Sportclub wil meer dan periodetitel T Beenbreuk Goree domper voor SLP De Musschen snel klaar met Coal Eindelijk weer een feestje bij Spartaan'20 Rotterdams Dagblad Door Ed Vöortmeijer RotterdamEn weer schreef SC Feyenoord geschiedenis. Het karaktervolle elftal van Hans Maus schudde dit weekeinde al le frustraties - waar het de tegenvallende prestaties van de laatste weken betrof - van zich af. Tegen AFC schoten - of beter gezegd: kopten - Sander Bijsdijk en Ton Stam met scherp (2-0), lachte men om de misstap van concurrent AFC'34 en ontfermde men zich gretig van de eerste periodetitel en de daaraan verbonden 2500 florijnen. AFC'34 had op eigen veld met meer dan tvee doelpunten ver schil moeten winnen van VCS, maar de Hagenaars deden de Fey- enoorders een enorm plezier door de uitslag op 2-3 te bepalen. Waar na op Varkenoord een feestje kon worden gebouwd, omdat de briga de van de stralende Hans Maus („Ik wil nog veel meer!") in ieder geval van de nacompetitie is ver zekerd. De technisch bewindvoer der kon zijn geluk niet op. „Dit succes is een overwinning van het collectief. Door de schorsing van Ronaldo Mars, het Amerika-reisje van Eïans van der Heide en een blessure van Danny Kalden heb ik het elftal noodgedwongen moe ten aanpassen. Deze zege bewijst dat we in de breedte vrij sterk zyn." Er werd na afloop weliswaar geen vuurwerk afgestoken, maar dat hadden de 700 toeschouwers tij dens het duel «.'1 genoeg gezien. Beide ploegen tmcteerden hen op een heerlijke, attractieve wed strijd met 'jij vlagen heel goed voetbal. Met de orvermoeibare Wessel Weezenberg als animator ging SC Feyenoord vanaf het eerste fluit signaal van arbiter Van Domburg onverschrokken de strijd aan. De tam gestarte Amsterdammers kregen aanvankelijk alle hoeken van het veld te zien. Daar was het uitstekende optreden van Jacco Zanen mede debet aan. De rossi ge rechterspits, in de vorm van gisteren een lust voor het oog, werd geen strobreed in de weg ge legd door opponent Erwin Smit. Zanen liet zich de vrijheid goed smaken. In de twintigste minuut stond hij aan de basis van Feyen- oord's tweede treffer. En hoe. Weggestuurd door Weezenberg had hij na zijn rush langs de zij- en achterlijn nog oog voor Ton Stam, die de strakke voorzet met een akelig simpele beweging van het hoofd naar de bovenhoek zond. Op dat moment hadden de Var- kenoorders, die Sander Rijsdijk in de zevende minuut de score hadden zien openen - hij kopte een vrije trap van Weezenberg on houdbaar achter doelman Edwin Meilink in de touwen de teu gels al kunnen laten vieren. Met een riante voorsprong van 2-0 za ten de drie punten immers vroeg tijdig in de knip en bovendien lonkte weer eens een periodetitel tje. Het was nog maar de vraag of AFC'34 in Alkmaar tot eenzelfde huzarenstukje in staat zou zyn. Maar het beeld van de wedstrijd veranderde voorlopig maar wei nig. Hoewel de technisch bekwa me gasten flink wat tegengas ga ven, bleef SC Feyenoord de strijd bepalen. Het was alleen sneu dat de fraaiste aanval, in de 24stc mi nuut, niet werd afgerond, omdat Zanen na een fenomenale solo van Pascal Bossehaart - de 16-ja- rige aanvaller liet vijf vertwijfelde AFC'ers z'n hielen zien - op de vuisten van de uitgelopen Meilink schoot. Vinniger De tweede helft was de helft van AFC, dat tot verbijstering van de Feyenoord-aanhang met opge stroopte mouwen de goal van hun favorieten bestookte. In deze fase van het steeds vinniger wordende duel - met name de 'blinde' Ro nald van der Meent bezondigde zich aan grove overtredingen - bleek echter dat de Rotterdam mers hun zaakjes in verdedigend opzicht, enkele goede kansen voor de AFC'ers Frank Aboikoni (2x) en Roy Tular ten spijt, goed onder controle hadden. En omdat de hypernerveuze sluit post Pim Doelburg en z'n mak kers erin slaagden de nul vast te houden, mocht de apetrotse Feye- noord-preses Aad van der Laan, die onlangs voor drie jaar heeft 'bijgetekend', na afloop weer eens D oor Perry Menexis Rotterdam Sporting Lodewijk Pioniers droeg de 14 zege die het gistermiddag bij RFC boekte op aan Eric Goree. De voorstopper van de Duyvestein-elub brak hal verwege de eerste helft in een on besuisd duel met Francisco Silva zowel zijn scheen- als kuitbeen. De ongelukkige Goree wordt van daag in het IJsselland-ziekenhuis geopereerd, waar een pen wordt ingezet. De verdediger van Sport ing Lodewijk Pioniers moet naar alle waarschijnlijkheid een week in het ziekenhuis bly ven en is de rest van het seizoen uitgescha keld. Dat de wedstrijd na een onderbre king van bijna een half uur toch werd voortgezet, was vooral omdat Erie Goree dat wenste. Voor zijn doelverdediger Danny Doesburg hoefde het zeker niet meer. „Het interesseerde mij even helemaal niets," reageerde een zichtbaar aangeslagen Does burg na afloop. Daarmee verklaar de hJy indirect zijn blunder waar door RFC, twee minuten na de eerste hervatting, een strafschop kreeg. „Je gaat toch nadenken over wat er gebeurd is. Dit is ver schrikkelijk. Het had mij net zo goed kunnen overkomen. Zo raak je nog eens je baan kwijt." De spelers van Sporting Lodewijk Pioniers waren niet als enigen aangeslagen. Francisco Silva, die bij het onbesuisde duel met Eric Goree betrokken was, had er dui delijk moeilijk mee toen hij een maal besefte wat er gebeurde op twee meter van de dugout. „Je hoorde duidelijk dat het mis was," aldus Ron van Dijk, die dit drama voor zijn ogen zag gebeuren. „Om eng van te worden." Ook het publiek op de tribune, zo'n tachtig meter van de plaats des onheils, had meteen in de ga ten dat er iets vreselijks aan de hand was. Het kraken was duide lijk te horen was en de spelers lie pen verdwaasd over het veld. De bezoekers verloren een kwar tier voor tijd ook nog eens Timo van Sehaik, die licht geblesseerd het veld moest verlaten. Geen wonder dat de winnend trainer Leo Tol niet wist of hij moest la chen of huilen. Met deruimeover- yinning bij RFC, een concurrent in de onderste regionen van 4 G, werden wel goede zaken ged&cuj. „Maar wat koop je ervoor als je een van je bepalende spelers ver heft," zuchtte Tol. „Eric Goree zijn we de rest van het seizoen kwijt. Los daarvan is het ver schrikkelijk wat hem is overko men en daarom dragen wij deze overwinning ook aan Goree op." De jongens van Leo Tol verdien den de 14 overwinning op basis van betër spel. Twee minuten na dat de wedstrijd weer werd her vat, kwam RFC via Olaf Hansen, die een strafschop benutte, nog op voorsprong. 1-0. Het duel tussen de beide degradatiekanditaten was tot op dat moment nauwelijks het aanzien waard. Er werd veel balverlies geieden. De bezoekers hadden toen al twee enorme kan sen om zeep gebracht. Akcer Hey- koop liet in een gunstige positie de bal van zijn voet glippen en Arthur Mandos imiteerde dit staaltje onvermogen zelfs voer een leeg doel. Hoewel de dubbele beenbreuk van Erie Goree het moment van de wedstrijd was, kwam, wat het spel betreft, de kentering na de pauze. Arthur Mandos scoorde vanaf de strafschopstip de gelijk maker en enkele minuten later strafte Akcer Heykoop gebrek aan concentratie in de RFC-de- fensie koppend af: 1-2. Sly DoRo- sariso bepaalde met twee treffers in de voorlaatste minuut de eind stand op 14. Volgens RFC-trainer Ron van Dijk lag gebrek aan ervaring van zijn jonge ploeg, waarvan de ge middelde leeftijd net boven de twintig jaar ligt, ten grondslag aan de nederlaag. „De opdrachten worden nog niet goed uitgevoerd. Het heeft nog tijd nodig, maar de resultaten komen als we eenmaal een goede overwinning neerzet ten." RFC-Sporting Lodewijk Pioniers 14 (l-ö) 24 Olaf Hansen (strafschop) 1-0,55 Arthur Mandos (strafschop) 3-1, 61 Akcer Hey koop 1-2, 39 Sly Do Rosanso 1-3 en 14. Bij zonderheden: gele kaarten voor Peter Ken- litf (RFC) en Edwin de Lange en Martin Hes (Sporting Lodewijk Pioeniers) RFC; Kentie, Belehior, De Rover, Mendcs, Van de Wielen (46 Jansen), Silva, Rirsgle- ver(87. Koz), Hansen: Inocenao, De Ridder (64.Vieira Santos), Wilson Dos Santos. Sporting Lodewijk Pioniers: Doesburg, De Lange, Legerstee, Goree (22 Valk), Hes, John Dos Santos, Heykoop. Van de Serg; Van Sehaik (73. Thomas), Mandos, Do Ro* verklaren dat zijn kluppie nog lang niet verzadigd is door de vele successen. „We borduren gestaag verder aan onze doelstellingen. De volgende is het landskampi oenschap. Op het moment, dat die titel in ons bezit is, kan ik mij met een gerust hart terugtrekken als voorzitter." SC Feyenoord-AFC 2-0 (0-0). 7 Sander Rijs dijk 1-0,20 Ton Stam 2-0 Bijzonderheden: Scheidsrechter Van Domburg bestrafte dc AFC'ers Erwin Smit, llli Landvreugd en Elco Kuikens met geel Michel Spienngs, die zaterdag was wegge bleven van de training, mocht slechts de laatste tien minuten meespelen SC Feyenoord: Doesburg, Van Brouwere haven, Wiimans, Lippuner, Sturrus, Wee zenberg, Van Schyndel, Rijsdijk, Zanen, Stam (80 Spienngs), Bossehaart (76. De Graaf) AFC: Meilink; Hoogendoorn, Keijzer, Tu lar, Smit (46. Zebeda), Kuikens, Van Baal, Adriaans, Van der Meent, Landvreugd, Aboikoni. AFC-aanvoerderRoyTularrent snel naar binnen. HetFeye- noord-feestje kan hij niet lan ger aanzien. Foto Cor Vos Door Rob Weeda RotterdamPrecies een kwartier had De Musschen nodig om Coal de vernieling in te spelen. Daarna was het gedaan met de honger naar treffers en keerde Coal terug in de wedstrijd. Niemand weet het zeker. Maar heel misschien bete kende het betere veldspel waar mee de thuisclub na rust terug krabbelde tot 1-3 voor Aad Ver schoof wel het behoud van zijn ambt als oefenmeester van Coal. Vooraf gierde er rond het veld im mers het gerucht: als Coal met dikke cijfers van De Musschen verliest, zou het bestuur dat resul taat wel eens kunnen aangrijpen om met Verschoof te breken. Verschoof haalde de schouders op. „Ik weet van niets. Zouden ze ai zo snel van me afwillen?" vroeg hij lachend. „Nee, ik heb niet het idee dat er aan mijn stoel wordt gezaagd. Als dat wel gebeurt, heb ik het in elk geval niet in dq^aten Ik heb op geen enkele manier het gevoel, dat er iets aan mijn positie is veranderd," schoof hij de ge ruchten terzijde. „Ook ik zou niet weten niet waar die achterklap vandaan komt," antwoordde Coals voorzitter Arie Blok op de vraag of een vertrek van Verschoof wellicht in de na bije toekomst aan de orde is. „Misschien dat het verlies tegen een buurman by sommigen on verwachte emoties losmaakt. Een andere verklaring heb ik er niet voor." „Al is in de voetballerij natuurlijk niets onmogelijk," wist Blok ook. „Maar Aad heeft nog steeds onze steun. Als je samen aan een klus begint, moetje de intentie hebben die klus ook samen af te maken." Over het verlies tegen De Mus schen wond Verschoof zich dan ook niet ai te nadrukkelijk op. „Natuurlijk heb ik een hekel aan verliezen. Ook tegen De Mus schen, Maar deze nederlaag was terecht," vloog hij ook daar niet over uit zijn vel. „De Musschen heeft nu eenmaal meer kwaliteit dan wij." Waar de geplaagde oefenmeester zich wél over opwond, was de ma nier waarop zijn elftal de wed strijd weg gaf. „Die drie treffers van De Musschen waren met een beetje meer inzicht allemaal te verdedigen geweest," mokte Ver schoof. Een beetje gelijk had hij wei. In vijftien minuten tijd im mers straften de bezoekers drie defensieve blunders van Coal koelbloedig af. Eerst verzuimde Wesley Hekelaar in te grypen by een vrije trap van Paul Oschner, waardoor Barry van Zanten ongehinderd de 0-1 kon binnenkoppen. Aanleiding voor de tweede treffer van De Musschen mocht Coal zoeken by Dimitri van Lierop, die op het middenveld volkomen onnodig de bal verspeelde aan José Ruiz Aquilera, wiens voorzet vervol gens in het strafschopgebied op ongelukkige wijze-door Tamer Okay met de hand werd beroerd, waarna Ferry Boshart vanaf elf meter mocht binnenschieten (0-2) Twee minuten later kwam De Musschen zelfs op 0-3 toen Harry Strórmann in de buurt van de hoekvlag een sprintduel won van doelman Edwin de Bruin (Per ry Batenburg was geschorst, red.), waarna Adao Matias de voorzet in een leeg doel kon tikken (0-3). Geen goed Merkwaardigerwijze deed het trio treffers De Musschen geen goed. De ploeg verloor na de eenvoudig verkregen voorsprong de concen tratie, het het baltempo flink zak ken en was plotseling slordig by balbezit. Coal werd dan ook als vanzelf door De Muschen weer in het zadel geholpen. Hoewel het toenemende overwicht van de thuisclub geen grote kansen ople verde, werd duidelijk dat een te gendoelpunt voor De Musschen niet kon uitblijven. Een doelpunt, dat uiteindelijk kwam van de voet van Serge de Lobel, die een kwar tier na rust een hoekschop ineens achter de vergeefs grabbelende doelman Michel Kroep krulde (1- 3). Hoewel kort na De Lobels treffer Dick van Bodegom nog een kans kreeg op een tweede Coai-treffer, bleek de thuisclub zijn kruit te hebben verschoten. „Gelukkig maai," wist Louis Er- kelens. „Hoewel we Coal voor rust hadden kunnen afslachten, ben ik blij met deze overwinning," aldus de oefenmeester van De Mus schen. „Zeker de afwezigheid van Frans Ruis (spierverrekking, red,) heeft me zorgen gebaaid. Je mist daar door voorin een aanspeelpunt en je moet altijd maar afwachten hoe zoiets uitpakt Wedstrijden tussen clubs die naast elkaar wonen, zijn tenslotte altijd partijen, die alle kanten op kunnen." Coal-De Musschen 1-3 (0-3). 14. Berry van Zanten 0-1,27. Ferry Boshart 0-2,29. Adao Matias 0-3,60. Serge de Lobel 1-3. Bij derheden: Geel voor Serge de Lobel (C en Paul Oschner (De Musschen). H Stronnann kreeg rood van arbiter Van Toom wegens het in het gezicht spuwen van een tegenstander. Coal: Edwin de Bruin; Van Lierop, Heke laar, Zwama (46 Van Leeuwen), Oost (46. Verschoof); MicheJ de Bruin, Becberg, Okay (45. Lopes Diaz), El Abas si; De Lobel, Van Bodegom. De Musschen: Kroep; Van de Burg, Osch ner, Van Zanten, Gomes Lopez; Boshart, Strórmann. Mano van 't Woud, Matias (69. Ramires Sanchez, 87. Danny van 't Wout). De Man (46, Meinen), Ruiz Aqmfera. Door Hans Schelling Rotterdam Spartaan'20-voorzit- ter Ed Goverde moest even na denken, Het was een tyd geleden, dat er bij de Oldegaarde-formatie iets op sportief gebied te vieren viel. In het seizoen '91/1992was de tweede plaats achter kampioen Nieuwenhoorn in de tweede klas se B voldoende voor de nacompe titie. Viereneenhalf jaar later was er eindelijk weer een feestje by Spartaan'20. De Rotterdammers boekten een verdiende overwin ning in de topper bij mede-koplo per LMO: 1-2. De zege was goed voor de eerste periodetitel in de derde klasse D. Niet Spartaan'20, maar scheids rechter Bart Hik was de meest be sproken man aan de Smeetsland- seweg. Van een Rotterdamse arbi ter mag je toch wel verwachten, dat hij bij een derby op de hoogte van de clubtenues is. Zeker van het shirt van Spartaan'20, bekend om z'n zwart-witte kleuren. Om twee uur stonden de Spar taan-spelers en de leidsman met een zwart shirt op het veld. Geen probleem dachten de paar hon derd toeschouwers, want tegen woordig beschikken zelfs scheids rechters op amateumiveau over diverse shirts in alle kleuren van de regenboog. Dit bleek niet het geval bij Hilt, die de wedstrijd na een kort oponthoud in een oranje shirt (het reserve-tenue van LMO) leidde. Het voorval bleek typerend voor het uitermate matige optreden van Hilt, die in de openingsfase twee fikse overtredingen van Spartaan-spits Eduard Booms niet wenste te bestraffen. En dan heb je in een Zuid-derby tussen LMO en Spartaan'20 de poppetjes aan het dansen. De eindbalans werd met zeven gele en twee rode kaarten opgemaakt. Nicolai Broerders (LMO) en Spartaan-in valler Veli Ersoy mochten vroeg tijdig de warme douche opzoeken. „Zelfs ik was in staat om deze scheidsrechter een schop te ge ven," mopperde LMO-trainer John Banffer, die na de wedstrijd een aantal van zyn spelers in be dwang moest houden om erger te voorkomen. „Ik hen zelf ook De spelers van Spartaan'20 vieren feest na het winnen van de periodetitel. Fotocorvos scheidsrechter geweest. Dus ik weet best wel wat er allemaal kan gebeuren. Maar wat deze man presteerde sloeg alles. Hij greep in de beginfase niet in. Dan den ken de spelers 'we kunnen doen wat we willen met deze scheids rechter." „Over de eerste helft ben ik te leurgesteld. Wij waren niet ge vaarlijk en er was een gebrek aan agressiviteit. Het is mij nog steeds een raadsel hoe Willemse bij de openingstreffer de bal zo makkelijk kon voorzetten." Met Rieardo Willemse is meteen de uitblinker genoemd. De bijna 26-jarige linkerspits van Spar taan'20 was de volle negentig mi- nunten een plaag voor de LMO- defensie. Willemse stond aan de basis van de beide Spai laan-tref fers. Frans Bernardino en Edu- aard Booms maakten het karwei vakkundig af (0-2). Er was dan ook geen vuiltje aan de lucht voor Spartaan'20. Toch kwamen de bezoekers in de slot fase nog lelijk in de problemen. De vrije doortocht van LMO-aan- valler Patrick Pot werd met een handsbal door invaller Patrick Schaerlaeckens verstoord. Zelfs de meeste trouwe Spartaan-sup porters rekenden op een rode kaart voor Schaerlaeckens, maar arbiter Hilt besliste anders. Hij gaf een vrije trap aan Spartaan'20. Het antwoord op deze beslissing zal hopelijk in de nieuwe uitgave van het KNVB-spelregelboek te vinden zijn. Even later verkleinde Martin Monster de achterstand voor LMO: 1-2. Tn de blessuretijd was LMO nog dicht bij de gelijk maker. Spartaan-doelman Arthur Kempen ranselde een vrije trap van Peter Theeuwen uit de kruising. Gebalanceerd Wtc stopt Spartaan'20? Dat lijkt dit seizoen de grote vraag. Oefen meester Hans van der Toorn, be schikt over een gebalanceerd elf tal. Kempen is een betrouwbare sluitpost, Rosinda en Horra Vica- rio houden verdedigend goed stand, Kok en Schilders zijn erva ren middenvelders en het spitsen- trio Bernardino, Booms, en Wil lemse is levensgevaarlijk. „Het ziet er allemaal goed uit," oordeelde ook Van der Toorn. „ïk beschik over een leergierige groep. Er wordt steeds hard ge werkt. Op het gladde veld was goed voetbal bijna onmogelijk. Wij waren in het voordeel met on ze lichtvoetige spelers. Hopelijk komen we dit seizoen blessurevrij door." IAIO-Spartaan"2G 1-2 (9-1). 32. Frans Ber nardino 0-1,69 Eduard Booms 0-2.83. Mar tin Monster 1-2 Bijionderhetfen: Gele kaarten voor René Dorst, Patrick Pot, Ra mon Lafour (allen LMO) en van Spar taan'20-zijde aan Rieardo Willemse en Pa trick Schaerlaeckens Rode kaarten waren er voor LMO'er Nicolai Broeders (na twee maal geel) en voor Spartaan'SO-in vallei Ve- li Ereoy the slechts dne minuten m het veld stond LMO: Holleman, Broeders, Dorst, Van El zen, Hoekman, Theemsen, Den Toom (61. Manster), Nossern, Lafour (70 Benjamin); De Held, Pot Spartaan'20: Kempen; Pfahl, Rosinda,Mo lenaar (47. Sehaerlae ekens), Horra Vtearto; Kapli (83 Broguer), Kok. Schilders (84 Er- iO>), P^madmo. Booms. Willemse Zondag hoofdklasse Papendrecht machteloos Rotterdam Nummer laatst Papendrecht (hoofdklasse A) had ook bij Elinkwijkgeen schijn van kans: 4-1. Elink- wijk-Papendrecht 4-1 (1-0). Papendrecht wacht jipg steeds op de eerste zege van het seizoen. De gasten toop- den tegen Ehnkwijk goede wil en werkten hard, maar kwamen kwalitatief te kort Ehnkwijk nam in de eerste helft de leiding door Arno van Diete. Daniel van Méér verdubbelde de marge kort na rust. Dennis van de Gr^af bracht tien minuten later de spanning terug: 2-1. Daniël van Meer (3-1) en Dennis Groenendijk (4-1) rekendenih de slotfase met de bezoekers af. '3 Zondag eerste klasse Neptunus weer scherp "'J; Neptunus (IB) had in Amsterdam weinig moeite met ZPC: 2-0. ZPC-Neptunus 0-2 ((hl). Bij Neptunus is de scherpte, die een paar wedstrijden weg was, terug. De Rotterdammers waren zowel op tactisch als technisch* gé1 bied superieur aan ZPC. De gasten kwamen op een 041 voorsprong door Rob Prins, die een vrije trap van Samir Eoukhari inkopte. Raymond Kraaybeek en Amilcar do| Santos heten in de eerste helft goede kansen op meer gen. Raymond Kraaybeek had een kwartier na de rusf wel succes. 0-2. Neptunus nam hierna gas terug en speel? de het duel probleemloos uit. _,j) Leonidas stelt teleur -^b DRL was thuis tegen Slikkerveer goed op dreef: 4-2. Le^ onidas kwam niet langs Aiblasserdam: 0-0. -7i'"r DRL-Slikkerveer 4-2 (1-2). Het experiment van DRL-trari ner Stanley Riebom om Ruud Rijsdijk als laatste man,te posteren, werd een groot succes. De Rotterdammers, mei; Fred van Zon op de bank, kwamen op Ï-Ö door Sacha Schalier. Door een strafschop van Remco Tump (1-1)'én een van richting veranderd schot van Ivo van der Sluis CP 2) werden de rollen omgedraaid. Tussen de bedrijven door miste Sacha Schalier van DRL een strafschop. Na de- pauze baalde de thuisploeg de schade meer dan in. Mi ehei Pbteltx besloot een solo-actie met een treffer (2-ZK Kort hierop was het weer raak. Henri Engelman rondflë een vloeiende DRL-aanval af: 3-2. Een kwartier voor tydfc kopte Sacha Schalier een voorzet van Ben van Dnmgjv binnen (4-2). Slikkerveer speelde het laatste kwartier m$t tien man, nadat scheidsrechter Clemens Govers Ren# van der Ent zijn tweede gele kaart toonde. Aiblasserdam*-1 Leonidas O-O. Leonidas nam het duel tegen het laagges klasseerde Aiblasserdam veel te gemakkelijk op.^Dej technische leiding was zeer ontstemd over de hautayj$ houding van de Rotterdammers en stelde pittige maatje-" gelen in het vooruitzicht. De gasten maakten geemim. druk en liepen in de slotfase bijna nog tegen een rieflêv laag aan. Doelman Manuel Teixeira tikte op het nippertje een schot van Peter Boudewijn uit het doeL -s M H Zondag derdé klasse Kriesch kan lachen J-n SMV Hillegersberg-trainer Piet Kriesch kon gistéi^Ö weer eens lachen. CKC kreeg met 4-1 klap. Alexandria"® wees ONA met 4-0 terug. HÏON ging met3-l ten onderbiy Stolwijk. -> —/t B: Groen Wit'58-TOGB 2-1 (0-0). Rajesb RaiDkelewhan 3 L 0, Vincent Switzar 1-1, Rajesh Ramkelewhan 2-1. De gelij ke stand bij de rust gaf een vertekend beeld. De doeWfpe kansen waren volop aanwezig. Tien minuten voor tycï werd het verdiende winnende doelpunt door de uitblijf ker aan Haagse zijde gemaakt. C: SMV Hill egersberg-CKC 4-1 (2-0). Mas Wasiman HL Jendel Duran 2-0, André van Ballegooijen 2-1, Jendel Du. ran 3-1, Junior de Man 4-1. Op de spekgladde grasmat) toonden de Rotterdammers zich wendbaarder en baS vaardiger dan de gasten uit Kralingseveer. CKC kwany vlak na rust terug in de wedstnjd, maar blunderde ver=. volgens in de verdediging. StoSwijk-HION 3-1 <<M)? Frans van der Ham 0-1, Jan Noorlander 1-1, Gaffif Akoueham 2-1, Jan Noorlander 3-1. Een rommelige wed4 strijd, -waarin de thuisploeg zich na de thee goed hersteld- de. Alexandria'66-ONA 4-0 (1-0). Mark Bresser 1-0, Ra*- nald van Someren 2-0 en 3-0, Dennis Banffer 4-0. Hëh- agres sieve AIexandria'66 legde in de eerste helft al de oa"f sis voor de zege. Na de thee moest de tegenstander-wel' komen. Doelverdediger Jan Kruis van de thuisploeg! kreeg de rode kaart voor hands. I>: Hermes DVS-DHZ I-l (0-0). Jan-Arie van der Lindep, 0-1, Mario Mosso 1-1Voor de Rotterdammers zat er meet: in dan het gelijkspel. De gelijkmaker kwam pas drie wdv nuten voor tyd tot stand, Zohdag vierde klasse Pak slaag BZC'95 BZC'95 leed in 4 H in en tegen Oud-Beijerland ei nederlaag: 6-1. Het was de eerste zege voor de thuischjbr- Meeuwenplaat deed het iets minder slecht. 2-6 tegenr OW. WSE pakte in 4 E de eerste periodemét Schiebroek'94 is in 4 G aan een opmars bezig, getuige <3B 1-4bijDJSCR. wii E: Gouderak-Soccer Boys4-1 (2-0). Edwin Evergreen 2-0,3-0 en 4-0, Guïdo van Ankum 4-1. De Bleiswijkers, dig met veel jonge spelers aantreden, hadden bet moeilijk te-, gen de thuisploeg. Guido van Ankum redde een paar mi nuten voor tijd de eer voor de oranje-witten. 1 «jo F; Excelsior-Dilettant 0-1 (0-0). Wim van Leeuwen. O-JH Excelsior miste legio kansen of stuitte op paal en keepoa,/ Kralinger Peter van Gestel kreeg twee minuten voor het. einde de rode kaart voor het neerhalen van een doorge broken. speler. Uit de vrye trap die volgde vloeide hét" winnende doelpunt uit. Tédiro-NOC 2-2 (0-1). André T?eïj'2 tenaar 0-2, René Eyra 0-2, Peter de Jong 1-2, Rogier d<sv .7r«nc9-9 É.pn fprivht» neidcrh-i/*mi-aiaiirm aaor» winnaar. 0, Rieardo Verschuuren 1-1. Een levendige en gelykoD^ gaande wedstrijd waarin de thuisploeg in het eerste heD dnjf meer last had van de weersomstandigheden dan vaml hun opponentenT DJSCU-Sehiebroek'9414(0-2).Wil Htwj bregtse 0-1, Michael LoendersIootö-2, Rieardo WintersJ- 2, Wil Hubregtse 1-3, Travis Martina 14. De Schiebro^-I kers legden de basis %'oor de zege in de eerste periode:Ue' gasten bleven ook domineren in deel twee. ""n[ H: Oud-Beijerland-BZC'95 6-1(4-1). Dennis Brouwer O-L-j John Verschoor 1-1, Richard Stolk2-1, Klaas DoolaardSth en 4-1, Enuel Troost 5-1, Haas Doolaard 6-1. Een opper- machtig Oud-Beijeriand profiteerde van een zeer matigt BZC'95. Overigens was de start van de bezoekers hoopS vol. WCR-Flakkee 3-1 (1-0). Marco van Rijn 1-0, Dave Jan sen 2-0, Jacco van der Giessen 3-0, Peter Verlegh 3-1. Dl^ bezoekers begonnen sterk, maar na de openingstreffer kwam de thuisploeg terug in de wedstrijd. WRMs* Poortugaal 3-2 (1-0). Skip van Seventer 1-0. Ene Barend^ regt 1 -1 en 1-2, Guy Paterson 2-2, Johan van der Ham 3-2q Een zeer goed spelend WRW was in de eerste helft opper® machtig. Van de legio kansen voor Poortugaal werden erg slechts twee benut. Meeuwenplaat-OW 2-6 (1-3). Johan 1 Langendoen 0-1, Bob van Hal 1-1, Hasan Balbag 1-2, Jcéa' han Langendoen 1-3, Richard Koopman 14, Hasan Bai^ bag 1-5. Marco Wolfs 1-6, WUfred Lagendijk 2-6. Meeugl wenplaat was een maatje te klem voor het superieure^ OW. Peter Vermeulen (Meeuwenplaat) kreeg halverweA ge de eerste helft voor de tweede maal geel, waarna dé Hoogvlieters totaal ineen stortten. Zondag.vijfde klasse Zege Steeds Hooger K Groot feest bij Steeds Hooger, dat in 5 D het degradatie^,; duel bij Dirksland met de eerste zege van het seizoen kroonde: 1-5. In de vijfde klasse C bleef GLZ in het sptió?® van koploper ESTO. GLZ versloeg Nieuwerkerk opeigeh^r veld met 3-1. Biijdorp haalde de volle winst hij Nieuwe*fJ' kerk; 0-1. Zondag zesde klasse Pijnlijk verlies VOB MSV71 is dicht bij de eerste periodetitel in de zesde klaW1 se C. Na de 5-1 winst op VOB heeft de dub uit Maassluis.. nog één puntje nodig. De Roef liet zich in 6 D verrasseiib door Real Parbo: 2-1. De ontmoeting tussen VND en QmQ - dewater werd gestaakt. In zesde klasse E vernederde Act, tivitas opponent RET met fl-3, -

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 7