15^ Raad voor Sport weet geen antwoord Retourette draait boven verwachting mmxume Vlaardingse sportclubs willen weten wat verhuizing kost VVD doet wat ze van haar coalitiepartners zo veroordeelt ffigenda Discussie-avond over regionale samenwerking 'Iedereen aan tafel' Expositie van Pors Expositie van Van Overbeek Inzameling voor reumapatiënten Gevolgen van 'euro' voor land- en tuinbouw Maarten 't Hart Dinsdag 12 november Rotterdams Dagblad Dinsdag 12 november 1996 Vlaardingen Het CDA in Vlaardingen houdt morgenavond in de Bethelkcrk een discussie-avond over regionale sa menwerking. Behalve twee politici uit eigen kring - Tweede Kamerlid F. J. van der Heijden en raadslid in Rotterdam D. Dekker - houden F. Ravestein (D66 Rotterdam), W. Loeve (GroenLmks Capelle aan den IJssel) en de Vlaardingse burgemeester en lid van de dagelijks bestuur van de stadsregio L. W. Stam een inleiding. Daarna is er ruimte voor discussie en vra gen. De avond in de Bethelkerk {Burgemeester Ver- kadesingel 26) begint om 20.00 uur. De Gereformeerde en Hervormde kerken van Vlaar dingen houden vandaag een wereldmaaltijd in aan loophuis De Groene Luiken aan de Oosthavenkade. Voorde maaltijd die om 18.00 uur begint zijn verte genwoordigers van het gemeentebestuur, politieke partijen, kerken en andere maatschappelijke organi saties uitgenodigd. De wereldmaaltijd wordt gehouden onder het motto 'Iedereen aan tafel', een grote campagne van de Ne derlandse Protestantse kerken, die mensen ervan bewust wil maken dat zo'n achthonderd mihoen mensen op de wereld te weinig eten hebben. Volgens de kerken heeft dat niets te maken met een tekort aan voedsel, maar met een onrechtvaardige verde ling. De kerken vragen momenteel aandacht voor dit probleem omdat eind november in Rome de wereld- voedselconferentic plaatsheeft. In DrieMaasStede is tot en met 17 december een ex positie te zien van de Rotterdamse kunstenaar Leo Pors, De Rotterdammer heeft zich de afgelopen jaren ontwikkeld tot sehifder van diverse onderwerpen, maar vooral tot verbeelder van het landschap. De ex positie is maandag tot vrijdag te zien van 10.00 tot 12.00 en tussen 15.00 tot 17.00 uur en zondag van 14.00 tot 16.00 uur. Van de schilder Hans van Overbeek uit Maassluis is tot 24 december werk te zien in de bibliotheek aan het Annie M.G. Schmidtpiem 1. De schilder - een ge vorderde amateur - is al enige jarèn actief in de re gio. Hij vindt hier zijn onderwerpen en exposeert van tijd tot tijd. De expositie is tijdens de openingsuren van de bibliotheek op maandag, woensdagen vrijdag te bezichtigen. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Daniélfe Hermans, Desireevan der Jagt, Mariëtte Olsthoorn, Jan Rozendaai, Care! van der Velden Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: SanderSon- nemans Telefoon 2340055 4004310 Samen Strijden Tegen Reuma houdt 13.20 en 27 no vember in Schiedam een inzameling van gebruikte kleding, schoeisel en huishoudtextiel. De SSTR is een vereniging van en voor reumapatiënten. Met de opbrengsten van de inzamelingen kan de vereniging reu ma patiënten een tegemoetkoming geven voor de kosten van een kuuroord. Tijdens de inzameldagen moeten de gele plastic zakken voor 9.00 uur 's mor gens buiten worden gezet. De tuindersbond WLTO-afdeling Maasland houdt donderdag een bijeenkomst met als thema 'de euro en de gevolgen voor de agrarische sector'. Sprekers zijn ir. WA van Oosterom van Rabobank Nederland en directeur C. A de Wit van exporteur Van Dijk Delft. De bijeenkomst heeft plaats in gebouw De Magneet, Huis te Vèldelaan 16. Aanvang 20 uur. Deheer Timmermans is een echteMaassluizergeworden in 36 jaar, mijns inziens een snotneus. Tevens heeft hij totaal geen kennis van de geschie denis van Maassluis. Het is en blij ft de vesting van Abraham Kuijper, tus sen dogma en bedijking, zo is Maassluis. Ondergetekende kan zich het regime van burgemeester Dommisse en van burgemeester Schwartz nog goed herinneren, al ben ik geen Maas- sluizervan geboorte. Alswezondagsmoesten voetballen inMaassluis kon dat na twaalf uur 's middags. Voor twaalf uur was alles verboden: geen voetbal, de cafés gingen na twaalf uur open. Broeder Timmermans is een calvinist, Maarten 'tHartheeftandere herinneringen die door ondergete kende worden onderschreven. L Maarleveld, Vlaardingen SCHIEDAM Fotografie. Hoe maak je betere foto's? En: hoe bouwjeeen fotografisch verhaal op? Zes lessen in wijkcentrum De Erker op dinsdagavond voor ƒ50,-. Dokacursus. Eigen film ontwikkelen en afdrukken. Vijf lessen in wijkcentrum De Erker op dinsdagavond voor ƒ40,-. Woensdag 13 november SCHIEDAM Popworkshop. Voor kinderen die in een band vallen spelen. Tien lessen op woensdagmiddag in De Erker voor ƒ27,50. Donderdag 14 november SCHIEDAM Keukengeheimen uit verschillende culturen. Spaans, Grieks, So matisch, Afgaans en Iraans koken. Op de donderdagavond van 19.60 tot 22.00 uur in wijkcentrum De Erker voor ƒ50,-, inclusief de ingrediënten. Zondag 17 november SCHIEDAM Fruitbomen snoeien. Praktijkdag. Van 13.00 tot 15.00 uur in boerderij De Raat van de afdeling Natuurontwikkeling van de dienst Gemeente werken voor ƒ5,-. Dinsdag 19 november VLAARDINGEN Fimo kleien. Zes bijeenkomsten op dinsdagmiddag van 13.30 tot 15,30 uur in Wijkcentrum Holy voor ƒ60,- exclusief materiaal. Door Bas van den Berg Vlaardingen Zeer tegen de zin van de (veld)sportverenigin- gen in moest het dagelijks bestuur van de Vlaardingse Raad voor Sport en Recreatie (VRSR) gisteravond het antwoord schuldig blijven op financiële vragen. De clubs wilden weten wat de verplaatsingskosten zijn bij hun 'noodgedwongen' ver trek uit de Westwijk -ten behoeve van woningbouw- en welke accommodatie zij ervoor terugkrijgen. Hoewel voorde totale herstructu rering een bedrag van 11,1 mil joen gutden beschikbaar is, wilde voorzitter T. W. van der Steen niet ingaan op de eventuele financiële consequenties voor de sportver enigingen. ..Het college heeft de gemeenteraad en alle commis- sies, waaronder de VRSR, ge vraagd de bedragen die nodig zijn om de sportverenigingen te laten verhuizen geheim te houden. Dit is gedaan om de verschillende be langen te beschermen. Ondanks dat de sportverenigingen geen in zage in de cijfers krijgen, gaan wij er vanuit de meeste wensen van de clubs te honoreren. Ik moet er wel direct aan toevoe gen dat de nieuwe sportaccommo daties er sober uit gaan zien," hield de voorzitter van de VRSR de sportverenigingen in het stad huis voor. „In eerste instantie zijn we hier bij elkaar om te praten over een eerste deelkrediet van ruim drie miljoen gulden. Wan neer de gemeenteraad dat op 3 de cember goedkeurt, kan in 1997 al een aantal plannen worden gerea liseerd. In het totale bedrag van 11,1 miljoen gulden zijn ook en kele tonnen opgenomen om aan de wensen van andere sportver enigingen die niet onder de her structurering vallen tegemoet te komen." Renovatie In dat verband herinnerde voor zitter Jan Hoogerwerf van Zwalu wen het dagelijks bestuur aan de te kleine behuizing en het geringe aantal kleedkamers van zijn snel groeiende club. „Ik hoop niet dat de nieuwe huisvesting voor de sportverenigingen uit de West- wijk ten koste gaat van sportclubs uit andere delen van Vlaardingen, die dringend gerenoveerd moeten worden." Voorzitter Johan Hoo gerwerf van HVO: „Wy kunnen ons best vinden in een nieuw We- traveld dat ons is beloofd. Het is echter een misverstand te denken dat zo'n veld alleen voor wedstrij den gebruikt wordt en wij daarom niet in aanmerking komen voor terreinverlichting. Verder is ook het HVO-compiex dringend aan vernieuwingen toe." De voorzichtigheid van de sport bestuurders van de VRSR kan niet los worden gezien van het on derzoek dat oud-hockeyer Ron Steens op het ogenblik instelt. In opdracht van de gemeente Vlaar dingen en de Shell is hij bezig aan een rapport dat over de integratie van ROVS-sporten in de georgani seerde Vlaardingse sporten gaat. Ook krijg de gemeente Vlaardin gen dan meer duidelijkheid welk bedrag Shell over heeft om zijn sportieve personeelsleden in de Broekpolder te laten sporten, met geld dat vrijkomt door sportpark De Vijfsluizen te verkopen aan het bedrijfsleven. Delta Sport zei bij monde van voorzitter John de Lange te hopen dat de Broekpol der in een groot multi-functioneel sportcomplex opgaat, „Ik zou het toejuichen als verschillende spor ten, inclusief die van de ROVS, daar een plaats zouden krijgen. In gesprekken met de ROVS en on derzoeker Ron Steens is het me duidelijk geworden dat wordt ge streefd naar een grote voetbalclub in de Broekpolder. Zoals het er nu naar uit ziet willen Fortuna en CION daar ieder afzonderlijk, een voetbalcomplex. Ik vTaag-me af waarom de koppen niet bij elkaar worden gestoken. De meeste voet balclubs zijn noodlijdend, maar blijven tegen beter weten in> ho pen op betere tijden. We moeten ook niet de ogen sluiten voor het snel veranderende gedrag van de sporter. Er komt een tijd dat men het ene jaar aan hockey wil doen en het andere jaar aan voetbal of iets dergelijks. Door alle sport clubs in de Broekpolder onder te brengen in een stichting, kan er voor worden gezorgd dat men aan de vraag voldoet en op de Broek polder kan blijven sporten." ster van de Retourette gooit haar le ge melk- en puddingpak- ken in een 'loeiend pak' Foto Roel Dijkstra Door Danielle Hermans Vlaardingen Sjaak van der Ster vindt het net de Efteling in 'zijn' Retourette aan de Loper in Vlaar dingen, In het moderne milieusta tion naast de supermarkt bedelen twee dolfijnen hartverscheurend om oude kranten en kwaakt een kikker om afgedankt schoeisel. Een melkpak loeit om lege meik en puddingpakken en een grote boom met een sprekend gezicht vraagt geld voor een goed doel. En buiten voor de deur houdt een vriendelijke, bontgekleurde draak de wacht. 'Ik ben Fred van de Retourette,' zo begint het beest elke keer opnieuw zijn verhaal te gen voorbijgangers. Voor dege nen die het nog niet wisten; Fred lust graag kroondoppen, kurken en plastic zakken. Het idee vuur een modem kring loopcentrum van de gebroeders De Block uit Schiedam slaat aan in Vlaardingen. Sjaak vertelt dat er sinds de opening in september, zeshonderd kilo kleding per week wordt ingezameld en zes contai ners met glas De gemeente aardingen komt twee keer per week alle ingeza melde goederen ophalen. De par tij kleding en schoenen gaat naar derdewereldlanden, de apotheek ontvangt de afgedankte medicij nen en het glas gaat naar een recyclingsbedrijf. „Van de karton nen melkpakken wordt hout ge maakt," weet Sjaak. Hij heeft er een dagtaak aan om alle contai ners die schuilgaan achter de hap- grage dïerenfïguren, te legen en te controleren. Ook sorteert hjj de statiegeldfiessen die op een lo pende band binnenrollen. Hij doet zijn werk met veel plezier en stoort zich helemaal niet aan alle geluiden die de sprookjesfi guren in de Retourette continu produceren. „Ik vind het schitte rend," zegt hij met een grote grijns op het gezicht. Het bonte gezelschap trekt ook veel kinde ren aan die zomaar even binnen wandelen, Ze geven de dieren een aai over hun neus en rennen dan weer vrolijk naar hun moeder. Maar ook volwassenen vinden het milieustation aantrekkelijk. „Ik kom hier drie keer in de week. Het werkt heel stimulerend. Ik houd alles apart zoals waxinelich tjes, blik, melkpakken en papier," vertelteen mevrouw.Een moeder die met haar zoon voor de eerste keer komt, laat zich ook lovend uit. „Dit is handig en ideaal. Alles is bij de hand. Ik ben van plan hier vaker naar toe te komen." „Dat is ook precies de bedoeling," aldus J. den Boer van supermarkt Van de Knaap. Dc kruidenier in Holy werd een tijdje terug bena derd door de gebroeders De Block om mee te doen met het initiatief. De knoop werd vrij snel door gehakt. De ruimte van de slagerij werd opgeofferd voor de Retou rette en kreeg na een interne ver bouwing een plaatsje in de ver nieuwde winkel. Den Boer heeft nog geen seconde spijt gehad van deze ingreep. „Het mes snijdt aan twee kanten. De Retourette is niet alleen goed voor het milieu, maar ook voor onze supermarkt. Veel mensen brengen hun lege flessen weg en komen aansluitend bood schappen doen, Sinds de opening van het milieustation merken we een duidelijke stijging van het aantal klanten. Het draait boven verwachting." Ook de bedenkers van de Retou rette varen wel bij de populariteit van het kringloopcentrum van de toekomst. Deze week gaat alweer het elfde filiaal -in Arnhem - open. „Volgend jaar moet het aan tal zijn uitgegroeid tot twintig," vertelt Ed de Block. „Dit hadden er eigenlijk meer moeten zyn, maar we lopen tegen wat proble men aan. Soms duurt het maan den voordat een supermarkt de benodigde hinderwet- en bouw vergunningen krijgt om een Re tourette te beginnen." Ook het buitenland is volgens De Block razend enthousiast. „Vori- ge week is de eerste Retourette in Oostenrijk geopend. Die super marktketen heeft bovendien een optie om er meerdere te openen. Ook de Italianen hebben interes se. Uit de lijsten die onze Neder landse filialen bijhouden, blijkt dat er zes tot tien keer zoveel glas en andere zaken wordt ingeza meld dan in de oude situatie. Toen zaten de containers vaak propvol en konden de mensen hun spullen niet kwijt." Door Jan Rozendaal VlaardingenDe vier coalitiepart ners in Vlaardingen presenteren zich graag als een hecht blok. WD, PvdA, CDA en D66 zijn sa men aan een moeilijke klus be gonnen en gaan samen dat werk ook afmaken. Zo is het gezicht naar buiten. Maar langzamerhand gaat de co alitie -tweeënhalf jaar geleden bij de start afgeschilderd als een monsterverbond- haarscheur tjes vertonen. Natuurlijk geeft niemand van de coalitiepartners dal toe. Want dat zou (de uitstra ling van) de vier-eenheid scha den. Maar uit het begrotingsdebat van afgelopen week kwamen an dere signalen. Neem WD-fractie- voorzitter Lex de Lange. Meer dan zijn vorig jaar uit de raad ge stapte voorganger Bram Zonne wiJ hij heer en meester zijn van de hele coalitie. Of misschien beter: bóven de coalitie. De Lange in zijn algemene be schouwingen: „Nog anderhalf jaar scheidt ons van de verkiezin gen. De verwachte eindsprint van het college zal ongetwijfeld in het teken hiervan staan. Ondanks het feit dat deze verkiezingen nog re latief ver weg zijn, worden door mijn fractie de eerste tekenen van nervositeit al waargenomen. De ervaring met het vorige college aan het einde van de zittingspe riode staat ons nog helder voor de geest. Budgetoverschrijdingen, niet haalbare toezeggingen, en de neiging tot individueel scoren was groot. Wethouders voelden zich niet meer verantwoordelijk voor het collegebeleid. Dit college heeft tot nu toe laten zien dat col legialiteit, loyaliteit en consisten tie in beleid noodzakelijk is. Wij doen dan ook een ernstig beroep op u om dit zo te houden. Samen uit, samen thuis. Dit is in het be lang van de burgers van Vlaardin gen." Asfalt Aldus sprak de fractievoorzitter van de WD. De WD, die in de zelfde algemene ^"schouwingen het college mas - j' ens opriep om het 'verzet de aanleg van rijksweg A 4 te staken. En haar inspanningen te richten op een goede en zo mogelijk milieu vriendelijke inpassing van de A 4'. Let wel: zo mogelijk milieu vriendelijk. Dat is weereen stukje verder afgegleden naar het 'zn maar neerplempen van asfalt', zo als het door de oppositie wordt ge noemd. De WD trapt er in elk ge val alle andere partijen in Vlaar dingen mee op de tenen. Een ander liberaal stokpaardje is het ongedaan maken van de ver- keersafsluitingen in Vlaardingen. De WD houdt vast aan het uit voeren van de enquêtes voor alle acht afsluitingen, die in de jaren tachtig werden gemaakt als on derdeel van het Verkeerscircula tieplan. Dit plan van de toenmali ge wethouder Bas Goudriaan was bedoeld om de verkeersveiligheid en de geluidshinder in Vlaardin gen terug te dringen. Anderhalf jaar voor het einde van de termijn zijn er nog maar twee enquêtes geweest; Parijslaan/Kor- hoenlaan (wordt ongedaan ge maakt) en Landje van Chardon (blijft dicht). Een enquête voor de Dillenburgsingel wordt nu voor bereid. Dat gaat de WD niet snel genoeg. Er is tenslotte niet voor niks 2,7 miljoen uitgetrokken om het beleid van Goudriaan terug te draaien. En dus vroeg De Lange maar weer eens om het vervolg. Wanneer peilt wethouder Van der Steen bij omwonenden de me ning over de Schiedamseweg, Eu- rnpahnulevard. Anthony Knot ten- beltsingel, Emaus/Voorstraat en Anna Paulownalaan/Holysingel? De drie andere coalitiepartijen maken zich daar niet zo druk om. Ze zien andere prioriteiten. En zo is het natuurlijk ook de WD die de collegialiteit, loyaliteit en con sistentie ter zijde legt. Want net als in de rijkswegkwestie -de rest van de raad is tegen - is de WD met de afsluitingen ook lou ter uit op politiek gewin. Met de afsluitingen, bij de coali tiebesprekingen in 1994 knap bin nengehaald, is het nu of nooit. Los van financiële tegenvallers en ook los van of die (eventuele) werk zaamheden kunnen worden uit gevoerd. Want 2,7 miljoen is in dat geval snel op. „Maar dat hebben we afgesproken," repliceert De Lange. „Je moet niet over je graf heen regeren. Zeker niet nu we er financieel zo slecht voor staan," zegt de rest van de gemeenteraad. Maar de WD heeft haast. Met (het ter discussie stellen van) de ver- keersafsluitingen kan de WD over anderhalf jaar scoren in de verkiezingscampagne. Zeker nu ook de belangrijkste coalitiepart ner PvdA zich afvraagt of de be zuinigingen wel kunnen worden gehaald. Daarmee is het dus nog maar de vraag of de WD-wethou- der van financiën zich op de borst kan slaan omdat hij de gemeente kas op orde heeft gekregen. Los van de vraag of daar sowieso iets mee te halen valt in de verkie zingsstrijd. Onderhandelen Maar het belang van de liberalen gaat verder. De WD heeft er wei nig zin in om bij de volgende co alitiebesprekingen wéér over die verkeersafsluitingen te moeten onderhandelen. Want dat bete kent dat de WD in ruil op een an der onderwerp een veer moet la ten. En daar zitten De Lange c.s. niet op te wachten als er - zoals het er nu naar uitziet- weer streng moet worden gesaneerd. Dus na het CDA met de bezuini gingen op de bibliotheek bij de Voorjaarsnota eerder dit jaar en de PvdA vorige week met de mini ma ('Armoedebestrijding is ons alles waard.'), doet de VVD zeker net zo hard mee met het opstoken van de verkiezingspot Daar is op zich niet zo veel mis mee. De kie zer moet over anderhalfjaar ten slotte weten waarom hij op een be paalde partij moet stemmen. Maar het past dan niet dat De Lange steeds maar weer dat waar schuwende vingertje naar zijn co alitiepartners opsteekt en vervol gens zijn eigen gang gaat Dinsdag 12 november SCHIEDAM Podium, jamsessie, 21,30u. VLAARDINGEN I - De Pijpelaar. Bingo, 20.0ÖU, -1 ROTTERDAM Ahoy'. Glona Estefan, 20u. Rotter damse Schouwburg Gr.z. l"Arbore di Diana20,15u. Zaal De Uni$, Jan van de Putte Festival,20.30u <Plzzy. Arie Kuits Change in time, 22u:,Ro- town. Kleurrijk Tafent III, 22uvThea- ter Zuidplein Gr.z. IntrodansZilver, 20.15u. Venter 2. Achter de Scher men, 20u. Parkzicht. Deeldervpn A totZ, 21u. Laurenskerk De Kubus. Messiasverwachting bij Joden, en Christenen, 20-22u. Woensdag 13 november VLAARDINGEN I Dc West. Informatie-ochtendThuis- zorgNWN, lO.OQu.DcWest. Dans avond, 19.30u. Stadsgehoorzaal. 'Ego-Tnp'door Robert Jan Stips„Roy Martin Bakker, 20-OOu. ROTTERDAM De Doelen Gr.z. lunchconcert, 12.45u. De Buurman, Jamsession, 19u.TheaterZuidpleinGr.z. LaTra- viata20.15u. Dodorama. Steve- Buchanan, 20.30U. Zaal De Unie. Jan var de Putte Festival, 20.30u. The Act. Jamsessie, 21u. Goethe Institut. Brief aan Genica, n.n.b. Luxor Theater. Robert long, 20.15u. Rotterdamse Schouw- burgGr.z. Courage, 20.15u. Kl.z. De Doorspeler, 20.30u, Romeynshof. Kijk Haar Nou, 14u. Museum Boij- mans Van Beuningen. Kleuter- kunstklassen: Kees van Dongen, 14u. Bioscopen ROTTERDAM Calypso 1: 'Fargo' (16) dag. 4-6.45- 9.30, di.ookl.15. Calypso 2: Train spotting' (ai) dag. 6.45-9.30, di-ook 1.15-4. Calypso 3: 'Phenomenon* (al) dag. 6.45-9.30,di.ook lJJj-4. Cinerama 1: The Fan' (12) dag, 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: The nutty professor' (al) dag^ljlö- 4-6.45-9.30. Cinerama 3:' 'fnde- pendance Day' (12) dag. 12215- 3.15-6.15-9.15. Cinerama 4:-The Quest' (16) dag, 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 5: The Rock' (16) dag. 6.15-9.15, di.ookl2.45-3.30. Car- so: The Nutty Professor' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Imax Theater 'Special Effects' (al) dag. 2-4-8.15. 'Survival Island' (al) dag. 3. '2-m-l show' (al) di.wo. 12. 'independence Day' (12) dag. 5.15-9.15, zo-.ook 10.15. Venster 1: 'Chacuncherche son chat'(16) dag. 8-10. Venster2: 'De grote stilte' (16) wo.7.30,2.30. 'La signora senza camelie'wo.9.30. 'Grote Kaas, kleine Kaas' en 'Wild groei' dt.8. Venster 3: 'Breakingthe waves' (16) dag. 7.30. 'A couch in New York' (al) dag.10.30, wo.ook 2.30. Venster 4: 'Global Village'.'(al) dag.7.30. Lumière 1: 'Cham reac tion' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. lumière 2: 'Escape from LA' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 3: 'indepedence Day'(12) dag. 6-9:15, di.ook 2. Lumière 4: Mssiont'im- possihle' (12) dag. 6,45-9.30,;di .ook 1.15-4. Pathé 1: 'Independen ce Day' (12) dag. 11.50-2.50-6- 9.10. Pathé 2: 'Le huitieme jour' (16) dag.11.45-2.25-6.30-9,25. Pathé 3: 'Last man standing' (16) dag.5.15-7.30-9.45, di. ook 11,30- I.45. Patbé 4: Twister' (12) dag. II.10-1.45-4.20-6.55-9.30. Pa thé 5: The nutty professor' (al) dag. 11.40-2.25-5.50-7.15-9.50. Ra the 6: 'A time to kill' (16) dag.11135- 2.50-5.55-9. Pathé 7: Tin Cup'(al) dag. 11.30-2.20-6.20-9.20. 1 Kindermatinees: Calypso 1:. Ba rnes and the giant peach wo.1.15. Calypso 2: 'Lang leve de koningin' wo. 1.15-4. Calypso 3: "My life as a dog' wo. 1.15-4. Cinerama 5: 'Babe' (N)wo.l.l5-4.Lumière3:Tomand Jerry The Movie' (N) wo. 1,15-4. Lu mière 4: 'A Goofy Movie' (N) wo. 1.15-4. Pathé: Toy Story" <N) wo.11.30-1.10-2.50. VensterII: 'James and the giant peach' wo.'2.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3