21 DHZ en LMO vlammen pas echt na afloop LOTTO Neptunus wiegt fans in slaap DJSCR pakt punten in trage wedstrijd Zorgen voor SMV Hillegersberg groeien Arüjansen b Rotterdams Dagblad Maandag 17 februari 1997 Door Sjoerd Bootsma botterdam DHZ heeft de hoop op het behoud van het derde- klasseschap nog niet opgegeven. Als extra steun besloot trai ner Hans Ruijtenberg om Frans Schouten tot een zoveelste rentree onder de lat te bewegen. De terugkeer van de 40-jarige doelman bracht tegen LMÖ (1-1) in defensief opzicht meer rust. maar bezorgde de Varkenoorders ook weer een hoop el lende. Het was in elk geval aan het alerte optreden van diverse betrokkenen te danken dat het gistermiddag niet helemaal uit de hand liep. Hans Ruijtenberg schudde na af loop dan ook wijselijk het hoofd. De oefenmeester, volgend seizoen jeugdcoördinator van WGZ, ver baasde zich om zoveel gebrek aan tact. Oké, de druiven waren wel heel zuur voor DHZ. De degrada tie-kandidaat leidde tot aan de voorlaatste mmuut met 1-0. Toen mocht invaller Patrick Pot, on danks een vlagsignaal van de DHZ-grensrechter in ecu vooraf gaande situatie, de gelijkmaker binnen schieten. Schouten be stormde vervolgesn scheidsrech ter Broere uit Ouderkerk aan den 'Jssel Dat de doelman niet hoef de in te rukken was een wonder, ïa afloop dreigde de kwestie in de Ueedkamers alsnog te escaleren. Frans Schouten, oud-doelman ran LMO, werd na een vermeen- de trapbeweging richting Dick ran de Elzen uitgedaagd door zijn \oormalige clubgenoten. Dat was koren op de molen van de teleur gestelde Varkenoorders. Be stuursleden en trainers voorkwa- nen een heuse vechtpartij. De irritatie in Rotterdam-Zuid kwam niet als een verrassing. Het smeulde al de hele wedstrijd. De IJsselmondse burenstrijd is altijd goed voor voldoende agressie. Scheidsrechter L AC. Broere was er in elk geval niet de man naar om stevig m te grijpen. De leids man trok weliswaar vijf keer het gele kartonnetje, in woord zette hij zijndadenonvoldoende kracht bij. Aangezien het voetbal van een zeer matig kwaliteit was, verlegde zich de aandacht snel naar de ne venverschijnselen. Naast de kar tonnetjes voor de DHZ'ers Leent- vaar en Renê Schut waren slechts twee momenten opvallend, Na een kwartier haalde Ed Schut een inzet van Michel de Mol van de doellijn. Broer René liet vervol gens zien hoe het wel moest. Fraai nam hij de bal aan, om deze in de draai achter Maikel Holleman te peren: 1-0. Direct na rust leek LMO rijp voor de genadeslag. Ed Schut maakte van het gebrek aan communicatie - slechts Peter Theeuwen pro beerde LMO wakker te houden - geen gebruik. De bezoekers van Doelman Frans Schouten heeft de bal klem. Marcel Koenen houdt de aanstormende Ronald Nossent (rechts) in de gaten. Foto corvos de Smeetlandseweg mochten zo doende hoop houden. Kansen kregen ze in elk geval wel. Bas Nossent lobde over en schoot van dichtbij ook nog eens tegen de paal. Het gebrek aan doelgerichtheid moet trainer John Banffer, vol gend seizoen werkzaam bij con current PFC, bijna wanhopig heb ben gemaakt De oefenmeester trok het gehele wisselregister open. Met succes. In de slotfase mocht Patrick Pot waarna hij Frans Schouten met een droge knal kansloos liet. En terecht was dat gelijkspel ook wel. DHZ-LMOM (1-0). 34 René Schut I-O, 83. Patrick Pot 1-1. Bijzonderheden: scheids rechter Broere trok de gele kaart voor Mi chel Leentvaar, René Schut (belden DHZ), Michel de Mol, Remco den Toom, Ronald Nossent (allen LMO) DHZ: Schouten; Samsey, Leentvaar, Koe nen, Harroudi; Ed Schut, Snijders (81. Kunst), Kop; Uijterwerf (76. Guinote), Wols, René Schut. LMO: Holleman; De Mol (63. Pot), Theeu wen, Den Toom, De Wolf; Bas Nossent (80. Lafour), Dorst, Hoekman, Wink (83. Van der Meulen). Ronald Nossent, De Held i DocrEdVoortiheijer Rotterdam Het kan niet altijd ka^aar zijn. Onder dat motto mo»sten de voetballiefhebbers aan de Abraham van Stolkweg gisteren de vertoning Neptunus- Qiack H ondergaan. Doelpunten kregen ze niet te zien en span- rende of öptnhaéifdëabctiés wa- rafnaarzêer duh géztéïd. Na dé" g«de verrichtingen in de oefen wedstrijden tegen RBC, Papen- dècht en Slikkerveer konden de dietanders de taaie Hagenaars nét op de knieën krijgen. Vfezen de voortekenen in de rieh- tiig van een spektakelstuk tus sen de ex-nummers vier en vijf van de eerste klasse B, de reali teit was dat de 22 hoofdrolspelers hun fans anderhalf uur lang uit nodigden tot gapen en soezen op de tribune. Neptunus begon nog aardig met een knal'van René Buitendijk in 'TieT 'zijnet' en een schot van Raymond Kraaybeek, dat in de zevende minuut rakelings langs de verkeerde kant van de paal scheerde. In het vervolg van de eerstehelft deed het inhet geheel niets meer, niets anders dan counteren tenminste. Het agres sieve Quick daarentegen wenste duidelijk voor de overwinning te gaan. Schiep zich ook kansen. Zo als in de achttiende minuut toen de Nepluniaanse mandekker Yal- mar Kusten slechts moeizaam een inzet van de doorgebroken Erwin Metman van Be doellijn kon werken. Toch hadden de gasten de score bijna opengebroken. Het lot wenste echter de ballen van Raymond Evenblij en Erwin Met man op de paal en lat te laten stuiten en niet wat meer naar rechts of naar beneden» tegen de touwen. Deze knallen waren de hoogtepunten van een wedstrijd zonder hoogtepunten. In het tweedebedrijf was het ove rigens niets meer met'Quick; on verwacht begonnen de gastheren toen aan te vallen. Quick-trainer WyriandBakker (ex-Excelsior): „Dat had ik niet verwacht, ik dacht dat we konden blijven spe len als voorrust" Initiatief Zijn ploeg was echtèr voorin te weinig balvast, te weinig gevaar lijk om anderhalf uur het initia tief te behouden. En Neptunus, dat in opdracht van z'n technisch bewindvoerder Wiro Schouten achterin één-op-één moest gaan spelen» wenste zichzelf in elk ge val drie kwartier te testen. Er kwam wat meer leven in de broprerij. s De tegenvallende Amücar dos Santos kreeg in de 6Sste minuut een kansje, nadat hij eindelijk eens soepel langs een tegenstander was geglipt Het schot smoorde. Vervolgens stelde de trage Nilton Ramalho de kwaliteiten van Marcel Buij- tendijk op de proef, waarbij de Haagse keeper met glans voor 2'n examen slaagde. Maar de mogelijkheden voor de Rotterdammers om nog met drie punten aan de haal te gaan, ble ven ondanks het grote overwicht in deel twee miniem. Neptunus verdiende de overwinning dan ook zeker niet, Quick ook niet „Het was een terechte uitslag vond Schouten. Zijn collega van Quick vond dat ook. Neptunus-Qnkb H 0-0. Bijzonderheden; Dc'sterk leidende Delflse referee Rei van Veen behoefde in dit sportieve duel geen bekeuringen uit te delen. De Nepturüaari Leroy HiU was door zijn club disciplinair geschorst voor één wedstrijd. NcphmuK Van Krevel; Van Suyfekom (67. Radojevie), Urbar.U3, Hoos, Kusten; Ou-' wendyk. Buitendijk, Prins; Ramalho, Des Santos (02. Aboulasri), Kraaybeek. Quick. H: Butjtendyk; Corn parijen. Te Slaa, Renkens, Böcker; Van de Most van Spijk (88, Thjjssen), Evenblij. Jurgschlê- ger. Teeuwisse; Jongej'an <80. Bulo), Met- man (82. DeRuyter). boor Perry Menexis botterdam Het degradatieduel jassen DJSCR en RFC (2-1) in de ierde klasse G was gisteren alles- ehalve opwindend te noemen, lehoudens de drie treffers, viel er »n de Van der Duyn van Maas- amweg nauwelijks iets te bele- wi. De wedstrijd werd in een laag jmpo gespeeld en dat was vooral 'verdienste' van scheidsrech- ir Haripersad, die vrije trappen zelden twee of drie keer liet öememen. Daardoor werd het tar de spelers nog moeilijker om lit hun lange winterslaap te ko- ifen. FC-trainer Ron van Dijk had na joop dan ook geen goed woord oer voor de arbitrage. „Die trage gelhervattingen hebben ons de ds omgedaan," stak de verliezen- d trainer na afloop van wal. „RFC róet het vooral van snel circula- t|voetbal hebben en dat werd ons amogelijk gemaakt. Als die bal rik maar even niet op de goede peats lag, dan moest die vrije trap wer opnieuw worden genomen. Ilt wekte irritatie op, waardoor v^j geen kans kregen om in ons sp te komen." Wa' de trage spelhervattingen be- tret sloeg de zwaar teleurgestei- deTan Dijk de spijker op zijn kop. Hel steeds maar weer over laten nenen van vrije trappen kwam de amisementswaarde bepaald niet In ce eerste minuten liet RFC nog rraai combinatievoetbal 2ien, naar de openingstreffer van An- ly Martowirono maakte daar een •bfupt einde aan. De jeugdige pïddenveldervan DJSCR verras- f doelman Peter Kentie met een shuiver: 1-0. fearmee kwam de wedstrijd, taarbij de thuisclub tot de rust en licht overwicht behield, met en op slot te zitten. Er was een ievalstreffer in de vorm van een lislukte voorzet van Martin Jans- sn voor nodig om de wedstrijd na de pauze weer nieuw leven in te blazen. De middenvelder van RFC plaatste de bal tot ieders ver bazing vanaf de achterlijn in het vijandelijke doel: 1-1. Dat doel punt kwam overigens niet hele maal uit de lucht vallen. Een mi nuut voor zijn gelijkmaker stuitte diezelfde Janssen op doelman Eef van Geet, die tijdig uit zijn doel kwam. De bezoekers konden niet lang van die gelijkmaker genieten. Nog geen drie minuten later liep invaller Robert de Jong, na een in zet van Richard Groos, de bal in het verlaten doel: 2-1. Dat doel punt had volgens Ron van Dijk nooit mogen worden toegekend. „Bij die actie werd onze doelman in zijn maag getrapt," aldus de verliezende trainer. Zijn winnende collega, Hans van Dorp, maalde daar niet om. „Het was beslist geen beste wedstrijd, maar van een degradatieduel kun je niet anders verwachten. Het gaat juist om de punten en dan kun je je geen fratsen veroorlo ven. Er moet op resultaat worden gespeeld en dan hou je vanzelf wat meer mensen achter de bal." Het behalen van drie belangrijke punten was niet het enige waar mee Van Dorp in zijn nopjes was. „Er zijn na de winterstop enkele jonge spelers ingepast. Dit resul taat is dan ook een goede opste ker. Ik wil, met het oog op de toe komst, de verjonging verder door voeren," verklapte Van Dorp. „Maar dan moeten we eerst in vei lige haven zijn." DJSCR-RFC 2-1 (l-O) 8 Andy Martowirono 1-0,70 Martin Janssen 1-1,73 Robert de Jong 2-1. Bijzonderheden: gele kaarten voor Ab Ozalp, Michel van der Winden, Martin Janssen, Patnck Ringleveren Fran- <i«eo Rilva (RFC*) en Richard Groos (DJS CR). DJSCR: Van Geet; Doolhoff, Den Haan. Bergwerf, Kok, Wong Si Kwie, Martowiro no, Westzaan (67. Mathlener), Groos; Schel- levis, Wmters(6I. De Jong) RFCKentie; El Zohn (53 Van der Winden) Mendes, De Roover, Ozalp, Janssen, Ring- lever, Inoceneio. Hansen (59 Barry}; Silva, De Ridder Door Rob Weeda Rotterdam Met twee spelers uit het tweede elftal begon SMV Hil legersberg gisteren tegen Alexan- dria'66 aan de hervatting van de competitie. Noodzakelijke muta ties omdat vijf spelers van de thuisclub waren geschorst. Lang hield het elftal van Piet Kriesch de schyn op, dat het ondanks die personele problemen amper aan kracht had ingeboet. Maar door het missen van een aantal opge legde kansen profiteerde Alexan drians toch. Moeizaam en niet geheel verdiend trok het de wed strijd naar zich toe (1-2). Daarmee een flinke stap zettend in de rich ting van de tweede periodetitel. Waar SMV Hillegersberg enigs zins gereserveerd aan het eerste duel na de winterstop begon, startte Alexandria'66 met de beste bedoelingen. Met fel en agressief voetbal zette de ploeg van Cor Ha- zebroek de toon voor een sterke openingsfase, waarin de thuisclub zo nu en dan alle zeilen moest bij zetten om niet toen al achterop te raken. Het veie balbezit en het overwicht op het middenveld re sulteerden in een handvol doelrij- pe kansen, maar noch Mare Bres- ser noch Maurice Oomens wenste voorlopig de score te openen. Na dat Wendel Piqué na een misser van doelman Andrade een inzet van (opnieuw) Oomens van de lijn haalde en Ronald van Someren het zijnet trof, scoorde Oomens toch (0-1). „Een imbecielengoal," bromde Kriesch, die by de treffer vooral het hart van zijn defensie apa thisch zag toekijken. „Die bal had er nooit in gemogen Drie minuten later klaarde het ge zicht van de oefenmeester alweer op toen Mas Wasiman aan de lin kerkant van het veld zijn bewaker afschudde en doelman Jerry de Groot de voorzet vervolgens niet klemvast kreeg, waarna Jack den Haan moeiteloos kon binnentik- kenO-1). Alexandria wankelde maar viel niet. Ook niet nadat Slotboom met een blessure naar de kant moest en de onzekerheid in de de fensie van de bezoekers met de komst van Eric Rozema toenam. De gele kaart voor Dennis Barzi- lay bijvoorbeeld, was het indirecte gevolg van het magere optreden van Rozema, die te ver van zijn di recte tegenstander af voetbalde, waardoor Barzilay halverwege de tweede helft niets anders restte dan Den Haan in kansrijke positie tegen het gras te schoppen. Zekerheid „Om meer zekerheid te krijgen, heb ik ook Ron Boots nog in het veld gebracht," verklaarde Haze- broek zijn tweede wissel, nadat eerst nog Augen Jones namens de thuisclub een riante mogelijkheid op 2-1 om zeep had geholpen. De moeilijkheden waar SMV Hil legersberg door het missen van vooral die kans om vroeg, volgden vrijwel meteen. Want nadat eerst Oomens nog iets te hoog richtte, scoorde Mare Bresser op aange ven van Michel van Someren vijf minuten later toch 1-2). De nederlaag kwam aan in het kamp van SMV Hillegersberg, dat door het verlies van bisteren nu plotseling in de onderste regionen van de ranglijst bivakkeert. „De gedeelde voorlaatste plaats is be neden onze stand," aldus Kriesch, die ook nog heeft te maken met de drie punten in mindering, die zijn elftal na de uitwedstrijd tegen DONK wegens wangedrag kreeg. „Maar daarover is het laatste woord nog niet gesproken," aldus elftalleider Daan Habermehl. „We zijn tegen die straf in beroep ge gaan." SMV Hillesersberf-AJexflndria'661-2 (1-1) L7. Maurice Oomens 0-1. 30 Jack den Haan 1-1,75 Mare Bresser 1-2 Bijzonder heden: Scheidsrechter Poort gaf geel aan Jack den Jaan en Wendel Piqué (beiden SMV Hillegersberg) en Dennis Barzilay, Ron Boots en Maurice Oomens lallen Alexandna'66) SMV Hillegersberg: Aniirade, Den Butler, Piqué, Van Ru, Van Eijk, Jones, Branden burg, Van Zichem (69 Vyent), Doran; Wasi man, Den Haan Alexandria'66: De Groot, Michel van So meren. Veerman, Slotboom (38 Rozema), Barzilay. Lambaart (69 Boots), BSnffer, De Ridder, Oomens, Ronald van Someren (82 Coverde), Bresser. passeert SM \rs Wendel P que, die zijn been we nee hoog in zet. coto Cor vos Zondag hoofdklasse Goed werk Feyenoord RotterdamSportclub Feyenoord hervatte de competitie met 2-1 winst bij TONEGIDO. Papendrecht maakte geen kans tegen Holland: 0-3. TONEGIDO-SC Feyenoord 1-2 (1-0). Harry de Haas l-0,Ton Stam 1-1, Raymond Rohde 1- 2, Door middel van een trage opbouw keken de Var kenoorders al na zeven minuten, na een doelpunt van Harry de Haas, tegen een achterstand aan. Voorin liep het bij de Rotterdammers van geen kant, doordat de spit sen slecht positie kozen. In de rust maakte verdediger Maunce Wijmans plaats voor aanvaller Raymond Rhode. Achterin werd een-op-een gespeeld en voonn werd de verdediging van de thuisclub meteen onder druk gezet Deze aanpassing werpte al na een paar minuten vruchten af, nadat een voorzet van uitblinker Jacco Zanen door spits Ton Stam werd ingekopt. Het winnende doelpunt kwam een kwartier voor tyd op naam te staan van aanval ler Raymond Rhode, die een voorzet van Zanen inkopte. Papcndrecht-Holland 0-3 (0-1). Ondanks een voorbeeldi ge inzet ging Papendrecht op het Slobbengors kansloos onderuit (0-3) Hoewel Holland het duel plichtmatig af werkte, bleek het een maatje de groot voor de hekkens luiter. Kohammed Mahtala opende na een klem kwartier de score. Halverwege de tweede helft voegde Daniël Wii- lekes er nog twee doelpunten aan toe. Zondag tweede klasse Punt voor DRL DRL haalde een duur punt bij Alblasserdam: 0-2. Leoni- das ging thuis ten onder tegen DFC: 0-2. D: Leonidas- DFC 0-2 (0-1). Mischa van Loon 0-1, Germain Sandvhet 0- 2, In een matige wedstrijd gaf de werklust de doorslag. Cesar Lopes van de thuisploeg kreeg een rode kaart voor praten, AJblasserdam-DRL 2-2 (1-1). Edwin van der Lin den 0-1, John van de Post (eigen doelpunt) 1-1, MarcelRo- bart 2-1, Fred van Zon (strafschop) 2-2. In dit degradatie duel stelden beide teams ztch tevreden met een punt. Frank Everdi.og (DRL) kreeg twee maal geel en dus rood. Xerxes onderuit Xerxes heeft weer even moeten afhaken voor de strijd om de hoogste plaats. De zebra's verloren met 1-0 in Hoek van Holland. Sparta klopte GDSmet 3-0.0: DHL-TOGB 3-0 (1-0). Richard van der Laan (strafschop) 1-0 en 2-0, Henk Joossens 3-0, De eindstand geeft een tegenstrijdige weerspiegeling van de voetballende kwaliteiten van ba de elftallen. De vele kansen van de bezoekers bleven on benut. GDS-Sparta 0-3 (0-1). Michel Vermaas 0-1, Mi chael Spencer 0-2, RLcardoPinto 0-3. Een prima wedstrijd van de bezoekers. Alleen Ricardo Pinto had de score ruimer kunnen maken. Hoek van Holland-Xerxes 1-0 (1- 0). Martijn de Haan 1-0. De wedstrijd ging gelijk op, tot dat de Rotterdammers met negen man gingen spelen, na dat Jeffrey Lang en Jeroen van der Starre uit het veld werden gestuurd. C: Overmaas-DONK 1-2 (O-l). Machiele Dessing 0-1, Er win de Pee 1-1, Patrick Akerboom 1-2. De thuisploeg kon niet in het spel komen. Verdedigmgsfouten werden ge nadeloos afgestraft. VEP-HION 0-0. Uit de vertoning van beide elftallen op het speelveld is af te leiden dat winter slaap iets te lang heeft geduurd. D: DRGS-Sp ar taan '201-0 (0-0). Armando Silva Ramos 1- 0. De zwart-wïtten lieten zich in de luren leggen door een goed uitgespeelde counter. Hermes DVS-Coal 0-0. Een rommelige wedstrijd, waarin de bezoekers vlak voor tijd goed wegkwamen, nadat een kopbal vlak langs de kruising vloog, De Musschcn-Puttcrshoek 1-2(1-2), Dan ny van 't Wout 1-0, Jesper Hoogwerf 1-1, Wim Los 1-2, Na de matige eerste helft werden de Futtershoekers danig onder druk gezet. Dit offensief werd niet met een gelijk maker beloond. Adao Matïas en Emiel Eilbracht hebben de Rotterdamse club inmiddels verlaten, Zondag vierde klasse DEH op dreef DEH was in de uitbeurt bij Tediro goed op dreef: 5-2. HWD kreeg een pak slabg van Ursus 6-1. E; Soccer Boys- Cabauw 0-1 (0-1). Gerard Warmerdam 0-1. Twee goede mogelijkheden van de Bleiswijkers werden niet benut. De paal en de lat stonden en lagen ook twee keer in de weg. F: Dilettant-Zwarte Pijl 1-0 ((Ml). Mark Nederlof 1-0. Een saaie wedstrijd met zeer weinig acties, waarin de geluk kigste won. Bélvèdere-Transvalia 3-1 (I-tJ, Huib Rosdijk 0-1, Richard van Zanten 1-1 en 2-1, Eric van de Weezen 3- 1. De bezoekers begonnen sterk, maar na de openings treffer kwam de thuisploeg terug in de wedstrijd. CW- SV Ommoord 1-3 (0-2). Robert van Geenbuizen 0-1 en 0-2, Rick Coomans 1-2, Robert van Geenhuizen 0-3. De Ora- moorders legden de basis voorzege in de eerste periode. De gasten bleven ook domineren in deel twee. SVS-HOV 1-1 (1-6). Andries Hansen 1-0, Jan Bontes 1-1. Inhet twee de helft werd Urbian Baumgart (SVS) met twee maal geel bekeurd. Excelsior R-Antibarbari 1-0 (0-0). Mario Meyer 1-0. Het was een spannende wedstrijd, met voor beide teams vele kansen. Excelsior R speelde erg dominerend, maar ook verzorgd. Tediro-DEH 2-5 (2-3). Nouri Soytekm 0-1, Frans Vermegen 0-2. Ben Timmermans 1-2, Danny van de Burgh 2-2, Frans Vermegen 2-3 en 24, Jeroen Del- no 2-5. Doelverdediger Martin Jansen en voorstopper André Veltenaar van de thuisploeg werden van het veld gestuurd wegend het beledigen van de scheidrechter, John van der Winden werd ook bekeurd met rood. G: Aeolus-Sporting bodewijk Pioniers 2-2 (0-1), Sly do Rosaria 0-1, Richard van der Graaff 1-1, Arthur Fiere 1-2, Richard van der Graaff 2-2. Aeolus verzuimde tot aan de thee de score op te voeren, in de tweede helft waren de amateurs geen schim meer van wat voor de thee waren. Gtrminal-Exeelsior'201-2 (0-2). Ersin Kaplan 0-1, Arjan Ruts 0-2, Jean-Paul Filius 1*2. Een zeer goed spelend Ger minal was in de eerste helft oppermachtig. Van de legio kansen voor Excelsior'20 werd er slechts een benut, Ur- sus-HWD 6-1 (3-1). Ronald Palsrak 1-0 en 2-0, Ronald Fre- hé 2-1, Marti Schoenmakers 3-1, Ronald Paisrok 4-1 en 5- 1, Erwin de Groot 6-1. HWD was een maatje te kleun voor het superieure Ursus. Stuifzand kreeg twee maal geel, waarna HWD totaal ineen stortte. EDS-VOC 3-1 (1-1). Xander Smit 0*1, Matm Hassankhan 1-1 en 2-1, Hakim Botokap 3-1Een maal rood voor Walter Ferreira (EDS)en rood voor Paul Wijlmg en twee maal geel en dus rood voor Tim Roldaan (VOC). VOC kon ztch na de pauze niet vin den in het optreden van scheidsrechter Dekker. Steeds Volharden-RKWIK 0-1 (O-O). Ramon de Rond 0-1. Danny Verb ruggen (RKWIK) zag twee maal geel. H: BZC'95-Abbeabroek 2-4 (2-2). Ton van Ooyen 0-1,Fred van de Spek 1-1, Marco Hoogenboom 1-2, Richard van der Weck 2-2. Marco Hoogenboom 2-3 en 24. De wedstrijd ging gelijk op tot aan het tweede bedrijf, want toen ver hoogden de gasten het tern po. De thuisploeg kon het niet meer bijbenen. OHW-WCR 4-2 (1-0). Ferry Ebbers 1-0, Jacco yan der Giessen 1-1, Ed de Regt2-1, Edwin lüok 3- 1, Daniel den Hoed 3-2, Eef van Splunder 4-2. Een span nende ontmoeting, waarin de thuisploeg uiteindelijk enigszins gelukkig aan het langste emd trok. Oud-Beij- erland-Meeuwenplaat 3-2 (1-1). Fred de Rooij 1-0, Lau rens Bellel 1-1, Rob van Gils 1-2, Richard Verhoeven 2-2, Marcel de Goey 3-2. Tot aan de thee een gelijkopgaande wedstrijd, maar het tempo waarin de thuisploeg in het tweede bednjf mee speelde was vernietigend voor de be zoekers. Flakkee-Poortugaal 0-0. De goede kansen wer den met benut door beide teams. Zondag vijfde Rlasse Pretoria haakt DCL DCL <5 D) moest in de Oldegaarde-derby tegen buurman FC Pretoria R twee punten laten: 3-3. RDM haalde uit te gen HSC (84). Maasstad zegevierde in Rockanje: 1-2. GLZ gaat in C rustig door en versloeg ESTO met 2-1. Jai Hind werd bedwongen door Bodegraven: 3-3. DZB/Ze- venkamp steeg op de ladder ten koste van Bolnes: 2-0. MSV71 is série kwijt Demos maakte in 6 C een einde aan de serie van MSV*71; 1-1. Het was de eerste keer dat de koploper niet de volle winst haalde. VOB zegevierde met 5-1 bij NIVO, C. Por- tugues haalde in D mt tegen VND: 6-1. Swift Boys verras te RVC'33 met 3-0. WICO pakte lekkere punten by Real Parbo (0-1). In E had The Harvards problemen met DOZ: 2-1De Groen Witten liet weinig heel van voormalig huur der Torarica: 6-1.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 7