'Gcnza, a spearman' vr.zo.10. The Prtfall' za.10, zo.7.30. 'Banished' di.10. 'Sharaku'wo.10. Venster 3: 'Brothers McMullen' (al) dag. 7.30. 'Breakingthe waves' (16) dag. 9,30, do.vr.zo.wo. ook 2. Venster 4: 'Une été a la Goulette' (al) do.vr.zo.wo. 2.30. 'Palookaviüe' (16) dag. 8-10. Lumlère 1: 'Crying Freeman' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière2: 'Striptease' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Lumière 3: 'A time to kill' (16) dag. 6.15-9.15, do.vr.ma.di. ook 2. Lumière 4: 'Multiplicity' (al) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.di. ookl.15-4. Pa thé 1: Twister' (12) dag, 11.30- 2.05-4.40-7.15-9,50. Pathé 2: 'Eraser' (16) dag.4.40-7.10-9,40, do.vr.ma.di.ook 11.40-2.10. Pathé 3: The Rock' (16) dag. 3.30-6.25- 9.20, do.vr.ma.di.ookl2.35. Pathé 4: 'Phenomenon' (ai) dag. 1.15-4- 6.45-9,30, Pathé 5: 'A time to kill' (16) dag. 11.55-3-6.05-9.10. Pa thé 6: The crossing guard' (16) dag. 11.05-1.40-4.15-6.50-9.25 Pa thé 7: 'Mission: Impossible' (12) dag. 11.15-1.50-4.25-7-9.35. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Crying Freeman' (16) vr.za.OO.15. Lumière 2: 'Stnptease' (16) vr.za,00.15. Lumière 3: 'Eraser* (16) vr.7H.00.15. Lumière 4: The Quest' (16) vr.za.00.15. Kindermatinees: Cinerama 4: 'Ba be' (N) za.zo.wo. 1.15-4. Cinerama 5: 'Ripper' za-zo.wo. 1.15-4. Lumiè re 3: 'It takes two'za.zo.wo. 1.15-4. lumière 4: 'A Goofy Movie' (N) za .zo.wo. 1.15-4. Pathé: Toy Story' (Mzo.zo.wo. 11.201.25. 'A Gccfy Movie' (N)za.zo.wo. 12.40-2.40.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 1