24 Excelsior M krikt zelfvertrouwen verder op HBSS met één been in de derde klasse Zwaluwen met Jan van der Hoek meer mans 'Zwarte dag' voor GTB'er Fjerdingby S&mf Marco Klein uit roulatie Green Eagles verslikt zich in Rivertrotters De Korenbeurs moet oppassen SHO voor derde maal te sterk (ïatwN» John van Leeuwen scoort weer voor Deitasport MW27 is nu zo goed als veilig Stadgenoot dwarsboomt Hoekse Boys in slotfase Cion spoelt de nare smaak weg PPSC peurt slechts één punt uit paasdubbel DVG'32 verliest zicht op de vierde plaats Delftse domper voor zaterdagtakvan HSC DRGS kanshebber derde periodetitel Rotterdams Dagblad Dinsdag 1 apnl 1997 Schiedam WK dat in de in de derde klasse D nadrukkelijk klopt op de deur die toegang verschaft naar het kampioenschap én al een periodetitel op zak heeft, moet het de rest van de competitie^ doen zonder aanvaher Marco Klein. De buitenspeler viel zaterdag m het thuisduel tegen Zuidland (M) al na zo'n vijf minuten geblesseerd uit Uit onderzoek in het zieken huis bleek dat Klein bij het ver draaien van 2ijn knie zijn binnen ste kruisband heeft verrekt. „Volgens de arts," aldus de onfor tuinlijke voetballer die dit seizoen als gevolg van schorsing ai een aantal wedstrijden miste, „kan het wel zo'n zes a acht weken gaan duren. Vandaag is het drukver band eraf gegaan en mocht ik met krukken gaan lopen," Zuidland nam op de valreep nog een puntje mee uit Kethel door de late gelijkmaker van Arie van Sintmaartensdyk (MX Bij de rust was het ondanks kansen voor Roy Durenkamp nog 0-0. Robin Smal- legange, tot zaterdag nummer twee in het Rotterdams Dagblad topscorersklassement, opende met zijn 99-ste competitietreffer in WK's hoofdmacht op aange ven van Ronald van Harmeien de score. Zuidland probeerde met twee extra spitsen een gelijkspel uit het vuur te slepen en slaagde daar tenslotte ook m, ondanks en kele prima reddingen van doel man Stefan van Hagen. Gisteren vervulde de sluitpost we derom een hoofdrol, zij het een negatieve. Van Hagen werd in het duel tegen GOZ met rood van het veld gestuurd, de 'Kethellappers' wonnen met 4-2 door doelpunten van Ronald van Harmeien (0-1 en 1-3Robin Smallegange (0-2) en Bas van Weerdenburg 24. HardinxveltMaiessendam—De bas- ketbalsters van Green Eagles ver slikten zich zaterdag lelijk in de reserves van Rivertrotters. In Haidinxveld-Giessendam ging de ploeg van spelend coach Jenneke van Loon met duidelijke cijfers onderuit; 5840. Monique Brobbei werd aan Maassluise zyde top schutter met elf punten. Eerder dit seizoen had Green Eag les nog een eclatante overwinning op Rivertrotters (8441), dit week einde waren de rollen omge draaid. „Een beetje onderschat ting, denk ik," zuchtte Van Loon. „Daarbij komt dat Rivertrotters meer lengte en gewicht In de strijd kon gooien dan wij- Onze ploeg bestaat voor een groot ge deelte uit jonge meiden, die van fysiek spel onder de indruk ra ken. Ten slotte viel ook de arbitra ge in ons nadeel uit Mijn zoon van acht zag het beter, echt waar." Bij rust zat Green Eagles de thuis ploeg nog op de hielen (21-20), maar in de tweede helft; liep de achterstand op tot achttien pun ten. „En dat is toch van de gek ke," reageerde de fanatieke Van Loon op de ruime nederlaag. „Qua inzet en fanatisme schoten we te kort. We hebben er maar een paar die elke wedstrijd weer tot het gaatje gaan. Monique Brabbel js zo'n speelster. Vorige week te gen Divine hebben we met z'n al len tot het einde geknokt Toen ging het goed en wonnen we. We zijn als ploeg nogal wisselvallig." Met nog drie wedstrijden te gaan bezet Green Eagles een plaats vei lig in de middenmoot „En dat is meer dan waarop ik op voorhand had gerekend," aldus Van Loon. Schiedam Met nog drie wed strijden voor de boeg moeten de vrouwen van De Korenbeurs nog oppassen om zich in de toch al zo moeizaam bereikte derde divisie te handhaven. De tafeltennissters kregen thuis in het inhaalduel te gen ÏTTC met 3-7 klop. De Korenbeurs had met Jolanda Vuyk uit het vijfde team als inval ster voor Carola Thalen, een dra matisch slechte start. Na twee ne derlagen van Sylvia Waterreus en Vuyk, één keer verlies van Da nielle Maas en de verloren 'dub bel' dreigde met 0-6 een complete afgang voor de Schiedamsen. Uit eindelijk viel de schade nog mee omdat zowel Maas als Waterreus wist te winnen. Daarna won Maas ook nog van Grijpsma zodat de nederlaag tot 3-7 beperkt bleef. In de resterende drie partyen ont moet De Korenbeurs zaterdag in de laatste thuiswedstrijd het on- deraanstaande Itac. Een grote overwinning is noodzakelijk want de laatste duels gaan tegen dat zelfde FTTC en koploper Argus. Bij de mannen werd er tijdens het paasweekeinde door De Koren beurs en NOAD niet gespeeld. De vastgestelde wedstrijd van De Ko renbeurs tegen TTW 2 is ver schoven naar 19 april Door Sander Sonnemans Maassluis Excelsior Maassluis lijkt definitief op het reehte pad te zijn. De hoofdklasser is inmiddels vier wedstrijden op rü ongeslagen, schreef paaszaterdag ten koste van het armoe dige Huizen drie puntjes bij in de boeken en krikte met de overwinning het zelfvertrouwen verder op. De ploeg van trai ner Mark Nijssen, die nog wel in de verte wordt achtervolgd door het degradatiespook, won met 3-0 en het belangrijkste dat uit die cijfers geconcludeerd kan worden is dat de Maas sluise formatie het achterin eindelijk voor elkaar lijkt te heb ben. Ondanks de riante zege viel de aanvallers toch het een en ander te verwijten, want er werd te slor dig met de seonngsmogelijkhe- den omgesprongen. Desondanks kwam 'Maassluis', afgezien van een enkele kans, nauwelijks in de problemen. En als dan één van de bezoekers in de buurt van Rob Grauwmeijer verscheen, handel- MaassluisDe ploeg van trai ner Mark Nessen had gister middag op eigen veld voor de derde maal dit seizoen geen schijn van kans tegeh SHO. Na de nederlagen 14 en 2-d voör de competitie, bliezen de Oud- Beij eilanders het bekers prookje van de Maassluizena- ren mettf-3 hard uit. - „PffL( ik ben blij dat we niet elke week tegen SHO spelen," reageerde. Nijssen na afloop. „Vandaag hebben we bewezen dat twee partijen in drie dagen te veel is voor ons, want we hebben werkelijk onvoorstel- - baarslecht gespeeld» Heel gek, Huizen hebben we eeö 'beré-:: partij geleverd. Dat .grillige,;, moeten we mit'zl^ie^krij-3 r gen. Het mag 'Cóé ene/week voor een acht de de sluitpost adequaat. Het ster ke begmoffensief van Excelsior bleef zonder resultaat, maar na ruim twintig minuten werd de ploeg in het zadel geholpen door een verkeerd opengeklapte bui- tenspelval waar Ruud den Engels man dankbaar van profiteerde. De langharige linkspoot schoot eerst nog op de voet van keeper Sander Duindam, maar pnkte de rebound wél tegen het garen: 1-0. Tien minuten later werd aanvoer der Raymond Frehé in de gele genheid gesteld de marge te ver dubbelen, maar de verdediger schoot de strafschop (handsbal 'Hui2enaar' Fred Bos) te zwak in, daarmee de kalktrap degraderend tot een makkelijke prooi voor doelman Duindam. Misser Mede door die misser kroop er een zekere onzekerheid in de driekleurige gelederen. Het rust- signaal bracht echter uitkomst en met de thee nauwelijks achter de kiezen, schoot Paul Louter zijn ploeg op fluweel. Waar iedereen dacht dat de opgekomen links back de cross-pass van Michel van Strien niet meer binnen kon hou den, pegelde Louter de 2-0 met een onhoudbare volley in de tou wen. Met alle risico's vandien be gon Huizen aan de pomp te zwen gelen om iets terug te kunnen doen en mogelijk nog een gelijk spelletje aan de Lavendelstraat weg te halen. Alex Kroes (streep op de paal na slecht wegwerken Meivin Widge) en Fred Bos (lat) waren dicht bij de aansluitende treffer. Mark Schipper moest het in een een-tegen-een-situatie af leggen tegen doelman Rob Grauwmeijer en Paul Louter stond op de goede plek om een Kuizen-inzet van de doellijn te werken. 'Maassluis', met inmiddels Tom Bijkerk en Edwin Marys voor res pectievelijk Dermis Dekker en de volledig onzichtbare Robert Vis ser binnen de krijtlijnen, kon naar hartelust counteren, maar deed dat slechts één keertje doel treffend. Bijkerk bood 'Ruudje' den En gelsman een niet te missen kans en de wijze waarop de aanvaller die benutte met buitenkantje rechts! was tekenend voor het stijgende zelfvertrouwen van de Maassluizers. Excelsior Mtassluls-H uiten 3-0 (14). 23 Kuud den Engelsman 1-0,48 Paul Louter 2-0,73 Ruud den Engelsman 3-fl Excelsior Maassluis: Grauwmeyer, IUidge, Frehé, Hazewndus, <46. Rasens), Voogt, Loeve, Van Strten, Louter. Dekker (63 Bij kerk), Visser (58 Marys), Den Engelsman Hulien: Duindam. Veerman. Bos, Te Hoe- se, Smecle, Pijl, Broeder, Schipper, Van Dijk, Kroes (74. Reessink), Derby (54 De Koning Door Bas van den Berg Schiedam Degradatie naar de derde klasse lijkt voor het Sehiedamse HBSS onafwend baar. De Karga-ploeg pakte zater dag tegen HVO nog wel een punt, maar gisteren tegen 's-Graven- zande ging de formatie van trai ner Jos Houweling door een vrije trap van Johan de Voogd met 1-0 onderuit Het naderende onheil zorgde in de Sehiedamse gelede ren voor buitensporig gedrag. Het duel werd even gestaakt nadat elf talleider Fred Fukkink arbiter Leo Looije uit Den Haag had be laagd en naast Arjan Gijzen (twee gele kaarten) werd ook Houwe ling achter de afrastering ge stuurd. De dreigende degradatie heeft HBSS volledig aan zichzelf te wij ten. De ploeg, die zaterdag tegen HVO (1-1) voor één van de laatste kansen streed, toonde geen en kele beleving. Zonder opbouw en met de vaak onbereikbare stati sche spitsen Faust van de Meer en Maurice van der Put viel op Harga weinig te genieten. De toeschou wers, die de paaszaterdag aan de streekderby opofferden, zullen zich er zich zo gauw geen tweede keer aan wagen. Opvallend was dat het zieltogende HBSS vrijwel geen enkele actie van een HVO'er won en aantoonde in de tweede klasse niet thuis te horen. Trainer Jos Houweling, die aan het einde van het seizoen naar Heerjansdam vertrekt, hield de speiers rog de hand boven het hoofd. Hy moet echter geschrok ken zijn van de instelling van zijn 'volgelingen'. HVO deed het iets beter en dat kwam voornamelijk omdat Mare Maatsen na zeven wedstrijden zijn rentree maakte. De Vlaardingers hadden hun VteareBtigenMartin Vader. Die naam zal-GTB'er Arvid Fjer dingby niet snel vergeten. De Schiedammer was in het duel te gen TSS belast met de hews-, king van Vader, maar hij. kon de' sluipschutter niet in de boeien krijgen. TSBwonde regio-derby - met3-2 (2-1) en Vader scoordeal- le Vlaardingsedoelpunten. „Een zwarte dag uit mijn carriè re," reageerde Ijerdinby, die ook nog eens een strafschop ver oorzaakte en een gele kaart kreeg, tegen elftalleider Hans Hoogendoom. Bud Loomans en Frans Schaap produceerden de GTB-treffers, Gisteren verloor GTB opnieuw. DZB Zevenkwamp was met 2-0 te sterk voor de Schiedammers. TSB speelde met 1-1 gelijk te gen Oudewater. Gerard Maas scoorde voor de Vlaardingeres, Martin Vader faalde vanaf de smaakmaker hard nodig en ver wachtten veel van hem. Hoewel Maatsen door een levensgrote misser van Ron van Roon voor 0-1 zorgde, zakte HVO daarna ver weg. spelers beaamden later dat Mare Maatsen nog veel wed strijdritme moet opdoen. Vroeg in de tweede helft kreeg de aanvaher van HVO al met kramp te maken. Van de snel ingetreden zwakte profiteerde Faust van de Meer met een fraaie kopbal (1-1), toen de stuntelende verdediging van HVO de bal niet wegkreeg. Korte combinaties In de eerste helft verstonden de Vlaardingers nog de kunst de bal met korte combinaties bij het doel van Komel Kramer te krijgen, 'Speldiscipline' noemde trainer Dick Suiker dat, waarvan HVO ze ker had moeten profiteren. Hal verwege de eerste helft werd bij HBSS Aijan Gijze gewisseld voor Jacco van Tilborg omdat hij zijn taak niet uitvoerde. Bij de Schiedammers kwamen er zeker nog zo'n stuk of vijf in aanmer king voor een wissel. Eén keer was HBSS voor rust gevaarlijk toen Dwight Maanster op aange ven van Faust van de Meer door brak, maar ongecontroleerd over schoot. Spannend Pas in het laatste kwartier richtte HBSS, mede omdat HVO snel leeggespeeld raakte, zich op. Het werd zelfs nog spannend ook toen de Sduedammers het tempo ver hoogden en de verdediging van de Vlaardingse bezoekers heten wankelen. Najim Nasri, bij HVO ingevallen voor Richard Buyten- dijk, had de taak het spel te ver plaatsen. Af en toe lukte dat en leek de winnende treffer binnen handbereik te liggen. Dat zou ech ter te veel van het goede zijn ge weest. HBSS-HVO1-1 ((H)). 53 Mare Maatsen Ö-L. 60 Faust vsn de Meer 1 BJjrosderfee- den: Scheidsrechter Cees Brouwer gaTgeel aan Jeroe n van de Nol (HVO) HBSS: Kramer, Van de Zouwen, Andnes sen, Van Roon. Snijders, Sander van Til borg, Gyze (30. Jacc<? van Tilborg), Evers, Van de Meer, Maanster (55 De Jager), Van de Put. HVO: Goedknegt; Sam Sin, Simons, Manu- hutu, Van de Nol, Hartog, Mam Maatsen, Edward Maatsen, Chris Latupenssa, Mare Latupenssa, Buytendyk(58(Nasn) Excelsior nummer drie tegen Huizen maker Ruud den Engels man (rechts) loopt Jui- Paul Louter, 'aangever Tom Bijkerk, en Harold Loeve (vml). Foto Peter Door Ton de Leede Vlaardingen Met Jan van der Hoek op de bank, in plaats van de op non-actief gestelde Wim van 'Dl, beleefde Zwaluwen een ui terst turbulent én winstgevend weekeinde. Op zaterdag werd Strijen ternauwernood met 2-1 verslagen en gisteren bezorgde Brian Witteling Zwaluwen de l-ft overwinning op WOR. Afgelopen vrijdag ging de kogel door de kerk bij Zwaluwen en werd Wim van Til, aan zijn eerste jaar als coach bij Zwaluwen bezig, de wacht aangezegd. Al lange tijd bestonden er twyfels over 'het functioneren van oud-profvoet baller Van Til. Vooral zijn co aching tijdens een wedstrijd ne pen de nodige vraagtekens op. „Wim van Til was te veel een dood vogeltje op de bank," wond Jan de Koster, vice-voorzitter van Zwalu wen, er geen doekjes om. De spe lers gaven zelf aan juist behoefte te hebben aan coaching vanaf de kant. Van Hl zei altijd zelf dat hij geen schreeuwende maar een ob serverende coach was. Gezien de stand op de ranglijst (met zeven tien punten uit even zoveel wed strijden bezette Zwaluwen zater dag de derde plaats van onderen Gespannen volgt interim-trainer Jan van der Hoek de verrichtin gen van Zwaluwen. Het 'schokeffect' kreeg resultaat; de Vlaar dingers pakten afgelopen weekeinde zes punten. Foto peter Molkenboer in de eerste klasse B; red.)," ver klaart De Koster de handelwijze van het bestuur, „moest er iets ge beuren. Ons voorstel was om Jan van der Hoek voor de coaching naast Van Til op de bank te zetten. Op donderdagavond ging Van Til daar nog mee akkoord, maar na veel heen en weer gebel maakte Van Til de volgende dag kenbaar dat hij toch memand naast zich duldde. Hij wilde het gewoon zelf doen. Voor ons was dit het sein om met meer verder te gaan met Van Til, Jan van der Hoek was bereid om er in te springen, hij had trou wens ook al aangegeven om sa men met Van Til voor de groep te willen staan. Nu staat hij er de rest van het seizoen dus alleen voor. Omdat hij het ontzettend druk heeft met zijn werk is hij al leen bij de competitiewedstrijden en de trainingen aanwezig. Bij partijtjes voor het Vlaardings kampioenschap of de Rotterdams Dagblad Trofee is hij dus niet aan wezig." Krachtproef Voor Van der Hoek betekende het treffen tegen Strijen, een subtop per die al jarenlang wordt ge traind door Jaap Viergever, met een een regelrechte krachtpoef. Vanzelfsprekend had Van der Hoek zijn eigen 'touch' aan het al wekenlang zwalkende Zwaluwen gegeven. „Ik heb Oscar van der Berg," aldus Van der Hoek, „als verdedigende middenvelder inge bracht omndat hij een speler met veel inzicht is. Ook heb ik op het middenveld Stefan Geldof naar links en Yuri Budel naar rechts gehaald." Het duel op het door de zanderige bovenlaag gladde veld liet weinig doelrype mogelijkheden noteren. Totdat na een stief kwartiertje Marcel Breeman een hoekschop achter de mistastende Ronald Bunte kopte. Vyf minuten later zorgde Stefan Geldof met een prachtig afstandsschot in de 'win kelhaak' voor de gelijkmaker. Omdat paal en lat Strijen van een voorsprong afhielden, kon Brian Witteling vlak na rust met een machtige kopstoot Zwaluwen aan de drie punten helpen. Strijen zocht nadien vergeefs de aanval en kon in het laatste kwartier, met nog maar negen man op het veld omdat Lionel Eersteling en Bree man zich niet hadden kunnen be heersen, al helemaal niet meer ge vaarlijk worden. „De eerste stap is gezet," wist Van der Hoek, „ai krijgen we nog heel moeilijke pot- jes." Zwaluwtn-Strijtn 2-1 (1-1), 14 Marcel Breeman 0-1,20 Stefan Geldof 1-1,48 Bri an Witteling 2-1 Bijzonderheden: Scheids rechter E van Leeuwen (Nieuwerkerk aan de Utoel; gaf geel «wn ue Zwaluwen-spe lers Martin Schepen en Bnan Witteling en Wilco Kruithof van Stnjen. Rood was er voor de Stryenaren Marcel Breeman en Lionel Eersteling Zwaluwen: Bunte, Baan, Van Dyk, Noord zij, Geldof (64. Prook), Wysbroek, Budel, Van der Berg. Schepen, Witteling en Van den Bos Strijen: Brugts, Luiken, Eersteling, Van Bruggen, Fortuin, Kruithof. Molenaar, Huismn, Breeman, Voll en Vermaat (72 Huisman) Naaldwijk Deitasport kan zich volledig richten op het emg haalbare in de competitie, de derde periode- titel, Dat is de conclusie na de nederlaag gisteren in en tegen Naaldwijk (2-1). Zaterdag tegen 's-Graven- zande kwam Deitasport wél tot daden: 2-0. De uitwedstryd tegen 's-Gravenzande werd gespeeld in het kader van de derde penodetitel. Deitasport was zich zaterdag wél bewust van het belang van de die wedstrijd. Jarno van der Wilde en John Sousa schoten hun ploeg naar de zege en de koppositie van de ranglijst voor het laatste nog te winnen prijsje. Het enige hoogtepuntje tegen Naaldwyk was het doelpunt van John van Leeuwen. De spits viel de tweede helft by een 2-0 achterstand in en vond weer eens het net: 2-1. Edwin Hulspas kreeg rood te zien Den Haag MW27 speelde zich dit paasweekemd zo goed als veilig. Met slechts dne wédstnjden te gaan houdt de ploeg van Cor van Hoeven Nootdorp en SV35 onder zich in de poule waarin één ploeg rechtstreeks degradeert en één ploeg een promotie/ degradatiewedstrijd speelt. Het hooggeklasseerde PEC Haag stuurde MW27 za terdag met een 3-2 nederlaag naar huis. Voor de Maaslanders scoorden Remco Rodenrijs en Remco Jansen. Tegen SV35 revancheerde MVY27 zich gis teren (0-3). Arno van Nierop, Ronald van der End en Marco Lansbergen scoorden. Met de zege en het af wenden van de degradatie lykt MW27 het turbulen te en teleurstellende seizoen te hebben gered Den Haag Een Hoekse arbiter heeft Hoekse Boys zaterdag in het duel tegen SY35-parten gespeeld. Schiedsrechter Bram Schmaal gaf keeper Dick van der Ploeg rood en kende de thuisploeg in blessuretijd een strafschop toe: 1-1. Louis Knipscheer was met te spreken over de arbitra ge van zijn plaatsgenoot Nadat Van der Ploeg rood kreeg, kwamen de 'Boys' een minuut later dankzij Barry Knipscheer op voorsprong. In de extra tijd kre gen de Hoekers de domper te verwerken. Vlaardingen De klap na de verloren topper tegen Soccer Boys was Cion afgelopen zaterdag nog niet te boven. Leonidas profiteerde en liet de ploeg van Cees Goudswaard kansloos: 0-2. Tweede Paasdag kreeg Groen Wit Rotterdam met 4-1 klop. Door de zege van gisteren kwam Cion weer op een plaats te staan die recht geeft op deelname aan de na- competitie. De drie punten spoelden eveneens de na re smaak van de nederlaag van zaterdag weg. Ook te gen Groen Wit liep Cion tegen een onnodige 1-0 ach terstand op. Typerend voor de huidige situatie bij Cion was dat verdediger Ruud Vuijk de gelijkmaker op het bord schoot. Edwin Schrijvershof, Fred Louter en Michel Verschoor stelden orde op zaken. Schiedam Het 'dubbele weekeinde' heeft PPSC slechts één schamel puntje opgeleverd. Zaterdag le den de Schiedammers een bedroevende 4-0 neder laag bij NBSW, twee dagen later peurde 'PP' een ge lijkspel (2-2) uit de ontmoeting met SC Botlek. In Nieuw-Beyerland ging PPSC op smadelijke wijze over de knie. De Schiedammers kwamen in de tiende minuut op achterstand. Door slordig balverlies kwam NBSW na de rust op 2-0 en het verlies werd dramati scher door een eigen doelpunt van Erik van Krugten. Ook tegen Botlek kon PPSC het overwicht niet in de score uitdrukken. Twee uitvallen van Botlek zorgden voor een 0-2 tussenstand die door René Meijboom en Saad Mejhed omgebogen werd in een 2-2 eindstand. Vlaardingen DVO'32 bewees zichzelf gisteren een slechte dienst door met 2-1 van Zuidland te verlie zen. Daardoor verloren de Vlaardingers het zicht op de vierde plek die aan het eind van de rit een vervan gende periodetitel op kan leveren. Het weekeinde was zo mooi begonnen met een 2-0 overwinning (doelpunten Robert Kortleven en Hen- nie de Ligt) op SC Botlek. Na een veel te slap begin schoot Arie van Smtmaartensdy k Zuidland op voor sprong. Pas na de thee ging DVO'32 op jacht naar de gelijkmaker. Walter van Pemis scoorde die nog wel, maar Jan Kweekei tikte Zuidland bij de eerste paal steviger in de subtop. Delft De 4-1 winst van HSC zaterdag op Nelson/ LSV (treffers Joop Sprenger (2x), Marcel Zeebregts en Martin Witvliet) moest een voorproefje zijn voor het toetje tegen DHL. Winst in Delft en eventueel puntverlies van concurrent Jai-Hind zou HSC de pe riode opleveren. Maar HSC kwam in Delft met een 2- 0 nederlaag van een koude kermis thuis. Alles was gericht op de wedstrijd tegen DHL. Binnen een kwartier was het pleit beslecht. „We richten ons nu op de tweede of derde plek die recht geeft op een vervangende periodetitel," aldus trainer Verburgh. Schiedam Afgelopen weekeinde betekende voor de zaterdagtak van DRGS de omgekeerde wereld. Te gen Nedüoyd'70 speelden de Schiedammers slecht maar wonnen ze wel (2-1). Uit tegen DVC was het vol gens Hans Schoffelmeer 'zeer goed', maar kreeg zyn ploeg een counter om de oren (1-0). Zaterdag hield Nedlloyd'70 DRGS tot de rust op 0-0, Zelfs na de 1-0 van Dave Roring gaf de ploeg zich niet gewonnen en scoorde de gelijkmaker. Robert Ver hoef redde drie punten waardoor DRGS bovenaan blijft in de derde periode.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 4