24 Kwartet treffers Klein in Kethel Weer verlies voor Spirit WSiV Ti Gemakzuchtig WK vergeet aan periodetitel te denken HSC voelt zich genomen door grensrechter DRGS Volleybalsters Rijnmond schrijven geschiedenis PW HBSS gaat het anders spelen ODO doet mee om veïdtitel SW oefent tegen ADO Trainer Hoekse Boys: 'Hard voor weinig' MW'27 verliest van de koploper NOAD neemt de koppositie over Degradatie TOG zo goed als zeker Winst en verlies voor De Korenbeurs Onstuimige inzet Eagles met twee punten beloond Rotterdams Dagblad Maandag 28 oktober 1996 SchiedamHVO kan er als het Schiedamse HBSS op be zoek komt, op rekenen dat de Schiedammers niet al te aanval lend zullen opereren. Na de zo veelste tegenvaller (2-0 nederlaag thuis tegen KRV) voor HBSS gaat trainer Jos Houweling het over een andere boeg gooien. ..We zul len meer zekerheden moeten in bouwen. Dat betekent dat we dus meer verdedigend gaan spelen. We zullen wel moeten. Want zo gaat het met goed. Vanaf nu is het resultaat heilig." De gebeten hond bij HBSS was laatste man Mark van der Roer, die na ongeveer een. halfuur ook naar de kant werd gehaald. Hem werden twee persoonlijke verwe ten, fouten waar KRV van profi teerde. De ploeg uit Katwijk ging overigens niet alleen met een ze ge naar huis, want dankzij het ge lijkspel dat concurrent RCL tegen DSVP overeenkwam, staken de bezoekers ook nog eens een perio- detitel in de knip. De openings treffer van KRV kwam lot stand na een communicatiefput tussen Wim Andriessen en Eric Olivier,, waarna Van der Roer volgens zijn oefenmeester niet goed ingreep. „Hij liep achteruit in plaats van in de een-tegen-situatie het duet aan te gaan," beschreef Jos Houwe ling ook direct de toedracht van tegentreffer nummer een. De 0-2 viel zo'n vijf minuter later. Houweling weer: „Van der Roer wilde de bal te netjes uitverdedi gen, leed onnodig balverlies en de spits profiteerde ervan. Maar voor die goal had ik aan onze kant ook al de nodige mogelijkheden ge zien. Als ruststand was de 0-2 ge fiatteerd, als eindstand terecht." Met de mogelijkheden doelde Houweling op de kansen die Mau rice van de Put (net naast), Leo Verhoeven (ook net naast), Jimmy van Oudheusden (schot op de doelman), Roy Evers (via de vuis ten van de keeper op de lat) onbe nut lieten. „We doen het niet goed," nam Houweling de situatie van HBSS, dat aantrad zonder de haperende doelpuntenmachine Faust van der Meer (geblesseerd) en de ge schorste Michel van Straten, in ogenschouw, „We kunnen de nul niet handhaven en zijn voorin on machtig. We zijn met HBSS nu in een stadium beland dat we niet verder kunnen zinken. Daarin moet zo snel mogelijk verande ring komen. Maar er is by my nog geen sprake van paniek. Wei van ontevredenheid." In het duel op Harga liep HBSS'er René Snpers tegen een gele kaart aan. MaaslandHet Maaslandse ODO blijft in de race voor het kampi oenschap van de overgangsklasse A. Door de overtuigende 14-8 overwinning op Nieuwerkerk sluit ODO de eerste helft van de veldcompetitie af en heeft het op de ranglijst één punt achterstand op koploper DVO. Tegen het bezoekende Nieuwer- kerk kende de Maaslandse korf- baltrots een abominabele start een keek het reeds vlotjes tegen een 14 achterstand aan. „We mis ten dan wel kansen," constateer de Mary PelUkaan, normaal ge sproken basisspeelster maar door een blessure noodgedwongen ver vangen door Corinne Buitenhuis, „maar het zag er gewoon niet uit Nu zag ik het eens vanaf de kant en dan kijk je er toch anders te genaan. Het was veel te slap." Toch boog de formatie van trai ner-coach Rob Siemer de ruime achterstand nog voot de thee om. Eenmaal op 44 gekomen stoof ODO meteen door naar 64, alvo rens Nieuwerkerk de ruststand op 6-5 bepaalde. Gelijk na de hervat ting stoomde de Maaslanders door naar 9-5 en was het pleit bes lecht voor de Nieuwerkerkse gas ten. „Dat was de beste periode van de wedstrijd voor ons," aldus Mary Pellikaan, „waarin de kan sen aardig werden benut en de be slissing viel. Nieuwerkerk viel zwaar tegen en is echt niet meer het team dat onze oud-coach Bram Rog had neergezet." In de slotfase werd Lonneke de Vast door Helen Vermeer vervan gen. De zwangere De Vast speelde voorlopig haar laatste wedstrijd. Voor ODO scoorden Erik Pas- schier (4x), Lennard van der Vaart (3x) en Olaf Passehier (3x) de meeste treffers. Schiedam—ADO ben Haag komt morgenavond naar Harga voor een oefenwedstrijd tegen SW. Het duel begint 19.00 uur. De toe gangsprijs voor de lichtwedstrijd tegen de eerste divisionist be draagt een rijksdaalder. Lidmaat schap- en donateurskaarten zyn niet geldig. Door Erwin van der Lee Schiedam— De gemakzucht waarmee WK za terdag na de thee met de kansen omsprong kan de ploeg volgende week wel eens een feestje kosten. Want in de strijd om de eerste periode en dus ook in de algehele rang schikking delen drie ploegen (NBSW, RHS en WK) met zestien punten uit zeven wedstrijden de koppositie. Het doelsaldo kan in de laatste wedstrijd om het eerste prijsje zodoende wel eens de doorslag geven. En dat is (nog) in het nadeel van de 'Kethellappers'. Tegen Botlek won WK wel (6-3), maar de thuisploeg vergat rekening te houden met het doelsaldo. Marco Klein scoorde een kwar tet treffers voor zijn ploeg. Hoofdtrainer Aad de Held en diens assistent Bram Scholte had den hun ploeg voor de wedstrijd getracht op scherp te zetten, want het onderaan bungelende Botlek gaf alle aanleiding voor onder schatting. Slechts drie punten peurde de rode lantaarndrager uit zes wedstrijden, waarin het vijf keer scoorde en negentien tref fers tegen kreeg. Maar het 'eigen wijze' WK sloeg de goede raad in de wind. Het eerste kwartier ging de thuisploeg mee in het opportu nistische spel van Botlek en had het zelfs moeilijk. Pas na een kwartier was WK op de helft van Botlek te bewonderen en dat le verde wel direct de eerste treffer op. Robin Smallegange lanceerde Marco Klein die van achter Nasser Goeder alleen op doelman Arie Boer afstevende. De spits nam de bal 'vol' en stuurde het leer voor de 1-0 naar de beneden hoek. Vijf minuten later bouwde WK de voorsprong uit dankzij een schitterende aanval. Het be gin werd verzonnen door Wim van Baarle, de voorzat van Richard Reijns belandde op het hoofd van Smallegange en de van de lat te- rugketsende bal werd ingetikt door Pim van de Helm: 2-0. Kruising Een kleine drie minuten later ging het publiek ffr eens goed voor zitten met de hoop op een mon- Marco Klein (rechts) gaat er voor de zo veelste maal vandoor. De 'import-Ke- thellapper' was zaterdag onstuitbaar en scoorde vier maal voor WK. Foto Peter Molken boer sterscore toen Marco Klein een voorzet van Robin Smallegange simpel binnenschoot. Maar na de makkelijk verkregen (3-0) voor sprong zakte WK terug naar een ander niveau. Het tempo ging om laag met vooral achterin veel doel loos heen en weer geschuif in de breedte. Daardoor hervond Bot lek zich en creëerde zowaar wat kansjes. De thuisploeg kwam met de schrik vrij toen op slag van rust spits Mare Zoeter slechts de bin nenkant van de kruising trof. Als WK na de thee net zo doel treffend was omgesprongen met de kansen als voor de pauze, dan was voor het pakken van de eerste periodetitel een kleine overwin ning 'tegen Zuidland volgende week voldoende geweest. Maar vooral Ronald van Harmeien wei gerde de WK-aanhang te laten juichen. Al na twee minuten trof de linkerspits op vij f meter van de doellijn de voet van Arie Boer. En een kwartier voor tijd verscheen hy tot tweemaal toe alleen voor de keeper maar faalde hij. In het tus senliggende half uur was er ech ter genoeg gebeurd. Zo kon Ron Huijsman vertrekken na zijn tweede gele kaart en schoot Bert van Meeteren de toegekende vrije trap schitterend naar 3-1. Drie mi nuten later bedroeg de marge weer drie treffers nadat Marco Klein op de goede plek had ge staan om 4-1 binnen te knallen. De nummer tien van het gehaven de WK rondde de werklust en het overzicht van Richard Reijns daarna koelbloedig af: 5-1. Maar nadat ook Botlek met tien man verder moest Alex Tuk haalde Richard Reijns keihard neer vergat WK zowel de score uit te bouwen als de eigen verdediging. Mare Zoeter profiteerde daar tweemaal dankbaar van. Het slot- aceoord was echter voor aanvoer der Robin Smallegange die doel man Arie Boer met een schitte rende lob verschalkte en daarmee de eindstand bepaalde. VVK-Botlek 6-3 (Ml, 14 Marro Klem 1-0 21 Pim van de Helm 2-0 24 Marco Klem 3- 0 55 Bert van Meeleren 3-1 58 Marco Klein 4-1.70 Marco Klein 5-1 83 Mare Zoe ter 5-2.92 More Zoeter 5-3 94 Robin Smal legange 6-3. Bljionderheilen: Rode kaar ten werden getoond aan WK'er Ron Huys- man en Botlek-speler Alex Tuk WK: Van Hagen, Scholte, Husjsman. Van Baarle, Hurenkamp, Reyns, Smallegange, Hokerhoek. Van de Helm, Klein <85, Van de Ven), Van Harmeien (87. Van de Brugghen) Botlek: Boer. Van Meeleren, Roland Ha- mann, Tuk, Goeder, Rene Hamann (20 Delfgauw). Van de Wal, Tielemans, Zoeter, De Hoog. Klem (46 Van de Westerlaken) Door Sander Sonnemans Vlaardingen Woest was Marcel Zeebregts. Scoorde hy twee minu ten voor tijd de winnende treffer voor HSC tegen het bezoekende DRGS (1-0), werd het doelpunt op advies van de Schiedamse grens rechter Bertus de Jong door de ar biter geannuleerd, „Achter ge weest," liet de vlaggenist de leids man weten. Achterbal," besloot de scheidsrechter. En toen ging de doelpuntenmaker door het lint. Waar Zeebregts (33) dacht de helcf van HSC te zijn, kon hij met rood vertrekken. De wedstrijd eindigde zoals die was begonnen (0-0), alleen met een mannetje minder en een stuk onvriendelij ker. „Ik voetbal al zeventien jaar in het eerste elftal," foeterde de Vlaardinger lang na de wedstrijd nog richting scheidsrechter Schuijt uit Gouda die niet bereik baar was voor commentaar, „en nog nooit ben ik zo verschrikke lijk genaaid. Dit heb ik echt nog nooit meegemaakt. De grensrech ter stak pas zyn vlag omhoog toen ik die bal binnenknikte waarop de scheidsrechter toch naar de mid denstip wees. Niet veel later wap perde hij voor de tweede maal het vlagsignaal weg en wees hij weer naar het midden. Toen werd hij belaagd door zo'n beetje heel DRGS en ging hij toch naar de grensrechter. Terwijl wij nog op elkaar feest lagen te vieren, keur de hij die goal toch af. Ja, en toen ging ik door het lint," gaf Zee bregts toe. „ïk rende op hem af en liep met mijn borst tegen hem aan waarna hij rood trok. Dat zelfde had eerder een DRGS'er al ge daan bij zijn protest tegen die goal van mij en toen werd er geen kaart getrokken." Na zyn uitsluiting wilde Zee bregts ook nog even bij de grens- DRGS'er Jean-Paul Meijer (rechts) wil niet de bal op avontuur maar hem wordt de voet dwars gezet door een HSC'er. De streekontmoetingkendeeenturbulentelndedooreenafgekeurdetreffer. Foto Peter Molkenboer rechter van DRGS verhaal halen, maar teamgenoten voorkwamen een tweede 'vergrijp' van de diep teleurgestelde Zeebregts. Trainer Arwin Verburgh vond dat HSC de zege was ontnomen en vermoede lijk ziet hij ook de eerste periode titel door het cruciale vlagsignaal aan zijn neus voorbij gaan. Hij sloot zich volkomen aan bjj de le zing van Zeebregts. „Ik ben vrese lijk teleurgesteld. Als we hadden gewonnen, waren we koploper ge weest. Daarom is het balen dat een scheidsrechter zich laat beïn vloeden door zo'n clubgrensrech- ter. Het kost ons misschien ook de periodetitel. We staan nu op veer tien uit zeven, samen met Torari- ca, op de tweede plaats. Koploper is Jai Hind met vijftien uit zeven." Grensrechter De Jong liet over zijn door HSC omstreden en best reden vlagsignaal geen twijfel be staan. De bal was voordat Islam Bericia 'm voortrok richting het bolletje van Marcel Zeebregts over de achterlijn geweest. „De trainer van HSC en ik," reageerde DRGS-trainer Hans Sehoffelmeer na afloop, „hebben dat nooit kun nen waarnemen. Ik had voor de wedstrijd juist nog gezegd dat een grensrechter per seizoen vier of vijf punten voor je pakt, maar Bertus zei dat ik dat van hem niet moest verwachten. Na afloop zei ik dat hij dus wél gemeen kon vlaggen. Waarop hij stellig be weerde dat de bal honderd pro cent zeker over de lijn was ge weest. En dat werd bevestigd door HSC-supporters." HSC-DRGS 0-0. Bijzonderheden: Marcel Zeebregts (HSC) kreeg een rode kaart Geel was er voor de HSC'er John Stuifzand, Martin Witvliet en Milan Rakic en de DRG S'er Joost van Dijk. Tot zyn grote verba zing kreeg Michel van Gerven (DRGS) bij terugkomst op DRGS te horen dal op het wedstnjdformuber ook achter zyn naam een rode kaart stond genoteerd HSC: Stnjbos, Vermeulen, De Zwart, Phi- Up, Stuifzand, Voets, Witvliet, (Govena), Rakic, Gonen, Bericia, Zeebregts DRGS: Van der Sluis, De Groot, Wamaar, Van Megen, Van Dijk, Van Getven, M. Mosteiro, meijer, E. Mosteiro, De Snoo, Ro- nng. Vlaardingen Ook in de thuis wedstrijd tegen Ten Donck ble ven de korfballers van Spirit aan de foute kant van de score. Zon der werkelyk slecht te spelen slaagden de Vlaardingers er niet in om de bezoekers van de 8-12 overwinning af te houden. „Ten Donck is één van de betere ploegen uit de afdeling," aldus Spirit-coach Ger Hoogerwerf, die samen met speler-trainer Marco Zeebregts de touwtjes bij Spirit in handen heeft, „en we mochten niet zo spelen als in de uitwed strijd. Uit werden we geloof ik met 144 weggevaagd, kregen we dus vreselijk op onze broek. Zo iets mocht in elk geval niet meer gebeuren. Helaas schortte het bij ons weer aan de produktiviteït. Qua kansen scoorden we zeker acht doelpunten te weinig. In één vak werd wel gescoord, voorna melijk door Marco Zeebregts, die in totaal zes keer scoorde. Het an dere vak, met de heren Dennis van der Lubbe en Robert van der Burght, komt dit seizoen nauwe lijks tot scoren. Robert neem ik ei genlijk niets kwalijk want hij was vorig seizoen nog een junior. Maar voor mij is het onbegrijpe lijk dat het niet gaat met Dennis. Het lijkt wel of hij met een com plex loopt en de druk in één hem te zwaar is. In het tweede gooide hij de ballen er echt vanuit alle standen in." Door het verlies staat Spirit met slechts drie punten op een met Quick gedeelde voorlaatste plaats. Alleen Blauw Wit presteer de tot nu toe nog minder en heeft pas één punt gescoord. „Er zal iets moeten gebeuren," aldus Hooger werf, „en dat zullen wel wissels in houden. Ik hoop dat één van de jongeren zich zal aandienen." Door Wim Broere Schiedam—Na het onverwachte 0-3 verlies van de mannenploeg van Rijnmond tegen WC zaterdag middag in Sporthal Groenoord en de 3-0 winst van de vrouwen op Ge mini/Kangoeroes is er een onge kende situatie ontstaan ih de bijna tienjarige ge schiedenis van de volleybalclub. Nog nooit ston den dé volleybalsters hoger op de ranglijst dan hun rriannelyke collega's. Met allebei zes punten uit vier wedstrijden staat de ploeg van de tevre- dén coach Hans van Setten in de eerste divisie op de vijfde plaats terwijl de ploeg van degezien - het vertoonde spel—geschrokken mannencoach Dinko van der Stoep zichzelf op de zesde plaats van 'hun' eerste divisie terugvindt „Ik zal wel even tijd nodig hebben om na het ver toonde spel van vanmiddag precies te weten wat mij te doen staat," reageerde Dinko van der Stoep na het ontluisterende optreden van zijn formatie. „Alleen Arjan van Trigt haalde een voldoende, de rest liet duidelijk zien niet tegen dit soort wed strijden opgewassen te zijn. En dan bedoel ik niet eens/het technisch kunnen maar veel meer de mentale benadering. Daarvan ben ik geschrok ken. Er is niemand in het team die op momenten dat het nodig is als leider opstaat" Zo'n leider had Rijnmond zaterdag hard nodig want zowel in deopeningsset als in hetderdedeel gaf de ploeg een ruim e voorsprong heel gemakke lijk uit handen, waardoor de ploeg uit Vugt nogal onverwacht met 15-17 en 13-15 de sets voor zich kon opeisen. In de tweede set was het overwicht van WC veel duidelijker geweest Enthousiast By de vrouwen overheerste Rijnmond ruim twee sets lang tegen debutant Gemini/Kangoeroes uit Voorschoten waardoor het heel snel via 15-7,15-5 en 13-5 werd beslist in het voordeel van de - Schiedamse thuisploeg. Daarna ging het inééns mis met de volleybalsters van coach Hans van Set ten, waardoor de bvezoeksters konden terugko men tot 13-13, Gelukkig voorHans van Setten kon zijn enthousiaste ploeg zich toch nog op hef nip pertje redden en via 17-15 de tweede 3"-0 zege van het seizoen binnenhalen. 1 De glunderende Van Setten was na afloop vol lof over zijn. ploeg, waarvan hij de kansen om in het derde seizoen op eerste divisie-niveau ver schoond te blijven van promotie/degradatie-wed- strijden heel groot achtJQjk tegen PZDinamo Longa en Rentokil komen we nog teveel tekort. Die ploegen trainen al driemaal per week. Maar dan komen een vijftal teams waartegen de kansen fifty-fifty liggen. En ploegen als Gemini/Kangoe roes en Peelpush moeten we nu gewoon kunnen hebben." Dat bleek zaterdagmiddag dus en daarmee schreef de ploeg tegelijkertijd clubgeschiedenis. Komend weekeinde hebbebn de vrouwen van Rijnmond ccnwcckcndjevrij. Het voor zaterdag 2 november geplande duel tegen TDKTBrevok is verplaatst naar zaterdag 9 november. Den Haag Een vroeg m de wedstrijd toegekende strafschop heeft Hoekse Boys zaterdag tegen PEC Den Haag behoorlijke problemen opgeleverd. De 'pingel' in de tweede minuut zorgde voor een snelle achterstand. In de tweede helft raakte de ploeg van Louis Kmpschecr even hel hoofd kwijt wat een 5-2 nederlaag tot resultaat had „Hard voor weinig," mopperde trainer Louis Knip- scheer na afloop. En dat bedoelde hy letterlijk,want de Hagenaars schuwden het duel niet Toen PEC in de tweede helft 2-0 maakte, dreigde een afstraffing want binnen vijf minuten werd het 4-0. Marco van de Bos schoot echter tweemaal scherp en bracht de Hoe kers terug in de wedstrijd. Het wachten was op de derde treffer maar ondanks grote mogelijkheden was het PEC dat het duel besliste met het vijfde doel punt. De nederlaag ging ten koste van gele kaarten voor Marcel van Wieren en Marco van de Bos. Den Haag De uitslag doet anders vermoeden maar koploper Die Hag he had lange tijd helemaal mets in te brengen tegen MW27. De ploeg van Lcon Boov kwam verdiend op voorsprong maar kreeg vlak voor en vlak na rust twee klappen te verwerken: 4-1. Vriend en vijand waren het er over eens dat Die Haghe wel eens de eerste nederlaag te verduren zou krygen. Zeker nadat Arno van Nierop de score had geopend. Maar op slag van rust sloeg de koploper-die tot dan toe slechts achtmaal had gescoord- toe: M. Twee minuten na de thee kon Die Haghe zich toeleg gen op het favonete counterspelletje nadat het door een Maaslandse verdedigingsfout op 2-1 was geko men en verdubbelden de gastheren hun productie Roelofarendsveen Na de 8-2 zege van vonge week tegen De Treffers is de tafeltenmsformatie van NO- AD in de 'terugwedstrijd' van afgelopen weekeinde met verder gekomen dari een 4-6 overwinning. Dat de winst niet groter uitviel kwam voornameiyk door de absentie van de zteke Richard Kalmijer. Zyn ver vanger, John Braber, slaagdeer niet in ook maar een parly op zijn naam te brengen. De punten moesten dan ook komen van Peter He- ystek en Ronald van Kampen. Vooral Heystek is de laatste weken op dreef en kwam met een hattrick achter de tafel vandaan. Van Kampen won twee van zijn drie partijen en zegevierde ook in de 'dubbel' met Heystek. Door de overwinning heeft NOAD de koppositie in groep 12 van de vierde klasse overgeno men. De voorsprong van de Schiedammers op ATC Almere bedraagt twee punten. Maassluis Voor de tafeltennissers van TOG is er geen uitzicht meer op het behoud van het promotie- klassesehap. Hoewel Frans Picysier, Ivar Westerholt en Charles van der Hoeven nog vijf wedstrijden voor de boeg hebben, is de degradatie zo goed als zeker. In de Maassluis Olympiaha! was TOG afgelopen weekeinde geen party voor Zoeterwoude. Dat het een 3-7 nederlaag werd. lag zeker niet aan Ivar Wes terholt. De captain won twee van zijn drie partijen. Frons Pieysier voegde daae nog een puntje aan toe. Schiedam Waren de mannen van De Korenbeurs niet echt blij met een gelijkspel tegen de reserves van Pecos, voor de vrouwen betekende de 5-5 een pri ma resultaat tegen het bezoekende Luto. Opvallend waren de afwezigheid van Hans Lingen en de hat trick van Sylvia Waterreus. Na zijn rentree in het eerste team heeft Hans Lingen momenteel met een mentale dip te maken. Had de routinier vorige week als trainer bij de NTTB nog een geldig axcuus voor zijn afmelding, zaterdag was hy tegen Pecos, zijn oude club, slechts als toeschouwer aanwezig. Jeroen Bastiaansen was zijn yervanger. Het werd tegen de degradatiekandidaat net geen ne derlaag voor De Korenbeurs dat met 5-5 heel goed weg kwam. Bij de pauze stonden de Schiedammers al met 14 achter en na zeven van de tien partijen (2-5) dreigde cr ccn flinke afstraffing Mark Heemskerk bezorgde De Korenbeurs het eerste punt, Nermm Smajic het tweede. In de laatste dne partijen herstelden de Schiedammers zich. Smajic en Heemskerk wonnen hun tweede partij en Bastiaansen slaagde er m zyn laatste partij in winst om te zetten zodat er een nipt gelijkspel uit het vuur werd gesleept. De vrouwen van Dc Korenbeurs wachten in de derde divisie nog op hun eerste zege. Het gelijkspel tegen Luto was vooral de verdienste van Sylvia Waterreus, Ze liet met haar hattrick zien dat ze na haar arm breuk weer helemaal terug is. Carola Thalen en Da- wëlleMaas wonnen ieder één van hun drie partijen. Maassluis Dankzij hun onstuimige inzet hebben de basketballers van Green Eagles zaterdagavond in de Wethouder Smithal de eerste punten van dit sei zoen binnengehaald. Tegen Baros, de basketbaltak van de Erasmus Universiteit, bleef de ploeg van coach Karei Venver met 57-55 aan dc goede kant van de score. Bij rust leidden de Maassluizers met 33-32. In dertiende minuut van de tweede helft nam Green Eagles een voorsprong van elf punten (52-41), maar vanaf dat moment kampte de thuisploeg met ernsti ge foutenlasl De Maassluizers kwamen zelf nauwe lijks meer tot scoren, maar stonden ook geen veld- doelpunten meer toe. Alleen vanaf de vrije worpljjn mikte Baros zo nu en dan met succes. „Deze wedstrijd hebben we gewonnen door uitste kend te verdedigen," sprak Karei Verwer na het spannende treffen in de tweede klasse rayon, In de veteranen Poul Boelaars en Nico Waringa had de coach twee nuttige aanvallers. Beiden waren goed voor zestien punten. De vrouwen van Green Eagles kwamen zaterdag avond minder goed voor de dag. Tegen het gerouti neerde vierde team van Juventus kwam de ploeg van spelend coach Jenneke van Loon kwaliteit te kort (40-61).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 4