Beste wedstrijd Idétrading tot nu toe Schaakode aan bijna 100-jarige Hockeysters Ronterdam bruisen van enthousiasme Alcazar niet in problemen Eerste verlies voor rugbyers FVT-duo naar NK meerkamp Herstel van Twenty One Up Volleyballers Capelle geven visitekaartje af Lotfi Ben Salah: 'Dit gedrag tolereer ik niet' Trekvogels in de lift Poloërs SVH hebben nog geen seconde getraind VZC pakt draad weer op Rotterdams Dagblad Maandag 7 oktober 1996 Rotterdam De volleybalsters van Alcazar/Erasmus zijn de com petitie begonnen met een 3-0 overwinning op de reserves van Rijswijk. De setstanden waren 15- 6, 15-j en 15-12, Maar trainer- coach Tony Boer wil niet al te veel waarde hechten aan de zege. De Rijswijkse ploeg degradeerde vo rig jaar uit de derde divisie, maar mocht in de zomer een leeggeko men plaats opvullen. Boer schat Rijswijk nog steeds in als één van de zwakste ploegen en meent dat zijn eigen team net zo als vorig jaar in de middenmoot kan eindigen. Vooral over het spel van zijn ploeg in de eerste twee sets was hij tevreden, „We hadden ze zo goed onder druk, dat hun aanval voorspelbaar werd en we ons blok daarop konden instel len." In de derde set kwamen de Rot terdamse studentes nog wel met 12-9 achter, maar toonde de Rot terdamse ploeg zich 'flexibel' ge noeg om de achterstand om te buigen. Roosendaal De rugbyers van RRC zijn hun ongeslagen status kwijtgeraakt tegen Roosendaal. Vorig seizoen leden de Rotter dammers bij dezelfde tegenstan der ook al een nederlaag met één punt. Nu werd het 21-20 voor de thuisclub, die de overwinning vol komen verdiende. Rotterdam staat na de vijfde wedstrijd vierde .met acht punten. Ondanks het feit dat een Roosen- daalse speler was weggestuurd, bleven de Brabanders met één man minder hun duels winnen. Met name de voorwaartsen waren sterker dan die aan Rotterdamse zijde. Dit betekende te veel druk op RRC en met name in de scrum werd dit voelbaar. Rotterdam kreeg een andere tegenslag te verwerken. Talent Amo Martha liep een schoe "^blessure op en is voor circa zta ui k geschakeld. De scores van Rotterdam: één pe nalty-try, jc try van De Haan (beide gecom vrteerd) en twee pe nalty-kicks vai Darren Rolls. Wageningen Voor het duo Jörg de Cock en Michel de Boer zijn de halve finales meerkampen suc cesvol verlopen. De tafeltennis sers van FVT/Visser werden giste ren in Wageningen eerste in hun poule. Daardoor hebben zij zich geplaatst voor de finale die op 28 en 29 december in Berkel en Ro denrijs wordt gespeeld. Ronald Vijverberg was al zeker van plaatsing door zijn vijfde plaats op de nationale rangüjsi De Cock was in zijn poule als eer ste geplaatst en hij maakte dat ook waar. Hij verloor alleen van Gert Jan van de Braak. Michel de Boer was achter Merijn de Bruin en Jos Verhulst als derde geplaatst. Hij moest als tweede eindigen. De Hagenaar in Rotter damse dienst slaagde cum laude, want hij werd eerste door alle par tijen te winnen. De Boer is toch al bezig aan een sterk seizoen. De FVTer is in de competitie na vier wedstrijden nog steeds ongeslagen, in de thuiswedstrijd tegen SKF (6-1) wonnen De Boer en Jörg* de Cock zaterdag hun twee partijen en sa men zegevierden ze in het dub belspel. De Rotterdamse landskampioen staat met 24 punten uit vier partij en ook nu weer in de top van de ranglijst Koploper Irene heeft 27 punten, maar speelde een wed strijdméér. Zaterdag komen beide koplopers in Tilburg tegen elkaar achter de tafel. De vier uit handen gegeven partijen kwamen tot dusverre van Ronald Vijverberg (twee), De Cock en het dubbelspel. Rotterdam Na drie nederlagen smaakte Twenty One U 3 einde lijk weer het zoet van ce eerste overwinning. Aan de Van Alke- madehof werden de reserves van HBC met een duidelijke 8-2 ne derlaag naar Heemstede terugge stuurd. Samen met HBC 2 en Hui zen, waartegen de Rotterdam mers zaterdag spelen, behoort Twenty One Up tot de degradatie kandidaten. Dat Onno Trip in de vierde divisie niets heeft te zoeken, was na zijn twee eerdere hattricks al duide lijk. Hij is veel te sterk voor deze afdeling. Ook nu bleef hij ongesla gen, evenals trouwens Niels van der Wal. De nieuwkomer verraste met zijn eerste hattrick en won met Trip ook in dubbelspel. Rob Bron droeg dit keer slt, hts één punt bij in de score. Door Paul van den Bosch Rotterdam Er zijn basketbalwedstrijden waarin de winnaar eigenlijk al snel vaststaat zonder dat het puntversehil tussen beide ploegen dan al echt is opgelopen. Het heeft er zaterdag avond nimmer naar uitgezien dat Idétrading/KB het thuisduel met BV Cees Lubbers uit handen zou geven, nadat de Rotter dammers rond de tiende minuut een voorsprong van zes pun ten (24-18) hadden opgebouwd. Die marge is daarna nooit min der geweest en dat was tekenend voor de kracht van Idétra ding, dat tegen de naar Zwolle uitgeweken Meppelaren de bit tere nasmaak van de grote nederlaag bij EBBC/Den Bosch zéér overtuigend wist weg te spoelen: 89-73 winst. Vooral de eerste zeventien minu ten van de tweede helft mochten er zijn. Het was alleen jammer dat Idétrading in de laatste, pakweg, drie minuten grossierde in slor digheden en balverlies, zodat BV Cees Lubbers de schade beperkt kon houden. Het was het enige smetje op de derde overwinning (op vijf eredivisieduels) van de Rotterdamse équipe, die de ge deelde vijfde plaats heeft ingeno men. Koploper is het ongeslagen Drenthe, dat nog wel een hoofdsponsor maar niet de juiste vorm zoekt. Juist tegen die formatie uit Assen, met die momenteel toch "wat vreemde clubnaam, speelde Idé trading dit seizoen z'n slechtste partij. Die van gisteren was mis schien wel de beste van de vijf. In de eerste helft vormde vooral Joe Moore het verschil. Vorig seizoen stond de Ameri kaan in de schaduw van 2ijn land genoot Michael Huger. De huidi ge guard van Antwerpen, die za terdagavond toch weer naar zijn oude liefde in sporthal Rijnmond- Noord kwam kijken, was met z'n dribbels, scores en passes een smaakmaker voor het grote pu bliek. Moore léék daaraan onder geschikt, maar de insiders wisten ai dat hij o zo belangrijk is voor de ploeg van Jan Sikking. Joe Moore Met Huger weg en Terry Coner als diens vervanger op de T'-positie, ligt er meer druk op de schouders van forward Moore. Zeker omdat Coner nog zeker niet was hersteld van de knieblessure, die hem de laatste twee weken uit de trai- Terry Coner op weg naar de basket. De Amerikaan van Idétra- ding/RB was tegen BV Cees Lubbers toch meer de controleren de dan de scorende gu- FotoCorVos ningszaal hield. Hij was zaterdag dan ook meer de controlerende en spelverdelende guard dan de pro minente scorer (vierpunten in to taal). Met zijn 19 punten in de eerste helft (rust: 40-34) was Joe Moore de grote animator in de Rotter damse scoringsmachine, die in Anthony van Eijek en Marco Pi- kaar twee zichtbaar haperende ra- dartjes kende. Beiden misten te veel opgelegde kansen onder het bord, maar juist zij zouden zich in de tweede rondgang goed revan cheren. „Marco moet zijn draai nog vin den," zei coach Sikking nader hand over Pikaar. „De laatste vijf jaar heeft hij nauwelijks gebas ketbald. Hü is een 'echtere' center onder het bord dan Daan van Eg- mond vorig seizoen. Die speelde meer vanaf de zijkant. Marco geeft ons meer body inside." Door een aantal goede scores van diezelfde Pikaar, een serie van de atletische Van Eijk en een twee- en driepunter van de plots met scherp schietende Rob de Graaf bouwde Idétrading na rust de voorsprong uit tot vijftien punten (5641). Het gat was verslagen, de wedstrijd kon op slot, al liet Idé trading na het krachtsverschil van na de pauze nog duidelijker uit te drukken dan met de uitein delijke 89-73. Beide ploegen speelden in die slotfase met hun bankzitters. „Dat was jammer ja," erkende Sikking. „Maar voor de rest vond ik het een prima wedstrijd." Jam mer alleen dat niet meer dan zo'n honderd die hards, onder wie een tiental Zwollenaren, daarvan ge tuige waren. Het was Idétradings slechtst bezochte thuisduel dit seizoen. De concurrentie van de interland Wales-Nederland zal daar niet vreemd aan zijn ge weest Sport7 had de Rotterdamse eredi- vionist aangeboden het treffen af gelopen donderdag live uit te zen den, maar Idétrading kon de ont moeting op zo'n korte termijn niet meer verzetten. Badmintonclub Ommoord had die avond de be schikking over de sportzaal van streekschool Rijnmond-Noord. Idétrading/RB-BV Cees Lubbers89-73 (40- 34). Scores Idétrading: Joe Moore 25, San- der Kales 15, Anthony van Eijck 14,Robde Graaf 13, Marco Pikaar 12, Terry Coner 4, Paul van Maren 4, Martin GiHiot 2. Door Hans Kerbert Capelle aan den IJssel—Alcom/Ca- pelle heeft zijn visitekaartje afge geven. De volleyballers van trai ner-coach Pieter Jan Leeuwerink veegden zaterdag op niet mis te verstane wijze de vloer aan met TDK/Brevok uit Breda: 3-0. Niets, maar dan ook niets hadden de Bredanaars in te brengen tegen de geconcentreerd en gevarieerd aanvallende gastheren. De set standen maakten commentaar ei genlijk overbodig: 15-7, 15-2 en 15-5. Van de elf spelers die de selectie van dr CapeÜenaren v< rig seizoen telde, bleven er drie. Acht volley ballers vertrokken, dus moesten Leeuwerink en zijn assistent Kon Boudrie opnieuw beginnen. Met zes nieuwelingen in een ploeg van acht man werd de voorbereiding gestart. Al spoedig, en naar zater dag bleek geheel gerechtvaar digd, rees de overtuiging dat Al- com/Capelle een gretig en talent vol team heeft. Eén probleem: acht man is wel erg weinig voor een seizoen met competitie-, be ker- en Europa Cup-wedstrijden. „Het is te hopen dat iedereen heel blijft. Als het moet kan Ron Bou drie invallen, en als er minder dan zes man overblijven acht ik het niet uitgesloten dat ik zelf mee zal doen," sprak de voorzichtig grij zende Leeuwerink na de wed strijd. Vooralsnog is dat niet nodig. De zes nieuwe spelers renderen pri ma in het systeem dat Leeuwe rink en Boudrie voor ogen start. Vooral Jules Martens was zater dag een genot om naar te kijken. De Canadees, die het j> ngere broertje van Johann Olav Koss zou kunnen zijn, beschikt over een uitstekende sprongservice die de Bredanaars gisteren be hoorlijk zenuwachtig maakte. Daarbij is hij fel en sterk en nu al mateloos populair bij de Capelse aanhang. En Martens is bezig Ne derlands te leren. Kennelijk is hij van plan wat langer te blijven dan zijn Amerikaanse voorgangers Leiand Quinn, Matt Lyles en Mi ke Diehl. Daar zullen ze in Capelle b!y mee zijn. Het voert wat te ver om Martens maar meteen tot uitblinker van Capelle uit te roepen. Daarmee zouden de overige zeven tekort worden gedaan. De ploeg had geen uitblinker en misschien bleek juist daaruit wel haar kracht. Leeuwerink had een logi sche verklaring voor het sterke samenspel tegen TDK/Brevok. „We zijn met weinig spelers. Ie dereen moet er dus staan. Ze kun nen zich geen slechte dag veroor loven, want er zijn geen vervan gers die dat kunnen opvangen." De coach had de overwinning ei genlijk wel verwacht. „Je volgt je concurrenten in de zomer natuur lijk wel. Ook TDK/Brevok raakte acht spelers kwijt. En als je dan weet wie ze overhielden en wie er bij kwamen, kun je deze overwin ning verwachten. Brevok gaat een heel moeilijk seizoen tegemoet." Ondanks het simpele succes was Leeuwerink niet helemaal tevre den over zijn team. „Ik heb teveel fouten gezien," vond hij. „Maar dat neemt niet weg dat wij over het geheel goed en gretig ge speeld hebben." Jong en oud luisterden zaterdag vol bewondering naar de verhalen van Catharina Roodzant-Glimnerveen, de bijna lOO-jarige. Foto Jaap Rozerna/Rotterdams Dagblad Door Henny Vijgeboom Rotterdam In 1990 zei een arts tegen mevrouw Catharina Rood- zant-Glimmerveen: 'U kunt met gemak honderd jaar worden....1 Op 21 oktober zal het zover zijn. Afgelopen zaterdag organiseerde schaakvereniging Sehiebroek/ Westen Regina al het eerste mevrouw Roodzant-toemooi, ter ere van 's 'ands oudste en leukste schaakster (in 1935, '36 en '38 landskampioene). Dat haar hobby een gezonde her sengymnastiek is, bewees de Rot terdamse 'Catharina de Grote' door in groep twee een score van vijftig procent te scoren. „Ik ge loof dat ik mijn theorie weer eens moet bijschaven," reageerde zij nogal teleurgesteld na de loftui tingen. „Die snotjongens van te genwoordig weten er zoveel van...," is haar slogan. En dan heeft zij het over mannen van over de zestig. Het toernooi met vierentwintig deelnemers werd een succes voor de 18-jarige Reinier Feiner en Frans Koevermans (veertig jaar geleden de snelschaakkampioen van de Rotterdamse Schaakbond) die 5 1/2 punt uit zeven partijen (15 minuten bedenktijd) verza melden. In de slotronde remiseerde Feiner tegen de sterke Belg Valerie Maes, maar Koevermans kwam langszij door een overwinning op FlDE-arbiter Henk Greeven- bosch, tot dan tot de koploper. Dolf Meijer en Ed Visser zegevier den over respectievelijk Natha- naël Spaan en David Mesman. Brief Nadal de stukken in de dozen wa ren opgeborgen, werd mevrouw Roodzant nog ingefluisterd: „U krijgt toch ook nog een felicitatie brief van koningin Beatrix?" Hi lariteit alom, toen de bijna hon derdjarige lachend antwoordde: „Nou en? Die kan ik toch niet naar bovenmeenemen...?" Rotterdam De hockeysters van HC Rotterdam hebben tijdens het dubbelweekeinde een geslaagde greep naar de macht gedaan. Door overwinningen op Bloemenöaal (4-0) en Oranje Zwart (3-1klom de formatie van Robbert Paul Aalb- regt op naar de tweede plaats in de hoofdklasse. js jammer dat we in de eerste wedstrijd te gen Kampong een punt hebben laten liggen," sprak de opgewekte trainer. Anders hadden we sa men met Amsterdam op kop ge staan." De beide overwinningen gaven opnieuw aan dar het Rot terdamse elftal bruist van enthou siasme. Aaibregt: „Na het vertrek van de routiniers heeft de ploeg toch een nieuwe impuls gekre gen. Ik wil echter niet te vroeg jui chen omdat we in de eerste vier wedstrijden alleen tegen clubs uit de onderste regionen hebben ge speeld. Het echte werk, met wed strijden tegen Den Bosch en La ren, komt nu pas. Daarna kan ik oordelen hoe sterk Rotterdam ei genlijk is, of we bestand zijn te gen de druk." Florien Comelis zette de club van de Beekweg zaterdag tegen Bloe- mendaal al snel op een 2-0 voor sprong. Het kon toen niet meer fout gaan. De thuisclub werd steeds sterker en kwam door Jan- neke Schopman zelfs op 3-0. Kar lijn Petri maakte met een vierde treffer (veldgoal) aan alleonzeker- heid een einde. Een dag later, tegen Oranje Zwart, ging het moeizamer. Het overwicht kon maar moeilijk in treffers worden omgezet. De meeste acties liepen in het begin op mets uit. Janneke Schopman opende uiteindelijk de score, ge volgd door een treffer van Florien Comelis. Ook in deze ontmoeting stelde Karlijn Petri de zege veilig. De vrouwen van Victoria leden in de overgangsklasse de tweede ne derlaag in het nog verse seizoen. In en tegen Groningen bleef de Kralingsen met lege handen ach ter: 1-0. De mannen van MEP gingen slimmer om met de kansen, mede door het afschaffen van de buiten spelregel, dan hun collega's van Rotterdam. De thuisclub mocht vrij en frank aanvallen en dit overwicht resulteerde in een snel le 3-0 voorsprong. Daarna schrok Rotterdam wakker en deed iets terug door Michel Krauwel: 3-1. Vervolgens zag invaller Jits Schn eiders zijn invallersbeurt beloond met een tweede treffer en was er daarna nog van alles mogelijk. De tijd was echter tc kort om een gelijkspel te bewerkstelligen. De ploeg veerde nog even op toen Mi chel Krauwel alleen voor de doel man van MEP verscheen, maar hij sloeg de bal veel te zacht in. Stadgenoot Leonidas kon het niet bolwerken tegen Alkmaar en ver loor met 0-1. Victoria dacht bij een 4-1 voorsprong tegen Voordaan de buit binnen te hebben. De ploeg was over alle linies sterker en nam achtereenvolgens door Jan Willem de Ruiter, Thijs Stoop, Huib Uoyd en Kees Kruythoff af stand. Daarna hadden de Kraiin- gers hun kruit verschoten. De Rotterdammers dachten dat de buit binnen was, maar die hoog moed werd door de gasten in en kele minuten genadeloos afge straft: 44. Trainer Frank van Duï- venbode: „En we mochten uitein delijk nog blij zijn dat het 44 bleef." Door Paul Hoes Rotterdam De handballers van Atomium'61 heb ben in hun eerste zaalwedstrijd een ontluisterende 16-28 nederlaag geleden tegen WIK. Dat gebeurde in een tumultueuze wedstrijd waarin de Rotterdam mers hun Tunesische aanwinst Mohsen Daghrir kwijtraakten door een rode kaart. De vrouwen van Ancora leden hun derde onnodige nederlaag op rij in de eredivisie: AAC1899 was met 20-18 te sterk. Lotfi Ben Salah had zich z|jn debuut als trainer van Atomium heel anders voorgesteld. De oud-speler zag echter dat Atomium het heel lastig had met de autori tair optredende scheidsrechters. De spelers vervie len in hun oude fout: ze waren te veel bezig zijn met andere zaken dan handbal. Daarbij kwam nog dat WIK veel sterker voor de dag kwam dan verwacht Bij een 8-13 stand manoeuvreerde Salahs landgenoot Mohsen Daghrir Atomium in een kansloze positie door in zijn kwaadheid in de richting van de scheids rechter te spuwen. Hij werd uiteraard weggestuurd, zodat Atomium de rest van de wedstrijd met een nu merieke minderheid moest spelen. De overduidelij ke 16-28 was het gevolg. Salah was er 'goed ziek' van: „Wij hebben ons te veel laten gaan tegen de scheids rechters. Als coach was ik machteloos. We zullen de ze week om de tafel gaan zitten. Dit soort gedrag kan en wil ik niet tolereren." Ancora leed een onverdiende nederlaag. De lekker agressief spelende handbalsters kenden in AAC in de eerste helft nog een gelijkwaardige tegenstander (8-8), maar na de pauze leek Ancora het heft in han den te nemen. Vla 10-13 werd het met nog tien minu ten te spelen 14-17 en niets leek een overwinning van Ancora in de weg te staan. De Rotterdamsen kwamen twee maal twee minuten met vier speelsters te staan en daarvan profiteerden de Arnhemsen optimaal door vier maal te scoren. Bij 18-18 lieten de scheidsrechters na om Ancora een (volgens de Rotterdamse club) 'zuivere' strafschop toe te kennen, waarna AAC in de tegenaanval 19-18 spoorde. Later werd het ook nog 20-18. Heel Ancora wees na het eindsignaal naar de scheidsrechters, maar het grote probleem blijft natuurlijk het scoren. Van de t|en ingezette speelsters scoorden er maar vier. Nicoleta Boriceau maakte tien treffers, waaron der zes strafworpen, Na drie wedstrijden staat Anco ra puntloos onderaan. Op het veld sloten de vrouwen van Snelwiek de eer ste competitiehelft ongeslagen af. In een zeer afwis selend duel bleven zij Atomium de baas: 13-12. Ook bij de mannen stond deze derby op het programma, maar Atomium moest door de start van de zaalcom petitie met het tweede team aantreden en was vol strekt kansloos: 3111. Ook Roda won: met 18-12 van Hercules in Rijswijk. Door André Kouwenhoven Rotterdam De Rotterdamse eersteklasser Trekvo gels blijft verbazen. Door de verrassende 18-17 zege op het sterke Boines draait de ploeg keurig mee in de kopgroep. Na een snelle 4-1 opening werd het 7-7, maar Trekvogels ging toch met een 9-7 voorsprong thee drinken. Het team Ger van Rutten nam daarna het heft weer in handen en liep uit naar 12-9 en 14-12. Bolnes herstelde zich en leidde nog met 15- 16. Maar na 16-16 (door Ronald de Ronde) en fven la ter 17-17 (Els de Roode) profiteerde de thuisclub van een verdedigingsfout en werd Karin Treytel match- winnaar. Els de Roode (5x) scoorde het vaakst. WION maakte geen fout en overklaste het bezoeken de Klimop uit Asten met 19-8 (rust 104). WimNiesing was met zeven treffers topscorer. Doordat koploper DETO met 12-9 van De Overkanters won, blijft Erik van Viersens équipe een punt achter. Trekvogels en Bolnes volgen op drie punten. In de tweede klasse F boekte Het Zuiden een gemak kelijke zege tegen gast DKV, IJmuiden: 14-9. Via 74 bij de pauze zaten de Tuindorpers bij 8-6 even. in een dip, maar daarna hervatten zij het scoren: 14-9. Al- bert en Alex Groeneveld tekenden samen voor acht treffers. In 2K verloor Rozenburg bij het matige, Oranje Wit in Tilburg met 10-9 en blijft daardoor op zeven punten steken. Rotterdam SVH is de waterpolocompetitie in de tweede klasse A begonnen met een 11-9 nederlaag b|j Katwijk. Op zich viel dat resultaat niet eens legen. SVH heeft nog niet één uurtje getraind. De aanstaande verhuizing van het zwembad aan de Van Maanenstraat in Noord naar de nieuwe accom modatie 'De Wilgenring' in Sehiebroek is daar debet aan. Om kosten te besparen zijn de trainingsessies voorlopig nog een maand uitgesteld. NVO/Barracuda heeft zich echter het lot van SVH aangetrokken. Van af deze week kunnen de Rotterdammers een enkel uurtje in het zwembad in NIeuwerkerk aan de IJssel meetrainen. Met iets meer wedstrijdritme en trai- ningsarbeid zullen de Rotterdammers de komende tijd zeker de nodige puntjes bijeen sprokkelen. De U-9 nederlaag bij Katwijk was uitsluitend te wij ten aan het missen van de opgelegde kansen. SVH verscheen liefst zeven keer alleen voor het vijandelij ke doel. De doelpuntenproductie bleef daardoor ste ken op treffers van Mare Peter Verveer (4), Ubbo Rommerts (3) en Kees Romers (2). Rotterdam deed het in de tweede klasse A stukken beter met een 10-7 zege op Hoorn. Voor Spartaan was het begin van het nieuwe seizoen weinig succesvol. Tegen fusieclub Walrus/Shell werd met 5-6 verloren. Lange tijd kon Spartaan de oppo nent bijbenen, om in de slotfase alsnog het loodje te leggen, Reyer van Middelkoop (2), AijanMerks, Jac- co van Middelkoop en Gilbert Luyten waren de Rot terdamse schutters. Ook RWV redde het tijdens de ouverture niet.'Hier- omymus was een te degelijke tegenstander. De be zoekers waren met name in de afwerking een stuk secuurder: 7-10. Rotterdam VZC Vlaardingen is zaterdag in zwem bad De Hoge Devel in Zwijndrecht gehuldigd voor het kampioenschap van de zwembond voor Rotter dam Omstreken. Het was voor de derde keer dat de Vlaardingse ploeg deze titel behaalde. Na de huldi ging klonk het startschot voor de nieuwe competitie waarbij de acht sterkste ploegen van de regio zijn be trokken. In de eerste wedstrijd zette VZC gastheer De Devel al op een onoverbrugbare achterstand. Stand: I. VZC,2, De Devel (Zwiindrecht),3.Nautilus(Dordrecht),4- De Kempvis (Spykemsse), 5, Mervede, 6. De Lansingh (Ridder kerk). 7. DWF (Süedrecht). 8. De Gooye (Dtrksland).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3