21F Nieuwenhoorn geeft winst uit handen De Musschen krijgt Spartaanse les: 1-5 HION drukt Alexandria'66 nog dieper in het moeras Belvédère ook blij met alleen de punten Rotterdams Dagblad Maandag 7 oktober 1996 Door Perry Menexis Rotterdam De topper in de tweede klasse D tussen Leonidas en koploper Nieuwenhoorn kende gisteren een uiterst turbu lent einde. Delano Summerviile scoorde twee minuten in bles suretijd de dik verdiende gelijkmaker voor Leonidas, dat daarna nog de beste kansen kreeg om alsnog de winst uit hel vuur te slepen: 1-1. Uiteindelijk hield doelman Ro bert van de Broecke, die een aan tal fraaie reddingen verrichtte, Nieuwenhoorn op de been. De trotse koploper van hel eiland Voome-Putten werd naarmate de tweede helft vorderde steeds meer met de rug tegen de muur gezel. Nog voordat Van de Broecke in blessuretijd capitu leerde, had de sluitpost van Nieu wenhoorn drie keer een inzet van Jan Vermulm op formidabele wij ze onschadelijk gemaakt. Voorat de redding op een uitstekende kopbal van de geblokte Rotter dammer, een kwartier voor tijd. werd door het publiek met een oorverdovend applaus gehono reerd. Toch bleek de uitblinkende doel- verdiger niet onoverwinnelijk. Terwijl iedereen wachtte op het laatste fluitsignaal van scheids rechter Lagerwey, kreeg Delano Summerviile de bal in een scrim mage plotseling voor zijn voeten. De spits bedacht zich geen mo ment en kegelde de bal van nog geen drie meter snoeihard in hel doel: 1-1. Met dat doelpunt werd het goede spel van Summervillc, die zeker na de pauze voortdu rend onrust stookte in de defensie van de koploper, op gepaste wijze beloond. Na die gelijkmaker rook Leonidas bloed en streed het met volle over gave voor de winst. Dat illustreer de een van de reserves door bij een corner meteen vanuit de dug out een bal naar zijn medespelers te schieten. Het had de ploeg van trainer Aad Jansen en zijn tech nisch directeur Bart Kreft nog bij na de winst opgeleverd, maar in een onoverzichtelijke situatie toonde Robert van de Broecke zich heer en meester. Na afloop vroeg het duo Jansen en Kreft zich af hoe de wedstrijd was afgelopen als de gelijkmaker eer der kwam. „Ik ben er van over tuigd dat we die wedstrijd dan hadden gewonnen,"' wist Jansen zeker. „Juist omdat die gelijkma ker zo lang uitbleef, groeide de ir ritatie binnen de ploeg. Maar de jongens lieten zich daardoor niet van de wijs brengen. Ze hebben zich voor de volle honderd pro cent gegeven en het geduld kun nen opbrengen om die dik ver diende gelijkmaker toch nog te scoren." Bij het ingaan van de tweede helft zag het er nog naar uit dat Nieu wenhoorn ook de vijfde competi tiewedstrijd zou winnen. De pu pillen van trainer Aad Andriessen waren oppermachtig en het leek slechts een kwestie van tijd dat de winst veilig zou worden gesteld. De bezoekers creëerden volop kansen. Voorin ontbrak echter de scherpte om het overwicht in meer dan één doelpunt uit te drukken. Remco Wuijster bleek tien minuten voor rust als enige in staat om een gaatje achter Ma nuel Teixeira. de doelverdediger van Leonidas, te vinden. Volgens technisch directeur Bart Kreft gunde de thuisclub Nieu wenhoorn uil tactische overwe gingen hel overwicht. „Nieuwen hoorn werd bewust niet snel opge jaagd. omdat we niet meteen al ons kruit wilden verschieten. We kregen daardoor wel minder bal bezit. dan aanvankelijk was ge pland." Aad Andriessen was na afloop duidelijk minder tevreden over Benno Ceelen (rechts) wordt bij de bal weggetrokken door Nieuwenhooms Remco Wuijs ter. Foto Cor Vos de verrichtingen van zijn ploeg. „De eerste helft speelden wij fan tastisch. Het had toen al drie of vier-nul moeten zijn, dan was het een hele andere wedstrijd gewor den. Maar in plaats van vooruil te verdedigen, lieten we ons te ver terugzakken. Het tweede doel punt bleef veel te lang uit. Ook in de tweede helft, toen er wel dege lijk enkele kansen waren." Lconidas-Nicuwenhooiti 1-1 Rt. Ti en Wuijster 0-5.92. Delano SumnwrviUe I- 2. Bijzonderheden: dele kaarten voor Raymond Lupgens ILeonidas) en Moreel Post Nieuwenhoorn). leonidas: Teixeira: Pelkman. Meyer. Strörmann. Lupgens: Mo Ajok. Lopes, Tombn.fk; Vermulm. Summerville. Cee len (Cl. Aron). Nieiiwrnhoüru: Van de Broecke; Van de Waal. Van de Borg. Kuijsten. Van Zeven bergen; Post. Lopes Cruz. Chris van Ber gen: Gerard van Bergen (91. De Vries), Wuij.sler, Hakman (78. Sierag). DoorEdVoortmeijer Rotterdam Er gloort nog geen licht aan het eind van de tunnel, waarin Alexandria'G6 zich be vindt De ploeg dohbert in 3C ai? een stuurloos schip rond. Ook promovendus HION profiteerde van de malaise. De formatie van Ronald Feiten was op het eigen sportpark aan het Nieuwemeer, waar het publiek van begin tot eind smulde van een duel met een hoge amusementswaarde, met 4-3 te sterk. Op die nederlaag, de der de van het seizoen voor de Ooster- flankers, viel bitter weinig af te dingen. Zo zoetjes aan mag trainer Cor Hazebroek zich wel zorgen ma ken. Het gaat namelijk helemaal de verkeerde kant op, Alexan dria'66 heeft na het afhaken van mannetjesputters als Joop Rijs- dijk, Piet Stam de Jonge en toch ook Benno Ceelen geen ploeg om de keiharde strijd tegen de degra datie aan te kunnen. Na vijf duels staan alleen ONA en SMV Hille- gersberg er op de ranglijst nóg slechter voor. Rode kaart Nu blijft Alexandria'66 in deze ob scure fase ook niets bespaard. Het elftal rammelt al aan alle kanten en wanneer daar dan tegenslagen van het kaliber Patrick Baas (de van VOC overgekomen doelman is door een enkelblessure wellicht het gehele seizoen niet inzetbaar) en de rode kaart van Johan de Ridder (sloeg een kwartier na rust een inzet van Frans van de Ham met de hand uit de doelmond) nog eens bijkomen, valt het te begrij pen dat de stemming tot nulpunt is gedaald. HION had daar geen boodschap aan, begon de derby met twee punten meer en staal nu al vyf los van de geplaagde équipe van Hazebroek. Dé gastheren hadden meer in houd dan Alexandria'66 en dat mag te denken geven. HION, een ploeg die het vooralsnog van werklust en opportunisme moet hebben, kreeg in het eerste be drijf alle gelegenheid om op toe ren te komen. Na 25 minuten ont deed Robert van de Veerdonk zich op de linkerflank behendig van de overijverige Johan de Rid der en passie op Frans van de Ham, die maar al tc gretig in het gapende gat dook: 1-0. Een uiterst merkwaardige goal bracht Alexandria'66 vier minu ten later even terug in de wed strijd. Bij een rommelige situatie in het strafschopgebied liet doel man Dennis Branderhorst een ho ge inzet door z'n handen glippen, waarna het speeltuig via de rug van de porrende Maurice Oomens achter de doellijn verdween: 1 -1 Die tegentreffei maakte bij de Feiten-elf nieuwe krachten los. De Alexandria'66-defensie werd steeds vaker geconfronteerd met situaties, waarin de HTON-aanval het spel van kat en muis kon spe len. Kort voor rust mocht Robert van de Veerdonk vanaf elf meter aanleggen, nadat Angeto Hart man een inzet van Angelo van Santvliet met z'n arm had ge keerd (2-1) en nog voordat arbiter Bart Jan Geerts affloot voor de thee had Cock van Velzen na een assist van Erwin Hoppzak weder om geprofiteerd van de chaos in de gelederen var. de gasten: 3-1. Tijdens de pauze vroeg Haze broek zijn mannen ervoor te zorgen dat het Nieuwemeer met opgeheven hoofd kon worden ver laten. En zie: het begin van de tweede helft kwam inderdaad op naam van Alexandria'66. Tot tweemaal toe faalde HION bij 'do de' spelsituaties. Als eerste profi teerde Mark Bresser van dat eu vel door in de 48ste minuut een vrije trap langs de muur te knal len en zeven minuten later ver lengde Dennis Banffer met het hoofd een perfecte vrije schop van Ron Boots: 3-3, De sensatie was compleet, maar bleek van korte duur. Vijf minuten na de gelijk maker kon Robert vart Veerdonk voor de tweede maal vanaf de stip toeslaan na een duidelijk geval van hands van Johan de Ridder (rood): 4-3. Met tien man kon Alexandria'66 daarna nauwelijks meer iets uitrichten. iItCi.V-AJexaiidria'66 4-3 (3-D. 25. Frans van de Ham 1-0,29. Maurice Oomens M, 44. Robert van de Veerdonk (strafschop) 2- 245. Cock van Vclzen 3-148. Mark Bresser 3-2,55. Dennis Ban (Ter 3-3, (50. Robert van de Veerdonk (strafschop) 4-3. Bijzonderhe den: Arbiter Bart Jan Geerts bekeurde Jo han de Ridder (Alexandria'66) met rood en Angelo van Santvliet (HION) met geel. HION: Branderhorsl; Van de Velden, Van Santvliet. Van der Steent». Van de Veer donk; Van Velzen, Patrick van de: Vegt. Hopprak (70. Mendonca); Fernandas. Van Bol-Es, Van de Ham. /Uexandria'GG: Weideman; Hartman (72. De Haas), Michel van Someren. Van Door- neveld, Ronald van Someren; De Ridder, Slotboom (45. Ramzan), Banffer, Boots; Oomens, Bresser. Door Rob Weeda Door Sjoerd Bootsma Rotterdam Leden van Spar taan'20 die zingend het Mus- schennest verlieten; het is wel eens anders geweest Gisteren mocht de polonaise echter schaamteloos worden ingezet, want met klinkende cijfers (1-5) besliste het elftal van Hans van der Toorn de Oldegaarde-derby in het voordeel van de bezoekers. Een victorie in de derde klasse D die goed is voor heel wat weken plezieren leedvermaak. Trainer Louis Erkeiens, die stro man Leo Houkamp op de tribune wist, vond de overwinning van Spartaan'20 verdiend. ..We had den duidelijke afspraken ge maakt. Doel was om scherp te spe len en de tegenstander vast te zet ten. Dat deden wij niet. Integen deel, juist Spartaan'20 won alle duels. En als je niet vanaf het be gin in de wedstrijd zit, dan kom je er nooit in." De oefenmeester stelde in de rust (0-1) orde op zaken. „Ik dacht ook dat we verdiend langszij kwamen. Daarna moesten we doordrukken, maar in plaats daarvan lieten de jongens zich terugzakken. Waar om is mij een raadsel. Daar praten we deze week nog wel over." De in een nieuw tcr.uc (waar is het echte v-teken gebleven?) gesto ken koploper vond in de 'buurman' een opponent die ge brand was om de goede lijn voort te zetten. „Met een heel goede en beweeglijke voorhoede," erkende Erkeiens. „Barry van Zanten, mijn aanvoerder en voorstopper, was de afgelopen weken de uit blinker. Deze keer heeft hij echter een hele lastige middag gehad.'' Het koppel BoomsAViüemse be zorgde de defensie van de thuis club gistermiddag handenvol werk. De geslepen Booms - maar goed dat hij niet naar Oude Maas is gegaan - trok de gaten en Wil- iemse rondde het werk af. Zó ook na een dik half uur. Booms won liet duel met libero Paul Oschner. De spits had het karwei zelf kun nen afmaken, maar bediende Wil- lemse die er beter voor stond: 0-1. Binnen vier minuten na de pauze was de balans weer in evenwicht. Raymond Brouwer haalde met het hoofd een kopbal van Ruud Meinen van de lijn, waarna Mario van 't Wout de 1-1 alsnog binnen schoot. Eén keer was De Mus schen nog dicht bij een voor sprong, maar Meinen wachtte te lang. Het dralen van de topscorer bleek kostbaar. Na achttien minu ten nam Raymond Brouwer van links een vrije trap, die door Ri- cardo Willemse fraai tegen de richting in werd geknikt: 1-2. Vier minuten later lag de 1-3 al achter de niet overtuigende Michel Kroep. De doelman verkeek zich op een dieptepass, waarna Frans Bernardino de bal meenam en koel binnen schoof. De strijd was besiist. Dat wisten ook de spelers van De Musschen, die zo onverstandig waren om toch over de schreef te gaan. Ruud Meinen had haast met het nemen van een hoekschop. Jordi Horro Vicario tikte de bal echter net voor de spits weg, waarna deze de verdediger van Spartaan'20 een schop gaf. Scheidsrechter F.J. van der Els, die in de soms veel te harde strijd een ruime marge aan hield, zag dat wel. Het ontging hem dat Vicario een slaande be weging maakte. Tien Musschen konden weinig uitrichten. Spar taan'20 speelde het duel na harte lust uit en spaarde de thuisclub met de 1-5 eindstand. Trainer Hans van der Toom was uiteraard dik tevreden. „We wa ren op alle fronten beter. In de eerste helft kwamen we goed voor de bal, waardoor we veel duels wonnen. Daarnaast zorgden we achterin voor de nodige rugdek king. We hadden het duel onder controle en hielden druk op de ke tel. Na de gelijkmaker hadden we het nog even moeilijk. Ik ben in elk geval blij met de punten. Die hadden we hard nodig." De Musschen-Spartaan'201-5 (0-1). 33. Ri- cardo Willemse 0-5,49. Mario van *t Wout 1- 1,63. Rieardu Willemse 1-2,67. Frans Ber nardino l-3,82._Guidö Pfahl 1-4,89. Eduard Booms 1-5. Bijzonderheden: arbiter Van der Els gaf rood aan Ruud Meinen (De Mus- Spartaan'20 strateeg Patrick Kok heeft de balverzonden, Marco van de Burg (rechts) volgt de ontwikkelingen. Foto Cor Vos schen). Ferry Bushalten Mario van 't Wout (beiden Do Musschen). Jordi Horro Vicario en Raymond Brouwer (Spartaan'20) kre gen de gele kaart. De Musschen: Kroep; Van de Burg (72. Sanchez), Oschner. Van Zanten. Gomes Lo pez; Bijbracht (69. Matiasj. Boshart, Ruiz Aquiiera: Ruis. Van *l Wout. Meinen. Spartaan'20; Kempen: Schaeriaeckens. Rosinda. Molenaar. Horro Vicario: Kapli (65. Pfahl). Kok. Brouwer; Bernardino (78. Nelemans), Booms. Willemse (81Ersoy). Rotterdam Op voorhand leek .tel duel al beslist. Belvédère tegen Aniibarbari. Een beetje als Ajax te gen Excelsior. Als de mediamagnaat tegen de kran tenjongen. Als de rijk gevulde prijzenpot tegen de le ge studiebeurs. Als grootkapitaal tegen vindersloon, waarbij ook deze keer het grootkapitaal aan het lang ste eind trok. Met - zoals zo vaak - ook deze keer met hulp van scheids- en grensrechter. Maar de scha mele 1-0 zege, behaald in een vreselijke partij voet bal. moet in het kamp van Belvedère hebben aange zet tot denken. Anderhalf uur Belevëdère tegen Antibarbari. Ze heb ben een mooi blauw pakkiean. Maar daar is ook alles mee gezegd. Of: Als het om de wereldkampioenschap pen bierdrinker) gaat, is er geen tegenstander die ze eruit drinkt. En ook: De winstpremie van 175 ptefc zit weer in de knip en dat is toch ook belangrijk. Drie omschrijvingen, drie kritieken, geuit door even- zovele supporters, elk met een andere betrokken heid, Drie supporters ook, die zich net als het handje vol andere toeschouwers kapot moeten hebben geër gerd aan het spel en de instelling van de thuisclub. Bert Kamp kon zich de uitspraken levendig voorstel len, maar kón niet meer dan de schouders ophalen toen hem naar het waarom van de belabberde presta tie van zijn team werd gevraagd. „Ik weet het niet." bracht hij slechts uit. „Ik weet werkelijk niet waar het aan ligt. Vorige week speelden we een goeie pot tegen HOV en gingen we de teil in. Nu spelen we de slechtste wedstrijd van het seizoen en pakken we drie punten. De inzet ontbrak, maar dank zij een sterk collectief pakken we toch de overwinning. Mis schien betekent dit nu eindelijk de ommekeer. De spelers praten zelf trouwens ook in termen van een hele slechte wedstrijd." Nagepraat Ook bij de studenten van Antibarbari moét na het laatste fluitsignaal van de bepaald niet tegen de thuisclub blazende arbiter Leo Dorchain nog langdu rig over het duel zijn nagepraat. Over hot ene foutje van Edwin Koot bijvoorbeeld, die na tien minuten tobben onnodig balverlies leed aan Henry van Westreenen, die opzijn beurt Frank Fraza liet staan alsof hij hem tegenkwam en de later excel lerende doelman Sven Zeeman kansloos liet (1-0). Of over de inzet van Ytzen van de Werf, die slechts ternauwernood door doelman Jim de Jongh onscha delijk kon worden gemaakt. Over de soms bikkelhar de overtredingen van vooral René Heeneman, waar tegen Dorchain niet optrad of niet durfde optreden. Over het geluk dat hen beschoren was toen een schot van Bob van 't Hof in tftedt/irtg seconds van de eerste helft op de lat belandde. Over de solo van diezelfde Bob van 't Hof, die uiteindelijk strandde op doelman Zeeman. Over de knal van de eigenMartin Bogmans, die aan de andere kant even zo fraai werd gekeerd door De Jongh. Over de invalbeurt van Michael Her waarden, die na één ren conditioneel al zo stuk zat. dat hij minutenlang naar adem hapte. En last but not least over de waarde van een club- grensrechter en de klakkeloosheid waarmee de scheidsrechterde beslissing van zo'n man soms over neemt. Want Van de Werf startte wel degelijk van achter zijn tegenstander op het moment dat de beste man van het veld - Mare Wagemakers - zijn lin kerspits halverwege de tweede helft de diepte in stuurde. Alles bij elkaar genomen verdienden wij hierniet te verliezen," sprak Cor 't Hart na afloop dan ook te recht. „De eerste helft was voor Belvédère, de tweede voor ons. Een gelijkspel was zeker op z'n plaats ge weest. Vóór rust raakten we de ballen te gemakkelijk kwijt. Het doelpunt van Van Westreenen was daar van een direct gevolg. Na rust ging het wat dat be treft een stuk beter. Met een beetje lef én geluk sle pen we dat punt toch nog weg. Maar ik heb een nette ploeg en dat wil ik graag zo houden." Bclvédère-Antibarbati 1-011-41). 10. Henry van Westreenen 1-0. Bij zonderheden: geen. Belvédère: De Jongh; Van der Weezen, Van der Pennen. Van 'l Hof. Heeneman; San» (83, Erkeiens). Huizer, Ruiseh; Van Westreenen Antibarbari: Zeeman; Fraza. Mazee <51. Van der Steeg). De Coetj. Koot; Bogmans, Kuijpers(B4. Eijkelenkamp). Wagemakers. Seven- en; Van Rijn. Van der Werf. Zondag hoofdklasse Eerste punt Papendrecht Rotterdam Papendrecht (hoofdklasse A) behaalde thuis tegen AFC'34 het eerste punt van hel seizoen: 1-1 SC Feyenoord speelde 1-1 gelijk bij DWV. Papendrecht- AFC'34 1-1 (1-1). Papendrecht haalt, nu het eerste punt van het seizoen binnen is, opgelucht adem. De ploeg van Arie Romijn had Henk Molenaar terug in de defensie. Hij hieid zich tegen het sterke AFC'34 goed op de beert. Mar co Plomp bracht zijn ploeg na zes minuten vanaf elf me ter op voorsprong; Ml. Kort nadat Vincent Goosens een uitstekende kans op 2-0 had laten liggen, maakte Ferry Molenaar namens de gasten gelijk; 1-1. Scheidsrechter Aandowie! deelde acht gele kaarten uit. DWV-SC Feye noord 1-1 (1-0). Sportclub Feyenoord had vee) balbezit, maar kreeg weinig kansen. De enige gelegenheid voor DWV in de eerste helft, leverde een doelpunt van Andrc Sitek op; 1-0. Twee minuten voorlijd miste Raymond Ro- hde een dot van een kans voor Feyenoord en leek de Am sterdamse zege een feit. Tot ieders verrassing en tot frus tratie van DWV werd het in de laatste seconde toch nog gelijk Michel Spierings haalde de achterlijn en legde de bal klaar voor Ton Stam; 1-1. DWVer Pleunc, die zijn frustratie na afloop afreageerde, kreeg aisnog een rode kaart. Zondag eerste klasse Neptunus afgetroefd Neptunus 1 B) werd op eigen veld volledig weggespeeld door Wilhelmus: 1-5. Neptunus-Wilhelrous 1-5 (0-4). Nep tunus staat, na een goede reeks resultaten, weer met bei de benen op de grond..De Rotterdammers namen het duel veel te gemakkelijk op. Wilhelmus profiteerde hier goed van en ontdeed zich reeds in de eerste helft van de drietanders door treffers van Felix Rutteman (0-1). Hans Apontav;'ijK0-2), Fred Spa (0-3) en Dennis Meere (0-4). Raymond Urbanus deed na de pauze iels terug namens de thuisploeg (1-J). maar het superieure Wilhelmus had het laatste woord via Robert Pronk (1-5). Zondag tweede klasse Opnieuw verlies DRL In de tweede kiasse D ging DRL met 3-1 onderuit bij Zwijndrecht. Zwijndrecht-DRL 3-1 (0-0). De Rotterdam mers hadden, gezien hel spelbeeld, recht op een punt Zwijndrecht nam in de tweede he-tfl de leiding door Ri chard Loonstijn 1-0. De Rotterdammers kwamen dank zij Michel Phielix op gelijke hoogte. Vijf minuten voor tijd werd een op het oog correcte sliding van Louis Vielvoije door scheidsrechter De Heer met een strafschop bestraft, die door Richard Loonstijn werd verzilverd: 2-1. Kort hierna kwam Zwijndrecht door een counter van Dennis van der Meulen op 3-1. Zondag derde klasse. LMO koploper LMO is na de 2-3 overwinning bij DRGS koploper iri 3 D. In 3 B spitst de strijd zich toe tussen Xerxes en Westlan- dia. B: REMO-Sparta 1-1 (0-0). Benito BeSfor 1-0. Ben Bijl 1-1. De rood-witten hadden het in het eerste bedrijf moei lijk tegen de tactisch sterke Hagenaars, maar kregen, na de thee, meer grip op de wedstrijd. GDS-Xerxes 0-3(0-0). Edwa rd Li-A-Sam 0-1, Patrick Rüter 0-2. Barry Gijzen 0-3. Na de rust verhoogden en bepaalden de 'zebra's* het tem po, dat leidde tol succes. C: Overmaas-Sto!wijk2-5 (1-2). Rodney Dumee 1-0, Jan Noorlander 1-1, Remko Anker 1- 2, Jan Noorlander 1-3. Perry Theeuwen 1-4. Rodney Du- mee 2-4, Jan de Vrij 2-5. Een terechte uitslag met als licht puntje aan Varkenoordse zijde Rodney Dumee. UNIO- SMV Hillegersberg 1-1 (0-1). Mas'Wasiman 0-1, Mark de Wit (strafschop) 1-1. Een wedstrijd met veel irritatie on derling. Wende) Piqué (SMV Hillegersberg) kreeg twee maal geel, dus rood. D: DRGS-1.MO 2-3 (2-2). Patrick Pot 0-1Remco den Toom 0-2, Marco Verspuy 1-2, Henny van Dam 2-2, Peter Wienk 2-3. De Rotterdammers kwamen door persoonlijke fouten in de moeilijkheden. Invaller en vrije trappen-specialist Peter Wienk besliste de strijd. DHZ-Fortuna V15-1 (2-0). Orlando Uijterwerff 1-0,2-0,3-0 en 4-0, Robin Klok 4-1, Marcel van de Borst 5-1.' De Var- kenuorders maakten het zichzelf makkelijk door goed met de kansen om te gaan. Hellevoetsluis-Coal 2-2 (0-1). Dick van Bodegoni 0-1. Peter Burggraaff 1-1. Tamer Ok- tay 1-2, Oktay Erad 2-2, Een levendige en gelijkopgaande wedstrijd met een rode kaart voor Hellevoetsiuis-speler Fabian Tbeuvenet. Zondag vierde klasse Steeds Volharden onderuit Steeds Volharden blijft na vyf speeldagen in 4 Gen het 6- 3 verlies bij koploper Ursus puntloos. HOV boekte in 4 F - de vijfde winst op rij. E: Soccer Boys-Woerden 3-2 (0-1). Aad de Jong (eigen doelpunt) 0-1Tony Pagadonis 0-2. Ivo van Reenen 1-2, Aad de Jong 2-2, Patrick de Rooy 3-2. Na i de thee een ander Soccer Boys. Aad de Jong miste boven- dien een strafschop. F: NOC-SV Ommoord 2-2 (1-1). René Hofman 0-1. Gerard Vermeulen 1-1. Henny Lagerwaard (strafschop) 1-2, Gerard Vermeulen 2-2. Een typisch En gelse wedstrijd met veel opgelegde kansen voor beide teams. Dilettant-IIOV 1-2 (0-2). Richard Steen 0-1 en 0-2. Nico van der Spoel (strafschop) 1-2. Dilettant struikelt over Steen. Nees Maksutaj (HOV) kreeg eerst geel en daarna direct rood wegens aanmerkjngen.CW-Tediro 1- 0(1-0) gestaakt. Rick Coomans 1*0. Wedstrijd gestaakt na wanordelijkheden (zie voorpagina). SVS-Excelsior R1-1' (1*1). Urbian Baumgart 1-0, Patrick Oeklers Scheids rechter Duchenpe trok viermaal een gele kaart. Zwarte Pijl-DEH 3-312-0). Eric Schreuder 1-0 en 2-0. Raymond Hoogendoorn 2-1. Ronald Terwijn 2-2. Nouri Soylekin 3- 2, Gregory van Engel-3-3. Een goed verlopen wedstrijd met geel voor Rob van dc- Most (DEH). G: Aeolus-HWD 3- 1(2-0). Stef Roder 1-0, Richard van der Graaff 2-9. René Nootenboom 3-0,-LaIo Samehand 3-1. Richard Madifar- gusen Gerard Felius kregen geel (HWD). Verrassende ze ge voor Aeoius. Schiebroek*S4*VGC 1-3 il-3). Aiuerl IluL- regtse 1-0. Robert Gomes 1-1, Tony Barca 1-2, Robert de Widt 1 -3. Verdiende zege voor de bezoekers, in de boeien de Schiebroekse derby. Gtrminal-RFC 2-0 (1-0). John van der Waal 1-0. Michel Riegmans 2-0. Jeroen van Don gen (Germinal) kreeg tweemaaf geel en dus rood. Tonny de Rover (RFC) kreeg ook rood. Ursus-Steeds Volharden 3-6 (3-1Marco Herben 1-0, Marti Schoenmakers 2-0 en 3- 0, Ëd Gerritsen 3-1. Arjan van der Lee 4-1. Richard Bouw meester 4-2; Ronald van Essen 4-3, Marco Herben 5-3, Marti Schoenmakers 6-3. Ursus kwam na de pauze nog in de problemen tegen Steeds Volharden, dat weinig geluk heeft. EDS-DJSCR 3-2 (2-1). Matin Hassankhan 1-0, Ro bert de Jong 1-1, Ralph Kraaievanger 2-1. Matin Hassank han 3-1, Remco Goes 3-2 (eigen doelpunt). Rody Horeman kreeg tweemaal geel (dus rood) voor enkele overtredin gen. Sporting Lodewijk Pioniers-Excclsior'20 4-1 (0-1). Daniël Bakboord 0-1, Timo van Schaik 1-1, Arthur Man- dos 2-1, Paul van de Berg 3-1, Akcer Heykoop 4-1. Dennis Egging van Excelsior'20 kreeg rood. H; BZC'95-SC0'63 0- 1 (0-1). René Bal 0-1. Na de rust stuitte de thuisclub op SCO-doelman Leyen. OW-WCR 3-2 (1-2). Richard Koop man 1-0, Matthijs Nederlof 1-1. Chris Riem 1-2, Johan Langendoen 2-2 en 3-2. Dave Janssen (WCR) kreeg rood voor het neerhalen van een tegenstander. Na de rust kwam WCR met negen man. omdat Martijn van Rijn zo ongelukkig was zijn been le breken. WCR-doelman Den nis van Wingerden stopte een strafschop, maar moest in blessuretijd toch capituleren. Poortugaal-Meeuwen- plaat 3-1 (1-6). Edwin Roosenburg 1-0, Rob van Gilst 1-1, Arjan den Outlen 2-1, Remco Amesz 3-1. Een sportieve wedstrijd met weinig overtredingen. Poortugaal sloop omhoog op de ran glijst. Zpndag vijfde klass^ Garuda kan juichen Uitgerekend tegen koploper Jai Hind pakte SCV Garuda in 5 C het eerste punt: 2-2. In 5 D schoof DCL door na de 1 - 0 tegen ODC Schiedam. Steeds Hooger liet zich thuis in pakken door FC Pretoria R: 1-2. Zondag zesde kiasse Derde zege The Harvards The Harvards boekte in 6 E de derde zege op rij: 6 2 tegen RET. AVS won na een spannende pot met 4-3 van DOZ. In 6 D pakte Voorwaarts de eerste punten bij PKC'85 door een 7-1 zege.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 7