van Beslissingsduel wacht voor FVT-kampioenen Sportieve wraak van aangevallen Mark Potter Reimerlng: De Manege Oostlander is wereldtitel kwijt Schakers schutteren Alcazar op koers Wim Maarsman biljartkampioen Den Helder koopt weer Michel de Boer wacht nog steeds op telefoontje BO SVH heerst in waterpoloderby Rugbyers RRC plaatsen zich voor play-offs Bankspeiers vestigen naam bij Idétrading 'Basketbalparlement' getuigt van onmacht Rotterdams Dagblad Maandag 25 november 1996 Rotterdam Tennisster Claudia Reimering komt volgend'jaar in de eredivisie uit voor De Manege uit Apeldoorn, dat afgelopen zo mer in de NK-finale verloor van TV Halfweg uit Spijkemsse. De 19-jange speelster uit Capelle aan den ÏJssei degradeerde dit sei zoen met het Scheveningse De Metselaars uit de eredivisie. De pupil van Rob Menlmk won twee enkelspelen. Reimermg, 22ste op de Nederlandse ranglijst, maakt ook in 1997 deel uil van de Jong Oranje-selectie. Parijs Esther Oostlander is we reldkampioene af. De Krimpense, als sportlerares verbonden aan het Rotterdamse huis van bewa ring De Schie, bereikte bij de WK jiujitsu in het Stade de Coubertm in Parys wel de finale op het on derdeel fighting system, maar slaagde er met in haar twee jaar geleden in Bologna veroverde ti tel te prolongeren. Hoewel wereldtitels uitbleven, was de équipe van bondscoach Be rt van Haren redelijk succesvol in Panjs. Behalve Esther Oostlan der (-58 kg), behaalden ook Taco Morren (-62 kg), Ben Rietdijk (-82 kg) en Michel van Ryt (-72 kg) een zilveren medaille. Wilfred Derks f92 kg) eindigde als derde, Op het onderdeel duo system pakte hei vrouwenkoppel Angelique Poort/Jacqueline Latumahina de bronzen medaille. Rotterdam De 16-jange Tom Middelburg is in het schaakduel tussen Rotterdam en SMB als eni ge met winst uit de stryd geko men. Michiel Bessehngen Dennis Helvesteyn waren ook dicht by een overwinning, maar zij lieten zich remises afsnoepen. Hans Bdhm. Marcel Piket en Ik Oei le verden eveneens slechts half werk. Ad van den Berg en Jaap de Jager zagen hun veelbetovendc- stellmgen verloren gaan door mis grepen. Rotterdam verloor het duel met de Nij megenaren uitein delijk met 31/2-6 1/2. De 18-jange Andrej Komora uil Bratislava, de Slowaakse jeugd kampioen, debuteerde aan bord-1 en verloor vrij snel van SMB'er Theo Hommeles. Voor de wed strijd kreeg Hans Böbm flessen sterke drank aangeboden voor de hem toegekende Max Euwe-nng. Niet zonder trots stak 'Mister Chess' meteen de geringde vinger de lucht in en nep: „Kijk, hy zit er al aan. hoor." Rotterdam De volleybalsters van Alcazar/Erasmus behoren dit seizoen tot de top van hun derde divisie. De Rotterdamse studen tes bewezen dat door de 3-1 over winning op Leython uit Leider dorp. De setstanden waren 14-16, 17-16,12-15 en 7-15. Volgens Tony Boer, de trainer-coach van Alca zar, was het geen goede, maar wel spannende wedstrijd. Alcazar ver zuimde de thuisploeg in de twee de set bij een 13-10 voorsprong de genadeklap toe te dienen. De sehade bleet beperkt. Boer was zeer tevreden over de verdedigende kwaliteiten van zijn ploeg. Alcazar haalde namelijk de 'onmogelijkste ballen' nog terug. Rotterdam Met twaalf punten heeft Wim Maarsman m Middel- beers beslaggelegd op de nationa le titel in de eerste klasse spel- soort ankerkader 47/2, Het alge meen gemiddelde van de Rotter damse kadrist bedroeg 51.192, ter- wyl hij één partij in één beurt uit maakte (200). Winston Olivieira is ongeslagen winnaar geworden van de Okkie Formenoy bokaal, de beker voor kadristen uit de top-, overgangs- en extraklasse. De kadrist uit Hoogvliet, die onlangs van de der de naar de eerste klasse promo veerde, bereikte een algemeen ge middelde van 68.18. Clubgenoot Piet de Vos werd tweede. Den Helder Den Helder heeft met het oog op de Haarlem Bas ketball Week een nieuwe Ameri kaan aangetrokken, de 2.08 meter Tilburg Bondscoach Peter Engel heeft Michel de Boer nog altijd met gebeld Maar ook na de eerste NK-finaiewedstnjd tegen Perfec- tion/ïrene is de tafeltennisser van FVT/Visser nog steeds ongesla gen. De Boer wees zijn team met twee overwinningen de weg naar de 5-2 zege De Rotterdammers hebben het herfstkampioenschap daarmee voor het grijpen. „Misschien kryg ik nog een keer de kans voor het nationale team," merkte De Boer gisteren na de winst op Trene grinnikend op. De Boer kreeg te maken met Jos Ver hulst en Frank Boute, toch geen kleine jongens in de eredivisie. Zowel in de openingsparty van de wedstrijd tegen Verhulst als later tegen Boute behield De Boer in twee games de 'perfecte score'. Verhulst is international, Boute was het eerder. De Boer weet met hoe hij nog beter moet presteren om op het lijstje van Engel te ko men. Het herfstkampioenschap kan FVT na de zege eigenlyk niet meer ontgaan. Dan moeten er ty- dens de return in Rotterdam, op zondag 8 december, wel heel gek ke dingen gebeuren. Zoals het af haken van twee spelers, zoals vo rig seizoen tegen GKB/Salaman- ders gebeurde. Maar daar gaat de landskampioen uiteraard met vanuit. „We hebben nog maar drie punten nodig om helemaal zeker te zijn," had de dolblije teambege leider Jan Barendrecht snel uitge rekend. „Terwijl we in games ook al met 10-5 voor staan." Dat bete kent dat ook een 2-5 nederlaag nog niet fataal hoeft te zyn. De Boer: „Ik zie het heel positief in, thuis met 5-2 of 6-1 van Irene ver hezen, dat kan gewoon met Na ae winst van De Boer op Ver hulst (13-21 en 15-21) zette Jorg de Cock tegen Reiner Paetzel de score m drie games op 0-2 Toch kwam Irene nog even terug in de wedstryd omdat Ronald Vijver berg van Boute verloor en het dubbel De Boer/Vijverberg de eer aan het d uo Verhuist/Boute moest laten: 2-2. Daarom was de vijfde partij cruciaal, die van De Cock te gen Verhulst. Met 17-21 en 20-22 bracht De Cock de stand op 2*3, waama De Boer zyn opponent Boute geen kans gaf. 2-4 De eind stand werd daarmee bepaald op 2- 5. Rotterdam- Voor het eerste vrouwen team van FVT/Vïsser was het zaterdag middag feest Het niet te missen kampi oenschap van de Rotterdamse tafeltennis sters werd door de kiinke 10-0 overwin ning op de reserves van Olympia Enkhui zen de nodige luister bijgezet. Dus werd het kwartet Elise Versteeg, Esther van der Sluijs, Patricia Zwartjens en Tanja Revet in de bloemetjes gezet Het kampioenschap betekent echter nog geen rechtstreekse promotie naar de der de divisie. Daarvoor volgt nog een promo tiewedstrijd, die zaterdag tegen in Den Bosch tegen een nog onbekende tegen stander wordt gespeeld. Voor de mannen van Twenty One Up is het seizoen met een sisser afgelopen. De dreigende degradatie kon in een betere tweede competitiehelft ruimschoots wor den afgewenteld. Door de 7-3 zege op Hui zen zijn de Rotterdammers zelfs nog op de derde plaats geëindigd. De punten kwa men van Onno Trip, Niels van der Wal en Peter van der Weide, die allen twee keer scoorden. Voor de voogaarscompetilifi blijven Trip, Van der Wal en Rob Bron be schikbaar. Voor de vierde plaats in het team komt wellicht een andere man. Door Paul van den Bosch lange center Craig ^tgCS. Zijn verbintenis loopt tot en met de Haarlem Basketball Week, die van 27 december tot en met 2 ja nuari wordt gehouden, Schiedam Hoeveel bad mintonners er in Nederland zijn, valt af te lezen aan het officiële ledenaantal van de NBB. Maar hoeveel het er in werkelijkheid zijn, daarnaar valt slechts te gissen. Niet al le spelers die tegen een shuttle slaan, staan immers geregistreerd als lid. Recre anten staan nog weieens op de baan zonder dat zij de ver plichte bondscontributie af dragen. Zodoende kunnen clubs aantrekkelijkere con tributies heffen en geen haan die er naar kraait. De betrok ken recreanten spelen toch geen competitie. De NBB heeft de laatste jaren de nodige acties gevoerd tegen die praktijken, steekproef controles bijvoor beeld, en heeft de in druk dat er veel minder 'wilde' bad mintonners zyn dan voorheen. Maar hoe veel mensen zich in Ne derland tot deze sport aangetrokken voelen, is nog altijd niet exact te zeggen. Zeker is wel dat de NBB steeds minder leden heeft. De daling is niet spectaculair, wèl structureel. In Zuid-Holland, het grootste van alle districten, staan officieel nog 18.000 spelers ingeschreven. Dat waren er ooit tweeduizend meer en het district probeert op alle mo gelijke manieren om dat oude aantal weer te benaderen. In Zuid-Holland is bepaald geen sprake van een 'Jeroen van Dijk- effect'. Dejeugd spiegelt zich niet aan de prestaties van de Rotter damse speler, die zich de laatste jaren in de mondiale top heeft ge nesteld. „Nee, daar merk ik niets van," zegt Luuk Winters, be stuurslid van het district. Hy kan het weten, want Winters was erbij toen Van Dyk bij BC Ommoord zijn eerste stappen op het bad- mintonveld zette. „In onze sport bestaat niet zoiets als helden dom." Toch mag het district de laatste ja ren niet klagen over talent. Behal- ve Van Dijk zijn ook Gouwenaar Dicky Palyama en Ginny Seve- rein afkomstig uit Zuid-Holland. Beiden waren het afgelopen weekeinde in het Deense Silke- borg voor het WK voor jeugdspe lers. Zy hebben de toekomst, voor de jaren nó Jeroen van Dijk. Severein was vorig jaar nog dis trictskampioen. Haar opvolgster heet Nathalie Verhoeff, eveneens van Veio. Niet alleen die Wate- ringse dub, maar ook Verhoeff zelf waren de grote winnaars van de Zuid-Hollandse kampioen schappen, die afgelopen weekein de in de Schiedamse Margriethal werden gehouden. VerhoefT won het enkel-, dubbel- èn gemengd- dubbel en haar club eiste ook bij de mannen alle prijzen voor zich op. Het tekent de hegemonie die Den Haag/Westland heeft in deze pro vincie. Uit het Rotterdamse ge bied vielen alleen BCR'91-speel- ster Manon van den Bosch (met DKC'ster Comelisse tweede in het gemengd-dubbel) en Sjoerd van Belle van De Ritte in de prij zen. De laatste eindigde in de B- categorie van het enkelspel op de tweede plaats. Het district wil de eigen titelstrijd de komende jaren meer leven in blazen. Dit keer waren er al meer deelnemers dan vorig jaar, in to taal kwamen 132 man/vrouw naar Schiedam, Maar de deelnemers waren afkomstig van slechts ne gentien verenigingen. Daarom greep het bestuur de receptie ter gelegenheid van het 4ö-jarig be staan, zaterdagmiddag in de Mar griethal, aan om de andere clubs toch vooral aan* te moedigen om hun spelers af te vaardigen. Dat kan volgend jaar nog in Schiedam, waar de gemeente de kosten van het evenement voor een deel subsidieert. Daar zal de aanwezigheid van directeur Jan van Vugt van de dienst sport re creatie, een voormalige badmin- tonbestuurder, niet vreemd aan zijn. Maar in 1998 hoopt de toer- nooileiding te kunnen uitwijken naar de nieuwe sporthal op het voormalige industrieterrein naast het Feyenoord-stadion, waarvan de eerste paal binnenkort wordt geslagen. Het tweedaagse toernooi in Schiedam betekende tevens de afsluiting van het jubileumjaar van het NBB-distriet. Er was een veteranentoemooi in Delft, één voor clubbestuurders in de Ener giehal en zaterdag mochten recre anten uit heel het land in diezelf de Rotterdamse hal een shuttle slaan in het vijftiende Regen boog-toernooi. Zelfs als die recre anten géén lid van de bond zyn. Op deze manier hoopt de NBB dat ze het wel zullen worden. Uitslagen Districlskampioenschappen Zuid-Hol land. A-kJasse: mannen-enkel; Jeroen St- effers (Velo)-Leo van de Nouweland (Velo! 15-10, 15-6, dubbel: Steffers/Van de Nou- weland-Arles en Dennis Tjin Asjoe (Vein) 15-11,15-11, vrouwen-enkel: Nathalie Ver hoeff (Velo)-Moruque Pronk (De Ritte) 11-5, 11-6, dubbel: Sandra van Ry/Verhoeff-Ma- non van den Bosch (BCR'91)/Joyce Come lisse (DKC) 35-2, 15-11, gemcod-dtibbel: VerhoefftVan de Nouweland-Van Ry/Gn- chaCamomer{Velo) 35-6,15-8 Sfeerbeeld van de slotdag van de districtskampioenschap pen in Schiedam. Ook volgend jaar nog de locatie voor deze titelstrijd, maar In 1998hopen de badmintonners gebruikte kunnen maken van de nieuwe hal naast de Kuip. FotoCorVos Door André Kouwenhoven Rotterdam In de tweede ronde van de zaalkorfbalcompetitie boekten de Rotterdamse eerste klassers success. In IE haalde De Overkanters tegen DKC in een zware stryd de eerste punten bin nen (13-12) en ook Trekvogels won met nipt verschil van De Da naïden: 15-14. In IF versloeg WION tegenstander Bolnes met 16-12. Het Zuiden redde het ech ter niet bij DETO: 22-16. Het duel tussen De Overkanters en DKC kende een zeer spannend verloop, waarin de ploegen om beurten op voorsprong kwamen. Na de eerste doorgang was het 8-8 nadat Barry van Kessel voor de Rotterdammers een 6-8 achter stand had weggewerkt. Daarna bleef het spannend en werkten Mark Potter (9-9) en Silvia Potter (10-10) een achterstand weg. Het venijn zat in de staart toen arbiter Kayalik de thuisclub twee straf- worpen toekende, waarvan Gio vanni Palumbo gebruik maakte: 12-10. DKC'er Leo Veldhuis wond zich bij de laatste worp van De Over kanters zó op dat hij de gele kaart kreeg voorgehouden. Met nog drie minuten te gaan leek de stnjd beslist, maar dat liep an ders. De gasten slaagden er zo waar nog in op 12-12 te komen. Op dat moment meende diezelfde Veldhuis de bal in de maag van Mark Potter te moeten gooien. De arbiter kon niet anders doen dan hem van het veld te sturen. In de laatste minuut nam Mark Potter sportief wraak door het winnende punt te scoren: 13-12. Giovanni Palumbo was met vier treffers topscorer, Mark Potter maakte er drie. Ook bij Trekvogels-De Danaïden was de spanning om te snijden. Halverwege was de stand 7-7, waama de Rotterdamse club met 11-8 aan de leiding kwam. Maar de gasten kwamen alsnog terug tot 14-14. In de laatste minuut be zorgde Maarten van Geldrop zijn ploeg de volle winst: 15-14. Top scorer was Els de Roode met ze ven treffers, waaronder vijf straf- worpen. Bij WION-Bolnes ging het tot de rust redelijk gelijkop (6-5), maar daarna liepen de rood-witten re gelmatig uit naar 13-9 en werd het tenslotte 16-12. Wim Niesing was topscorer met vier treffers. Het Zuiden trok naar het dit sei zoen zeer sterk acterende DETO in Eindhoven. Het werd een vrij hard duel. Halverwege was de stand 16-9, waama de Tuindor- pers meer vat op de Brabanders kregen: 22-16. Alexander Geurts was prima op schot met zeven goals. Albert Groeneveld scoorde vier keer. Een aanvaispoging van WION smoort ir. Je defensie van Bol nes. De Rotterdammers haal den de eerste punten van het zaatseizoen binnen. FotocorVos Rotterdam— SVH heeft de wa terpoloderby tegen Rotterdam in de tweede klasse Aduidelijk in haar voordeel beslist De 8-4 zege was verdiend te noemen. Hoewel het er in de beginfase heel anders naar uitzag. Rot terdam startte voor eigen pu bliek bijzonder fanatiek. Een 3-2 voorsprong was het resul taat Nadat SVH in de tweede perio de op gelijke hoogte was geko men (4-4), kantelde'de derby in het voordeel van de bezoekers. Rotterdam verloor terrein doordat hei er emietrweje kan sen niet benutte. SVH kende in de tweede helft van de wed stryd aanmerkelijk minder moeilijkheden met de moge lijkheden. SVffer Kees Ro mers was de schotvaardigste speler in deze derby met vier treffers. Weliswaar met de hakken over de sloot heeft RWV de derde overwinning van bet seizoen behaald. Tegen Raketwerd het 9-8. De zeg:e kwam aan een zij den draadje te hangen, nadat bij de thuisclub Ron van Ant werpen zonder vervanging het zwembad moest verlaten. De veilig lijkende marge van drie doelpunten (7-4) kwam zo doende in het tweede deel van de wedstrijd alsnog in gevaar. Voor RWV stond bij Alwin van Aggelen het vizier op scherp. Hij doelpuntte zes keer. Ook voor Spartaan was in de derde klasse E een zege wegge legd. Het duel met NVO/Barra- cuda was er één om snel te ver geten. „Er was geen eer aan te behalen," vond coach Leo Hen driks. Spartaan had met name de nodige problemen met het fysieke spel van de bezoekers. Het leverde in het tweede deel van de wedstrijd zelfs een nu merieke meerderheid op. Al leen de 7-5 winst vergoedde veel voor Spartaan-trainer Leo Hendriks. Jaco van Middel koon (Bx), Arjan Merk? (2x), Reyer van Middelkoop en Le on Kleefkens waren de Rotter damse schutters. Rotterdam Door de 25-16 overwinning op Ascrum heeft RRC zich geplaatst by de top-zes van de ere klasse en dus voor de play-offs. Daarmee heeft de Rotterdamse rugbyclub de doelstelling bereikt. Het is voor het eerst in de RRC-historie dat de play-offs om het kampioenschap worden bereikt. De eerste helft tegen Ascrnm werd afgesloten met een 15-0 voorsprong. In de tweede helft kwam As crum nog terug door het goed benutten van drie pe nalty-kicks, maar een 'try' na goed doorzetten van uitblinker Jan-Willem Das bracht de kentering. Das was met twee 'try's' topscorer. Daarnaast viel het goed kicken van Darren Rolls op. Bij Ascrum was kicker Joost Leemhuis op dreef. Door Nick van der Sluis Rotterdam Meeslepend en spectaculair kon de wedstrijd tussen Idétrading/RB en BS Weert niet be paald worden genoemd, sensationeel des te meer. De Rotterdamse basketbalformatie, die zich de eerste twintig minuten nog moeizaam naar het rustsignaal had gesleept en met een kansloze ogende achter stand aan de tweede helft moest beginnen, hervond toen de wilskracht en het zelfrespect om verdiend te winnen in een zinderende finale: 76-75. Een opmerkelijke zege, des te meer omdat het keer punt in de wedstrijd niet te danken was aan de geves tigde orde in de ploeg van coach Jan Sikking, Maar juist twee spelers die nog moeten vechten voor de no dige minuten. Aan Rob de Graaf bijvoorbeeld, maar vooral aan Oetoes Papilaja. Twee begaafde schutters, die echter tot nu toe niet echt indruk konden maken. Zeker niet bij Sikking, die onlangs nog glashelder uitlegde dat bijvoorbeeld Papilaja nu maar eindelijk eens zijn waarde moest bewijzen voor zijn ploeg. De Gorkumer weerlegde toen de kritiek door zich te ver schuilen achter de geringe speeltijd en de koude start (vanaf de bank en dan vaak voor maar enkele minuten) in de wedstrijd. Maar zaterdagavond, tegen Weert, was Oetoes Papi laja ontketend. De ruststand (29-40) leek Idétrading weinig perspectieven te bieden. Toen Weert kort na de hervatting ook nog eens wegliep naar 41-56, dreig de zelfs een onafwendbare nederlaag. Maar in eerste instantie zorgden Rob de Graaf (driepunter), Antho ny van Eijck en vooral de plotseling losgeslagen Ter ry Coner voor de aansluiting (53-56). Het was vervol gens Oetoes Papilaja die de wedstrijd op z'n kop zette met drie glasheldere driepunters op rij. En ineens leidden de Rotterdammers, in de 37e mi nuut, zomaar met 69-66 en was Weert plotseling de te kloppen ploeg. Teiy Coner zorgde daarna bijna solo voor de afronding; 76-72. De driepunter van Dolf Duyvelshoff (met een poging om een Rotterdamse overtreding uit te lokken) kwam te laat. Die Rotter damse 'p' bleef uit, de tweede overwinning dit sei zoen op BS Weert was een feit. Een belangrijke zege, want op de ranglijst neemt Idé trading/RB nu duidelijk afstand van Weert. De vier de positie is ietwat scheef getrokken, want theore tisch staat de Rotterdamse formatie op de zesde plaats. Goed voor een plaats in de Elite A, die begin februari van start gaat en waarvoor de 2es beste ploe gen van de eredivisie zich plaatsen. Idétrading/RB-BS Weert 76-75 (29-40). Scores; Idé trading/RB: Terry Coner 18, Sander Kales 14, Oetoes Papilaja 11, Paul van Maren II. Weert: Jeff Cham bers 22, Scoop Williams 14, Jason Lansdown 13, Wil liam Aekermans 12. basketbalclub Drenthe wil een schadeloosstelling van Den Helder. De ploeg uit Den Helder kwam za terdagavond niet opdagen j/oor de competitiewed strijd in Assen. Er zaten al toeschouwers in de zaal. Drenthe-Den Helder was vastgesteld voor zondag 24 november, maar werd weken geleden door de bond verschoven naar de zaterdag omdat bondscoach Van Helfteren wilde beschikken over zijn internationals. Den Helder ging niet akkoord en weigerde te spelen. De vrouwen van Idétrading hebben zo langzamer hand alle frustraties van de matige seizoenstart opzij geschoven. Tilburg, de rivaal die de Rotterdamse basketbalformatie eerder nog verraste met een zege van één punt, was kansloos in sporthal Rijnmond- Noord: 6045 (31-20). Roblna Breeveld (13 punten), Liesbeth Gierveld (13) en Ria Hoogland (12) kwamen in de dubbele cijfers. Door Nick van der Sluis Den Bosch Voor de tweede keer binnen een jaar heeft het bestuur van de Nederlandse Basketball Bond een aanval op haar beleid moeiteloos gepa reerd. De afgevaardigden naar de najaarsvergade ring werden opnieuw met een kater naar huis ge stuurd. Overleefden voorzitter Frits Brink en de zij nen in juni moeiteloos een poging van de vergade ring om het bestuur naar huis te sturen, zaterdag ge tuigde het 'basketbalparlement' weer van onmacht. Het bondsbestuur had al laten uitlekken dat de be groting voor 1997 met een fiks tekort (ruim 66.000 gulden naar eigen zeggen, misschien wek een ton meer, dachten enkele afgevaardigden) zou worden aangeboden. De vooraf al getergde afgevaardigden dreigden wederom met een motie van wantrouwen. Reden voor het bestuur om ijlings met twee alterna tieve begrotingen te komen. Het rayon Noord-Hol land ging het verst door met een lijst van zeven be zuinigingen te komen, waarmee de begroting slui tend kon worden gemaakt. Kernpunt in zijn 'tegenbegroting' was het snoeien in de kosten van hetbondsbureau. Maar net als in de voorjaarsvergadering smoorde alle kritiek in onmacht en de angst tot onderlinge samen werking (met name van rayon West). Uiteindelijk werd, nadat andere ingrepen in de begroting verwor pen waren (afschrijvingen uitstellen bijvoorbeeld), gekozen voor de makkelijkste oplossing. Er wordt een greep gedaan in de 'kas' van de sponsorovereen komst met de televisie. Daaruit wordt 45.000 gulden buiten de onderhandelingen met de eredivisieclubs gehouden. Deze clubs waren de grote afwezigen. Bovendien werd de bijdrage in de kosten voor een strafzaak, aanhangig gemaakt bij de tucht- en ge schillencommissie, verhoogd van 35 tot 100 gulden. Om het eigen vermogen van de basketbalbond weer enigszins op peil te brengen zal ieder lid een eenma lige heffing van een knaak moeten bijdragen. Daar mee zal het eigen vermogen met ruim een ton toene men. Het topbasketbal had zaterdag al een nederlaag geleden met de definitieve verdwijning van Full Court Press als officieel bondsorgaan. Zonder dat de bond garandeerde dat daarvoor een nieifw blad zou terugkeren.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3