13 Banketbakkerij SCHEFFERS Dam 35 Schiedam Aftredend wethouder Jan Storm blijft praten Radio Schiedam: 'Voor minder dan een zesje doen we het niet' 'Dat discussiëren heb ik altijd het leukste gevonden' i#ir ^z5 Gemeenteraad staakt wild geraas Opbrengst Jantje Beton Het plezier met de kwast Twee dagen paaseieren zoeken in Beatrixpark 0verde Hoog van de toren blazen msEsw Rotterdams Dagblad Donderdag 27 maart 1997 „Ik sta hier voor de inwoners van Schiedam," zei Luub Hafkamp maandagavond. Inderdaad stond hij. Hij stond voor wel vijftig inwo ners van Schiedam: de gemeenteraadsleden plus een handjevol pu bliek. De raadsleden bleven zitten, terwijl Hafkamp stond. De wethouder probeerde uit te leggen waarom hij ingestemd had met een bovengrondse aanleg van rijksweg A 4 door Midden-Delfland: omdat hij in ruil daarvoor het deel van de A 4 langs Groenoord en Woudhoek onder maaiveld kan krijgen. Hafkamp vindt een verdiep te aanleg van een drukke weg langs flats belangrijker dan een auto tunnel waar koeien en padden wonen. Maar de gemeenteraad door zag dat Hafkamp zich lichtelijk naïef in de val had laten lopen. De wethouder had met zijn omstreden compromis met de Stadsregio Rotterdam en de provincie Zuid-Holland te snel een verantwoorde inpassing in Midden-Delfland 'weggegeven'. De raad stelde orde op zaken. Jos Poolman, juist ontwaakt, zei óók voot de inwoners van Schiedam te staan. Veel van die inwoners verpozen graag in het stil* tegebied. Midden-Delfland is óns Groene Hart. Dat verdient bescher ming. Daags na het raadsdebat sprak ik Haagse ambtenaren, die veel met de A 4 te maken hebben. Ze zien niet zo veel in dat smalle stukje pol der. Als die rijksweg er eenmaal ligt, is het gauw met Midden-Delf land gedaan," zeiden de ambtenaren, niet de eersten de besten. Een rijksweg zuigt drukte en bedrijvigheid aan en het is trouwens beleid van het kabinet om bedrijventerreinen langs rijkswegen te creëren. Dus vroeg of laat staat het aan weerszijden van de A 4 vol. Dat is nog een reden om die weg diep weg te stoppen. Een bovengrondse aanleg door ons flets- en wandelgebied betekent aantasting van tientallen hectaren groen. Als Hafkamp voor de inwo ners van Schiedam staat, moet hij zorgen dat dat gecompenseerd wordt met tientallen hectaren extra groen. Maar dat lukt hem ner gens. Integendeel, steeds meer struiken maken plaats voor gras, want dat kost minder onderhoud. De raad heeft een eind aan het A 4-gesukkel gemaakt, maar als je na een jaar van onvoldoendes blijft zitten, is het blijven zitten geen bij zondere prestatie. Blijven zitten is eerder een teken van luiheid. Vol doendes halen, daar gaat het nu om. De raadsleden moeten de bur gers overtuigen van daadkracht en visie. Ze moeten laten zien dat ze voor de inwoners steén. In heel Schiedam willen de mensen meer r' groen, maar het lukt die raadsleden niet eens om een perkje gereali seerd te krijgen op het dak van een parkeergarage. KOR KEGEL Vlaardingen Tijdens De Jantje Beton Collecte in Vlaardingen is dit jaar maar liefst ƒ19.585,95 opgehaald. De collecte voor leef- en speelruimte voor de jeugd werd gehou den door de acht scoutinggroepen die Vlaardingen rijk is. De scoutinggroepen kunnen de helft van de opbrengst houden. De rest gaat naar het fonds. Het Filmhuis Schiedam aan de Nieuwst raat 12 houdt zaterdag de informale opening van de expositie 'Het plezier met de kwast'. Tot 3 mei is de schilderijen-ex- positie van Vincent Westerhuis te zien. In zijn schil derijen is Westerhuis op zoek naar een balans tussen sentiment en vorm. Met tien doeken van verschil lend formaat hoopt de schilder op een hoger niveau te komen, 'boven sentiment en vorm' uit. Hij verft met olieverf op linnen en gebruikt felle, heldere en soms zoete kleuren. De opening is tussen 15.30 en 17.30 uur. Op vrijdag is de tentoonstelling te bezichti gen tussen 20.30 en 21.30 uur en op zaterdag, vooraf gaand aan de film tussen 20.00 en 20.30 uur. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Danielle Hermans, Deslreevan derJagt, Judith van Klaveren, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal De afdeling Groenvoorziening en Natuur houdt twee Vesten 3, dagen 'paaseieren zoeken' in het Beatrixpark. Zater- 3116 AD dag is op kinderboerderij 't Hoefblad voor kinderen Schiedam van 4 tot 12 jaar de paasaetiviteit 'Eieren zoeken en Postbus 373, eieren schilderen'. De paaseieren zijn tussen het 3100 AJ groen en de dieren verstopt. Van 12.00 tot 14.00 uur is Schiedam het zoeken, om vervolgens met veel creativiteit een ei te beschilderen. Telefoon Zondag kan het hele gezin naar paaseieren zoeken. 2732700 Twaa'f grote eieren liggen verstopt in de ÏÏeemtuin Telefax in het Beatrixpark. Om 13.30 uur zal een paashaas de 4265227 zoektocht openen. Zowel volwassenen als kinderen kunnen dan met een werkblad met vragen over de Sportredac natuur in de hand, op zoek gaan naar eieren. Bij elk tie: paasei hoort een vraag en natuurlijk een goed ant- Sander Son woord. Zijn alle vragen goed beantwoord, dan maken nemans die kinderen kans op de hoofdprijs. Alle deelnemers Telefoon 'krijgen aan het eind een verrassing. Meer informatie 2732700 bij Marcel Scheefhals, telefoon 2465521. 4004310 In het artikel over het weer uitstellen van de opening van het nieuwe zwembad 'De Kulk'haalt de bedrijfsleider van het zwembad, dhr. Bult huis, fel uit naar de Vlaardingse Reddingsbrigade. De VRB blaast vol gens hem naar buiten toe hoog van de toren over dat er niets voor ze wordt gedaan, terwijl er in overleg van alles gedaan wordt om ze in alles tegemoet te komen. Als je de feiten op een rijtje zet een onterechte uit spraak. In het nieuwe zwembad is geen plaats voor onze compressor en opslag van ons materiaal. Al tijdens het eerste overleg over de bouw van het zwembad hebben wij gezegd niet zonder een compressorruimte te kunnen. Helaas was daar geen geld voor en zou het bouwtechnisch on mogelijk zijn. Op herhaalde verzoeken aan de gemeente om geschikte vervangende ruimte, kregen we telkens nul op het rekest. Ais daar niets aan verandert, staan we bij de opening van het nieuwe bad met ons ma teriaal en compressor op straat. Het water staat ons aan de lippen. Van overleg is helaas weinig sprake, In een brief van de stichting 'De Kulk', waarin ons gezegd werd dat we - bij de opening van het nieuwe bad ons clubhuis zullen moeten verlaten, kregen we het advies om toch het gebruik van de gezamelijke vereni- gmgsrukite als clubruimte in overweging te nemen. Schriftelijk heb ben we te kennen gegeven dat we hierover graag met de stichting wil den overleggen. Telefonisch kregen we te horen dat alle opties nog open waren wat betreft de indeling van de ruimte. We zouden mogelijk de ver gaderruimte naast de verenigingsruimte als clubruimte kunnen gebrui ken. In overleg met de andere verenigingen hebben we een voorstel in gediend. Als enige reactie tot nu toe, kregen we telefonisch de medede ling dat het zwembad de helft van de vergaderruimte als opslagruimte nodig heeft. Wat overblijft is niet veel groter dan een huiskamer, niet ge schikt als elubruimte. Zijn we nog steeds volop in overleg? Ook op onze brief aan de wethouder van begin dit jaar hebben we nog weinig reactie. Het enige wat we nu eind maart zwart op wit hebben, is een briefje uit de gemeentelijke computer dat het langer dan zes weken gaat duren voor we een antwoord krijgen op onze brief. Wel zijn we de af gelopen weken een paar maal gebeld met het verzoek om gegevens over ons compressor- en materiaalhok. Er wordt gezegd dat er mogelijk iets in de fietsenstalling gerealiseerd gaat worden. Het lijkt erop alsof er door de gemeente Vlaardingen alleen maar wat voor je gedaan wordt als je een hoop herrie maakt, of voor een hoop pro blemen zorgt, Dat is niet onze stijl, maar we worden er door de gemeente toe gedwongen. Waarom kunnen we niet met elkaar om de tafel gaan zit ten om de problemen in echt overleg met elkaar op te lossen? Hans de Bruijn, secretaris VRB Door Judith van Klaveren Maassluis 'Teleurstellend om een wethouder van het kaliber van Jan Storm te ver liezen', 'heel jammer' en 'bij zonder spijtig dat hij niet zelf al zijn plannen ten uitvoer kan brengen'. Het zijn slechts enkele kreten, af komstig van politieke mede- én tegenstanders. De reac ties op het vertrek van Storm laten weinig te raden over: Maassluis raakt met zijn af treden een goed wethouder kwijt. Als hij hoort hoe op zijn beslissing - nog maar twee dagen geleden genomen en pas een dag geleden bekend gemaakt- wordt gerea geerd, valt Storm helemaal stil. Zijn spontane, opgeruimde glim lach waarmee hij zijn bezoek zo juist bij aankomst nog geheel op het gemak stelde, maakt plaats voor een verlegen, ingetogen blik. „Ik word er stil van." „En dat overkomt me niet vaak," geeft hij na een korte pauze prijs. „Het is leuk om te horen," Gedu rende enkele seconden dwalen de gedachten van de wethouder, die naar eigen zeggen juist graag de discussie aangaat in een debat, veraf. „Ik heb mezelf afgevraagd of ik me kandidaat wil stellen voor een volgende periode," motiveert de 44-jarige wethouder zijn aftreden, „Ik heb een hartstikke leuke baan, heb grote klussen gedaan. Maar als ik iets anders wü, moet ik het uiterlijk in de eerste helft van 1997 doen. Dat is wel zo eer lijk tegenover mijn fractie en de kiezer - die moeten straks weten waar ze aar *ie zijn. Bovendien ben ik inmiddels al zeven jaar wethouder." 'Leuke aanbieding' V muit AVR, de Afvalverwerking tüjt mond, kwam er een 'leuke aanbieding'. Het hele weekeind»3 heeft Storm er met zijn,vtouw en vier zoons over gepraat. Maandag hakte hij de knoop door. „Ik h »b er heel.erg veel zin-In. De laatste tijd ben ik veel'bezig geweest op het geb'ied van milieu. Bij A VR zal Jan Storm blikt enthousiast terug op zïjn wethouderschap. Vooral hetaangaan van een debat deed hem goed. 'Dat discussiëren met een volle zaal heb ik altijd het leukste gevonden.' Foto Roei Dijkstra ik me voor een belangrijk deel gaan bezighouden met public af fairs, waarbij de nadruk dus ligt op de relaties met overheden. Dat spreekt mij erg aan." De carrièrestap van wethouder tot hoofd afdeling marketing vindt Storm niet onlogisch. „Ik heb een portefeuille waarbij ik veel moest onderhandelen, praten met exter nen. Vanwege de bouwprojecten heb ik veel contact met de markt gehad. Bovendien ben ik zoon van een middenstander, dus het be drijfsleven is mij niet vreemd. Overigens is AVE een overheids- nv." Voor Storm is de nieuwe functie zonder meer een uitdaging. „Nu op afvalgebied de grenzen tussen de, proyiflci§$*zijn verdwenen, is er een grote marktiAVR ontwik-v. kelt zich ais een integraal afvalin- /"zamellngsbedrijf, dat zich steeds breder oriënteert Behalve afval verwerking worden steeds meer andere producten aangeboden. Ik verwacht dat ik veel zaken zal doen, contractbesprekingen en dergelijke. Ik zal veel onderweg zijn en dat vind ik leuk," Debatten Even enthousiast als Storm uit ziet naar zijn nieuwe baan kijkt hij terug op zijn periode als wet houder. „Er is veel gedaan. We hebben met het college toch de koers uitgezet voor de 21ste eeuw - hoe 2waar dat ook klinkt. Maas sluis is een open democratie, waar heel wat debatten met de bevol king zijn gevoerd. De betrokken heid is groot. Voor zover ik me kan herinneren is er bij elke com missievergadering wel bezoek ge- weesfWjfak zelfs volle zalen." Terwijl hij dit zegt, beseft Storm dat dat ook negatief kan worden opgeya£^Toe* '»t hij dat niet zo. „Het is- goec de zaal .vol zit,- wanfridn korru u de "mensen om hun deelbelang te verdedigen. Dat is pure democratie. Dat dis cussiëren heb ik altijd het leukste gevonden." Concrete resultaten die Storm van de grond heeft gekregen, daar begint de wethouder liever niet over ('Laat anderen dat maar be oordelen'). Of toch? Storm: „Eén ding wil ik we) zelf noemen, want daar kijk ik met plezier op terug. Dat is de sanering van de Steen- dijkpolder. Ik ben blij dat dat is gelukt. Ik ben er vandaag nog doorheen gelopen en had er een goed gevoel bij. Ik heb er zo veel discussies over gevoerd. Alle mi nisters van Milieu heb ik meege maakt, bewonersavonden met vijfhonderdman indezaaLDan is hetmoeilijk geloofwaardig te blij ven. Had ik'juist een deafgëslolen met de minister in Den Haag, ge- beurde'er'veryolgensgeefr klap. r. Maar wij moesten alles wéêr'Uit- leggen. Uiteindelijk is het toch ge lukt, dat heeft me wel wat ge daan Bedrijvenwand Wat de wethouder -evenmin als vele voorgangers - niet lukte, is de Dijkpolder, het terrein van de Lelyfabrieken op Maaslands grondgebied, bij de gemeente Maassluis te betrekken. „Met de vorming van de stadsprovincie had ik willen proberen de ge meentegrenzen te wijzigen," zegt Storm. „Dat het geen woongebied wordt, is tot daaraan toe. Mijn grootste zorg is dat het nu niet bij de Rynmond hoort en we er dus geen zeggenschap over hebben. Ik hoop niet dat het straks wordt gebruikt voor uitbreiding vanuit het Westland. Het lijkt me ver schrikkelijk als dat één grote be- drijvenwand wordt Toch is er volgens Storm ook winst mee behaald. „De Dijkpol- der-discussie heeft er als geen an dere discussie voor gezorgd dat ie dereen in de gaten heeft hoe groot het woningprobleem is voor Maassluis. Van de achttien Rijn mondgemeenten is het gebrek aan uitbreidingsmogelijkheden hier het grootst. De provincie steunt nu dubbel en dwars, bij voorbeeld met het mogelijk ma ken van woningbouw langs de Waterweg." En daar verwacht hij veel van. „Er zijn vele mooie dingen te doen. De herstructurering van het haven en rivierfront, het Balkon, de ont wikkeling van de binnenstad. Die contour van het oude haventje moet weer mooi worden gemaakt. Momenteel wordt bekeken of en welke bedrijven kunnen worden verplaatst -daarvoor zijn immers veel mogelijkheden langs de spoorbaan richting Vlaardin gen- zodat er stadsontwikkeling kan plaatsvinden in het cen trum." Wat dat betreft vindt Storm het jammer dat hij niet alles kan af maken wat hij op de rails heeft ge zet. „Maar je moet ergens een grens trekken. Ik blijf tot en met de Voorjaarsnota, want dat is een product van 'dit college. Daar moet je een._opvolger.niet mee opza delen. En ik blijf natuurlijk nog aan als raadslid, in elk geval tot de verkiezingen volgend jaar. Die band mefrde politiek wil ik nog Door Desiree van der Jagt Schiedam Van de piratentijd is niets meer terug te vinden. Slechts een enkele medewerker die al radio maakte in de tijd dat de zenders nog illegaal in de lucht waren, werkt nu nog bij Radio Schiedam. In tien jaar tijd is er bij het lokale radiostation veel veran derd. Niet alleen zijn dc piraten verdwenen, ook de doelstelling van lokale radio is sterk veran derd. „In die piratentijd ging het vooral om de muziek, terwijl wij er nu juist naar streven om de mensen om de hoek te informe ren," vertelt hoofdredacteur Wim Groeneweg. De eerste uitzending van Radio Schiedam ging dit weekeinde pre cies tien jaar geleden de lucht in. Gepraat werd er al veel langer over de lokale omroep. De stich ting Stadsomroep Schiedam (SOMS) werd al in 1984 opgericht. „De eerste drie jaren werden voornamelijk gevuld met verga deren. We moesten bijvoorbeeld zoeken naar geld voor een studio en apparatuur," vertelt Groene weg. De gemeente bood in eerste in stantie soelaas. SOMS werd on dergebracht bij de ziekenomroep aan de Korf e Haven. „Wij hadden een vergurning en zij hadden de spullen. Di,t gaf grote problemen. Zij hadden een heel andere doel groep dan wij. Er werd nog wel een omenwerkingsverband gete kend, maar dat liep op niets uit. We hebben het uiteindelijk toch nog een tijdje met elkaar uit moe ten houden." Op een krakerscontract werd de lokale omroep uiteindelijk onder gebracht in een pand in de Oude Passage. Daar kwam de lokale omroep tot bloei, vertelt Dick van Gooswilligen, oud presentator en tegenwoordig voorzitter van het algemeen bestuur. „We zaten daar naast het theater. Onze voor zitter was de oude theaterdirec teur en de artiesten liepen hier echt de deur plat. Tijdens de ge meenteraadsverkiezingen brach ten we live de uitslagen. Ook de den we veel aan sport," vertelt hij. „We hadden goede mensen in on ze gelederen en scoorden hoog met allerlei activiteiten. Als er in de stad iets gebeurde, dan was Ra dio Schiedam e bij." Op dat moment werd zelfs r'en de overstap raar de televisie ge waagd. Bin" en SOMS waren er wel de mogelijkheden en de men sen, maar niet de middelen voor televisie-uitzendingen. Cirkel Drie jaar geleden kwam een einde aan de periode van voorspoed in de Passage. De radio-omroep moest weg voor de bouw van het nieuwe winkelcentrum, de Nieu we Passage. Een tijdje vonden de lokale radiomakers onderdak in een duur pand aan de Lange Nieuwstraat. „We hebben toen een deal gemaakt met een bedrijf, Oud-presentator en tegenwoordig voorzitter van het algemeen bestuur Dick van Gooswilligen (links) met naast hem hoofdredacteur Wim Groeneweg: 'We gaan voor continuïteiten kwaliteit/ Foto Roel Dijkstra maar dat huwelijk was niet wat we ervan hadden verwacht," vertelt Groeneweg. Van radiomaken komt het er in die periode niet van. De SOMS- had een nieuwe impuls nodig en een nieuw pand. Met een heel nieuw bestuur wordt orde op za ken gesteld „We moesten toen een herstart maken. Bij de ge- meente hebben we financiële hulp gevraagd." Met de verhuizing naar een nieuw onderkomen is de cirkel van tien jaar lokale radio eigenlijk rond. Na omzwervingen door de stad komt Radio Schiedam dan weer terug in het pand aan de Korte Haven. De oude partner, de zie kenomroep, heeft de studio daar dan ai enkele jaren verlaten. Al- leen de oude aansluitingen herin neren nog aan de voormalige ge bruikers. Met hulp van de mede werkers en een I -mn pooler wordt het pand wee- ndklaar gemaakt. Na een korte periode van radio stilte kan de lokale omroep dan weer aan de slag. Momenteel wor den per week zo'n vijftig uur uit zendingen verzorgd. Aan Radio Schiedam werken zo'n vijftig vas te medewerkers mee, die in de meeste gevallen al meerdere ja ren aan het radiostation zijn ver bonden. „We gaan voor continu ïteit en voor kwaliteit. Als iemand niet beschikt over voldoende kwa liteit. dan is die zo weg," vertelt Van Gooswilligen. De vaste club is in die tien jaar ook ouder geworden en mede daardoor heeft de lokale radio een omslag gemaakt. „Toen we be gonnen wilden we een soort pop zender, kon je ons vergelijken, met Radio 3 en nu zijn we langza merhand opgeschoven naar Ra dio 2. Onze medewerkers zijn ook wel wat behoudender geworden." De verschuiving heeft ook te ma ken met de Mediawet, waarin, staat dat lokale omroepen vijftig procent van de zendtijd met nieuws moeten vullen. De concurrentie op de radiomarkt is steeds groter geworden, In ver gelijking met tien jaar geleden zijn er vele commerciële zenders bijgekomen. Radio Schiedam heeft zich na de herstart dan ook echt opnieuw moeten vestigen. „De brand in molen De Walvisch was voor ons echt een geschenk uit de hemel. Wij waren daar bij en de Schiedammers hebben de hele dag bij ons alles kunnen vol gen," vertelt Van Gooswilligen. In tien jaar tijd is Radio Schiedam een heel ander station geworden, „We moeten nu laten zien wat we waard zijn. De markt is groter ge worden dus het is echt knokken om de luisteraars," vertelt Van Gooswilligen. Momenteel wordt gesproken over een omroepbij drage van twee gulden per jaar per huishouden. Van dat geld kan de omroepstichting Radio Schie dam goed aan de praat houden. Maar de luisteraars moeten dan volgens Van Gooswilligen wel kunnen rekenen op kwaliteit „We zijn ook geen goedwillende amateurs. Bij Radio Schiedam gaan we voor kwaliteit. Voor min der dan het rapportcijfer zes doen we het niet." De uitzendingen van Radio Schie dam staan het hele weekeinde in het teken van het jubileum. Donderdag 27 maart ROTTERDAM Nightown. Camel, 20u. De Doelen Kl.z. Muziek en dans uit Turkije, 20.15u. Biblkrtheektheater.Tsaar Peter-concert, 20.30u. Ritmo Tro pical. Marce!oGodoy,22u. DeTwij- felaar. Skunk Funk, 22.30u. Luxor Theater. Brigitte Kaandorp, 20.15u. RO Theater. Elektra, 20.15u. Rot terdamse Schouwburg Gr.z. Sne ven aan Tsjaikovskl, 20.15u. Kl.z. Tred, 20.30u. Lantaren "L Riöben- KastRitme, 20.30u. De Evenaar. De Russen kwamen! filmprogr.2ü.l5u. Zaal De Unie. Nooitgedacht, 20.30u. Goethe Institut. Ingo Schramm leest uit Pitchers blau, 20u. SKVR. Marco Kunst Magisch en mythologisch denken, 20u. Con servatorium. LoveShow, 20u, Sym fonie Orkest v/b Conservatorium, 20.15u. Vrijdag 28 maart SCHIEDAM Thurtede. Videomiddag, 14.00u. Theater de Teerstoof. Yvonne Keuls, Theatraal verhaal', 20.30u. Filmhuis. Wallace Grumlt are back, 21.30u. VLAARDINGEN Dc De Bijenkorf. Ontspanningsmid- dag, 14.00-16.00u. ROTTERDAM ,1 De Doelen Gr.z. Matthaus Passion, 19.30u. K!.z.De Rotterdamse Stnj- kersdagen, 20-15U. St.Laurens- kerk. De 'Donkere Metten' vajjde Stille Zaterdag, 21.30u. T Eindpresentatie SKVR-F plaats, 19.30'j. Baroeg. li 21u. Hollywood Music K thers on the 4th Floor, 22u. I Rocketman, 22u. Plan C. Band, 22u. Luxor Theater. Brigitte Kaandorp, 20.15u. RO Theater. Elektra, 20.15u. Rotterdamse SchouwburgGr.z. Brieven aan Tèjaf- kovski, 20.15u. Kl.z. Fred, 20.3Qu. Lantaren i. Ribbenkast Ritme, 20.30u,'t Kapelletje. Theatergroep Lawine,20.30u. JeugdtheaterHof- pleln. Povje! 19u. ROTTERDAM Calypso 1: 'Shme' (al) dag. 18.45- 18.45-21.30. Calypso 3: '"Trie pe- oFeACOö^mynCII2)Bag.-m5- 16-18.45-21.30, Cinerama li 'Space Jam'.jfal). dag.13.15-16- 18.45-2f.30. Cinerama 2: 'Big L45- Collins!,(AffidaeS.45-21-3ft<yu- .di.obl^öiS-fteraSËWiï: 'Maisattac ksF'ffiW&ÏS.'X&le- 18.45-21.30. Cinerama 5: 'Star Trek: first contacf (12) dag, 13.15- 16-18.45-21.30. (max Theater; 'Rmgoffire' (al) dag.14-16, 'Special Effects' (al) dag.15-20.45, vrza 20- .ma.ook 13. 'Star Wam special edi tion' (al) dag.18.30-21.45. 'Mïcro- cosmos' (al) dag.17, vr.za.zo- .ma.ook 11.30. Venster 11 'Koiya' (al) dag.(beh.ma22 en wo.19.30) 19.30-22, do.vr.zo.WQ. 14.'3Q. 'Sneak Preview' ma.22. Vensterk: The Pillowbook' (16} dag.l9.3<$22 do, vr.zo.wo.ook 14.30. Vensterk: 'Buenos Aires vice versa' *§16} dag.19.30-22. 'Secrets and „Des' (al) do.vr.14. Venster 2: wan Streets' (16) rra.di.wo. 19.30.,^o- .vr.zo.wo.14.3G 'Belle de Jour" do.2L30. Tokyo decacjMce vr. 19.30. 'Bad girls of merita* vr.21.30. 'Simone Barbes ou laver- tu'za.19.30. 'Unagiomataparticda- re' za.21.30. 'Loulou, die Buchseeer Pandora'zo.19.30. 'Stona de Riera' zo.21.30. 'Lola' ma.21,30. 'Unjour pina a demande' dL21.30. 'Fivegirts and a rope' wo.21.30. Lumière Is 'Star Wars special edition' (al) dag.13.15-16-18.45-21.30. Lu mière 2: The relic' (16) dag.18.45- 21.30,do.di.ookl3,15-16. Lumiè re 3: The first wives club' (al) dag.13.15-16-18.45-21.30. Lu mière 4: 'Ransom' (16) dag.13.15- 16-18.45-21.30. Rexane: 'Hot ba- bies' (16) do,t/m zo.doori.voorst 'Schokkend vertangen' (16) ma.t/m wo. doori.voorst. Pathé 1: 'Metro' (16) dag.11.20-13.55-16.30- 19.05-21.40.Pathé2: 'Fiercecjea- tures' (al) dag,16.50-19.25-22,do- .di.ook 11.40-14,15. Pathé 3: 'Ro meo Juliet' (16) dag.l8";05- 21.20, do.di.ookll.50-14.55-.-Pa- thé 4: The English patiënt' "'(12) dag. 11-14.20-17,35-20.50.0 Pa thé 5: 'Star Wars special editiaiftei) do,vr.ma.di.wo.ll.25-14.40-iS- 21.10, za.zo.l3-15.50-18:40- 21.30. Pathé 6: '101 Dalmafl^is' (al) dag.ll. 10-13.35-16-19- 21.50. Pathé 7: "Jerry Maguire' (al) dag.11.30-14.30-18-21. Nachtvoorstellingen: Lumière 1; 'Star Wars special edition' (16)vr.za. 00.15, Lumière 2: The relic' (16) vr.za. 00.15. Luinfère 3: The long kissgoodmght' (16) vr.za.00.15. Lu mière 4: The Glimmerman' (16) vr.za.00.15. Kindermatinees: Calypso 1: *101 echte Dalmaners' vr.za.zo.ma- avo.13.15-16. Cinerama 3 'Ma tilda' vr.za .zo. ma .wo. 13.15-16. Lu mière 2: '101 echte Dalmatiërs' vr.za.zo.ma.wo.13.15-16. Pathé: 'De klokkenluider van de Notre Da me' vr.za.zo.ma.wo.11.50-14.20. 'Space Jam' vr.2a20.ma.wo.ll.4O- 14.20.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3