15 r Ouderenbonden slaan handen ineen ifi genda Lieve Lidia Tentoonstelling Expositie Sint Nicolaas Lezing Schilling vervalt Werkbezoek Sint Nicolaas Kunstbeurs in museum Sinterklaascadeau 'Grijze front' behartigt belangen namens drieduizend Schiedammers Kindermusical hoogtepunt van multiculturele dag Programma multiculturele dag Zaterdag 30 november Dolle chaufeur houdt zijn rijbewijs Rotterdams Dagblad Woensdag 27 november 1996 Lieve Lidia, wat maak je me nou? Klaagt een buurtbewoner van Ho- ly-Noord -over een hut, die door kinderen is gebouwd, stuur je een medewerker naar hun ouders. Hebben je ondergeschikten niets be ters te doen Wat is er in hemelsnaam verkeerd aan een hut; zelfs als die op 'openbaar groen' is gebouwd? Moet daar soms ook OZB voor worden betaald? Was de hut in strijd met de bouwverordening? Heb jij vroeger, toen je klem was, nooit hutten gebouwd? Of deden je sterke neefjes dat voor je? Wasje toen al een bazinnetje, dat liever baar nagels lakte dan haar handen vuil maakte? Maar je leende toch wel van je moeder een koekenpannetje en bakte flensjes m het schat tige, primitieve open keuken tje, datje neefjes in de hoek van de hut voor je hadden ingericht? Nou dan... Stuur die medewerker liever naar mijn straat Daar hebben onverla ten vorige week hutten gebouwd, die vast met goedgekeurd zijn door de welstandscommissie. Het zijn brutale, lelijke, grijze brokken steen, pal tegen de stoeprand op de openbare weg geplaatst. Toegege ven, ze hebben een schuin dak, maar de raamopeningen zijn geblin deerd met ijzeren luiken en de deuren zitten aan de straatkant, wat ik nogal gevaarlijk vind. Ik heb even naar binnen gekeken, maar erg gezellig ziet het er niet uit Ik mis meubilair, er hangen niet eens gordijntjes voor de ramen, er ligt geen vloerbedekking en een keukentje ontbreekt Dus waar moetje nou flensjes bakken? Bovendien hebben buurtbewoners er vuilniszakken ingegooid Dat begrijp ik niet. Ik woon in een straat met kinderrijke gezinnen; die kinderen ontzeg je toch niet het ple zier van een hut? Ik had trouwens even eenfantasietje: jij en ik samen in de hut Ik aan het werk achter mijn beeldscherm, jij met een bloemetjesschort aan het kokkerellen. Maar die medewerker van jou zal wel weer roet in het eten gooien. Die jaagt ons natuurlijk weg, omdat de hut een ande re bestemming beeft. Nou ja, dan verhuizen we toch naar die hut in Holy-Noord. Als hij er tenminste nog staat DICK VAN DER LUGT Lidia (Spindler) is de directeur van de toekomstige dienst Stads beheer te Vlaardingen, wier'Automatische' benoeming tot nogal wat commotie in de gemeenteraad heeft geleid (zie mijn column van on der andere 18 september). Viaardingen In de stadsbibliotheek aan de Van Hogendorplaan is een tentoonstelling te zien van werk van de kinderen van de openbare basisschool Het Prisma/Klinker. De werken zyn gemaakt tijdens de lessen handvaar digheid. In het Streekmuseum Jan Anderson is zaterdag 30 november en zondag 1 december een kleine exposi tie over Sint Nicolaas, Uit de tentoonstelling blijkt onder meer dat het feest tegenwoordig een dag te vroeg wordt gevierd. Eeuwenlang was 6 december, de sterfdag van de goedheihgman, de dag dat er geschenken bij de schoorsteen werden gevonden. Het was de Amster- - dam se schoolmeester Jan Schenkman die in 1860 jchreef over de aankomst van de Sint per stoomboot, zwarte Pieten en zijn tochten over daken op zijn schimmel. 's Middags van 14.00 tot 16.00 uur is ook een film te «.-•zien van Cees Verhulst over het Vlaardingen uit de jaren vijftig. Door onvoorziene omstandigheden is de gisteren aangekondigde lezing van Govert Schilling verval len. Schilling zou morgen een lezing houden in de centrale bibliotheek. Voor de lezing over de kosmos wordteen nieuwe datum geprikt Öint Nicolaas brengt zaterdag 30 november een kerkbezoek aan Schiedam-Noord. De rondrit begint fcfiém 11.30 uur bij boerderij Landvreugd. Vervolgens rijdt de Smtvia de Willem Pijperstraat en 'rde Laan van Bol'es door de componistenbuurt rich ting de wijk Spaland. Aangekomen bij het Hof van 3paland omstreeks 12.15 uur gaat de goedheihgman te voet verder. Tijdens de rondleiding kunnen de jongste wijkbewo ners hun tekeningen en wensen inleveren. Het Stedelijk Museum Schiedam is op zaterdag 30 november en zondag 1 december het decor voor de -zesde kunstbeurs van de Stichting Kunstwerkt. 'Meer dan veertig kunstenaars, vaste deelnemers en gasten laten dit weekeinde hun werk zien aan het pu bliek. Zelf zijn de deelnemers op de beurs aanwezig. Pp beide beursdagen is het museum geopend van 10,00 tot 17.00 uur. De feestelijke opening geschiedt op vrijdagavond 29 november om 19.30 uur. In Pand Paulus aan de Korte Haven, sinds kort de thuisbasis van Kunstwerkt, is tot en met 12 januari een tentoonstelling te zien van Mare Ruygrok. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Danielle Hermans, Desiree van der Jagt, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal, Carel van der Velden Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Sander Son- nemans Telefoon 2340055 4004310 Vol verwachting klopte vandaag mijn hart en niet voor mets. Want ein delijk staan zjj er! De langverwachte afval GFT blokeontamers. Ik wil de, nadat zy waren geplaatst, als eerste in de straat, deze containers in gebruik stellen en dat is mij gelukt! Gemeente Vlaardingen, bedankt voor dit fantastische sinterklaaskado! Vanaf vandaag geen stinkende zakken meer in huis, in de schuur of op het balkon! Geen stickers meer op te zware huïsvuilzakken! Geen afval meer op straat wat niet werd meegenomen! Geen beladers meer die te veel afval ter band namen. Dus minder beladers met ernstige rugklach ten! Daardoor minder ziekteverzuim bij de gemeentelijke Stadsreiniging, wat in de toekomst zeer zeker kostenbesparend zal gaan werken en vooral bedankt voor de positieve bijdrage voor een (nog) schonere stad! Niet iedere vlaardinger zal evenzo blij zyn als ik, maar het is een kwes tie van geven en nemen. Ik spreek de hoop uit dat wij als Vlaardingers deze containers gaan gebruiken zoals door de gemeente Vlaardingen in het verleden werd bedoeld! Vlaardingen, Dirk Tempelaar Schiedam Met de ondertekening van een convenant hebben de drie Schiedamse ouderenbonden hun krachten gebundeld. De belangrijkste doelstelling van de Samenwerkende Oude renbonden Schiedam is het coördineren en verbeteren van ac tiviteiten op het gebied van belangenbehartiging voor oude ren. Plet convenant is ondertekend door de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen (ANBO), de Katholieke Bond voor Ouderen (KBO) en de Protestants Christe lijke Ouderenbond (PCOB) Dat gebeurde in dienstencentrum de 4 Molens. Aanleiding is de steeds groeiende vraag naar de inbreng van ouderenorgamsaties in het maatschappelijk leven. „Ouderen moeten voor zichzelf opkomen." meent ANBO-voorzit- terP. C Tijsen „Het js belangrijk om de buitenwereld te laten zien dat we weten waar we over praten. En dat kun je beter doen als één organisatie waann twee- tot drie duizend ouderen zijn vertegen woordigd Voorheen waren we verbrokkeld Wc kunnen onszelf nu presenteren als spreekbuis van de ouderen m Schiedam Toch is de secretaris van het kers verse samenwerkingsverband niet ontevreden met de invloed die ouderen tot dusver hadden op het reilen en zeilen m Schiedam ,.We vinden altijd een willig oor bij de wethouder. Er wordt geluis terd naar onze inbreng Maar het is ook belangrijk om die invloed te behouden," meent Tijsen. Bijzondere bijstand Ouderen wijzen op de mogelijk heden die er zijn binnen de bij zondere bijstand. Het is één van de taken die de samenwerkende ouderenbonden zichzelf hebben gesteld. „Vee! ouderen maken geen gebruik van bestaande voor zieningen," is de ervaring van Tijsen „Veelal gebeurt dat uit schaamte De meesten hebben de oorlog meegemaakt en hebben schroom om toe te geven dat zij voor bepaalde dingen geen geld hebben. Terwijl zij gewoon recht hebben op ondersteuning van de bijstand." De Schiedamse ouderenbonden pogen ook te zorgen voor geschik te woningen voorouderen. Zo wil len zij meepraten bij de totstand koming van de nieuwe Schiedam se wijk Spaland-Oost Ook op het gebied van vervoer hebben de ou deren het een en ander in te bren gen. Zoiets als het opheffen van buslijn 53 zonder dat iemand het van le voren wist, mag volgens Tijsen natuurlijk ook nooit meer gebeuren Het is nog toekomstmuziek, zegt de secretaris, maar uiteindelijk is het de bedoeling dat er een ge structureerd overleg komt. Daar in moet de belangenbehartiging van ouderen op elk gebied aan de orde komen. Vooralsnog zetten de drie ouderenbonden zich m om de regionale samenwerking uil te breiden Vlaardingen, anno 1939. De kerktoren staatTrTdë stefgers vanwege een restauratie. Het getoonde vogelperspectief van de Vlaardingse binnenstad te nog heel her kenbaar, ook al is er veel veranderd. Neem het rijkje panden naast het oude stadhuis. In de jaren vijftig maakte het plaats vooreen nieuw stadhulsdeel. FotoKLMAerocarto/ reproductie Roel Dijkstra Dpor Carel van der Velden Vlaardingen Met name na de Tweede Wereldoorlog heeft Vlaar dingen een stormachtige ontwik keling doorgemaakt. Van een klein provinciestadje groeide Vlaardingen uit tot een industri eel bolwerk met zo'n 80.000 inwo ners. De veranderingen zyn vast gelegd in beeld en geschrift, maar Matthys A. Struys weet met zyn fotoboek 'Oud Vlaardingen vanuit de lucht' toch een nieuwe dimen sie aan de recente geschiedschrij ving toe te voegen. Alle door hem uitgekozen foto's zyn vanuit een vliegtuig gemaakt. Struys, werkzaam op het Vlaar- dingse Gemeente-archief en ken ner-bij-uitstek van de plaatselijke geschiedenis, zocht de op fors for maat afgedrukte foto's uit in het omvangrijke foto-archief van KLM-Aerocarto. Dit onderdeel van de nationale luchtvaartmaat schappij werd speciaal voor de luchtfotografie opgericht. Na de Eerste Wereldoorlog had de KLM een florende activiteit met het in opdracht fotograferen van fabrie ken, scheepswerven en andere in dustriële objecten. De vliegers stegen ook op in op dracht van gemeenten, om zaken als nieuwbouw en stadsuitleg vast te leggen. Vanaf de jaren twintig hing de fotograaf van de KLM ook boven Vlaardingen overboord uit de open cockpit met zyn tien kilo zware ICA camera. Uit de vrucht van de vele foto-expedities maak te Struys een mooie selectie. De oudste foto in het boek stamt uit 1923 en toont haarscherp de contouren van het toenmalige Vlaardingen. Te zien zyn onder meer de rechte straten van de Transvaalbuurt, een wykje dat veel later moest wyken voor de ontwikkeling van het Liesveld. Op de foto vormt de wijk direct de grens van de stad. Het Van Sehra- vendijkplein en de westzijde van de Markgraaflaan vormen dat jaar de verste stadsuitleg. Ingeklemd tussen de Nieuwe Maas en het grondgebied van Vlaardinger- Ambacht had het bescheiden Vlaardingen toen al bijna de gren zen van de groei bereikt. Toch verrezen reeds in de jaren twintig voor Vlaardingse begrip pen grote industrieën in de stad. Een foto toont de naar heden daagse begrippen bescheiden fa briek van Levers Zeepmaatschap- pij, beter bekend als de Unilever. De fabriek werd gebouwd op voor malig grondgebied van Vlaardin- ger-Ambacht, dat in 1941 geheel bij Vlaardingen werd ingelijfd. In één klap kreeg Vlaardingen er 170Q hectare grond bij. De snelle naoorlogse ontwikke ling van deze buitengebieden blijkt uitvoerig te zyn vastgelegd door fotografen van de KIM. In het boek is onder meer de eerste naoorlogse nieuwbouwwijk te zien, de Babberspolder. Op de foto is het Groen van Pnnstererlyce- um nog in aanbouw. De voetbal velden van RKWIK en De Hollan- diaan liggen er al. Op dat moment vormen zij een natuurlijke over gang naar de weides van Kethel. Op de plek van rijksweg 20 en het huidige tracé naar de Benelux- tunnel grazen de koeien nog. Matthys Struijs toont zich ook in zijn fotobijschriften een bekwaam chroniqueur met gevoel voor de tail 'Oud Vlaardingen vanuit de lucht' is le koop in de plaatselijke boekhandel. Het boek met 22 luchtopnames op groot formaat is voor 24,95 gulden te koop in de plaatselijke boekhandels. Vlaardingen Een reis om de we reld m zestig minuten met een turbo-luchtballon. Dat is de rode draad van een musical die spe ciaal voor de derde multiculturele dag in Vlaardingen is gemaakt. Zo'n honderd scholieren van vier Vlaardingse basisscholen werken mee aan de fantasierijke voorstel ling die slechts één keer wordt uitgevoerd op zaterdag 30 novem ber in de Stadsgehoorzaal. De kin deren mochten een groot deel van de musical zelf bedenken en repe teren al maanden zeer fanatiek. Het optreden moet het hoogte punt van de avond van de multi culturele dag worden. Exotisch Aan de opzet van die dag is in ver gelijking met voorgaande keren niet zoveel veranderd. Het Plat form Anders Vlaardingen (PAV) en het Stedelijk Overleg Migran ten (SOM) kozen opnieuw voor af wisselende dans- en zangoptre dens, kinderactivfteiten en veel exotische hapjes. Het motto dit jaar is 'tegen de stroom innaar morgen', ook het jaarthema van het PAV. Met het thema wil het platform aangeven dat het vragen van aandacht voor vredesvraagstukken, ontwikke lingssamenwerking en racisme niet altijd eenvoudig is. Daarvoor is het soms nodig om 'tegen de stroom in te roeien naar een toekomst waarin de multicul turele samenleving de gewoonste zaak van de wereld is'. „Je kunt natuurlijk op allerlei ma nieren proberen om verschillende culturen met elkaar in contact te brengen. Een dag vol culturele ac tiviteiten ligt het meest voor de hand." „We hebben gemerkt dat optre dens van bijvoorbeeld Turkse of Palestijnse groepen veel allochto nen op de been brengen. Dan zie je dat veel van hen na zo'n optre den gezellig blijven hangen en er een stukje integratie ontstaat," vertelt Neileke van der Luit van het platform. Somalië De organisatie heeft de Tweede Kamerleden M. Rabbae van Groen Links en O. Chernbi van de WD bereid gevonden om de mul ticulturele dag te openen. Hierbij zal het kinderkoor van muziek school Opmaat aangevuld met Turkse en Somalische kinderen een lied zingen. Daarna begmt een afwisselend programma met optredens van onder meer de Turkse dansgroep Allitumam, de Amazing Stroop wafels en het inmiddels landelijk bekende vrouwelijke cabaretduo Turkish Delight. Voor de kinderen is er een spe ciaal programma met een voor stelling van de muzikale clown Remier Sypkens. Tussen 18.00 en 19.00 uur is er een buffet met ge rechten uit de Pales*tynse, Chileense, Turkse, Somalische, Surinaamse en de Nederlandse keuken. De kindermusical begint om 19.00 uur en in de wandelgangen is om 20.15 uur een modeshow van de Wereldwinkel te zien. Leerlingen van de opleiding PR Reclame van de CEC Beneden Maas showen dertig creaties. Harmonie en Stadsgehoorzaal 14.00-14.30 Inloop en muziek 14.30-15.15 Opening door TweedeKamerleden M. Rabbae en O. Cher- ribi en openingslied door kinderen van streekmuziekschool en al lochtone scholen 15.15-15.20 Optreden Remier Sypkens 15.25-15.50 Palestijnse muziek/zanggroep 15.55-16.15 Turkse dansgroep/Aliitumam 16.20-16.45 Decibel 16.50-17.15 Indiase dans/Sitra Bonoo en Gisela Jagmohan 17.20-18.00 The Amazing Stroopwafels 18.00-19.00 Dinnertime 19.15-19.35 Somalische muziek en zang 19.40-20.10 Javaanse dans/Larasati 20.30-21.15 Cabaretduo Turkish Delight 22.00-23.00 Marokkaanse muziek/Noujoum Casa Kinderprogramma/Filmzaal 15.25-16.00 Reinier Sypkens 16.00-16.30 Voorlezen, schminckenen haarvlechten 16.30-17.00 goochelaar BangladescfyMastafa Rahman Grote zaal 19.00-20.00 Kindermusical, door leerlingen van de streekmuziek school en vier basisscholen De Schakel, 't Prisma, 't Palet en de Je naplanschool. Wandelgangen 19.30-20.00 Nigeriaanse muziek/Ego Emechete 20.00-20.15 Surinaamse zang/De Kapelka's 20,15-21.00 Modeshow van de Wereldwinkel 21.00-21.25 Nigeriaanse muziek/Ego Emechete 21.30-21,45 Surinaamse zanggroep/De Kapelka's De leerlingen zyn als onderdeel van hun opleiding betrokken ge weest by de organisatie van de dag. Zo ontwierpen zy de affiches en folders en maakten ze de de cors uit de musical. Iedereen kan de multiculturele dag op zaterdag 30 november in de Vlaardingse Stadsgehoorzaal tussen 14.00 en 23.00 uur gratis bezoeken. Den HaagWaassluisEen 26-jan- ge Maassluizer mag blyven ryden in zyn vrachtwagen. Het ge rechtshof in Den Haag heeft de eerder opgelegde ontzegging van de rijbevoegdheid van een half jaar ongedaan gemaakt. De man werd vorig jaar november veroordeeld tot een werkstraf van zestig uur, twee weken voorwaar delijke gevangenisstraf en een ontzegging van de rijbevoegdheid van zes maanden omdat hij op 29 mei 1994 een ongeluk veroorzaak te nadat hij een stopteken van de politie had genegeerd. Na een wilde achtervolging op de Hoge Geest m Naaldwijk botste hy tegen een auto waarbij een me depassagier en de inzittenden van de tweede auto gewond raakten. De chauffeur had teveel gedron ken. De man was in beroep gegaan, omdat hij zijn rijbewijs nodig heeft voor zyn bedryf. De Maas sluizer is inmiddels partner ge worden m een klem bedrijf en verzorgt het onderhoud van stoomketels op diverse plekken door het hele land. Hy vreesde dat het bedrijf failliet zou gaan als hij zijn rijbewyseen halfjaar in moet leveren. Het gerechtshof besloot de man nog een kans te geven. De werk straf werd verhoogd, in ruil voor het omzetten van de ry-ontzeg ging in een voorwaardelijke straf. Zo hoopt het Haagse hof te voor komen dat de man zich opnieuw laat verleiden tot een dronke- mansnt. Woensdag27 november SCHIEDAM Thurlede. Bingo, 14.00u. VLAARDINGEN Basisschool De Maatjes. Peuter- dag, 9.00-ll.OQu en 13,30- 15.30U. Dienstencentrum West. 'Een gast teveel', toneel {komische thriller), 19.30-22.00u. MAASSLUIS De Groene Stip. Kinderspeelmid- dag, 14.00-16.00u. De Flat. Volks dansen, 20.00-23.00u. Moriaan. Voorrondetalentenjacht, 20.00uur. ROTTERDAM De Doelen. Mannierskapel der Ko ninklijke Marine, 20.15u. Kl.z. Schu- bertcyclus, 20.15u. Ahoy. 6e Hei- neken NightoftheProms, 20.00u. Hal 4. Booyaka, Booyaka, 20,00u. Theater Zuidplein. Gr.z. Sultans of Swing, 20.15u.KU.Spiros,20.30u. Luxor Theater. Singin' m the Ram, 20.15u. The Act Jamsessie, 21.00u. Lantaren 1. Kleine Teun, 20.30u. 2. Demonen 3, 21.00u. Rotterdamse Schouwburg. Gr.z. ScapmoRotterdam,20.15y Jeugd theater Hofplein. Scholieren Een akter Festival 1996,19.45u. Zaal De Unie. NCRV Volgspot Uve..., 20.30u. Donderdag 28 november SCHIEDAM Thurlede. Verkoop Lammers textiel, 10.00-12.00u, Podium. Oorsmeer, Gerard Wold,21.00u. VLAARDINGEN "J Centralebibliotheek. LezingGbvëft Schilling, 20.00u. Dc West Bmgo, 14.30 uur. MAASSLUIS De Groene Stip. Vrouwen- en kin- derochtend, 9.00-ll.lSu. Demon stratie ambachten, 15.00-17.30u. De Rat Demonstratie ambachten, 10.00-12.30u. Lunch, 12.30- 14.00U ROTTERDAM Ahoy. 6e Heineken Night of the Proms, 20.00u. Wereldmuziek- centrum Matrix. Noite Brasileira, 20.00u. Hal 4. Booyaka, Booyaka, 15.00u en 20.00u, Theater Zuid- plein. Gr.z. Stef Bos, 20.15u. Kl.z. Spiros, 2O.30u. De Doelen. Kl.z. Dunya on Stage, 20.15u. Gr.z. Rot terdams Philharmomsch Orkest, 19.15u. Luxor Theater. Stngjn' in the Rairtr20.i5P, De Twijfelaar. SktfflfifijhB Ö2sMe,c22.30u. Onaf- hankelIjkToneej.DfiafhpykplykTo- neel speelt Heden-foekomstmuziek, 20.00u. Lantaren X. Klefne Teun, 20.30u. Rotterdamse Schouw burg. Kl.z. Les Amoureux du café de sert, 20.30u. 't Kapelletje. Kwartet, 20.30u. Jeugdtheater Hofplein. Scholieren Eenakter Festival 1996, I9.45u. Popular. Open Podium, 20-15u. de Evenaar. Lezing: het Badhuis, 20.15u. Zaal De l/nle. De nieuwe directeur Simon Field, 20.30U. ROTTERDAM Calypso 1: 'Cable Guy' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30.Calypso2: 'Em ma'(al) 4-6.45-9.30. Calypso3:'Le Huitieme jour' (al) 6.45-9.30. Cine rama 1: The Nutty professoraal) I.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'Fear* (16)1.15-4-6.45-9.30.Cïnë- rama 3: 'Fargo' (16) 6.45-9.30. Ci nerama 4: 'Independence day' (12) 12.15-3.15-6.15-9.15. Cinerama 5: 'A time to kill' (16) 6.15-9.15, Corso: 'Naarde klote!' (16) 1.15-4- 6.45-9.30. Imax Theater: 'Special Effects' (al) 2-4-8.15. 'Survival Is land' (al) 3. '2-m-lshow' (al) 12. 'in dependence Day' (12) 5.15-9.15. Venster i: 'Beautnui tnmg' (löj 2.30-8-10. Venster 2: 'Ik wandel door Moskou' (al) 2.30-7.30. Anto- niom-retrospecüef: 'II mistero di Oberwald' 9.30. Venster 3: 'Like grams of sand' (al) 7.30. 'Chacun cherche son chat' (16) 2.30-8-10. Venster 4: 'Breakmgthe waves' (16) 7.30. 'Lap Rouge"Kutzooi' (ai) 10.30. Lumière 1: 'Chain reaction' (16) 1.15-4-6.45-9.30. Lumière2: The nutty professor' (al) 1,15-4- 6.45-9.30.Lumière3:'Escapefrom LA.' (16) 6.45-9.30. Lumière 4: 'Sleepers' (16) 8.30. Pathé 1; 'Naar de klote!' (16)11.45-9.45. Pathé2: TinCup' (al) 11.25-9.20. Pathé3: Twister' (12) 11,10-1.45-4*20- 6.55-9.30. Pathé 4: The nutty pro fessor' (al) 11.40-2.25-4.50-7.15- 9.50. Pathé 5: 'Sleepers' ,{16) II.20-2.30-5.50-9. P?tfié 6: Jhe fan'(12)1.45-4.15-6.45-9.25;Pa- thé 7: 'Independence day' (12) 11.50-2.50-6-9.10. Kindermatinees: Calypso 2: 'Lang leve de Koningin' (al) 1.15. Calypso 3: 'James and the Giant Peach(al) 1.15-4. Cinerama 3:'Ba be een bui- tengwone big' (N) 1.15-4. Cinerama 5: Toystory' (N) 1.15-4. Lumière 3: Tom and Jerry The Movie' (N) 1.15- 4. Lumière 4: 'A goofy movie' (N) 1.15-4. Venster 4: 'My life as a dog (al) 2. informatie over bezorging van de krant: maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur zaterdag van bgggg 14.00 tot 16.00 uur Telefoon: OIO-4004 444

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3