Billen van Monster houden het spannend 197 Feyenoord lacht, Feyenoord huilt ÈÈÊË0' ïMmm Neptuims op drempel van hoofdklasse De Musschen van hel in zevende hemel GLZ naar vierde klasse >\v siF Wm& Rotterdams Dagblad Dinsdag 1 apnl 1997 Door Sjoerd Bootsma Rotterdam De competitie in de derde klasse D krijgt een bij zonder spannend slot. Met dank aan LMO, dat op negentiende speeldag koploper Spartaan'20 in eigen huis (0-1) vloerde. Niet alleen kwam de winnende club op gelijke hoogte met de lijst aanvoerder, ook PFC kan nog een aardig woordje meespre ken. Hans van der Toom, trainer van Spartaan'20, zuchtte gistermid dag na afloop maar eens diep. „Ais we hadden gewonnen was het gebeurd," besefte de oefen- meester, die na deze competitie een seizoen rust neemt. „Het zal voor ons heel moeilijk worden. Vanaf nu is het een loterij." Wellicht dat LMO een karwei voor sterke zenuwen wel aankan. Aan de Oldegaarde bewees het elftal van John Banffer wel dat het meer voetballend vermogen te hebben. De absentie van enkel be langrijke Spartaan-spelers {Kok, Willemse, Pfahl en Schilders) mag daarbij niet worden vergeten. „We konden niet ons eigen spel spe len," wist Van der Toom. „Na de pauze kregen we meer vat op het middenveld, omdat Archoen Ros- mda doorschoof. Wat dat betreft had een gelukspel met misstaan." Alleen had Spartaan'20 dan wel moeten scoren. En dat lukte de gastheren niet. De eenzaam ope rerende Eduard Booms had voor in te weinig steun. Wat dat betreft deed LMO het beter. Vooral m het eerste bedrijf toverden de bezoe kers, die in die fase veel beter wa ren, regelmatig leuke combina ties tevoorschijn. „Ik wist," zo leg de Banffer uit, „dat de verdedi ging juist het zwakke punt van Spartaan'20 is. Daarom speelde ik dus met drie spitsen. Helaas ver zuimden we het om het duel voor rust af te maken. Daarom bleef het de gehele wedstrijd gevaar lijk." Dat LMO de overwinning te dan ken had aan een onachtzaamheid LMO-aava!ïef Patrick de Held be schermt de bal, terwijl verdediger Patrick Schaer- laeckenszn beste been voorzet. Grensrechter WH Schilders van de thuis club houdt een oog je in het zeil. Foto ut k :m-"- van doelman Arthur Kempen nam de trainer voor lief. Het enige doelpunt kwam op curieuze wijze tot stand. Kempen had alle tijd om de bal aan de voet te depone ren waar hij wilde. De goalie vuur de pas af toen de billen van Martin Monster de weg versperden. De LMO-aanvaller zag de bal ook tot zijn verwondering op slag van rust in het doel stuiteren. „Hij redt ook zo vaak punten voor ons," verontschuldigde Van der Toom de daad van zijn doelman. Waarbij mag worden aangete kend dat Kempen vorige week ook al bij DBGC door een terug speelbal van Rosmda werd ver rast. De voorsprong van LMO noopte Spartaan'20 na de pauze om het offensief te kiezen. De echte aan valsgolven bleven zonder een strateeg uit. Doelman Maikel Hol leman kwam dan ook nauwelijks in actie. De beste mogelijkheid was zelfs voor de bezoekers. Deze keer vond Monster doelman Kem pen wel op zynweg. „Maar," wist Banffer, „vooraf wil de ik met verliezen. Nu doen we weer helemaal mee." En wat als LMO straks in de nacompetitie PFC, zijn toekomstige club, mocht treffen? Banffer: „Zo ver is het nog niet. En komt het wel tot zo'n duel: ik ben tot einde van het seizoen trainer van LMO. Daarna treed ik pas in dienst van PFC." SparUan"20-LMO 0-1 (0-1). 45 Martin Monster 0-1 Bijzonderheden: scheidsrech ter Van Ettekoven gaf een gele kaart aan Rene Dorst (LMO) Spartaan'20: Kempen; Schaerlaeckcns, Rosmda, Molenaar, Van Rmgelesteijn, Hutting, Ersoy, Brouwer, Kapb (75 Waals), Booms, Van Rijswijk (61 Braafhart) LMO; Holleman, De Wolf, Benjamin, Dorst, Van Eisen; Lafour, Theeuwen, Bas Nossent(75 Pot), De Held, Ronald Nossent (71 Kik). Monster José RulzAg- uilera is na een botsing metTamar Okay (links) tegen de vlak te gegaan. Frans Ruijs en DeMus- schen-grens rechter Frans van 't Wout houdende Wacht. FotoCor Vos Door Ed Voortmeyer Rotterdam De supporters mok ten al, trainer Frans van Helden had het hoofd gebogen en het be stuur zag het niet meer gebeuren. De laatste minuut tikte weg. De Musschen leek in de Oldegaarde- derby tegen hekkensluiter Coal op een dik verdiende Ü-l neder laag af te stevenen. De zoveelste kater van het seizoen diende zich aan, Tot dat ene glorieuze mo ment, een half minuutje voor tijd, de 'vogels' van de hel in de zeven de hemel bracht. Danny van 't Wout scoorde. En zo kreeg het drama voor de thuisclub nog een happy-end. En kon Van Helden zich toch nog opgelucht naar het Erasmuspad spoeden om te trach ten z'n tweede ploeg, Leonidas-za- terdag, tegen Schiebroek'94 de veilige haven binnen te loodsen. Wat niet lukte. De teleurstelling over de uit han den gegeven cruciale uitzege, droop van het gezicht van Coal- collega John Corver. Met slechts drie wedstrijden voor de boeg be draagt de achterstand op het nu nog boven de fatale streep huizen de De Musschen liefst zeven pun ten. „Teveel om mogen te hopen op handhaving," realiseerde Cor ver zich. Hij wist natuurlijk ook dat die laatste slopende minuten niet doorslaggevend waren ge weest voor een verloren seizoen. Coal had al veel eerder de slag verloren. Misschien al voor de start van de competitie, omdat de club van voorzitter Arie Blok geen derde klasse-waardig team in het veld kon brengen. „Toch is het onbegrijpelijk, dat zo'n ploeg als De Musschen op de ranglijst dne plaatsen boven ons staat," reageerde Corver z'n enor me kater af. Hij verwees naar het veldoverwicht van z'n elftal in het grootste deel van het op het scherp van de snede uitgevochten degradatieduel, dat in de 64ste minuut werd beloond met de ope ningstreffer van Eeiides Lopes Dias (een verwoestende uithaal, nadat z'n ploegmakker Dave de Munnïk domweg over een vrije trap van Dick van Bodegom had gemaaid). „We hadden verdiend te winnen. Héél jammer voor de jongens, dat het niet is gelukt. Ze hebben voorbeeldig gewerkt." Coal was gistermiddag de betere ploeg, ook al verdiende het ver toonde spel tegen de simpele gas theren, by wie, op een enkele uit zondering na, het heilige vuur ontbrak, beslist niet de schoon heidsprijs. Voor de fijnproevers onder de 400 toeschouwers viel er bitter weinig weinig te genieten. Na een redelijk gelijkopgaande helft, met kansjes voor Eclides Lopes Dias (namens Coal) en Dan ny van 't Wout (namens De Mus schen), leek de gretig en dyna misch acterende Corver-équipe met karakterspeler Ed Talman als uitblinkende laatste man, na rust regelrecht op een overwinning af te stevenen. De treffer van Lopes Dias leek het verschil te zullen maken, Danny van 't Wout was verantwoordelijk voor de opluchting bij het Mus- sehen-legioentje. Hij kopte een voorzet van Barry van Zanten on berispelijk in: l-l. Het spreekt voor zich dat Van Hel den ('Ik ben hartstikke blij') in zijn sas was met het late punt. Voordat de oefenmeester van het veld rende, wilde hij nog één ding kwijt: „Wat heeft Coal hier strijd geleverd. Geweldig! Het is duide lijk dat bij m'n oude ploeg senti menten speelden. Die gasten wil den niet alleen van De Musschen winnen, maar ook en vooral van Frans van Helden." De Mnsschen-Coal 1-1 (00). 64 Ecljdes Lo pes Dias 0-1,90 Danny van 't Wout 1-1. Bij zonderheden: De gedecideerd leidende ar biter Heico Heijboer toonde gele kaarten aan Paul Oschner en Danny van 't Wout van de thuisclub en aan Dirmtn van laerop en Marco van Leeuwen van Coal De Musschen; Kroep, Van de Burg, Osch ner, Van Zanten, Vnjdag; Strörman, Bos- hart, Danny van 't Wout, Ruiz Aguilera (33 Ramires Sanchez), Ruis, Mano van 't Wout Coal; Batenburg, Neiva da Costa, Talman, Hunjjes, Van Lierop; Van Leeuwen, De Bmm, Van Bodegom, Okay (90 Hofstra), DcMunmk, Lopes Dias Door Perry Menexis Rotterdam Ze hebben het er bij Neptunus liever nog niet over, maar het is wel de realiteit. Na de dubbele 2-1 winst, zaterdag tegen VELO en gisteren tegen ZPC, lonkt de titel van de eerste klasse nadrukkelijker dan ooit. Mochten de pupillen van trainer Wim Schouten zondag bij RVC wannen en laat de concurrentie steelyes vallen, dan is het kampioenschap een feit. Op drie speeldagen van het einde heeft Neptunus al een voorsprong van vijf punten op Unitas en zes op Wilhelmus. Als Vrouwe Fortuna de jonge bri gade van Schouten zondag net zo hard toelacht als gisteren, dan moeten de Rotterdammers we! kampioen worden. De drietanders versloegen ZPC in een zinderen de wedstrijd met 2-1. Alle treffers vielen in blessuretijd, waarbij de thuisclub een achterstand om- De Neptumanen konden hun ge luk al niet op toen de van stal ge haalde Dirk Bergman tien minu ten in blessuretijd de gelijkmaker scoorde. De Amsterdamse defen sie, met 43 tegentreffers de op een na meest gepasseerde in 1B, had de zaak tot op dat moment volle dig onder controle. De vreugde explosie die twee minuten na de 1-1 volgde, was nog groter. Toen produceerde Raymond Kraay- beek de helemaal niet meer ver wachte 2-1. Het betekende de ontlading van een duel dat bol stond van de spanning. Wat er die laatste acht minuten voor het eindsignaal van scheidsrechter Zuidwijk ge beurde, was zelfs voor de neutrale toeschouwer zenuwslopend. Na de 2-1 van Kraaybeek ontsnapte de thuisclub tien seconden na de aftrap zowaar aan de gelijkmaker, Het door blessures en schorsin gen geteisterde Neptunus kreeg ondanks de geflatteerde winst loon naar werken. Als de brigade van Schouten aan het eind van de rit geen kampioen wordt, verdient het alsnog de prijs voor de meest strijdlustige ploeg. Ook in de dik verdiend gewonnen wedstrijd tegen VELO toonde Neptunus veerkracht door vrijwel de hele tweede helft met tien man overeind te blyven. Yalmar Kus ten werd kort na de hervatting door de overgens matig leidende arbiter Govers uit het veld werd gestuurd. De ongelukkige verde diger sloeg de bal in een reflex uit het doel, waardoor de bezoekers uit Wateringen een strafschop kregen en Kusten de rode kaart. De strafschop werd door doelman Arno Gerritse benut: 2-1. Omdat Rob Prins en Mo Aboularsi Neptunus al aan een dik verdien de 2-0 voorsprong hadden gehol pen, bleef dit incident zonder ge volgen voor het resultaat. De thuisclub was even van slag, maar kreeg gaandeweg meer greep op de tegenstander. „Vriendschap en veerkracht," vond Wtm Schouten, na afloop van het treffen met ZPC, de be langrijkste kwaliteiten van zijn ploeg. „Na die 0-1 was er overi gens geen reden tot opgeven. De scheidsrechter gaf duidelijk het signaal dat er nog zes minuten te spelen waren. Daarom besloot ik alsnog om Dirk Bergman in de ploeg te brengen, waardoor we aanvallend extra mankracht kre gen. Na zijn gelijkmaker drong ik er bij de jongens op aan om nog voor de winst te gaan. Dan heb je nog altijd twee punten meer," was de taal van de trainer die by aan vang van de competitie al verkon digde voor het hoogst haalbare te gaan. Neplunus-VELO2-1 (1-0) 18 RobPnns,47 Mo Aboularsi, 49 Arno Gemtse 2-1 (straf schop) Bijzonderheden: rode kaarten voor Yalmar Kusten (49van Neptunus en Fred Veenman (87 twee keer geel) van VELO Gele kaarten voor Dirk Bergman, Mo Aboularsi en Rob Prins (Neptunus) en Re- gilhoReincke(VELO) Neptunus-ZPC2-1 (0-0) 94 Robin Fokke 0- 1,100 Dirk Bergman 1-1, 102 Raymond Kraaybeek 2-1 B ij zonderheden: gele kaar- ten voor Yalmar Kusten, Quenen van Suy- iekom, René Buitendijk en Rob Pnns (Nep tunus) en Jerryl Wynhard (ZPC) Neptunus: Van Krevel, Urbanus, Radoje- vic, Kusten (96 Bergman), Van Suylekom: Boukhan, Buitendijk, Prins. Aboularsi, Kraaybeek, Ramalho (57 VanElveren) ZPC: Kassob, Olf, Tejwes, Weber, Jerryl Bergwijn; Wynhard, Mike Bergwijn, De Meijer; Bouwman, Fokke, Pocomi GLZ viert feest na de ti tel in de vijf de klasse C. Foto René van Wljck/CorVos Door Rob Weeda Rotterdam Met twee vingers in de neus wandelde Sportclub Feyenoord zaterdag de halve finale van de strijd om de distrietsbeker binnen. De zondagvoet ballers van Xerxes werden met 04 verslagen. Feye noord bewees zichzelf met de ruime zege een goede dienst. Na het competitieverlies van gisteren tegen Elinkwijk (2-1) lijkt de districtsbeker - na het win nen van de eerste periode - immers nog de enige haalbare prijs voor het elftal van Hans Maus. Voor Xerxes, dat gisteren met 4-2 ten onder ging tegen het als voorlaatste geklasseerde RKSVM, kan het sei zoen alleen nog worden gered door een vervangende penodetitel. Feyenoord dus bij de laatste vier. Niet-sympathisan- ten die de ploeg zo graag op het gezicht zien gaan, keerden zaterdagavond nog mokkend huiswaarts. Zelfs de problemen rond Edwin van Zwieteren, Mi chel Spierings en Frans van der Heide escaleerden niet, maar werden netjes intern uitgesproken. Xerxes, dat door schorsingen en blessures vijf basis- spelers miste, startte tegen Feyenoord met vier spit sen. Een strijdwijze, zo bedacht Kosta Karaivanof, die de tegenstander mogelijk in verwarring zou bren gen. „We wilden Feyenoord al vroeg in de aanvalsop bouw storen," verduidelijkte hij. „Ze dwingen tot het hanteren van de lange bal,"' Alle goede bedoelingen van de trainer ten spijt kreeg Feyenoord daarmee op het middenveld te veel ruim te, waardoor de strategie al na drie minuten in de prullenbak kon. Jeroen van der Starre verslikte zich na een pass van Wessel Weezenberg in Ronaldo Mars, die de bal op het hoofd legde van Michel Spie rings. Walter Londema had op de kopbal geen ant woord (0-1). „Daarna zijn we weggespeeld," oordeel de Karaivanof. Kort na rust, Feyenoord stond door een treffer van Spierings inmiddels op 0-2, kwam Xerxes nog bijna dichterbij. De terugspeelbal waarmee de onzekere Richard van Schijndel doelman Van Zwieteren ver raste, werd door Marco van Brouwershaven echter van de lijn gehaald. Nadat vervolgens Patrick Rüter (gisteren tegen RKSVM weer eens uit het veld ge stuurd) namens Xeixes een kans verprutste en Jeff rey Lang door de pover leidende Van Ast ten onrech te - Lang raakte zijn tegenstandei met, waarvoor wél een eerste gele kaart - met twee keer geel mocht vertrekken, was het definitief gedaan met de thuis club. Xerxes ging in de wurggieep en weid op inzicht, in zet en conditie moeiteloos verder opzy geschoven. Treffers konden niet uitblijven, ook al keepte Lon dema een sobde partij. Ton Stam nam de plaats in van Jacco Zanen en voelde zich vrijwel meteen in zijn element. Amper een kwartier na zijn entree im mers, had de Aiblasserdammer de bal al twee keer in net doel geprikt. Waarbij zy aangetekend, dat Stams tweede treffer er één was van een bijzonder gehalte. Schuin rechts voor het doel staand speelde hij zich met een prachtige beweging vrij, waarna hij de bal met buitenkant rechts als een streep in de linkerbe nedenhoek van het doel joeg. „Een simpele overwinning," vond Maus. „Xerxes heeft het verbale geweld van vóór de wedstrijd op het veld niet kunnen waarmaken. De doelpunten stem men me tevreden. En meer nog de mensen die ze maakten. Vier doelpunten van twee belangrijke spe lers geeft vertrouwen. Dat kan met een aantal zware wedstrijden voor de boeg geen kwaad," kon Maus niet voorzien dat z'n optimisme al achtenveertig uur later de grond werd ingeboord. Xerxes (zoRFeyenoord 04 (0-2). 3 en 42 Michel Spienngs 0-1 en 0- 2.75 en 78 Ton Stam 0-3 en 04 Bijzonderheden: Geel voor Edwin Eger Twee keer geel voor Jeffrey Lang (beiden Xerxes) Xerxes: Londema, Van der Starre, Van Loon, Lang, Van Dort, Eger, De Jong, Van der Hoeven, WiUtes (49 Li-A-San), Rüter (69 Huizer), VanBuuren(82 Cohen) Feyenoord: Van Zwieteren, Van Brouwershaven, Wijmans, Van Schijndel, Sturrus, Weezenberg, Spienngs, Kalden (73. Rysdijk). Zanen (61 Stam), Rohöe, Mars (69 Bosschaart) Zondag hoofdklasse Papendrecht bijna gezien Rotterdam Papendrecht verloor thuis met 2-0 van TONEGIDO en is bijna klaar voor de eerste klasse Papendrecht-TONEGIDO 0-2 (0-0). Harry de Haas 0-1, MajidDarrazi 0-2 Elinkwijk-Sportclub Feyenoord 2-1(3- 1). Charlv van der Stok 1-0, Mauri Cadeza 2-0. Michei Spienngs 2-1 Vlak voor rust werd Utrechter Harold Riet veld na zijn tweede gele kaart uit het veld gestuurd. Ook de Sportclub kwam met tien man te staan, toen invaller Wessel Weezenberg geblesseerd uitviel. Zondag tweede klasse Leonidas op schot Leomdas haalde uit tegen Alblasserdam (9-1), DRL won bij Slikkerveer. D: Leonidas-Aiblasserdazn 9-1 (2-1). Ge- ro Dijk 0-1, Delano SummemUe 1-1, Jan Vermulm 2-1, Delano Summerville 3-1. Ron Strormann 4-1, Jan Ver mulm 5-1, Ron Strormann 6-1, André Tombroek 7-1, Re- mco Verhagen 8-1, André Tombroek 9-1 Frans de Visser (Alblasserdam) werd al na twintig minuten met tweemaal geel van het veld gestuurd André Tombroek miste bij 2-1 een strafschop Slikkerveer-DRLl4(0-2). Michel Phiehx 0-1 en 0-2, Fred van Zon (strafschop) 0-3, Michel Phielix 0- 4. Lars van Delsen 14. Zondag derde klasse Pak slaag Sparta TOGB pakte belangrijke punten tegen Groen Wit'58.2-0 Sparta verloor kansloos by Westlandia: 7-1 B: TOGB- Groen Wit'58 2-0 (1-0). Dennis de Wekker 1-0, Dennis Knuppe 2-0. Jan van Tol (Groen Wit'58) zag in de twintig ste minuut de rode kaart. Westlandia-Sparta 7-1 (3-1). Mark Schermer 1-0, René van Schie 2-0, Joost Stem 3-0, Mike Spencer 3-1, Mark Lentz4-1, Leo Schellevis 5-1 en 8- 1Chariy Vijverberg 7-1. Een slechte beurt van de Sparta nen. RKSVM-Xerxes 4-2 (3-1). Menno Rysbergen 1*0. John de Vries 2-0, Patrick Ruter 2-1, John de Vries (straf schop) 3-1, Peter van Dort 3-2, Ricardo van Vliet 4-2. Pa trick Ruter (Xerxes) werd met rood van het veld gestuurd voor het natrappen van een tegenstander, C: DONK-SMV Hillegersberg 2-2. Het restant van vyf minuten levere den geen doelpunten op. SMV H speelde met acht man. CKC-SMV Hillegersberg 0-5 (0-2). Steve Berggraaf 0-1, Jack de Haan 0-2 en 0-3, Berry Brandenburg 04, Vincent Voorn 0-5 Overmaas-UN IO 4-2 (2-2). Marco Been (eigen doelpunt) 0-1, René van de Avoird 1-1, Marcel Roodber- gen 2-1, Theo Stoker 2-2, Mike Verbeek 3-2, Milco den Boer 4-2. Theo Stoker zag rood en Overmaas won. ONA- Alexandria'66 5-2 (2-0). Richard de Vlaming 1-0 en 2-0, Maunce van der Sloot 3-0, Finoez Lekatompessy 4-0 en 5- 0, Mark Bresser 5-1 en 5-2 Maunce Oomens en Dennis de Ridder (A'66) werden beiden met tweemaal geel wegge stuurd HION-Stolwijk 0-1 (0-0). Martijn Bydehander (strafschop) 0-1. D: DHZ-lIermes DVS 2-2 (1-1). René Schut 1-0. John Leeluse 1-1, René Schut 2-1, Remon Clumper (strafschop) 2-2. Zondag vierde klasse Titel OHW OHW (H) werd kampioen. Ursus (F) pakte de eerste pe riode. E: Soccer Boys-Gouderak 2-2 (0*11. Evert Even- groen 0-1. Amoud m 't Veen 1-1, Evert Evengroen 1-2, Martijn Schmitz 2-2 De Bleiswijkers wisselden een mati ge eerste helft met een goede tweede af. F: SVS-Belvéde- r e 0-4 (0-1). Richard van Zanten 0*1, René Heeneman 0-2, Henry van Westreenen 0-3 en 0-4. Michael van Herwaar den (Belvédère) zag rood. SV Ommoord-Tiansvalia 2-2 (1-0). Leon Versnel 1-0, René Hofman 2-0, Ronald Mulder 2-1, Peter Kachorek 2-2. Ronald Stoops (Transvalia) ont ving twee gele kaarten. NOC-CW1-2 (0-1). Leon van Elz- akker 0-1Alfred Teteh 1-1, Leon van Elzakker 1-2. HOV- DEH 2-0 (1-0). Jan Bontes 1-0, Fouad el Harraoui 2-0 Zwarte Pijl-Excelsior R 1-5 (0-2). Peter van Gestel 0-1- Ferry van Ettekoven 0-2, Gregory Blinker 0-3, Ghiom Bendom 0-5, Eric Schreuder 1-5, NOC-HOV 0-2 (0-0). Ha kan Akgul 0*1 en 0-2, Een vrij sportieve wedstrijd. Dilet tant-Antïbarbari 0-2 (0-0). Fred van de Werff 0*1 en 0-2 Jaco Zwijnenburg (Dilettant) kreeg rood wegens praten. Belvédère-Tediro 2-0 (1-0). Henry van Westreenen I-O Eric van de Weezen 2-0. CW-Excclslor R 7-0 (3-0). Anlo mo Garcia Mendes 1-0, Flip van Opunen 2-0, Leon van El- zakker 3-0, Fouad el Harraoui 4-0, Ruud van Linn 5-0, Fouad el Hanaoui 6-0 en 7-0. SVS-DEH 24 (0-2). Jean- Prerre Melissant 0*1, Jeroen Delno 0-2, Call 0-3, Andnes Hanssen i-3, Jean-Pierre Melissant 14, Giovanni Lehën- horst2-4. Zwarte Pijl-Transvalia 0-11 (0-3).HuibRijsdijk 0-1 en 0-2, Joop van Langeren 0-3, Huib Rosdijk 0-4, Ro nald Mulder 0-5 en 0-6, Robert van der Wielen 0-7, Andy Roodenburg 0-8, Robert van der Wielen 0-9, HuibRïjsdijk 0-10, Peter Theuns 0-11. Ramon Kortzorg (ZP) zag rood. G: Aeolus-Ursus 14 (0-1). John de Vries 0-1, Ronald Pals- rok 0-2, Richard van der Graaff 1-2, Martijn van der Lee 1- 3, Ronald Palsrok 14. Ursus werd kampioen van de eer ste periode, Manfred Dekkers Aeolus) zag rood. VOC- RKWIK 3-2 (0-1). Raymond Kolsteren 0-1, Robert de Widt 1-1, Jeroen Ploeg l*2,Elvin Post2-2 en3-2. HWD-RFC 0-0. Een slecht duel. AeoIus-VOC 1-1 (1-1). Elvin Post 0-1, John Dolman 1-1. Schicbroek'94-RFC 4-1 (2-0). Albert Hubregtse 1-0 en 2-0, Martin Jansen 2-1, Peter van Oost 3- 1, Wil Hubregtse 4-1. Germinal-Steeds Volharden 1-0 <0- 0). Michel Wigmans 1-0. Een rommelig duel. Ursus-DJS- CR 5-3 (3-1). Erwin de Groot 1-0, Marty n van der Lee 2-0, Patrick van Beek 3-0, Michael Schelvis 3-1, Marco Her ben 4-1, Andy Martowirono 4-2, Erwin de Groot 5-2. EDS- RKWIK 1-2 (0-1). Ramon de Rond 0-1, Ramon Kolsteren 0-2, Eus Klerks 1-2. Matin en Robin Hassankhan EDS) werden weggestuurd. SportingLodewijkPioniers-HWD 2-2 (2-0). Arthur Mandos 1-0, Timo van Schaick 2-0, Ene Holstem 2-1 en 2-2, H: Poortugaal-OHW 1-2 (0-1). Eef van Splunder 0-1, Mengalvio Dorsen 1-1, Adri Polder vaart 1-2. BZC'95-Oud-Beijerland 14 (0-2).Marcel de Go- ey 0-1, Peter Brouwer 0-2, Raymond Lodder 0-3, Fred van de Spek 1-3, Jacco Sterk 1-4.0 W-Meeuwenplaat 74 (2-2). Hasan Balbag 1-0, Rob van Gilst 1-1 en 1-2, Johan Langendoen 2-2, Laurens Bellel 2-3, Richard de Lange 3- 3, Poul van de Mast 4-3, Johan Langendoen 5-3, Marcel Zlobinski 6-3, Rob van Gilst 6-4, Richard Koopman 7-4. Poortugaal-WRW 3-2 (1-0). Ed van Doorn 1-0, Kees van den Berg 1-1, Raymond Doff 2-1, Kees van den Berg 2-2, Edwin Roosenburg 3-2. Flakkee-WCR 3-2 (2-0). Jeroen Kleingeld 1-0, Jean-Bert Versluis 2-0, Jeroen Kleingeld 3- 0. Johan Kist 3-1, Daniel den Hoed 3-2. IZondag vijfde kfasse Feest bij SVDPW Naast GLZ (5 C) werd ook SVDPW (D) kampioen Zondag zesde klasse The Harvards omhoog Bloemen voor kampioen The Harvards. Foto Cor vos The Harvards (6 E) werd dooreen dubbele zege op Toran- ea ongeslagen kampioen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 7