15. Schetsen Westwijk fiks aangepast m Schiedammer slaat servies aan diggelen voor mozaïeken genda Plan voor bloemenshow nieuw leven ingeblazen Lezing over 12e eeuwse boerderij in Gouda Cursus opvoeden als steun voor ouders Sociaal vervoer Rode Kruis zoekt chauffeurs PvdA-discussie met Adri Duivesteijn Tomas Ross te gast op Literaire Avond Modelspoordagen Niet strijden doet lijden Vooral aan klachten over verlies uitzicht en 'groenbeleving' is tegemoet gekomen Rotterdams Dagblad Dinsdag 18 maart 1997 Vlaardingen Project-archeoloog Ruurd Kok van de gemeente Gouda geeft morgen een lezing bij Hehnium. De le zing gaat over het archeologisch onderzoek naar een 12e eeuwse boerderij in Gouda. In 1988 is bij de ver kenning van dtTOoslpolder in Gouda een Middel eeuwse vindplaats ontdekt door de arehelogische vereniging Gotda. Begin vorig jaar js de vindplaats onder leiding van Kok opgegraven. Hij deed dit in sa menwerking met Gotda. De lezing wordt gehouden in de werkruimte van Kelinium op de Hoogstad aan de Westlandseweg 258. Het begint om 20.00 uur. Voor ouders van kinderen tussen de 3 en 17 jaar wordt morgen begonnen met de cursus 'Opvoeden zo'. De cursus wordt gegeven door Maatschappelijke Dienstverlening Nieuwe Waterweg in Schiedam en is bedoeld voor ouders die behoefte hebben aan steun en advies bij de opvoeding. Tijdens de cursus wordt een videoband getoond over de manier waarop kin deren worden beloond en gestraft en wat het effect daarvan is. Ouders krijgen tips en folders waarin al les nog eens op een rijtje is gezet. De vyf bijeenkom sten worden gehouden aan de Van Swindensingel en duren van 19.30'tot 21.30 uur. De kosten voor de les sen in opvoeding bedragen 35 gulden. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Danielle Hermans, Desireevan derJagt, Judith van Klaveren Mariêtte Olsthoom, Jan Rozendaal, Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Son nemans Telefoon 2732700 4004310 Bij het Rode Kruis in Schiedam is vraag naar meer vrijwilligers die ingezet kunnen worden voor het ver voeren van gehandicapten, ouderen en invaliden. Dit sociaal vervoer wordt verzorgd door chauffeurs, eventueel met begeleiders. Voor meer informatie: Rode Kruis afd. Schiedam aan de Van Beverenstraat 40,(010)4268013. De PvdA-afdeling Maassluis houdt morgen een openbare discussie-avond over het lokaal volkshuis- vestingbeleid. Gastspreker op deze bijeenkomst is Adri Duivesteijn, lid van de Tweede Kamer voor de Partij van de Arbeid en specialist op het gebied van de volkshuisvesting. In Maassluis staat veel te ge beuren op het gebied van volkshuisvesting, zoals de herontwikkeling van de wijken met Elementumfiats en de ontwikkeling van nieuwbouwlocatics, waarbij de leefomgeving van de huidige bewoners soms in grijpend zal veranderen. Duivesteijn zal die avond een inleiding geven op het lokaal volkshuisvestings beleid. Daarbij komen zaken aan de orde als het huursubsidiebeieid, de verkoop van sociale huurwo ningen en de versterking van de sociale koopsector. Er is alle gelegenheid tot het stellen van vragen en om een debat met Duivesteijn aan te gaan. De bijeenkomst is in Ontmoetingscentrum Konings hof en begint om 20,00 uur. In het kader van de landelijke Boekenweek is de Ne derlandse thrillerauteur Tomas Ross donderdag te gast op de Literaire Avond. Ross zal uit eigen werk voorlezen, onder meer uit zijn nieuwste boek 'De vlucht van de 4e oktober'. Dit boek gaat over de Bijl merramp van 4 oktober 1992 en verschijnt in mei in de winkels, Zijn stijl omschrijft Ross, pseudoniem van Willem Hogendoom (1944), als faction: een men geling van feiten en fictie. Opvallend is de combina tie van actualiteit en grondige research die hij toe past, De Literaire Avond is in de leeszaal van de bi bliotheek van Maassluis en begint om 20.30 uur. Gra tis toegangskaarten zijn verkrijgbaar in de biblio theek en by sponsor Boekhuis Den Draak in Vlaar dingen, Hoek van Holland Modelspoorvereniging De Hoekse Lijn is van de par tij tijdens de Landelijke Modelspoordagen. Ook zij zullen op zaterdag 22 en zondag 23 maart hun club ruimte opengooien voor belangstellenden. De ver eniging belooft de beste clubruimte van Nederland te hebben. Zij liggen immers in het stationsgebouw van Hoek van Holland, Heb je geluk dan zie je een 'koplo per' voor de deur. Anders staan binnen modelbanen in verschillende grootten. Voor de modeltreinhou ders met een kapotte trein bestaat de mogelijkheid hun bezit te repareren. Kinderen kunnen met trei nen spelen en volwassenen kunnen kijken naar de monstraties over de bouw van een modelbaan. De en tree bedraagt één gulden en voor kinderen onder de vier jaar zijn de Modelspoordagen gratis. Het gaat niet goed in Schiedam. Dit is te zien aan alle verontwaardigde mensen bij de stadsgesprekken over het Hemaplein oftewel de Otter- buurt, dan komen alle ongenoegens boven. Mensen verwijzen naar ande reacties, maar webeginnen methetHemaplein, 85Procentvan Schiedam wil een plein, Maar het college van b en wkomt plotseling met een 'pakket van eisen' waar de meesten niets van afeisten, ook met twee projectont- wikklaars die 'het plein' volbouwen. De zoveelste misstap op korte termijn. Ik zal ernog een paar oproepen uit het recente verleden: 1. ABC voldoet niet; 2. Passage sterft een eenzame dood; 3. De sloopofferte van Bik, twee ton naar de haaien; 4. De kwestie Van Markenstraat (daar ben je nog niet van af Adrie); 5 Het spreekrecht bij de raadsvergaderingen; 6. De vergaderingen buiten de stad. En zo kunnen we zo langzamerhand het hele Rotterdams Dagblad volzet ten en dat iedere week weer. Makkelijk voor een knipselkrant over de stad, hoefje ze alleen maar aan elkaar te nieten. Als laatste merk ik even op dat dit niet negatiefbedoeld is, dames en heren van b en w, maarderea- liteit. En aan de ingezetenen van Schiedam: Ga zo door, niet strijden doet lijden! Martin Meerkerk, Schiedam Door Ben van Haren Vlaardingen Insprekers op het plan Westwijk 2005 kunnen het Vlaardingse gemeentebestuur moeilijk verwijten dat er niet naar hun wensen en kritiek is geluisterd. Nu het steden bouwkundige plan uitgerekend en getekend is, blijkt het op zeer veel fronten te zijn aangepast. Vooral aan klachten over verlies van uitzicht en 'groenbeleving' is tegemoet gekomen. In het voorstel dat afgelopen weekend aan de gemeenteraad is aangeboden, wordt voorgesteld (iets) minder groen op te offeren. Er blijven meer PLN-f!ats staan, er komt minder en lagere woning bouw bij en er blijven vyf ün plaats van twee) van zeven sport complexen gehandhaafd. Dat al les zijn duidelijk aanpassingen in vergelijking met de eerste schet sen die enkele jaren geleden op het stadhuis circuleerden. Toch wordt het oorspronkelijke einddoel bereikt van ongeveer 30 procent eengezinswoningen. Het aandeel hoogbouw zakt van 83 naar 70 procent en de variatie in het woningaanbod neemt aan zienlijk toe. De absolute aantallen liggen ech ter een stuk lager: in plaats van bijna 1459 in 1994 staan er nu 1090 nieuwe woningen op het bouw programma. Naast de reeds ver dwenen 48 bejaardenhuisjes by' de Valkenhof waren oorspronke lijk nog 300 woningen in de Zuid- buurt voorsloop aangewezen. Dat aantal is teruggebracht tot 212. Het netto-resultaat zakt zo van 1109 naar 830. Ongeveer eenzelf de aantal huurwoningen wordt grondig gemoderniseerd. Wel moet volgens de berekenin gen van wethouder Henk Royers (financien, grondbedry f en econo mische aangelegenheden) de ge meenschap voor de/e aanpassin gen maximaal 1.7 miljoen gulden neerleggen. Hy en zijn collega Kees van der'Windt (stadsontwik keling) vinden dat dit geen pro bleem mag zijn gezien het belang van eon snelle start van de moder nisering van de inmiddels veertig jaar oude wyk. De gemeentelijke penningmees ter verwacht overigens nog wat meevallers bij grondonderhande- lingen en houdt daarnaast voor de lange termijn nog wat buitenge wone mogelijkheden tn de achter zak, in de vorm van wijzigingsbe voegdheden voor aanpassingen op termijn. Terugblik Voor alle duidelijkheid even een terugblik op de lange weg die leid de tot het stedenbouwkundig plan dat Teun Koolhaas Advi seurs uiteindelijk hebben gete kend. In 1987 begon de discussie over maatregelen om de Westwijk voor verpaupering te behoeden. Wijkbewoners wezen de plaatse lijke politiek op de noodzaak iets te doen. Met name in de Zuid- buurt, waar het toen nog gemeen telijke woningbedrijf bijna alie woningen bezit, werd gehamerd op verbeteringen. Ook in andere delen van de wijk werden veran deringen gesignaleerd, die als achteruitgang werden aange merkt. Bewoners zagen steeds va ker buren vertrekken met wie ze tientallen jaren geleden in de nieuwe Westwijk waren neergest reken. Tevens klonken jammerklachten van middenstanders, dat ze klan dizie verloren door de sterke te rugloop van de Westwijkpopula- tie. In de woningen, die veel jonge gezinnen met kinderen in de ze ventiger jaren herbergden ih een Westwijk van bijna 18.000 men sen, huisden de laatste jaren nog amper 12,000 personen. Als de ouders, die hun kinderen de deur zagen uitgaan, niet ach terbleven in de woning, trokken er steeds vaker jonge starters (al leen of samen) in. Alleen renovaties en opknapbeur ten aan het bezit van het Woning bedrijf, in de tachtiger jaren be gonnen, waren niet voldoende, zo erkenden steeds meer verant woordelijken. Er moest nodig meer gebeuren in de Westwijk. De ombouw van een overbodig ge worden school tot wijkcentrum De Telder, een slecht begeleid ex periment met buurtbeheer, wat schilderwerk en andere kleine op- knapwerkzaamheden onderdruk ten maar heel kort de roep om ver betering. In het begin van de jaren negen tig werd in een nieuwe Structuur schets de richting gekozen van verdere verdichting van de ruim in het groen geplaatste wijk. Echt vaart kwam er pas in 1S94 in. Toen werden de wensen en feiten naast elkaar gelegd: de grote vraag naar betaalbare eengezins woningen in de koopsector, naast het berekende overschot aan goedkope huurwoningen, leeg loop van scholen en omzetterug- loop by de winkeliers. En de ge constateerde behoefte aan liften bij de vergrijsde flatbewoners naast de gemiddeld, redelijke fi nanciële draagkracht. Aanpak De eerste voorstellen gingen uit De 89-jarlge Schiedammer J. H. Post laat met trots zijn mozaïek van Feyenoord zien. Foto Roel Dijkstra Aan de Van Baerlestraat kunnen na verhuizing van de groot winkelbedrij ven naarhet nieuwe wijk centrum se niorenwonin gen worden gebouwd, menen b en W, Foto Roel Dijkstra van intensieve bebouwing van bij na elke groene plek en school- strook in de wijk. Het enthousias me van het eerst ingeschakelde stedenbouwkundige bureau en de stadhuisambtenaren ging zelfs zover, dat op aan particulieren uit gegeven erfpachtgrond woning bouw was voorzien. De eerste gemeentelijke informa tiepagina over Westwijk 2005 in februari 1995 meldt zo ten onrech te 72 appartementen aan de Gijsb- recht van Amstelstraat, 76 eenge zinswoningen op het tennispark Soenda van Stork en 66 op terrei nen van protestant-christelijke scholen aan Wesembekestraat en Van Maerlantlaan. Na klachten van insprekers ver dwijnen twee toren bebouwingen van bij elkaar 68 woningen uit de groenstrook langs de Buys Ballot singel en 16 eengezinshuizen tus sen de bebouwing aan de Boer- haavestraat en de singel langs de Lickebaert. In het grasveld ter hoogte van de Eykmanstraat wordt de bouw van 48 eengezinswoningen geschrapt. Nu volgen de sportterreinen van WIK-bandbal en atletiekvereni ging Fortuna, waar aanvankelijk bij elkaar 150 eengezinshuizen waren ingetekend. De actieve verenigingen van eige naren van de woningen aan de Van Baerlestraat en Roemer Vis- scherstraat hebben, samen met huiseigenaren van de Dr. Wiardi Beckmansingel, een verlaging van de maximumhoogte van de centrumbouw afgedwongen waar door hier slechts de helft van de eerst berekende 200 huizen over blijven. Punt Zelfs in de vernieuwde Westwijk met meer bewoners moet onge veer een derde van de 16.000 vier kante meter winkeloppervlak vol gens de huidige maatstaven ge schrapt worden. Hoe en waar is nog wel een punt van discussie van de middenstanders onder ling, maar het gemeentebestuur heeft de knoop nu doorgehakt en houdt vast aan een concentratie by Dr, Wiardi BeckmansingeV Erasmusplein, waar het ook nieu we basisonderwijsvoorzieningen samenvoegt, De winkels aan de Van Baerle straat wil het gemeentebestuur door semorenwoninger. vervan gen, maar daarover is het laatste woord nog niet gesproken. Wel to nen de grootwinkelbedrijven, ei genaren van de panden, interesse in verhuizing naar het nieuwe wijkcentrum. Door Leonie van der Meer Schiedam J, H. Post heeft met zijn 89 jaar ruim driehonderd mo zaïekwerken op zijn naam staan. Zesentwintig daarvan hangen op dit moment op de vijfde verdie ping van het verpleeg- en reaeti- veringscentrum DrieMaasStede in Schiedam. Een hele bijzondere is een mozaïek van Feyenoord, waar hij zelf erg trots op is. „Die heb ik gemaakt toen Feyenoord in 1994 de KNVB-beker won. Voor fans is dat natuurlijk ontzettend leuk om te hebben." Post is echte Feyenoord-suppor- ter, „Vroeger ging ik altijd naar de wedstrijden. Maar dat doe ik al een tijdje niet meer omdat ik het te gevaarlijk vind. Ik volg de club nu op de televisie," aldus Post, die desondanks ook een mozaïek van Ajax heeft gemaakt. „Het is een hele mooie, maar het personeel van DrieMaasStede is er van over tuigd dat deze nooit zal worden verkocht. Niet hier in elk geval. Eigenlijk vind ik die Van Gaal ook maar een druktemaker, maar op het mozaïek ben ik best trots Post maakt de mozaïeken met de scherven van schotels, borden en kopjes. Het is allemaal dertig jaar geleden begonnen toen hij in Rot terdam een mozaïek zag van een zonnebloem. Het werk was ge maakt van edelsteen en om die re den onbetaalbaar. „Ik dacht dat kan ik zelf ook wel, maar dan van porselein. Dat is natuurlijk ook een stuk goedkoper." Thuis legde hij een wit schoteltje neer en met een natte theedoek erover sloeg hij het geheel met een hamei aan stukken. In de loop der jaren heeft de Schiedam mer die werkwyze verfijnd. „Je kreeg op die oude manier wel een heleboel verschillende scherven, maar met zo precies. Nu knip ik de schotels met een speciale scha?r. Dan kan ik bijvoorbeeld blaadjes voor een bloem nauw keurig in de vorm van een blaadje knippen." Kwartje Vroeger kocht hy op de markt in Rotterdam schoteltjes voor een kwartje en gebruikte die voor zijn kunstwerken. „Nu krijg ik van de verzorgingstehuizen borden en schotels. Daar breken ze noga! veel." Hoewel Post regelmatig mozaïek werken verkoopt, moet hij er toch vaak op toeleggen. „Ik verkoop ze voor weinig geld. Ik hoef er ook niet aan te verdienen Het is myn hobby. Sterrenbeelden verkoop ik bijvoorbeeld al voor vijfentwintig gulden. Dat is natuurlijk een koopje." In de werken van Post is veel blauw en rood te zien. Die kleuren zijn niet altijd terug te vinden op servies en daarom verft Post het zelf. „Dat kan ik niet in St. Jacobs Gasthuis doen waar ik woon. Ik mag gelukkig gebruik maken van een oven van de TU in Delft." Bij de Technische Universiteit heeft Post voor zijn pensionering ge werkt. Regelmatig gaat hij dus nog even terug om de scherven in de kleur te verven die hij nodig heeft. Op de tentoonstelling in Drie MaasStede hangen verschillende mozaïekwerken. Fotolij sten, stads- en provinciewapens, vogels en spiegels. „Ik ben nu bezig met een soort fotolijst, maar in plaats van een foto maak ik een vogel in het midden." Regelmatig maakt Post op verzoek sterrenbeelden. .Als iemand jarig is, maak ik er eentje. Voor het St. Jacobs Gast huis heb ik voor het zestigjarig be staan ook een mozaïek gemaakt. Daar hangen nog vier andere wer ken van mij." De kunstwerken van Post hangen voornamelijk in verzorgingste huizen en dienstencentra. De ex positie m DrieMaasStede aan de Vborberghlaan in Schiedam duurt tot 15 april. Een droom van hem is om zijn mozaïeken een keer in een echt museum te zien hangen. „Ik zou het fantastisch vinden ais ik een tentoonstelling in het Stedelijk Museum op de Hoogstraat in Schiedam zou heb ben." Maasland—Voormalig directeur Jan van Dijk van Fides Maas land gaat het plan voor een per manente bloemenexpositie nieuw leven inblazen. Hij wil zich inzetten voor een grootse bloemen- en plantenshowin het Westland. Daar kunnen telers, bloemisten en hoveniers zich permanent presenteren aan de consumenten. Als vestigings plaats denkt hij aan de Oranje- buitenpolder bij Maassluis of de duinen bij 's-Gravenzande. De gedachten van Van Dijk gaan uit naar een thema-park, waar bezoekers tegen een lage entree bloemen en planten kunnen be wonderen. Ook zouden de pro ducten verkocht moeten wor den. Het park kan vergelijkbaar zijn met de Keukenhof of met de kasteeltuinen van het Limburg se Arcen. Van Dijk maakte dit bekend bij zijn afscheid als directeur van chiysantenstekker Fides Maas land. Voorzijn plan wil hy diver se landelijke instellingen bena deren. „We moeten in het park investeren. Iedereen zou er aan delen voor kunnen kopen. En misschien levert het op den duur nog wat op. „Zoals het nu gaat, doet de bloe menteelt veel te weinig aan re clame," motiveert Van Dy k zijn idee. „Eén keer in de tien jaar een halfjaartje Floriade is kapi taalsvernietiging." De ex-direc teur steltvoor dat de leden-kwe kers van Nederlandse bloemen veilingen dit jaar hun winstuit kering aan zo'n thema-park be steden. Voor de leden van Bloe menveiling Holland gaat het om tien miljoen gulden. Volgens Van Dyk geven de kwekers nu veel te weinig geld uit aan recla me voor hun producten: slechts een cent op elk tientje inkom sten. Jan van Dijk kwam tien jaar ge leden met een soortgelijk plan. Destijds is dat afgeketst Vol gens de Westlander is de situatie nu veranderd. „De kwekers heb ben de afgelopen jaren minder verdiend. Ze beseffen nu het be lang van reclame." Bovendien wil het stadsgewest Haaglanden in het Westlands toekomstplan IOPW kassen inruilen voor on der meer toerisme. Dinsdag 18 maart SCHIEDAM Thurlede. Orgelconcert van Piet Ki- schemoller, 19.00u. Podium. Jam sessie met Richard, 21.30u. SVO. Start nieuwe activiteiten, hele dag. VLAARDINGEN Muziekcentrum OpMaat. Voor speelavond cello, 19.30 uur. Holy Ziekenhuis. Informatiemiddag over de huidaandoening Psoriasis, 14.00-16.00u. ROTTERDAM Theater Zuidplein 6r.z. Closer than ever, 20.15u. Dizzy. RotterdamJazz Ensemble, 22u. SKVR Muziek school Oostzeedijk. Presentatie Kamermuziekensemble, nnb. Luxor Theater. Freek de Jonge, 20.15u. Rotterdamse Schouwburg Gr.z. W'oyzeck. 20.15u. Lantaren 1. Non descript, 20.30u. Erasmus Univer siteit La Captive du desert,20.30u. Venster 2. Achter de Schennen, 20u. St.Laurenskerk. Poeae- avond i.k.v. de Boekenweek, Eras mus Universiteit. SG Dossier, De woestijn in, 19.30u. Zaai De Unie. Stad-zonder eigenschappen: Mijn God, 20.30u. Woensdag 19 maart SCHIEDAM Thurlede. Met brooddeeg paasfigu- ren maken, 14.00u, Algemeen Maatschappelijk Werk. Start cur sus 'Opvoeden zo', 19.30u. Helini- um. Lering door Ruurd Kok, 12de eeuwse boerdenj, 20.0OuDe 4 Mo lens. Bingo, 13.30-16.00u. MAASSLUIS Schuurkerk. Theatergroep Hobo, 14.00U. ROTTERDAM De Doelen Hal Gr.z. Lunchconcert, 12.45u. De Buurman. Jamsosston, 19u. SKVR Muziekschool Ring dijk. LeerlingenuitvoenngKamermu- aek, 19.30u. Ahoy. Luther Van- dross, 20u. Luxor Theater. Frans Bauer, 2Q.15u. Theater Zuidplein Gr.z. Closer than ever, 20.15u. KJ.z. Maarten van Roozendaal en Kim Soepnel, 20.30u. Blauwe Vis, Ta lent Scout, 22u. RO Theater. Elek tra, 20.15U. Rotterdamse Schouwburg Gr.z. Woyzeck, 20,15u. W.z. Rotterdamse Dans groep, 20.30u. Lantaren 1. Non descript, 20.30u, Museum BoiJ- mans. Kinderkunstklassen*. Kunst nijverheid/vormgeving, 14u. De Fo cus. Kindertheater Kijk Haar Nou, 15u. SKVR Muziekschool Cen- tnim-West Open Podium, l?.15u. Bibliotheektheater. Groot Reli gieus Debat, 20u. De Evenaar. 20OOjaa rZijderoute, 20.15u. vooraf vanaf 19u, bezoek tentoonstelling. Zaal De Unie. NCRV Volgspot-live, 20.30u. Bioscopen ROTTERDAM Calypso 1: The people vs. Larry Flynt' (12) 13.15-16-18.45-21.30. Calypso 2: 'Shine' (al) 13.15-16- 18.45-21.30. Calypso 3: 'Microcosmos' (al) 13.15-16- 18.45. 'Secrets Lies'(al) 21.15u. Cinerama 1: 'Fierce creatures' (al) 13.15-16-18,45-21.30. Cinerama 2: 'Metro' (16) 18,45-21.30. Cine rama 3: 'StarTrek: first contact" (12) 13.15-16-18.45-21.30.Clnerama 4: 'Evtta' (al) 12.15-15.15-18.15- 21.15. Cinerama 5: 'Dragonhead' (al) 13.15-16-18.45-21.30. Imax Theater; 'Ring of fire' (al) 14-16. 'Special Effects' (al) 15u. 'StarTrek: First contact' (12) 22u 'Microcos mos' (al) 17.15-20.30. 'SpaceJam' (al) 18.45. Venster i: 'Koiya' (al) 19,30-22, wo. ook 14.30. Venster 3: 'Maborosi no Hikan' (16) 19.30. 'Un air de familie' (16) 22, wo. ook 14.30. Venster 4: 'Salut cousin' (16) 20u.'Bound'(16) 22u. Venster 2: 'De geest van de bijenkorf (16) 19.30, wo.ook 14.30. 'Brasilia, een dagm februari' (16)21.30u. Lumiè- re 1: The relic' (16) 13-15-16- 18.45-21.30, Lumière 2: 'Ransom' (16) 13.15-16-18.45-21.30. Lu mière 3: The first wives club' (al) 13.15-16-18.45-21.30. Lumière 4: The evening star' (al) 13.15-16- 18.45-21.30. Rexane: Young like it hot'(16)doorl.voorst. Pathé 1: 'Me tro' (16) 11.25-14-16,30-19- 21.40. Pathé 2: '101 Dalmatians' (al) 11.10-13.30-16-19-21.50. Pathé 3: 'Romeo Juliet' (16) 11.45-14.55-18.05-21.10. Pathé 4: The English patient' (12) 11- 14.20-17.35-20.50. Pathé 5: 'Space Jam' (al) 11.35-13.45- 15.50-17.55-20-22.05. Pathé 6: 'Mars attacks!' (12) 11.55-14.20- 16.45-19.15-21,35, Pathé 7; 'Jer ry Maguire' (al) 11.10-14,30-18- 21. Kindermatinees: Calypso 1: '101 echte Dalmatiers' wo.13.15-16. Ci nerama 2: 'SpaceJam' dag.13.15- 16. Cinerama 4; 'Matilda' wo.13,15-16. Lumière 1: 'lOleeh- te Dalmatiers'wo.13.15-16. Lumiè re 3: 'De klokkenluider van de Notre Dame'wo.13.15-16. Pathé 6; 'De klokkenluider van de Notre Dame' wo. 11.55-14.20. Venster 4: 'Rudy Racebig' wo. 14. informatie over bezorging van de krant: maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur KSSSS zaterdag van tegrl?. 14.00 tot 16.00 uur IgSTetefoon: 010 -4004444

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3