Si 19 SC Feyenoord heeft moeite met druk Getergd HION Alexandria'66 af Spartaan'20 'regeert' aan de Oldegaarde Arbiter Vliegenthart heeft langste tijd gehad Van Zwieteren mag vertrekken Kruit naar jeugdafdeling B Rotterdams Dagblad Maandag 3 maart 1997 Door gjoerd Bootsma Hoogvliet De dagen van Arie Vliegenthart als scheidsrechter lijken geteld. De Rotterdamse ar biter kreeg onlangs w<gens het te laat verschijnen bij vedstrijden reeds de gele kaart van de scheidsrechterscommissie. Die waarschuwing deed hem blijk baar niet veel. Gisteren begon het duel in 4 H tussen Meeuwenplaat en Poortugaal (3-3) onder het mom van autopech weer twintig minuten te iaat. Nog erger was dat Vliegenthart in het veld allesbe halve tijdig ingreep en de agpessi- viteit binnen de lijn hoogtij vier de. „Die man, dat was echt een dra ma," zei Meeuwenplaat-trainer Jerry Kruit. „Hij floot werkelijk nergens voor. Het is dat de spelers elkaar goed kennen, maar anders had ik het nog willen zien." Ook Ab Buyser, de vervanger bij de gasten van de zieke Hchard Fransen, had zich geërgerd aan de aanwezigheid van! Vlie genthart. „Wat een drama!' kopi eerde hij Jerry Kruit, „laat ik maar niet meer zeggen." j- Vooraf maakten de bestuurders van het bezoekende Pcórtugaal zich al niet druk. „Ach, £e komt gewoon om kwart over iwee. En dan wil-ie ook nog een diocomel. Zet 'm maar vast klaar" De lei ding van het andere PSV had reeds ervaring met Vtegenthart tijdens het uitduel bij ffiC'95. Slechts twaalf minutenlang bleef de invloed van de scheidsrechter ongemerkt. Poortugal opende vliegend. Reeds na dié minuten mikte Eric Rarendre^ de bal uit een vrije trap achter Marco Zwa- neveld. Diens tegen/trever Ger- ben Stehouwer hielple thuisclub negen minuten later weer in het zadel door over houdbaar schot van Rob van Gils te duike len. Een minuut lag je bal weder om achter Stehouwé. Nu werd de doelman bij een hoikschop in de lucht aangevallen;'waarna het voor Martin; HoofStad kinder werk was om de balkinnen te kop pen: 2-1. In de negentiende mi nuut bleek eens te neer dat Vlie genthart een liefhbber van ste vig voetbal is. Met een gestrekt Hoogvliets been wrd de aanval Hoogvliet Jerry Kruit blijft ook volgend seizoen aan Meeu wenplaat verbonden. De Spij- kenisser oefenmeester gaat zich na drié jaren senioren bé- zighouöen met de jeugdtak. ,Jk heb één serieuze sollicita tie gedaan. Dat was bft SSS. Dat leek mij wel wrat Daar ben ik het dus niet geworden. Toen kwam de aanbieding om hier met de jeugd bezig te gaan. We hebben voldoende jonge spe lers om er iets van te maken." Kruit wordt bij Meeuwenplaat opgevolgd door Hans Bassant ingezet, die door Rob van Gils werd afgerond. Kookpunt De stemming in het Poortugaalse kamp was inmiddels tot het kook punt gestegen. De onderlinge du els werden eveneens met de mi nuut grimmiger, Vliegenthart stond er bij en keek er naar. Op slag van rust verzachtte de leids man de pijn der bezoekers. Hij ne geerde het vlagsignaal van de grensrechter en liet Kevin Spen cervoor 3-2 zorgen. Het uitzicht op een gelijkspel bracht nieuwe hoop in het Poortugaalse. Zeker toen Renzo Bos - wederom vanuit buiten spelpositie - de 3-3 op het bord bracht. Meeuwenplaat leek rijp voor de sloop, maar het ging niet door de knieën. „Ik ben blij met het punt," bekende Jerry Kruit. En ook in die woorden kon Ab Buyser zich vinden. Meeuwenplaat-Poortugaal 3-3 (3-2). 3. Eric Barendregt 0-1, 12. Rob van Gils 1-1,13. Martin Hcogstad 2-1.19. Rob van GiJs 3-1, 42. Kevin Spencer 3-2,57. Renzo Bos 3-3. Bijzonderheden: Poortugaal-trainer Ri chard Fransen lag evenals zijn familie met darmklachten op bed. Meeuwenplaat: Zwaneveld; Vermeulen, Schmid, Borghouts, Kicksen; Van Staten, Beliel, Hoogstad; Willem Lagendijk, Rob van Gils, Rick Lagendijk. Poortugaal: Stehouwer, Lankhaar.Wegge- mans, Jeroen Barendregt, Lodder Doff, Erie Barendregt, Casanova (71. Berkhout); Spencer, Bos (84. DorsenlpRoosénburg. Door Perry Merii^ Rotterdam "-jrioittó .-middag goede'iaken gjdaan bij j Alexandria'6S.'Pè in 3 p net bo ven de rnde streep .Mt&Mffiren- - de brigade van trainer Ronald Feiten haalde óp bastejran inzet de vèrdiende2-4 overvlnning op een tegenstander hele- toaai by de les was. j jgj Dat de Zèvènkaiüperf een enor- i me strijdlust toonde! had niet eens te maken met hffi besef dat een-nederlaag de plofgnogver- dér m de degradatie orgen s.ou drukken De spdersvaa HION waren echter voora ,op succes gebrand, omdat weiens schor- ti singen, werk en blesüies zeven basisspelers, btitbiaten. -Harry' OBongers» die hoimMin. het vijf- de elftal acteert^«Leert'aantal spelers dat met hèlanaal 11. was werden niet root nfêts oil pure armoede van stal Cehandiciipt Toch leek hel ei fcneer" op of Almndria'66;-zwi iri geh^rdi- capt aan de wedstri d ÊegorCDe doof Cor Hazebro k getrainde thuisclub kon aariv nkéüjknau- 5 welijks een-'vuist irakéa tegen j de getergde opponéit. De deferi- sie van HION haa'behoudens, ecu korte periode p de tweede helft'- de 1 zaak vdledig onder controle. Aan de andere kant .van het veld bezigden vooral Mike Vaamold en frans van der Ham, die gisteredtwee belang rijke trefTers voorMjn rekening nam, de .fverdMigmg, van Alexandria'66 haixien volwerk. Mike Vaamold naste echter net het laatste zetje (|n zich telkens volledig vrij te spelen. De ope ningstreffer van Frans van der Ham kwam dab ook hiét-mt de lucht vallen: 0-1 De explosie 'van vreugde, .die daarop volgde, typeerde, wellicht nóg meer de thieving viilde be zoekers, die kort voordé'pauze hun dik vercfiende voorapwng 1 verdubbeldenMike Vaamold kopte de bal nee! overtuigend uit een hoekschop traij. jPatriek - van der Vegt via de onderkant vande lat binnen: 0-2, HION Had Ti» die fase de wedstrijd al deflni- - tiéf in het voordeel kunnen be- w-klissen, Na 'de rust leek de pijp leeg hij „HION, dat binnen drie minuten deVoorsprongjzag verdwijnen.1 Een fraai genomen -vrije jtrap van Mark Bresser, dio de bal in de jyrinkelhnakjaagdè,:én.J'eén uitgespeelde aanval diè door Maurice Ooiaccs 'werd Hge xeohd, zorgden ervoor dat beide ploegen met .nog een half uür spélen wéér' op gelijke ^hoogte stonden: 2-2. Alexandria',66 -léék op dat'! mo ment het lek boven te hebben, maar toen Frans van der Ham enkelemimiten later .weer ver woestend uithaalde, was het ver- Invaller Daniël van 't Hooft, die ..nóg'jümor is, bepaalde in de slotfase met een bekeken schot de eindstand op 24. Cor Hazebroek verklaarde na af- loopdatde 2-3 van Van der Ham veel te snel was gescoord. „Toén ik" werkelijk dat het met onze. ploeg weer de goede kant zóu opgaan. Doe zo'n goal hobbel je ineen weer achter da feiten ■aan." - „De jongens moeten nog leren om tot de 95 ste rmimut te blijven; jknokken,"zbzéigcollega Ronad Feiten. „Toch zie Ik deze zege als een meevaller, omdat ikjze- •yèn basisspelers miste. Boven dien hebben de junioren".zich goed gemanifesteerd," - Alöandiia'60 - HION 24(0-2) 27. Frens van der Ham 0-1,41. Mike Vaamold 0-2, 58.Mark'Bresser 1-2,53, Maurice Oomens 2-2,68. Frans van der Ham 24. S3. Daniel van ".Hooft 2-4. Bijzonderhe den: scheidsrechter De Jong deelde gele kariténmtaanMauriceOomensenDere nis de Ridder (Alexandria'58) en Willem van de Steene, Robert van de Veerdonk en X$e Vaamold (HION) - Aleandria'OS: De Groot; Hartman John de .Ridder, Ronald van Someren, Van Noqrl (48. Slotboom); Oomens Julia na), BSnffer, Dennis de Ridder, Lam- zbaart, Bresser.lEchel van Scmeren. .HION: Branderiiorst; BJendonca, Van der Velden, Bcngcrs (55.- hHooft), Hoppzak; Van de Steene, Yates (8Ö.- DaniCls), Vart der Vegt, Van de; Veerdortk (SI De Zee uw); Vaamold, Van der Ham.- Door Ed Voortmeijer Rotterdam Woedend beenden de spelers van Sportclub Feyenoord het hoofdveld van Var kenoord af. 'Schandaal1 en 'blamage' waren de meest vleiende termen, bestemd voor arbiter Adriaensen en zijn secondant Ifrandi, die het niet hadden aangedurfd een zuivere handsbal van VCS-verdediger Eugène Vink in de laatste minuut - bij 1-1 - tot strafschop te verheffen. Het mag duidelijk zijn: de Rotterdamse kampioenspretendenten bestreden in woord en gebaar het hen aangedane 'onrecht' in een oervervelende wedstrijd, waarin zij aanvallend niet meer dan een heel bescheiden kindervuistje hadden kunnen maken. „Ik heb in de slotfase niets straf- liethij op voorhand weten. „Feitis atie op voor de betrouwbare VCS- evenwel dat Van der Heide, die baars in het zestienmetergebied waargenomen," luidde het resolu te commentaar van de Arnhemse referee, terwijl hij de film nog eens terug draaide en daar kon den de heftig protesterende Fey- enoorders het mee doen. Wat restte was één brok rood-wit- te ontreddering. Nog niet eens zo zeer vanwege het blamerende ge lijkspel, waardoor het gat met koploper AFC'34 met twee punten werd vergroot. Maar meer als ge volg van de zoveelste belabberde prestatie, die de Maus-brigade binnen de krijtlijnen had gele verd, én de terechte rode kaart van routinier Frans van der Hei de. Of er sancties volgen op het ge drag van de centrale verdediger, die vijf minuten voor tijd met een vloeiende beweging een aanslag deed op de achillespees van de Haagse 'lastpost' Max Tjaden? Hans Maus hield zich op de vlak te. „Hoe we deze affaire aanpak ken, daarover laat ik me niet uit," zijn frustraties afreageerde, zowel zijn ploeg als zichzelf heeft gedu peerd." Feyenoords trainer valt momen teel niet te benijden. Het gevoel in zijn elftal is weg, de vorm verdwe nen. Het optreden tegen VCS maakte duidelijk dat een aantal van zijn spelers ver verwijderd is van hun gebruikelijke niveau. Slechts Wessel Weezenberg en Marcel Lippuner marcheerden re delijk tegen de Hagenaars, die de thuisclub met hun compacte speelwijze met enige regelmaat voor problemen stelden. Maus, naarstig zoekend naar de oorza ken: „We moeten de hand in eigen boezem steken. Teveel spelers hebben problemen met zichzelf. Zij kunnen maar moeilijk met de spanning van de competitie om gaan." Een schrijnend gebrek aan creati viteit en stootkracht leverde in de officiële speeltijd van de eerste helft geen enkele dreigende situ- keeper Edward Annokkee, Pas in de 'blessuretijd' belandde de bal na de eerste mooie aanvalscombi- natie - via Marcel Lippuner en Richard van Schijndel - op het hoofd van Michel Spierings, die net over mikte. Na de rust zette Feyenoord, dat de geblesseerden Jacco Zanen en Danny Kalden node miste, wat meer aardige aanvallen op. Best was het allemaal niet De Rotter dammers mochten zich dan ook in de handen knijpen, dat doel man Annokkee in de 63ste mimi- uut weggleed of over z'n eigen be nen struikelde bij een schuiver van Richard van Schijndel. Bandy den Hollander leek nog op de doellijn redding te brengen, maar de Haagse verdediger schoot de bal pardoes in de voeten van in valler Pascal Bosschaart: 1-0. Het was ontluisterend om te zien hoe Feyenoord zich vervolgens met de rug tegen de muur liet drukken. Het plotsklaps onstui mige VCS rook een sensatie en Ton Stam is nette laat om VCS- doelman Edward Annokkee. foto Fred ErnsVCor Vos RotterdamHei seizoen lijkt voorbijEdwin van Zwieteren Sterker: de doelman van Sport club Feyenoord mag van trainer Hans Maus op zoek gaan naar een nieuwe vereniging. De tech nisch bewindvoerder verwijt z'n goaliétónder v meer'gebrek aan motivatie. „Pim Doesburg heeft hem onder de lat verdreven. Van Zwfeteren komt door z'n drukke werkkring vrijwel niet aan'trai nen toe.Bovendienishij tijdens hetseizoenmet vakantie gegaan. Dat rijn zaken, die éen speler S van een hoofdklassevereniging zich riiet kan vér- oorloven. Het is dat geen andere reseive:hebban-: ders zat hy niet eens op de bank," aldus' Maus.: Van Zwieteren weigerde vooralsnog enig com- méntaarl reeds zeven minuten na de ope ningstreffer mocht Max Tjaden een strafschop inschieten. Pim Doesburg reageerde echter met een voortreffelijke .redding. Des te sneuer was het voor de Feye- noord-doelman, dat hij even later toch moest capituleren na een ve nijnig schuivertje van Marcel Leeksma: 1-1. SC Feyenoord-VCS M (0-0), 63. Pascal Bos schaart 1-0. 73. Marcel Leeksma 1-1. Bij zonderheden: Arbiter Fred Adriaensen, die veel te strak luiddegaf rood aan Frans van der Heide en geel aan diens ploegmak- ker Marco van Brouwershaven en de VCS- spelers Mario de Boer, Bandy den Hollan der en Jeroen Feeters. SC Feyenoord: Doesburg; Van Brouwers haven, Van der Heide, Lippuner, Sturrus; Weezenberg (59. Bosschaart), Spierings, R(jsdijk; Van Schijndel (77. Kooiman), Stam, Mars (56. Rohde). VCS: Annokkee; Den Hollander, Max Tja den, De Boer, Vïnk; Hazenbroek, ffaroid Tjaden, Lalmohamed (13. Leeksma); Grand, Goulooze, Dagsoi (72. Peeters). Door Rob Weeda Rotterdam Hoewel de uitslag anders doet vermoeden, was een gelijkspel in de wedstrijd tussen Spartaan'20 en De Musschen gis teren misschien zo gek nog niet geweest. Voorrust immers, domi neerden de gasten. Erna de gas theren. Maar omdat Spartaan'20 de kansen die het in drie kwartier kreeg veel beter benutte dan de buur van even verderop, kwam een winnaar er toch. In een. rom melige en soms bikkelharde wed strijd werd De Musschen daarom toch verdiend maar geflatteerd met 4-1 verslagen. Een revanche voor de eerder dit seizoen op eigen gTond geleden 1- 5 nederlaag kwam er dus niet voor De Musschen. En dat was, zeker gezien de manier waarop de be zoekers de tegenstander voor rust in zijn greep had, toch een verras sing. Het elftal van Frans van Helden startte furieus. Als wilden de spe lers zo snel mogelijk de nederlaag van een maand of vier geleden wreken. Toch mocht de openings treffer van De Musschen voor het grootste gedeelte worden bijge schreven op het conto van de thuisclub. Fkank Schilders beoor deelde een uitworp van zijn doel man Arthur Kempen totaal ver keerd, waarna de voorzet van Ma rio van 't Wout door Frans Ruijs koelbloedig tegen het net werd geschoten (0-1). Dat De Musschen de tegenstan der na de 0-1 niet naar de slacht bank leidde dankte het ook aan zichzelf. Want eerst Ramires San- ches (na een foutieve terugspeel bal van Brouwer) en later Danny van 't Wout en Frans Ruijs verzil verden die kansen niet. Spartaan zette tegenover deze kansen slechts één mogelijkheid. Maar aanvoerder Barry van Zanten be zwoer het gevaar voordat Schaer- laeckens en Willemse gevaarlijk Spelers van Spartaan'20 bespringen Veil Ersoy (liggend), nadat deze de 2-1 heeft gescoord. Foto Fred Emsi/Ccrvos konden worden. Meteen na rust kwam Spar taan'20, dat wegens ziekte van trainer Hans van de Toom nu as sistent-coach Henri Rutten op de bank had, langszij. Dat alle 22 ac teurs de gelijkmaker van Guido Pfahl (1-1) nog meemaakten, dankten ze voornamelijk aan zichzelf. Zij immers lieten de par tij niet ontsporen. Zelfs niet nadat arbiter Weeteling regelmatig blj jk gaf van een vertroebelde kijk op het spel. Waar een treffer van Ri- cardo Willemse om redenen van vermeend buitenspel werd afge keurd, waar een aanslag van Alex van Ringelensteyn op de benen van Danny van 't Wout met de mantel der liefde werd bedekt en tegen geveinsde blessures van Patrick Schaerlaeckens (voor rust) en Mario van 't Wout {na rust) niet werd opgetreden, ver dween Marco van de Burg wel in het boek, omdat deze aanmerkin gen maakte op de leiding. Geraas Of De Musschen zich na Pfahls gelijkmaker ongewild aanpaste aan de arbitrage zal altijd een vraag blijven. Feit was wel dat het elftal vanaf dat moment met don derend geraas ineen stortte. „Onbegrijpelijk," zuchtte Van Helden, die Spartaan na een aan tal fouten in zijn defensie via Veli Ersoy, Nuri Kapli en Eduard Booms nog zag weglopen naar 4-1. „Een enorme teleurstelling. Het is me een raadsel waarom die kop; pies plotseling gaan hangen. Dit is een groep met kwaliteit. Jong weliswaar, met na het wegvallen (griep, red.) van Paul Osehner ook nog eens een tekort aan routine, maar dit had na zo'n eerste helft nooit mogen gebeuren. Mijn ver dedigers moeten leren heersen in de zestien. Daar heeft het vanmid dag op cruciale momenten aan ontbroken." Spartaan'3Q-De Musschen 4-1 (0-1). 17. Frans Ruijs 0-1,51. Guido Pfahl 1-1,63. Veil Ersoy 2-1, 76. Nuri Kapli 3-1, 86. Eduard Booms 4-1. Bij zoo derheden: Geel voor Guido Pfahl (Spartaan'20) en Marco van de Burg (De Musaciitn). Spartaan'20: Kempen; Rosinda, Van Rin gelensteyn, Molenaar, Schilders; Brouwer (76. Hutting), Pfahl (88. Van Rijswijk), Er- soy (67. Kapli): Schaerlaeckens, Booms, Willemse. De Musschen: Kroep; Ruiz Aguilera, Van de Burg, Van Zanten, Vrijdag; Boshart, Danny van 't Wout, Almeida; Ramires San- ches (63. Snoei). Ruijs, Mario van 't Wout Zondag hoofdklasse Feest in Papendrecht Rotterdam Papendrecht smaakte eindelijk het genoeg te winnen. DC'G-Papendrecht 1-2 (I-I). Hans Harmans 0- 1, Rick Petk 1-1, Hans Harmans (strafschop) 1-2. In Am sterdam werd de eerste overwinning van het seizoen be haald. De laatste dateerde uit april'So tegen TONEGIDO. De wedstrijd kwam moeizaam op gang, maar na een.ge miste kans van de thuisploeg werd de hekkkensluiter wakker. Hard werken bleek het middel te zyn. Neptunus rukt op Neptunus klom naar de tweede plaats door winst bij Wil helmus. B: Wilbelmns-Neptunus 1-2 (1-1). Amilcar dos Santos 0-1, Robbert Pronk 1-1, Raymond Kraaybeek 1-2. Neptunus kwam op voorsprong door een afstandschot van Dos Santos. Een blunder van doelman Marco van Krevel leverde de Voorburgers de gelijkmaker op. Vlak voor de rust kwam de thuisploeg met tien man te spelen, nadat Marco Veltman voorde tweede maal geel kreeg. Uit een voorzet van Dos Santos kon Kraaybeek profiteren. Tien. minuten voor tijd zag Rob Prins eveneens twee maal geel. Zondag tweede klasse DRL langs Zwijndrecht DRL pakte wederom dure punten in de strijd tegen de gradatie en klopte Zwijndrecht met 3-2. Leonidas verloor bij koploper Nieuwenhoom (2-1). D: Nieuwenhoom-Le- ontdas 2-1 (1-0). Ron van den Berg 1-0, Marcel Post 2-0, Benno Ceelen 2-1, De koploper had geen recht op de over winning, maar dat was misschien wel aan de bezoekers zelf te wijten. Met de kansen werd niet goed. omgespron gen. De aansluitingstreffer van Benno Ceelen kwam te laat om er dog een gelijkspel uit te halen. DRL-Zwijn- drecht 3-2 (2-0). Fred van Zon 1-0, Gerard van Rosengar- ten 2-0, Ruud Rijsdijk 3-0, Loonstijn 3-1, Dennis van der Meulen 3-2. DRL begon sterk. Alleen in de afronding zat het tegen. Door een tweede gele kaart voor Fred van Zon kwam de thuisclub nog in de problemen. Zondag derde klasse Xerxes slordig Xerxes weigert te profiteren van de steekjes van Westlan- dia. Gisteren vermorsten de zebra's tegen GDS (0-0) twee punten. TOGB won van nummer laatst RKSVM en had die punten hard nodig. SMV Hillegersberg zakte dieper na het verlies tegen UNIO. B: Xerxes-GDS 0-0. De thuis ploeg bevond zich de gehele wedstrijd op de helft van de tegenstander, maar kon niet door het overbemande ver- dedigingsblok van de tegenstander komen. Sparta-RE- MO 1-1 (1-0). Alex van Duyvenbode (strafschop) 1-0, Leo Sandijker 1-1. De Spartanen verzuimden goed met de kansen om te springen, waardoor de gelijkmaker niet kon uitblijven. TOGB-RKSVM 2-1 (1-0). Vincent Switzar 1-0, Wessel Mahn 1-1, Gerry Schumacher (strafschop) 2-1. De thuisploeg deed beroep op drie A-junioren nml. Jon Hulst, Dave van Dongen en Dennis Knöppe die het zéér verdienstelijk deden. C: SMV Hillegersberg-UNIO 1-3 (0- 0). Pascal Miedema 0-1, Jeroen Mi edema 0-2, Ce as ar Go mez 1-2, Dennis van der Meer 1-3. Drie counters zorgden voor een vertekend beeld. Stolwijk-Overmaas 0-1 (0-0). Marcel Roodbergen 0-1. De Varkenoorders speelden sterk tegen het zwakke Stolwijk, dat een strafschop in het eerste bedrijf miste. D: Coal-Hellevoet sluis 2-3 (1-2). Arnold Engels 0-1, Bert de Lange 0-2, Dave van de Mun- nik. 1-2, Arnold Engels 1-3, JohnCostadeNeiva2-3. Debe- zoekende ploeg profiteerde meer van de wind dan de thuisclub, die met tien spelers eindigde. Fortuna Vlaar- dingen-DHZ 1-1 (1-0). Rick de Boer 1-0, Orlando Uiiter- we.rf 1-1. Een verdiend gelijkspej waar beide partijen het meeste recht op hadden. LMO-DRGS 5-3 (2-0). Ronald Nossent 1-0, Remco den.Toom 2-0, Ronald Nossent 3-0, Milton Benjamin 4-0, Marco Verspuij (strafschop) 4-1 en 4-2, John Michieisen 4-3, Peter Theeuwen 5-3. Na de ruime voorsprong viel de thuisploeg ver terug. De voor sprong werd echter niet verspeeld. Zondag vierde klasse BZC'95 eindigt met acht BZC'95 leverde in de vierde klasse H een stunlje door na drie rode kaarten toch met 2-1 by SCO'fi3 te winnen. WCR verloor van OW (3-5) en verzuimde naast koploper OH- W te komen. HOV liep, ondanks de 0-0 tegen CvV, ver der uit in 4 F. De achtervolgens NOC, Belvédère en Transvalia verloren. E: Woerden-Söccer Boys 1-1 (0-0). Am oud in 't Veen 0-1, André Heeren 1-1. In de eerste helft was het een gelyk opgaande wedstrijd. In de tweede helft had Woerden een groot overwicht F: Tediro-Excelsior R 0-1 (0-0). Mario Meijer 0-1. Een saaie wedstrijd met zeer weinig acties, waarin de gelukkigste won. Antibarbari- SVS 3-1 (0-1). Andrie Hanssen 0-1Frank Fraza 1-1, Edwin van Rijn 2-1 en 3-1. Een zeer goed spelend SVS was in de eerste helft oppermachtig, maar jammer genoeg vielen zij in de tweede helft terug. HOV-CW 0-0. Een gelijkop- gaande wedstrijd, van een matig gehalte. De kansen wa ren op één hand te tellen. SV Ommoord-Belvédère 3-1 (1- 0). Perry Willemse 1-0, Jeroen Gerntse 2-0, Robert van Geenhuizen 3-0, Henry van Westreenen 3-1. Zowel SV Ommoord als Belvédère streed voor de winst Onnauw keurigheden bij de bezoekers stonden doelpunten in de weg. Transvalia-DiletUmt 1-2 (0-0). Huib Rijsdyk 1-0, Mark Nederlof 1-1, Mike Sporkslede 1-2. De thuisclub kon de veel hogere notering op de ranglijst geen moment waarmaken. Huib Rijsdijk bracht Transvalia nog wel op voorsprong, maar de bezoekers uit Krimpen aan de Lek trokken daarna alsnog aan het langste eind. Zwarte Pijl- NOC 2-0 (1-0). Zohair Hasnoani 1-0, Gio Yorks 2-0. De wedstrijd ging gelijk op tot aan het tweede bedrijf. Toen verhoogde de thuisploeg het tempo, dat te hoog was voor de gasten. G: Steeds Volharden-DJSCR2-l (0-0).Michael Schellevis 0-1, Andy Thomas 1-1, Peter van Herwaarden 2-1. DJSCR begon het tweede bedrijf sterk, maar Steeds Volharden knokte vervolgens hard terug om de volle winst te grijpen. RFC-EDS 14 (0-1). Matin Hassankhan (strafschop) 0-1, Hakim Botokat 0-2, Rody Horeman 0-3, Dennis Veeamart 0-4, Francisco da Silva (strafschop) 14. EDS pakte nuttige punten om niet de aansluiting te ver liezen. VOC-Ursus 2-2 (0-2). Guy Fiegel 0-1, Ronald Pals- rok 0-2, Robert de Widt 1-2, Elvin Post 2-2. In het eerste bedrijf was Ursus de betere. In deel twee kwam VOC sterk terug, waardoor de koploper alsnog twee punten verspeelde. HWD-Germinal 2-1 (1-0). Joop van Rijthoven 1-0, Ger Wie kens 2-0, Rieardo Verschuwen 2-1. Een mooie wedstrijd met overwicht van HWD, dat eindelijk weer eens won. Exce!sior*20-Schlebroek'94 1-1 (1-0). Danny Koevermans 1-0, Wim Dijkhuizen 1-1. Beiden teams kregen vele kansen, maar konden er beide maar één benutten. RKWIK-Sporting Lode wijk Koniers 1-0 (0-0). Raymond van Kolsteren 1-0. Het was een slechte wedstrijd, op een volgens de spelers slechte mat H: WCR-OW 3-5 (0-2), Hasan Balbag 0-1 en 0-2, Richard de Lange 0-3 en 04, Martin de Waard 14. Jacco van der Gïes- sen 24, Johan Langendoen 2-5, Jacco van der Giessen 3- 5. Spits Daniël den Hoed moest na vijf minuten het veld geblesseerd verlaten in zijn plaats kwam Mathijs Neder lof. SCO'63-BZC'951-2(0-1). Fred van der Spek 0-1, René Bal 1-1, Fred van der Spek 1-2. SCO'63 speler Demir Der- vis werd bekeurd met twee maal geel (rood). Van de te genstanders werden ook drie spelers verzocht het veld te verlaten, Johan Coule kreeg rood voor het beledigen van de scheidsrechter. Antonio Lopez en Michel van Opstal kregen beiden twee maal geel (rood). Zondag vijfde klasse Voorsprong GLZ groeit De voorsprong van koploper GLZ groeit in 5 C ziender ogen. De Rotterdammers wonnen met4-0 by Bolnes, ter wijl Garuda concurrent Jai Hind temde: 0-0. DCLzag in 5 D SVDPW (14 bij RDM) verder weglopen door een doel puntloos gelijkspel bij ODC Schiedam. Zondag zesde klasse Goed werk Noorderkwartier Noorderkwartier leverde in de zesde klasse C een knappe prestatie door koploper MSV71 in toom te houden: 1-1. SC Kralingen beroofde C. Portugues in D van de kampi oensaspiraties: 3-0. In E loopt The Harvards moeiteloos - naar de titel: 5-1 bij RET.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 7